Zuckerbergův Instagram označil statistiku FBI o mezirasové násilné kriminalitě v USA za...

Zuckerbergův Instagram označil statistiku FBI o mezirasové násilné kriminalitě v USA za projev nenávisti, ta totiž za rok 2018 odhaluje 9x více násilných útoků černochů na bělochy než obráceně! Přestože v USA je jenom 13% černochů v populaci, mají podle statistiky FBI na svědomí 60% všech loupežných přepadení! Bílý policista v USA je 18x častější obětí černocha, než je černoch obětí bílého policisty! Fordova nadace, Borealis Philanthropy a Sórošova Open Society nadace nasypaly hnutí Black Lives Matter více jak 133 milionů dolarů na podporu jejich demonstrací! Velká neomarxistická revoluce s penězi od Rothschildů jako v roce 1917 v carském Rusku!

Zuckerbergův Instagram označil statistiku FBI o mezirasové násilné kriminalitě v USA za projev nenávisti, ta totiž za rok 2018 odhaluje 9x více násilných útoků černochů na bělochy než obráceně! Přestože v USA je jenom 13% černochů v populaci, mají podle statistiky FBI na svědomí 60% všech loupežných přepadení! Bílý policista v USA je 18x častější obětí černocha, než je černoch obětí bílého policisty! Fordova nadace, Borealis Philanthropy a Sórošova Open Society nadace nasypaly hnutí Black Lives Matter více jak 133 milionů dolarů na podporu jejich demonstrací! Velká neomarxistická revoluce s penězi od Rothschildů jako v roce 1917 v carském Rusku!

Na americké alternativě to neustále vře okolo protestů za práva černochů v rámci hnutí Black Lives Matter a každý den se objevuje spousta nových zpráv, které nám připadají doslova jako z jiného světa. A nejinak je tomu i v případě policejních statistik a oficiálních statistik americké FBI. Ty se totiž v posledních dnech staly v USA na sociálních sítích předmětem cenzury, když Zuckerbergův vedlejší projekt Instagram začal cenzurovat [1] několik policejních statistik, které jsou politicky výrazně nekorektní a ukazují tzv. mezirasovou kriminalitu v USA, počty útoků mezi členy jednotlivých ras.

Instagram zcenzuroval obrázek vpravo. Prý hlásá nenávist.

Podobné statistiky vede i česká policie, ovšem na rozdíl od USA jsou tyto statistiky v ČR přísně utajené. Ve Spojených státech jsou tyto statistiky volně dostupné, pouze média nemají odvahu je veřejně vytahovat. A tak americká alternativa je vypustila na veřejnost a nastal řev, přičemž sociální sítě začaly tyto statistiky a grafy mazat, a to i přesto, že jde o zdrojované a oficiální statistiky nejen FBI, ale hned několika amerických veřejných organizací.

Šokující statistiky americké FBI a justice o mezirasovém násilí v USA

Začneme nejprve statistikami vražd v USA z pohledu mezirasového hlediska. V roce 2013 podle statistiky FBI připadalo na 1 milion osob bílé rasy celkem 0,77 černochů zabitých bělochy. Naproti tomu na 1 milion černochů připadalo 9,83 vražd bělochů. Černošská populace v USA tak v přepočtu téměř 10x častěji zabíjí bělochy, než běloši zabíjejí černochy. Tato statistika je stará sice 7 let, ale její výpovědní hodnota je naprosto jasná. V roce 2018 v další statistice spáchali černoši v USA celkem 53% všech násilných trestných činů v domácnosti a dokonce spáchali 60% všech násilných a ozbrojených loupeží v USA, a to přesto, že černoši tvoří v americké populaci jen 13% obyvatelstva.

Statistika FBI o mezirasových vraždách v přepočtu na 1 milion osob v populaci dané rasy.

Informace [2] přinesla Heather Mac Donald v listu The Wall Street Journal. V roce 2018 zemřelo v USA celkem 7 407 černochů jako obětí násilí, ale z tohoto počtu těch 9 (policisty zastřelených) černochů za minulý rok 2019 tvoří jen 0,1% z celkového úhrnu zabitých černochů. Takže celá hysterie, celé hnutí Black Lives Matter a tisíce bílých sójových demonstrantů tak vedou kampaň proti policejní brutalitě, když ve skutečnosti jsou to bílí policisté a běloši, kteří čelí útokům od černochů.

Černoši útočí na bělochy téměř 10x více než běloši na černochy. To není hoax, to je oficiální statistika!

