Zpravodajská alternativa a její úloha ve zvolení Donalda Trumpa vyvolává paniku. Globalistické...

Zpravodajská alternativa a její úloha ve zvolení Donalda Trumpa vyvolává paniku. Globalistické korporace chtějí servery odpojit od příjmů z reklamy. Model pro Evropu a obavy mainstreamu z alternativní intifády?

Zpravodajská alternativa a její úloha ve zvolení Donalda Trumpa vyvolává paniku. Globalistické korporace chtějí servery odpojit od příjmů z reklamy. Model pro Evropu a obavy mainstreamu z alternativní intifády?

Mainstreamová média ve Spojených státech v posledních dnech rozjela masivní propagandu s cílem odstavení alternativních médií. Když se ukázalo, jakou mocí disponuje alternativní zpravodajství v USA, které jako jediné informovalo pravdivě o volební kampani Donalda Trumpa, mainstreamové outlety zachvátila neskutečná panika. A zdaleka nejenom v USA. V posledních dnech se např. na americkém mainstreamu začaly objevovat návrhy, aby představitelé a moderátoři alternativních médií (jako např. Steve Bannon, šéf alternativního serveru Breitbart News a nově i Trumpův nejvyšší poradce pro strategické plánování) neměli přístup do médií, která čerpají federální příspěvky a dotace. To samé se týká i Alexe Jonese [1]. Týká se to např. rádií, která pro bezdrátový provoz pobírají různé státní a federální příspěvky, např. na vysílání zpráv a na informace o počasí nebo dopravě. Na tyto programy lze totiž čerpat příspěvky a provozovatelé rádií to hojně využívají.

Bannon%20Trump%20Priebus_8336898_ver1.0_1280_720.jpg
Steve Bannon, Donald Trump, Reince Priebus.

Podle amerického mainstreamu prý Donald Trump byl zvolen nevzdělanými Američany a rasisty, kteří se vyskytují zejména na venkově. Zatímco metropolitní města hlasovala pro Hillary Clinton, venkov a malá města hlasovala drtivě pro Donalda Trumpa. Mainstream se proto teď snaží působit na lobbisty ve Washingtonu, ale také ve federální regulační komisi pro komunikace FCC. Podle návrhu by média, která provozují rasisté, xenofobové, antisemité a konspirátoři, neměla dostávat prostor na celostátních a federálních médiích. Mainstreamová média by tak měla zcela zakázáno zvát si do pořadů hosty z alternativy, ale také by to znamenalo zákaz informací převzatých z těchto médií. Takovým zásahem by se toho moc nezměnilo, americký mainstream ignoruje už dnes alternativu v USA na 99.9% nebo i více, ale zasáhlo by to konkrétní osoby, které se z alternativy potom dostanou do administrativy. Mainstreamová média by tak nemohla informovat např. o tiskových konferencích Stevea Bannona apod.

Mainstream začíná mít strach z alternativy

Jak sami vidíte, místo toho, aby se americký mainstream zamyslel, proč mu Američané přestávají věřit, tak místo toho globalističtí majitelé mainstreamu v USA vymýšlejí, jak zlikvidovat alternativní zpravodajské servery, resp. jak umlčet jejich zástupce v mainstreamových médiích. Členové demokratické strany nově přišli v USA s iniciativou, že zpravodajské servery, které nepřebírají informace od “důvěryhodných” agentur, by měly být na internetu blokováni. Výzvy se začaly objevovat po vítězství Donalda Trumpa a po zjištění, že hlavní zásluhu na jeho zvolení má americká zpravodajská alternativa. A na výzvu demokratů už zareagoval Google, který nově bude odpojovat od reklamní služby AdSense všechny servery, které publikují “neautorizované” zpravodajství, tzn. ty informace, které neposvětí komerční a státní televize, velké noviny a zejména agentury Velké trojky (AP, AFP a Reuters) [2].

maxresdefault.jpg
Google vyhlašuje válku alternativním médiím.

Stejně tak Facebook slíbil, že bude v budoucnu blokovat reklamní kampaně serverů, které budou publikovat neautorizované zpravodajství. V tomto ohledu se tyto problémy týkají pouze těch serverů, které čerpají prostředky na své financování z reklamy. I když mnoho alternativních serverů nepoužívá reklamu a prostředky shánějí formou příspěvků a darů, tak pouze samotný fakt, že po výhře Donalda Trumpa začínají globalistická média typu Google nebo Facebook útočit na alternativu, potom jasně ukazuje, že mainstream začíná mít obavy, že právě necenzurované alternativní zpravodajství, které není pod kontrolou tzv. “Big Money”, je pro mainstreamový průmysl největším ohrožením. Na CNN dokonce zaznělo, že alternativní servery typu Breitbart nebo Infowars představují “mediální intifádu”.

