Zemanův výlet do Číny rozezlil pražské kavárenské povaleče a mediální mrdky. Sprostá...

Zemanův výlet do Číny rozezlil pražské kavárenské povaleče a mediální mrdky. Sprostá slova ztracená v nevyřčeném překladu hradního puče a pokus o scénář Nečas v2.0. Kundy na americké ambasádě. A také v Mafře. Boha jeho, terazky sme v pyči!

Zemanův výlet do Číny rozezlil pražské kavárenské povaleče a mediální mrdky. Sprostá slova ztracená v nevyřčeném překladu hradního puče a pokus o scénář Nečas v2.0. Kundy na americké ambasádě. A také v Mafře. Boha jeho, terazky sme v pyči!

V úvodu mé glosy mi dovolte uvést na pravou míru sprostá slova v nadpisu nahoře. Jsou čistě záměrná, účelová, pro jazykové puristy “intencionální”. A budou i níže, takže se připravte. Kdo se cítí pobouřen, ať dále již nečte a je tak ušetřen lingvistických exkrementů. Ano, tušíte velmi správně, zamýšlíme se spolu nad poslední pseudokauzou v českých médiích, která se zabývá údajně skandálními slovíčky prezidenta, krásnými fonetickými slovy “kurva”, “kunda” a o něco méně lahodně znějícím anglickým “pussy”, což hned na úvod musím zdůraznit, že ne vždy se překládá jako onen dámský orgán, ale v původním pojetí jako “chlupáček”, “číča”, “chumlík”, ale k tomu se dostanu později. Začneme pěkně od začátku.

[FOTO] Tak takhle to opravdu nebylo… lidové umění v akci…

Celé to začalo před více než týdnem, když se Miloš Zeman vydal na cestu do Číny. Bez zájmu médií. Tak schválně: kolik z vás zaregistrovalo, že prezident do Číny vůbec jede? Já tedy z médií neslyšel ani prd (vidíte, sprosté slovo, hanba mně), až do chvíle, než se Zeman otřel na tiskovce v Pekingu o Tibet, že jde o integrální součást Číny [1]. V té chvíli v českých médiích vypukl požár. Jelikož v redakci sledujeme pomocí speciálního softwaru česká periodika a porovnáváme styl psaní a propagandistické metody českých korporátních médií, nemohli jsme si nevšimnout, že kampaň proti Zemanovi řídí koncern Mafra. Vysílačky MF Dnes, iDnes a Lidovky spustily mamutí kampaň proti Zemanovi a vyrobily pseudokauzu, která ovšem vyzněla naprázdno, občany zkrátka nezaujala.

Jak dostat Zemana do polepšovny

Občany totiž nezajímá pražská kavárna, rozuměj pejorativní označení pražské intelektuální soldatesky, která se sdružuje hlavně okolo bývalých kamarádů Václava “Veškrny” Havla a dnešního, už téměř nabalzamovaného, fakticky emeritního předsedy pomalu upadající strany TOP 09, Karla Schwarzenberga. O něm bude ještě řeč, ve spojitosti s dalšími sprostými slovíčky, ááááno.

Tady si odskočíme na chvíli k bývalému prezidentovi, Václavu Klausovi. Ten se v předvečer výročí VKR (Velké Kabátové Revoluce z roku 1989, zvané též Sametová) vyjádřil ve svém rozhovoru pro média o Václavu Havlovi v tom smyslu, že jeho myšlení bylo veskrze levičácké a přesně takové, jaké měli reformní komunisté v roce 1968 [2]. Nastal jekot č. 2. Opět Mafra a opět redakční garda MF Dnes, iDnes a Lidovek zahájila velmi nepřesnou a jalově mířenou palbu, tentokrát na Václava Klause a nezapomněli udělat linku, dokonce odvážnou spojnici, mezi ním a právě Milošem Zemanem. Kauza ovšem opět vyšuměla, občany totiž zmíněný občan Václav Havel také nezajímá. Zlí jazykové tvrdí, že vyznavačství Havla a uctívání Děrvišova ohně vychází dnes nastejno. V Česku se na mrtvé politiky v dobrém nevzpomíná, zvláště když se někteří z nich omlouvali sudetským Němcům anebo chválili humanitární bombardování v jisté slovanské zemi pár set kilometrů na jihovýchod od Česka.

