Zeman je těžce postižený a nebezpečný, nesvéprávný jako Klaus. A je to...

Zeman je těžce postižený a nebezpečný, nesvéprávný jako Klaus. A je to trojský kůň Číny a Ruska. Videa

Zeman je těžce postižený a nebezpečný a nesvéprávný jako Klaus. A je to trojský kůň Číny a Ruska. Videa

Kolem českého prezidenta Zemana začíná být po jeho návštěvách Ruska a Číny podivně rušno. Kromě akce s trenýrkami na Hradě jsou zde vážnější události, jak o tom svědčí dva články z posledních dnů. Zde je první:

BIS varuje před Ruskem a Čínou

“Žijeme v podivné zemi. Český prezident pěstuje vysoce nadstandardní kontakty s Ruskem a Čínou a přitom není pochyb, že obě ty země představují pro Česko i pro EU zásadní riziko. Nepatří mezi mocnosti přátelské. Nejen proto, že v nich panují nedemokratické režimy, v Číně komunistický, v Rusku autoritářský, putinistický, ale také proto, že jak ruské, tak čínské tajné služby u nás vyvíjejí intenzivní činnost. Svědčí o tom čerstvě vydaná Výroční zpráva Bezpečnostní informační služby za rok 2014.

Buďme si jisti, že od konce loňského roku ruští i čínští agenti ještě zvýšili svoje úsilí. Rusko i Čína hledají cesty, jimiž proniknou do Evropské unie. Zdaleka ne všude nacházejí tak otevřenou náruč jako na Pražském hradě a v Česku. Miloš Zeman u nás plní roli rozhlasové stanice VOP (Voice of Putin). A zároveň českou politiku lidských práv změnil v politiku zájmů čínských komunistů.

Prezident České republiky Miloš Zeman

Nejde jen o obchod. S Čínou obchoduje Evropa i Spojené státy. Těžko však najdete demokratickou zemi, jejíž prezident pojede do Pekingu vykládat, že se tam naučí stabilizovat společnost. Stejné to má s Rusy. Klade důraz na obchod, nikoli na potlačování práv opozice, umělců, gayů a leseb, menšin. Totéž dělal při své poslední návštěvě Pekingu, kde si nenechal ujít pompézní vojenskou přehlídku.”

Článek pokračuje:

“Zpráva je ostrá, jen blázen nebo nenapravitelný ignorant by pochyboval o tom, že ruský i čínský režim (především pak ten první) Bezpečnostní informační služba vnímá jako zásadně nepřátelský. Cílem jejich agentů u nás je škodit Česku, škodit Unii, škodit Západu, demokracii.

O to víc zaráží, že prezident a jemu oddaní politici zůstávají k těmto varováním slepí a hluší. Přitom Zeman, Sobotka, Zaorálek, Mládek a další potentáti dostávají mnohem podrobnější zprávy tajné služby, kde najdou přesné informace – mnohdy o vlastních lidech. Civilní tajná služba nás nenechává na pochybách: Rusko, Putinův režim, pro nás představuje obrovské riziko. A čínské tajné služby jsou zrovna tak nepřátelské jako ty ruské. Zeman je jejich trojský kůň.”

Celý článek: aktuálně.cz

A zde je čerstvý článek, který připomíná něco, co v Česku už bylo:

Zeman je těžce postižený a nebezpečný, varuje známý lékař

Prezident Miloš Zeman je těžce postižený a generuje obrovskou negaci, tím pádem je nesmírně nebezpečný nejen sobě, ale i občanům, tvrdí známý český celostní a rehabilitační lékař, jeden z průkopníků české komplexní a psychosomatické medicíny, Jan Hnízdil. Hnízdil v rozhovoru s režisérem Igorem Chaunem, který se objevil na YouTube, promluvil o stavu prezidenta Miloše Zemana. Nejprve ale zdůraznil, že nechce provádět diagnózu na dálku.

Následně však přiznal, že by pro něj jako pacienta měl pochopení a soucit. “Je těžce postižený, zdevastovaný sebezničujícím životním stylem. Životospráva, alkohol, jídelníček, i chování. Skutečně generuje obrovskou negaci,” uvedl lékař. “Člověk v takovémto stavu tělesném, duševním a charakterovém je nesmírně nebezpečný pro zdraví občanů,” dodal.

Podle něj se v Zemanovi řada lidí vidí a on je jím vzorem. “Ta negace se přenáší a přenáší se i způsoby. On dává svolení k takovému chování. Můžete chlastat, být sprostí, lhát, být bezcitní, protože já, prezident, jim k tomu dávám souhlas a příklad,” dodal Hnízdil.

