Žena z Česka, která původně přežila islamistický útok nožem v Hurghadě, zemřela...

Žena z Česka, která původně přežila islamistický útok nožem v Hurghadě, zemřela nakonec v nemocnici v Káhiře. Ministerstvo zahraničí konečně zařadilo Egypt na seznam zemí, do kterých varuje před vycestováním!

Žena z Česka, která původně přežila islamistický útok nožem v Hurghadě, zemřela nakonec v nemocnici v Káhiře. Ministerstvo zahraničí konečně zařadilo Egypt na seznam zemí, do kterých varuje před vycestováním!

Dva týdny poté, co v pátek 14. července zaútočil sympatizant ISILu na evropský turistický resort v egyptské Hurghadě a nožem zabil dvě Němky, zemřela v káhirské nemocnici občanka České republiky, která byla jednou z pobodaných obětí. Dva týdny bojovala o život, počátkem tohoto týdne se její stav zhoršil a upadla do kómatu. Dnes oznámili její ošetřující lékaři v Káhiře, že na následky bodných zranění zemřela [1]. Islámský stát už tak má na svědomí i českou turistku. Karel Schwarzenberg může být na svoji roli bývalého ministra zahraničí opravdu pyšný, když v době Arabského jara básnil o tom, jak po svržení vládců v arabských zemích do nich bude naimportována demokratura, lidově “demoška” (od výrazu “demokratická fraška”), taková ta poctivá, neomarxistická, prostě evropská. Tento plán ale nevyšel. Ze zemí severní Afriky je rozvrácený prostor, teroristé ovládají celou Libyi a útočí i v Egyptě, v Tunisku, v Maroku. Média se potom snaží celou situaci bagatelizovat a všechno zjednodušovat do černobílého obrazu a ukazovat na jednoduché prvoplánové viníky.

Zadržený útočník po útoku v Hurghadě.

Přitom organizace SITE, která monitoruje aktivitu na islámistických webech, rozesílala svým předplatitelům odebíraných zpráv varování už v květnu, že tzv. e-muftí (elektroničtí muftí, kazatelé na webech islamistů) vyzývají k útokům proti nezahaleným ženám v evropských resortech v celé severní Africe, zejména v Egyptě a v Tunisku. Islámskému státu vadí existence evropských resortů v arabských zemích, protože nejsou izolovány od ostatního okolí zdmi a bariérami. Arabští muži potom chodí k těmto resortům, které jsou obehnány obvykle jen drátěnými ploty a pozorují evropské ženy, fotí si je fotoaparáty s dálkovými teleobjektivy a fotografie potom používají pro výměnu v různých internetových fórech. To se nelíbí hlavně náboženské policii, která funguje i v Egyptě, ale pouze neoficiálně a nemá žádné pravomoci, na rozdíl od Saúdské Arábie nebo Talibanu v Afghánistánu.

Odhalená žena na pláži je pro muslimy “Mahdu”

Rozezlení členové těchto hlídek potom berou spravedlnost do vlastních rukou a čas od času provedou akci, obvykle jde o útoky ve městě, na tzv. bazaarech, kde si vyhlédnou evropskou ženu a začnou do ní strkat a křičet na ní, že je “Magdalena” (Mahdu), tzn. prostitutka s odkazem na biblické texty a Máří Magdalenu, které Arabové v mnoha ohledech citují, i když je neuznávají jako liturgické texty. Útoky na evropské resorty jsou ojedinělé, protože mají vlastní ochranku a ozbrojenou ostrahu. Ta se však obvykle pohybuje pouze u přístupových cest a okolo restaurací, na samotné pláží je neuvidíte. V případě tohoto útoku přeplaval islamistický útočník malou zátoku, která v Hurghadě odděluje evropský resort a islámskou pláž pro domorodé obyvatelstvo. S nožem v ústech přeplaval zátoku jako Sandokan a když vylezl na pláž, začal bodat do žen.

Kontrast na pláži. Dvoudílné plavky a burkini.

