Zemřel Karel Gott a zanechal za sebou nejen legendární odkaz svých písní,...

Zemřel Karel Gott a zanechal za sebou nejen legendární odkaz svých písní, ale i několik záhadných vzkazů a souvislostí, které během svého života odhaloval! Šéf Evropských hodnot mu nadával, že pracuje pro extrémisty a ruské síly, od vědců se dočkal pohrdání a hanobícího ocenění Bludný balvan za to, že předpovídal události v procesech řízení! Znal pravdu o invazi v roce 1968 a věděl, kdo ovládá světové politické systémy skrze židovské bankovní systémy! Odešel nejen zpěvák, ale především vlastenec, který se nebál říkat pravdu!

Zemřel Karel Gott a zanechal za sebou nejen legendární odkaz svých písní, ale i několik záhadných vzkazů a souvislostí, které během svého života odhaloval! Šéf Evropských hodnot mu nadával, že pracuje pro extrémisty a ruské síly, od vědců se dočkal pohrdání a hanobícího ocenění Bludný balvan za to, že předpovídal události v procesech řízení! Znal pravdu o invazi v roce 1968 a věděl, kdo ovládá světové politické systémy skrze židovské bankovní systémy! Odešel nejen zpěvák, ale především vlastenec, který se nebál říkat pravdu!

V úterý 1. října, krátce před půlnocí, zemřel v rodinném kruhu a v klidu národní umělec, zpěvák, malíř a především vlastenec Karel Gott [1]. Podle informací podlehl nemoci, která se mu před časem vrátila a tato recidiva již byla příliš pro tělo 80-leté legendy. Odešel v klidu a v pokoji v nejbližším rodinném kruhu. Jeho odkaz zůstane v podobě písní, které se již za jeho života staly nesmrtelnými.

Pokaždé, když uslyšíte jeho písně od této chvíle v rádiu v autě, nebo v televizi, nebo na internetu, vzpomenete si nejen na jeho éru a okamžiky, které provázely vaše životy v minulosti, ale zatrne vám v mysli na okamžik, že odešel z tohoto světa, aniž by dopověděl informace, které čas od času pouštěl na veřejnost. Byly to informace o procesech vyššího řízení na této planetě a jako jeden z vyvolených měl dovoleno vidět procesy, ale už mu nebylo tolerováno, že o nich mluvil a dokonce psal.

Národní umělec Karel Gott.

V roce 1992 publikoval svoji zásadní knihu s názvem “Jak to vidí Gott” a tato kniha způsobila hotový poprask, ale až přesně o 10 roků později, když za tuto knihu v roce 2002 obdržel posměšnou a hanobící cenu obskurního spolku Sisyfos [2], protože Karel Gott prý šíří ezoterické, spiklenecké a konspirační teorie. Skupina těchto mameluků, která v životě nebyla přítomna v blízkosti výkonu moci a procesům řízení, tak udělila v roce 2002 mistrovi 3. místo v podobě Bronzového bludného balvanu za šíření bludů v České republice. Vzhledem k tomu, že došlo k tomuto udělení pejorativního ocenění, tak to znamená, že byl vyslán signál, že Karel Gott začíná někomu opravdu mimořádně vadit. Sisyfos napsal toto:

Komise pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků Sisyfos oznamuje, že v kategorii jednotlivců získává za rok 2002

bronzový Bludný balvan

Karel Gott

za velmi vážná varování vyjevená se salonní nonšalancí

Bronzový laureát je muž obdivuhodného, nejen hlasového, ale i myšlenkového rozsahu a podivuhodných vlastností. Svá vážná varování vyjevil již roce 1992 v knížce „Jak to vidí Gott“, které je spoluautor. Dovídáme se z ní například, že mistr:

 • bral podvědomě lidem energii – ale už s ní umí manipulovat
 • ví leccos o vyzařování biotronu, (ale nepodřekl se, co to vlastně je)

zná Nostradamovy předpovědi přeložené do dnešní terminologie, které se měly vyplnit v přesných časových rozmezích. Předpovědi ovšem střelily vedle když tvrdily, že:

