Zvítězí někdy Pravda nad „pravdou a láskou“? Je to vůbec možné, když...

Zvítězí někdy Pravda nad „pravdou a láskou“? Je to vůbec možné, když všechno jistí „Ministerstvo pravdy“ – média v moci SYSTÉMU? Tušili jsme před čtvrtstoletím, o co novému systému jde? Jen jedno je dnes jisté: Systém s názvem „Elitáři všech zemí, spojte se“, si může po 25-ti letech blahopřát. A co my – řítíme se jako uvařená žába do totality podle Orwella?

Bilance 25 let polistopadového vývoje v naší zemi a ve světě po pádu Železné opony

Zvítězí někdy Pravda nad „pravdou a láskou“? Je to vůbec možné, když všechno jistí „Ministerstvo pravdy“ – média v moci SYSTÉMU? Tušili jsme před čtvrtstoletím, o co novému systému jde? Jen jedno je dnes jisté: Systém s názvem „Elitáři všech zemí, spojte se“, si může po 25-ti letech blahopřát. A co my – řítíme se jako uvařená žába do totality podle Orwella?

VÁLKA JE MÍR, SVOBODA JE OTROCTVÍ, NEVĚDOMOST JE SÍLA – tak by mělo znít heslo oslav pádu jedné totality a nástupu nové. Evropská unie je spolkem států, sloužících zájmům USA a s územím pro základny NATO. Ukrajina je prostředkem odříznutí Evropy od Ruska a umocnění její závislosti na USA a tím záchrany dolaru. Rusko je ostrovem normálnosti ve světě likvidace křesťanství, rodin a prosazování homo vztahů s dětmi ve vlastnictví úřadů a v pěstounské péči. Rusko má prezidenta, který nejde na ruku americkým zájmům jako Jelcin, proto vadí. USA jsou před bankrotem a i pro vlastní už budují ze své země policejní stát. Maďarsko a Orbán jsou v hledáčku škůdců amerických zájmů. Česko oslavuje Havla, kritizuje Klause, raduje se z puče na Nečase a teď táhne proti Zemanovi. A celý ten vývoj jistí už 25 let „Ministerstvo pravdy“ – média.

Bystří poznali, že cituji věty z Orwella, prodej jehož románu „1984“  se po skandálních odhaleních Snowdena zvedl o více jak 3 tisíce procent. Jistě – Orwell, to se rovná konspirace a většina přestane číst dál. Většina bude slavit čtvrt století od pádu totality a pod taktovkou mainstreamu juchat nad čtvrtstoletím svobody.

Orwell 2014

Říká se, že není nic staršího, než včerejší noviny. S nimi k nám chodí informace za informací a skutečně svobodně se pod nimi vedou diskuse. Svobodně proto, že neškodné diskuse, jelikož se diskutuje jen nad kamínky, aniž by většina viděla mozaiku, do které zapadají. Kdo vidí mozaiku, ten je konspirátor (tzn. blázen, nestojící za pozornost).

Tak se podívejme na pár informací z posledních dnů a zkusme je zasadit do mozaiky „konspiračního“ vidění uplynulého čtvrtstoletí a to až tak, že skončíme u Orwella. A pojďme popořádku tak, jak to uvádím v úvodu.

Evropa je spolkem států, sloužících zájmům USA s územím pro základny NATO. Od roku 1989 se neděje nic jiného, než že se buduje nová totalita s centrálou v Bruselu místo centrály RVHP v Moskvě. Rozdíl je v tom, že zatímco RVHP sloužila sovětským zájmům, EU slouží americkým zájmům. Rozdíl je dále v tom, že zatímco minulá totalita zohledňovala zájmy nějakých 80-ti procent lidí, nová totalita zohledňuje jen zájmy několika procent lidí (tzv. elit). EU je prostředkem USA, jak ovládnout Evropu pro své zájmy a výsledným efektem má být Transatlantická unie, která umožní americkým korporacím (elitářům) dělat si v Evropě co chtějí. EU není hospodářský spolek, EU je politický zájem USA. Kam se hrabe ztráta suverenit evropských států z dob RVHP na tu současnou pod vlajkou EU! Po roce 1989 byly všechny státy rozloženy, aby byly následně spojeny v EU, s výjimkou jednoho – Německa. Dnes máme silné Německo a Merkelovou, díky nímž EU skáče tak, jak USA pískají. A jak píská EU, tak skáčou všechny státy Evropy , dnes už jen protektoráty Německa, potažmo USA. Evropě byla přiřazena role zachránce dolaru a politik, který tomu nejde na ruku, má smůlu, způsob jeho likvidace se vždycky najde a volby jsou jen fraška. Snad nejvýrazněji je úspěch SYSTÉMU viditelný v tom, jak všude, kde kdysi byla vojska Varšavské smlouvy, jsou dnes základny NATO, viz zde: [1]

