Zveřejněné e-maily Bohuslava Sobotky potvrzují, že vláda ČR je ovládána neziskovkami, lobbisty,...

Zveřejněné e-maily Bohuslava Sobotky potvrzují, že vláda ČR je ovládána neziskovkami, lobbisty, poradci, ambasádami, Bruselem, charitami a šíbry, o které byste si ani kolo neopřeli!

Zveřejněné e-maily Bohuslava Sobotky potvrzují, že vláda ČR je ovládána neziskovkami, lobbisty, poradci, ambasádami, Bruselem, charitami a šíbry, o které byste si ani kolo neopřeli!

Náš server AE News informuje už od roku 2014 o tom, jak nejvyšší mocenské struktury v ČR jsou ve vleku a klientelistickém postavení vůči nevládním organizacím, neziskovkám, ambasádám a různým subjektům, které ovládají domácí i zahraniční politiku. Mnoho občanů se ptá, jak je možné, že servilita vlády ČR ve vztahu k EU a Bruselu dosahuje mezí, které bez obav bychom mohli označit za vlastizradu. Uniklé emaily ze soukromého emailu Bohuslava Sobotky však odhalují nyní i veřejnosti, že to, o čem na AE News už dva roky píšeme, před čím varujeme, kdy upozorňujeme na loutkové role vlády ČR, na servilní zvedání telefonů páníčkům z různých ambasád, je pravda a teď si o tom můžete i přečíst, jak takové loutkové mocenské divadlo vypadá.

hacked.png

Osobně se mi hnusí představa prolézání cizích emailů. Ale pozor, Bohuslav Sobotka je veřejný činitel. A veškerá komunikace veřejného činitele je veřejná. Tak to platí např. v USA, kde Hillary Clinton teď čelí skandálu, že pro svojí komunikaci nepoužívala vládní zabezpečený email. Nerozumím tomu, jak je možné, že premiér ČR používá pro komunikaci nezabezpečený email u veřejného emailového poskytovatele Seznam.cz, to prostě vůbec nechápu. A jako veřejný činitel by měl důsledně používat pro řešení vládních věcí a pro výkon své funkce pouze vládní šifrovaný PGP email a se silným bezpečným heslem.

Místo toho si Bohuslav Sobotka píše s politickým poradcem Oto Novotným, který mu posílá notičky a rady, co by se mělo udělat tady, támhle, co si myslí NGOs (neziskovky), co si myslí holandský velvyslanec, jak je třeba připravit průzkum veřejného mínění u Medianu, aby se prefabrikace průzkumu povedla správně a vrátila toužebné výsledky (o výrobě výsledků průzkumů na míru politickým stranám jsme psali už v roce 2014 v rozsáhlém rozhovoru zde).

V dokumentech je právě komunikace i mezi panem poradcem Novotným a šéfem agentury STEM. V září 2014 vynadal pan Novotný šéfovi STEMu Janu Hartlovi za to, že průzkum STEMu vyšel pro hnutí ANO mnohem lépe, než pro ČSSD, a že se mu zdá, že je výsledek ANO nadhodnocený v průzkumu, a že by to mohlo ohrozit budoucí spolupráci ČSSD se STEMem. Další průzkum už vyšel lépe pro ČSSD od STEMu a pan Novotný byl spokojený. Náš článek o manipulaci s průzkumy vyšel na podzim v roce 2014 a vyvolal poprask, ale mainstream nám nevěřil, protože jsme prý pro-kremelský server. Jsme rádi, že nyní nezávisle na tom může veřejnost vidět, že situace je přesně taková, jak nám tehdy vylíčil pan Petr v rozhovoru.

Hackeři z White Media však provedli ucelenou kompilaci emailů spolu s vládními dokumenty, a tak se na ně podrobně podíváme. Prvním dokumentem je Imigrační politika vlády, kde pan poradce Novotný navrhuje systém prefabrikovaných průzkumů, které mají zmanipulovat veřejné mínění tak, aby odpor veřejnosti proti migraci opadl. Navrhuje zapojit neziskovky, rozhlas a televizi a manipulovat s veřejným míněním skrze emoce.

