Známe seznam českých diverzních objektů využívaných k informační válce proti Rusku! Český...

Známe seznam českých diverzních objektů využívaných k informační válce proti Rusku! Český rozhlas na špici trollingu! Unikly snad dokumenty jaderného výzkumu?

Známe seznam českých diverzních objektů využívaných k informační válce proti Rusku! Český rozhlas na špici trollingu! Unikly snad dokumenty jaderného výzkumu?

Redakce AE News získala seznam objektů v ČR, jejichž prostory a infrastruktura jsou využívány k ideologickému rozvracení nejen Ruské federace, ale i české alternativy a k vedení informační války ve prospěch západních elit a globalistů. Seznam není nijak překvapující, zejména ne pro administrátory alternativních webů, protože z těchto objektů a institucí přichází drtivá většina trollovací komunikace mířené i proti českým a slovenským alternativním webům. Přesto ovšem seznam trochu překvapí, protože obsahuje i instituce, které by měly zůstat minimálně apolitické. V dnešní době informační války se však mnoho institucí doslova odkopává a odhaluje své skutečné procesní mechanismy, které ještě donedávna byly skryté.

8aacc77f37538b40d6aca7ff4c95_w700_h334_gi:photo:202621.jpg
Rádio Svobodná Evropa se věnuje trollingu zejména v diskusích na zpravodajských serverech v Rusku.
Seznam objektů diverzních skupin informačního boje
 • Rádio Svobodná Evropa, Praha [55 IPs, 1079 Proxies, 417 PCs]
 • Evropský dům, Jungmannova ulice, Praha [12 IPs, 28 Proxies, 98 PCs]
 • Filosofická fakulta UK, Praha [122 IPs, 318 Proxies, 1477 PCs]
 • Fakulta sociálních věd UK, Praha [94 IPs, 457 Proxies, 137 PCs]
 • Fakulta humanitních studií UK, Praha [26 IPs, 114 Proxies, 214 PCs]
 • Fakulta sociálních studií, MU, Brno [31 IPs, 96 Proxies, 106 PCs]
 • The Prague Security Studies Institute, Praha [12 IPs, 0 Proxies, 36 PCs]
 • Open Society Fund, Hradecká ulice, Praha [6 IPs, 2 Proxies, 22 PCs]
 • Český Rozhlas, Praha [36 IPs, 119 Proxies, 42 PCs]

Údaje v závorkách uvádí počty registrovaných entit trollů na ruských zpravodajských webech. Zkratky znamenají konkrétně toto:

 • IPs – Číslo uvádí počet koncových IP adres originovaných entitou z budovy. Zahrnuje nejen statické IP adresy, ale i dynamické, a to jak ze stolních počítačů, tak z mobilních stanic připojených v budově přes WiFi.
 • Proxies – Číslo uvádí, za kolika proxy adresami se trollové z daného objektu pokusili ukrýt svojí originaci. Ruské stránky používají javasrciptové markup resolvery, které odhalují IP adresu návštěvníka i při návštěvě stránky přes VPN a elitní proxy. Vstup do ruských diskusí vyžaduje povolený javascript.
 • PCs – Číslo uvádí počet fyzických zařízení, se kterými trollové z daného objektu do diskusí na ruských webech vstupovali. Nejde pouze o počítače, ale o veškerá zařízení, včetně mobilů a tabletů.
latest.jpg
Trolling z Česka míří hlavně proti ruskému mainstreamu

Ze seznamu je velmi znepokojivé, že do informační války proti Rusku a na ruských zpravodajských serverech jsou zapojováni studenti českých vysokých škol, ale také pracovníci Českého rozhlasu. Pokud jde o neziskovky, to člověka nepřekvapí, ale vysoká aktivita českých fakult na protiruské propagandě je opravdu zarážející. Výchova studentů na humanitních fakultách v ČR by měla směřovat jinam, než je vedení informační války proti Rusku. Je naprosto evidentní, že cizí mocnosti zneužívají české studenty pro špinavou práci.