Vláda moci peněz, nikoliv lidu

Vždycky jsem tvrdila, že teprve až bude dotažena politika jednotné centrální evropské banky, pak teprve poznáme, o co v roce 1989 doopravdy šlo. A tady máme čerstvou zprávu, že ECB právě převzala dozor nad všemi evropskými bankami [2] Když si tu zprávu přeložím, tak evropský orgán k záchraně dolaru je hotový, stejně jako je hotová naprostá centrální moc, neboť kdo má banky, ten má všechno. Pod správu ECB od včerejška spadají i všechny „matky“ českých bank – pěkné,ne? Do mozaiky tohoto dění nemohu nevložit zprávu z roku 2012, jak se Rockefellerové a Rotschildové spojují [3] Ano, v roce 2012 američtí Rockefellerové a angličtí Rotschildové oficiálně oznámili spojení (jako by předtím nebylo!). A na to navazuje další zpráva z posledních dnů, která je o tom, jak Cameron pracuje na odtržení VB od EU [4] . Svým konspiračním viděním to vidím tak, že VB nikdy neměla být součástí EU, tedy rozhodně ne součástí Eurozóny, tzn. výměny libry za euro. Polopaticky to vidím tak, že nezachrání-li se dolar přes euro, v rezervě je ještě britská libra. Svým konspiračním viděním to vidím tak, že je-li už hotová bankovní unie a centrální dozor ECB na evropskými bankami, není už nutné, aby VB dále v EU setrvávala, a to ani opticky. Svým konspiračním viděním to vidím tak, že Anglie je mozek a USA svaly vůdců Oceánie, o které psal Orwell.

Co dále můžeme v posledních týdnech vysledovat je zpráva, že rubl se hroutí, euro oslabuje, ale americký dolar sílí! K tomu můžeme číst, že ropa (potažmo benzín) zlevňuje. Skvělá práce, díky Merkelová, díky evropští vůdcové, proamerické dílo se daří, pal čert, že Evropa to platí! Tady je graf poklesu eura vůči dolaru [5], tady graf vzestupu dolaru vůči rublu: [6] . Vybavuje se mi věta z jedné ze schůzek Bilderbergu: Chceme-li zlikvidovat Čínu, ropu zdražíme, chceme-li zlikvidovat Rusko, ropu zlevníme… Co dodat??

A jsme u dalšího bodu z úvodu:  Ukrajina je prostředkem, jak odříznout Evropu od Ruska. Opět skvělá práce, evropští protektorátní vůdcové, opět se proamerické dílo zdařilo! Neberme plyn z Ruska, berme břidlice z USA, americké korporace na to čekají a dolar Evropanům poděkuje, že to zaplatí! Na přání USA nevyvážejme z Evropy do Ruska nic (pal čert, že Rusko si dovozové i vývozové  trhy najde a pro ty ztracené už nebude návratu), hlavně že USA budou spokojené ze závislosti Evropy na nich! Odkazy k tomuto bodu nebudu vkládat, nejeden evropský podnikatel na ztrátu tohoto trhu doplatil, nejeden evropský stát už ve věcích sankcí obrací.

Rusko v hledáčku NWO, Putin je ale překážkou!

Další bod: Rusko je ostrovem normálnosti ve světě likvidace křesťanství, rodin a prosazování homo vztahů s dětmi ve vlastnictví úřadů a v pěstounské péči. Rusko má prezidenta, který nejde na ruku americkým zájmům jako Jelcin. EU prosazuje multi-kulti a m.j. přes restituce likviduje kostely – křesťanství. EU prosazuje homo sňatky, likviduje dětské domovy a místo toho propaguje pěstounství za tučné odměny nejen pro pěstouny, ale i pro sociální pracovníky za každé odebrané dítě a juvenilní justice vzkvétá: Stát už brzy může ukrást i vaše dítě [7]. Čerstvě naše vláda řeší dvě děti odebrané Češce norskými úřady, naplno se v tom angažuje i sám Sobotka, ale prozatím je to marnost [8]. Zato Putin adopce dětí do zahraničí zrušil, propagaci homosexuality zakázal (zdůrazňuji, že propagaci, nikoliv homosexualitu) a za hanobení křesťanství (kostelů) potrestal „bojovnice za svobodu“, proto je trnem v oku USA. Zde musím dodat, jak se naopak SYSTÉMU líbí Porošenko a Jaceňuk, kteří jako první kroky po volbách chtějí realizovat privatizaci všech nerostných zdrojů Ukrajiny atd. – prostě celé to rozkradení elitáři, jaké už za sebou mají všechny evropské země. To Jelcin byl jiná káva a to by se opětovně líbilo…! (Však Chodorkovský, co by vhodný proamerický elitář, už se chystá na roli prezidenta [9] )

