Zemětřesení v Kremlu: Víkendová roztržka mezi Vladimirem Putinem a generálním štábem ruské...

Zemětřesení v Kremlu: Víkendová roztržka mezi Vladimirem Putinem a generálním štábem ruské armády má první oběť, Putinova dohoda s Netanyahuem padá, Rusko dodá Sýrii systém S-300 a Vladimir Putin už nesmí do problematiky obrany v Sýrii mluvit! Aeronet získal výbušné informace z okruhu ruského prezidenta! Došlo na naše slova?

Zemětřesení v Kremlu: Víkendová roztržka mezi Vladimirem Putinem a generálním štábem ruské armády má první oběť, Putinova dohoda s Netanyahuem padá, Rusko dodá Sýrii systém S-300 a Vladimir Putin už nesmí do problematiky obrany v Sýrii mluvit! Aeronet získal výbušné informace z okruhu ruského prezidenta! Došlo na naše slova?

A je to tady. Redakce Aeronetu jako zřejmě jediná v České republice získala exkluzivní informace od našeho exkluzivního zdroje, ruského novináře, který poskytl naší redakci podrobnosti o znepokojivých událostech v Kremlu, ke kterým došlo minulý víkend. Ruský novinář, se kterým naše redakce spolupracuje již od roku 2015, nám pod podmínkou zachování utajení a anonymity poskytl informace o něčem, co by se dalo nazvat jako palácová vzpoura, zlom v systému řízení na horizontále Putin – Ruská armáda, nebo prostě jen přetečení trpělivosti ruské generality, přičemž situaci již Vladimir Putin nemůže řešit dalšími vyhazovy generálů, jako to již učinil několikrát v tomto roce, poprvé to bylo v březnu.

Amikam Norkin, velitel izraelského letectva.

Nejprve v březnu vyhodil 10 generálů ze složek ministerstva vnitra [1],  potom v dubnu tohoto roku odstranil dalších 11 generálů [2], v květnu odstranil skupinu dalších 20 generálů [3], a potom koncem srpna odstranil 15 generálů [4] ze systémů národní domobrany, do které patří armáda, letectvo, námořnictvo a útvary ministerstva vnitra, od policie až po speciální útvary. Vyhazov tolika desítek generálů spustil v ruských ozbrojených silách obrovské hromobití, podle našeho zdroje, a teď budu citovat: “Mechanické procesy ochrany státu na úrovni vojenského řízení v okamžiku, kdy civilní administrativa Ruské federace hrubě porušuje zásady bezpečnosti ozbrojených sil Ruské federace, je nutné okamžitě změnit”. Tato větná formulace je přesným překladem z ruštiny. Větu si přečtěte dvakrát, protože de facto potvrzuje to, o čem se už více jak rok snažím psát. Tato věta zazněla z úst sboru náčelníků ruské generality v noci z pátku na sobotu v Kremlu. Překlad do srozumitelné civilní řeči je jasný: Ruská armáda se chopila kormidla, zatím jen ve věci Sýrie, zatím.

Co řekl jeden z generálů Putinovi: “Podáš ruku Benjimu a bude tě to stát všechno, co jsi dosud budoval pro Rusko…”

K čemu tedy došlo? K tomu, o čem tu píšu s různými přestávkami už rok a půl. Ruská armáda včera večer odmítla stanovisko a výrok Vladimira Putina z minulého týdne, který omlouval celý incident se sestřeleným Iljušinem IL-20 v Sýrii jako řetězec nešťastných náhod. V pátek do Moskvy přiletěl z Izraele velitel izraelského letectva IAF Amikam Norkin, přivezl s sebou 40-stránkový dokument, který zcela postavil na hlavu všechno, co tvrdila ruská armáda. Podle záznamů a logů izraelské PVO došlo k vypálení syrské rakety proti izraelským stíhačkám F-16 až v době, kdy všechny 4 stíhačky byly v izraelském vzdušném prostoru.

