Zkušební kybernetický úder ponořil Argentinu a Uruguay do tmy, výpadek elektřiny postihl...

Zkušební kybernetický úder ponořil Argentinu a Uruguay do tmy, výpadek elektřiny postihl téměř 50 milionů lidí! Americký list The New York Times o tom informoval v předstihu několika hodin, že americké orgány nainstalovaly do ruských elektráren a rozvodných terminálů mikrokódy škodlivého softwaru, který naráz může vyřadit elektrickou síť v Rusku! O pár hodin později je Argentina a Uruguay bez elektřiny! Donald Trump zuří, novináři se prý dopustili vlastizrady publikováním těchto informací, vzápětí ale dodal, že informace NYT není pravdivá!

Zkušební kybernetický úder ponořil Argentinu a Uruguay do tmy, výpadek elektřiny postihl téměř 50 milionů lidí! Americký list The New York Times o tom informoval v předstihu několika hodin, že americké orgány nainstalovaly do ruských elektráren a rozvodných terminálů mikrokódy škodlivého softwaru, který naráz může vyřadit elektrickou síť v Rusku! O pár hodin později je Argentina a Uruguay bez elektřiny! Donald Trump zuří, novináři se prý dopustili vlastizrady publikováním těchto informací, vzápětí ale dodal, že informace NYT není pravdivá!

Válka mezi neocony a neoliberály nabrala v USA úplně nový a zcela nečekaný rozměr, který pouze potvrzuje, že procesy se překotně urychlují až do takové míry, že dochází k únikům informací i tam, kde by to původně nikdo nečekal. Načasování událostí je přitom natolik dokonalé, že není pochyb o tom, že se jedná o brutální demonstraci síly na úsvitu nového věku 4. průmyslové revoluce, která otevře úplně novou oblast válečnictví a vedení útoků na cíle, které budou mít fatální vliv na život lidí v novém věku. Elektřina postupně nahradí ropu a paliva ve spalovacích motorech, což ovšem bude mít za následek neuvěřitelně nebezpečnou zranitelnost, kterou si dosud nikdo nedokáže ani představit. Takže, k čemu došlo?

Blackout v Argentině a Uruguayi zanechal prakticky 50 milionů lidí bez elektřiny. Ilustrační foto.

Americký list The New York Times totiž včera v sobotu odpálil doslova mediální třaskavou bombu, když na plnou hubu a bez obalu odtajnil [1] informaci z amerických tajných služeb, že američtí hackeři sponzorovaní americkou vládou, úspěšně nainstalovali škodlivý mikrokód do řídících systémů ruských elektráren a rozvoden, který funguje jako “killswitch” pro náhlé a nečekané vypnutí ruské elektrické sítě.

Je to prý odveta a odezva amerických tajných služeb na údajné hackerské útoky z Ruska proti americkým cílům. Američtí hackeři prý nainstalovali do ruských elektráren tento škodlivý malware právě pro případ vypuknutí války. Z technologického hlediska byl hackerský útok vedený zřejmě proti programovatelným tyristorům v řídících obvodech elektráren, o kterých už dříve ruská služba FSB varovala, že by mohly být zneužity útočníky.

Americký list v sobotu odhalil hackerskou operaci USA proti ruským elektrárnám, v neděli jsou dvě jihoamerické země bez proudu

Tyto tyristory a jejich základové programovatelné desky jsou dálkově přístupné přes Telnet a servisní společnosti mohou upgradovat firmwary těchto desek na dálku. Útok spočívá v napadení služby Telnet a nahrání infikovaného ovládací firmwaru do základní desky s tyristory. Po zaslání dálkového povelu potom útočník může vypnout celou řídící desku, čímž dojde k odpojení vysokonapěťových částí a k vypnutí přenosové soustavy. Problém je závažný v tom, že nestačí elektrárnu vypnout a zapnout, tzv. provést reboot systému, protože škodlivý kód je natrvalo nahraný ve firmwaru programovatelných desek řídících obvodů s tyristory. Tyto procesy vedení elektronické války tak pouze odhalují, že vzniká úplně nová oblast válčení, která bude vedena po elektrických sítích namísto klasickými válečnými zbraněmi.

