Zdroj z okolí Hradu: “Chtěli po nás vyhostit 30 ruských diplomatů, nakonec...

Zdroj z okolí Hradu: “Chtěli po nás vyhostit 30 ruských diplomatů, nakonec ale tu nulu za trojkou museli škrtnout!” Další politické vítězství prezidenta Miloše Zemana, neocon se nažral a Babiš zůstane celý! Proč se Paul Ryan nesetká s prezidentem? Zeman mu řekl, že nesmí předbíhat!

Zdroj z okolí Hradu: “Chtěli po nás vyhostit 30 ruských diplomatů, nakonec ale tu nulu za trojkou museli škrtnout!” Další politické vítězství prezidenta Miloše Zemana, neocon se nažral a Babiš zůstane celý! Proč se Paul Ryan nesetká s prezidentem? Zeman mu řekl, že nesmí předbíhat!

Prezident republiky Miloš Zeman dosáhl dalšího velkého vítězství na poli diplomacie. Ostře sledovanou kauzu celoevropské protiruské hysterie a snahy o vyhazování ruských diplomatů z jednotlivých evropských zemí kvůli zinscenovanému plynovému útoku na Sergeje Skripala a jeho dceru v londýnském Salisbury doprovází masivní protiruská kampaň i v České republice. V jejím čele stojí Helena Langšádlová (TOP09), která je známa svojí protiruskou agendou. Zdroj naší redakce z okolí Pražského Hradu nás dnes ovšem informoval o neuvěřitelných souvislostech, které probíhaly koncem minulého týdne a o víkendu.

Skupina politiků okolo TOP09 a ODS totiž podle našich informací tvrdě lobovala u ministra zahraničí Martina Stropnického za to, aby Česká republika vypověděla ze země až 3 desítky ruských diplomatů, to by bylo dokonce více, než kolik jich vyhostila samotná Velká Británie. Ruská ambasáda v Praze je jedna z největších ve Střední Evropě, alespoň co se týče diplomatického sboru ruského zastoupení v ČR.

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem při státní návštěvě v Rusku. Miloš Zeman dnes ochránil nejen Babiše, ale i zájmy globalistů v Praze.

V kritické situaci je Andrej Babiš, který se nachází ve vskutku schizofrenní politické situaci. Jeho Hnutí ANO je totiž široce rozkročeno zleva až doprava a cokoliv v této chvíli by Babiš udělal, dočkal by se odvety a odporu buď z jedné nebo druhé části vlastního hnutí. Část hnutí ANO je silně pro-západně orientované. To jsou bývalí voliči ODS a TOP09, kteří přešli v roce 2013 do Babišova Hnutí ANO.

Druhá část lidí uvnitř ANO jsou středolevicově naladění voliči, kteří dříve tvořili tvrdé jádro ČSSD, ale také část voličů KSČM po posledních volbách. Pro tuto skupinu lidí uvnitř ANO jsou jakékoliv sankce proti ruským diplomatům nepřípustné, zatímco bývalí voliči ODS a TOP09 uvnitř ANO požadují de facto větší sankce proti Rusku, než které požaduje Londýn. A to zdaleka není jediný tlak. Andrej Babiš je ve schizofrenním postavení i ve vztahu ke svým zájmům ve směru k Agrofertu a také ve vztahu k Pražskému Hradu.

Bez souhlasu Miloše Zemana se dnes v Praze nic nepohne, nakonec Rusové pošlou domů 3 zaměstnance z Prahy, kteří prý už přesluhují

Andrej Babiš stojí a padá s Milošem Zemanem, ale na straně druhé nemůže Babiš ignorovat tlak Evropské komise na odvolání ruských velvyslanců jako kolektivní gesto solidarity s Londýnem, i když je to gesto zcela falešné. A tak není divu, že skupina poslanců a politiků okolo TOP09 a ODS tlačila na ministerstvo zahraničí, aby Česká republika vypověděla ze země alespoň 30 ruských diplomatů, protože jich prý je v Praze moc, jak se nedávno vyjádřila i Helena Langšádlová v České televizi.

Jenže, do celé hry vstoupil Miloš Zeman. Po víkendové schůzce mezi Milošem Zemanem a Andrejem Babišem bylo dohodnuto, že ministerstvo zahraničí ČR nevyhostí 30 ruských diplomatů, ale jenom 3 ruské “pracovníky” z ruské ambasády. Tento opatrný slovník ukazuje, že Miloš Zeman jasně ukázal, kdo má momentálně delší klacek v ruce. Oficiálně budou jen 3 pracovníci ruského zastoupení označeni za nežádoucí [1], a aby toho nebylo málo, Pražský Hrad si vymínil i další podmínku, symbol, že termín opuštění ČR musí být k 1. Aprílu. Tedy na Den bláznů (April Fools’ Day).

