Zrušení vízové povinnosti ze strany EU pro Ukrajinu otevře novou migrační cestu...

Zrušení vízové povinnosti ze strany EU pro Ukrajinu otevře novou migrační cestu do Evropy. Známe ceny ukrajinských pasů z černého trhu!

Zrušení vízové povinnosti ze strany EU pro Ukrajinu otevře novou migrační cestu do Evropy. Známe ceny ukrajinských pasů z černého trhu!

Redakce AE News získala exkluzivní seznam a ceník z černého trhu na Ukrajině. Víme, kolik peněz bude stát získání ukrajinského pasu pro arabského uprchlíka, migranta, běžence, ale třeba i teroristu Islámského státu. Oznámeni Evropské komise, že hodlá schválit bezvízový styk s Ukrajinou [1], je dalším hřebíčkem do rakve evropské bezpečnosti. Ukrajina je země, která díky své bezmezné korupci představuje největší hrozby pro bezpečnost evropských zemí v současné době. Na otevření bezvízového styku čekají především operátoři černého trhu na Ukrajině, protože ukrajinský cestovní pas a jeho cena vzroste mnohonásobně.

V této chvíli podle posledních zpráv stojí ukrajinský pas na černém trhu 500 EUR. Na Darknetu je jeho cena už dlouhodobě také stabilní. Pokud však dojde ke schválení bezvízového styku Ukrajiny a EU, cena za ukrajinský pas může vzrůst až desetinásobně. Zájem o pas Ukrajiny budou mít především osoby, které by nikdy cestovní vízum do Schengenu nedostali. Teroristé a bojovníci z Kavkazu, z Dagestánu, z Karabachu. Operativci Islámského státu a teroristických skupin. Pomocí ukrajinského pasu, který si přes Darknet zakoupí, budou moci volně cestovat po Evropské unii a koordinovat činnosti teroristických buněk.

3219c646c928732837feb52a358a169a.i599x398x473.jpeg
Ukrajinský pas se stane propustkou pro teroristy do EU.
Ukrajinský pas pro islámské teroristy

Nápad Evropské komise přichází jen krátce poté, co stejný bezvízový styk plánuje EU uzavřít s další nestabilní zemí, s Tureckem. Stejně tak turecký cestovní pas se stane pro operativce IS vítanou propustkou do EU. Napojení turecké vlády na vrcholné představitele Islámského státu je všeobecně známé. Obchodování a nakupování tureckých pasů výměnou za ropu probíhá už dnes. Německo od 1. dubna tohoto roku zařadilo návštěvníky s tureckými pasy, kteří přilétají letadly do Německa, na seznam osob se zvýšeným zájmem. Celníci a letištní kontroly v Německu mají za úkol prověřovat držitele tureckých pasů důkladněji, než cizince s pasy jiných zemí. Německá tajná služba už od minulého roku varuje, že islamisté by mohli využít své vazby a vliv na státní úředníky turecké samosprávy, zejména v jižních provinciích Turecka, k tomu, aby za pomoci korupce a úplatků získali turecké cestovní pasy a víza do Schengenu vystavená na třetí osoby. Pokud by padl vízový režim se Schengenem, obchodování s tureckými pasy by se ještě více zesílilo.

List The Guardian označil v roce 2015 Ukrajinu za nejzkorumpovanější zemi v Evropě. Není divu. V zemi, která se po kyjevském Majdanu propadla do občanské války na východě země, nefunguje prakticky nic. Armáda se v polovině roku 2015 prakticky rozpadla, mnoho generálů dezertovalo, z velké části kvůli neplaceným mzdám. Policie se podobá spíše bezpečnostním agenturám, které plní přání svých sponzorů. Alarmující je situace především na jihu země, kde policejní složky byly transformovány do paramilitantních sborů, které jsou na výplatní pásce místních oligarchů, protože mzdy a výplaty policistům přestaly chodit už v červnu minulého roku. Ještě více alarmující je situace v ukrajinském školství.

Ukrajina ve stavu občanské války a rozvratu infrastruktury

Děti si musí do školy nosit špagety, těstoviny, plechovky s masem, ze kterých kuchařky potom vaří obědy. Učitelé dostávají místo mzdy “sociální dávky v zaměstnanosti”, což je bizarní fenomén Ukrajiny. Učitelé pobírají tyto dávky jako mzdu, aby mohli učit. Ve velkých městech, kde je nejvíce voličů, zatím chodí mzdy učitelům normálně. Na malých městech a obcích je však situace tragická. Po uvalení ruských sankcí na Ukrajinu se země propadla do hluboké krize nezaměstnanosti, která jen na Donbasu v západní části pod kontrolou Kyjeva dosahuje místy až 55% a sociální smír sponzorují půjčky Kyjeva a štědrost oligarchů, kteří si za peníze, které rozdávají nezaměstnaným, kupují přízeň a volební podporu. S tím se otevírá i obrovský prostor pro bezbřehou korupci, protože stejní oligarchové platí i provozy nemocnic a hasičských stanic, takže celá infrastruktura země nemá centrální správu, ale je segmentována do sfér vlivu jednotlivých mocenských frakcí na Ukrajině.

original_new-top.jpg
Černý trh se zbraněmi na Ukrajině profituje i díky Islámskému státu, který z Ukrajiny odebírá zbraně.