Ruský IL-20 vletěl do letové dráhy rakety mezi odpalištěm syrské PVO a izraelskými letouny, které již byly v letovém prostoru Izraele. Raketa podle Izraelců trefila stroj IL-20 v letové dráze střely a stroj IL-20 zasáhla. Podle našeho zdroje Norkin v Moskvě uvedl, že příčinou sestřelu IL-20 bylo to, že syrská PVO je vybavena zastaralými zbraněmi PVO, které neumí rozlišovat blízký a vzdálený cíl, pokud se nachází ve stejné trajektorii střely. Izraelská zpráva rozlítila ruskou generalitu k nepříčetnosti, a to do takové míry, že schůzka ruských generálů s Norkinem podle informací trvala jen dvacet minut a poté byli Izraelci vypoklonkováni.

Gen. Igor Konašenkov dementuje postoj Vladimira Putina a prohlašuje, že Izrael je vinen za smrt ruských vojáků v plném rozsahu, nešlo o nešťastnou náhodu.

Jenže po odjezdu izraelské delegace došlo podle našeho novinářského zdroje k nevídanému incidentu a roztržce mezi generálním štábem ruské armády a Kremlem.  Ruští generálové pohrozili Vladmiru Putinovi zastavením veškerých vojenských operací v Sýrii do doby, než bude zajištěna bezpečnost ruských vojáků. Po nátlaku generálního štábu došlo k několika krokům, které jsou opravdu nebezpečné.

Nejprve mluvčí ministerstva obrany Igor Konašenkov obvinil Izrael, že nese zodpovědnost za smrt 15 ruských vojáků, a hned poté vstoupil do hry samotný ministr obrany, gen. Sergej Šojgu, který oznámil, že Rusko musí změnit dosavadní přístup v ochraně ruských a také syrských vojsk v Sýrii. Generálové varovali Putina před Netanyahuem, že nesmí upřednostňovat Izrael a jeho zájmy před Ruskem nebo jeho spojenci. Padala slova o vměšování, o lobbingu Izraele, o jeho vlivu v Kremlu, se kterým generalita nesouhlasí. Níže ruské ministerstvo obrany zobrazilo celou událost sestřelu IL-20 v grafice, ale jak sami můžete vidět, nepřímo tím potvrdilo Norkinovo tvrzení, že IL-20 se dostal do trajektorie syrské rakety mezi odpalištěm PVO a stíhačkami Izraele.

Tato informace byla před několika hodinami doplněna o údaj, že ruská vláda s okamžitou platností ruší zákaz dodávky protiletadlového systému S-300 do Sýrie [5]. Zrušení dodávky v květnu dojednal v Moskvě Benjamin Netanyahu. Vývoz S-300 dnes mimořádně podle našich informací odsouhlasila Medveděvova vláda na žádost ruské armády, ale bez kontrasignace Vladimira Putina. Ten už od pátku do situace nezasahuje a místo něho jednají lidé okolo Dmitrije Medveděva a ruský generální štáb.

Neprodej S-300 do Sýrie po květnové intervenci Benjamina Netanyahua v Moskvě bude hodně drsná lekce pro Vladimira Putina

Vladimir Putin podle těchto exkluzivních informací de facto přivedl Rusko na pokraj vojenského puče, resp. palácového převratu, protože celá armáda, až na výjimky, hodnotí kroky Vladimira Putina jako kroky vedoucí k ohrožení bezpečnosti ruských vojáků v Sýrii. Když totiž 11. května ustoupil Vladimir Putin nátlaku Benjamina Netanyahua a nařídil ruské vládě zrušit dodávku S-300 do Sýre [6], je to nyní zpětně generály v ruské armádě vnímáno jako Putinova servilita k Izraeli a ve chvíli, kdy velitel izraelského letectva přiveze do Moskvy zprávu, že sestřel IL-20 by se nestal, pokud by syrská armáda měla modernější PVO systém, tak je to v podstatě facka do tváře ruské armády a generálové už mají v Rusku nového viníka, není jím izraelská armáda, ale přímo ruský prezident, kvůli kterému došlo na zablokování prodeje S-300 do Sýrie. Tento systém totiž paradoxně chtěla syrská armáda nasadit nedaleko Tartusu namísto systému S-200, který tam je nyní, a který právě má na svědomí sestřel ruského IL-20.

Komplex S-300.