Tyristorový programovatelný modul, podobné jsou používány v řídících systémech elektráren.

Americký prezident Donald Trump po uveřejnění článku v The New York Times začal šílet a křičet, že američtí novináři odhalili státní tajemství a dopustili se tím vlastizrady [2]. Vzápětí si ale uvědomil, co provedl, že tímto de facto nepřímo potvrdil pravdivost článku v NYT, a proto okamžitě v dalším tweetu dodal, že kromě toho, že se novináři tímto článkem dopustili vlastizrady, tak navíc je článek prý lživý a nepravdivý.

To však způsobilo na americké scéně velkou vlnu smíchu, protože to zní od prezidenta stejně trapně jako legendární tvrzení českých reprezentačních fotbalistů a Tomáše Ujfalušiho o lehkých dívkách na pokojích a placení za jejich služby, když Ujfaluši potom novinářům řekl, že na pokojích žádné prostitutky nebyly a on nic neplatil, a ta částka také nesouhlasí [3]. Donald Trump zkrátka píše na Twitter rychleji, než myslí. A to udělal velkou chybu, protože NYT uveřejnili v sobotu tento článek v předstihu před tím, co mělo přijít dnes v noci na neděli.

Téměř 50 milionů lidí v jediný okamžik bez proudu, inženýři v obou zemích neví, co bylo příčinou. Výpadek nastal už nad ránem během malého zatížení sítě

Jen pár hodin po uveřejnění skandálního článku v The New York Times proběhl největší elektrický výpadek v dějinách Jižní Ameriky [4]. Celá Argentina a celá Uruguay se ponořila do tmy a dokonce jsou ohroženy i volby do místních zastupitelstev, protože nefunguje elektřina. A nikdo nezná důvod, inženýři z elektráren nechápou, kde je problém a příčina, protože žádný požár trafo-stanic nebo nějaká porucha vedení nebyla zjištěna, elektrické rozvody a elektrárny se naráz a najednou zastavily. Vlády obou zemí nyní prošetřují, co se vlastně stalo a jak znovu obnovit dodávku elektřiny, protože zatím nikdo neví, co by se mělo opravit, protože nikde nic neshořelo a nebylo fyzicky poškozeno. Bez proudu je i část Brazílie, Paraguaye a Chile.

Donald Trump, v pozadí poradce a hlavní neocon Pentagonu a jestřáb John Bolton.

Je naprosto jisté, že včerejší odpálená bomba v The New York Times byla ve skutečnosti informačním preludiem s cílem diskreditace Donalda Trumpa před plánovaným testem a zkouškou americké vlády a tajných služeb v Argentině a Uruguayi, aby si ověřily funkčnost škodlivého malwaru, který je nainstalovaný rovněž i v ruských elektrárnách. Funkčnost viru samozřejmě je potřeba ověřit naostro, ale není to možné provést na ruských elektrárnách, protože Rusové by to zjistili a to by bylo vyhlášení války Rusku, jaderné velmoci.

Rebootování elektráren nepomáhá, elektrárny mění celé řídící desky ve velínech

Takže zkušební test musel být proveden na rozvodné síti jiné země, která nebude představovat hrozbu pro USA. A nejlepší variantou je Jižní Amerika a dvě vybrané země, Argentina a Uruguay. Zkouška proběhla zjevně úspěšně, dvě země jsou bez elektřiny a obnovování dodávek elektřiny probíhá prý výměnou řídících desek a modulů v elektrárnách. Výměna za neinfikované tyristorové desky umožní rebootovat systémy a uvést elektrárny znovu do chodu, pokud ovšem útočník desky znovu hackersky nenapadne.