Další bod z úvodu: USA se mění v policejní stát. Odkazů by se našla celá spousta, ale mě z poslední doby zaujala zpráva o bezletové zóně nad demonstracemi v St. Luis ve Fergusonu, kde byl zamezen vstup novinářům a médiím a kde starosta na tiskovce urputně 3.11. vysvětloval, že to bylo kvůli bezpečnosti [10] [11]. K této zprávě lze aktuálně dodat, že loutka Obama to má po volbách nahnuté, což je snad jediná pozitivní věc, i když ve finále je úplně jedno, jestli jsou u moci demokraté nebo republikáni, podstatné je, že u moci je SYSTÉM.

Další bod je o Maďarsku a Orbánovi. Maďarsko to má v EU velmi špatné od doby, co si schválilo ústavu s úvodní větou „Bože, žehnej Maďarovi“ [12], ve které oslavuje plod vztahu muže a ženy a ke všemu uznává víru! Od té doby je terčem sankcí a kritiky, která nyní zesílila poté, co Maďarsko kritizuje sankce proti Rusku a chce prosadit stavbu plynovodu z Ruska. To aktuálně hraničí s odchodem Maďarska z EU, a protože tento spolek žádné odchody, natož národní suverenitu, nepovoluje, je jen otázkou času, jestli to Orbán ustojí anebo se mu stane nějaká nehoda či skandál [13]

Není to demokracie, není to totalita. Je to SYSTÉM!

A nyní se můžeme vrátit do Česka a k nadcházející, jistě celoevropské, oslavě sametové revoluce a Havla, ke kritice Klause, k pádu Nečase a k tahu na Zemana a ke všem těm kecům, které se na nás budou valit u příležitosti 25. výročí pádu berlínské zdi. Už nějaký čas dělím politiky na úplně tupé korytáře a na ty, kteří moc dobře vědí, o co jde a ze všech sil slouží – SYSTÉMU. Jsou to ti, kteří do systému vidí tak, že se v něm orientují nikoliv z hlediska nějakého volebního období, ale z hlediska natolik dlouhodobého, že v něm nějakých 25 let je jen malou epizodou.

Mezi takové politiky řadím v prvé řadě našeho Havla. Bohužel, až dnes vím, o čem bylo jeho disidentství, placené USA, o čem bylo jeho růžové (homo?) srdce na Hradě, o čem byla jeho „Pravda a láska“, proti kterým se dnes skutečná pravda tak těžko prosazuje . Nikdy mu neodpustím, jak nám naprosto vědomě všem lhal a že jeho řeč o krásných časech budoucích byla vlastně od první chvíle o evropské totalitě a že až postupem času mi došlo, proč tak fandil komunistům. Tady je rozhovor, který dal 2. prosince 89 Rudému právu a kde on, týraný vězeň, komunisty tolik obhajuje – nalistujete na stránkách zde [14] . V podobném duchu se proto nesl i jeho slavný listopadový projev, který byl celý o nové EU totalitě, která má chudým poskytnout základní dávky a nevyžijí-li s nimi, mají smůlu, tím to pro ně končí.

Tehdy to nikomu nedocházelo a nejspíše i Havla samotného dostihlo na stáří svědomí když hlásil, že „naše země nevzkvétá“. Podobných „disidentů“  (v uvozovkách, protože  „jako“ bojovníků za svobodu)  byla a dosud je celá Evropa. To podstatné, co je spojovalo a dosud spojuje je, že pochopili SYSTÉM, jaký byl rokem 1989 nastartován a kterému se rozhodli sloužit. A to je systém totality oligarchů v duchu amerického a Obamou poprvé nahlas sděleného: „Elitáři všech zemí spojte se“. Kdo to má jinak a chce hájit nikoliv zájmy osobní, ale zájmy národa, ten má smůlu  (a to v kterékoliv zemi na světě), protože tam všude má SYSTÉM svá chapadla.

Kdo vydržel s pozorností až sem a přes kamínky se dopracoval k pohledu na současnost optikou mozaiky uplynulého čtvrtstoletí, tady já nemohu jinak, než pohled na SYSTÉM zakončit Orwellem. Slova jeho románu 1984: VÁLKA JE MÍR, SVOBODA JE OTROCTVÍ, NEVĚDOMOST JE SÍLA se mi zdají být stále více aktuální a stále více mám pocit, že přesně tohle SYSTÉM realizuje.