Včera v neděli došlo na půdě ruského generálního štábu ke celkem 11 tiskovým konferencím a prohlášením, za stolem se střídali generálové jako na orloji a jednohlasně obviňovali Izrael z kriminálního činu vraždy ruských vojáků, z činů válečného aktu, z pirátského chování a nenechali na Izraeli nit suchou. A to jen pár dnů poté, co Vladimir Putin celý incident označil za pouhou nešťastnou událost. Norkinova cesta s dokumentací izraelské armády do Moskvy rozzuřila ruské generály k nepříčetnosti, a přestože oficiálně izraelské dokumenty ke kauze ruská armáda odmítá, je naprosto jasné, že syrská PVO nemůže v roce 2018 trefovat mnohem vyspělejší izraelské cíle na nebi, které přesahují životnost a technické možnosti zastaralého systému S-200.

Koluze ruského prezidenta s izraelskou státní mocí? I taková obvinění se objevují na ruských internetových diskusích

Jak už jsem psal v předchozích článcích na toto téma, nejen ruské veřejnosti, která to řeší už celý týden na internetu, ale už i ruské generalitě docvakly souvislosti o vlivu nosatých pánů na procesy řízení v Kremlu. Docvaklo jim, že když Benjamin Netanyahu přijel v květnu do Moskvy a loboval u Putina za zrušení dodávky komplexu S-300 do Sýrie, že tím došlo k ovlivňování ruského prezidenta, tzv. koluzi. A koluze moci, pokud jde o ruského prezidenta, představuje obrovskou hrozbu pro celou zemi a především pro ruskou armádu. Rozkolu si všimla včera večer i mainstreamová média [7].

Amikam Norkin, který přivezl ruským generálům do Moskvy izraelské podklady k incidentu IL-20 v Sýrii.

Ruský voják nebude umírat za nosatý národ, za národ Židů. Tato slova padají na ruském internetu od posledního týdne v desítkách tisíc komentářů a ruský generální štáb získal mocného spojence, vládu Dmitrije Medveděva. Jenže to je vláda globalčiků, a ti sledují jedinou věc, oslabení Vladimira Putina tam, kde byl dosud neotřesitelný, oslabení jeho vztahů s ruskou armádou. Nosatí vědí, jak se tato hra hraje a jaká má pravidla. Vrážení klínů do řad věrných, do řad podporovatelů, ztráta důvěry vlastních lidí kvůli snaze vyjít vstříc Benjaminu Netanyahuovi, který na Vladimira Putina nachystal grandiózní past.

Vynutí si na Putinovi zrušení dodávek S-300 vlastnímu spojenci do Sýrie, následně po provokaci sestřelí spojenec Rusům jejich letadlo, aby vzápětí zástupce izraelského letectva přivezl ruským generálům pod nos do Moskvy dokument, který jako mimochodem potvrzuje, že kdyby Putin prodej S-300 do Sýrie v květnu nezrušil, žádné letadlo IL-20 by sestřeleno být nemuselo. Takže viníkem je Putin! Merde! Pěkně to na Vladimira Putina navlékli. Nachytali ho jako malého kluka. Copak Vladimir Putin neví, že přistoupení na dohodu s izraelskými politiky je cesta do pekel?

Dmitrij Medveděv je podle našich informací v centru iniciativy o novou dodávku S-300 do Sýrie, vyšel vstříc rozzuřeným ruským generálům

A kdyby šlo jenom o dodávku S-300, ale ono jde i o dohodu s Tayyipem Erdoganem na vytvoření demilitarizované zóny okolo Idlíbu a dohoda o odchodu džihádistů z města, bez jejich pozatýkání nebo likvidace. To je další past na Vladimira Putina. Ti džihádisté provedou příští rok v Rusku třeba bombové útoky a náhodou se ukáže, že to provedli bývalí džihádsité z Idlíbu, které Vladimir Putin nechal odejít. A bude zle, začne to 15 zabitými ruskými vojáky v IL-20 a skončit to může dalším Beslanem a stovkami mrtvých Rusů, ovšem tentokrát by to bylo navléknuto tak, aby za to mohl Vladimir Putin.

Vladimir Putin nesmí hrát se šábesgóji a židy jejich hru, protože jejich hru nemůže vyhrát. Nelze nikdy nad nimi vyhrát, pokud hrajete podle jejich pravidel. Ta pravidla jsou nastavena tak, abyste vždy s nimi prohráli a vlastní lidé, aby vás ještě potom navíc nenáviděli za to, že jste tu hru vůbec kdy hráli. Teď se to ukazuje na kauze IL-20 a neprodeji S-300 v květnu do Sýrie. Vladimir Putin se dostal do nebezpečné pozice, nalomil si vlastní vztahy s ruskou armádou a profitovat z toho budou lidé okolo Dmitrije Medveděva a především Dům Sion.