Dále statistika uvádí, že bílý policista čelí útoku na sebe ze strany černocha 18x častěji, než čelí černý policista ze strany bělocha. Nejzajímavější je statistika Bureau of Justice Statistics, tedy od Úřadu soudních statistik USA, který ve statistice za rok 2018 ukazuje počet mezirasových útoků a násilí.  Za tento rok zaútočilo v USA na černochy celkem 59 778 bělochů. Naproti tomu za stejné období zaútočilo 547 948 černochů na bělochy, což je skoro 10x tolik, a to i přesto, že černoši v USA tvoří právě jen zmíněných 13% populace. To je síla, že?

Mezirasové násilné trestné činy v roce 2018.

Černošská 13% menšina v USA tak má na svědomí 60% loupeží v USA, má na krku 53% všech násilných trestných činů v USA a za rok 2018 útočili na bělochy 10x více než běloši na černochy. A bílá chátra, sojoví bojovníci z Antify, zapalují ulice, auta a obchody a křičí za práva černochů v rámci Black Lives Matter kampaní. To je chucpe, že? A těžko nás to překvapí, když se potom z amerického mainstreamového tisku dočteme, kdo financuje hnutí Black Lives Matter, to zunamená, kdo financuje Antifu a další organizace bílého sójového revolucionáře.

Demonstrace Black Lives Matter financují peníze a fondy napojené na Rothschildovo impérium

Americký list The Washington Times již v srpnu 2016 přinesl [3] informaci, že Black-Led Movement Fund (BLMF), tedy fond stojící za hnutím Black Lives Matter, dostal od Fordovy nadace, Borealis Philanthropy nadace a od Open Society Foundations nadace celkem 133 milionů dolarů na svoji činnost, přičemž Sórošova nadace přispěla z této částky rovnými 33 miliony dolarů. Alespoň tak vidíme a máme zdokladováno z amerického mainstreamu, kdo financuje současné protesty v USA. Ano, jsou to znovu a opět nosaté fondy napojené na Rothschildovo finanční impérium.

Nadace Borealis Philanthropy sponzorující BLM.

Za Fordovou nadací, kromě dalších osob, totiž stojí [4] Lynn Forester de Rothschild, manželka Roberta Adriana de Rothschilda. To je ale náhoda, že? Za Open Society Foundations a za Georgem Sorosem stojí kapitál Rothschildovy banky a veškerý majetek George Sorose pochází z Rothschildova bankovního kapitálu [5]. Všude v čele BLM demonstrací vidíte bílou sójovou mládež, hlavní úderné křídlo neomarxistické revoluce, která po 100 letech konečně dorazila z carského Ruska i do Spojených států. Demonstrace BLM jsou předvojem Velké neomarxistické revoluce v USA.

Velká neomarxistická revoluce dorazila do USA

Ve všech procesech řízení demonstrací je v této chvíli bílý sójový muž a jeho bílá kolegyně. Cílem útoků jsou americké policejní sbory, které udržovaly v USA odjakživa pořádek. Hlavním požadavkem BLM demonstrantů je rozpuštění policejních sborů v USA a tím pádem nastolení systému anarchie. To je nezbytný předpoklad pro vypuknutí občanské války a revoluce, která smete současný americký režim. Jeho obětí se stanou obě dvě hlavní politické strany v USA, jak demokraté, tak i republikáni. Demokraté netuší, že pro účely Velké neomarxistické revoluce jsou demokratičtí kongresmani, senátoři, starostové a guvernéři jenom užitečnými idioty na cestě k provedení neomarxistické a rozuměj tím sionistické revoluce v USA.

Takových užitečných idiotů bylo hodně při všech revolucích na světě, ale veškerou špinavou práci na ulici odvede vždy bílý sójový muž a jeho feministická bílá kolegyně, která nechce mít bílé děti. Když se kácí les, jsou zapotřebí sekyry a lítají třísky. Když je ale hotovo, sekyry musí pryč, jsou zabaveny, odstraněny, zmizí z dohledu a přichází tuhé řízení a diktatura, a zatímco v roce 1917 v carském Rusku to byla diktatura proletariátu pod vedením zejména J. V. Stalina, v USA to bude diktatura elit, rozuměj sionistických globalistických elit. A na tuto práci rozvratu amerického impéria, stejně jako kdysi toho carského, potřebují do ulic profesionální revolucionáře, novodobé Leniny, Trocké, Džeržinské a další, jenom ale ne žádného dalšího Stalina, toho se sionisté bojí jako čert kříže.