Paul Ryan bude mít přednášku v Karolínu. Dost slabá náhrada za Pražský Hrad.

Pražský Hrad tím vysílá symbol do Moskvy, že je to vtip, že vypovězení 3 pracovníků není myšleno vážně ve smyslu sankcí proti Rusku, že jde o ústupek kvůli stabilizaci Babiše v jeho straně. Zdroj naší redakce z okolí Pražského Hradu nám sdělil doslova, citace: “Chtěli po nás vyhostit 30 ruských diplomatů, nakonec ale tu nulu za trojkou museli škrtnout, to se prostě nedalo, to by Zeman Andrejovi nedovolil… Ti tři Rusové stejně už tady měli nějak končit, co máme informace…”. Znovu se ukazuje, jakým způsobem funguje mocenský tandem Zeman – Babiš a kdo v tomto tandemu má hlavní slovo a řídící roli.

Ministerstvo zahraničí navíc jako důvod musí uvést, že vypovězení 3 pracovníků ruského zastoupení v ČR je hlavně odvetou za ruský výrok o tom, že ČR pracovala na výrobě Novičoku. O tom, že prezident Miloš Zeman kontroluje situaci, o tom svědčí i fakt, že jako vrchní velitel ozbrojených sil dnes pověřil BIS, aby pátrala po Novičoku v České republice [2]. Prezident Miloš Zeman má podle našich informací indicie o tom, že na území ČR se opravdu nachází tzv. referenční vzorky bojových plynů řady A-230, které si Velká Británie pojmenovala kódem zpracování bojového nosiče, např. oxidů dusíku, uhlovodíků, draslíků (např. NO2CHO2K), kde vazba molekul tvoří písmena V nebo Y, takže NOVCHOK, NOYCHOK apod.

Now We Choke a Paul Ryan dostal od Miloše Zemana košem

Britové tuto směs nosiče označují jako “Now we choke” (Teď dusíme) a také jako “New Choking” (Nové dušení), což má jistou fonetickou podobu s molekulární podobou nosiče této bojové látky, nikoliv samotné bojové látky A-234, od ní tento název není odvozen. Jak už jsem říkal v pátek na rádiu, právě typ nosiče bojové látky je jedinou stopou, jak se dostat k výrobci chemické látky použité v Salisbury. A jelikož Britové odmítají Rusku poskytnout tento vzorek, znamená to, že podezření z tohoto útoku padá na Brity, konkrétně na tajnou službu MI-6.

Československo v 70. letech provádělo pokusy a výrobu bojových chemických látek 4. generace a část těchto vzorků je určitě ve skladech dnešních protichemických jednotek AČR. Bez nich by vlastně ani nemohly protichemické laboratoře fungovat. Stopa vyšetřování tak zřejmě povede k tzv. referenčním skladům bojových látek pro potřeby protichemické obrany v ČR. Rusové vychází z informací z MI6, kde mají své agenty a krtky, takže musí vědět, že vzorek A-234 se do Británie dostal ze zahraničí, a to zřejmě z ČR, z Polska anebo ze Švédska. Podle nosiče je totiž možné dopátrat původ chemické látky ze Salisbury.

Donald Trump a mocenský tandem v USA. Donald Trump, reformista a Paul Ryan, neokonzervativec. Vztahy mezi nimi? Jejich výrazy v tvářích jsou více než výmluvné.

O tom, že Američané to opravdu v Praze nemají snadné, to potvrzuje současná návštěva šéfa sněmovny reprezentantů amerického Kongresu Paula Ryana v Praze. Zatímco Česká televize jako obvykle vypustila do světa lživou dezinformaci o tom, že Paul Ryan nemá o setkání s Milošem Zemanem zájem, ve skutečnosti je to úplně jinak.

Paul Ryan požádal o schůzku s Milošem Zemanem už v únoru, ale Miloš Zeman to odmítl s tím, že podle české tradice má být první vrcholná schůzka nově zvoleného českého prezidenta s hlavou Slovenské republiky, a že by tudíž nebylo diplomaticky korektní, aby “jenom” šéf amerického kongresu se setkal s českým prezidentem jako první, když ještě neproběhla schůzka se Zemanovým rovným partnerem, slovenským prezidentem Andrejem Kiskou. Z tohoto důvodu Miloš Zeman setkání s Paulem Ryanem odmítl. Informaci máme potvrzenou od stejného zdroje z okruhu Pražského Hradu. De facto stejnou informaci z okolí Hradu dnes přinesly i Parlamentní listy [3].

Miloš Zeman nařídil BIS, aby pátrala po Novičoku v České republice. Kdo poskytl Britům vzorek pro provedení zinscenovaného útoku v Salisbury?