Podle informací na německé alternativě podle slov svědků útočil mladík na krk, což odpovídá tréninkovému výcviku Islámského státu pro boj zblízka, protože většina neškolených útočníků nožem útočí hlavně na abdominální oblast, tzn. na břicho. V arabských zemích jsou letní resorty oddělené od pláží pro místní z náboženských a kulturních důvodů. Arabské ženy se nekoupají, obvykle si smáčí v moři nohy, ne výše než pod kolena. Nesmí se vůbec svlékat.

Aby nedošlo k omylu, všeobecně rozšířenému, tzv. plavací burkini, celotělové plavky, pochází z Austrálie od návrhářky libanonského původu, která se jmenuje Aheda Zanetti a její burkini se objevily na západním trhu teprve minulý rok. V arabských zemích se burkini prakticky neprodávají, protože nesplňují islámské předpisy o křivkách postavy. V islámu musí oděv ženy zakrývat nejen její tvář a vlasy, ale zejména postavu a tvary postavy. Burkini jsou terčem kritiky i tady v Německu, místní imámové v muslimských obcích kritizují burkini, že se podobají mužským přiléhavým celotělovým plavkám pro muže, např. takové, jaké používá závodní plavec a mnohonásobný olympijský vítěz Michael Phelps. Ti je ale používají z jiných důvodů, ke snížení tření a odporu vody v bazénu k dosahování rychlejších časů.

Egypt se konečně po dlouhé době dostal na seznam nebezpečných zemí MZV. Musela zemřít Češka, aby se tak stalo!

Ministerstvo zahraničí ČR reagovalo na útok v Hurghadě tím, že konečně zařadilo Egypt na seznam [2] notoricky nebezpečných zemí, do kterých varuje před vycestováním [3]. Spolu s tímto varováním se dají očekávat neodolatelné nabídky na last minute zájezdy do Egypta, protože zejména německé cestovky začaly hromadně rušit objednávky tisíců míst v hotelech v Egyptě. Teroristické útoky v Egyptě opět odhalují, že pobyty a dovolené v arabských zemích mohou být opravdu smrtelně nebezpečné. Málokdo ale připomíná, že radikalizace islamistů čeká i Evropu, protože spolu s tím, jak v mnoha zemích Evropy narůstá počet obyvatel arabského původu, tak spolu s tím bude vznikat i tlak na změny zvyků a obyčejů, třeba na plovárně, v bazénu, na pláži u rybníka. Před týdnem jsme na AE News publikovali článek zde, jak 18-letá islámská imigrantka ze Somálska ve Vídni zaútočila na místní ženu, která byla na procházce se dvěma psy. Somálka srazila ženu na zem a začala jí nadávat a mlátit pěstmi, že znesvěcuje ulici nečistými tvory, protože psi jsou v islámu stvoření ďábla. Somálka tak začala uplatňovat nárok na životní prostor podle svých pravidel, ne těch rakouských.

Koupačka arabských žen v Egyptě.

Mnoho lidí čeká na tzv. arabský rovník, tzn. na situaci, kdy počet obyvatel arabského původu a počet místních domorodců se dostane do rovnováhy 1:1, prostě rovný počet Arabů jako domorodců. Jenže to je naivní takto uvažovat. Arabský rovník zdaleka není potřeba k tomu, aby Arabové ovládli náš životní prostor. Stačí k tomu několik málo rodin, více rozvětvených, zakoupení pár pozemků, nemovitostí, domů a už to jede. Takové Teplice nebo Lázně Bělohrad jsou toho typickým příkladem. Jako první přichází skauti, kteří mají zmapovat terén a vytipovat lokality, volné pozemky, objekty na prodej. Jakmile toto je hotovo, přijdou za skauty peníze, obvykle s původem ze Saúdské Arábie, z Bahrajnu, z Emirátů. Najednou se v obci objeví spousty peněz, zchátralé objekty najednou září novotou a na radnici si všichni libují, jak arabské peníze pomáhají zvelebovat obec.