Alternativa nahrazuje funkci mainstreamu

Určitě jste si v poslední době všimli, že mainstreamová média změnila svůj charakter z informačních stanic na propagandistické stroje, které protlačují na veřejnost vlastní politickou agendu. Celý americký mainstream razil proti-Trumpovskou a současně pro-Clintonovskou agendu, podobně jako v Evropě mediální mainstream razí proti-ruskou a zároveň pro-migrační hysterii dohnanou až za hranice únosnosti. Média a “Big Money” jsou jako dvojčata. Zájmy korporací, bank a globalizovaných elit prosazují globalisty vlastněná média, anebo alespoň globalisty ovládaná zevnitř. Stále více lidí si uvědomuje, že pro pravdivé informace musí člověk jít na internet a alternativu, namísto zapnutí si televize nebo rádia.

cdn.theantimedia.orgwp-contentuploads201611facebook-google-alternative-media-abeedbcbf6ddbb239fe2c10dbf4aaf594873d9ed.jpg
Servery Google a Facebooku začnou brzy blokovat obsah alternativních médií.

Všimněte si, kolik mainstreamových médií a serverů dnes umožňuje diskuse pod články a videi. Česká televize diskuse pro jistotu zrušila už dávno. iDnes vyžaduje Facebook profil anebo občanský průkaz. Jiné servery vyžadují ověření přes SMS a mobilní telefon, aby bylo možné dopátrat polohu a aktivaci diskusního účtu. A pokud už někdo umožní diskuse jenom tak bez registrace, tak používá pro změnu třeba diskusní platformu “Disqus”, která je provozována na serverové platformě, kterou navrhl bývalý zaměstnanec analytické firmy Stratfor, která spolupracuje s NSA a CIA. Platforma loguje přístupy, GPS polohu a historii diskusí. Pokud jde ale o velká média, diskuse prakticky už nenajdete, s výjimkou bulváru.

Trumpexit bude mít dopad i na posílení alternativy v Evropě

Jenže zvolení Donalda Trumpa a jeho rozhodnutí udělat ze šéfa alternativního serveru poradce pro strategické plánování zcela mění situaci. Mainstream v USA se bojí ohrožení svých dominantních pozic. A protože Trumpexit se přenese i do Evropy v souvislosti s volbami prezidenta v Rakousku a později s volbami v dalších zemích, bude sílit snaha o regulaci a později i blokování alternativy. Od Nového roku se v ČR chystá nový útvar při Ministerstvu vnitra, který bude monitorovat tzv. hybridní hrozby, což je pouze maskovací název pro alternativní zpravodajské servery na internetu. Podle tvrzení ministerstva půjde “zatím” pouze o monitoring, vyhodnocování a následné “vysvětlování” veřejnosti, jaká je prý skutečnost. V podstatě se bude jednat o útvar proti-propagandy.

1030988919.jpg
Trumpexit se projevil už i v Německu, kde policie přestává tvrdě zasahovat proti demonstracím Pegidy a Alternativy pro Německo.
Pomoc AE News

Se zvolením Donalda Trumpa bude paradoxně alternativa čelit více útokům, než kterým čelila dosud, a to právě kvůli tomu, že teď začne alternativa být vnímána jako skutečná potenciální síla, která může měnit politické procesy a ovlivňovat výsledky voleb. Na straně druhé je výsledek amerických voleb v USA největším oceněním alternativy a my na AE News jsme právem hrdí na to, že jsme předpovídali a podporovali vítězství Donalda Trumpa, jakkoliv teprve budoucnost ukáže, kolik změn a jakých změn se dočkáme ze strany USA. Každopádně náš server AE News je v těchto nelehkých časech plně závislý na našich čtenářích a vzhledem k tomu, že do konce měsíce zbývá už zase jen 9 dnů a zatím jsme vybrali jen necelou jednu čtvrtinu příspěvků pro zachování našeho provozu na příští měsíc, dovoluji si Vás, naše věrné čtenáře, všechny poprosit o zvážení zaslání finančního příspěvku, podle Vašich možností. Příspěvek je možné zaslat několika způsoby, postup pro zaslání příspěvku najdete zde.