Co to znamená? Miloš Zeman vymetl dveře na Hrad se třetím nejvyšším ústavním činitelem USA. Současně je Paul Ryan nejvyšším neoconem v ústavním americkém systému. Miloš Zeman však dává přednost tradici, tedy schůzce se slovenským prezidentem. Jaká facka je to do tváře amerických neoconů, to si jistě dokážete domyslet, a aby toho nebylo málo, oznámení o vyhoštění jenom 3 ruských pracovníků a navíc s datem odjezdu do 1. Apríla je natolik jasný výsměch Hradu americkému místodržiteli, který je zrovna v Praze, že to zcela jasně ukazuje na to, jak obrovsky silnou a suverénní pozici má Miloš Zeman.

Jak už jsme říkali dříve, Miloš Zeman je kandidátem globalistů euroasijského křídla a právě v těchto hodinách ukázal svoji sílu a moc. Rusové nic neutrpí v Praze, tři zaměstnanci jsou nic, naopak Miloš Zeman nařídil BIS pátrat po Novičoku v ČR a jako přídavek k tomu odmítl setkání s šéfem amerického kongresu, protože má nižší postavení, než slovenský prezident. Kdo by si to dovolil v jiné zemi nepřijmout šéfa amerického Kongresu?

Po zdroji Novičoku bude pátrat i česká BIS.

Můžeme tedy říct, že neoconi v Bruselu dosáhli svého, ale v Česku to dopadlo úplně jinak. Praha je pod pevným úchopem Miloše Zemana a globalistů, Paul Ryan má dveře na Pražský hrad zavřené, protože nesmí předbíhat slovenského prezidenta. Chápete tu potupu Ryana? Je to typicky symbol, který používá často i Vladimir Putin, že nechá v Kremlu čekat zástupce z jiných zemí dlouhé dny, protože diplomatický protokol hovoří jasně, prezident se nejprve setkává se sobě rovnými, tedy zase s prezidenty. Předsedové vlád a parlamentů jsou až další v řadě. Američané na toto nejsou zvyklí a Miloš Zeman ukazuje, že umí kormidlovat způsobem, aby ochránil Babiše v jeho vratké pozici, ale zároveň aby nerozboural most, který Pražský Hrad spolu s globalisty staví směrem na východ. Miloš Zeman je opět vítězem, psi z Londýna budou štěkat, ale globalizační karavana pojede dál. A jestli to někdo chápe nejlépe v této chvíli, co se děje v Praze, je to právě Paul Ryan.

Pokud se Vám líbí naše práce, naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka nám pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan Žižka z Trocnova
Návštěvník
Jan Žižka z Trocnova

Míra entropie v lidské společnosti je tak vysoká, že nelze vyloučit vůbec nic.

Frank
Návštěvník
Frank

Proto ten řev kolaborantů z HOP09. Upocená obluda Langsádlo se chce se svými soukmenovci ve straně vzteky posrat.

hirameki
Návštěvník
hirameki

třeba ještě taky vypelichá roztřepená opice.

Ema
Návštěvník
Ema

Chci jen upozornit na toto video, kdo to ještě neviděl
https://www.youtube.com/watch?v=XO1NCItSWys

Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

Zemanovi vyčítám jedinou věc. Že se nyní opět v inauguračním projevu vyjádřil proti jediné opravdu vlastenecké straně v ČR, proti DSSS. Jinak s jeho kroky většinou souhlasím. Dovedete si představit, kdyby na Hradě seděl ten vítač a aktivista muslimského bratrstva Drahoš? Ten by měl rypák celý hnědý, jak by tomu Ryanovi lezl do zadku. Ten by byl schopen zavřít celou ruskou ambasádu i přes následky, jaké by to mělo. Takže bohužel nikoho jiného, než Zemana volit nešlo.

Harmonika
Návštěvník
Harmonika

Bodaj by sme mali na Slovensku takého prezidenta, ako je Zeman. Vážte si ho. Toho nášho proamerického Kisku väčšina občanov S R ani nepovažuje za svojho prezidenta.

