Zvláštní zpravodaj OSN proti mučení informoval novináře, že Julian Assange je v...

Zvláštní zpravodaj OSN proti mučení informoval novináře, že Julian Assange je v kritickém zdravotním stavu a podle všech známek byl vystaven systematickému mučení. Britská tajná služba chce podle všeho z Juliana Assange dostat přiznání, že Wikileaks je projekt, který řídí Kreml a Vladimir Putin! Americké vyšetřovatele prý zajímají i uniklé emaily o kauze Pizza Gate z roku 2016, které odhalily napojení politických špiček v USA na satanisticko-pedofilní skupinu Bohemian Grove!

Zvláštní zpravodaj OSN proti mučení informoval novináře, že Julian Assange je v kritickém zdravotním stavu a podle všech známek byl vystaven systematickému mučení. Britská tajná služba chce podle všeho z Juliana Assange dostat přiznání, že Wikileaks je projekt, který řídí Kreml a Vladimir Putin! Americké vyšetřovatele prý zajímají i uniklé emaily o kauze Pizza Gate z roku 2016, které odhalily napojení politických špiček v USA na satanisticko-pedofilní skupinu Bohemian Grove!

Nils Melzer, zvláštní zpravodaj OSN proti mučení, který 9. května navštívil Juliana Assange ve věznici s vysokou ostrahou v Londýně a spolu se dvěma zdravotnickými experty, řekl médiím, že Julian Assange je ve strašném stavu, pod silným stresem a neschopný vedení soudního procesu a projednávání před soudem. “Naše zjištění bylo, že pan Assange vykazuje všechny příznaky osoby, která byla po delší dobu vystavena psychologickému mučení. Psychiatr, který provázel mou misi, řekl, že jeho zdravotní stav je kritický,” řekl Melzer pro agenturu Reuters v Ženevě [1].

Nils Melzer, zvláštní zpravodaj OSN proti mučení

Zvláštní zpravodaj OSN s téměř měsíčním zpožděním informoval světová média o tom, co zažil v podzemních prostorách londýnské věznice Belmarsh, kde je Julian Assange zadržován. Podzemní část věznice spadá pod kontrolu britské tajné služby a o tomto místě se vyprávějí ve Velké Británii neuvěřitelné děsivé historky. Věznice má status A, tedy zařízení s nejvyšší možnou ostrahou a samostatnými celami pro jednotlivce, pro přirovnání lze použít českou věznici Mírov, která má podobný status. Věznice však má jednu zajímavost. Její nadzemní část patří britské královně, spodní podzemní část ale je pod kontrolou britské ministerstva vnitřní bezpečnosti a tajných služeb. De facto se jedná o dvě věznice nad sebou.

Julian Assange je držen ve vězení, které neexistuje… po právní stránce

V nadzemní části platí civilní právo, ve spodní části neplatí žádné právo, jedná se totiž o území, které legislativně nepatří Velké Británii. Podzemní část věznice totiž po právní stránce neexistuje, a podle britského zákona z konce 19. století platí, že co právně neexistuje, nelze na to uplatňovat britské právo, britské zákony, britskou moc, prostě vůbec nic. Tohoto archaického zákona velmi zdatně využívají všechny britské tajné služby, které v objektech, které oficiálně neexistují, provozují nejrůznější nelegální aktivity, od výroby drog, chemických zbraní, obohacování uranu, až po mučení a vraždy nepohodlných britských a západních novinářů, kteří oficiálně zemřeli na stáří, na infarkt, měli dopravní nehodu apod.

Věznice Belmarsh v Londýně.

Podle Nilse Melzera je Julian Assange v kritickém stavu a špatně mluví. Před realizací návštěvy, která proběhla v nadzemní části úřadovny ředitele věznice si Melzer všiml, že Julian Assange je omámený a má oteklé tváře. Je to typický symptom po použití barbiturátů a thiopentalu sodného, který vyvolává u mnoha mučených obětí otoky tváří a prstů na rukách. Barbituráty otupují smysly a vězněný muž si tak nestěžuje na mučení, protože nemá přehled o prostoru a čase. Britové podle všeho Juliana Assange nadopovali barbituráty a teprve poté k němu pustili delegáta OSN. Ten však zkušeně odhalil, že Julian Assange je vystavován mučení, které má zjevně zatím psychologickou a neinvazivní formu.