 • Prezidentem JAR se v roce 1994 stane Mandela. (pozn. AEN – opravdu se stal prezidentem)
 • V roce 1997 bude zničen švýcarský finanční systém. (pozn. AEN – Opravdu byl, konec anonymity vkladů)
 • Mimozemšťané se poprvé objeví v televizi v roce 1998 (Pozn. AEN – Mistr neodhalil jejich identity).
 • K zřícení raketoplánu nad Amerikou dojde v roce 1999. (pozn. AEN – došlo k tomu až v roce 2003)
 • V roce 2000 se k Zemi přiblíží neznámá planeta a odkloní zemskou osu, čímž nastane tání ledovců, moře zatopí některé státy a třídenní zatmění Slunce způsobí další zemětřesení. (pozn. AEN – Další záhada, nikoliv blud)

Dále uvedl, že:

 • přírodní katastrofu nemusí způsobit jen ekologické vlivy nebo skvrny na Slunci, ale i negativní myšlení lidí, které svým vyzařováním ovlivňuje přírodu (pozn. AEN – Teorie hmotných myšlenek, kvantová fyzika, žádný blud, je to jedna z teorií).
 • umí na dálku očarovat bankovní konto. (Pozn. Sisyfos – Doufejme, že takto zatím nespáchal bankovní trestný čin.)
 • naučil se, jak být nějakou dobu přítomen se svým duchem ve svém těle. (Pozn. Sisyfos – Ptáme se: kudy ducha vpouští a vypouští?)

V roce 2002 nám v rozhovoru v příloze Lidových novin opět důrazně připomněl :

 • na naší planetě přibývají geofyzikální anomálie, které způsobuje lidstvo …
 • změny úhlu vychýlení zemské osy … její energie je oslabená psychicky …
 • voda působí blahodárně, čistí a odnáší nánosy hrubých vibrací.
 • vibrace Země spojené s vibracemi živých organizmů se zvýšila ze sedmi kmitů za vteřinu na jedenáct.

Důležité ovšem je, že Karel Gott má důkazy o tom, že je tu pořád magnetismus, který nedovolí úplný zánik, a tak život úplně neskončí.

Díky za tu špetku naděje, mistře.

(Konec citace z webu Sisyfos)

Karel Gott se stal terčem útoků po odhalení pozadí politických procesů řízení, které se odehrávaly na pozadí Srpna 1968

Jenže, to zdaleka nebylo všechno. Karel Gott odpálil informační bombu rok před svojí smrtí. Minulý rok v říjnu na Českém rozhlase 2 způsobil rozruch [3], když Martině Kociánové začal odhalovat souvislosti z pozadí roku 1968, že všechno bylo dopředu domluvené mezi velmocemi, hranice zůstaly po celý rok 1969 otevřené na západ, což mělo umožnit emigraci mozkovým trustům z Československa na západ a v ČSSR měly zůstat jenom ty skupiny lidí, které nechtěly emigrovat.

Karel Gott na jednom ze svých posledních koncertů.

O tomto plánu na vývoz mozků se hovořilo i v souvislosti s obdobím normalizace, kdy výjezd na západ byl umožňován až do roku 1972 prakticky bez omezení ze strany komunistických orgánů. A dokonce i poté. Mimochodem, týkalo se to především lidí, kteří byli chystáni jako kádři,  kteří ze na západě měli naučit kapitalistickým procesům řízení. Ve většině případů šlo o Židy, kterým nebylo bráněno vycestovat. Zákazy na cestu ven se dotýkaly hlavně gójských žadatelů o výjezdní doložku. O celém vystoupení Karla Gotta dne 30. října 2018 na Českém rozhlase jsme přinesli článek zde.

Karel Gott rozpálil doběla jednatele Evropských hodnot, mistr v rozhovoru odhalil procesy nejvyššího řízení Illuminati

Ihned po tomto Gottově pořadu se strhla mediální bouře, v jejímž čele byl Jakub Janda, šéf neziskové organizace Evropské hodnoty, který v reakci v médiích na Karla Gotta zaútočil [4], že mu prý hráblo. Od té doby Jakub Janda střílel do Karla Gotta nepřetržitě, naposledy tento rok v červenci [5], když mistra obvinil z toho, že pracuje pro extrémisty a ruské síly v ČR. Jakuba Jandu rozzuřily nejen Gottovy výroky o Srpnu 1968, ale i informace z přetisku rozhovoru s Karlem Gottem na serveru Lidovky.