Vychutnejte si vlastní genocidu, naznačují vám politici, neziskovky a média!
Bikini končí, na dohled už ženy pozoruji Burkini…

Jenže po chvíli přijdou na radnici požadavky. Novousedlíkům se nelibí psi v místním parku. A tak radnice zakáže venčení psů v parku. Což o to, mnoho lidí to uvítá, protože pejskaři často po psech nesbírají exkrementy. Jenže potom to pokračuje tím, že v tom samém parku obsadí arabské děti pískoviště a místní české děti na něj nepustí. Končí to obvykle křikem mezi rodiči, na místo přijede městská (ne televize, ale policie) a šarvátku rozežene způsobem, že s maminkou českých dětí sepíše protokol, arabskou ženu s dětmi ponechají bez povšimnutí.

Potom začnou vadit plavky, přítomnost žen v bikinách. Potom začne vadit vepřové maso ve školních jídelnách. To všechno tady v Německu už je. Když arabský útočník pobodá bílé ženy v Hurghadě, není to jen místní kolorit. Je to obraz toho, co čeká Evropu. Koneckonců, pan Sehnal v Čestlicích u Prahy už burkini a arabské koupačky zavedl [4], bermudy naopak zakázal, mnozí lidé tam tudíž nechodí, Arabové ano. Něco je špatně? Z pohledu procesů Kalergiho plánu v Evropě nikoliv. Všechno jede podle plánu. Zatímco Arabové ubodají evropské ženy v Hurghadě, v Evropě se hledají způsoby, jak dostat na bazény a plovárny více Arabů. Vychutnejte si svoji vlastni genocidu, vzkazují vám elity. Arabové mají nože už nachystané.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývají 3 dny a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 66%. Všem, kteří již přispěli a nebyli lhostejní, ze srdce děkujeme! A děkujeme i všem, kteří zde ještě tento měsíc přispějí a pomohou nám, aby  stránky fungovaly i nadále.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
BPN
Návštěvník
BPN

Jak říká čuňas starej Formánek:”měli bychom se nad tím vážně zamyslet.Něco se s tím Středním východem stalo.Není to tak dálno,co si tam místní donchuáni chodili s našimi neukojenými,výukou frustrovanými učitelkami zapíchat a brali si na to prcgumy ,ale teď si berou nože….,v tom musí něco bejt….”

Alex
Návštěvník
Alex

Procestoval jsem docela dost islamskych zemi a zjistil jsem, ze ti agresivni verici v islam nemaji zadnou vlastni kulturu. Jsou bez korenu, ktere jim davaji identitu a smer do budoucna a tak maji jen ten islam. Nekdo jim jejich kulturu cilene sebral. Ti co maji svoji kulturu jsou mene ovlivnitelni islamem a nesmeruji k extremismu tak casto.

suchoj
Návštěvník
suchoj

blbost, nezlobte se ale to co pisete je totalni hovadina, bez korenu muzou byt jim to nevadi a po x lidech v komune se zalozi mesita a to uz je kurva skupina a v nemecku nevim kolik je prispevek na mesitu atd atd. Mit jen islam je masakr. takze tak snad pochopite a nebo se podivejte zde, snad Admin pochopí toto není propagace: http://www.nejvic-info.cz/plan-nahrazeni-evropske-populace-migranty-odhalen-uz-se-neda-hovorit-migraci-invazi-ktera-organizovana-financovana-planovana-bruselem-rimem/

Alex
Návštěvník
Alex

Chapu vas, ze vase nazory jsou omezene tim, co najdete v mediich. To co pisi je ma osobni zkusenost. Doporucuji vydat se na cestu a podivat se na vlastni oci, jak to vypada jinde. Co jim vadi a co ne, to s nimi diskutuji u nich doma a jejich nazory respektuji. Dal bych vam jako dukaz odkaz na www do obydli treba Berberu v Zapadni Sahare nebo do Indonesie …. ale ti lide nemaji internet ani mobily ani tv ani radio … zadne zpravodajske medium jejich nazor neovlivnuje. Vas ano.

