Zdroj z Pražského hradu: “Rychetský by měl mlčet a šoupat nohama, je...

Zdroj z Pražského hradu: “Rychetský by měl mlčet a šoupat nohama, je to koneckonců jeho Ústava, tak ať se chytne za tipec!” Situace dramaticky eskaluje po neúspěšné schůzce v Lánech, Miloš Zeman neustoupil ani o píď, Antonína Staňka neodvolá! Andrej Babiš je na prášky, kompetenční žalobu na prezidenta však nepodá, namísto toho mluví o rozpuštění sněmovny a Jan Hamáček měl slzy na krajíčku, Andrej Babiš prý nemá odvahu si dupnout proti prezidentovi! Tak dusno v Lánech už dlouho nebylo!

Zdroj z Pražského hradu: “Rychetský by měl mlčet a šoupat nohama, je to koneckonců jeho Ústava, tak ať se chytne za tipec!” Situace dramaticky eskaluje po neúspěšné schůzce v Lánech, Miloš Zeman neustoupil ani o píď, Antonína Staňka neodvolá! Andrej Babiš je na prášky, kompetenční žalobu na prezidenta však nepodá, namísto toho mluví o rozpuštění sněmovny a Jan Hamáček měl slzy na krajíčku, Andrej Babiš prý nemá odvahu si dupnout proti prezidentovi! Tak dusno v Lánech už dlouho nebylo!

Když jsme před několika dny na Aeronetu uveřejnili analytický článek [1] o ústavní krizi v ČR a následující den článek [2] z kuloárů a nejbližšího okolí Lidového domu a Pražského hradu,  mnoho lidí mohlo mít pocit, že situace přesto tak vážná nebude a vše se uklidní. Dnešní schůzka v Lánech [3] však naše informace z předchozích dvou článků nejen potvrdila, ale dokonce i odhalila obrovské napětí, které se vytvořilo na ose mezi Milošem Zeman a Andrejem Babišem. Prezident republiky se totiž rozhodl, že zahájí velmi propracovanou mocenskou hru, na kterou protistrany de facto nemají žádnou odpověď.

Andrej Babiš, Miloš Zeman a Jan Hamáček v Lánech.

Po skončení dnešní schůzky v Lánech, které se zúčastnili prezident Miloš Zeman, premiér Andrej Babiš a předseda koaliční ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček, proběhla tisková konference [4] v Lidovém domě, kde Jan Hamáček oznámil krach jednání v Lánech se slovy, že prezident Miloš Zeman neřekl, kdy a jestli vůbec jmenuje Michala Šmardu novým ministrem kultury, protože v první instanci prý prezident nadále odmítá odvolat současného ministra Antonína Staňka, který prý oznámil korupci svých podřízených (kauza Jiřího Fajta v Národní galerii Praha) a měl by za to dostat vyznamenání a pochvalu, a nikoliv být odvolán.

Prezident chtěl slyšet jiný důvod pro odvolání Antonína Staňka, ten se nedozvěděl, a proto ministra neodvolá

Jak už jsme informovali v pondělí v článku, Miloš Zeman chtěl od předsedy ČSSD slyšet jiný důvod pro Staňkovo odvolání z funkce ministra, aby vůbec mělo význam řešit jmenování nového ministra. Jenže ČSSD na tuto hru nepřistoupila. Podle informací naší redakce se Jan Hamáček odmítl s prezidentem bavit v této rovině, protože podle názoru Lidového domu je nepodstatné, z jakého důvodu strana odvolává svého ministra, protože součástí koaliční smlouvy je nezadatelné právo vedení obou stran dosazovat a měnit ministry ve svých resortech zcela libovolně, přičemž druhý koaliční partner toto nebude blokovat a zpochybňovat. Hnutí ANO opravdu koaliční smlouvu dodržuje a premiér Andrej Babiš podal prezidentovi návrh na odvolání Antonína Staňka, na základě rozhodnutí Lidového domu.

Antonín Staněk, ministr kultury za ČSSD.