Článek a video: Eurozprávy.cz 

Pravdoláskařskou štvanici pistolkou i doktorem Hnízdilem zažil už prezident Václav Klaus

Včera byl hostem UK na čt 24 bývalý prezident Václav Klaus. Redaktor mu mimo jiné položil dotaz, proč podepsal Lisabonskou smlouvu, načež Václav Klaus odpověděl “Já jsem se snažil, opravdu jsem se snažil”. A kdo si na tu dobu vzpomíná, ten ví, jak moc se opravdu tehdejší prezident snažil a čemu všemu musel čelit. Podobně jako prezident Zeman byl i on označován za “kremlofilní bábu” a příznivcům Václava Havla velmi vadil. A dá se říct, že na něj byly učiněny dohromady tři atentáty.

Atentát číslo jedna: 1997, Sarajevo 

K politickému “odstřelu” Klause mělo dojít na tiskové konferenci, kterou na večer 28. listopadu 1997 svolali místopředsedové ODS Jan Ruml a Ivan Pilip. Svého předsedu a tehdejšího premiéra, který zrovna dlel na zasedání Středoevropské iniciativy ve válkou zničeném bosenském Sarajevu, vyzvali k rezignaci na post šéfa strany.

 “Že to bylo nazváno sarajevským atentátem, to je zvláštní mistrovství Václava Klause. Nazývám to jazykové kejklířství,” myslel si po letech Václav Havel, kterého Klaus podezírá, že za celým “spiknutím” stál v pozadí jako šedá eminence. “Je to takový polovtip, ale zároveň to jakýmsi způsobem vnucuje výklad událostí a nakonec tomu tak začnou všichni říkat,” dodal exprezident ve filmovém dokumentu. (Zdroj a více zde)

 

Atentát číslo dvě: 2010, Klaus bláznem a doktor Hnízdil

Prohlásíme Václava Klause za psychicky nemocného, protože nechce podepsat Lisabonskou smlouvu – takový nápad rozvíjela na podzim skupina lékařů a právníků, která chtěla prezidenta republiky prohlásit za nezpůsobilého vykonávat svůj úřad. O co šlo? Na veřejnost  unikla mailová korespondence některých českých lékařů (Jan Hnízdil, Martin J. Stránský, Václav Mikota a Slavomil Hubálek), jež se zabývá možnostmi, jak zbavit prezidenta svéprávnosti. Její autenticitu někteří z aktérů potvrdili. Lékaři Hnízdil i Stránský se k iniciativě dokonce hrdě hlásí.

KDY TO ZAČALO?

Loni na jaře. Ambulantní lékař Jan Hnízdil se obrátil na Českou lékařskou komoru s dotazem, jak donutit k léčbě „vysoce postaveného manažera“, o kterém je přesvědčen, že je vážně nemocen a škodí sobě i svému okolí, zároveň ale není jeho pacientem. Právníci z ČLK, nic netušíce, poradili. Hnízdil začal podle jejich rady sepisovat návrh na zbavení prezidenta Klause způsobilosti.

„Motivem návrhu je snaha upozornit na skutečnost, že názory, postoje a chování V. K. mohou souviset s vážnou osobnostní poruchou,“ vysvětloval v říjnu svým kolegům v dopise. Následovala výměna několika e-mailů, posudků, doporučení. Například Václav Mikota byl pro mírnější variantu. „Pan prezident naší zemi i celé EU škodí svým postojem k Lisabonské smlouvě. Návrh na úplné zbavení způsobilosti k právním úkonům však považuji za nešťastný. Takový postup by z něj mohl udělat mučednického proroka všech zavilých euroskeptiků,“ radil. Doporučil proto pouze částečné zbavení způsobilosti.

„Nejde o to, aby jej soud úplně zbavil způsobilosti, po konzultaci ČLK to je ale jediná legální a legitimní forma. O tom, zda bude pacient zbaven způsobilosti úplně, částečně, nebo vůbec, může rozhodnout až soud na základě posudku nezávislých expertů,“ vysvětluje Hnízdil podstatu své myšlenky. Mikotu přesto žádá, zda by návrh v duchu svých připomínek přepracoval. Nepřestává zároveň překypovat optimismem. Takovou věc podpoří i psychosomatik Šavlík či psychoanalytik Pothe, slibuje si od svého návrhu. Posudky připojili i lékaři Slavomil Hubálek a Martin Jan Stránský. (Zdroj a více: zde)

Atentát číslo tři: 2012, pistolka v Chrastavě

Zatímco se prezident Klaus nadále ze všech sil bránil podpisu Lisabonské smlouvy, pravdoláskařská klika, naplňující Havlovu představu globalizace jednotnou Evropou, vyslala Václavu Klausovi další varování – “střelba” do pravé (“podpisové”) ruky. Na názory, že to ve své podstatě byl další pokus o atentát, média reagovala zesměšňováním Klause (vzpomínám si i na vyjádření paní Šiklové v tv ve stylu : “Prezident může být rád, že pistolka nebyla růžová, to by byla ještě vetší sranda”). Kdo video zná, ten musí vidět, jak ochranka prezidenta a střelec o sobě od začátku vědí (nepřipomíná to něco s ochrankou prezidenta Zemana?)