Vladimir Putin nařídil odpojení ruského internetu od zbytku světa kontrolovaného americkými síťovými prvky. Podobnou obranu bude muset Rusko provést i ohledně svých elektráren a rozvodných sítí.

Nic se neděje náhodně a včerejší neuvěřitelný článek uveřejněný v The New York Times a dnešní výpadek elektřiny ve dvou státech, který postihl skoro 50 milionů lidí, mají společného jmenovatele.  Americký globalistický Deep State, který ovládá média a především The New York Times, de facto nepřímo práskl na americké neocony a armádu chystanou zkoušku elektronických prostředků válečnictví v Jižní Americe, aby demaskoval a zdiskreditoval Donalda Trumpa.

Kybernetické útoky na elektrárny a elektrické rozvody se ve světě, který poběží a bude i jezdit na elektřinu, stanou hlavní zbraní budoucnosti

A bohužel, Donald Trump na to emotivně a nediplomaticky reagoval slovy o vlastizradě, čímž de facto potvrdil pravdivost těchto informací NYT o Rusku, ve kterých jsou prý elektrárny infikovány americkými viry, zřejmě těmi samými, které dnes v neděli byly otestovány v Argentině a v Uruguayi na tamních elektrárnách a rozvodných sítích. Rusové nejsou hlupáci a dojde jim 1+1, že včerejší článek v NYT a dnešní blackout v Jižní Americe mají jasnou souvislost a jednalo se o zkušební test americké armády za použití kybernetických zbraní mířených na rozvodné systémy a řídící panely velínů elektráren.

Donald Trump v nelehké pozici v Bílém domě. Vlevo neoliberálové a jejich globalistický Deep State v Kongresu, vpravo neokonzervativci a jejich Pentagon a vojensko-průmyslový komplex.

Pokud jste četli moji první knihu Human Ex Machina, tak už určitě chápete, proč američtí neoconi a Pentagon zkouší na latinsko-amerických zemích své prostředky pro vedení kybernetické války, protože 4. průmyslová revoluce ve světě bude založena na elektřině úplně ve všem, především v elektrických autech na baterky. A sami doufám už chápete, proč americký Pentagon testuje kybernetické zbraně na vypínání elektráren. Ve společnosti, kde dopravní prostředky už nebudou jezdit na kapalnou ropu, kterou si lze koupit nejen od Američany kontrolovaných Saudů, ale i od Američany nekontrolovaných Íránců, Rusů a Venezuelců, budou ekonomiky národů zcela závislé na elektřině v síti pro dobíjení baterií aut.

Pokud nepřítel provede útok na rozvodné sítě a elektrárny, přestane vám fungovat nejen lednička a televize v domácnosti, ale nenabijete ani auto, nikam se nedostanete. Proto Pentagon zkouší kybernetické zbraně, protože vypnutím elektráren v celé zemi na dobu 24 hodin se dá způsobit hotový chaos, a to zvláště ve chvíli, pokud by výpadek byl synchronizovaný spolu s vojenskou invazí a intervencí. Než by se orgány státu bez elektřiny vzpamatovaly, invaze by byla v plném proudu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

AGM-114 HELLFIRE missile fragment USA miseel byl nalezen na Japonském lodi vypálen byl z USA základny v Řecku ! Řecko stojí při Íránu a nepřeje jsi USA základny na své půdě !