Jenže, koaliční smlouva zapomněla na jeden důležitý faktor, na souhlas prezidenta republiky. Miloš Zeman se v politice pohybuje dlouho, již 30 let. Od počátku této kauzy mu bylo jasné, že odvolání Antonína Staňka je ze strany ČSSD účelovka, protože Jiří Fajt jako dnes již bývalý ředitel Národní galerie Praha je exponovanou a prominentní osobou tzv. Pražské kavárny a Havlova odkazu. Vztahy mezi prezidentem Milošem Zemanem a Jiřím Fajtem byly dlouhodobě velmi špatné.

Bývalý ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) dokonce informoval [5], že prezident Miloš Zeman jej před 5 lety kontaktoval s žádostí, aby Jiřího Fajta nejmenoval ředitelem Národní galerie Praha. Jiří Fajt se proto domnívá, že byl Antonínem Staňkem odvolán úmyslně na objednávku Pražského hradu. Tomu však odporuje hloubková kontrola, která v NGP proběhla po nástupu Antonína Staňka do funkce ministra kultury a na jejímž základě padla na Jiřího Fajta dvě trestní oznámení v souvislosti s vyváděním peněz z NGP, kdy Jiři Fajt měl podepsat smlouvy a kontrakty sám se sebou v úhrnné výši 1,2 milionu korun.

Antonín Staněk je podle prezidenta hrdina, který odhalil korupci a tunelování v Národní galerii Praha, odvolání Jiřího Fajta bylo prý záslužným činem proti korupci v NGP

Prezident Miloš Zeman považuje Antonína Staňka za hrdinu, kterého je potřeba chránit a Jan Hamáček podle našich informací vsadil poslední kartu na Andreje Babiše. Ten mohl situaci a vládu dnes zachránit, kdyby podal na prezidenta republiky kompetenční žalobu. Jenže Andrej Babiš to odmítl, prezidenta republiky žalovat nechce, protože ví, že by se mu to velmi rychle vymstilo a znepřátelil by si prezidenta, který nezapomíná. Jan Hamáček tak zjistil, že ČSSD nemá podporu pro výměnu ministra ani u prezidenta republiky, ani u premiéra, který odmítá podat kompetenční žalobu na prezidenta. A tím jsou možnosti řešení vyčerpány, ČSSD nemá jinou možnost, než odejít z vlády, protože tímto okamžikem dochází k porušení koaliční smlouvy, kdy Andrej Babiš aktivně a vlastním nekonáním (proti prezidentovi) pomáhá de facto prezidentovi blokovat odvolání starého a jmenování nového ministra za ČSSD.

Jiří Fajt, bývalý ředitel Národní galerie Praha.

Ministr zahraničí za ČSSD Tomáš Petříček již oznámil, že je připraven podat demisi, první místopředseda strany Roman Onderka rovněž potvrdil, že ministři za ČSSD jsou připraveni podat demise. Andrej Babiš už otevřeně hovoří o rozpuštění sněmovny, aby se předčasné volby daly stihnout do konce října, nebo spíš v průběhu listopadu, protože je potřeba vzít v úvahu letní dovolené, poslanci mají zaplacené drahé zahraniční dovolené na Tahiti, v Karibiku a v podobných destinacích, které prostě nelze tak snadno rušit, resp. kompenzace za jejich zrušení by vylezla do stovek milionů korun. Ve Hnutí ANO se uvažuje, že mimořádná schůze sněmovny k rozpuštění by mohla být svolána v první polovině srpna a prezident by vyhlásil volby do 3 měsíců od rozpuštění sněmovny.

ČSSD nezbývá nic jiného než odchod z vlády, protože premiér Andrej Babiš nemá odvahu se postavit prezidentovi a podat na něj kompetenční žalobu

Jan Hamáček oznámil, že o odchodu ČSSD z vlády musí rozhodnout hlasování předsednictva ČSSD, které kvůli dovoleným bude možné svolat okolo 15. července, toto hlasování rozhodne, jestli ČSSD ve vládě zůstane, anebo odejde. Všechny informace, které proudí do redakce Aeronetu v této chvíli jsou takové, že za této situace ani jeden ministr za ČSSD nechce setrvat ve vládě Andreje Babiše, solidaritu prý projevuje i samotný Antonín Staněk, který prý rovněž je připraven podat demisi, pokud k tomu předsednictvo ČSSD po hlasování vyzve. Andrej Babiš vůbec neuvažuje o rekonstrukci vlády, nevidí prý jinou variantu pro pokračování vlády bez ČSSD. O podporu SPD se opřít nemůže, ve Hnutí ANO je proti tomu obrovský odpor. Jiné řešení než předčasné volby tak nepřipadá v úvahu.

