Zrada Okamurových spojenců v EU? Evropská frakce Marine Le Pen ve výboru...

Zrada Okamurových spojenců v EU? Evropská frakce Marine Le Pen ve výboru pro vnitřní trh EU hlasovala pro skandální směrnici o zavedení dvojí kvality potravin v EU! Nová směrnice má legalizovat potraviny II. kategorie pro trhy ve Střední a Východní Evropě! Francie potřebuje nadále vyvážet na východ svoji druhojakostní produkci. A to prý SPD chce s ENF spolupracovat. A tohle měla být ukázka té spolupráce?

Zrada Okamurových spojenců v EU? Evropská frakce Marine Le Pen ve výboru pro vnitřní trh EU hlasovala pro skandální směrnici o zavedení dvojí kvality potravin v EU! Nová směrnice má legalizovat potraviny II. kategorie pro trhy ve Střední a Východní Evropě! Francie potřebuje nadále vyvážet na východ svoji druhojakostní produkci. A to prý SPD chce s ENF spolupracovat. A tohle měla být ukázka té spolupráce?

Je to marné, je to marné, je to marné. Můžete SPD radit nahoru a dolu, varovat je, že EU je podvod a je třeba EU opustit a ne reformovat, ale je to marné. Jak už mnozí z vás vědí, minulý týden došlo v Evropské unii k dalšímu chucpe, které nemá obdoby. Eurokomisařka Věra Jourová měla před 2 lety nápad a myšlenku, že prosadí v EU zákaz tzv. dvojí kvality potravin. To je situace, kdy si v globalizované Evropě koupíte jeden a tentýž výrobek ve dvou zemích, ale každý z nich má jiné složení, kvalitu, někdy i chuť a vjemové vlastnosti. Tam, kde se do čokolád v Německu dává kakaový prášek, na východ od německých hranic se místo něho používá hnědé barvivo z rozemletých brouků a ztužený tuk. Dobrou chuť, pokud právě jíte Milku, modrou krávu zakoupenou v ČR a nikoliv v Rakousku nebo v Německu.

Mylène Troszczynski, ENF.

Celé dva roky to vypadalo, že se zadaří a nakonec budou v celé EU potraviny stejně kvalitní. Jenže, minulé úterý přišel šok. Při zasedání EU parlamentu v Bruselu došlo k hlasování [1] ve výboru pro vnitřní trh (IMCO) [2], který má za úkol novou směrnici připravit, ale došlo k něčemu, co nikdo nečekal. Členové výboru úplně ze směrnice odstranili požadavek Evy Jourové na jednotnou kvalitu potravin a nahradili ho ustanovením, že dvojí kvalita potravin bude legalizována na základě požadavků klientů v různých zemích s ohledem na specifika místního trhu a preference zákazníků [3]. Jinými slovy, ze směrnice na zákaz dvojí kvality potravin v EU se stalo právní ukotvení a legalizace dvojí kvality potravin. Eurokomisařka Eva Jourová je v šoku, a i když se snaží novelu omlouvat, že není zase až tak špatná, tak každému je jasné, že je to podraz na spotřebitele.

Okamura chce spolupracovat v EU s frakcí Le Penové, jejíž poslankyně hlasuje proti zájmům českých občanů

Nás na Aeronetu to vůbec nepřekvapuje, protože víme, že Evropská unie je podvodný projekt a EU je nereformovatelná. Jenže, jak se totiž ukázalo při výjezdu hlasovacích svodek z výboru IMCO, celá věc je mnohem skandálnější i v ohledu, kdo tuto novelu podpořil. Věřte nebo ne, ale ve výboru pro tuto novelu hlasovala za frakci ENF i Mylène Troszczynski, což je europoslankyně Marine Le Pen. A právě s evropskou frakcí ENF chce Tomio Okamura spolupracovat a reformovat Evropskou unii. Víte, co by tomu řekl Pjakin? Éto děbily! Chápete, k čemu došlo?

Svodka z hlasování ve výboru.