George Orwell, vlastním jmenem Eric Arthur Blair, byl britský občan narozený v Indii. Tělem a duší socialista byl přesto odpůrcem jakékoliv totality. Zaujalo mě, že zatímco jeho první román Farma zvířat narážel na komunismus, jeho nejslavnější román 1984 je popisem totality neurčitého typu. Byl to opravdu jen vizionář, anebo se nechtíc stal tvůrcem ideologie, která je realizována stejně, jako byla předtím realizována ideologie K. Marxe? Je snad EU něčím jiným, než reformovaným komunismem (a nebyl snad Havel nejvíce reformovaným komunistou, jak to nedávno řekl Klaus a jak to sám Havel vlastně přiznal v rozhovoru pro Rudé právo hned v prosinci 1989, viz foto v úvodu a odkaz výše?).

Centra světové korporátní moci podle vize Orwella

Co mě v poslední době na románu 1984 zaujalo, je mapa, jak má být rozdělen svět (a všimněte si té VB a porovnejte s čerstvými tendencemi Camerona k odtržení VB od EU):

Mapu dále můžete porovnat s mapou NWO [16] a s tu a tam problesknutými větami (dokonce i z úst prezidenta Zemana), že Rusko jednou bude součástí EU – podobnost s Orwellovou mapou čistě náhodná?

Co mi dále na románu přijde stále aktuálnější, je fiktivní popis budoucnosti, který se stále více ukazuje být popisem naší současnosti. Při příležitosti 25. výročí velkého nástupu současného SYSTÉMU, si dovolím připomenout obsah románu:

Hlavním hrdinou je úředník, soudruh Winston Smith, který žije v Londýně ve fiktivní zemi Oceánii. Vládne tvrdá diktatura v čele s Velkým bratrem a oficiální ideologie se nazývá Angsoc (původně anglický socialismus). Životní úroveň je bídná a zhoršuje se. Winston pracuje na Ministerstvu pravdy, jež se zabývá manipulováním minulosti, upravováním dokumentů tak, aby byly stále platné. Jeho prací je upravovat stará čísla novin. Oceánie vede střídavě válku se zeměmi Eurasie a Eastazie. Pokud se změní situace, ze spojence se stane nepřítel a z nepřítele spojenec, Winston a další úředníci přepisují všechny články tak, že Velký bratr má vždy pravdu. Podobně se přepisují předpovědi průmyslové výroby, válečného vývoje atd., až se nejde spolehnout ani na pravdivost letopočtu. Winston se nedokáže bránit myšlenkám na minulost a postupně začíná pátrat, jaký byl život před nastolením diktatury Strany a domnívá se, že nebyl takový, jak jej líčí oficiální propaganda. Přemýšlí o své matce a sestře, které zmizely, když byl malý kluk. Začíná se psát deník, dobře ale ví, že jej na každém kroku i v soukromí sleduje ideopolicie pomocí všudy přítomné techniky. Myšlenky proti straně jsou ideozločin, který se tvrdě trestá. A člověka může prozradit pouhý výraz tváře či mluvení ze spaní. Děti jsou ve stranické organizaci vychovávány k udávání rodičů.

Winston se zamiluje do Julie, ale láska sama o sobě i sexuální touha je ideozločin, proto se oba pečlivě skrývají. S Julií o samotě a mimo dosah techniky může Winston mluvit svobodně, jsou si ale od začátku vědomi, že ideopolicie je dříve či později odhalí a zničí.

Obyvatelstvo Oceánie se rozděluje na členy Vnitřní strany (2 % obyvatel), kteří skutečně vládnou, členy Vnější strany, kteří pracují pro stát a vykonávají jeho vůli (členem je i Winston) a proletariát, který tvoří 85 % společnosti. Proléti jsou považováni za méněcenné, žijí ve velmi chudých poměrech, stát se o ně nestará a nechává jim relativní volnost. Dokud se mezi nimi neobjeví někdo, kdo by se mohl pro Stranu stát nebezpečný. Winstonovi a Julii se do rukou dostane kniha odpůrce režimu Emanuela Goldsteina „Teorie a praxe oligarchického kolektivismu“. V ní se Winston dovídá, jak celý systém funguje, ale nedozví se, proč svět vypadá právě tak. Otázka proč zůstává nezodpovězena v celém románu. Nakonec jsou Winston i Julie zatčeni a odvedeni do cel Ministerstva lásky. Winston při těžkém mučení prozradí vše, co ví a přeje si zemřít, ale nemá možnost. Ptá se sebe i svých mučitelů, co po něm Strana vlastně chce. Později pochopí, že cílem vůbec není dostat z vězně informace a popravit jej, Strana chce úplné pokoření a obrat myšlení o 180 stupňů.  Chce po něm, aby upřímně miloval Velkého bratra a bezmezně mu věřil. To se zdá zhola nemožné, ale surovost promyšleně kombinovaná s vlídnými domluvami a obdobími klidu nakonec vedou k cíli. Winston v okamžicích vrcholné hrůzy přestane dokonce i milovat Julii a je zcela pokořen. Poté se překvapivě ocitá zpět na svobodě a dokonce lépe placen. Ideopolicie už se o něj nezajímá a jeho už by ani nenapadlo proti něčemu protestovat byť jen v myšlenkách. Setká se i s Julií, ale i ona ho zradila a je zcela podrobená.  Winston si uvědomuje, že navzdory všemu teď Velkého bratra miluje a ctí.