Viera
Návštěvník
Viera

Řecko není jediné, kdo stojí při Íránu a kdo si nepřeje USA základny. Já taky.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Událost je důkazem, že bezpečnostní riziko není Huawei, ale Cisco a ostatní americké firmy. Namontovat si do Temelína takového umělého parazita znamená povýšit ji na Fukušimu. Je potřeba rovněž z tendru na výstavbu jaderného bloku z bezpečnostních důvodů vyřadit veškeré americké dodavatele. Stejným rizikem je i VB a Izrael. A to jsme už došli až k tomu, že šéf čučkařů Koudelka byl vyškolem u MI6, tudíž může být jejich vázaný agent a sám je obrovským bezpečnostním rizikem, jehož úkolem je spolu s řešením USA-VB-Izrael dopravit zde i infikované čipy. Vláda by měla okamžitě jednat. Jakou hodnotu mají po sobotním incidentu Koudelkova prohlášení? Kdo je tedy bezpečnostním rizikem, USA s Koudelkou nebo Huawei?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Alanis,
jednoznačně a “zkušební úder” na cizí suverení země je bezpracedentní drzost a svinstvo jaké si dovolí jen ti parchanti z USA kteří stále ještě žijí v představě,že si to mohou dovolit. Kdyby za něco stála OSN měl by okamžitě následovat trest a měli by nahradit veškeré škody kterézpůsobili. Jenže z čeho,že? Nejzadluženější z vyspělých států světa, s nejchudším obyvatelstvem a holým zadkem, který není schopen ani sanovat škody po přírodních katastrofách , miliony lidí bez přístřeší a oni dělají “zkoušky” a připravují se na válku.
Debilové!

konzerva
Návštěvník
konzerva
r.m.
Návštěvník
r.m.

a z odkazu od Jaris:
V únoru 2010 nabídlo Japonsko obohacování uranu pro Írán. Krátce nato izraelská firma jménem Magna BSP zajistila smlouvu na zajištění bezpečnosti v závodě Fukushima Daiichi. Nainstalovali nadrozměrné fotoaparáty, které silně připomínaly jaderné zbraně typu zbraně.
Existují silné důkazy, že zasadili Stuxnet, izraelský počítačový virus, který napadá řídicí systémy elektrárny Siemens a které Izrael dříve používal k poškozování íránského jaderného programu. Magna BSP také zřídila internetové datové spoje v jádrech reaktorů, což je zjevné porušení mezinárodních jaderných předpisů.
https://beforeitsnews.com/v3/eu/2012/1743072.html

Alanis
Návštěvník
Alanis

Už je líp, mám na to důkaz, tvrdí Babiš s „motýlem” na tričku

https://www.novinky.cz/domaci/507845-uz-je-lip-mam-na-to-dukaz-tvrdi-babis-s-motyle-na-tricku.html

Brmabory stouply o 80 procent, stoupla cena pečiva, piva, enegií, přijde zdražení alkoholu a cigaret. Ukazatele nám stoupají, copak to nevidíte? Takže je líp, asi….

kacíř
Návštěvník
kacíř

Tomu se nově říká “udržitelný růst, udr. ekonomika, spotřeba” atp. Jinak řečeno globální chudnutí.
Už Sobotka o tom neustále mluvil a stále zdůrazňoval “udržitelnost”. Je to účelové a uměle vyvolané, bude se drasticky chudnout. ČR a postkomunistické země jsou takový zkušební polygon co vše se dá.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Alanis,
s Babišem, to jako vždy nemá nic spúolečného. Je to celosvětový útok židů na ekonomiky zemí a snaha připravit obyvbatelstvo zemí o majetky a dostat plně do jejich závislosti aby mohli ovládat a diktovat. Je třeba v první řadě nepodporovat židy zaplacené blbečky pořvávající na náměstích, kteří to ještě ve své slaboduchosti nepochopili a snaží se podrážet nohy těm kteří se snaží tomu ve všech zemích čelit.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

SOUVISLOSTI

-VK-
“Peníze tisknuté nadnárodními bankami jako je Evropská centrální banka, nebo dolary “americký” Fed jsou tisknuté soukromými bankovními ústavy v rukách světového Židovstva”
(Svobodný vysílač, 14. 6. 2019)