Doufám, že se Vám AE News líbí. Přinášíme pravidelně zajímavé informace a prostor ke svobodnému diskutování. Nečerpáme dotace, ani granty. Nejsme sponzorování státem, neziskovkou ani žádnými ambasádami. Provoz tohoto média stojí a padá s podporou našich věrných čtenářů. Všem, kteří už tento měsíc přispěli, ze srdce děkujeme. A všem ostatním věříme, že u nich nezvítězí lhostejnost. I malý příspěvek pomáhá, pokud každý z Vás pomůže. Děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
monsanto
Návštěvník
monsanto

A jeden z volebnich slibu Trumpa se rozplynul jako para nad hrncem jeste nez nastopupil do uradu.
Clintonova nebude vysetrovana, sdelila jeho volebni manazerka Kellyanne Conway.

http://legalinsurrection.com/2016/11/kellyanne-conway-trump-wont-prosecute-hillary/
http://zpravy.idnes.cz/trump-clintonova-vysetrovani-deb-/zahranicni.aspx?c=A161122_154440_zahranicni_ert

Emitor
Návštěvník
Emitor

Hustej článek, jenom bych asi nesouhlasil s tím že mainstream začíná mít strach z alternativy! Strach měl mainsteam, už když se alternativní scéna začínala formovat. Ted’ se jedná o paniku a totální zděšení. Podle slov Alexe Jonese, na adresu hysterického mainsteamu by si diváci a čtenáři alternativního zpravodajství neměli dělat obavy. Vždy když se někdo v USA pokusil zasáhnout do svobody slova alternatívních médií, výsledek byl jen ten, že se tyto weby a stanice staly větší, přitažlivější a vyhledávanější , než kdy byly předtím !!!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Trochu mimo téma:
Teď jsem si na iDnes projel diskusi za článkem o vybombardování 75. poslední nemocnice v Aleppu a byl jsem potěšen.
Už ani na Idnes jim to skoro nikdo nežere.
Bodejť by mainstream neřval proti alternativě.
Ale už je pozdě, hošánci, už došlo k ,,efektu 101. opice”.

Juraj
Návštěvník
Juraj

No máte pravdu, na iDnes už málokto verí ich pisálkom, ale sú tam ortodoxní fanatici, ktorí idú neustále proti prúdu: Vanek, Polický, Dominik a podobní …. 😀

Nobody
Návštěvník
Nobody

Možná by vás to mohlo zajímat. Našel jsem na webu The Saker, článek jehož autorem je novinář na volné noze Ernst Wolff, jenž jednoznačně zpochybňuje to, že Trump bude plnit své volební sliby. Docela slušně to dokumentuje zejména s přihlédnutím k prozatimnímu výběru lidí, které si Trump vybral jako nejbližší spolupracovníky. Originál článku je na http://thesaker.is/will-donald-trump-be-the-united-states-last-elected-president/ , přeložil jsem to do češtiny a český překlad najdete na http://desitka.org/?p=8134

GrandTour
Návštěvník
GrandTour

Ked dokázal Trump,teda Globalisti vyhrať volby skrze alternatívu na internete,nastane teraz velká štvanica na alternatívne mídiá a nielen na internete. Prečo?…ved celému svetu ukázali akú silu môže mať alternatíva ked postupuje spoločne a koordinovane. Teraz sa túto možnosť budú snažiž zlikvidovať,spáliť za sebou most po ktorom tak výtazoslávne prešli,aby to už snáď len okrem nich nemohol nikto použit na niečo podobné či ešte väčšie ako Globalisti pri volbách v USA. To vypovedá aj o dosť značnej zúfalosti Globalistov,ked sa znížili prakticky k použitiu zbraní ktoré boli pre nich snad az tretotriedne. Ale počítam že sa rýchlu učia od Putinovského Ruska. Tak ako kdysi boli popravený robotníci čo stavali napr. pyramídy,odstavili Globalist zo scény politickú elitu USA.