Ukrajinský experiment s importem západní demokratury se zhroutil. Volby by teď na jihu a východě Ukrajiny zřejmě opět vyhrál Viktor Janukovyč, svržený prezident. Lidé přišli o práci, fabriky jsou zavřené, odbytový trh v Rusku pro ukrajinské zboží se uzavřel a v Evropě o něj nikdo nestojí, korupce je všudypřítomná a slibovaný blahobyt a miliardy EUR na rozvoj Ukrajiny jaksi nedorazily. Nutno zdůraznit, že s tím ani nikdo z politiků v EU nepočítal. To si pouze mysleli naivní aktivisté na Ukrajině, když jim paní Nullandová rozdávala na Majdanu koláčky nadopované metamfetaminy. Země nemá produkční sílu, aby průmyslově mohla konkurovat svým zbožím v Evropě. Ukrajina má pouze nerostná bohatství a infrastrukturu, kterou lze privatizovat a prodat zahraničním investorům ze západu. Proces, který proběhl počátkem 90. let i v ČR, tzv. proces transformace.

Země, která nemá stabilní politické a sociální prostředí, nemůže být přijata za partnera, kterému umožníme bezvízový styk. V zemi dosud plápolá občanská válka, i když zatím utichly zbraně a příměří se dodržuje. Ale faktický stav válečného stavu v zemi pořád trvá. Ukrajinu kontrolují polovojenské jednotky, které nepodléhají centrální vládě, ale oligarchům a někdy i gangům, které v oblastech bez silnějšího vlivu autority oligarchů fungují jako milice, které vybírají poplatky za průjezd autem, za sběr hub v lesích, anebo za odběr vody, aniž by k něčemu takovému měli zákonný mandát. Je to zdivočelá země, kde bují černý obchod se zbraněmi, a tento obchod se přelévá i do Polska. Představa, že Ukrajinci budou do EU jezdit bez víz jenom na cestovní pas, je doslova děsivá.

eu-visa-ukraine.jpg
Ukrajina není na Schengen připravená. Ani Evropa na Ukrajinu.
Korupce je na Ukrajině normativem státní moci

Velká míra korupce na Ukrajině povede k tomu, že z Ukrajiny do Schengenu budou proudit davy lidí, u nichž nebude vždy jasné, jakým způsobem cestovní pas Ukrajiny získali. A nebude možné ani zjistit, jaký cestovní pas je pravý, a který není pravý, protože pravé budou všechny. Jenom některé z nich budou vydány za podmínek, ke kterým vedla cesta pomocí korupce. Opravdu nevím, který z evropských politiků je zvědavý na okamžik, až ve velkých městech EU začnou operovat mafie z Kavkazu, které budou ke svým cestám po EU používat ukrajinské pasy. Zatímco EU počítá uprchlíky a papež umývá migrantům nohy a omlouvám se jim, že jsou v Evropě vítáni, čímž odhaluje zrůdnost Vatikánu a celé církve jako operativního domu NWO, tak Ukrajinci začnou kšeftovat se svými pasy a budou je s velkým ziskem prodávat gangům, které si z Ukrajiny udělají Mefistofelovskou bránu do Evropy.

Evropa páchá sebevraždu. Evropští politici pomáhají Evropě s podřezáváním žil. Neziskovky do Evropy vozí migranty. Novináři mainstreamu volají přitom na poplach před ruskou propagandou. A tak nezbývá nic jiného, než začít přemýšlet o tom, jak to ten Zeman vlastně myslel s volbama a tím kalašnikovem. Mimochodem, nevíte, kam na dovolenou? Jeďte na Ukrajinu. Vaš auto už tam je! Tak tenhle starý vtip už brzy bude mít jinou podobu: Nevíte, kde je vaše auto? Tak zkuste hádat, kde je váš dům. Arabové s ukrajinskými pasy už v něm totiž bydlí taky!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
pepa
Návštěvník
pepa

Likvidace Evropy je rozjetá v několika rovinách. Islámisty zaplevelené země jako Německo , Švédsko, úvaha o povolení bezvízového styku pro Turecko a Ukrajinu atd. Stejně to těm handlířům z USA nevyjde. Mají to tak rozjeté, že stačí maličlkost a zhroutí se jim ten jejich psychopatický projekt jako z bláta. Už aby to bylo.