Neomarxismus je obrácenou hodnotou marxismu. A s tím souvisí převrácení veškerých hodnot v západní civilizaci na úrovni všech 3 kruhů národa

Zatímco marxismus byl založen na 3 pilířích boje, to znamená třídního boje, boje proti kapitálu a boje proti vykořisťování, tak neomarxismus naproti tomu je založen na boji za genderovou, rasovou a sociálně-kulturní rovnost. Druhým zásadním rozdílem je, že marxismus usiloval o převedení veškeré moci do rukou lidu, tedy přesun moci směrem dolů, neomarxismus ale usiluje o zcela opačný proces, veškerá práva lidu, práva svobod, práva jedince a práva rodiny mají být přesunuta od lidu nahoru do rukou elit, rozuměj do rukou neomarxistů zaštítěných globalizací Domu Sion. Je to krádež za bílého dne, kdy bílá sójová mládež s diagnózou grandiózní konceptuální slepoty likviduje vlastní rodinu, ze které mládež vzešla.

Bílí muži a bílé ženy vyzývají k ukončení financování policie v zájmu boje za práva černochů.

Likviduje vlastní životní prostor v místě, kde mládež dosud žila a v bezpečí vyrůstala, a likviduje vlastní stát a jeho hranice, kulturu a suverenitu, kterou vlast této mládeže kdysi měla. Neomarxismus se tak ve skutečnosti stal z hlediska matematické formulace převrácenou hodnotou marxismu. A převrácené hodnoty tradičních hodnot rodiny, životního prostoru a státu, to je přesně neomarxismus. Takže, co je převrácenou hodnotou logiky bílé civilizace? Je to autogenocida! Je to situace, kdy naše vlastní bílé děti přivádí vlastní rodinu, svůj životní prostor i národní stát k zániku. A přesně o tom se už prorocky a dávno v předstihu psalo v Protokolech sionských mudrců. Nikdo tak nemůže být překvapen, kdo je konceptuálně gramotný. Pro překvapení zde už není naprosto žádný prostor!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

Z jewro-atlantického světa zbývá socializovat skutečně jen USA. Jejich model společnosti uvázl v pasti sociálního darwinismu, ti nejschopnější už dá.vno vyhráli. Ale potřebují vyhrávat dál, pořád a furt tak dál. Zdálo se, že další výhry zabezpečí extenzívní řešení, panenská půda, dolarová expanze, technologická expanze, fyzická invaze, humanitární pomoc, sucho, cokoliv. Doma je nemohl nikdo ohrozit.
A heleme se ono to jde, sázka na tendence jůesej občanů vyžrat si demokratůru zevnitř byla (opět) účinná.
Nevím proč se směju, ale kurva drát směju se. ))))

BPN
Návštěvník
BPN

Ano, bílá rasa páchá asistovanou sebevraždu za pomocí černochů a deviací všeho druhu…

Opět panem “VK” naprosto brilantně vystiženo děni v USA a záp.Evropě vůbec !!!
Ve stoje nadšeně aplauduji jemu i těm blboučkým a naprosto nepoučitelným a celý svět stále poučujícím bezpohlavním tvorům napřaženým ke skoku do propasti…

Tak to má být a tak je to správné…”Historie se opakuje, jednou je to tragédie a podruhé fraška” a jestliže ruská revoluce v r. 1917 byla tragédie, tak tahle od stejných sponzorů a režisérů bude bezesporu ta fraška a to i kvůli tomu stupidnímu obtloustlému, sójovému, potetovanému, středostavovskému komparzu, co si myslí, že sežral všechnu modrost a přitom to bylo jen šalamounovo hovno…
Je až dojemné s jakým přesvědčením a fyzickým nasazením ti sójoví mládenci s rameny, jako sešlapanej rejč a ty dívenky s vysportovanými těly do tvaru famózního “bibenda”, reklamy pneumatik Michelin z první poloviny 20.století, jdou do bitev za peníze oligarchů k likvidaci jim konkurujících živnostníků a ke zničení sama sebe, jakožto středního stavu, ze kterého pocházejí… Strejda Trockyj se musí smát až se za svůj cepín popadat…
Takže to chce jen pohodlně se usadit v křeslech a mít po ruce nějaké řádně vychlazené nápoje k osvěžení a k té správné pohodě při podívané, která nastane…
V jeho zájmu mu přeju, aby ten hloupý americký adolescentní dav brzo obšťastnil nějaký kádr ve formátu Stalina…

r.m.
Návštěvník
r.m.
okal
Návštěvník
okal

Konečně vysvětlení pojmu ” Neomarxismus” a “Marxismus” většina to zná ale někteří zde “diskutující” zde nevědí co plácají o Neomarxismu a dávají ho do souvislosti se socialismem .