Studená tiskovka, Jan Hamáček je po schůzce v Lánech zdrcený.

ČSSD se dostala do stejné situace jako v dobách Bohuslava Sobotky před 2 roky, kdy se bývalý premiér a předseda ČSSD rozhodl podat demisi k rukám prezidenta Miloše Zemana, ale ten mu s pobavením oznámil, že přijme pouze jeho demisi jako premiéra, ale nikoliv demisi celé vlády. Šokovaný Bohuslav Sobotka namítal, že je to protiústavní chování prezidenta, ale nakonec raději ustoupil a demisi stáhl. To však vedlo k naprosté diskreditaci ČSSD a Jan Hamáček je ve stejné situaci jako Bohuslav Sobotka. Samozřejmě, že vláda padnout nemusí.

Může nastat varianta, že Jan Hamáček zopakuje osud Bohuslava Sobotky a nápad s demisemi ministrů si nakonec rozmyslí a stáhne zpátky. To by znamenalo ale naprostou katastrofu pro kredibilitu celé ČSSD, navíc mnoho vysokých politiků ČSSD by to nerozdýchalo a podali by demise tak jako tak, sami za sebe a ČSSD by se začala drolit zevnitř. Tento proces by byl naprostou záhubou ČSSD, ztratila by poslední zbytky důvěryhodnosti. Jan Hamáček má přijít s Antonínem Staňkem příští pátek 12. 7. 2019 do Lán za prezidentem, Miloš Zeman se prý pokusí naposledy oba dva usmířit, ale Jan Hamáček to dnes odmítl, že Antonín Staněk musí z ministerstva odejít.

Pavel Rychetský to schytal přímo z Pražského hradu, v této situaci by měl raději mlčet, protože Miloš Zeman využívá jen to, co je napsáno v Rychetského ústavě

S postojem Miloše Zemana nikdo nepohne, na to jsme upozorňovali již v pondělí v našem článku. Jediný, kdo může ustoupit, je ČSSD se svým rozhodnutím odvolávat Antonína Staňka z funkce ministra kultury. Pokud z tohoto požadavku ČSSD neustoupí, vláda Andreje Babiše padne. A že je situace opravdu vyhrocená, to ukazuje exkluzivní informace, kterou naše redakce dnes obdržela před malou chvílí. Jedná se o jeden peprný výrok, který dnes zazněl na Pražském hradě, ale nebudeme zde odkrývat osobu, která výrok pronesla, abychom někomu nezpůsobili problémy. Tato osoba reagovala na rozhovor [6], který poskytl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský Českému rozhlasu. Rychetský v něm kritizoval prezidenta Miloše Zemana, že koná v kauze Antonína Staňka v rozporu s ústavou.

Pavel Rychetský, předseda Ústavního soudu a spoluautor české ústavy.

A tato zmíněná osoba na Pražském hradě na toto prudce reagovala slovy: “Rychetský by měl mlčet a šoupat nohama, je to koneckonců jeho Ústava, tak ať se chytne za tipec!” Toto drsné vyjádření je opravdu trefné, protože Pavel Rychetský byl v roce 1992 jedním z hlavních spoluautorů znění současné české ústavy a její text, který je plný vágních a nejednoznačných formulací, je z velké části dílem právě současného předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského.