Milan
Návštěvník
Milan

Malá poznámka k tzv. volbám – není důvod,že volby něco změní,jsou opěrnou berlí židorežimu,neboť jsou to jen a jen židovští prašivci a jejich přisluhovači a kolaboranti,kteří sčítají hlasy.
Změnu může realizovat pouze ozbrojený odpor a boj!

Pokud budete volit,tak jedině Rozumní-Národní demokracie A.B.Bartoše a DSSS jsou strany schopné obnovit suverenitu naší země a vyčistit ji od židohavlistického bordelu.
Je nutno zavést prezidentský systém,s 20-30 ti členným poradním výborem,složeným z opravdových vlastenců a hlavně v prvé řadě rodilých genetických Čechomoraváků,prvořadé je eliminovat židovský vliv ve veškeré kultuře a legislativě a vyexpedovat tuhle špinavou rasu zlodějských parazitů z veškeré účasti na chodu státu,průmyslu,a službách.
Zavést zpětně trest smrti za vlastizradu a defraudaci,nakradený majetek zkonfiskovat a vlastizrádce ihned a nejlépe na místě zadržení bez milosti popravit včetně rodinných příslušníků,protože polovičaté tresty by byly příčinou pozdějšího opětovného vzchopení se klanů zločinných bestií.
Rozpustit Policii jak zločineckou organizaci,napomáhající genocidiu a likvidaci původních obyvatel(ochranou vlastizrádců) a ustanovit Národní Gardu jako orgán dohlížející přímo v zastoupení vrchního velitele-prezidenta na složky renomované Policie.

Zprofanované,nic neříkající pseudoheslo “pomáhat a chránit” musí nahradit slogan bytostný a bezvýhradně alibisticky nepřesměrovatelný – CHRÁNÍM SVUJ NÁROD!

SPD a Okamura je pouze alibista,je to židovská obezlička,jejich kůň,……jinak mluví a zcela jinou protichůdnou věc udělá,….jsou to židovské mimikry,odvedení pozornosti,vyplnění prázdného prostoru – sledujte ho při hlasování: pokud se jedná o hlas ve prospěch země nebo bílých lidí,vždy se zdrží nebo je nepřítomen,nebo hlasuje proti nám,…..SPD je projetk vládní pejzaté sebranky,jakmile by se dostal ke korytu,spojí se do koalice třeba s Ďáblem – proti občanům kdysi ČSFR,nyní židoamerické kolonie Čechie.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Milane, jsem samozrejme pro. Tenhle razny pristup k parazitum by se musel udelat po celem svete, protoze chazari jsou prolezli vsude, jak cervotoc ve dreve.

Rushman
Návštěvník
Rushman

Milan takovi jako Ty jsou ostuda spolecnosti. Nechapu jak to tady muzou vubec otisknout. Ty jsi jiste ten spravny cech. Hnus.

Alena
Návštěvník
Alena

Žide Rushmane,tvůj hysterický kvikot je nesporným důkazem,že pan Milan má 100% pravdu,a pravda a její realizace je pro vás parazity tak nejhorší věc,které se k smrti bojíte.

J.V.
Návštěvník
J.V.

Se vším souhlasím, až na vaši dehonestaci p. Okamury , který se nikdy nezpronevěřil tomu , co hlásal a vždy za naši zemi bojuje, jako lev. SPD je jediná alternativní strana, která má reálnou šanci uspět. Tak proč ji těmito smyšlenými , nepodloženými tvrzeními poškozujete? To nechápu, vždyť tímto pomáháte akorát vlastizrádným stranám. Dennodenně v práci přijdu do kontaktu se spoustou lidí, ptám se, diskutuji, a s čistým svědomím mohu říci, že o Národní demokracii ani o DSSS moc lidí nemá ponětí. Za to SPD p. Okamury zná téměř každý .

Luboš
Návštěvník
Luboš

„Odporný rasismus.“ Politici odsoudili web, kde Češi začali hlásit cizince

Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/483458/odporny-rasismus-politici-odsoudili-web-kde-cesi-zacali-hlasit-cizince.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Robert Pelikán (ANO), Roman Váňa (ČSSD), TOP 09 Marek Ženíšek, ODS Zbyňka Stanjury.