Děj knihy se odehrává v jednom roce, v zemi, kde neplatí žádné psané zákony a není kam utéct. Jde o vylíčení diktatury, která vládne tak efektivně, že si lidé přestávají uvědomovat jiné možnosti, přestávají myslet. Vnímají jen hesla a strojově vytvářenou zábavu. Prakticky nikdo už na způsobu života, který lze shrnout do několika hesel, nevidí nic špatného.

Stačí se na současnost podívat optikou Orwella a stavění homo vztahů nad roli klasické rodiny, odebírání dětí z fungujících rodin, sexuální výchova už v mateřských školkách (Ministerstvo lásky?), vymývání mozků mladých pochybnými zábavami, k tomu naplno rozjetý obchod s chudobou, stále větší kontrola lidí po celém světě atd., atd. – vždyť mi vším žijeme Orwellem popsaný SYSTÉM!  Na Orwella jsem si vzpomněla i u nedávného článku VK na zdejších stránkách o vůdci stejné země: “Cameron: Ještě slovo a zavřu vás!” Na Orwella jsem si vzpomněla i u další čerstvé zprávy z posledních dnů: “Bojím se své televize, vy se budete také bát” [17].  Při té příležitosti se mi vybavila i tuze drahá reklama (protože zařazena do amerického Superbowlu!), kterou si zaplatil Apple na svůj Macintosh a která byla spuštěna právě v roce 1984 – náhoda?

Ale především si Orwella uvědomuji pokaždé, když vidím tu moc médií. Orwellovsky jsem si ji nazvala samozvané Ministerstvo pravdy. Ve skutečnosti jde o moc SYSTÉMU, skrytého za slovíčky „Pravda a láska“ , který se jako nová totalita ujal moci právě před čtvrt stoletím a vůči kterému se skutečná pravda tak těžce prosazuje. Kdo si myslí, že tento SYSTÉM to s člověkem jako s lidským tvorem myslí dobře, ten ať slaví. Já jsem ráda za Putina a za ruský ostrov normálnosti, ač je mi jasné, že i Rusko musí hledat, jak by tvor člověk na planetě Zemi měl a mohl nejlépe fungovat.

Na úplný závěr vkládám video o tom, jakou moc má „Ministerstvo pravdy“, nejmocnější to ministerstvo, které SYSTÉM vlastní, a proti kterému právě rozjel válku náš Zeman a které nás v příštích dnech povede k mohutným oslavám Havla a pravdoláskařů. Jakou asi má Zeman šanci proti proamerické „Pravdě a lásce“, jinak řečeno, proti onomu “Elitáři všech zemí spojte se”, kde právě jeden náš elitář sluníčkově září dokonce tak, že kus “Ministerstva pravdy” vlastní? Slovy videa – Orwell se otáčí v hrobě:

http://www.metacafe.com/watch/6989719/www_zlo_cz_orwell_se_ot_v_hrob/

Je to všechno příliš konspirační? Po 25 letech se, bohužel, některé konspirace ukazují ve zcela jiném světle. A při tak velkém výročí stojí za pozornost se více podívat nikoliv na politiky, ale na SYSTÉM, kterému politici – tu slepě, tu vědomě – slouží.

– Pozorovatelka –

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

K nadcházejícímu svátku 17.listopadu si dovolím vytáhnout tento článek paní Pozorovatelky – i když starší, stále velmi aktuální, a z mého pohledu velmi důležitý, a skvěle napsaný ;-).

