Ze všech stran se valí protiruská propaganda, objektivita žádná. A kdo hledá...

Ze všech stran se valí protiruská propaganda, objektivita žádná. A kdo hledá pravdu, ten je placený ruský agent a zrádce. Výsledek: Stop na facebooku. Svobodo, kde jsi??? Victor Hugo to věděl

Ze všech stran se valí protiruská propaganda, objektivita žádná. A kdo hledá pravdu, ten je placený ruský agent a zrádce. Výsledek: Stop na facebooku. Svobodo, kde jsi? Victor Hugo to věděl

Včera mě zaujaly dvě věci. Tou první byla repríza jedné z verzí Bídníků, kterou vysílala čt. Ať v knižní, filmové, či v muzikálové podobě (ta mě pořád dostává) si vždy uvědomím, jak unikátní a nadčasové dílo to Victor Hugo napsal. A jak vizionářské! Hugo totiž popisuje snad nejzlomovější dobu lidských dějin, tedy pád monarchií a vznik prvních republik (Francouzské republiky a potažmo vznik Spojených států amerických) a svým dílem by měl oslavovat, že člověk už nebude poddaným, ale stane se svobodným OBČANEM. On však už v roce 1862 vidí, že lidstvo se vždy bude dělit na ty, co vládnou (a tvoří si vhodné zákony) a na ty ostatní – na ty zotročené, poslušné, trpící, prostě na ty bídné, Bídníky.

Uvědomila jsem si, že uplynulo už téměř 250 let, co si Spojené státy daly do své ústavy především slova o svobodě. A že celých 250 let nedělají nic jiného, než v rámci té své “svobody” si podmaňují celý svět a neštítí se přitom vůbec ničeho, genocidou domácího obyvatelstva počínaje a válkami, které vedou kde se jim zlíbí a kterých jsme i v současnosti svědky, pokračujíc. Taktiku, tu tedy změnily, vše nyní dělají elegantněji, ale jinak se nezměnilo vůbec nic, ba právě naopak, jejich představa “svobody” má stále agresivnější podobu a dokonce už zcela bezostyšnou. Utěšila jsem se, že stejným způsobem, jako se světový systém sesypal před čtvrttisíciletím, stejným způsobem (a obávám se, že ještě horším) se sesypává od roku 2008 a nejpozději do roku 2024 se táto “páteř světa” zcela sesype (protože Pluto- ale o tom jindy).

S uspokojením jsem si poslechla jednu z demonstrací před americkou ambasádou a proti americkému velvyslanci v Česku (jednu, protože další budou následovat a nemít to tak daleko, tak se jich budu také zúčastňovat a svítit), viz ukázka:

Další videa můžete vidět zde [zdroj]

Každý soudný, který pozoruje hlavně dění USA kolem Ukrajiny a jako by to nestačilo, tak také zcela drze a bez skurpulí vedenou štvanici na našeho prezidenta, o dalším nemluvě, musí všem těm na demonstraci tleskat a já dokonce přemýšlím, jaký osobní způsob podpory zvolit, ale snad mým malým přínosem jsou alespoň zdejší články.

A pak se stala taková tečka večera, že jsem narazila na článek od člověka, o kterém jsem opravdu nikdy, nikdy neslyšela. Ač jeho článek večer převzala už spousta serverů, i já jsem se chystala ho vložit sem, protože dobré věci se mají šířit. A vložit jsem ho chtěla především proto, že ten člověk mi hovoří doslova z duše (a nejspíš i z duše VK). Obzvláště věta, jak jsou tzv. “agenti Kremlu” úžasně placeni, tak ta fakt sedí! Cha! Někteří prostě ne a ne pochopit, že někdo nelituje času ani hrbení zad u klávesnice z tak “banálního” důvodu, že na některé věci prostě nemá žaludek!  A takovým pro mě je i pán, jehož jméno si od teď budu s úctou pamatovat, pán Ladislav Kašuka:

Z jeho včerejšího blogu cituji některé části:

“Sedím v práci na noční směně ve své dispečerské židli, je mi pár minut čerstvě 44 let a marně přemýšlím o tom „kdy jsem se stal vlastně tím agentem, kam vlastně dávám všechny ty peníze, co mi ty Rusové za ty mé články platí a proč trávím v práci minimálně 240 hodin měsíčně, když mám spoustu peněz od Putina za to, jak zrazuji Českou republiku a naše hodné, milé a mírumilovné přátele z Evropské unie, NATO a USA“. 