Avari
Návštěvník
Avari

Doporučuji všem včetně redakce kouknout na tento klip, co jsem zachytil na netu, hlavně část po sedmé minutě. Jen mi to vykouzlilo úsměv na tváři… https://www.youtube.com/watch?v=fBYVlFXsEME

Pokud jde o Infowars, tak je známo už delší dobu, že je to řízená stanice. VK skočil v USA někomu na špek a Pozorovatelka zase Rusku. Alternativa je iluze.

zigi
Návštěvník
zigi

Již několik let čekám, že někdo přijde s důkazem,že ALTERnativa je pouhá iluze!Konečně jsem se dočkal!Moc Vás prosim o urychlené zvěřejnění zdrojů NATIVY, ať už můžu konečně bezpečně čerpat ze studnic pravdy!Moc prosím, neotálejte, protože samou nedočkavostí a vrcholním vzrušením z poznání doteraz nepoznaného, mám extrémní zažívací potíže a neustále odběhávám na “velkou”, která sice moc velká není, zato je až moc častá a nehustá!Tak mne, prosím, už netrapte, ať se samou dehydratací neučekám!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Asi vam unikl tento vyrok pana VK, ktery mimo jiné uz tlumocil i na radiu.

Citace: « Valerij Pjakin má své skalní auditorium a jak jsem už řekl na rádiu, abych neurazil jeho fanoušky, k jeho analýzám se z těchto výše uvedených důvodů a zásadních rozporů nemohu a nechci vyjadřovat. Pjakin nebyl a nebude můj guru a nikomu nedoporučuji, aby si z někoho (ani ze mně) dělal obrázek guru, protože i guru je člověk a může se mýlit, nebo dokonce může sledovat i jiné cíle, než je pouhá analýza konkrétní situace. »

Neni vubec dulezité nekomu slepe verit. Dulezité je mit vlastni, originalni nazor …a k tom bez alternativnich pohledu na vec nedojde nikdo!

zigi
Návštěvník
zigi

Zrovna teď jsem zjistil jak funguje ALTERnativa a jak NATIVA!
-NATIVA-fatální zlyhání ruského systému a techniky!
-ALTERnativa-migu došlo palivo!
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/421266-rusky-mig-z-admirala-kuznecova-havaroval-po-selhani-obou-motoru.html

konzerva
Návštěvník
konzerva

Ještě chce se podívat co udělal senátor Mccain jako letec na letadlové lodi Forestal u Vietnamu…začal střílet na palubě letadla, když chtěl odstartovat…výsledek požár a 50 zničených letadel…nebýt jeho otce admirála tak je dodnes v base..jinak po sestřelení jeho letadla byl v zajetí a zde prý podepsal po koupelích v bahně mezi prasaty….spolupráci z KGB….

mrak
Návštěvník
mrak

Nikto na ziadny spek neskocil, naopak, stretaju sa tu minimalne dve rozne teorie a nazory na realie terajsieho sveta, a obidve su velmi presvedcive. To co ponuka mainstream je umele, primitivne a podvodne. Okrem toho vam prestitutky budu za vas nesuhlas nadavat, budu vas osocovat a zalovat – mainstream vas chce potrestat a napravit, pretoze neposluchate. Ich vas nazor nezaujima, diskusia je mozna len vtedy, ak mate spravne nazory. Inak ste extremista, nacista, fasista, antisemita ci xenofob. Ludsky odpad, white trash.

A mimochodom, co bastite vy? Na aky spek ste skocili? Ci vy ste vegetarian?

Emitor
Návštěvník
Emitor

OK. Tak si to shrneme prosluněnej idiote. Jsem už homofob, xenofob, rasista, nacionalista, antisemita, fašista, Zemanovec, Putinovec, agent a špión Kremlu a nově Trumpovec. To je ta největší píčovina pod sluncem!!!

PS: Každý kdo mě zná, dobře ví že jsem SLÁVISTA

Emitor
Návštěvník
Emitor

Kdyby to byla řízená stanice, tak by tam nikdy nepáchli např. Jonathan Davis z KORN, anebo Dave Mustaine z MEGADETH se kterými InfoWars spolupracuje. Nevím komu jsi zase skočil na špek ty, ale asi to musel být někdo ze Šlágr TV.

pavelka70
Návštěvník
pavelka70

No právě, naše alternatíva NWOO už začala pomlouvat, překládá články z globalresearch.com, kde se rychle obrátili proti Trumpovi, ještě ani nestihl zamést oválnou pracovnu, a už ho složí na kolena ti, co ho před volbami chválili do nebes… je jasné, že se jim třesou kolena před cenzúrou z vlády, budou stejně odpojeni od googlu a šmitec…

heron
Návštěvník
heron

NWOO to delaji tak, ze proste prekladaji clanky, ktere jim prijdou nejak zajimave. Zajimavy muze byt i clanek, ktery muze na trumpovi shledavat i negativa. Osobne cekam spoustu zklamani a rozcarovani z trumpa a rad se necham prekvapit. Samozrejme je dobre , ze vyhral, ale to neznamena, ze prestane byt alternativa kritick- naopak. Pokud chteli, aby byl zvolen Trump a ne Hillary, tak je jasne, ze s podobnymi clanky globalsearch musel pockat az bude po volbach.