Nedávno přinesla média zprávu, že Zeman se těší velké důvěře voličů [3]. Až nebezpečně velké a neobvyklé. S tím musela pražská kavárna něco udělat. Ale kde vzít bahno, špínu, rozuměj sračky (áááno, sprosté slovo), když tak nějak nejsou k dispozici? Miloš Zeman si ale naběhl na vidle a nabil kavárenským lumírovcům, čichačům zasmrádlé české politické žumpičky, tím nejlepším střelivem, jaké si mohli sprostí flašinetáři českých sluníčkových médií přát, přičemž nejvíce z toho zatím vytěžila Křišťálová Tlupa [4] a její banda redakčních melody boys, kteří za kus žvance dokážou napsat pamflet i o Panence Marii, jen když za to dostanou podrbáno za ušima a bonus k výplatě.

[FOTO] Miloš Zeman na státní návštěvě v Číně

Miloš Zeman, vidoucí, bdící, nebo spíše cestující a glosující, se rozhodl v neděli v pořadu ČRo1 Hovory z Lán znesvětit “Svatou Trojici” pravdoláskovské hydry a vhodit do její mediální latríny odjištěný granát [5]. Otřel se o Havla, otřel se o Schwarzenberga a otřel se o Pussy Riot. To neměl dělat. Je to úplně stejné, jako poplivat Otce, i Syna, i Ducha svatého a ještě mít u toho poznámky o nejasnostech Čistého početí. Jekot, hýkání, hysterii, štvanici a křik, jakou jsme dosud nezažili, rozpoutal tímto prezident mezi mediálními strakami do takové míry, až se tají dech. Zajímavé přitom je, nakolik absurdní je celá tato kauza.

Kunda sem, kunda tam aneb není kunda jako kunda

První sprosté slovo, které Zeman v rozhovoru použil, bylo “kurva”. Zeman hovořil o tom, že vláda na základě ovlivnění Miroslava Kalouska, zkurvila zákon o státní službě. Z toho se zatajil dech. Bohužel, nikoliv z toho faktu, že koalice a opozice upekly “lumpenkoláč”, který na vysoká místa státních úředníků dosazuje do státní správy “politické náměstky”, čímž se Zákon o státní službě otevírá obrovské a bezbřehé korupci ze strany politických partají. Dech se totiž médiím zatajil z jiného důvodu, z onoho sprostonárodního slova “kurva”. Jste pobouřeni? Já nikoliv. Byl jsem totiž vychován v době, kdy mne otec učil k tomu, že “věci se mají nazývat pravými jmény”, i když to není příjemné. A to, co vláda se zákonem o státní službě nakonec provedla, to je opravdu “zkurvené” veledílo, jen co je pravda. Prezident neprezident, buďme rádi, že máme prezidenta, který se nebojí nazývat věci pravými jmény, a že sviňárny nezaobaluje do líbivých slovíček, která zjemňují samotnou podstatu činu, který ta sprostá slova trefně a bez přetvářky popisují.

Dalším zajímavým momentem v prezidentově rozhlasovém rozhovoru bylo slovo “kunda”. Zeman správně významově uvedl, že ruská avantgardní tlupa (zdráhám se nazývat ty slečny skupinou) Pussy Riot znamená v překladu “Povstání kund”. Co se týče výslovnosti, v angličtině se sice slabika “u”, je-li v pozici na první souhlásce, vyslovuje jako “a” (např. “hutch”, “dutch”, “clutch”, “duster”, “mustard”…), ovšem v případě “pussy” jde o výjimku a slovo se opravdu vyslovuje tak, jak se píše, tedy nikoliv “passy”, jak se prezident chybně vyjádřil.