Palko
Návštěvník
Palko

Stačí se podívat na to, co lidem ukazují v televizi – neustálé zastrašování, jak je vše v jejich zemi špatné, vraždy, bombové útoky, loupeže, skandály, oběti přírodních živlů, tj. nekonečné mimořádné událostí a nehody. Jak to může normální psychika vydržet? A proč to všechno ukazují? Myslíte, že ve světě neexistují dobré zprávy? Samozřejmě že existují, ale tyto úmyslně ukazují málo. Cílem je navozovat to, co je pro duchovní povahu člověka velmi odporné, a silně aktivuje jeho živočišné pudy a potřeby. Politikům a kněžím je ve skutečnosti prospěšné, aby člověk byl jako štvaná zvěř, kterou ovládá strach o svůj život, a v masách převládá servilnost a zvířecí agrese k uměle vytvořenému obrazu nepřítele. Moc nad takovými “kódovanými“ lidmi je nekonečná. A tak má společnost konstantní výsledek: většina lidí si přeje rovnost, svobodu a spravedlnost, ale ve skutečnosti jsou ve světě a společnosti politici a velekněží, kteří stimulují nekonečné války a podněcují k rasové, etnické či náboženské nenávisti mezi lidmi. Je to jeden velký podvod, který je ekvivalentní tomu, dát lidem lopaty a oni si vlastníma rukama kopají svůj vlastní hrob, a myslí si, že kopají základy pro výstavbu nového domova pro jejich mezinárodní rodinu. Kamkoli se podíváte, všude je umělé dělení a rozdrobení lidstva. Ale to všechno může existovat tak dlouho, dokud sami lidé tuto situaci nezmění.

Standa
Návštěvník
Standa

To nikdo neprosadil, to jen lidé neumějí správně psát, tak píšou takovéhle hloupé koncovky. Taky nechápu proč. A bohužel se to pak na internetu takhle šíří, jeden to napíše a ostatní to pak už jen tupě opisují. Viděli to na internetu, tak to přece musí být dobře 🙂
Úplně se bojím pomyslet jak by asi napsali po dvou, nebo třech letech 🙂
Správný tvar je tedy po 25 letech!
A dohromady to mastit taky nejde, kromě případu 25letý (pětadvacetiletý).
http://www.e-ott.info/2008/03/20/jak-se-pisou-radove-cislovky

TSq
Návštěvník
TSq

Otázka školy, já třeba vždycky budu psát gymnasium a president,
„po 25-ti letech“ už nevím, který Svatý prosadil,
já psal vždycky po 20letech a pěkně jsem si naběhl, sesypal se na mne snad celý pedagogický sbor v zemi, že jsem dobytek a przním český jazyk a vnutili mi pomlčku skloňování

Malin gars
Návštěvník
Malin gars

Pokud potřebujete hledat pravdu, hledejte ji všude okolo sebe, ne v žádném systému ani řádu, lidé zapomněli cítit a vědět, ztrácejí schopnost vědět znát pravdu, lidé dnes jen chtějí, chtějí ovládat a vlastnit … je to cesta nikam, lidí se učí jen respektovat režimy a autority, svoboda se vytratila … co chcete v takovém světě měnit, když vám nikdo nerozumí …

TSq
Návštěvník
TSq

Napsal to dobře, nezacyklit se, tak na to potřebujete vzdělání, abyste pochopil, že jste se zacyklil, Hlava XXII. +1 máte ode mne za připomenutí starého římského i dříve řeckého, marnost je marnost, je to marný, je to marný, je to marný….

TSq
Návštěvník
TSq

Patří pod Cico Ciciak, byty se nějak splačily

Dařbuján
Návštěvník
Dařbuján

Asi budu působit jako troll, ovšem tohle je na mě moc. Přátelé, Vy zapomínáte na jednu základní vlastnost lidského mozku: schopnost hledat vzory, doplňovat “chybějící” místa, nacházet. Je to jedna z našich základních predispozic. Proč o tom mluvím?
Je zkrátka nutno uvažovat kriticky, a teď nemám na mysli kritiku ve smyslu kritizování, ale především sebekritičnost a snaha o maximální objektivitu. To znamená zejména značnou ostražitost, pakliže něco nemám doloženo z několika na sobě nezávislých zdrojů. Především musíme být skeptičtí vůči tomu, co nám příliš snadno nabízí naše vlastní mysl. Jinak totiž podléháme pareidolii, díky níž vidíme ovci, tvář či poselství ve tvaru mraků (nehledě na možnost, že souhra náhodných procesů tu a tam opravdu může vytvořit něco, co vykazuje zarážející podobnost s něčím jiným).
Řidiči, kteří mají zkušenost se špatně značenými vedlejšími, nebo rovnou polními či lesními, cestami patrně dobře vědí, že ačkoliv se cesta desítky metrů stáčí pod určitým úhlem doleva, nemusí to nutně znamenat, že se takto bude stáčet i nadále, jenom proto, že to tak ze současné pozice našeho vozu vypadá – vždyť za dalším stromem může být prudký obrat, svah, propast, kláda, houbař.
Jistě, můžeme něco předpokládat (rozumějte, představovat si), nicméně dokud pro to nemáme důkazy, věřit tomu ve skutečnosti nelze, jakkoliv se nám to líbí a vnitřně do rezonuje s naším přesvědčením.
Na níže uvedeném obrázku vidím vršek číslice sedm jen jako kvazihorizontální linku – vím, že jde o “7”, protože 1) tento kód je vždy číselný a 2) jen tohle číslo má takovouto linku – a nebo ne? Teď si nejsem jist, třeba je to “3” s hranatým vrškem! Musím to vyzkoušet.
Tuhle jsem viděl ze zadu krásnou slečnu s dlouhými vlasy. Ihned mi mozek doplnil představu tváře – na základě žen, které jsem poznal a které měly podobné vlasy při pohledu ze zadu. Jaké však bylo mé překvapení, když se otočila. Stále byla krásná, to ano, ale neměla modré oči, ústa byla zcela jiného tvaru, než jsem si přimyslel, neměla ďolíčky, které si asi můj mozek vypůjčil z tváře mé sestry, a měla baculatější tváře.
Zkrátka, nezapomínejte nikdy na hru, kteoru s námi neustále hraje naše mysl čtoucí písmena z prasklin v dlažbě, tváře ze stínů na zdi, poselství z kávové sedliny. Buďme ze všeho nejvíce a nejdříve přísní sami k sobě, pak se teprve ptejme, co o kom a o čem skutečně víme s jistotou (ve srovnání s tím, jak podvědomě chceme, aby to bylo, a s tím, jak jsme nahlas ochotni si připustit, že to má být).