veverlík
Návštěvník
veverlík

No tak je jasný, že to naprosto ,ale naprosto, s ničim nesouvisí 🙂
Mně to přijde asi takovej rozdíl jako dřevomorka a “ušlechtilá” plíseň na hermelínu 🙂
… ale vobojí je to plíseň 🙂
vobojí je to levice.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

veverlík
no jak to připadá tobě , to zrovna moc podstatné není. A hlavně na naprosté nepochopení
čehokoliv jsme tu u tebe zvyklí.

veverlík
Návštěvník
veverlík

Víš Jaryne, já už si zase zvykl, že pokud mi v nějaké diskusi někdo napíše : “Ničemu nerozumíš”, nebo “nic jsi nepochopil” a podobně, tak že to znamená, že jsem mu šlápnul na kuří oko 🙂
Jasně, já nechci pochopit , že levice je dobrá. Někdo to má rád a já mu to neberu. Ale tvrdit, že neomarxismus je opak marxismu, a že to NIJAK nesouvisí se socialismem … no to je prostě macatý chucpe 🙂

LD100
Návštěvník
LD100

https://youtu.be/_ZNREYqK8sM?t=1412 je mi na zvracanie z chazarskej hry s nami!

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Kdyby žil dnes v Jewmerice F. M. Dostojevskij, zase by napsal román “Běsi”.

Barel
Návštěvník
Barel

Czech Lives Matter!

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jenže naše životy zde, jak se zdá, jsou na úrovni dotyku hranice vlk – beránek. A beránci jsou takoví dobromyslní a nepřemýšlí o obelhávání, což se často zaměňuje za konceptuální negramotnost. Jenže prostě jen nemají nastudován profil nepřítele.

Thom
Návštěvník
Thom

Až ludia na ulici i v tomto horku zahodia rúšku tak potom môžme uvažovať o Czech Lives Matter. 🙂 Toto je dobrý indikátor….

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Pokud český… Tak česky by to vyznělo lépe. 😜

Barel
Návštěvník
Barel

Jo, uvažoval jsem o českém ekvivalentu. Snažím se používat češtinu namísto english všude, kde to jen jde. Ale v tomhle specifickém případě, když chci postavit vedle sebe dva obdobné slogany a zamyslet se, jak na mě působí a o co v nich jde, co mají třeba společné a co rozdílné, a taky tak trošku parodovat originál, tak by to prostě dvojjazyčně nezafungovalo dostatečně úderně. Bylo by to jako říkanka Left, pravá, front, zadní, pozor kozle neupadni…

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

No, asi máte pravdu. A díky, že jste mě po ránu rozesmál. 🙂

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

“Snažím se používat češtinu namísto english všude, kde to jen jde.”

Dóbro dóšli… Nebo voni sou snad Zulukafr?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Slovanka
to prokládání každé věty nějakým anglickým slovíčkem je hloupá snaha puberťáků vypadat
důležitě. A když to dělá dospělý člověk v komunikaci vedené v češtině ,je to trapné a směšné.

gogo
Návštěvník
gogo
Dáša
Návštěvník
Dáša

ale hubou kroutí líp než kdekterá redaktorka ČT a argumenty má stejné

Motopes
Návštěvník
Motopes

Tak za mě pánovi palec nahoru a klobouk dolů. Jako on jich je tam víc – mě osobně před lety jeden černoch v NYC velice významně pomohl, poté, co jedna bílá svině mě málem nechala chcípnout na ulici- ale to stádo, očkované židy, je překřičí.

.B.
Návštěvník
.B.

Ale ten moderátor je frajer. Tesat do kamene!

Dáša
Návštěvník
Dáša
Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Vidite jak pravda a laska zvitezila nekteri za tmy jdou do práce a vraceji se za tmy aby si ti jiní mohli plnit svuj americky a havloidni sen ala 89 nedelas nic krades . kecas o hovnech , povalujes se , fetujes a jdes pro penize budto na poštu nebo ti je vyplati minar z ” transparentniho ” uctu – dokument ASI V 11 hodin nam udelala olga kafe a zacli jsme resit co budeme ” delat ” i ti estebaci nesli vzbudit asi tezka pařba kdo zna vi o co jde ten strasny totalitni zivot prizivniků z chatry 77 – za par let uz nikdo nebude chodit ani do kina ani na fotbal budou zavrený doma jako vetsina nemců , dánů , švédů a ti movitejsi se uz stehuji do ruska ano to zeme toho nepritele co nam brani nasi suverenite a svobode . To je skoda cokoliv psat kazdy vidí co se deje a to je teprve zacatek no sna uz se ve svym veku nedockam aby me nakladali do dobytcaku za asistence piratu a spol . snad drive umru doufam . Jinak cerna kocka se zachovala spravne vratila se kde ji zivi a jeste s pozadavkem na legalizaci prostituce a zalobou na sousedova kocoura a cestou posrala sousedovy trpaslika vypadal rasisticky nebo se tak jen tvaril a nesla cedulku na myšich zalezi .

weissbach
Návštěvník
weissbach

Pamatuji, jak jsme se jako děti báli jít do kina, když stáli v davu před kinem a plivali na nás. Nám bylo tak 11-12 let, jim 15-30.