[MEME] “Nevidím podobnost…” říká si roztomilá “pussy” o té nahoře…

Nicméně, co zůstalo českými médii zamlčeno a zatajeno, to je skutečnost významu slova “pussy”, které v angličtině má jayzkový posun a překládá se jako “idiomat”, tedy “ne-doslovně”. Slovo “pussy” znamená v angličtině v neposunutém významu “koťátko, číča, kočička, chlupáč”. Je to zdrobnělina s pevným významem. Význam “pussy” v pojetí “kunda” je v angličtině chápáno až teprve v případě, jde-li o posunutý idiomatický výraz, např. “Her pussy is wet” a znamená v překladu “Její číča (kunda) je vlhká”. Samotné slovo “pussy”, jak vidíte, jazykově tedy vyjadřuje “chlupatou roztomilou kouli”, obvykle koťátko, ve zdrobnělém neposunutém významu, v posunutém významu ale označuje dámské přirození. A jelikož dámské přirození bývalo chlupaté (než přišla móda vyholování), dostalo se mu ve slangové anglické mluvě označení pussy, tedy “číča”. Aby u dětí nedocházelo k fatálním omylům při použití slova, používá se v televizi a médiích raději “pussy cat” pro kočičku, i když jde o bizarní tvar z pohledu angličtiny, neboť “pussy cat” je mluvnický duplicitor, jako kdybyste v češtině řekli “kočičí kočka”, neboť přesně to “pussy cat” doslovně znamená. Tolik tedy k historii slova v angličtině.

V seriozním překladu by tedy “Pussy Riot” se mělo do češtiny překládat spíše jako “Povstání kočand” v posunutém smyslu se silným sexuálním podtextem. Anglické překlady idiomatů jsou celkem delikátní překladatelské oříšky a nesouhlasím úplně se Zemanovým překladem “kunda”. Je však nutné poznamenat, že představitelky této samozvané disidentské ruské skupiny samy ze sebe kundy dělají, a to svým chováním.

Pussy Riot s krucifixem v kundě, dámy a pánové!

Víte, za co byly zavřeny v kriminále? Chcete to vědět? No, tyto slečny vtrhly do pravoslavného kostela a začaly tam zpívat o Satanovi. To samo by stačilo v ČR pro zatčení z trestného činu výtržnictví. A bylo by to tak dobře. Aby toho však nebylo málo, začala si jedna ze zpěvaček této skupiny zasunovat do své vagíny monstranci a když tato se jí do rozkroku evidentně nevešla, vzala pro změnu menší krucifix z oltáře a úspěšně se jím začala sebeuspokojovat, za zpěvu kolegyň “Satan The Great, Satan our Master, Satan The Great, I’m coming, faster!“, což v překladu znamená “Satan Veliký, Satan náš pán, Satan Veliký, Už budu, rychleji! (ve smyslu masturbace). Když do kostela vstoupila policie, změnila děvčata repertoár a začala zpívat “Bohorodičko, vyžeň Putina!” a západní média se tohoto chytla. Za porušení podmínky z Petrohradu a za masturbaci s krucifixem byly dívky odsouzeny, nikoliv za písničku proti Putinovi, jak dodnes blábolí česká média.

V Česku bychom policii za zásah a soudům za rozsudek za toto poděkovali. Proč ne v Rusku? No, jak by se vám líbilo, kdyby po hrobech vašich blízkých tancovala dívčí kapela? Pussy Riot si zatancovaly v Petrohradě na hrobech sovětských vojáků, kteří padli při bránění města obléhaného Wehrmachtem za II. sv. války. Tancovali po jejich hrobech a prováděli něco na způsob tance podobného vyvolávání mrtvých, aby mrtví vstali a zastavili prý Putina. Za toto extempore dostaly jenom podmínku. Jejich zavření přišlo až potom, po incidentu ve zmíněném kostele. Děsivé, že tyto slečny Karel Schwarzenberg označil za báječné dívky s kuráží a vyjádřil jim podporu [6].

Zemanův výlet do Číny rozezlil pražské kavárenské povaleče a mediální mrdky. Sprostá slova ztracená v nevyřčeném překladu hradního puče a pokus o scénář Nečas v2.0. Kundy na americké ambasádě. A také v Mafře. Boha jeho, terazky sme v pyči!