V samotné ústavě se totiž hovoří o tom, že prezident republiky odvolá ministra na návrh předsedy vlády. Podle výkladu Ústavy [7] tak má učinit bez odkladu. Jenže, tento výklad ústavy je vágní hned ve dvou bodech. Za prvé, výraz “bez odkladu” není žádným časově exaktním údajem, může to být 1 hodina, 1 den, 1 týden, 1 měsíc, 1 rok, případně 1 volební období. A za druhé, největším problémem je slovo “návrh”.

Miloš Zeman si založí ruce v kříž přes prsa a  v tu chvíli s ním nic a nikdo nepohne. Každý, kdo Miloše zná, hned ví, na čem je

“Návrh” je v českém jazyce dokument, kterým jedna strana něco navrhuje druhé straně bez mandatorního náboje. To znamená, že druhá strana návrh posuzuje, protože návrh je přesně od toho, aby druhá strana návrh posoudila. A to znamená, že druhá strana není povinna dokument akceptovat a řídit se jím, pokud s návrhem nesouhlasí. Prezident Miloš Zeman zkrátka jenom postupuje doslovně podle znění ústavy a proto není divu, že v jeho okolí padají taková tvrdá slova na adresu jednoho ze spolutvůrců české ústavy, který dnes kritizuje prezidenta za to, že podle této ústavy postupuje doslova do písmene.

Prezident Miloš Zeman drží v hrsti celou vládu.

Velký problém má ovšem i Andrej Babiš. Dnešní schůzka v Lánech ukázala v plné nahotě realitu mocenského úchopu v ČR. Veškerou moc drží prezident Miloš Zeman. Když dojde na lámání chleba jako došlo dnes v Lánech a Jan Hamáček se otočil na Andreje Babiše s tázavým pohledem, že tohle si jako premiér necháš líbit, tak Andrej Babiš sklopil hlavu a zrak, zatímco prezident Miloš Zeman si spokojeně založil ruce přes prsa, jak je jeho zvykem a občas k vidění i na TV Barrandov při rozhovorech s Jaromírem Soukupem.

Jan Hamáček pochopil, že Andrej Babiš není tvrdý premiér, který by šel proti prezidentovi. Andrej Babiš už totiž na šachovnici sleduje nové rozestavení figur po předčasných volbách a opět bude chtít, aby to byl on, koho Miloš Zeman pověří sestavením vlády. Vojevůdce nebojuje předem prohranou bitvu, dopředu už plánuje novou a vymýšlí jinou strategii a nové rozestavení figur. Jak už jsem psal posledně, toto léto zapomeňte na okurky, budou se dít velké věci. A hlavně změny.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
tehu
Návštěvník
tehu

Opět je to velká hra s malými figurami – obraz zoufalé snahy diletantů udržet se u moci. Jenže moc je vždy spojena s odpovědností a tato situace krásně ukazuje, kdo odpovědnost má a kdo ne. Pokud jde o ústavu, doporučuji se sní seznámit. A když potom vezmete ostatní zákony, ombucmana, ústavní soud atd. budete se mnozí “divit ušima” – já osobně se divím jen v případě, že něco v tomto státě funguje…