Lisabonská smlouva

V těchto souvislostech je dotaz, proč Václav Klaus podepsal Lisabonskou smlouvu, opravdu až směšný. Na dotaz, proč tedy neodstoupil, když nemohl odmítnutí podpisu prosadit, odpověděl velmi správně: “Věděl jsem, že ten, který by přišel po mě, by jako první věc okamžitě podepsal. Proto jsem se snažil zůstat a vyjednat alespoň výjimku” (pozn.: výjimka by pro Českou republiku znamenala, že by se jí dnes uprchlické kvóty netýkaly, její dotažení k platnosti však stálo na příští vládě a jako první ji co by zbytečnou – bez ohledu na to, že se týká i Benešových dekretů – smetl ze stolu Jiří Dientsbier, ten, který dnes volá až po 15000 uprchlících a výjimka dosud dojednaná není, mám připravený článek).

Opakuje se u prezidenta Zemana stejný scénář?

Stačí si vzpomenout na červené karty, na vajíčka a na všechny další dehonestace, naposledy trenýrkami na Hradě. Pravdoláskařská havlistická politika dovedla nejen Českou republiku, ale celou Evropu do stavu, kdy jsou ohroženy samotné základy její další existence. Němci by chtěli Václava Klause za kancléře, v Česku mnozí litují, že mu více nenaslouchali. I v této vyhrocené situaci však pravdoláskaři drží diktát USA, aniž by jim došlo, že svět se velmi změnil (m.j. se v letošním roce “přestěhoval” do čínské AIIB – vyjma České republiky) a že s Ruskem se stále více počítá (m.j. na Blízkém východě).

Česká republika má prezidenta, který na rozdíl od většiny evropských, je podobným vizionářem, jakým byl (je) Václav Klaus. Bylo by dobré, aby národ, dnes snad už poučený a zmoudřelý, vnímal dění kolem Miloše Zemana, kterého si většinově zvolil za svého prezidenta a včas reagoval i na nepatrné signály, které by jej mohly ohrozit. Aby jednou nelitoval svého “nenaslouchání” podobně, jako dnes mnozí litují v případě Václava Klause. Řeči o “trojském koni” a o “nepříčetnosti a nebezpečnosti” současného prezidenta o ničem dobrém nesvědčí.

-Pozorovatelka- 25.9.2015

Do konce měsíce zbývá 5 dnů a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 26% potřebné částky. Všem, kteří do konce měsíce přispějí jakoukoliv částkou (zde) na záchranu AE News, moc děkujeme. Bez Vaší pomoci náš server nepřežije.

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
mareciino
Návštěvník
mareciino

takito ludia ako ti dvaja vo videu su extremne nebezpecni, lebo su typickym modelom zmagorenych oviec…jednu vec nech mi povedia: su ochotni prijat vsetkych utecencov, ktori klopu na brany europy?totizto na svete je viac ako 3 miliardy ludi v absolutnej tiesni!!!!!!!

Zorro
Návštěvník
Zorro

Jestli je Zeman težce postiženy a nebezpecny tak jak hodnotit pana”kdepak ty ptačku hnizdo maš”

Loukota
Návštěvník
Loukota

Ten lékař psychosomatik sám je nejspíše postižený. Jeho největším potěšením je vyhlašovat úsudky o svéprávnosti jiných osob, hlavně prezidentů. Těmi prohlášeními dokládá, že nesvéprávná osoba je on sám. Krom toho trpí fixní ideou, že může odvolávat prezidenty, jak se mu zlíbí. To by zasloužilo déledobější ústavní léčení. Patrně se jedná o důsledky konzumace nějakých drog poškozujících šedou kůru mozkovou. A krom toho je podle mínění jeho potenciálních pacientů zloděj, protože za vstupní vyšetření Kč 2600.