mrak
Návštěvník
mrak

Ten clanok je velmi poucny. Je postaveny na faktoch, na objektivnej a overitelnej osobnej a rodinnej histori DTrumpa.
To skor take prispevky, ako je ten vas, maju ociernit ozajstnu zurnalistiku ci dokonca spochybnit fakty.

smith
Návštěvník
smith

Myslím, že český mainstream toho za poslední 3 roky nalhal víc, než za 50 předchozích let….

Juraj
Návštěvník
Juraj

Dokázal by som pochopiť, že na vlne mainstreamu sa povezú štátna televízia a popípade iné štátne média. Nedokážem ale pochopiť, že na tejto vlne sa vezú skoro všetky média, teda aj súkromné. Je to dané príkazom od niekoho “vyššieho” ? Je to dané príkazom od vedenia EU? Pokiaľ áno, kto a prečo to tak nariadil? Kto aj prečo má záujem na totálnej manipulácii s “masami” ?

drahoš
Návštěvník
drahoš

Já sleduji názory německy mluvících na německých Die Welt a rakouských Die Kronen Zeitung. Tam ještě diskuze, na rozdíl od takových např. Frankfurter Algemeine Zeitung, fungují. Ikdyž na Die Weld jsou pod Disqus. Němci a Rakušáci už toho mají plné zuby.
https://www.welt.de/
http://www.krone.at/Nachrichten

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Jojo, jste fakt dobří, Jungmannka Vám gratuluje. 🙂

karpi
Návštěvník
karpi

To jsem si zase jednou v pátek pustil Kapala, a co byste řekli…
Nezklamal.. ,P
On si nevypnul do vysílání mobil, a hned v první minutě mu někdo volá…
Twe to vyzvánění!!! To si fakt pusťte.
A on se jako začne hned vymlouvat a jak ti lidi jsou hrozní, a že mu volají TEĎ, jako by NEVĚDĚLI, že ON má živé vysílání.. Kokot.
Groteska. ,PP

JohanDeĎ-artagňán
Návštěvník
JohanDeĎ-artagňán

Co kdyby jste si HO pustil jednou takhle třeba v úterý, někdy po ránu, po šichtě u rumpálu….

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

tihle lidi neví co je to šichta, natož rumpál,jediný co znají je kydání, kydání a zase kydání.

Dodge
Návštěvník
Dodge

Kapri, kapri, kdybyste věděl co nevíte, tak to by se vám ulevilo. Čím k lepším zítřkům přispíváte vy, že se tady zmůžete jen na vugarity nejubožejšího formátu!?

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Kapal je strašné jelito, dávno neposlouchám nic od Kapala, ani v pátek VK, prostě “to nedám” i kdych stokrát chtěl. To nejde. Už vůbec nelze pustit Kapala do sluchátek.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Opět naprosto souhlasím! Kapal se fakt nedá poslouchat. Jelito je slabý výraz i to, když napíši, že to je starej egoistickek zlej nenávistnej dědek. Svrbí mě klávesnice k peprnějším vyjádřením, ale nechci být sprostá. Poslední dobou mě taktéž leze na nervy i VK s tím svým politickým školením mužstva. Jsou to oba narcisové. Klidně vysílání budou celé financovat sami, jen aby mohli žvanit a poslouchat se.

jinak
Návštěvník
jinak

Tak toto mě nedá, já si osobně Vás vážím, ale Kapal opravdu pořad degraduje, došlo ke kosmetickým změnám ve vysílání, ale ne určitě pro posluchače, je jedno zda Kapal říká, že poslouchá pořad jedno okresní město, jde o to, že diskuze není vedena Kapalem, ale jste občas nucen vést diskuzi vy. To přizvukování v posledním díle mě dosti nadzvedlo, je to vaše věc, ale opravdu si kazíte kredit sám sobě… a radit rozlobeným posluchačům vypnout rádio mě přijde dost mimo mísu, jsou to lidé poslouchající a čtoucí alternativu a co asi po vypnutí i blbého pořadu mají dělat? Neporadíte jim radši ať hledají mezi slovy atd atd a místo toho je fackujete tímto sdělením. No pane VK ok já si půjdu radši číst příští pátek.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Vážený pane VK, Vy musíte mít moře času, když TOHLE můžete dělat a být na to sám! Rádio nevypínám, protože mne pořád ještě bavíte.