To již můžete vidět na TV Nova, která tento dokument vlády naplňuje a pravidelně do Televizních Novin zařazuje videa se záběry na arabské děti mezi uprchlíky, kdy na 10,000 běženců s “plnými koulemi” připadá hrstka dětí. Tato propagandistická videa na TV Nova jsou přímo z portfolia americké CME, která je garantem NWO ve Střední Evropě v oblasti mediální sféry.

JB405440_sobotka_021.jpg
Premiér ČR Bohuslav Sobotka

Pan Novotný v dokumentech lobuje u Bohuslava Sobotky za prosazení povinných kvót na uprchlíky. Hovoří v dokumentech o fašizaci českého národa, o jeho neschopnosti, v dokumentu opovrhuje českým národem takovým způsobem, který bychom pochopili u K. H. Franka nebo u R. Heydricha, ale ne u poradce premiéra ČR. Dokumenty zachycují, jak pan Novotný konspiruje s panem ex-premiérem Špidlou, jak zatlačit na Bohuslava Sobotku, aby zradil národní zájmy.

Velmi děsivá je v dokumentech informace, že ministr vnitra Chovanec jede do Bruselu nechat se přehlasovat, aby alespoň doma vypadal jako ochránce českých národních zájmů. Pokrytectví vrcholné politiky? Ano, zcela nepochybně. Další zajímavou figurkou je Jan Král, který odhaluje, že útok neziskovek v říjnu proti ČR kvůli odporu proti migrantům, kterým se zabývala OSN, podnítila paní Šabatová. Vlastizrada? Činnost proti zájmům vlastní země?

Dále dokumenty odhalují, jak J. Patočka a M. Rozumek lobují u premiéra za vytvoření nového úřadu zmocněnce pro integraci migrantů v ČR. Sluníčková garda se slézá okolo migrantů jako vosy na pivo.

Stejně tak zajímavou kompilací je dokument Komunikační strategie vlády, který je od shora dolů celý o tom, jak manipulovat veřejným míněním. Oto Novotný a Ivan Gabal si pozvali tým sociologů, kteří mají vypracovat systém působení na veřejnost. Cílem je změnit myšlení populace, aby začala uprchlíky tolerovat, anebo dokonce respektovat. Metodologie nastíněná v dokumentech je komplexním systémem řízené propagandy.

1949936_.jpg
Poradce premiéra Oto Novotný

Dokument manipuluje s tezemi průzkumových agentur a celý navržený koncept má za úkol měnit metodologii transformace myšlení veřejnosti v závislosti na datech z průzkumových agentur. Jinými slovy, když průzkum ukáže, že migranty občané nechtějí, udělá se příště průzkum jinak, změní se Target Frame, tedy skupina respondentů. Je neuvěřitelné číst si o tom, jak si páni sociologové představují, že lze manipulovat s myšlením veřejnosti.

Dokumenty ukazují, že imigraci Arabů do EU nelze zabránit, nikdo s takovou variantou ani nepočítá. Je to nezvratný proces. To potvrzují tyto uniklé dokumenty zcela jednoznačně a potvrzují se tak má slova, o kterých už dlouho hovořím na Svobodném rádiu. Tento proces je nezvratný a nelze mu nijak zabránit, s výjimkou masivního lidového hnutí zezdola, které by nebylo ničím jiným, než revolucí, anebo skrze státní ozbrojený převrat, což v mnoha ohledech by bylo totéž, protože revoluce z roku 1989 nebyla žádnou revolucí, ale pokojným předáním moci. A to si mnoho lidí dodnes neuvědomuje.

A protože nevěřím na revoluci v Česku, že by lidé vzali zbraně do ruky, když čtu ty pacifistické výkřiky některých čtenářů v diskusích pod článkem o povstání v Oregonu, tak to znamená, že jediným výsledkem bude nastoupení cesty islamizace ČR, která může být pouze brzděna, zpomalována, oddalována, ale nemůže jí být de facto zabráněno. Poslední měsíce ukazují, že občané ČR nemají zájem o politiku z ulice, nechodí na demonstrace a tím vzniká situace, že vláda a poradci okolo premiéra mají “klid na práci” a vesele konspirují proti zájmům ČR, což uniklé emaily hrozivě potvrzují.