Sergej Šojgu, ruský ministr obrany. Stojí na straně Vladimira Putina, jako jeden z mála v ruském generální štábu a v systému horizontální moci mezi Kremlem a armádou.

Několikrát jsem o tom psal a nemá cenu to opakovat, že ruská armáda bude za Vladimirem Putinem stát jen tak dlouho, dokud bude ruská armáda cítit, že Vladimir Putin chrání a brání ruské vojáky, a nikoliv zájmy Domu Sion nebo Domu Chabad. Jakmile začne ruská armáda zjišťovat, že gosudár se paktuje s Tel Avivem na úkor ruských spojenců a potažmo na úkor bezpečnosti ruských vojáků v Sýrii, ztratí Vladimir Putin podporu armády a v tom okamžiku se Vladimiru Putinovi začne odpočítávat časomíra jeho odchodu z Kremlu. Proto o víkendu narychlo převzala ruská armáda veškeré řízení ohledně Sýrie a Vladimir Putin do toho vůbec už nezasahuje. Jeho smířlivé prohlášení z počátku minulého týdne na adresu Izraele je anulováno, armáda vydala vlastní stanovisko, které dnes potvrdil Šojgu, a tím je to dané.

Vladimir Putin se chytil do nebezpečné pasti, kterou mu ustrojil Benji

Je to stanovisko o 180 stupňů obrácené, než bylo to, které poskytl Vladimir Putin minulý týden. Tohle jsou nebezpečné procesy. Vyhození desítek generálů za poslední půl rok nalomilo důvěru generálů, ale ve chvíli, kdy veřejnost v Rusku začne nahlas ukazovat, že část krve za 15 zabitých vojáků v Sýrii spočívá de facto i na rukách Vladimira Putina za to, co provedl ve věci nedodání S-300 spojenci do Sýrie na nátlak premiéra Izraele, tak v takovém okamžiku už jde o samotnou pozici Vladimira Putina. A nejde jen o S-300 nebo o vyhozené generály. Jde i o důchodovou reformu a další kroky. Donutit soupeře k chybě, resp. donutit nepřítele, aby se oběsil na vlastní kravatě, kterou se tak dlouho chlubil a honosil, tak tohle “oni” umí velmi dobře.  A Vladimir Putin by si měl uvědomit, že s ďáblem a s nosatými se smlouvy a dohody uzavírat nesmějí!

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Zatím jsme vybrali jen cca. 55% a do konce měsíce zbývá už jen 6 dní. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
lentak
Návštěvník
lentak

Vazeni, dajte si to trochu do kopy. Dimitrij Medvedev je zastancom globalistov vo vlade ruskej federacie. A Dimitrij Medvedev sa chopil prilezitosti spolcit sa s ruskou admiralitou a odklonit ju od Vladimira Putina! ! O co tu ide? Treba sa celu vec pozriet este z hlbsieho globalneho hladiska. Globalisti uz nepotrebuju Izrael ako riadiace centrum globalnej moci a tak sa ho rozhodli znicit! Izrael ako stat, nie seba ako chazarov a riadiacu jednotku v Izraeli. Riadiace centrum ( chazari,) sa presuva do Ciny! Cina sa dobudovava ako nove riadiace centrum a Izrael musi byt tym padom zniceny! Ak by bol Izrael zniceny, porusila by sa rovnovaha na blizkom vychode a muslimsky svet by ziskal nadvladu nad blizkym a strednym vychodom. A nielen to, Iran by vysunul Globalny prediktor tiez do popredia a prave Iran sa mal stat novym duchovnym centrom umierneneho islamu, ktory mal byt implementovany aj do Europy! Tak si uvedomujete o co V. Putinovi islo v dohovoroch s Netaniahu? Ale aj v Izraeli brnka asi Netaniahovi generalita po nose a poponahlali sa ist do Moskvy spravit rozkol medzi dohodou Netaniahua a Putina. Takze, Putin vie co robi a preco podporil Izrael. On vidi ako stateg nebezpecentvo z dlhodobeho hladiska a nie, ze naleti ako maly chlapec generalite Izraelu. Izrael bez chazarskeho vedenia moze byt normalna krajina, ktora bude pod vedenim Ruska plnit jeho zaujmy a nie chazarskej mafie z Wall Street. Takze o to sa tu hra o zachovanie Izraela a porazenie planov globalistov s Izraelom a vclenenie Izraela ako statu, pod vlyv Ruska!