Položte si prostou a jednoduchou otázku: Kdo je největším exportérem potravin v EU? Ne, není to Polsko, to je až na druhém místě. Na prvním místě je Francie! Francouzské jogurty, sýry, vína, lahvová i krabicová, čokolády, kávy, ovoce, zelenina, kompoty, maso, ryby, výrobky z masa a ryb atd. A právě Francie nejvíce profituje na duální jakosti potravin, protože při výrobě potravin vzniká obrovské množství druhojakostní produkce. A tak se nemůžeme divit, že francouzská europoslankyně ve výboru za frakci ENF Marine Le Pen hlasovala proti zájmu českých, slovenských a obecně ostatních občanů ve východních zemích.

Eurposlankyně Le Penové potvrdila, že hájí národní zájmy. Bohužel pro Okamuru, národní zájmy Francie na úkor českých zájmů. Kamil Papežík si nebere servítky, fotografie z jeho Facebooku to vystihuje

Jako nehorázné chucpe potom působí výroky Tomia Okamury, že SPD po zvolení do EU vstoupí do frakce ENF a bude pracovat ve spolupráci s “vlasteneckými europoslanci” v Evropském parlamentu. Nu, tak pokud ti europoslanci ENF budou hlasovat podobně jako Mylène Troszczynski z ENF minulé úterý, tak potom můžeme jenom sprásknout ruce,  odplivnout si na zem a otevřít kuželku druhojakostního europiva. Je to přitom logické, europoslankyně Le Penové přece nebude hlasovat proti zájmům Francie, ne? Kamil Papežík, bývalý funkcionář brněnské buňky SPD předtím, než byla “osvobozena” a “rozpuštěna” z Prahy kádry ČSSD a TOP09, k tomu uvedl zajímavý obrázek na svém Facebooku [4], který to celé vystihuje.

Pokud jde o Mylène Troszczynskou, ona sama se nemá za nic stydět, protože hájí zájmy Francie, jenže z pohledu českých nebo slovenských spotřebitelů je to katastrofa. Chápete už, proč neustále opakuji, že nelze chránit národ a národní zájmy z EU, ale jedině z domova a zevnitř národa? Tohle je přesně ta ukázka toho, o čem hovořím. Je fajn, že se členové ENF shodnou na odporu proti migraci, ale obávám se, že to tak asi bude všechno, protože prosazovat pronárodní zájmy v globalistickém europarlamentu je chucpe a doslovný oxymoron.

Češi s Slováci budou dál kupovat šmakulády z rozemletých brouků a ropných barviv vydávané za Top Quality ze západu

Češi a Slováci tak podle všeho budou dál konzumovat odpad, ale už to nebude nelegální, bude to posvěcené Evropskou unií. Obchodník si vždy zdůvodní dvojí jakost, argumentem bude cena. Náš zákazník nechce šunku z masa, protože si ji nemůže vzhledem k nízké kupní síle v ČR dovolit, proto mu prodáme šunku říznutou separátem, barvivem a stabilizátorem, aby se to nezkazilo během prvních 3 měsíců trvanlivosti. Obyvatelé Východní Evropy mohou asi podle nich žrát cokoliv, stačí to dát na akci a prodá se to i s kartonem, ve kterém to přivezli. Business s druhojakostním zbožím je multimiliardový kšeft, ve kterém se točí obrovské peníze. Zákazník je ochotný koupit i nižší kvalitu za stejnou cenu jako kvalitní zboží na západě. Celý koncept je potom dovedený k dokonalosti.

Marine Le Pen a Tomio Okamura.

Zatímco německý zákazník by vídeňské párky bez poctivého masa vyplivl, český zákazník je slupne i s tím separátem a barvivem, které se tam pro zákazníka ve Východní Evropě přidá, aby to vypadalo jako maso. A to už vůbec není potřeba mluvit o měkkých salámech, které se v ČR prodávají natolik rafinovaně, že zákazníka ani nepozná, že místo salámu jí semleté drůbeží a prasečí kůže s trochou barviva a stabilizátorů. Myšlenka na zákaz dvojí kvality potravin v EU byla dobrá, ale výsledek z evropského výboru pro vnitřní trh ukazuje, že je zbytečné mít jakékoliv naděje a iluze o Evropské unii.