pepa z depa
Návštěvník
pepa z depa

Doufám,že při té likvidaci také dojedeš.

dany
Návštěvník
dany

Nevím jestli moje proruské sympatie vyvolaly události za poslední dva, tři roky nebo spíše výchova mých rodičů a prarodičů…každopádně jejich boj za sebeurčení (moderním slovníkem) mě fascinuje.Uvědomil jsem si, že dnešní Rusko už dávno není tou bolševickou zemí , kterou nás strašili, tzv. neblahým Sovětským svazem.Přitom všem Rusové nazapoměli na svoji historii.
Za posledních padsát let to byli a jsou právně oni, kteří nezhýčkaní životem v přepychu vzdorovali a budou vzdorovat všem vetřelcům bez rozdílu.

https://www.youtube.com/watch?v=8jw0T-zzd5o

pepa z depa
Návštěvník
pepa z depa

Táta u StB a máma v LM ?

rakos
Návštěvník
rakos

Pul hodiny jsem s nima mluvil a chtel se dozvedet neco o jejich kulture
dokud me barman nezastavil a rek mi, ze to jsou zahradni slunecniky.

comment image

Forever
Návštěvník
Forever

Rok odpuštění mezi slovanskými národy!

http://svobodnenoviny.eu/velikonocni-list-pro-rusko-a-ukrajinu/

http://svobodnenoviny.eu/vyhlaseni-roku-odpusteni-mezi-slovanskymi-narody/

Eliáš – Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu
a
Biskupové sekretáři Metoděj OSBMr a Timotej OSBMr

vyhlásili na současný rok 2016 odpuštění MEZI SLOVANSKÝMI NÁRODY!!!!!!!!
Také vyzvali, aby se všichni věřící křesťané oddělili od ZRÁDCŮ KŘESŤANSTVÍ papeže Františka a patriarchy Kirilla!!!!!!!!

Vyzvali k vzájemnému odpuštění mezi slovanskými národy Polska, Ukrajiny a Ruska!!!!!!!!!!!!

Osobně, i já se, jako člověk věřící v Boha a Krista, budu modlit za odpuštění mezi všemi slovanskými národy, koneckonců, je čas, aby všechny slovanské národy si odpustili všechny viny spáchané jeden na druhém!!!!!!
Je čas na usmíření mezi veškerým slovanstvem!!!!!!!!

A také je dobré si připomenout, že člověk věřící v Boha NEMÁ POVINNOST poslouchat církev a JAKOUKOLI organizaci, je -li jejich učení a činnost v rozporu se Slovem Božím! Tedy, není povinností křesťanů poslouchat papeže Františka, pana Halíka, kardinála Duku či Vlka nebo patriarchu Kirilla!!!!!!!!!

“Ne Mojžíš, ne král pozemský, ne papež! Jejich nařízení nezavazují, nejsou-li ve shodě s přikázáními Kristovými” Jan Hus

pepa z depa
Návštěvník
pepa z depa

Nic se neodpouští !!
Prohlášení “otců” z Pidhirců Je lež.Otcové se samotní jmenovali “biskupama”.
Vatikán je vyobcoval….asi pro naprostou demenci !

pedros
Návštěvník
pedros

Zrušení víz je součást kolonizování eu,naprosto stejná jako invaze muslimských primitivů!Stejná jako pokus o novou definici “uprchlictví!Prostě nonstop tlak na odepsání národních vlád.Co myslíte proč, čeští socani dostali takovou mastnou pokutu?”Spravedlnost”v čr má pevně v pařátech protektor šapíró,žid je i ministr”spravedlnosti”,i práce a sociálních věcí…krutá to ironie,věru!

pepa z depa
Návštěvník
pepa z depa

Pamatuj si jedno:
“Urážíš Židy tak jsi FAŠISTA nebo bolšán !”

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Ukrajinců bych se nebál. Jsou to křesťané a není s nimi problém jak s jinými.
Turek si bezvýzovou politiku nezaslouží, pouze vyhrožuje a legálně ukazuje genocidu Kurdů.
Pokud se někdo bojí o pracovní místa ze strany Ukrajinců, mám z mého pohledu smůlu.
Mladí nechtějí makat, stát podporuje pouze minimální mzdu a Ukrajinec ten se hodí.
Jelikož umí pracovat a je vděčný. Co se na Ukrajině stalo, nemá s 99% obyčejných lidí co dělat.
Ti prachy nemají jako ekonomičtí turisti z Dálného východu.
Turkovi neustoupit ani o krok. Nic nemá, nic nedá pouze chce. Je to špekulantn.