LK
Návštěvník
LK

Komentář jsem přečetl kupodivu až do konce, ale nenašel jsem v něm jedinou zmínku, vztahující se k článku. Čekal jsem, že na konkrétním příkladu z článku ukážete pravdivost svých slov. Takže celé Vaše povídání není nic jiného než mlácení prázdné slámy.

TSq
Návštěvník
TSq

Já Dařbujánu zase děkuji za názor,
ukázal velmi nádherně, jak dneska pracuje propaganda a že buší o překok,
ukázal přesně, jak jsou dneska oblbovaní ovčané našimi politiky, pamatujeme Klausovu častušku “Musíme si utáhnout opasky a za 10let jsme na úrovni Německých platů” ..a kde jsme? V pr..slušně.
Teď vítězí propaganda Babišovo “Uděláme!” ..zase prázdné slovo, ale lidi zase slepě věří iluzi, jenom svojí představě. Je vidět, že klasické vzdělání bylo úspěšně vybito a vykvétají bizarní květy negramotnosti, pozor nic společného s akademickými tituly.
Připomenu staré “V mlze jdi obzvláště opatrně, skrývá to, nač i Bohové mají strach pomyslet.”, “V kalné vodě jsou ty nejtučnější úlovky.” Pouhé dvě věty, které charakterizují výročí 25let hadráku, mlha se tvoří schválně, aby bylo možné dělat nejrůznější sviň*árny, Fake flag a kalná voda ? Divoká rozrádačka země, která trvá dodnes.

Astaroth
Návštěvník
Astaroth

Naopak Darbujan velmi presne vystihl ducha clanku, namisto aby vyvracel bod po bodu, coz by stejne bylo hazenim hrachu na stenu. Tleskam Darbujanu. Tak bych to tak napsal, kdybych to umel 🙂
Jinak se muzete zamyslet nad tim, proc veskera Kremelska-Putinska propaganda neustale vyvaruje tema z protokolu sionskych mudrcu? Vzdyt je to s tim novym radem a Ruskou hrazi tomuto zlu porad to same.

Cico Ciciak
Návštěvník
Cico Ciciak

Preboha!!! Stačilo napísať, že človek musí neustále o všetkom pochybovať, neustále prehodnocovať svoje svetonázory a postoje a nezacykliť sa do jednej paradigmy!!! Iba vtedy dosiahne osvietenia. Tak to píšem ja, keď potrebujem vyjadriť takúto myšlienku. Ale 95% ľudí sú beztak ovce, takže je to marné, je to marné. Je to genetická vada.

LK
Návštěvník
LK

“EU prosazuje multi-kulti a m.j. přes restituce likviduje kostely – křesťanství.”
Pokud jde o křesťanství v západním pojetí (katolicismus), není čeho litovat. To, že začíná budovatelům NWO vadit, ještě neznamená, že je veskrze pozitivní. Jakékoli náboženství je prostředek kontroly společnosti a je jen dobře, že Čechům jsou skrze tzv. církevní restituce otvírány oči a vidí, co je katolická církev zač. Kdyby mohli, tak by upalovali jako ve středověku.
Pozorovatelce doporučuji přečíst si toto:
https://archive.org/details/ARealCaseAgainstTheJews
a řádně se nad textem zamyslet.
Tady to máte slovensky:
http://afinabul.blog.cz/1406/rabin-eli-ravage-o-krestanstve

“Ak svoje reči o židovskom sprisahaní myslíte vážne, nemal by som vašu pozornosť upriamiť na istú záležitosť, o ktorej sa oplatí hovoriť? Načo plytvať slovami o údajnej kontrole vašej verejnej mienky židovskými finančníkmi, vlastníkmi novín a filmovými magnátmi, keď by ste nás rovnako mohli obviniť z dokázanej kontroly celej vašej civilizácie židovským evanjeliami?”