Julian Assange je mučen spánkovou deprivací a waterboardingem

Předpokládá se, že Julian Assange je vystaven mučení formou odpírání spánku, což po několika dnech vede k halucinacím a nervovému kolapsu, ale vyloučen není ani waterboarding, protože Nilse Melzer si všiml, že Julian Assange neustále polyká naprázdno. Je to vedlejší příznak obětí mučených waterboardingem, některé oběti už dokonce života nejsou schopny pít vodu ze sklenice nebo poháru, ale pouze brčkem, protože sklenice jim v podvědomí evokuje waterboarding. Julian Assange se při rozhovoru sklenice s vodou ani nedotkl a s vyděšením na ní zíral několik minut.

Julian Assange

Brutální poznatky Nilse Melzera se staly předmětem mohutné cenzury. Britská televize BBC rozhovor s delegátem OSN odmítla odvysílat, stanice Sky News rozhovor sice odvysílala, ale vůbec jej nezařadila do online archívu. Dokument je navíc sestříhaný, britské televize pustily jenom tu část, kde Nils Melzer informuje o tom, že zdravotní stav Juliana Assange je kritický, že nesmí být vydán do USA, protože by to nepřežil. Melzer poskytl rozhovor i pro ruskou televizi RT, ale i tam je dokument bez konkrétních detailů o mučení Juliana Assange.

Američané už přiletěli, ve věznici “pracují” na Assangeovi od rána do večera jako Gestapo, aby podepsal všechno, co mu předloží

Ve věznici Belshmar jsou už podle informací britských bulvární listů i vyšetřovatelé z americké FBI, které zajímá jediná věc, aby se Julian Assange přiznal a podepsal papír, že organizaci Wikileaks založil Kreml a Moskva poskytla peníze na provoz organizace. Mučením chtějí z Juliana Assange dostat podpis na papír, aby mohli obvinit Vladimira Putina, že úniky tajných amerických depeší byly realizovány na objednávku Kremlu.

Vladimir Putin

Je pouze otázkou času, kdy Juliana Assange psychicky zlomí a bude ochoten jim podepsat jakýkoliv papír, který před něj položí. Pro Američany je Julian Assange obrovská výhra, protože mohou skrze Wikileaks hodit na Rusko úplně cokoliv, co si zamanou. Pokud Julian Assange pod nátlakem a mučením podepíše nějaký papír, bude americkými neocony takový pamflet použitý jako další munice proti Rusku.

Julian Assange zřejmě narazil na věci spojené s kauzou Pizza Gate a okultní organizací Bohemian Grove

Není bez zajímavosti, že po 3 letech se v USA znovu rozhořela stará kauza Pizza Gate [2], která z uniklých emailů šéfa demokratické volební kampaně Hillary Clinton Johna Podesty odhalila, že vrcholné špičky amerického kongresu a významných politiků se organizují v utajené satanisticko-pedofilní organizaci, která má velice úzké vazby na skupinu Bohemian Grove, což je sekta a vlastně kult, který operuje na oficiálně neexistujícím 35. stupni kabalistického zasvěcení. Bohemian Grove obětuje děti ve věku do 12 let v krevních a ohňových rituálech obětování.

Bohemian Grove rituál u Satanovy skály.

Členy Bohemian Grove jsou všichni guvernéři světových bank, kompletně všichni. Pravidelně se scházejí k obětinám několikrát do roka páchají nejohavnější rituální zvěrstva. Tyto obětiny jim mění vzhledy tváří, očí, uší, brady, vlasů, obličejů. Členy Bohemian Grove jsou i prezidenti velmocí.

Všimněte si, jak noví američtí prezidenti nastupují mladí, zdraví a čilí do funkce, ale po 4 letech mají strhané tváře, šedé vlasy, propadlá oční víčka. Nakupování dětí novorozenců pro účely rituálů bylo právě odhaleno v uniklých emailech Johna Podesty, kde se členové tzv. Washingtonské skupiny domlouvali na nákupech novorozenců pro krevní obřady. Problém s kauzou Pizza Gate je v tom, že se jedná jenom o špičku ledovce a nikoliv samotný střed.

Pizza Gate molesteři jsou malé ryby, které shánějí obětiny pro krevní a ohňové rituály kabalistů

Tyto jednotlivé skupiny shání malé děti a budoucí oběti pro rituály Bohemian Grove. Když si projdete dokumenty o Pizza Gate, všimnete si, že o Bohemian Grove tam není prakticky žádná linka. Je to kvůli tomu, že název “Bohemian Grove” je de facto omyl nebo spíš nedorozumění. Organizace ve skutečnosti vůbec žádné jméno nemá a členové se oslovují mezi sebou jako “následovníci”. Označení Bohemian Grove vzniklo v Kalifornii pro místní pánský klub, který provozoval lesní slavnosti v tzv. “Českém háji”.