[FOTO] Karel Schwarzenberg vyjadřuje podporu “umělkyním” z Pussy Riot

Západní média a americká propaganda, bůhví proč, si vybrala Pussy Riot za ikonu ruského uměleckého disentu. Podobně, jako si dříve americká rozvědka vybrala v Československu jinou skupinu, The Plastic People of The Universe, která se ale vůbec neproslavila svými písněmi v ČSSR, ale svými pobyty za mřížemi a distribucí marihuany na svých koncertech, o čem se dnes pochopitelně nemluví. Rozbití režimu uměleckými rebely a výtržníky sice obvykle nefunguje, ale umožňuje to západní propagandě postavit tyto “umělce” do rolí stíhaných disidentů proti režimu. U Havla, jehož plytké dramatické inscenace nebyly schopné nikoho v Československu oslovit, to platilo rovněž.

Kdo je větší sprosťák, neuhodnete!

Ale vraťme se k Zemanovi. Jeho sprostá slova, podle jeho vlastního vyjádření, měla za úkol postavit do kontrastu fakt, že politici jako Karel Schwarzenberg hovoří vulgárně pravidelně [7], ale média to nijak nezajímá. To není tajemstvím, že pan kníže nejde pro slova jako “prdel” nebo “šoustat” daleko. Ovšem jeho místopředseda strany, to je větší kádr, ten se nebojí použít i slova jako “kokot” nebo “hovno” [8]. Proč by tedy měla pražské kavárně vadit “kunda”, když jí nevadí “kokot”? Proč by měla vadit “kurva”, když nevadí “prdel”? Nebuďme předpojatí, sprostě mluví každý politik, nejenom prezident, mluví a mluvili tak ministři zahraničí i financí, ministr vnitra a další.

[VIDEO] Miroslav Kalousek a jeho “slušná” mluva jakožto v té době ministra financí

Jako perlička zauajal výrok nového amerického ambasadora v Praze, že se se bude snažit pomoci českým neziskovkám bojovat s korupcí v naší zemi [8]. Hohoho, fofofo, to je k popukání. Řekl velvyslanec, jehož země korumpuje naši vládu ohledně dostavby Temelína ve prospěch Westinghouse a jehož země za tímto účelem zorchestrovala s českými sluníčkáři sestřelení Petra Nečase z funkce premiéra vlády. Říká velvyslanec, jehož země díky korupci zorchestrovala Majdan v Kyjevě a svržení demokraticky zvoleného prezidenta tamtéž. To je ale “kunda” ten velvyslanec, není-liž pravda? Anebo má nás Čechy opravdu za takové “kokoty”, že jeho angažmá v ČR neprohlédneme?

Anebo je to tak, že k nám přijel kvůli tomu, aby pomohl sestřelit přímo našeho prezidenta v nějaké mediální kampani? Jsou útoky proti Zemanovi v poslední době opravdu jen náhodné anebo jejich intenzita je koordinována a stupňována za spolupráce operativců tajných služeb USA s diplomatickým krytím v Praze? Čeká nás další skandál a rezignace, tentokrát prezidenta? Koho chce na Hrad kulturní fronta? Uvědomělého Havlistu? Někoho, kdo zruší Zemanovy průmyslové a obchodní dohody a kontakty českých fabrik s Čínou, abychom se v klidu mohli bít za práva Turbointernetu v Tibetu a nejen v Ratměřicích, zatímco americké firmy a USA na nějaký Tibet samy házejí bobek? Proč musí být podle Havlistů Češi papežtější než papež?

Měl by prezident se ve svých projevech zdržet sprostých slov? Asi ano, měl by. Ale jsou chvíle a situace, kdy si věc zaslouží být nazvána pravým jménem. A to, co vláda předvedla se zákonem o státní službě, kdy de facto zlegalizovala státem placené “capo di tutti capi” na ministerstvech, to si zaslouží veřejné označení i těmi nejsprostšími slovy. Protože přesně tato slova budou padat z úst nám všem, až tito političtí úředníci na ministerstvech náš stát a potažmo naše kapsy pumpnou v odkloňovačkách o další desítky miliard korun. Nenechte politické kurvy, aby se chovaly jako kundy a dělali z nás všech čuráky a kokoty. To je myslím nejzásadnější zpráva tohoto dne a poselství tohoto článku!