„Úspěch v jedné pracovní oblasti vůbec neznamená, že se jinak nebudete chovat poblázněně a nebezpečně. Karel Gott je sice kulturní legendou, ale když veřejně propaguje ty nejhnusnější konspirační teorie, tak dělá pro české extremisty a ruské destabilizační zájmy více práce než Aeronet a Parlamentní listy dohromady. Je to smutný konec,“ uvedl Janda.

Rozhovor [6] Lidovek s Karlem Gottem totiž přetiskla redakce LN v roce 2017 znovu, i když poprvé byl publikován v LN již 8. června 2001 a vyvolal hotový poprask, protože v rozhovoru odhalil, že světové procesy řídí kruhy tzv. zasvěcenců, osvícených, tedy jinak známých jako Illuminati. Lidovky rozhovor z neznámého důvodu ve středu zcenzurovaly a zkrátily, takže v textu nebyly nejvýbušnější informace. Naše redakce toto očekávala a dopředu jsme původní necenzurovaný rozhovor zálohovali již minulý rok v listopadu. Výbušný rozhovor si můžete přečíst a stáhnout zde. O den později však redakce LN článek vrátila do původní podoby. Karel Gott měl signál, že umírá, a proto na jaře tohoto roku nahrál s dcerou Charlotte duet Srdce nehasnou, jednu z posledních písní, která je epitafem jednoho konce, ale i nového začátku. Když jsem poprvé tuto skladbu slyšel, bylo mi jasné, že Karel Gott už cítí, že odchází.

Pokud jde o Illuminati, jedná se o skupinu lidí napojenou tzv. nejvyšší procesy řízení na planetě, které jsou nadřazeny výkonným orgánům světového řízení. Kdybychom to měli přirovnat k něčemu, tak Illuminati jsou Nejvyšší sovět, resp. Evropská komise ve smyslu řízení nad celou planetou. Nejsou to volené orgány, jsou to lidé, kteří vědí tyto zásadní informace, o kterých píši i ve své nové knize:

 • Kdo stvořil člověka na planetě třídy G, na které žijeme
 • Jaká je úloha stvořeného člověka a jeho třídní pozice
 • Kdo je manažerem a správcem lidské rasy na planetě
 • Jaký osud je nachystán pro nosič naší civilizace
 • K čemu jsou zdroje planety třídy G
 • Pro koho jsou zdroje planety třídy G
 • Kdo bude z planety třídy G vybrán pro přemístění na jiný nosič

Před dvěma dny k tomuto tématu hovořil Elon Musk, který znovu pustil zásadní informace a opět z Kapitoly XII Syndikátu, chystám k tomu článek a video. Zapadne to do mozaiky spolu s mojí novou knihou, ale i spolu s tím, o čem hovořil Karel Gott v rozhovoru pro LN. Právě tyto rozhovory ukazují, že Karel Gott měl velmi hluboké informace o procesech nejvyššího řízení, zjevně ovládal energetické vzorce planety třídy G, věděl o vědomí vody, což jsou ale velmi vysoké kapitoly Syndikátu, o té vodě je to kapitola XXXVIII, kde se zobrazují rozhovory s vodou.

Pietní místo u domu Karla Gotta v Praze Na Bertramce.

Konverzace s vodou, reakce vody na dotazy, to je příliš vysoký level pro chápání, o kterém není bezpečné hovořit mimo okruhy zasvěcených, tedy Illuminati. Když Karel Gott znal tyto souvislosti, mohl být i on jedním ze zasvěcených. Tomu odpovídá i to, že Karel Gott zůstal vlastencem, zůstal na správné straně, a podle kréda názvu jeho jedné z písní “zůstal svůj”. Díky, Karle, že jsi tu s námi byl, že jsi se nebál říkat pravdu, díky za radost z písní tvého srdce a největší díky za informace, které obyčejným lidem ukázaly, jaký je svět v zákulisí, jaký je doopravdy. Příběh, který jsi nedopověděl, dopovíme jednoho dne za Tebe u nás na Aeronetu. Ještě jednou díky!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Hruška
Návštěvník
Hruška

Mně by zajíma lo proč se kolem tohoto znormalisovaného estébáka Goťáka dělal takový humbuk, co tím soudruzi chtěli překrýt.