nexen
Návštěvník
nexen

Pan VK ve včerejší promluvě na internetovém rádiu (2018-03-30) věnoval pozornost také Slovensku v souvislosti s tamním nevypovězením ruských diplomatů. Rozebral situaci dost obšírně a vyšlo mu, že prý jde o odvetu slovenské vlády Spojeným státům za nedávný pokus o bratislavský “majdan” a že tato odpověď byla umožněna přimknutím se Slovenska k Německu Angely Merkel za současné situace oslabování moci USA nad Evropou. Přitom zcela opomněl zmínit elementární motiv, který měla slovenská vláda ke svému rozhodnutí:
Ta od počátku nedávných nepokojů zastávala pevný názor, že záhadná vražda novináře Kuciaka a jeho snoubenky má být nejprve vyšetřena, a teprve pak má být označen viník a přijímána personální opatření. Kdyby nyní, v kauze Skripal, byla postupovala opačně, byla by ztratila tvář v očích slovenského národa, a to jak přízeň svých voličů, tak respekt svých odpůrců.
Zásadový postoj slovenské vlády vyniká zvláště ve srovnání se zcela opačným přístupem premiéra vlády české v demisi. Ten je sám ve funkci díky tomu, že pan prezident ctí presumpci jeho neviny. Dalo se tedy očekávat, že se pan premiér vyhne unáhleným rozhodnutím v kauze Skripal, kde chybí jakékoliv důkazy a vyvstává mnoho pochybností, ale nestalo se.
Pan Babiš chtěl řídit stát jako firmu; neříkal, že chce řídit stát jako filiálku Bruselu. Není mi z něho vůbec dobře.

na-co
Návštěvník
na-co

Posielam Ti tento obrázok, týka sa to tej veľkej aféry s otrávením ruského bývalého špióna- Škripaľa v Anglicku.

Neviem, či by sa to dalo nejako rozšíriť aby národ videl, že Angličania si myslia, že sme naozaj debili.

Tí anglický idioti zabalený v plaste ako ochrane proti nervovo paralytickému plynu – ktorý účinkuje do 15s – a na ceste holuby, ktoré na to kašľu, asi si pichli antisérum.
https://vk.com/socha?z=photo325721098_456243051%2Falbum325721098_00%2Frev

obrázek v odkazu

Neznama
Návštěvník
Neznama

Je to smazane jako video vyše. Ty fotky by se meli ukladat primo tady v clankach, ne adresy, aby se zachovali pro pozdejsi ctenare.
Ac24 melo fotky tady ale tez nejde ted otevrit :
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12629-britove-informace-skripal-lidstvo

Koukam ze to ale tez nejde ted otevrit pokud mi neblbne Net

kia
Návštěvník
kia

Velvyslanectví USA v Praze vyhlašuje speciální grantové kolo zaměřené na boj s dezinformacemi v České republice a na omezení jejich negativního vlivu.
https://slobodnyvyber.sk/inzerat-usa-ambasady-v-cesku/

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

no to je jednoduche. At nam do “normalnich” zprav pisi obektivne, pravdive a rozumne a nebudem se obracet k alternative ☺. Kdyz Vam do normalnich zprav pan Pehe po volbach napise, jak se tesi, az tisice Zemanovych volicu konecne umrou, dalsi novinarka tyto volice oznaci za luzu, atd..tak at se nedivej. Americka ambasada at se stara o kvalitu zprav u nich doma. Do zprav v CR Americanum nic neni.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tak snad mi pan Admin pomohl prolomit “Hekra!” 😉 :-)))

Jen par zameskanych postrehu ;-):
* Myslim, ze pan Prezident velmi Salamounsky a diplomaticky vyslal jasny vzkaz, co si o te saskarne mysli – a to tim, ze “solidarni”/stádní vyhostovani u nas podminil datem 1.Aprila!
* RadobySoudruzi snazivi komentatori prijezdu emerickeho Vezira, kterak udajne “odmitl” potkat naseho PREZIDENTA REPUBLIKY, asi netusi!, ze takova setkani protokolarne zpravidla probihaji SYMETRICKY.
To znamena (pro ty omezence a stvace), ze Turista z US na pristich 5 let bude muset maknout, aby byl takyPrezidentem, aby mel vubec NAROK… A Donik tu kost jen tak nepusti 😉
Neco jineho by bylo, kdyby jako kamaradi (a to zrejme nejsou…) se spolu rozhodli mimo funkce treba zajit k Flekum a hrat na sago, jako nekteri…
Tragedie a ostuda nasi Diplomacie ovsem je, kdyz tato pravidla symetricity potiraji nasi Diplomate! (Zantovsky, Kolar z Hovnot, atd..)
* Nechapu, z jakeho titulu delal prednasku nasemu Parlamentu americky TURISTA??.
(Zadna oficialni navsteva USA v CR neprobiha!)

Administrator
Admin

Ta hláška “Hekr?” už by se neměla objevovat, pokud ano, tak mi dejte vědět.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ok, dekuji 😉

dastin
Návštěvník
dastin

Proc kdyz neco napisu porad pise proccesing????
Kdyz nechcete, aby nekdo neco psal, tak to zdelte rovnou, vzdyt tady nemusim ani chodit a prizpivat. €
Uz to slo, co s tim mate?

dastin
Návštěvník
dastin

Zase to nejde seru na to……..