-VK-

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Hamrlok
Návštěvník
Hamrlok

Veleba je lhář, ničema a smrduté dobytče. Zdechlé smrduté dobytče.
http://www.orthodoxia.cz/liturg/liturgie-predemposvecenych.htm

Uctívání Eucharistie samostatným obřadem adorace (tj. obřadem, jehož součástí není svaté přijímání), resp. umísťování Těla a Krve Páně do monstrancí (tj. předvádění, ukazování, demonstrování Těla Kristova), konání průvodů a slavností za účelem uctění Těla Páně bez přijímání, – to je v Pravoslaví nemyslitelné, jakožto pozdně zavedená západní novota, která je cizí původnímu liturgickému duchu a praxi Církve. Z hlediska pravoslavné spirituality, liturgiky i věrouky považujeme tyto obřady za cosi nepůvodního a hlavně nevhodného, neboť proměněné chléb a víno jsou určeny k pokrmu a nikoliv k zírání; vždyť tajemství je možno přijmout ztišenou myslí a pokojným srdcem, ale nikoliv prozkoumat. Kristus pravil: „vezměte a jezte,“ a nikoliv: „hleďte…“

Takže jakápak monstrance?

Jerry
Návštěvník
Jerry

no je to levičák, tak to háže na západ. Přesně jak to házeli komunisté na demonstrujucí než se komunismus rozpadl. A včerejší demonstrace za Zemanovo odstoupení byla I možná větší než ta v 89. Když se objevil, tak po něm lítala I vajíčka. Prohlásil, docela idioticky, že se nebojí, tak jako se nebál v roce 89 aniž by si uvědomil, že tenkrát demonstroval proti totalitě a politice vlády a dnes je jejím pžedstavitelem. Zajímavé, že se ten pisálek věnoval jen Číně a neřekl, že tam take prohlásil, že se od Číny musíme učit a ani slovo o návštěvě v Rusku, na kterou diriguje českou politiku. Rusofil, který se staví za Rusko při výpadech na Ukrajinu. Komunista z prognosťáku, líhně Stb-bácké inteligence na přeformování socialistické ekonomiky na kapitalistickou tak aby se vlk nažral a koza zůstala celá.
Jarda

Jaroslava Švajcrová
Návštěvník
Jaroslava Švajcrová

K tomuto článku jsem se vyjádřila na serveru svetkolemnas, kde byl zveřejněn.
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1815-jak-zemanuv-vylet-do-ciny-rozezlil-prazske-kavarenske-povalece-a-medialni-m-dky

Okamžitě po jeho zveřejnění byl smazán ! Nebyl ani urážlivý ani sprostý. Váš analytický systém zabránil mému právu na svobodu slova; v našem světě tedy vládne cenzura.

Tomáš Marný
Návštěvník
Tomáš Marný

“Celé to začalo před více než týdnem, když se Miloš Zeman vydal na cestu do Číny. Bez zájmu médií. Tak schválně: kolik z vás zaregistrovalo, že prezident do Číny vůbec jede?”
Inu, psalo se o tom dost i předem, stačilo sledovat média. Bylo dopředu jasné, že tam udělá ostudu, což se stalo minimálně zde: http://youtu.be/LYA7rAqVrCs – zejména po šesté minutě. Za to, co tam řekl, (I am in China in order to learn, …. how to stabilize society), bychom na něj měli okamžitě aplikovat nějakou českou variantu amerického “jdidopíčmentu”, nejlépe ve formě tolik oblíbené defenestrace. Ty jeho kundy jsou už jen třešnička na dortu …
Mimochodem, bylo by zajímavé se ho dotázat, jakou že ekonomickou diplomacii to tam provozoval 😀