Centrem kauzy Pizza Gate byla restaurace Comet Ping Pong Pizza se symboly Bafometa.

Byl to krycí mechanismus pro obětování krve u skály v lese, která na obrácené straně v astrální rovině má svůj protějšek v jedné části a prostoru na Šumavě. Průniky z jedné na druhou stranu jsou realizovány pomocí okultních praktik, které otevřou během obětního rituálu jámu Mah’ralu a entity mohou procházet z obou stran skály. Po průchodu posednou osobu přivázanou na zemi ke kolíkům. Entita do osoby vstoupí a sdílí s ní tělo do konce života. Za to mu propůjčuje děsivé schopnosti, dálkové vize, projekce, telepatie, indukce myšlenek atd.

Aby bylo možné tyto rituály praktikovat, je nezbytný neustálý přísun dětí, pokud možno novorozenců, kteří jsou podřezáváni anebo zaživa upalováni, to podle toho, jestli úkolem seance je otevírání brány anebo platba strážcům (démonům) brány, kteří se krmí na bolesti upalovaných dětí. Tyto praktiky na 35. stupni zasvěcení nejsou pro zednáře dostupné, jsou vyhrazeny pouze těm, kteří políbili prsten Baalovi během Ka’bbalah ritu přijetí služby “princi”, který byl svržen z nebes, ale nikdy nepřestal být jeho Synem.

Úkol zněl jasně: Je třeba zlomit pošťáka

Odhalení poslíčků z kauzy Pizza Gate, kteří jsou v hierarchii úplně na konci a pouze shánějí dětské oběti, nemá z hlediska procesů žádný význam, protože Bohemian Grove je dokonale mimo pozornost většiny alternativy. Ta se zajímá obvykle jen o svobodné zednáře, o něco níže postavené rotariány, a o něco výše postavené osvícence (illuminati). Nicméně Bohemian Grove je nejvyšší skupina nežidovských sluhů Prince. Nejvyšší židovskou skupinou je pro změnu B’nai B’rith.

Heslo Bohemian Grove klubu: Weaving Spiders Not Come Here!

Julian Assange ve svých uniklých spisech odhalil mnoho členů obou skupin, Bohemian Grove i B’nai B’rith a není divu, že ho teď mučí a chtějí z něho dostat všechno, co je napadne. Nechtějí přiznání, pozor, to je omyl. Oni vědí, že je nevinný. Jenže oni ho potřebují zlomit, aby začal podepisovat všechna falešná obvinění proti komukoliv budou chtít. Proti Rusku, proti Vladimiru Putinovi, proti Číně, proti Berlínu, proti komukoliv, kdo se jim znelíbí.

Julian Assange je autorita mezi whistleblowery a cokoliv podepíše, resp. jako k čemu se přizná, to bude mít pro mainstream média rázem automatickou platnost a bude to pravda. V tomto ohledu by pro mnohé země bylo lepší raději Juliana Assange odstranit, protože jakmile ho jeho věznitelé zlomí, bude použitý jako zbraň hromadného ničení. Když vysoký delegát OSN bije na poplach, že zdravotní stav Juliana Assange je kritický, nelze to brát na lehkou váhu. Tady vidíte, co se stane, když dostanou pošťáka, který pouze nosil zprávy. Nic jiného vlastně vůbec nedělal. A přesto, i pošťák může být jejich nepřítelem č. 1.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Hruška.cz
Návštěvník
Hruška.cz

To dodávám pro ty co ví, Armagedon začal před více jak rokem a nic šelmě(aškenázi židohůnům) a těch jenž se šelmě klaní, aby přežili a Bůh bude nemilosrdný a nebude znát odpuštění. A ani Assange nic na tom nezmění.
Jak jsem četl, tak aškenázi svými krvavými a zápalnými obětmi jako černí magici otvírají portály aby na zem mohli proudit zástupy démonů a tak je podpořit v Armagedonu tak zase americký super president super arija
Donald Trump svými rozhodnutími a jednáním jako bílí magik tyto portáli uzavírá a tím uvádí do stavu zuřivosti tu aškenázi verbež.