Dáša
Návštěvník
Dáša

U nás, naštěstí, cigáni byli z těch slušnějších, do školy chodil jeden i v saku. Pak na ulici bydlela jakási cigánská rodina Malých. Ti chodili jak ze žurnálu a dětičky měli dvě a spořádané. Normálně s nimi děti kamarádily, ony si dokonce připadaly jako “lepší”. No a Holomek byl dokonce i soudce, či co.
Že se báli chodit do kina znamená, že tam asi čórovali a báli se lidí, že jim dají mixnu. Mně asi před dvaceti lety takový gang ukradl při nástupu do tramvaje z kabelky peněženku.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Holomkovic potomstvo je nasáčkováno za veřejné platy v jistém brněnském hadrnictví s názvem “Rómské muzeum”.

Holomek v časech ČSSR absolvoval VA ve Vyškově. Tam se cikáni, narozdíl od civilních VŠ, chytali. Byl tam kasárenský režim a měli drezůru, samostudium a všelijaký dohled, aby ty zkoušky udělali. Tyhle cikánské poručíky-inženýry znal každý záklaďák v ČSLA. Většinou to s nima šlo, byli to vojáci. A cikán byl holt cikán, nebyl s tím problém, nebyla politkorektnost.

Po Hadráku pan inženýr Holomek jal se pečovati o práva rómského lidu. Nová doba. Nové možnosti. A bylo to výnosné, na plný pracovní úvazek v rómských zažidovaných organizacích za státní peníze škodit českému živlu. Krásné to byly časy profesionálního rómského aktivisty v těch devadesátkách.

Ale nakonec pan inženýr Holomek zahořknul, když tolikrát obcházel partajní vejbory napříč politickým spektrem a nabízel se na volební kandidátku. Ale nikde ho nechtěli obsadit. A chodil a chodil – a nic a nic. Tak má ing. Holomek aspoň to brněnské hadrnictví jako milionový pašalík pro své potomky a rozvětvenou famílii.

Hlavní kšeft, který v posledních časech Holomkovic hadrnictví padl do gesce je likvidace agrokombinátu a výstavba holohoaxního památníku na Schwarzebergovy cikánské dřevorubce z Letů.

Další slibný nový nejen Holomkovic kšeft se rýsuje kolem “Róma Lives Matter”. To bude vejvar!

A chaos…

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
https://www.lidovky.cz/domov/polsko-omylem-vpadlo-do-ceska-vojaci-branili-cechum-v-pristupu-ke-kapli.A200614_115754_ln_domov_hekr/diskuse
Dnes ráno jsem si četl na lidovkách blabolení presstituta, který sepsal klasický mainstreamový článek. Tak mě zajímalo, jestli to mý spoluobčané sežrali i s navijákem nebo jestli je to rozlobilo, že si z nich presstitut dělá srandu a opět se ukázalo, že blbců je u nás stále dost viz. komentáře Škodáka, Valy, Machaly, Bugdola, Harašíma a dalších. To samé na novinky.cz u článku, že ředitel pražské školy má Covid-19, někteří lidé chtějí žít ve strachu, které jim očkují mainstreamová média a kdo si dovolí pochybovat ohledně koronaviru je vysmíván a dislajkován.

Radek
Návštěvník
Radek

Jé to je zase hrubka, doufám že mí čtenáři na Aeronetu mi odpustí tu hrubku, kterou jsem napsal. Jaris buďte milosrdná.🙏

veverlík
Návštěvník
veverlík

Jaris jo, ona je hodná, ale já ne…. eště že to nečtu 🙂

veverlík
Návštěvník
veverlík

MaP o nové beztřídní společnosti 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=idzxsnsT-N4
To je dobrej matroš… takovej jako dost špatnej FTIP 🙂
ale víte co, už jenom kvůli tomu, že by zrušili městskou policii bych to podpořil 🙂
Ono to nakonec stejně příjde a hrozně rád bych viděl gesichty těch měšťáků… navíc to semele i soudruhy sluníčkáře a to bude také pěkné.
Apocalypse Now 🙂
A všechny “sociální” dáfky vyplácet v olově 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=Oj8hWnYyYDQ