pravdoláskař skalní
Návštěvník
pravdoláskař skalní

Váš „příspěvek“ plný žvásty z nevětraného brlohu pravdy a lásky komentovat nebudu, možná jen příliš prozrazuje, o čem se Vám v noci zdá… Každopadně nebojte, marný, Svatý havel nezemřel a jeho myšlenky žijí v vaši podobě dále 😆 Jenom je trochu zarážející, že těm Vaším “moudrům” věří čím dále méně lidí. Z věrných už mnoho nezbývá. Pár politických mrtvol a la Kocáb a několik exemplářů řídnoucí havlistické kulturní fronty. Bude to asi tím, že havlistický vak s penězi (Bakala) poněkud splaskl. Jste jeden z mála, mentálně znevýhodněných jedinců, kteří ještě “ideálům” havlismu věří. Zmar Vaší práci!

Kopřivnická automobilka Tatra uzavřela v Číně dohodu o spolupráci. Automobilka přibírá nové zaměstnance a investuje asi půl miliardy korun. Oznámil to prezident Miloš Zeman, podle kterého se jedná o projev toho, že výrobce nákladních automobilů jde nahoru. Sám sebe pak žertem nazývá propagačním agentem Tatry. Hospodaření automobilky bylo v minulých letech (pod vedení zkorumpovaných Američanů) výrazně ztrátové a kvůli dluhům loni Tatra skončila v dražbě.
Zdroj: http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/tatra-miri-do-ciny-a-mexika-investuje-pul-miliardy-1136695#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Kačenka "Kundička" Zemanová
Návštěvník
Kačenka "Kundička" Zemanová

«Váš „příspěvek“ plný žvásty z nevětraného brlohu pravdy a lásky…» — Tak, milé děti, takto chrochtá lízač ovarové hnědodíry ožralého prasete Krtečka Emana. Zapamatujte si to.

michal
Návštěvník
michal
Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

VK- zřejmě vůbec netuší co se vykonalo proti korupci v USA za 25 let, a s dvacetiletým zpožděním začíná konat i Evropa (ta západní).

TSq
Návštěvník

Zamžívání, vyváží se pouze hotový produkt, v tomto případě demokracie, americká. Žádný systém DoDo (dodělej doma)

trodas
Návštěvník

Co se vykonalo proti korupci v USA za 25 let? Hmmm, celý politický systém v USA je na korupci postavený. A nejpodstatnější je, že jejich Svrchovaný soud (nejvyšší soud má každý stát, správný překlad slova Supreme není Nejvyšší a navíc je to i právně špatně…) rozhodnul, že korporace mají stejné právo na svobodu slova a peněžní příspěvky kandidátům na politické funkce jsou svobodou jejich slova (peněžního) a tak je v USA korupce zcela posvěcená a legalizovaná.

Tento stav (a situaci, kdy máte jen dvě politické strany – tedy volbu nezi Ďáblem a Belzebubem) byste v ČR také chtěl? Že si dvě strany rozdělí republiku a budou vládnout jako za opoziční smlouvy? Tam se chcete dostat, spolu s legálním uplácením politiků?

Tak totiž USA dnes jsou. Nedivím se, že se to elitám líbí – snadno se takový systém kontroluje. To u nás je situace poměrně nepředvídatelná. Například jakmile voliči ANO pochopí, že 1) nebude líp 2) reál-politika nejde dělat hesly “prostě to uděláme” ale musí se dospět ke konsenzu všech zůčastněných + rozpočtově to ustát … tak bude zase bouře na politické scéně, jak se ANO potopí.
A kůň Bureš bude nadále k ničemu.

TSq
Návštěvník

Dobrý úsudek, akorát tady moc velká bouře nebude, jsme vazaly. Možná tak akorát bouře ve sklenici vody.

Pravdoláskař skalní
Návštěvník
Pravdoláskař skalní

Co se vykonalo proti korupci v USA za 25 let je vidno z činů jejich loutek v ČR: ProMoPro, Gripeny, Pandury, Casy atd.