Švestka
Návštěvník
Švestka

Ty budeš kus smrdutého čůráka, který ani v době normalizace nechodil do školy.

Radek
Návštěvník
Radek

Pokud zesnulý Karel Gott znal některé(živé) procesy,o čemž nepochybuji,tak to nám obyčejným lidem přinese nový a svěži vítr do plachet! Jak už bylo řečeno nejen v médiích,odešel smířený a v klidu! Jelikož zde nechal za sebou spousty svých dětí,měl jistě informace,že na konci toho krátkého tmavého tunelu bude opravdu světlo! Proto podle mě odcházel v klidu,v pokoji a s láskou. I v onom posledním klipu,který natočil se svou dcerou,je evidentní,že není smutný z brzské smrti a je na ní připraveny v harmonickém klidu! Ať se má dobře!

hebo
Návštěvník
hebo

Karel Gott dostal bludný balvan? To jsem ani nevěděl. Já po takovém ocenění také toužím, zatím marně. Zastávám názor, že kdo nedostal bludný balvan, jako by ani nebyl. Je to pro mě doporučení.

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Karel Gott bol NEZÁVISLÝ na červených a modrých židoch, a to mu dodnes
nevedia odpustiť! Som radový človek,a on bol ” môj” spevák! Vždy bude v mojom srdci! A hlupákom čo nevedia o čom je život( cyklov) poradím knihu kníh: THE CYGNUS KEY-Andrew Collins,Aug.2018 , dostupná na Amazon.co , ale aj You.tube…

Hruška
Návštěvník
Hruška

Sám estébák Goťák byl aškenázi židohůn.

Bressy
Návštěvník
Bressy

Ano K Got vedel to co nas vi vteto zemi jen malo ale zase nas je dost a celkove na svete 30 000000.Verim ,ze takovych lidi bude pribyvat a Chazaři ci Iluminati svuj NSŘ nikdy nenastolí….
Bressy

Hruška
Návštěvník
Hruška

Ano to tu tvrdím delšín čas i já a letos to oficielně na zasedání OSN řekl i americký super president super arija Donald Trump . 311 Q Anon

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Tak jsem si pustil to video s Gottem a jeho dcerkou… a je to pěkný , ale myslel jsem , že je mladší, aspoň hlásek má mladší než vypadá….
🙂

Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

Kto stvoril a kto manažuje túto planétu ?
Satan !!!
Presnejšie slnečné božstvo “čierne Slnko” Saturn !!!
Židovský hexagram, symbol 666, Saturnova búrka na póloch.
Žiadny spravodlivý Boh neexistuje, presnejšie nepoznáme ho.
Rad analyzujem popové pesničky tak mám pre vás verše.
Od zasväteneneho Jareda Leta
30 seconds to Mars – Kings and Queens
“Maybe we are a children of lesser God, between heaven and hell”
“The age of man is over
A darkness comes at dawn
These lessons that we’ve learned here
Have only just begun”

Bressy
Návštěvník
Bressy

Pane vy michate hrušky s jablkama.Zapomeňte na nepochopene zbytečky pravdy ve zmanipulované Bibli!Skuste bádat ,aby jste našel odpovedi ,ale v žadnem náboženstvi je nenajdete.Úplně každe je vytvořeno k manipulaci s lidskou svobodnou vůlí ,k vymývání mozků a zamezeni logickému a přemýslivemu konání k nalezeni skutečné pravdy,která každého může osvobodit.
Ano žadný skutečný stvořitel,neboli prazáklad vesmiru-tvůrčí vedommá inteligence nemá ani s biblí ani s žadným náboženstvim nic společněho.A jak řekl Ježiš,vy sami jste chrámem “boha”.Pochopit co je tato inteligence ,je třeba se zajimat o Novou fyziku a kvantové častice a přemýšlet.
Skuste si sehnat AllaTra-kniha vám snadno odpovi i bez bludů náboženstvi.
Přeji hezký den.P.K.Got patřil mezi probuzené
Bressy