Zdenda
Návštěvník
Zdenda

PANE HNÍZDILE, MĚL JSEM VÁS ZA INTELIGENTA, ALE ŽE JSTE TAKOVÝ DILETANT V POSUZOVÁNÍ ČLOVĚKA, JSEM SI NEMYSLEL. JE MI 73 LET A CHÁPU VĚCI JINAK NEŽ PRAVDOLÁSKOVÍ BUDIŽKNIČEMOVÉ, TAKŽE ZEMANOVI ZCELA ROZUMÍM. ZATO NAD VÁMI MI ZŮSTÁVÁ ROZUM STÁT. DEJTE SI MOKRÝ HADR NA HLAVU, SNAD TO POMŮŽE.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Pane, dal jste “Igoru Hnízdovi” dobrou radu s tím mokrým hadrem na hlavu, ale nevěřím, že by to ocenil. Jeho porucha je mnohem závažnější, než aby mu od ní pomohl mokrý hard na hlavě. Jsou v tom peníze pane a před nimi takoví “LÉKAŘI” ztrácí soudnost.

Argoran
Návštěvník
Argoran

Klaus je skutečně psychopat, nicméně spektrum těchto poruch je široké, prostě je trochu jiný, ale určitě není nebezpečný psychopat. Naopak mu to pomohlo pochopit spoustu věcí nad rámec vnímání běžného člověka. Spousty skutečně nebezpečných psychopatů lze najít v parlamentu! Zeman je hulvát jako mnoho Čechů, ale není psychicky nemocný, zde je Hnízdil, který je sám depresivní (tudíž psychicky nemocný) a nedokáže se vyléčit, zcela mimo. Hnízdil má hubu plnou keců o psychosomatických příčinách nemocí, snad je to nějaká forma pragokavárenských a pravdoláskařských žvástů, neboť se skutečnými příčinami mají psychosomatické příčiny málo společného. A ty věční kritici kvůli Číně by měli v první řadě bojkotovat čínské zboží, když jim tak Čína vadí. Najednou by byli nazí, bez mobilů, notebooků, počítačů, navigací atd.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Pan doktor Chocholoušek taky zprvu sebejistě sypal diagnózy na všechny strany až mu z toho přeskočilo, stejně jako tomu hnízdovi. Chudák nebohá mele stále stejnou písničku, jako ten nešťastný komik, který jen uměl udělat kvokající slepici. S tím jako doktorem to je naprosto stejné, stále kvoká, stále kvoká.

bantustan
Návštěvník
bantustan

Titulek ZNÁMÝ LÉKAŘ Hnízdil….Pro mě osobně není žádný známý lékař k mání,naposledy jsem se lékařem vybavoval při odchodu do penze a to je 8let..

Pindus
Návštěvník
Pindus

Trochu svěžího větru ze Zvědavejch….

Americké zprávy jsou tvrdě cenzurovány
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/09/6596-americke-zpravy-jsou-tvrde-cenzurovany.htm

normální neparanoidní článek ….

Kdo ví jestli
Návštěvník
Kdo ví jestli

Zjistila jsem, že zprávy v mainstreamových médiích už neberu jako zpravodajství o dění, ale jako přinášení informací o tom, co “elita” chce, abychom věděli a mysleli si. Řečeno jinak, není to zpravodajství, ale cílená manipulace. Takže když vidím článek, že v NASA věří, že do 20 let předpokládají objev mimozemského života, tak čtu něco ve smyslu: víme o mimozemšťanech už dlouho a teď jsme došli k závěru, že nastává čas to před vámi, milé ovce, přestat tajit. Ale pochopitelně to na vás nevybalíme hned, ale postupně vás na to připravíme.

Aksal
Návštěvník
Aksal

K článku bych dodala jenom jednu informaci. Klaus podepsal Lisabonskou smlouvu až po rozhodnutí Ústavního soudu, že podpisem neztratíme svoji suverenitu a prezident musí podepsat.
Takže vše nářky na podpis smlouvy bych směřovala k našemu slavnému Ústavnímu soudu. Ten byl poslední záchrannou brzdou, ale zjistilo se, že není k ničemu, čímž také dokázal, že právu naši soudci zřejmě nerozumí. Myslím, že za plat, který berou by měli odvádět adekvátní práci. Kdyby se tak ve svém úsudku zmýlil chirurg, výsledkem jeho práce by byla zřejmě mrtvola. Ústavní soudci svým rozhodnutím zřejmě také z naší země udělali mrtvolu….

Jirka
Návštěvník
Jirka

No kavárně zjevně už začíná mrznout úsměv na tváři. A to je dobře!
Něco obdobného se děje na Slovensku:
http://www.aktuality.sk/clanok/304732/komentar-pan-premier-odstupte-prosim/

Je až neuvěřitelné kolik šmejdů je na klíčových místech v médiích.