Dan
Návštěvník
Dan

Vsak Putin uz musel vymenit desitky generalu, jinak by ho pribili uz davno na kriz a zavedli tam vydobytky zapadu jako Pride paradu, bezpohlavni gendery a rozkradli Rusko jako za Jelcina, rozdelili si jeho bohatstvi a zotrocili obyvatelstvo.
Az pak by prestali byt Rusove v mediich padousi a nebezpecim pro USA a zapad… Zacali by je zase naopak chvalit, jaky je to statecny narod Za vsim hledej zida a prachy!!!

Dan
Návštěvník
Dan

Je to pretazene. V jednom mate pravdu, politiku ridi Globalni prediktor. To jsou ti nejbohatsi zide, kteri vlastni media, banky, prumysl, FED, atd. Take Narodni banky statu na zapade ve svych koloniich, kterym rikaji strategicti partneri.
Zide ovladaji i US vladu a jeji politiku, v Rusku je to podobne. Oligarchove jsou vetsinou zide. VRSR byla zidovska revoluce, 90 % blsevickych komisaru byli zide, kteri se nechali prejmenovat z nemeckych na rusky znejici jmena!!!
Putin ma nesmirne tezkou pozici, protoze i zevnitr ma spoustu nepratel, kteri chteji zpet dobu Jelzina, kdyz kazdy mohl si nakrast.
Doufam jenom, ze drive to krachne v USA nez v Rusku.
Putin je zdrzenlivy a vi proc. Jakakoliv konfrontace a msta by mohla rozpoutat 3. svetovou valku, ktera vsechny znici. Proto pistolnicke rady C. Robertse a jinych je treba brat s rezervou a usmevem.

Hes
Návštěvník
Hes

Blbé je, že někdo může těmto nesmyslům i věřit. Putin je politik, co jiného měl dělat, když v Izrahelli žijí statisíce rusožidů s volebním právem v Rusku? Někdy si myslím, že Aeronet slouží k diskreditaci alternativních serverů. Zejména VK tu občas píše naprosté hovadiny.

alexander stochujov
Návštěvník
alexander stochujov

Putin je uz stary a vyhoreny,.. Kremel potrebuje mladu krv a nie starych KGB-akov.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Ta “mladá krev” udělá z Ruska kolonii globalistů. Podívejte se, jak jsme dopadli my. Jsme ještě blbější než Bruselští byrokrati. Jourová aktivisticky navrhuje cenzuru, zákazy, směrnice, metodiku, kontroly, vyšetřování… a ve skutečnosti se EU proměňuje v nefunkční zkostnatělou obludu. Vydělávají na tom globalisté a korporace, které si z Evropy udělali dojnou krávu. Stav u nás – schopní lidé ve většině oborů utekli, nejsou řemeslníci, doktoři, učitelé. Daňoví poplatníci platí kromě daní ještě desítky poplatků. Půda už není v rukou domácích zemědělců a voda je neřešitelný problém, protože jejím nedostatkem se zahraniční majitelé nemusí zabývat. Až voda úplně zmizí, odejdou s miliardovými zisky zase někam jinam. třeba zrovna do toho Ruska. A tam je hodně, ale opravdu hódně věcí k rabování. Na tu “mladou krev” se už všichni moc těší.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Prý na okrajině včele s parašou je jich pro kreml dost??

Dan
Návštěvník
Dan

Jste asi take zid, nebo uplaceny troll, nebo mozna i idiot. Jinak byste byl na Putina hrdy. Je to hrac c.1 na svetove scene, bez neho nejsou momentalne mozna zadna reseni v krizovych zemich. A jenom jemu vdecime, ze US bastardi jeste nerozpoutali 3. valku, kde byste i vy natahl backory!! Putin je pozehnanim pro svet a pro Rusko, nenecha se zkorumpovat a je vlastenec. Vy jste jenom vul, protoze jste to jeste nepoznal. Chcete-li dobro pro Rusko, nikdy tak prolhane a podle o Putinovi uz nepiste!

konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva
Francesco
Návštěvník
Francesco

Dotaz na paní Pozorovatelku ( které si vážím). Všiml jsem si, že na zasedání OSN, které se neslo v duchu Nelsona Mandely (100 let), byla loga s ležatou osmičkou. Ta většinou symbolizuje mír. Ale přece jenom, nemá to v řeči symbolů ( na půdě OSN) ještě hlubší vyznam a poselství?