Národní ekonomiky neexistují, existuje pouze světová ekonomika, jejíž řízení je určováno konsorciem 14 světových bank. Tento jediný fakt rozhoduje o suverenitě států a nezávislosti jejich politiky, protože toto konsorcium vlastní, řídí, nebo alespoň kontroluje 72 % veškerého světového oběživa.
(Miroslav Dolejší, Analýza 17. listopadu 1989)

„Německo přítomnosti nepatří Němcům, nýbrž Židům. Téměř všechen majetek – cca 78%, patřící v České republice Německu, patří mezinárodním Židům, které Německo od konce války ovládají“
(Miroslav Dolejší, soukromá korespondence, 1999)

“Německo je finančně zcela v židovských rukách, jako ostatně téměř všechny státy světa. Vytvářejí homogenní celosvětový židovský kapitál (národní kapitály už téměř neexistují), avšak v zájmu utajení pěstují stále ještě zdání národních finančních a průmyslových samostatností, protože jim to umožňuje vyvolávání zdánlivých konfliktů, dokud ještě existují samostatné státy. Je to v podstatě politická hra, dovolující udržovat mýtus demokracie, který de facto přechází v anarchii zcela nepovšimnutě, než bude možné uvést přímou židovskou diktaturu, po níž budou lidé sami volat.
(Miroslav Dolejší, soukromá korespondence, 2001)

“Totální ovládnutí světa Židovstvem bude mít za následek zotročení všech nežidovských národů a nejhrůznější diktaturu. Cílem je skutečně jediný světový stát pod vládou židovského krále a židovské kněžské aristokracie.”
(Miroslav Dolejší, soukromá korespondence, 1999)

Nikoli tedy Bruselské komisi, nikoli Evropské ústřední bance a dokonce ani ne Rothschildům jako takovým, ale tyhle všechny spojujícímu, absolutně tajnému židovskému sanhedrinu bude položena k nohám „křesťanská“ Evropa z Maastrichtu.
(Johannes Rothkranz; Maastrichtská dohoda – konečné řešení pro Evropu, II. díl)

BPN
Návštěvník
BPN

Toho fenomému “black autu” k vyvolání chaosu a následujících násilností právě chtěli šiřitelé demokracie a lidských práv ze sionisty ovládaných USA využít ke svržení Venezuelského lidového režimu…Doufám, že to našinci chápou a budou držet otravné Američany od těla a od Temelína na dostatečnou dištanc…jinak riskují, že je to pak semele taky…

Mid68
Návštěvník
Mid68

Som z článku trocha mimo. Tak teda vypli časti prenosovej sústavy – trafostanice, dispečing alebo samotné elektrárne? A neviem si predstaviť to “vypnutie” takej atómovej elektrárne. Celý článok sa mi zdá zmatocny.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Polský prezident Andrzej Duda ukázal „hloupou podpásovku” a udělal ostudný „lapsus”, když řekl, že Poláci jsou mnohem statečnější než Rusové a jsou schopni „bez ohledu na cokoliv bojovat až do konce”.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/polsky-novinar-o-slovech-dudy-k-rusum-ostudna-podpasovka/

Tak to jsem u nich nepozoroval. Zatím jsem viděl, že jsou skvělí šmelináři, do jídla sypou technickou sůl a jsou to nehygienická čuňata kontaminující maso salmonelou. Kde byli když je Rusové osvobodili? Asi zalezlí v Americké prdeli. A jsou tam dosud a jde z toho hrozný smrad po celé Evropě.

Milada
Návštěvník
Milada

Davam ti plne za pravdu, kde Duda uvedl, že Moskva vždy toužila „zabrat část území Polska“. Naopak, byli to prave polaci, kteri vpadli na cizi uzemi a to hned po podepsani mnichovske dohody. 1 rijna 1938 obsadili moravske Slezko. Taky jim to Putin vpalil, ze zacli polaci 2 SValku.