Třetí dokument je o Prorůstání neomarxismu do struktur ČSSD a odhaluje, jak česká ultra-levice, anarchisté a ProAlt de facto prosadili do funkcí Jířího Dientsbiera, pana Špidlu, paní Marksovou atd. Poradce Oto Novotný se profiluje jako extrémní euroliberální levičák, který razí neomarxismus dovnitř ČSSD a vyjadřuje své obavy, že ČSSD přichází o své voliče, kteří jsou ostře proti migrantům, a tím pádem strana ztrácí podporu.

Logo_barva_%C4%8Dtverec.jpg

V dokumentech lze spatřit velice nebezpečnou věc, že Bohuslav Sobotka je prakticky pouze příjemcem instrukcí, návrhů, doporoučení a povelů. Může jít pouze o náhodu, ale celé to působí dojmem, že premiér vlády nevykazuje žádnou aktivitu, pouze pasivně přijímá instrukce. To je velmi nebezpečné, pokud by to opravdu tak bylo, potom by to znamenalo, že premiér ČR nepřijímá notičky pouze od cizích ambasád, ale že i vládu ČR za něho řídí jiní lidé.

V emailech je mnoho balastu, komunikace pana Sobotky s bankou a GE Capital kvůli hypotéce, ale toto jsou soukromé věci, které by měly zůstat soukromé a není potřeba se tím zabývat. Nicméně dokumenty, které se týkají politického ovlivňování premiéra, věci ohledně lobbingu, ty jsou v dokumentech opravdu alarmující. Vládu ČR ovládají lidé z neziskovek, fondů, ProAlt, sluníčkové organizace, neomarxisté a lobbisté s euroliberálním přesvědčením o zaostalosti a zfašizování českého národa kvůli odporu vůči uprchlíkům. Zrádci uvnitř vlády, zrádci okolo premiéra, oportunisté a pokrytci. Mediální manipulátoři, mistři prefabrikovaných průzkumů, sociální inženýři na manipulace s podvědomím veřejnosti. Pokrytecký ministr vnitra, který chce vypadat jako vlastenec. Ministr bez portfeje (vyslovuj “bez trofeje”) dotlačený do funkce neomarxisty.

Mediální obraz vlády ČR, o kterém jsme psali už před 2 roky a mainstream nás za to označil za hlásnou troubu Kremlu. Trumbelínové z Respektu a Echo24 o nás psali jako o rozvracečích české státnosti. Ale tyto emaily pěkně ukazují, že není třeba nic rozvracet zvenčí. Vláda má totiž tolik krys v baráku, že celý dům se hýbe, každý to už vidí, ale všichni se tváří, že ČR má stabilní, pevnou a neochvějnou vládu. Však cinknuté průzkumy to potvrdí, obliba popularity u STEMu poroste, Bureš zase rozdá koblihy za rok a půl na náměstích lidem trpícím náhle volebním Alzheimerem a karavana, za zvuků výkřiků Alláhu Akbar, pojede vesele dál. Anebo ne? Je to jenom na občanech.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
chamo
Návštěvník
chamo

Celou dobu mi přišel Sobotka při rozhovorech jako kdyby mu někdo z venčí napovídal co má řikat do televize. Byl takový umělý,naučený prostě figurka. Takže mě to ani neudivuje,že je to pravda.Oto mu asi napovída přes sluchátko

Alena
Návštěvník
Alena

Hurvínek a Spejbl jsou méně loutkami než Sobotka.

sensitiv
Návštěvník
sensitiv

Tento článek vydává pozitivní vibraci a informace v něm obsažené tedy lze považovat za relevantní.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Kde je odkaz na ty jeho emaily pane-VK- nebo jejich plné znění, když už je hekři vydolovali. Sere mě majnstrýmová propaganda, když ze mě dělá hňupa, ale i stejně pitomá propaganda z druhé strany. Je to jenom takové bla bla bla grc blink. Fakt si myslíte, že jsme až takoví pitomci? Důkazy, důkazy…!

albatros
Návštěvník
albatros

Vždyť to tam máš ty odkazy přímo v článku pod červenym písmem.

Doss
Návštěvník
Doss

Důkazů je pane plný internet, stačí hledat. Hňupa z vás nikdo dělat nemusí.