Europoslanci z Česka tentokrát nezradili

O to méně iluzí můžeme mít, když pro dvojí kvalitu potravin hlasuje i budoucí partner SPD v EU, frakce alternativy Europe of Nations and Freedom (ENF) Marine Le Pen. Ta se prý chystá do Prahy a vystoupí s Tomiem Okamurou na Václavském náměstí. Možná bychom jí to mohli hodit pod nos na demonstraci a připomenout jí, že členové její frakce v EU parlamentu hlasují proti zájmům českých občanů, a že to si rozhodně líbit nenecháme!

Jiří Maštálka, eurposlanec za KSČM.

Velmi nás těší, že ve výboru IMCO proti dvojí kvalitě potravin hlasoval Jiří Maštálka z KSČM a překvapivě i Olga Sehnalová z ČSSD, to jsme ani nečekali, kteří nezradili české občany a hlasovali proti této skandální novele. Samozřejmě, že ještě není nic hotovo, protože směrnici musí implementovat jednotlivé státy do svých zákonů, ale ty zákony prostě už nemůžou dvojí jakost zakázat, mohou ji pouze regulovat a manažovat. Znovu se ukazuje, že národní kotvu v EU nevybudujete, ani kdybyste se na hlavu postavili a odrecitovali otčenáš, protože Evropská unie je globalistickým projektem, jehož úkolem je globalizace Evropy a nikoliv ochrana jednotlivých národů. A když vidíte, že i frakce ENF hlasuje pro tyto skandální směrnice, potom je jasné, co čeká české občany. Chucpe. Jedno chucpe za druhým. Celá armáda chucpe zákonů a směrnic.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
schwarzbach
Návštěvník
schwarzbach

Kupujme tudíž pouze české potraviny.

Drak
Návštěvník
Drak

Kritika, útoky Anonyma x SPD se účelově opakují vždy před volbami. Cui bono? Aby lidé nešli volit nebo volili třeba Piráty, ODS, TOP, ANO nebo socany? Volit, a určitě SPD, dává velkou naději a naopak horší než ostatní být určitě nemůže. A strany jako polykandidáta P.Hanniga jsou jen komické a tříští hlasy. Útočí-li x SPD Anonym, kterého čučkaři nemohou neznat – je to dobré znamení, dává to smysl a důkaz jak moc jim SPD vadí. A znamená to tedy, že SPD je dobrá a musí se volit! Ať se “Anonym” třeba přetrhne, premie nebudou!

Jakub
Návštěvník
Jakub

SPD je banda prolhaných čuráků, které může volit jen ještě větší čurák. Gratuluji.

Frano
Návštěvník
Frano

A ty jseš ten,kterýmu právě patří do huby a pak se v klidu vychcat..Nikoho neurážej ty lidská nulo..

Jakub
Návštěvník
Jakub

Tobě stačí zamávat před xichtem stokorunou, vrazit do ruky koblihu nebo párek a nastavíš řiť i Pospíšilovi.

Mrky
Návštěvník
Mrky

Dobrý den,
ale podle mne ještě není vše ztraceno. Možná je schválená směrnice o tzv. dvojí kvalitě, ale rozhodně lze trvat na tom, že chci být jako spotřebitel informován o tom co konzumuji => nerovný přístup ke spotřebitelům rozhodně není v EU přípustný. Lze podle mého v rámci ČR klidně i cestou jakostních značek např. Klasa zavést informaci pro spotřebitele, že např. Milka s logem Klasa = Milka prodávaná v Německu a Milka bez loga = hmyzí přibarvená paráda. Věřím, že pokud se bude chtít, půjde to obejít. V případě, že někdo vyrobí výrobek s logem ČR kvality (nemusí to být zmiňovaná Klasa), půjde o klamání spotřebitele a dostane pokutu, ze které si výrobce (případně i dodavatel pro případy přebalování) sedne na prdel.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Byl jsem pred nekolika dny v Praze nakoupit v Albertu. Vsude jen predrazene sra*ky. Kdyby to alespon bylo levnejsi kdyz uz je to menecenne, ale skoro vse je o 50% drazsi nez na zapade. Neziji v Cesku. Dela to vzdy na me depresivni pocity kam Ceskou zem havlisti dotahli. V Cesku se opravdu neda kopit skoro nic. Kde bylo Nemecko 20 let po prohrane valce. A kde je Cesko 30 let po americke demokracii. A nevidim sanci, ze by to mohlo byt nekdy lepsi.