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Přesně tak.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Alanis,
poláci vždy víc než statečnost projevovali svou nesmyslnou víru v “boha svientego” a po bleskové porážce německem jich jen malá hrstka přešla do ruska a bojovala s rudou armádou. Přes to,že jsou mnohem početnějším národem než my, čechů bojovalo v RA mnohem více. A poláci jsou hlavně hodně nevděčným národem. Existují jen díky osvobození rusy a přitom vždy “vzhlíželi ” k USA které Hitlera podporovali a jen díky
nim měl hned v počátku války sílu na to aby je porazil a následně terorizoval. A zapoměli
na Waršavu? Nebýt ruska možná by ani neexistovali jako samostatný stát.

Bess
Návštěvník
Bess

Jaryn
nesmyslnou víru v Boha?? Chudáčku..

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Bess,
to že někdo věří blábolům nejstarší zločinecké organizace světa zaměřeným staletí jen na ohlupování lidí které círvi mělo usnadnit zodějny není projev chudoby ducha? A víra člověka v něco nemá s církví nic společného. Člověk má věřit sám v sebe,m v reálné věci a ne smyšleným blábolům. Církev celou svoj historii jen kradla,mamonila a v zálmu toho
vyvolávala války, okrádala při čarodějnických procesech a vždy byla na straně zla pokud jí z ntoho mohlo něco kápnout. A navíc je to banda pedofilů a i dnes se charakterizuje jako klerofašistická. Takže jestli chceš vidět “chudáčka” zkus zrcadlo.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Každej třetí Polák je Chazar, málo kde je tak hustě zažidováno. A “polská elita”… darmo mluvit.

.lak
Návštěvník
.lak

Možná to dává smysl tehdy “pádu” letadla s polskou vládou letící do Moskvy pro podporu. Majdanizace jinak.

Jaris
Návštěvník
Jaris

lak
Kaczynski byl zidak.

Jaris
Návštěvník
Jaris

brutopyr
Tak tak. Rikala mi jedna Polka, ze tu zidackou verbez z litosti Polsko prijalo, kdyz je vyhodili ze Spanelska. Polaci maji rovnez rceni, ze neni horsiho zida nez ‘polsky zid’.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Znam Polaka, ktery chodi pravidelne v nedeli do kostela a pres tyden vlastni pornograficky obchod se vsemi ruznymi pomuckami, casopisy, ktere prodava za slusny zloty. Velmi na tom zbohatnul. 😀

anonym
Návštěvník
anonym

Jaryn
Tedy vy by jste měl napsat nové dějiny Evropy. Zkuste si o tom něco přečíst, dokumentů existuje nepřeberně. Že jsou Poláci velkohubí poserové, s tím s vámi souhlasím, ale to je tak asi vše. Zapoměl jste na maličkost, že v době obsazení Polska Hitlerem, Rusové zaútočily na Polsko z druhé strany a podle Hitlerových seznamů, posbírali, odvezli ze země a zavraždili prakticky celou polskou intelgenci. Cca 20 tísíc lidí, vysokoškoláků ze všech oborů. Nikoliv židů, ale Poláků. Židi přišly na řadu později.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonym,
začátky druhé světové znám dobře a co říkáš nepopírám , možná bych jen doplnil,že poláci v těch svinsvech také nezůstali pozadu a napadli napadli naši zem a zabrali kus
našeho území.

mince
Návštěvník
mince

Synergie Boha ……

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

ti Poláci měli alespoň bojovat s Hitlerem a vyjeli proti tankům na koních,my jsme se poslušně stáhli,Poláci jsou po Evropě známi jako čuňata ale my Češi jsme známí jako ti největší zloději,podvodníci a ojebávky v celé evropě,každý národ je nějaký.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Muz by mel mit 3 zeny: Nemku do postele, cesku do kuchyne a Polku do prasecince na kydani hnoje.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Teodor,
nejseš ty ústřik nějakého muslima?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

blackhorse,
proč nám tady píšeš co je známo v evropě o tvé rodině. Pokud mně je známo, češi vždy byli známi a nejen v evropě jako národ šikovných a pracovitých lidí, jejchž zlaté ručičky znal celý svět. Jenže pak přišli havloidi a všechno zničili.