Hruška.cz
Návštěvník
Hruška.cz

V USSA probíhá v současnosti t.zv. SPYGATTE což vy nevíte, i já jsem se k tomu, když byl Assange zatčen tak jsem řekl, že by se jistě hodil jako svědek, což i nakonec potvrdili i nezávislá západní media, v té chvíli obnovilo Švédsko jeho trestní stíhání aby zabránilo jeho vydání do USSA Assangeho navštívila americká super hvězda ve vězení, která je proslulá bojem proti rudému dobytku aškenázi židohůnů. Švedsko v poslední obě odstoupilo zase od žaloby, v Anglo-hůniji vyhrál Boris J. a Farange. T.zn. Brexit, myslím si, že pro potěšení pana současného amerického super presidnta super ariji Donalda Trumpa to bude OK, jen si musí dohlédnout, abymu svědka neodělala zločinecko-teroristická organisace CIA nebo Mossad. Hodně u nás na západě se začíná mluvit i
o spiknutí známém jako 9/11.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zpravodaj OSN proti mučení. Bože to je blbost ,ti blbci tam mají zpravodaje i pro dohled na rezavění zemské osy,ale to jaká svinstva páchají po světě neustále USA to nevidí.

Jana
Návštěvník
Jana

Nikde jsem nečetla, že by novináři dali do souvislosti kauzu Kuřim a projekty MK Ultra. Přitom je to tak podobné, to zavírání v klecích a týrání.
…”. Ondřej a Jakub byli v klecích zavření tak, že se nemohli moc hýbat, v klecích také museli kálet a močit do připravených misek. „Obžalovaní je učili vulgární básně, které se museli naučit nazpaměť. Pokud jim vypadly verše, řezali je vidličkami a odřezávali kusy masa z těla. Ty museli pak jíst,“ tvrdí žalobkyně.”…
Zdroj: https://brnensky.denik.cz/zlociny-a-soudy/kauza-kurim-soud-zahajil-proces-roku-20080616.html

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo….odposlechy britské tajné služby za 2 světové války… pravda nebo skutečnost… kolik bylo skutečných oběti holokaustu??… https://www.protiprudu.org/nepriatel-nacuva/

tana
Návštěvník
tana

Dodnes technici řeší problém kremace, proč by řešili něco již dávno vyřešené?

Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

Ked uz sme u satanistov (mimochodom vacsina ludi si predstavuje satana z pohladu pokryvenej krestanskej nauky), tak je zaujimave si posvietit na Jezuitov.
Ako vieme papez je jezuita, ma vraj priami kontakt s Bohom, krestanskym Bohom, Bohom tisicich mien, Slnecnym Bohom Saturnom.
Chodte na stranku jezuiti.sk a v lavom hornom rohu je logo, v strede loga IHS je H velmi umne ukryte… napis do google – symbol saturna…

Jana
Návštěvník
Jana

Jestlipak to někde rozebíral Joe Dolezal… opravdu to tak vypadá, ale pochybuju že by Ignác z Loyoly vědomě uctíval Saturn. Ale ty jeho exercicie jsou v něčem asi podobné techniky “vymývání mozku”, jaké možná používali v MK ultra… Fungování mozku je opravdu zajímavé studovat.

Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

Ak viete po madarsky a chcete nieco zistit o zachrancovi Orbanovi tak sa prepracujete k informacii, ze je dost mozne ,ze je clenom B’nai B’rith.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Trochu mimo….comment imagecomment image

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Ale pobavilo…!
Díky…!….. : DDDDD

Rotary Club
Návštěvník
Rotary Club

Pjakin v dnešním vydání Otázek a odpovědí hovořil o Assangem, že se stal figurou Globalistů a jeho osudem je to, že bude použit jako mediální oběť, jako mučedník. Následně budou odhaleni jeho vrazi a bude obrovský mediální cirkus. No uvidíme, Assange už to má zřejmě spočítané.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Prosim vas, nepohrbivejte Assangea uz za ziva! Radeji premyslejte, jak mu pomoci!!!

Suchojtímto
Návštěvník
Jaris
Návštěvník
Jaris

S potraty nesouhlasim. Vyjimkou muze byt poskozeny plod ci vazne zdravotni potize budouci matky.
Presto jsem toho nazoru, ze dnesni zena ma tolik antikoncepci na vyber, ze se muze potratum spolehlive vyhnout. S potraty se vesele obchoduje za penize mrchozroutu. Rozebiraji je na organy a tkane.
Zena, ktera odmita svou roli jako nosicka zivota, je pro mne hyena, ktera nema svedomi. Pelesit se, to ano, ale zodpovednost, to nenene. Dite je pro ni koule u nohy, prekazka v kariere a zivotnim ‘rozletu’ 🙁 Nechtene dite muze nechat adoptovat. Je tolik lidi, kteri by noveho clena do rodiny uvitali.
Kazdou zenu po nasilnem potratu by meli sterilizovat, aby nedochazelo k dalsim vrazdam nevinnych deti.