Dastin
Návštěvník
Dastin

Proc se ten VK porad opakuje? Mele porad jedno a to same dokola.
Neda se ho ani poslouchat na Svobodnem vysilaci. Jak ho slysim, tak zapinam neco jineho.
Jako by si rikal, ze opakovana lez se stane pravdou. Nevim jestli lze, ale podle toho mele………..a mele.

hirameki
Návštěvník
hirameki

Podle mne VK zas tak strasne nemele. Opakuje se sice, ale na druhe strane vzdy prinese nejake nove informace. Je uz na kazdem, aby zvazil, za nakolik validni je poklada. Mele totiz na alernative stale dokola kdekdo. Zvlaste mektavy pan Kapal, do urcite miry i Rychtarikova, na SV neni o nic lepsi Hlavka, a svym zpusobem i Hudo s Lichtnerom na IV – to je taky v podstate stale totez a uplna katastrofa jsou Koroni s Vlkem. U Vlka nejde ani tak o stale tytez informace, ale o stale tentyz demagogicky pristup a netoleranci k odlisnym nazorum.

milan
Návštěvník
milan

re: chíra z Mekky, tak pozor, nehaň bližního svého, p.Kapal je síce jiný ale je vlastenec, a bere to tak, jak mluví. Co se týče p.VK, vítám tohle info o Putinovi, páč Moskva daleko, pánbůh vysoko, a my obyčejný plebs se nic jinak nedovíme. Že se Putin mění, tak snad MindControl, v Moskvě určitě nemají po městě snímače frekvencí 40-20 GHz, na které to běží.

pzv
Návštěvník
pzv

Na okraj témy.

Netýka sa to síce akutálneho diania Izrael-Sýria, ale vždy je užitočné poznať históriu, keď chceme pochopiť, prečo rôzne konflikty vznikli a aký modus správania účastníci konfliktu používajú.

Dávam do pozornosti tieto dve knižky:

Proč se vraždí v Izraeli? – Nidal Saleh (vydané cca. 2002)
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Proc_se_vrazdi_v_Izraeli-Nidal_Saleh.pdf

Nedotknutelní – Nidal Saleh (vydané cca o rok neskôr s ďalšími doplňujúcimi údajmi)
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Nedotknutelni-Nidal_Saleh.pdf

Autorom knihy je palestínčan Nidal Saleh, ktorý emigroval z Izraelom okupovanej Palestíny a získal na Slovensku azyl. Napísal knihu “Proč se vraždí v Izraeli”, kde popisoval detailne históriu vzniku Izraelského štátu z pohľadu miestneho Palestínčana. Kvôli knihe bolo na Slovensku vedené trestné stíhanie voči jej vydavateľovi a snahy umlčať jej autora. Možno náhodou, možno úmyselne, krátko po vydaní knihy zastrelila izraelská armáda Salehovu sestru a jej manžela.

Knižky popisujú rôznorodé témy, od kontroverzií ohľadom falšovania židovskej verzie histórie Bibliou, cez náhľad do nenávistných textov židovského Talmudu až po detailný popis histórie Izraelsko-palestínskeho konfliktu.

Osobne mi najcennejší na knihách prišiel práve tento popis histórie (prvá kniha, strany 35-49), pretože sa to dá chápať ako verzia podaná z prvej ruky priameho účastníka udalostí, neskreslená politickou korektnosťou židmi ovládaných mainstream médií. Táto kapitola popisuje sionistické snahy o zriadenie “Veľkého izraela” od čias prvej svetovej vojny, Balfourovej deklarácie, druhej svetovej vojny, terorizmus židov proti britskej mandátnej správe, vyhladzovacie akcie proti domorodým palestínčanom až po židovské dobyvačné vojny proti susedným štátom.

Neklid
Návštěvník
Neklid

Děkuji za dobrý typ a odkazy k tématu co mě zajímá.

jara
Návštěvník
jara

A navíc: naštěstí, že v ruské armádě zůstali ještě VOJÁCI…