Janaz
Návštěvník
Janaz

Duda cudne zamlčal, ako polskí oficieri “bojovali až do konca” v 39., keď sa zastavili až v Rumunsku.

anonym
Návštěvník
anonym

Alanis
Aby jste lépe pochopil proč jsou Poláci zalezlý v americké prdeli, posílám vám film, k vůli kterému Úkáčka protestovali vloni na podzim pře polskou ambasádou celý týden. O rusech se tam taky dozvíte. Film velmi brutální a realistický, historie podle pravdy.
To že se sežralo v naší republice dle úřadů 80 metráků masa nakaženého salmonelou a nikdo nemarodil, žádná epidemie, dokonce ani jeden případ je s podivem, no ono už to ak bývá, že na syrovém mase se salmonela téměř vždy najde, proto se to tepelně upravuje. Je jisté, že hnůj ze západu co nám sem posílají, je podstatně horší kvality než polské maso. Ovšem pokud lidi polské výrobky sami odmítnou, pak západní produkty mají otevřené dveře, bez ohledu na sprostou cenu. Musíte se i u takovýchto věcí naučit rozeznávat propagandu a novinářské sviňárny, od reality.
Je jisté, že poláci jsou velkohubý národ, bude to nejspíše tím, že téměř vždy dostávali po hubě a tak raději vyskakují preventivně. Ostatně z historického hlediska se Polákům ani moc nedivím, že z Rusů mají boby, protože klid měli prakticky jen za dobu totáče.
Protože odpovídám o den později, tak vzhledem k článku následujícímu, by podle mě, bylo dobré, aby spíše V4 držela při sobě a nenechala se rozeštvat a lidi pochopili, že to co je špatně z Polska, Maďarska, je naprosto jednoznačně vždy pokus ovlinit masy a to na úrovni nejnižších pudů. Jde-li o jídlo, každý je hned nasraný na dodavatele a odsoudí, nikdo věc nezkoumá a většinu ani nic nenapadá.
Začíná jít dosti o to, aby jsme tu hlavu neměli zastrčenou v německé prdeli.

https://fastshare.cz/7225517/volyn-valecny-2016-cz-titulky-jad.avi#.XQgZHdIzZdj

BPN
Návštěvník
BPN

Ať je to jak je to s tím vypnutím elektriky, jisté je, že to byla zkouška na něco “většího” a to třeba s plánem v Evropě vyprovokovat v kombinaci s imigrací ten “Velký řízený chaos” a kterém stále sní a připravuje žid maďarského původu George Friedman, šéf CIA-béčka zvaného STRATFOR…Na internetu je o tom několik videi a zapadá to do plánu vytvoření nárazníkového pásma z východoevropských post. komun. zemí…