Jaris
Návštěvník
Jaris

Bressy
Ze se tak ptam, kde v Bibli vidite zmanipulovane casti? Udejte nazev, cislo knihy a verse, rada se poucim. Bibli se zaobiram vice jak 20let. Vsechna proroctvi v ni napsane se splnily a stale plni s naprostou presnosti. Uz davno je v ni napriklad napsano, ze nase zeme je sfericka a na nicem ‘nevisi’, zatimco se vedatori a knezi drzeli donedavna toho, ze je zeme placata a bali se, ze lode mohou spadnout z okraje planety do neznama.
Na vasem miste bych Bibli nepodcenovala. Rozhodne ma uz z historickeho hlediska vetsi vahu nez ta vase kniha AlaTra.

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Áno,máš pravdu-čiastočne.Žijeme v cykloch= Veľkých precesných rokov( Anno Magnus), a ten náš súčasný končí v roku 2033….Neveríš? Kúp si na Amazon.com: THE CYGNUS KEY-Andrew Collins,Aug.2018…Som v antickych axtronómiach 37+ rokov,žil som 22 rokov v USA a 10 v UK, a zameral som sa na tento žáner po cca 10 návštevách Mexika,Yucatánu,” Olmékov” a Mayov…Potom na celosvetovo antické kultury! Tá istá astronómia,ten istý odkaz a dátu : 5,793A.M.= 2033AD…

přemýšlím
Návštěvník
přemýšlím

Rád bych poděkoval panu VK za skvělý páteční pořad na SVCS!
Zejména za popis, jak Karel Gott svým zpěvem obsahujícím alfa vlny pozitivně působí na svůj lid.
A to je podle mě jediná možnost, jak se dá něco změnit.
Klíčové je zejména vědění, jak se energeticky posílit a posilovat ostatní. Jak se trvale zbavit svazujícího, neopodstatnělého strachu, úzkosti, bezmocnosti a nejistoty bez vedlejších účinků. Tedy emocí, které nám brání konat, tvořit,milovat. Skrze obnovu našeho skutečně přirozeného stavu k nám přijde také silné uvědomění a intuice. Jelikož pan VK má hluboké znalosti (i velmi řekněme nestandatní), jak se dá lidi oslabit a pokořit (různé techniky, zařízení,chem. působení,záření,vlnění atd.), možná zná i fungující možnosti, jak se naopak mohou lidé energeticky posílit a povznést. Já osobně jsem vyskoušel různé možnosti a některé skutečně skvěle fungují. Cítím se mohoucnější,nebojácnější, stabilnější a uvědomělejší, než kdykoliv před tím s trvalím charakterem bez vedlejších účinků.
Inspirace tohoto druhu od pana VK by myslím lidem mohla nesmírně pomoci.
A bylo by to další, z mého pohledu mnohem významnější, maření plánů těch, kdo chce lidským bytostem škodit a zneužívat je.

Návštěvník
Návštěvník
Návštěvník

Naprostý souhlas, jedna z věcí která jistě pomáhá lidem energeticky se posílit je optimismus. Nestačí jenom říkat v pořadech s panem VK pravdu, která je bohužel většinou negativní. V relacích pana VK postrádám jakýkoli povznášející optimismus na současné dění u nás i ve světě. Když poslouchám páteční relace s panem VK, přenáší se negativismus pořadu i do mne. Je třeba hledat, také pozitivních stránky lidí i ve světovém i státním administrativním systému. Co považuji konkrétně za velice pozitivní je že zde v diskuzi se nemažou a necenzurujou přispěvatelé. Proto se také k Aeronetu rád vracím. A děkuji za tento server.

ČESKÝ LEV
Návštěvník
ČESKÝ LEV

Překvapivé, že se ještě někde může psát PRAVDA.
I když je TVRDÁ A NEGATIVNÍ a nakonec za ni můžem skončit,
i v koncentráku…
Pokud budeme OPAKOVAT CHYBY naivních Židů
a nechali bychom se BEZ BOJE, odvézt jako OVCE,
JAKO DOBYTEK – NA JATKA …
Bůh samosebou existuje A STARÁ SE O SVÉ VYVOLENÉ,
tedy VYDAŘENÉ – DĚTI.
TO, JE DŮKAZ, JEHO – EXISTENCE 🙂
Jinak platí rada mimozemšťanů:
MONITURUJ,
IGNORUJ ZLO,
KONCENTRUJ SE POUZE NA DOBRO.