Kalapal s tou svojí ukřivděnou morální nadřazeností. Většina věcí, které vypouští z pusy, jsou pouze jeho osobní neumělé dohady a to, co mu kdo nakuká. Jeho charakterizují neukojené ambice, nenávist panovačných lidí, kteří, když si někoho nedokáží oblíbit, ani podmanit, tak si ho z nenávidí.

K Vám. Nemám ráda, když šéf není formát a podbízí se šoférům, uklízečkám, vrátným a… Kapalům. Poslední dobou Vaše pořady na mne dělají dojem, že chcete být ideovým vůdcem českých křupanů a dostává Vás to na vrchol blaha.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Nepovažuji za nutné vyložit Vám příčiny, které mi brání, abych se ztotožnila s některými Vašimi názory.
Člověk nesmí být zahleděný do pocitu vlastní důležitosti. Tolik k Vašemu zvažovanému rozhodnutí na tři týdny se odmlčet.

karpi
Návštěvník
karpi

Nee,..
šlo o tohle: já si Vás čas od času rád poslechnu, protože je pravda, že máte neotřelý pohled na věc, vyčerpávající, aktuální přehled z anglickojazyčných altermédií a schopnost srozumitelného vyjadřování. Také oceňuji vaše nekonečné burcování. A titulkování. Takže v souhrnu, přezevšechny občasné úlety a výhrady k Vám, je poslech přínosem.
Byl by.

To, co jsem chtěl říct je, že z rozhovoru dvou lidí lze vytěžit mnohem, mnohem víc, když moderátor je hostovi rovnocenným partnerem. Může mu nahrávat, inspirovat jeho i posluchače, pracovat s jejich pozorností, přibrzdit náročnější pasáže, pomáhat mu a občas i oponovat. A kdovíco všechno ještě může, aby to bylo fajn. Jenom jednu věc nesmí.
Nesmí rušit.
Překážet tam.

Panu současnému moderátorovi dík, že to rozjel, ale v momentě, kdy se kvůli němu lidé odpojují, (pokud nám tedy jde o ty počty připojených) tak je čas na nějakou sebereflexi. Podle mně.

Není to nemožné. Všude uvádím jeden pořad, který jsem na altermédiích zachytil, který všechny tyhle kritéria splňoval. Fantastický výběr hosta, který by se do mainstreamu nikdy nedostal, inteligentní a vtipný moderátor, který byl schopen držet krok a rozpoutat skutečnou informační výměnu (jako v tenise). A od začátku do konce stopáže tak nabitý informacemi, že jsem se k němu ještě několikrát musel vrátit…

Pro zajímavost je to zde:
https://www.youtube.com/watch?v=o7L92fwxYdc

A kdybyse si to poslechli celé (což rozhodně doporučuji) tak si všimněte jedné věci: Volají tam takoví posluchači, kteří očividně poslouchali, přemýšleli, a mají k věci co říct. Podle mě jasný důlesledek výše psaného.

Toliko ode mě.
Třeba ale opravdu nic než kritizovat neumím, (a to vy rozhodně nemůžete potřebovat) a všechno je tak, jak má být, v naprostém pořádku. Takže mně pošlete n ČéTé a budete si hýčkat to své “menší okresní město” a další “objektivní parametry”
Good luck.

Ostatně míním, že skype musí být zničen.

Sims.
Návštěvník
Sims.

Tak nevím proč ještě chodíte sem na tento prostor, když jsou ta jelita. Já vím, že je vysílání někdy tak trochu diletantské, ale říkám si nemusí pršet, jen když kape. Já oceňuji, že se někteří lidé alespoň snaží něco dělat a někteří umí jen psát štvavé kecy.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Taky jsem se malem “ubil” smichy, kdyz VK na ten pazvuk odvetil …co to bylo?! Ale jinak jsem si hned uvedomil, ze pan Kapal je uz starsi clovek, ktery nemusi mit stejné reflexy jako mate vy, nebo nekdo mladsi nez jste vy. Navic, jeho prace je prospesna kazdému, kdo si chce utvorit vlastni nazor na soucasny vyvoj jak na domaci, tak na svetové politické scéne. Trocha velkorysosti by vam neschazela!