Francie realizuje 46% HDP z okradani byvalych kolonii (nedavno to uvedl Salvini). Dela to podobne jako SSA tim, ze vlastni narodni banky byvalych kolonii. SSA si vylepsuje HDP tim, ze dolar je jeste zastupova mena vsude na svete. Kde vlastni SSA narodni banky to nevim, treba ma nekdo konkretni informace.

Kadimmura taky jen hrabe do vlastni kapsy. Ani nevim, koho je mozne jeste v Cesku volit, asi nikoho, a jit k volbam je jen ztraceny cas. Sance na lepsi zivot nevidim, bude to podobne jako na Ukrajine.

václav hlavne
Návštěvník
václav hlavne

Antoníne,jistě budu radši,když tam budete Vy,ale nevěřim už nikomu.tak nevim, máte sklep??a mohla bych ho vidět?ale jestli se tam ukážu,tak Vám to dám

Lynn
Návštěvník
Lynn

My ty sajrajty nemusíme kupovat, můžeme je nechat v regále. lepší méně kvalitního jídla než velké množství šmakulády na plnění pupíků. lepší kapka medu než kýbl hnoje. Je možnost kupovat kvalitní potraviny. Čokoláda Milka je hnus, když už chci něco sladkého, tak si to koupím v pekařství. Uzeniny kupuji občas, ale ne ty kde je méně než 80 % masa, ideální je 90 % a více. Jak je vidět, tak bude lepší žádné uzeniny nekupovat a raději si koupit maso u řezníka. Samozřejmě, že čtu složení výrobků na obalu, kde je dlouhý seznam sajrajtů, tak to nechám v regále, i kdyby to bylo zadarmo. Nejlepší jsou základní potraviny, čím více průmyslově zpracované, tím je to větší sajrajt, který ničí zdraví. A kdo nemá zdraví, tak jen živoří a trpí. Tabletky, výrobky farmaceutického průmyslu ho neuzdraví. Bude se jen léčit, bude pořád nemocný, bude jen živořit a trpět.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Kamo, a ty si myslis, ze to u nejakeho soukromnika je lepsi? Ten to koupi v MAKRU a je to stejne svinstvo jako v obchodaku. To bys to prase musel vykrmit sam, ale nacerno, nebot EU zakazuje domaci porazky. Mohlo by to prasatko bolet.

honza
Návštěvník
honza

To už začíná být trapná kampaň proti SPD. Začínáte u mě ztrácet kredit.
Proč nepíšete o ANO, které v Bruselu 5 let sedí ve sluníčkářské frakci ALDE, hlasuje pro Junckera, imigranty, všemožné buzerace apod.?

Rabi-Ator
Návštěvník
Rabi-Ator

A co o ANO, ale třeba o ODS, či Pirátech a nebo i o TUPCe, ale proti chlebodárcům se nepíše, co?

jops
Návštěvník
jops

Rabi-Ator
a proč ne o ANO šmejde?? Ti jsou u moci. Působíš zde jako provokatér?

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Jopsi, je tu více lidí, co jsou už alergičtí na Nick Rabi-Ator a honza. Jedinou omluvou by pro ně bylo, že padli svým matičkám při přebalování na hlavičku. Pane bože, ochraňuj nás před zdejšími umanutými kolovrátky.

Proky
Návštěvník
Proky

Že Ano, Socani, Ods, Kdu, Top, i to Ksč jsou zmrdi víme. Ale SPD se tvářilo, že nás chce zachránit. Hrálo na národní notu a o to zákeřněji nám bodlo kudlu do zad. Já je prvně v životě plánoval volit do EU parlamentu, ale tohle fakt nemá cenu. Asi s tím radši zatopím.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Pro Honzíka, dnes opět nezklamals, dnes opět stejný dotaz jako včera, předevčírem atd atd. Mám přání, nemohl bys tady vyvěsit svá vysvědčení ze školy? To byla asi pastva pro oči.

Jakub
Návštěvník
Jakub

Když jsi fanatický debil a věřil jsi jim, je to tvoje chyba. SPD je jen podnikatelský projekt, který rýžuje na dementech jako jsi ty. A že je váš duševních kriplů požehnaně…

J.K.
Návštěvník
J.K.