Šoty
Návštěvník
Šoty

Prečo by mal byť Gott do čohosi zasvätený…bol to len spevák!!! Z pozície riadenia bezvýznamný. Čo by mohol akože ovplyvniť. NIČ. Zvlášť keď prijal Husákove podmienky. Husák bo zhovievavý ku Gottovi a Gott Husákovi. Všetko bolo v poriadku. Bohužiaľ systém riadenia v štáte nadobudol patologické parametre a dostavil sa r.1989. Politická verchuška to neprežila, ale Gott áno. Lebo každý ho bral ako profíka, ktorý sa snaží fungovať tam, aj tam. Navyše, predsa urobil zopár úkonov, ktoré jednoznačne svedčia o jeho snahe sám seba odpolitizovať a venovať sa umeniu. A pomôcť kolegom.
Ja sa čudujem všetkým, ktorí chcú Gotta kritizovať kvôli politike, preto, že mal úspech v komunistickom režime. Ja som bol tak trochu Gottov súčasník a tieto žvásty odmietam. Nikdy som nebol jeho fanúšik. Ale Máriu naspieval ako nikto iný. A to oceňujem.
A po 89-om, keď sa mohol prejavovať slobodne, čítal som pár jeho úvah. No, zaujímavé.
Párkrát som ho zažil u Šípa. A treba uznať, bol to pán VÝNIMOČNÝ ČLOVEK.

Max
Návštěvník
Max

Drahy Mistre Karle Gotte…Karle Gotte…Karle Gotte…
Jiz jsou tomu tri dny a tri noci co se svet zda byti rozmazanym , kdy forma se ztraci , neni jasne zretelna pres oponu vyverajici z hlouby nitra lidske duse kde se pak v ocich namisto barev lame pres krystaly vody jen pouha sed jako cmouha. Svetlo meni se v tmu a telo meni se v prach aby pozdej mohlo opet ozit.

Duchovni castecka vedome svetelne podstaty lidskeho byti navraci se zpet domu tam do chramu Peruna – nekonecneho svetla poznani onoho dokonaleho duchovniho cloveka o jehoz rozvoj se snazime i tady v pozemnim zivote my Slovane , recitatori oslavnych manter ktere nas diky vykresanym slovum propojuji s celkem a dovoluji nam zarit jasneji

Vase vysoce frekvencni duse je jasna a zari do nedohledna kam prinasi svetlo poznani a moudrosti

Vas lecebny hlas je posel Zivota co prochazi vsemi svety a vsemi vesmiry kde rozdava radost Ziti i Byti

Ani nevim jak se to stalo ale v tu noc jsem nechal otevrene dvere od sve chaty kdy me po pulnoci probudilo vrzani pantu na dverich se kterymi si pohraval vitr. Probudil jsem se podivil , zavrel dvere
a sel klidne spat. Vas Odchod asi zpusobil mensi nerovnovahu zivlu a nebo tyto zivly pojmuly zpet co Vam “zde” drive daly.

Zarmutek v srdcich lidi misici se s radosti ze vzpominek ktere jste zanechal ve forme otisku duse ,energie a vedomi a tim je navzdy prosvetlil

Krasne vystoupeni aluminiovy klicek s Felixem Holzmannem kdy prisel hledat za svetlem na podium klic ktery se v nem odkryva a nebo i je tim svetelnym klicem. Duchovni mistri , geniove kazdy po svem ale oba darem narodu a lidskosti

Krasne zpivani Narodni Hymny Cechoslovaku s Karlem Krylem

Krasne Pratelstvim s Karlem Svobodou

ach boze kez by to byla pravda .. kez by tu byli o okamzik dele

Jak rika Jan Werich “nashledanou v lepsich casech”
Jednou se i my vsichni opet shledame a spolecne rozzarime svet.

Na vzdy a na zdar
Cest Slava a Svoboda SLAVA SLAVA SLAVA