Pijack
Návštěvník
Pijack

Havloidi vřískají proti ústavě 🙂 Tohle nevymyslíš. Autoři resp. spoluautoři Ústavy ČR – Havel, Rychetský, Dienstbier, Jičínský (starý soudruh ČSSD)… a s nimi plno nadšených disidentů a podporovatelů sudeťáků, sluníčkářů a jiných netáhel. Všichni se v té době bili v prsa, jak máme novou Ústavu. Pamatujete? Podle mne je to cár papíru, resp manuál k rozdělení moci ve státě. Ani slovo o právech slušných občanů ve formě nějakých smysluplných dodatků… pouze obecné floskule o lidských právech bla bla bla, která se u mnoha občanů v dnešní době vůbec neuplatňují, hlavně v řadách justice a PČR. Cenzura se zesiluje, účelově se vytváří chudinské oblasti, proti kterým je bílá pracující rodina zcela bezbranná. Zavírají se lidé za názory s tím, že šíří nenávist. Herci nadávají, že jim Ústava nedovoluje v zemi vládnout. Chtěl bych jednou slyšet definici nenávisti z úst politiků, kteří dnes o této Ústavě mluví jako o nedokonalé. Tohle by dokázalo vyřešit pouze vybudování pracovních táborů a tyhle žvanily do nich nastěhovat.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Na Zemanově místě bych si tohle pouštěl třikrát denně:
http://www.zemancountdown.cz/
Ráno pro povzbuzení chuti do práce, po obědě pro lepší zažívání a před spaním pro klidné usínání.
Představa, že tu bandu blbečků budu ještě tak dlouho iritovat pouhou svojí existencí by mě totiž naplňovala tichou radostí a uspokojením a motivovala by mě k další práci.
Největší sranda na tom je, že ty blbečky ani nenapadne, že by Zeman s jeho prognostickou minulostí a mnohaletými zkušenostmi z politiky, mohl mít věci spočítány lépe než oni a že to chápe na daleko vyšší úrovni. On si s tím Putinem a Si Tin Chingem nejezdí povídat o počasí. Pravděpodobně ani o fotbale.
A vo tom to je.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Odejdou socani z vlády…někteří na to tlačí jako např. věčný soudruh štěch… Hamáček- Sralbotka 2 by měl vyzvat komunistu, stbáka, celoživotního odboráře, člena milicí, práskače a udavače, nevzdělaného soustružníka a blba Štěcha, kobylí hlavu s prasečím pyskem Dienstbiera a další senátory ČSSD, ať složí na protest, proti “porušování ústavy Zemanem”, také svoje funkce a rezignují. To byste viděli to tóčo, jak rychle by ti senátorský paraziti, příživníci, zbyteční blbci a socanský šmejdi otočili, jak by se kroutili, odporná pakáž.
Když M.J. Hus , proč ne taky Staněk !!!!!
Po odvolání z funkce ministra, bude zbaven všech stranických a společenských funkcí . Důkladné šetření jeho působení v úřadě ministra kultury , přinese hluboce znepokojující fakta, svědčící o vlastizrádném jednání . Napojení na Kreml je zřejmé. Forenzní audit, který je zatím v “režimu přísně důvěrné”, nenechá stranické špičky ČSSD v klidu. Ba právě naopak. Staněk je ihned zatčen a převezen ještě téhož dne policií do vazební věznice . Po několikaměsíčním zostřeného vyšetřování jsou všechna fakta potvrzena , velezrada je prokázána. !!!! Miroslava Němcová je zděšená. !!!! Nezávislý soud vynesl bezprecedentní verdikt .( Nezávislá ministryně spravedlnosti se při tom dˇábelsky chechtá.) Staněk bude upálen na Koňském trhu dne 17. 11.2019. Upálení bylo na zásah Předsedy Ustavního soudu Pavla Rycheckého změněno na humální ” stětí hlavy” . ( dovětek : z vyvýšené tribuny a za přítomnosti davu Pražanů , popravě přihlížel Jan Hamáček, Stanislav Dolínek, Miroslav Poche, Bohuslav Sobotka, Milan Chovanec. Jako čestní hosté byli pozváni Miroslav Kalousek a Karel Schwrzenberg, který se pro vážné zdravotní problémy řádně omluvil .) Poslední řeč před popravou a duchovní útěchu , pronesl bývalý mistr kultury Daniel Herman. Po té volební preference ČSSD vylétly na závratných 31 % !!!!! Paroubek přispěchal s tiskovým prohlášením o svých zásluhách na nových výsledcích.
Všichni se vzájemně s té zkrachovalé partaje vylučte.
A Al-Hamajda, nezapomeňte pak zhasnout.

.lak
Návštěvník
.lak

Dobrý, kromě Štěcha. Už by se živitelé kořistníků pásli, ale ne na panském. S trauntnberkovým ať kůň chlastá sám, práglismus.