Něco na odlehčení – „Za dobrou práci, rekreaci“ (ANO už je LÍP !)

Bývalý ministr spravedlnosti Robert Pelikán (za ANO) porušil při vydání do USA práva údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina. Dnes toto rozhodnutí přednesl Ústavní soud ČR a Pelikánovo rozhodnutí zrušil.

„Kdyby ÚS takovýto postup, respektive rozhodnutí ministra jako protiústavní nezrušil, mohl by přispět k tomu, že k takovému ústavně nesouladnému předčasnému postupu ministra dojde i v budoucnu, čemuž je u takto vysoce závažného a obtížně napravitelného typu zásahu nutno jednoznačně předejít,“ uvedl soud.
Rus byl v Praze českou policií zadržen v říjnu 2016 na základě amerického zatykače. V USA je obviňován z útoků na sociální sítě Linkedln, Formspring a také na webové úložiště Dropbox z let 2012 až 2013. O vydání žádaly jak Spojené státy, tak i Rusko. Konečné slovo, kam Nikulina Česká republika vydá, měl tehdy český ministr spravedlnosti Robert Pelikán….

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201904099595399-ustavni-soud-exministr-pelikan-porusil-prava-ruskeho-hackera-nikulina/

Český premiér Andrej Babiš (ANO) se na svém Facebooku vyjádřil k odchodu Dana Ťoka, který se rozhodl odejít z postu ministra dopravy. Nelíbilo se mu totiž, jak daného ministra kritizují opoziční strany.

„Asi jste už četli, že se Dan Ťok rozhodl odejít z pozice ministra dopravy. A řeknu vám, musím se teď fakt smát tomu, když čtu komentáře opozičních stran, kteří ho kritizují. Hlavně ODS, která měla na ministerstvu třeba „legendárního“ Aleše Řebíčka. Vzpomeňte si na jeho firmu Viamont, jaké skvělé kšefty tady dělal. Od revoluce se tady za 21 let vystřídalo 15 ministrů, průměrná životnost 1,4 roku,“ stojí v úvodu jeho příspěvku.
„Udělal spousty práce. Transparentně jsme vysoutěžili mýto. Zlevnil kilometr dálnice na poloviční cenu. Zahajoval stavby a staví. Za ty čtyři a půl roku zahájil 263 kilometrů nových staveb dálnic a otevřel 127 kilometrů dálničních úseků. A hlavně navázal na práci pana Antonína Prachaře a konečně na tomhle těžkém rezortu definitivně skoncoval s korupcí. Vymýtili jsme ji z Ředitelství silnic a dálnic – ŘSD. Zeptejte se stavařů, kolik procent šlo vždycky údajně do kapes různým lidem a politikům. Čtyři procenta? Sedm? Nebo víc?“ uvedl Babiš na Facebooku.

Babiš poté poukazuje na to, že Dan Ťok byl v úřadu 4,5 roku a stal se tak nejdéle sloužícím ministrem. Podle českého premiéra si tak zaslouží poděkování….

Doufejme, že bude aspoň takové, jaké bylo dopřáno Pelikánovi …

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201904099595472-co-vas-legendarni-rebicek-z-ods-s-jeho-ksefty-babis-ostre-odpovedel-opozici/

r.m.
Návštěvník
r.m.

sakra, tohle jsem původně chtěl:
Vlastnosti jako chamtivost, uzurpovat moc, vládnout a ovládat dávno přesáhly hranice jedné země či jednoho kontinentu. Již dlouhou dobu probíhající globalizace sice přinesla efektivnější výrobu a levnější zboží, současně také znamená devastaci pracovního trhu, růst velikosti korporací do té míry, že vlády pro ně již nejsou rovnocenným partnerem, ale spíše lokaji pro jejich zájmy. S tím souvisí posilování nejrůznějších lobby, vlivových organizací nesoucí líbivé názvy, financovaných však stále bohatšími korporacemi, které prosazují zájmy nikoliv lidí. To vše probíhá již řadu let.
http://obcanecr.cz/

Milada
Návštěvník
Milada

Zapomel jsi na devastaci planety.