A o tom to je!

Jinak s článkemm by se asi dalo souhlasit, ale bohužel nic nového, co bychom nevěděli, v něm není.

Döw
Návštěvník
Döw

Též i můj názor. Katolickou církev jakožto největšího vraha v dějinách lidstva je potřeba nenávidět a potírat co nejvíce. Někteří zmanipulovaní idioti si ovšem navždy budou myslet, že přemíra homosexuální publicity, Conchita Wurst, juvenilní justice, atd. jsou dílem Satana. Nikoliv, jedná se o dílo fundamentálního judeokřesťanského mrdkismu čile kolaborujícího s islámem, zapleteného v mocenských strukturách v Evropě po staletí. Pokud přijde nějaký NWO, jeho vrchnost má být příslušníky judeokřesťanské ideologie. Nikoliv satanismu, který je jako takový jedním z nejpokrokovějších filozofických směrů na světě a rozhodně jej nevnímám jako “náboženství”.

LK
Návštěvník
LK

No, nevím, jestli zrovna satanismus je to pravé ořechové. Černé mše, lidské oběti a černá magie rozhodně nepatří mezi mé priority. Ale co takhle návrat ke kořenům? Jsme Slované a máme na co navazovat:

https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=slovansko+%C3%A1rijsk%C3%A9+v%C3%A9dy

Astaroth
Návštěvník
Astaroth

To ze jde o nejvetsi vrazedne spolceni v dejinach je nejaky vas pocit, nebo to muzete dolozit i cisly?

Astaroth
Návštěvník
Astaroth

Ja bych jen dodal, ze kdyz je Rusko onim poslednim ostrovem normalnosti, tak co vam brani se tam odstehovat? Starsi znaji abecedu i jazyk, takze se zpocatku nejak domluvi a v clancich na tema NWO vsudypritomna vseslovanska vzajemnost coby hraz anglosastvi jim urcite pomuze szit se s tamnim lidem. Rusko take neni zadne Lichnstejnsko, kde se sjede par lidi a uz se nemaji kam hnout, mista ma dost.

Cico Ciciak
Návštěvník
Cico Ciciak

Čo si chcel akože týmto zvratkom povedať? Prečo by som sa mal odsťahovať do Ruska? Ja som sa narodil na Slovensku a som Slovan!!! Ja iba chcem, aby sa sem nesrali ussáci aj s ich zvrátenými zdegenerovanými prozápadnými hodnotami a morálkou!!! To ty sa odsťahuj do ussa a HNEĎ!!! Šmejd jeden ❗ ❗ ❗

Astaroth
Návštěvník
Astaroth

Nebojte, k vam na salas zadni “ussaci” neprijdou, aby vam narusovali milostne souziti s oveckami.
Ani nadale se tedy nemusite citit svazovan zapadnimi hodnotami a vas zivot se stadeckem muze nerusene pokracovat.

Exterian
Návštěvník

Gratulace k výbornému článku ve kterém je vše podstatné – týkající se tohoto národa i území a nejen tohoto.
Není to o demokracii či totalitě, ale o systému jak předeslala Pozorovatelka. Možná, že se dalších několik lidských bytostí probudí (po přečtení a načerpání obsažených informací) a bude se snažit s tímto parazitickým systémem ve kterém žijeme něco udělat. Zatím je ještě možnost, “šrouby” se ale stále utahují. No, a kdybych se na Vás podíval očima mimozemšťana, tak bych Vám asi sdělil toto:
” Vy lidé, nejste připraveni k setkání s vyspělou formou jiné civilizace. Zatím jste připraveni pouze zničit sami sebe. Bohužel zatím se na své planetě chováte spíše jako parazitující druh. Nezapomínejte na to, že planeta, ale i Vesmír jako celek mají k dispozici velmi účinné obranné mechanismy. Jste na rozcestí. Pokud v dohledné době nezměníte směr své cesty – zaniknete (jako pátý lidský druh). Pokud změníte směr své cesty, po které kráčíte, existují bytosti, jež jsou připravené se s vámi setkat a případně i pomoci.”