Argor
Návštěvník
Argor

Sral.otka nijak nepřekvapil, to se o něm a naší vládě ví již dlouho, že to je banda nastrčených vlastizrádných loutek. Nádražáci (ČSSD) jsou řízeni mafií a představují skutečně velké riziko pro náš národ. Hlasy ve volbách získávají lhaním, podvody a náročnou manipulací. Deprivanti, psychopati, frustrovaní zakomplexovanci (viz Sobotka) jsou v posledních letech globálním prediktorem (skrytou globální elitou) jako poslušné loutky dotlačeny ve velké hojnosti do všech polistopadových vlád. Ne jinak to bylo u arcivlastizrádce Sobotky – přesmyčkou “skoba obsluhovat” – nyní se již potvrzuje že ta “skoba” je skoba z hákového kříže. Sobotka, který tak rád používá slovo “fašizace”, aby tak špinil slušné a poctivé lidi, je jeden z největších fašistů, nacistů a rasistů všech dob – rektolízavý sluníčkář. Pojem “sluníčkářství” zahrnuje multikulturalismus, islamismus a satanistickou nenávist. Multikulturalismus je odporná rasistická ideologie, islám je odporný klerofašismus. Kam se podíváte do sluníčkové fronty, všude (klero)fašista – ať je rudý, zelený, duhový či jakýkoliv jiný. Například agent Bureš je nejnižší level korporátního fašismu, podobně jako většina bývalých estébáků.Toto je pro některé lidi velmi těžké pochopit, nakonec však někteří pochopí, že za fašismem, nacismem, komunismem (i současným bruselským neomarxismem) a sluníčkářstvím stojí stále tentýž síla. Potenciál této síly je v současnosti mnohem silnější než byl někdy v 1. pol. min. století. Jestliže se globální elita rozhodla dostat do Evropy co nejvíc nebezpečných vobšoustů s jejich ideologií, bude jim většina politiků věrně sloužit. Jedině lidé to můžou zastavit. Ještě dobrá zkušenost – se sluníčkáři nediskutujte, jsou to zrádci, na jejichž podporu tečou do ČR miliardy, naštěstí pro náš národ a všechny slušné lidi, sluníčkáři zapomněli, že na každou svini se vaří voda.

opus
Návštěvník
opus

Asi nejlepší bude Kalousek jako ministr financí a Štětina jako premiér, taky něco určitě najdeš pro Fialu, Kupku a další exoty. To by sis potom určitě chrochtal blahem. 🙂

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Není potřeba hledat – mám pocit, že je to jasné:
Obávám se, že nám nebudou stačit Nápravná Zařízení…..
Vlastizrada – Spiknutí, navíc v organizované skupině, a ve spojení s cizí mocí, je jasně definovaný pojem z trestního zákoníku.
Je mi líto jenom jejich dětí, že asi přijdou nadlouho o přítomnost hloupého, nebo nenasytného rodiče.
A pan Pjakin hezky objasňuje, jak končí “podpindosníci”, kteří si ve své nabubřelosti ani neuvědomí, čemu slouží….když doslouží, a už nejsou potřeba, odstraní je vlastní chlebodárci……Svědky proti sobě nepotřebují.

albatros
Návštěvník
albatros

No neměl by se používat název sluníčkář, na špatný lidi je tohle označení moc slušný. Za pojmem sluníčkář se skrývá člověk, který v rámci své ideologie chce vyhladit současné obyvatelstvo Evropy a její kulturu.
Už v současné době má tato ideologie na svědomí, počítáno od konce 2. svět. války na svědomí obrovský vzestup vražd a znásilnění. Počet obětí se mi nechce ani hádat, ale jen ve Švédsku od roku 1975, kdy se švédský parlament jednomyslně rozhodl změnit v té době homogenní Švédsko na multikulturní zemi se o čtyřicet let později objevují dramatické důsledky tohoto experimentu: násilná kriminalita se zvýšila o 300 %. Pokud se ale podíváme na počet znásilnění, je jejich nárůst ještě horší. V roce 1975 bylo hlášeno policii 421 znásilnění a v roce 2014 to bylo 6620. To je nárůst o 1472 %. Švédsko je tak nyní na druhém místě na světovém seznamu zemí v počtu znásilnění. Podle průzkumu z roku 2010 je Švédsko s 53,2 znásilněními na 100 tisíc obyvatel překonáno jen malým Lesothem v jižní Africe se 91,6 znásilněními na 100 tisíc obyvatel.