Calembredaine
Návštěvník
Calembredaine

Však to zkuste, havlidi! Vaše ohořelé trupy děravé zůstanou ležet před barikádou lidu!

Pravdoláskař skalní
Návštěvník
Pravdoláskař skalní

Berte to jako srdeční pozdrav z Brd 😆

js
Návštěvník

Pro ty, kterým se nelíbí vulgarismy Miloše Zemana a chtěli by svůj nesouhlas dát najevou např. tričkem: http://kupsitriko.eu/

Pravdoláskař skalní
Návštěvník
Pravdoláskař skalní

Výborně, js, jen tak dál protože MY, KTEŘÍ SE NAZÝVÁME DEMOKRATÉ, dnes slavnostně prohlašujeme:

Nikdy, co živi budem, neodpustíme Miloši Zemanovi, že v prezidentské volbě porazil našeho miláčka Karla Schwarzenberga. Tuto volbu sami pro sebe – bez jakéhokoli ohledu na to, že jí bylo dosaženo miliónovým rozdílem v počtu hlasů – až do konce svých dní neuznáme a budeme ji proto vždy, všude a na všech úrovních a při všech příležitostech co nejostřeji zpochybňovat, budeme na prezidenta útočit ze všech pozic, které zaujímáme, všechna média, ve kterých máme svoje lidi, namíříme na prezidentovy slabůstky – a když nebudou dost odpudivé – nafoukneme je, rozkošatíme a přibarvíme, máme na tohle odborníky, umělce i psychology na ovlivňování davu. Ze všech hlavní kanónů, houfnic a hmoždířů do něj budeme zkrátka pálit i bušit a to tak dlouho a usilovně, dokud pod našimi ranami neklesne, abychom MY, kteří se nazýváme DEMOKRATY, mohli hlasy občanů z předchozí prezidentské volby hodit do kouta, a na prezidentský stolec povolali toho jediného, námi vyvoleného K.S.

Protože taková je naše vůle, tak si to přejeme my, jediní v tomto státě , jež jsou přirozenou povahou věcí povoláni k tomu, abychom určili a stanovili, kdo má v čele našeho státu stát a komu musí být tato pocta naopak z rukou vyrvána.

Takto to dnes slavnostně prohlašujeme MY, KTEŘÍ SE NAZÝVÁME DEMOKRATÉ. Jako js.

Theofil pravdoláskař
Návštěvník
Theofil pravdoláskař

citace..
Aby toho však nebylo málo, začala si jedna ze zpěvaček této skupiny zasunovat do své vagíny monstranci a když tato se jí do rozkroku evidentně nevešla, vzala pro změnu menší krucifix z oltáře a úspěšně se jím začala sebeuspokojovat, za zpěvu kolegyň „Satan The Great, Satan our Master, Satan The Great, I’m coming, faster!„, což v překladu znamená „Satan Veliký, Satan náš pán, Satan Veliký, Už budu, rychleji! (ve smyslu masturbace)…

Je k tomu nějaké video nebo je to jen blábol?

trodas
Návštěvník

Lidé v kostele většinou nedisponují mobily. Nicméně můžete si udělat představu co ty feministky z “Nepokojných kund” prodávějí z této stránky:
http://tolokonnikova.tumblr.com/
http://www.dailymotion.com/video/x2aaqkg_zaplat-i-tento-mesic-svoji-zumpu-stoji-135kc-low_news

Tedy součástí “produkce” členky Pussy riot Naděždy Tolokonnikovové jsou i akce jako grupáč v pozdním těhotenství. Co dodat? Tohle dělají bez masek, s maskami se zvrhnou určitě ještě víc. Za podstatný pramen informací by se dal považovat rozsudek nad těmito zdivočelými divoženkami…

Položil jste si někdy otázky jako:
1 – proč po propuštění z vězení dělali tiskovku a nešly rychle za svými dětmi?
2 – kde je manžel/přítel se kterým to dítě má? ví se vůbec, kdo je otec?
3 – proč své děti nevezmou sebou do Londýna a pod…? proč jsou děti bez mámy?

Atd…