Pozorovatelka
Autor

Brusel/Štrasburk – Z turecké strany přišla výhrůžka. Ankara je odhodlána zablokovat dohodu s EU o vracení uprchlíků, pokud Brusel nezruší víza pro Turky do června, jak bylo domluveno.
http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/152326-turecko-pohrozilo-zablokovanim-dohody-s-eu-chce-si-vydupat-zruseni-viz/

Ukrajina a Turecko bez vízové povinnosti a papež se již nebude muset uprchlíkům omlouvat, že Evropa jim zavřela hranice:
Papež František dnes prosil uprchlíky o odpuštění za to, že evropské státy před nimi uzavřely hranice a že jsou k nim lhostejné. “Zachází se s vámi jako se zátěží, přitom jste darem,” prohlásil papež.
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/papez-prosil-uprchliky-o-odpusteni-jste-dar-ne-zatez_380282.html

Výměna evropského národa je řízena a běží naplno.

Pozorovatelka
Autor

Ještě k Turecku a tím k lidským právům a svobodě slova, kterými se EU tolik ohání v případě Ruska či Číny:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vypadni-do-Ruska-noviny-ti-zakazujeme-Turecko-zakazalo-Sputnik-a-vyhostilo-sefredaktora-431925

.B.
Návštěvník
.B.

Papež se očividně utrhl ze řetězu, obrazně.
Tato jeho věta je ale neméně zajímavá:
“Odpusťte uzavřenost a lhostejnost našich společností, které se obávají změny životního stylu a mentality, které vaše přítomnost vyžaduje”.

Téměř natvrdo!

Pozorovatelka
Autor

Čímž jsme u toho, k čemu je celá církev. Už chybí jen apel na křesťanskou poslušnost – v tomto případě “kdo tě uhodí na jednu tvář, tomu nastav i druhou”.

Bohužel,můj názor je, že po veškerém drancování a vykořisťování, kterému křesťané od začátku sloužili, by se dnes skutečně měli dělit o svůj blahobyt na cizí účet, jako problém však vidím to, že tak jako se nikdy nerozhodovali svobodně, ani tentokrát nepůjde o jejich volbu, ale opět o diktát poslušným ovečkám, jehož jsou Vatikán a papež vrcholnými představiteli.

Ale podle křesťanů stačí věřit v Bibli a modlit se a všechno vyřeší Ježíš….

Marian
Návštěvník
Marian
rakos
Návštěvník
rakos

Ukazka demokracie v EU:
Referendum v Nizozemsku jasne odmitlo blizsi spolupraci s Ukrajinou. Nektere staty prostrednictvim svých parlamentu (napr. CR) odmitly bezvizovy styk s Tureckem.
Reakce EU: Navrhuje zrusit Ukrajincum vizovou povinnost a dal intenzivne pripravuje bezvizový styk s Tureckem.

Serpoš
Návštěvník
Serpoš

Stará lidová moudrost praví: “Žádná polévka se nejí tak horká jak se uvaří”

Tak uvidíme…Přesto buďme na pozoru, protože situace je vážná.

Trošku mě uklidňuje video, které si občas velmi rád pouštím, obzvláště po pár stakanech vodky 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=8jw0T-zzd5o&nohtml5=False

V duchu si srovnejte ty kluky si videa s tou “americkou” míšeneckou armádou, chystající se projet ČR koncem května.

rakos
Návštěvník
rakos

Zkuste pro zmenu pecku Dron z Detroitu – rozliseni 4K Ultra HD!

https://www.youtube.com/watch?v=FlBd0gdxP40

Jiří
Návštěvník
Jiří

To se dalo předpokládat,Evopa má být rozvrácena zevnitř.Je naprosto čitelné kdo na tom pracuje nejintenzivněji- USA,Izrael a Vatikán.Jejich podrž tašky v Bruselu a šávesgojové ve vládách Evropských států jen plní rozkazy.Tato trojice ovšem ztrácí vliv i moc,a je si toho plně vědoma tak se spojují a budou kopat do poslední chvíle budou čarovat jak rabíní tak kardinálové i chazarští mágové všichni židozednářští lóžoví bratři jsou v pohotovosti a jejich pedofilní kámoši z lóže Opus dei jsou také v pohotovosti neboť tito všichni vědí která skutečně bije.Jen nezasvěcení blbci jako je např.Kalousek,Halík a ti jiní Havlističtí židovští kašpárci,mohou řvát jak když je na nože berou.Není jim to nic platné,karty jsou rozdány……

Serpoš
Návštěvník
Serpoš

Karty jsou rozdávány…přesně tak.Rozdávají si je sami.Jen si neumí připustit, že Černý Petr nakonec může zůstat v jejich ruce.