Tato zvrácená ideologie si opravdu nezaslouží tak hezké pojmenování jako je sluníčkář.

Zdeněk
Návštěvník
Zdeněk

Nic nového pod sluncem a proto se snaží Zemana zlikvidovat protože jim to nežere u má je u zádele a to je irituje.

ACAPTR
Návštěvník
ACAPTR

http://www.lidovky.cz/vyhnanovsky-nezlobme-se-na-sobotku-my-ze-zeme-avg-a-avastu-jsme-stejni-1zj-/nazory.aspx?c=A160107_121652_ln_nazory_ele

Mám pocit, že se zase alternativní do prsou bijci snaží nafuknout bublinu, okolo které by následně mohli parazitovat, přičemž neví, že foukají tak leda do rektálu vyšším alternativním do prsou bijců, kteří tyto a podobné články využívají ke své pasivní propagandě (pardon ?, kampani)

albatros
Návštěvník
albatros

Lidovky 😀 Triple facepalm

Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek
uroboros
Návštěvník
uroboros

Jeste jedna veta mne tam zarazila. Je v ni prakticky doznani toho, ze existuji place diskutujici po clanky ve webovem prostoru. Nechce se mi to hledat, ale je to tam. Proste tam vyjmenovava co vsechno je potreba zalarmovat pro zmenu verejneho mineni a diskuteri jsou jednim z toho balicku. Ne, ze bychom to nevedeli, ale je dobry to mit oficielne potvrzeno.
Za sebe si vsimam, ze jsou nasazeni dle ctenosti. Na nwoo jich treba moc neni. Ja bychj tipnul dva max tri. Nikdo neni takovej blazen, aby chodil pravidelne diskutovat nekam, kde je pravidelne dehonestovan. To co predvadi Jínský na nwoo je proti lidske prirozenosti. Je pod kazdym prispevkem. Casove to hraje tak, ze by snad na nic jineho nemel ani cas. Proc by si takovej clovek pro Boha vybral ze vsech moznych webu prave ten a tam travil uz roky den co den, cas nekdy opravdu dlouhymi diputacemi, kde vidi, ze stejne nikoho nezajima. Je mu to proste jedno, dela co musi- aby tam byl aspon jeden pripevek, ktery s tim nesouhlasi. To je cele. Proste ten clovej ma na starosti par webu a na jednom vystupuje jako jinsky. Je az legracni jak dodrzuje kulturu projevu. Vi, ze se nesmi nechat vyvest z rovnovahy. Moc rad ho pozoruju. Tohle maji vsichni spolecne.Proc by jste chodili roky diskutovat nekam, kde muite cist clanky, s kterymi bytostne nesouhlasite. To muzete sem tam, ale ne po cely den uz roky. Tolik casu muzete mit jenom kdyz vas to zivi.

albatros
Návštěvník
albatros

To sou neziskovky a masově to začli dělat cca od roku 2013, když začala Ukrajina. Poznáš to tak jak říkáš, plus ten styl. Maximální demagogie, která tě má vyprovokovat k reakci a rozjet celý vlákno nadávek o ničem. Má to za úkol ničit konstruktivní diskuze a odradit slabší kolemjdoucí, kteří se ještě neorientují. Typický je, že troll chce mít vždycky poslední slovo s nějakým nesmyslem, aby tě vyprovokoval.
Obrana je celkem snadná, prostě to nečti a nereaguj. Trollovi se nepodaří rozjet vlákno a zašpinit diskuzi, navíc si ušetříš spoustu času a nervů. Paradoxně pro vítězství nad trollem stačí nedělat nic 🙂

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
uroboros
Návštěvník
uroboros

co je to alzasoft? Krom firmy. Co s tim ma co spolecneho. Nerozumim tomu spojeni

asdfvfv
Návštěvník
asdfvfv

Ota Novotny mu neposilal rady a noticky, ale de facto rozkazy co ma delat.
Ota Novotny se netaji jak presne uvedl… ze Sobotka DRE JAKO KUN pro neho a dalsi loutkovodice v zajmu cizi moci, podobne jako Nagyova