Protiruská propaganda na ČT24

V pořadu Newsroom na ČT24 vystoupil dne 10. 4. 2016 pan Ondřej Kundra z Respektu, viz. video nahoře, kde se rozpovídal o ruské propagandě a nezapomněl zmínit opět náš Aeronet. Bububu! Trochu nás překvapuje, že na výše uvedeném seznamu, který jsme získali, není uvedena právě redakce časopisu Respekt, kterou pan Kundra ve svém investigativním tažení proti tzv. ruské propagandě v ČR tak zdatně (a trapně) reprezentuje. Naproti tomu lze zcela jednoznačně souhlasit s tím, že ČR je na vrcholu protiruské propagandy ve světě. O tom není pochyb. Žádná jiná země na světě by nedělala politiku ve prospěch cizí mocnosti a proti zájmům vlastního lidu tak spolehlivě, jako dělá ČR. Co americká ambasáda upeče, to české pseudohumanistické kruhy a pražská havlérka zkonzumuje.

ref-rozhlas-1.jpg
Český rozhlas je zdrojem mohutného trollingu.

Jak může potvrdit náš admin, seznam trollovacích stanic v ČR podle výše uvedeného seznamu, který jsme získali od ruských novinářů, odpovídá mohutnému ban listu, který nám vyrostl na AE News. Jsou to IP adresy zmíněných objektů a institucí. Pouze poměr je trochu jiný, jednoznačně u nás na AE News je největší aktivita od trollů z Jungmannovy ulice v Praze a potom z Českého rozhlasu. V menší míře z fakult UK. Ze Svobodné Evropy máme všeho všudy 5 trollovacích pokusů za poslední dobu. To není mnoho.

Trolly zajímá jaderný výzkum?

Zajímavá je ovšem jiná věc. Velmi mnoho trollů v poslední době vyhledává na AE News řetězec “nuclear research” a “jaderný výzkum”. Tomu opravdu nerozumíme, proč by někdo hledal takový řetězec a článek. Žádný takový na AE News nemáme. Ovšem důvod může být velmi znepokojující. Je možné, že došlo k úniku tajných materiálů o jaderném výzkumu a někdo teď intenzivně kontroluje, jestli AE News náhodou nezveřejnilo uniklé dokumenty. Tomu by odpovídala i podivná konference o jaderné bezpečnosti v USA, na kterou byl pozván i premiér ČR Bohuslav Sobotka. Jak mi admin dnes nahlásil, hledání obou řetězců začalo na AE News odpoledne 3. dubna a objevuje se nyní pravidelně několikrát každý den.

panamapapers.jpg
Místo Panama Papers trolly zajímá “nuclear research”…

Zajímalo by mně, jak to vypadá na ostatních serverech alternativy v ČR, pokud sledují search řetězce, co čtenáři hledají za články a za řetězce. V době, kdy světem otřásá aféra Panama Papers, tak trollové intenzivně kontrolují a hledají na AE News řetězce a článek o jaderném výzkumu. To je velmi zvláštní a podivné. AE News by pochopitelně nikdy nezveřejnilo žádný článek, který by mohl ohrozit životy lidí nebo pomoci teroristům ve vývoji jakékoliv zbraně. Ale skutečnost, že současná agresivní politika protiruského akcentu se stupňuje a na straně druhé trollové hledají informace o jaderném výzkumu, může ukazovat, že trollové nemusí mít jen úlohu rozvracečů diskusí, ale i hlídačů webů, kteří jsou zaúkolováni sledovat, zda-li se neobjeví nějaký závadový dokument, který odněkud unikl.

Rusko bylo informováno o úniku Panama Papers několik týdnů dopředu, takže není vyloučené, že pokud došlo někde k úniku materiálů o jaderném výzkumu, že stejně tak byly dopředu informovány subjekty, které hlídají alternativní weby a portály whistleblowerů. Je ovšem podivné, proč české alternativní weby jsou umanutě označované za proruské. Když se nad tím zamyslíte, není k tomu žádný důvod. Proruské weby by vypadaly úplně jinak a měly by úplně jiný obsah. Spíše mi to připadá, že je tady snaha označit opoziční názor automaticky za proruský. Kdo nechce EU, je proruský špion. Kdo nechce NATO, je Putinův agent. Doufám, že lidem dojde, že odpor proti islamizaci Evropy a NWO není proruská politika. To je národní pud sebezáchovy a odporu proti globálním a světovým elitám. Trollové na tom nic nezmění. Ale je potřeba je sledovat. Protože když pes utíká do boudy, něco tuší. A trollové na AE News by měli dělat jiné věci, než hledat dva podivné řetězce slov.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: Česká televize [1]

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Rarášok
Návštěvník
Rarášok
Rarášok
Návštěvník
Rarášok
Mordechaj Kapusta
Návštěvník
Mordechaj Kapusta