Profesor
Návštěvník
Profesor

Milion debílek si tedy splnil svůj ůkol ,a teď mohou nastoupit Sérošovi peníze a Slovenská šablona se může skopírot i u čehúňou. A skautík Hamáčik může mít svuj poslední obraz předsedy na chodbě Lidového domku.
A nějaká morální otázka či policejní vyšetření experta Jiříka Fajta zřejmě nikoho nezajímá ani Čt ani Seznam Tv. Příště skautící z čSSd opět nezapomeňte vybrat za předesdu tu nejslapší kobylu.
a Pane premiére vraď-te se k prohlášením a slibům před vstupem do politiky a jejich realizaci.
– neziskovky seškrtat peníze a dát je na důležitější věci.
– nový zákon a kodexy ,vyváženosti a o informování občanů médii.(veřejné služby)
-policistům kteří byli odejeti z různých rozpracovaných kauz nabídnout návrat a dohlídnou na jejich dotáhnutí do konce.

Babuš
Návštěvník
Babuš

Teď pan VK říká na SVCS, že nechápe proč Harmáček rozjel akci proti Staňkovi, když prý ví, že to neobhájí, a že prý je to cílené aby zničil ČSSD. OK, možný to je, ale proč to dělá konkrétně pan Harmáček? No proto, že za to dostane (nebo si to aspoň myslí) místo v “nebi” , v Bruseli. Fajt je totiž slunec. Vítač. Kamárád Wej-Weje. Kamarád spojených piček celého světa. A ty můžou krást, můžou lhát, můžou vše. No a socan Staněk si dovolil na něj šáhnout. To posral. Harmáček je jako Babuš, jen na něj netlačí EU kvůli dotacím, ale “kultůrní” fronta buzen. A to je sakra síla. ON ví, že žádná budoucnost socdem není a že by mohl vlézt do zadku těm co vlánou světu. NIC víc v tom není.
comment image

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

Mustafu al-Hamaniho přes zočinecké spolčení ASPEN řídí Ba Ka La a ultra radiklní víznaviči kultu osobnosti Venci slinty kam patří právě i skorumpovaný Fajt

Karel IV
Návštěvník
Karel IV

Babiš a celý spolek okolo ANO neustále básní, jak je tato vláda úspěšná a geniálně vede ovčany naší země ke světlým zítřkům. Jak má ale občan za tohoto údajného stavu rozumět tomu, že skvěle pracující a fungující vláda v čele s Babišem odvolává ministra, na kterého díky Zemanovi prasklo, že si v této fungující vládě dovolil odvolat osobu na kterou se odhalilo šmé, již od pohledu podivnou, sedící jednou půlkou v ČR a druhou kdesi v Německu ( https://magazin.aktualne.cz/kultura/umeni/jiri-fajt-narodni-galerie-rozhovor-smlouva-ministerstvo/r~c5329a6264f711e9b38a0cc47ab5f122/ ). Jedna taková týpka ( obdobného profilu) tady již také byla a poplivala občany naší země, když podle tisku prohlásila, že Čechům se toho za fašistické okupace tolik nestalo. To si opravdu necháme plivat do obličeje kdekým, co k nám přitáhne? Takže vláda podle Babiše funguje a Babiš a ČSSD se rozhodnou odvolat ministra, který v té vládě dělá co má!!! Opravdu skvělé. Ze svinčiku zasetého po roce 89 pomocí účelovky jménem OF bublají čím dál hutnější smradlavé koule. Nevšiml jsem si, že by ti co tady poučují Zemana z Ústavy ,neb údajně nekoná, oznámili důvod odvolávání fungujícího ministra. No zdá se, že ti co tak vehementně učí Zemana podepisovat, mají zřejmě máslo na hlavě a bojí se, aby zase snad nedej bůh někdo nezačal konat, když prasknou jejich levárny. Kdyby si někdo z nás jen pomyslel na levárny, které páchají mocipáni, tak naše “vyspělá” justice mu ukáže zač je toho loket. A tady se handrkují o to zda týpka odvolat ( a později ho zase nasadit jinam) a “vyspělá” justice nic. A to se Zemana v žádném případě nezastávám, minimálně kvůli jeho osobnímu odsouhlasení teroristických náletů na Jugoslávii v roce 99. ( https://zpravy.idnes.cz/letecke-utoky-odsouhlasil-za-vladu-jeji-predseda-fbp-/domaci.aspx?c=990329_144656_domaci_jpl )