“Ačkoli to všichni ti vyznavači ušišlaného, věčně pospávajícího Kárla, afroamerického guru ze zámoří Baracka Obamy a prezidenta čtvrté říše Donalda Tuska nemohou pochopit, protože jejich jediným ideálem a bohem je blahobyt, moc a mamon za každou cenu a nejlépe na úkor poctivé práce druhých, opravdu ještě existují lidé, kteří něco dělají jen proto, že tomu vážně věří, z čirého vlastenectví, nebo přesvědčení, že je třeba lidem otevřít oči a postavit se všem těm lžím, kterými nás zavalují naše a západní prodejná masmédia”.

“Osobně pevně věřím, že tento svět se nakonec vzpamatuje a vrátí se k tradičním národním a rodinným hodnotám, které v současné době obhajuje Ruská federace proti zkaženému amorálnímu způsobu života a světa drog, prostituce, úplatků a kořistnických válek, který k nám přichází ze západu a otravuje lidská těla, srdce a duše takovým způsobem, že se z lidí stávají všehoschopní sobci myslící jen na svůj vlastní prospěch bez špetky soucitu a sounáležitosti s druhými.Takže jediným důvodem proč ve svém vlastním volnu doma, nebo o přestávkách v práci píši všechny ty články, nejsou peníze a vlastní prospěch, ale mé pevné přesvědčení, že dělám správnou věc!”

Článek vyšel zde [Tak jsem prý placený ruský agent a zrádce] a panu Ladislavu Kašukovi dávám všech deset nahoru.

Ale dnes jsem objevila tento text:

“Dnes v 11.35 zrušil Facebook mnou založenou skupinu ČESKO-SLOVENSKO-RUSKÉHO PŘÁTELSTVÍ A SLOVANSKÉ VZÁJEMNOSTI, která měla již téměř 5000 členů. Žádný konkrétní důvod nebyl uveden, pouze to, že skupina odporovala pravidlům Facebooku. není to první velká skupina podobného typu, která byla zrušena. Skupiny, hlásající přátelství s USA, samozřejmě zůstávají. Ladislav Kasuka”. 

Text můžete vidět [zde] . Cenzura prostě jede.

A jak jsem si přečetla ten text o placeném agentu Kremlu (stejné označení už jsem také zažila) a jak včera daly v tv ty Bídníky, tak jsem si uvědomila, že už téměř 250 let trvá dominance USA že jejich řeči o svobodě a demokracii dostávají stále více na frak. Mezitím pro jejich zájmy pomřelo více lidí, než kdykoliv v dějinách a potěšilo mě, že jak se schyluje k opětovnému sesypání světového systému, který před 250 léty vznikl a kterého se USA zuby-nehty tolik drží, tak ten se znova sesype. A že nastává doba si toho vizionáře Huga připomenout. Ten ve finále nejen povýšil “zlodějského bídníka” Valjana a hodnoty, podle kterých žil tak, že ho nechal skončit v Nebi, ale “právo a zákony mocných” poslal do pekel, když se vysoký slouha těchto zákonů raději utopil, než by žil se svým bídným svědomím, uvědomujíc si jak žil marně a ve lži. Já tomu říkám: “Čisté svědomí, nejtvrdší měna”. A když nemáš, za žádné peníze nekoupíš a peklo je hotovo.