Ono to zapadá do “demokracia”, ktorá má všetky prvky fašizmu. Všetci hádžeme pojmami sem a tam. Bez toho, aby sme im rozumeli. Pritom každý sme mali asi iné predstavy o Európe a spoločnom európskom dome ako sa tomu vtedy hovorilo, keď Slovensko do EÚ vstupovalo. Ja som bol a stále zostávam za Európu národov od Lisabonu po Vladivostok tak ako si ju predstavoval generál De Gaulle, ktorý hneď potom ako sa USA začali rozťahovať v NATO, vypoklonkoval NATO aj “EÚ” do Bruselu. Iná predstava Európy je niečo ako Spojené štáty Európy, kde Brusel, D.C. bude rozhodovať spolu s Pentagonom o živote a smrti národov v Európe od Lisabonu po Ural. Ich cieľom je vytvoriť nový Európsky národ zmiešaný so židmi, s moslimami, kresťanmi, liberálmi, multikultúrou, rasistami, antisemitmi (niečo podobné sú Američania)… Najskôr však aj podľa Kisku a jeho poradného zboru musí NATO obsadiť Ukrajinu a “zukrajinizovať” Rusko po “demokraticky”, za pomoci MVO alebo kolaterálne a možno aj s pomocou humanitárneho bombardovania nastoliť fašistickú vládu (o fašizme nižšie). Takto chcelo US veľvyslanectvo po našich voľbách s pomocou Kisku vytvoriť úradnícku vládu s ministrom zahraničia Bútorom, spravodlivosti Mazákom, … a vraziť klin do V4 a celej východnej Európy. Urobili by de facto fašistický puč (to slovo fašizmus vo svojej podstate rovnako ako komunizmus je len protipól liberálneho individualizmu a kladie dôraz na kolektivizmus i spoločné ciele – de facto fašizmus je “predstava hodnôt dnešnej Európy solidarity a prerozdeľovania všetkého, vrátane migrantov a poslušnosti voči vševedúcemu Bruselu a v ňom hŕstke intelektuálov – podobne sú pojmy havlizmus a leninizmus – nečudo, že ich prívrženci všetkých odporcov ciachujú za fašistov, extrémistov…”). Slovenská úradnícka fašistická vláda mala zaviesť takú legislatívu a podpísať také zmluvy – TTIP, NATO, ľudskoprávne dohovory – ktorú by už nikto nezvrátil, slovenského Predsedníctva EÚ.
Suverenita štátu by zanikla tak ako zanikla suverenita Čiech a Moravy a Slovenského štátu a ostatných satelitov v 2.ww. Takže skôr, ako začneme hádzať pojmami rasizmus, antisemitizmus, fašizmus, demokracia, sionizmus… ujasnime si, ktoré pojmy sú forma vlády a ktoré sú ideológie. Vyhneme sa tak zmätkom v označovaní protivníkov.
Pretože Kotleba je za všetko možné (za Boha za národ…), len nie je za fašistickú formu vlády.
Za tú sú predstavy, že intelektuáli (ako Havel alebo Kiska so svojimi intelektuálmi poradcami a Brusel) budú riadiť a prerozdeľovať majetky a migrantov a statky a určovať, čo je správne politicky korektné a čo si ľudia nemajú myslieť….a koho nemajú považovať za vlastenca, ale za nacionalistu … a koho za fašistu… už to majú aj v Programovom vyhlásení.
Takže všetci Slováci! Bacha! Ke´d ste za Boha, za národ – táto vláda vás označí za fašistov a bude proti vám bojovať – drahí občania voliči.
http://goo.gl/Xf8tXt
http://goo.gl/5o32Cq

http://www.mordechajkapusta.com/2016/03/ak-nevieme-vyhrat-volby-urobime-majdan.html

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Jak to říkali ve starém Římu, který je dnes uváděn jako vzor zániku naší konzumní společnosti:,, peníze nesmrdí”. Tak pokud se zastaví toky peněz na podporu trolů, zanikne i propaganda. Raději se budu koukat na Východ, jelikož na západě Slunce zapadá večer. No a toho večera se nemusíme dožít. I ta příroda zdraví Východ každé ráno. Ještě žijí lidé s osobním názorem a říkejte to i svým dětem. Valka jednou bude, akorát se ještě nedohodli, zda občanská nebo s Rusem. Nenechme pár blbců měnit historii a rozum generací mládeže.

neuberg
Návštěvník
neuberg

Vůbec mě nepřekvapuje, že tam figurují některé vysoké školy, při jejich profesorském
obsazení. Havloidi si je tam honem po 89 nacpali, a přes ně si tam cpou protekčně ty své
podřadné fracky. Na těchto školách by se to mělo od takové pakáže vyčistit! Jsou pro
naší zem jen nositeli škod, nic jiného!