Walderode
Návštěvník
Walderode

Když jsem slyšel, co kapavka v jeho pondělním pořadu pro zjednodušené posluchače pepy ze severu, lubory z brna a podobné říkal na adresu VK a hlavně Michala, udělalo se mi špatně od žaludku a zároveň jsme měli pocit, že se už definitivně zbláznil. Asi to bude kombinace obojího. On nic nečte, neposlouchá, jen čte to, co mu píší posluchači. Takto se nechová rovný člověk, ale svině, které záměrně zneužívá desinterpretací. Pokud by nebylo VK a Michala, tak ani nemá co vysílat, protože jeho informace jsou prd. Divím se Zdeňkovi Chytrovi, že má žaludek tam vůbec lézt, když ví, že na ty informace, které tam bude říkat, mu dohodil právě Michal, kterého tam ten jedovatej a nemocnej dědek těžce pomluvil za ten kus práce, který odvedl. A co týče toho druhého majitele na SR, ten už ty papíry na hlavu má delší dobu. Kapavka je neštěstí a špína pro alternativu. Od počátku jsem si myslel, že když někdo dělá v alternativě, musí mít zákonitě nějakou úroveň morálních kvalit a snaží se hledat pravdu. Jak hluboce jsem se mýlil je vidět právě na těchto dvou. Je mi z nich fakt na nic a už jsem se zařekl, smazal jsem z oblíbených a konec. Nepřišel jsem do alternativy, abych musel poslouchat takový humus.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Jedovatej dědek napřed začal kydat špínu na “Petra a Pavla”, než ho někdo upozornil. Takže pomatenej Kapal kydal špínu na AEN a ani nevěděl, na koho tu špínu kydá.

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

Generál Petr nebo Pavel je agent cizí moci a k ultra radikálním vyznavačům kultu osobnosti Venci slinty má velmi blízko

r.m.
Návštěvník
r.m.

Když se vám to holoto nelíbí, tak vás rozpouštím – přiznám si, že tohle řešení má moje sympatie.Ona Holota si uvědomí, že jsou jen součástka systému, protože si rychle spočítají o kolik by přišli už příští měsíc. Představte si to prázdno, z čeho saturovat svůj nákladný životní styl. Žádný prachy na asistenta, takže i příbuzný budou naštvaný…
Staněk má moje sympatie. Je sice taky maskot, ale nechat ty dva, aby se dostali k lizu, je nesnesitelný. Hned by se pustili do penězovodu. A tím by to neskončilo.

Zrada a hysterická gesta, reagoval ministr kultury Staněk na Twitteru na Hamáčka
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/antonin-stanek-kritizoval-predsedu-cssd-hamacka-ten-jedna-o/r~5353938c9f2711e9b16b0cc47ab5f122/
Napsat, že Hamáček je zrádce, je v poslední době vždycky trefa ))) První, co si vybavím po slově hamáček je slovo zrádce. Image k nezahození, Jene, jsi génius ))) ))).

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Ale třeba i Staněk v tom jede, jestli jde o komplot neožidoliberalismu na likvidaci stoleté socdem, aby se už nezvedla, jak naznačil na rádiu pan Vedoucí. A jak jinak než kolosálním skandálem. Sledujme nyní co bude dělat Foldyna a jeho spřízněnci.

Mahdi
Návštěvník
Mahdi

Tak jestli si někdo myslí že president Zeman si nechá ujít přiležitost k odvetě za to když někdo chce vyhodit a navíc neprávem byvaleho zemanovce Staňka tak je neskutečně naivní … a k situaci v Čssd? Stači vyrok Šmardy v událostech komentářích ze čtvrtka 4.6. … cituji : vystoupení Hamačka po setkáni s prezidentem se mi libilo … bylo jasné a srozumitelné … konec citátu … tak jestli si někdo myslí že k uspěšné politice stačí byt jasný a srozumitelný tak zaspal 20 let života … ano tehdy se velkohubě plkalo o všem a o ničem a možná tehdy by to na někoho zapůsobilo ale dnes se již píše rok 2019 …