Měli bychom se na to připravit. Až ta tupá o nic, než televizi a slevy v supermarketech se starající lůza z paneláků na stojato i ležato přijde o el.proud, zkolabuje elektron. systém plateb, přestanou fungovat bankomaty, shnijí ji ty zásoby na pár dní v mražácích a přestane jít voda a zkolabuje kanalizace a jim budou z hajzlů v přízemí vyvěrat sračky, supermarkety budou vypleněný a bez přísunu dalšího zboží, začne tanec,, který například v USA už párkrát v omezeném měřítku proběhl a stál spoustu životů při násilí, rabování a následných požárech a přestřelkách…S tím “black outem” totiž nefunguje nic, telefonní spojení, ani alarmy a bezp. kamery a to je ta správná příležitost…
Mějte možnost podobné situace na paměti a zařiďte se podle toho a to hlavně ti v těch Husákových panelácích s papundeklovými dveřmi a frustrovanými sousedy.
Mějte nějaké záložní existenční řešení pro tyhle situace, neb štěstí přeje připraveným.
V porovnání s obyvateli velkých měst jsme my ničemu nerozumící burani z venkova ve veliké výhodě, jednak jsme “na svém”, umíme vzít nějakej ten vercajk do teplejch, máme studny, nebo daleko jednodušší přístup k vodě pitné i užitkové a na dvoře si možnost udělat ze dvou cihel ohniště a na něm uvařit hrst těstovin a do ní zamíchat rajčatový protlak z vlastí zahrádky a přikousnout k tomu zavařenou klobásku z vlastích zásob…nebudeme si muset srát do protějšího rohu cimry, ve které spíme…”, na což jsou odkázáni obyvatelé velkých obytných komplexů…A v každé dědině je několik nimrodů s flintou, kteří jsou schopni postavit nějaký ten provizorní folkšturm k hlídkování a obraně před zdivočelými obyvateli velkých měst, zoufale hledajících spásu a únik z pekla na venkově…
Na IT je o tom celé fórum plné velmi podnětných nápadů a informací jak se na takovou nějakou situaci připravit z hlediska svých potřeb a vzhledem ke svým schopnostem a zdravotnímu stavu s příznačným názvem…”ROZPAD”…
“Kdo je připraven, není zaskočen” a má daleko větší šanci k přežití všech nepříjemností, které můžou z nenadání přijít i když si myslíme a na plnou hubu vyřváváme do světa, “že jsme se nikdy neměli tak dobře…”.
Své o tom, jak “je nutné myslet na všechno” můžou povyprávět obyvatelé bývalé Jugoslávie z dob občanské války a následné agrese NATO a taky obyvatelé Donbasu…

Mid68
Návštěvník
Mid68

Co píšeš znie ako B – čkove scifi. Bohužiaľ, môže to byť ani nie vzdialená realita.
Len obávam sa že štátna moc, jej silové zložky v tom chaose sa rýchlo transformuju na súkromnú armádu mocenskej oligarchie a dôjde k násilnému konfiskovaniu zdrojov vidieka. Príkladov z histórie je dosť a obávam sa že len samotní myslivci to nebránia.

r.m.
Návštěvník
r.m.

a ty těstoviny seženeš kde?

Jaris
Návštěvník
Jaris

r.m.
vytvorit testoviny je velmi jednoduche. Mouka, voda, vajicko(nemusi byt) v urcitem pomeru, nechat oschnout na perine, jak to delavaly nase babicky a nakrajet.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Irena Bartáková Kontaktujte autora petice https://www.petice24.com/contact/232595?a=2

Omlouvam se, ze je to mimo tema, ale chovani Filipa Petlicky, ktery zabranil CESKYM Nocnim vlkum, aby polozili vence lidickym obetem sem musim dat a pozaduji jeho okamzite odvolani z funkce.

hirameki
Návštěvník
hirameki

spíše by to chtělo okamžité nakopání do prdele a rozbití blbé, ignorantské držky. ale už je pozdě. takových jako je on bude již jen nezadržitelně přibývat.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Okamžitě bylo podepsáno a rozesláno na jindřichohradecku.

Jaris
Návštěvník
Jaris

🙂 a sirte petici dal. Ten degenrat Petlicka musi byt vykopnut!

J.V.
Návštěvník
J.V.

Podepsáno

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Taky dobrý vtip..:

-“Víte proč Petříček vyznamenal Bohdana Pomahače, který si u nás udělal z peněz daňových poplatníků školu, kdy vystudoval na doktora,…. a dnes rýžuje v nemocnici v USA, aniž by své několikaleté studium tady zaplatil ze svých současných několikaměsíčních platů..?
Protože Petříček počítá s tím, že až Pochvě a jemu jednou někdo rozkope tu jeho usměvavou křivou držku, tak že mu ji Pomahač dá přednostně zase do pořádku….”..
: DDD