Dana
Návštěvník
Dana

Aaaa, pán je bolševik, že? Víte, že čistky už probíhaly, a mockrát, do r. 89. Divím se, že když se aeronet zaklíná slušností, že vás nesmázl. Nějak si ani neuvědomujete, že dnes už protekci na školu nikdo nepotřebuje. To bylo za vás…

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Milá Danuško, ( původně jsem chtěla napsat: Aaaa, slečna je Zelená, že?)
bolševici a “demokratičtí” marxisté dnes sedí v Bruselu a WDC ( viz zde již mocrát zmiňovaná F. Mogherini a její parta :-). Informujte se lépe!
Informace ve vašich brožurkách ( pardon: “scriptech”) nejsou ani úplné, ani pravdivé. .

To, co píše neuberg(…”si tam cpou protekčně ty své podřadné fracky”), je bohužel pravda, a já ještě doplním, že mimo ty, i našim dětem se snaží pokřivit hlavičky a jejich přirozeně inteligentní vnímání a chápání světa….- zřejmě jste tohoto také obětí.
Dnes se na jakoukoliv školu dostane kdokoliv – já jsem toho důkazem ;-).
Rozdíl je v tom, že dříve se tam dostali jen ti, kteří na to opravdu měli – díky uzavřeným číslům míst pro přijetí, a tak ti, co na to neměli, buď šli přes “protekci”, nebo šli normálně pracovat.
Ano, tenkrát “za nás” ještě mnozí lidé normálně pracovali, ne jako dnes, kdy VĚTŠINA “pracuje” v neziskovkách, “projektech”, službách, “bezpečnostní analytici” – kterým je 20 let :-)), mohutné státní správě, call centrech a d.
Dnes opravdu ti PRODUKTIVNÍ – tj. ti, co TVOŘÍ reálné hodnoty – díla, plody,
bez rádoby akademických keců, jsou ti, co přežijí, až vypnou proud…

Proč ve vašem věku, když je venku tak hezky, nejste raději s nějakým klukem ( či dívkou /- gender equity ;-)/ někde na louce, a nezkoumáte PŘÍRODU?
( Mateřská rada 😉 )

okal
Návštěvník
okal

Mě by zajímal výtečník který vstupuje do diskuzí na Sputniku, pod názvem RIP Miloslav Ransdorf, má i založen profil na Facebooku pod tímto jménem. Bylo by potřeba zjistit jeho identitu, aby se mohly proti němu podniknout relevantní kroky.

Solis
Návštěvník
Solis

Rádi bychom spolupracovali na výzkumu trollingu, resp řetězců. Viz: “Zajímalo by mně, jak to vypadá na ostatních serverech alternativy v ČR, pokud sledují search řetězce, co čtenáři hledají za články a za řetězce”. Pro Asociaci nezávislých medií, Daniel Solis.

albatros
Návštěvník
albatros

Na týhle zprávě mě nepřekvapilo vůbec nic. To, že tu působí profesionální trollové a to celkem masově sem s velkym překvapením a údivem zjistil už před 3 roky, když začaly problémy na Ukrajině. Samozřejmě mě to šokovalo, protože přece jen to je pro normálního naivního človíčka zjištění, který je hodně přes čáru a zní to tak nějak spiklenecky, ale je to tak. No a na příkladu Ukrajiny to bylo vidět úplně exemplárně. Směšné na tom je, že tito trollové pak normální lidi označovali za proruské trolly. Klasický případ, kdy zloděj křičí chyťte zloděje. No takže to máme oficiálně potvrzené a z toho plyne to klasické heslo, nekrmte trolly. Pravděpodobně mají pohyblivou část mzdy navázanou na počet reakcí, které dokáží vyvolat a zaspamovat tak diskuzi.

konzerva
Návštěvník
konzerva
RU-Londýn
Návštěvník
RU-Londýn

Chtěl jsem vám přispět, ale proč používáte imperiální paypal!!!!! Víte, že všechny jeho transakce jsou monitorované googlem a tudíž NSA a celou americkou vládou????