Viliam
Návštěvník
Viliam
Luboš
Návštěvník
Luboš

09 / 01 / 2016, 13:30

Na hotel Bella Vista v egyptské Hurghádě zaútočili včera večer kolem osmé hodiny dva teroristé islámského státu. Bezpečnostní složky útok odrazily a jednoho útočníka zabily a druhého vážně zranily.
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/egyptske-hotely-jsou-oblibenym-tercem-utoku-teroristu-islamskeho-statu-1404048719.html

Boris
Návštěvník
Boris

To si jen můžou myslet ti arabové ve své zemi mi nebude nějaký ručnikář říkat co nesmím nebo musím však ještě uvidí dceru prihlasim na krav maga aby se v budounu uměla ubránit případným parchantům kterých bude přibívat

zleoš
Návštěvník
zleoš

Nerad vám beru iluze, ale proti případnému odhodlanému útočníkovi bude vaší dceři krav maga naprosto k ničemu. Nemluvě už ani o tom, když bude útočník vybaven například multikulturně obohacující mačetou. Nevěřte nakašírovaným reklamním spotům kde křehké dívenky jednou rukou likvidují dvoumetrové golemy. Jedině nůž nebo ideálně palná zbraň spolu s dostatečným tréninkem použití dokáže zvrátit handicap ve výrazném rozdílu váhy a síly.
Proto, opět a znovu pro všechny, kdo tak doposud neučinili: ozbrojte se dokud to jde a nelitujte času a prostředků na trénink praktické střelby!

jhjh
Návštěvník
jhjh

amen

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

A jakmile ten dotyčný trochy cvičený rozpozná, že někdo zkouší na něj krav maga, bude rozzuřen na nejvyšší míru, protože krav maga je není bojové umění, nýbrž zákeřná podlá židovina, která vůbec nemusí sloužit jen k obraně.

albatros
Návštěvník
albatros

To, že automaticky předpokládáte napadení dvoumetrovým golemem je jen vaše iluze, protože většinou sou to z 90% malý arabové kolem 170-175 cm s váhou kolem 70kg.
Takové proporce mívají evropské ženy a pokud nějaká umí slušně krav magu nebo jiné bojové umění a doplní to ještě obyčejným pepřovým sprejem, tak má velmi slušnou šanci na obranu proti 1 útočníkovi.
S pistolí se dokáže ubránit ještě lépe, ale ani tam by ta krav maga nebyla zbytečná, protože napadení může přijít z ničeho nic okamžitě fyzickým kontaktem a než by mohla tasit zbraň, tak by už mohlo být pozdě.
Naopak nůž je pro ženu dost nepraktická věc, protože sotva bude nosit v kabelce nějaký párák a i kdyby, tak umět použít správně nůž není žádná sranda a to už vůbec nemluvim o právní stránce věci.
Nejdůležitější stránka věci je prevence.
https://www.youtube.com/watch?v=noAoM2v7C00

Černodar
Návštěvník
Černodar

Arabové mají nože nachystané, jenže to mi taky. My nejsme prašivý němci, britové či frantíci, my se nenecháme lovit jako kuřata. Nepadli jsme pod křížem, nepadneme ani pod půlměsícem.

gonoss
Návštěvník
gonoss
senil
Návštěvník
senil

Opravdu tohle chceme i v ČR? Musíme zastavit migraci, jinak top máme i u nás. Důvodem jejich chudoby je jejich primitivní a zaostalá kultura – na kterou doplatila i češka, kterou si ale sebou přináší když migrují. Nedokážeme muslimy a afričany ochránit před jimi samými. Můžeme se zachránit pouze my před jejich násilím.

http://www.epshark.cz/clanek/95/muslimsky-svet-predstavuje-permanentni-uprchlickou-krizi

Alex
Návštěvník
Alex

Na seznam mozna zaradilo, ale na MZV nic neni. Turisti maji byt pouze opatrni.