Finále výročního muzikálu Bídníku ale dnes vkládám především proto, že podle vizionáře Huga by se dnes všechny národy měly spojit tak, jako se spojily hlasy a vlajky všech zemí, když podle Huga společně zpívaly: “Dost už bylo bídy! Poslouchejte, co volá lid!” Ostatně, aktuálně je to přesně o tom, čeho se právě tolik bojí Soroš a jak řekl zrovna včera, nejen že se elita bojí evropsko-americké revoluce, ale ona se bojí i toho, že Rusko dnes jako jediné nabízí světu přesně tu alternativu hodnot a životních principů, na jakých prý původně vznikla právě Evropská unie – no to jsou věci!). Poselství Victora Huga a závěrečného videa je tedy nejen pro Sorose a jeho spol, ale je především pro všechny, kteří na své národní vlajky, národní řeč a své tradice nechtějí jednou jen vzpomínat. A dělám si naděje, že příští revoluce skutečně přijde zdola a nikoli jako další manipulativní zájem mocných našeho světa.

Protože ač od vzniku systému, který z poddaného měl utvořit člověka co by svobodného občana uplynulo téměř 250 let, tak se stále více ukazuje, že výsledkem celého dění je ve skutečnosti jen nesvoboda a otroctví, jaké tu ještě nebyly.

– Pozorovatelka –

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
TSq
Návštěvník
TSq

Trošku vám uniká princip obchodu, ale to se stává, když se moc kouká na ČT :mrgreen:
Osvěžte si pojmy jako výrobce, zpracovatel, obchodník, prodejce..
i kudy tekou peníze, odpočinete si 😉
Dneska jsem koupil pytlík fazolí,
jejich obchodní cesta byla zajímavá, jsou polské, ovšemže jsem čmuchal a přes svoje zdroje jsem zjistil, že polské fazole jsou z Haběše 😎
Že by Polsko byla Habeš 😎 😎

Stan
Návštěvník
Stan

„…jak je dnes již všeobecně známo, se jednalo o dlouhodobě připravovaný plán Američanů na rozervání Ukrajiny, s cílem odříznout Rusko od Evropy a dostat se se svým zbožím, plynem a naftou na tento trh…”

Ale nepovídejte. Vždyť přece Američani žádné své zboží, plyn ani naftu nemají, jak píšete zase jinde (nebo někdo z vašich souvěrců).

Stan
Návštěvník
Stan

Jenže Zeman z roku 1992 a Zeman z roku 2014 toho mají pramálo společného. To by ani Karel Kryl nestačil koukat.

Pravdoláskař Skalní
Návštěvník
Pravdoláskař Skalní

Vůbec nechápu, že si toto černobílé svinstvo nechá národ líbit. Všichni mají v médiích plná ústa svobody a demokracie, ale v tom, v čem žijeme, není žádná skutečná svoboda opřená o demokracii. Je to cílená a lživá informační manipulace a pravda jen sporadicky probublává na povrch, kde je okamžitě zesměšňována a dehonestována placenou propagandou ze strany skrytého nepřítele na celé mediální frontě. Jen pár příkladů mediální manipulace:

•O tom, že Island zbankrotoval a odmítl zaplatit dluhy lichvářským zahraničním bankám, se veřejnost dozvěděla až po několika měsících, a to jen sporadicky a také proto, že alternativní média a blogeři si tuto informaci, nežádoucí pro současný svět ovládaný nadnárodními bankovními korporacemi, nenechali pro sebe.
•Maidan na Ukrajině byl občanům předkládán jako spontánní lidový protest proti despotickému prezidentovi, přitom, jak je dnes již všeobecně známo, se jednalo o dlouhodobě připravovaný plán Američanů na rozervání Ukrajiny, s cílem odříznout Rusko od Evropy a dostat se se svým zbožím, plynem a naftou na tento trh, a to bez ohledu na skutečnost, že v následné občanské válce zahynou tisíce nevinných lidí.
•Zcela neobjektivně a jednostranně média hodnotí snahu východu Ukrajiny o svoji nezávislost, kterou se rusky mluvící Ukrajinci rozhodli bránit se zbraní v ruce, protože jim nic jiného nezbylo. Média snahu o jejich právo na sebeurčení nazvali separatismem a o utrpení civilistů v této nechutné občanské válce se téměř mlčí. Naopak se mediálně znevažovala humanitární pomoc Ruska napadeného obviněním ze sestřelení dopravního letadla, aniž by to někdo vyšetřoval a podal pádné důkazy.
•Doslova hysterická mediální masáž prezidenta Zemana, který si dovolil jadrně vyslovit svůj názor, jenž ale nezapadal do současného patolízalského amerického scénáře, byla ukázkou toho, jak se to dělá, když někdo neskáče, jak si EU a USA přejí, a ještě ke všemu se paktuje s Čínou.
•Neobjektivní kritika a znevažování Krymského referenda a zamlčování historie Angličanů, Francouzů, Španělů, Portugalců a Američanů o jejich anektovaných koloniích, v nichž zdecimovali a doslova vyhladili celé porobené národy. Tuto genocidu prováděly tyto údajně vyspělé demokracie celá staletí a bohatly na utrpení jiných národů. Dnes si bezostyšně dovolí postavit se do role spravedlivého drába, který v rámci diktátu EU a USA schválí sankce proti Rusku.
•Z médií se nedozvíme nic o masivních protestech francouzských zemědělců, kteří z důvodu ruských protiopatření přišli o odbyt svých produktů, zato si ale můžeme vychutnat výtečný rozhovor s členkami Pussy Riot, které dělají výtržnosti v katedrále Krista Spasitele, souloží v muzeu a strkají si v supermarketu kuře do vagíny, to vše za hrdé prezentace na YouTube.
•Jako bonbónek na závěr vám doporučím zhlédnout přiznání německého novináře Udo Ulfkottea, který pracoval pro transatlantické organizace na falešném pošpiňování Ruska s cílem vyvolat válečný konflikt.

https://www.facebook.com/video.php?v=408123076028314&;set=vb.100004918753023&type=2&the

Astaroth
Návštěvník
Astaroth

To jsou ti iluminati solidne neschopni, ze uz 250 let nejsou schopni ty sve cile naplnit.

X
Návštěvník

Ano, a přesně to je ta neslušná manipulace.
To, že se někdo někoho zastal před 20 lety, vůbec neznamená, že by na dotyčného měl ten mrtvý člověk stejný názor i dnes, víme? Inteligentní člověk vnímá vše kolem sebe a informace zpracovává. Nelze zůstat zamrzlý 20 let v minulosti a říct, že by dotyčný dnes viděl stejně. To je sprostá manipulace a zneužívání mrtvého člověka. Tohle si žádný slušný člověk dovolit nikdy nemůže…

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Lež mají v genech. My tady to nemůžeme vyřešit. 😥
“Pomůže” nám daleký východ…

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Hele trotle, tohle nemá nic společného se svobodou, demokracií, nebo státností…
Tohle je o lidskosti!
Nenapadlo Vás, že by ti lidé třeba chtěli žít tady? Doma?
Tak úplně přirozeně, lidsky. Ale bez lži a zlodějiny…

Roman
Návštěvník
Roman

Milý Tomasi, asi mi to nebudete věřit, ale v Rusku bych dokázal žít. Pobýval jsem tam, nikoliv jako turista, před pár lety. Denně jsem byl v kontaktu s lidmi. Viděl jsem jejich životní styl i jejich pohostinnost. I čistá nádraží i respekt policie a, bohužel, i žebrající babičky. Dnešní Rusko není ani SSSR ani zbídačené Jelcinovo Rusko. Je to vyspělá kapitalistická země s hrdými lidmi. Jsem už starý na to, abych zapustil kořeny jinde. Nicméně, v Rusku se mně velmi líbilo a rád se tam znovu podívám. Vám radím, udělejte si vlastní obrázek a na základě vlastní zkušenosti pak teprve hodnoťte. Až sám poznáte. Vím, že strašit Ruskem, Kubou či Severní Koreou patří k dobrému tónu mladých studentů (tipuju správně?). Ale právě proto, že jsem tam byl, tak mohu srovnat to, co jsem tam viděl s tím, čím nás krmí média.