Zdroj z Bílého domu: “Ruský Airbus má na svědomí Muslimské bratrstvo, věrný...

Zdroj z Bílého domu: “Ruský Airbus má na svědomí Muslimské bratrstvo, věrný spojenec USA!”

Zdroj z Bílého domu: “Ruský Airbus má na svědomí Muslimské bratrstvo, věrný spojenec USA!”

Ticho jako po pěšině. Bílý dům a Obamova administrativa mlčí jako zařezaná. Video, které se záhy po pádu ruského Airbasu nad egyptskou Sinají dostalo na internet, je podle všeho pravdivé a autentické. Děsivé záběry [1], které zachycují explozi dopravního letadla, jsme uvedli v našem článku jako jedni z prvních na české zpravodajské scéně. Jak se teď ukazuje, záběry pořízené profesionální televizní videokamerou s velkou ohniskovou vzdáleností opravdu zachytily okamžik útoku. Podle všech indicií se zdá, že na palubě explodovala nálož. Na videu není totiž vidět ani kouřová stopa řízené rakety, takže je vysoce pravděpodobné, že nálož byla umístěna přímo v letadle.

Egypt se snaží od samého počátku mlžit. Již dvě hodiny po nálezu černé skříňky totiž Káhira přispěchala s prohlášením, že na záznamech není nic zvláštního a že letadlo mělo zřejmě technickou poruchu. Uvážíme-li, že záznamy z černé skříňky se analyzují i několik týdnů, než vyšetřovací komise vynese nějaký názor, tak to prostě vypadá, že Egypt se snaží celý incident zamést pod koberec. A je k tomu dobrý důvod.

Muslim%20Brotherhood.jpg
Muslimské bratrstvo v tradičním úboru džihádistů…

Strach Egypta ze ztráty západních turistů a neochoty létat do a ze země by mohl přivodit bankrot turistických resortů v Egyptě. Ovšem zajímavější je právě poslední informace, která přišla z USA. Americká administrativa je podle vnitřního zdroje přesvědčena, že za bombovým útokem na ruský Airbus stojí Muslimské bratrstvo [2][3]. Přesně to bratrstvo, které Barack Obama označil za “demokratický pilíř umírněných muslimů v islámském světě” během Arabského jara v roce 2011.

Obamovy obavy

Spojené státy jsou teď v situaci, kdy jakékoli odhalení a spojení tragédie ruského letu s Muslimským bratrstvem bude vodou na mlýn Kremlu, který tvrdí už několik měsíců, že islamisty v Sýrii nedělí na umírněné a radikální, protože mezi nimi nevidí žádný rozdíl. A právě Muslimské bratrstvo je “umírněný” spojenec č. 1 americké administrativy v regionu (vedle “neumírněného” Islámského státu), protože Washingtonu stálo toto spojenectví i za podražení samotného Husního Mubaraka, bývalého neomezeného vládce Egypta. Ten šel po Muslimském bratrstvo jako vzteklý pes a zakazoval jejich činnost, protože o Muslimském bratrstvu tvrdil (a zřejmě správně),  že to jsou teroristé.

Američané jsou ve volbě svých spojenců diletanti, zdálo by se. Ale to je velký omyl. Američané nemají žádné spojence, jenom subjekty k momentálnímu použití. Tato tzv. “toaletní politika” americké administrativy, kdy je schopna a ochotna z hodiny na hodinu odepsat jakéhokoliv spojence a spláchnout ho jako použitý toaletní papír na záchodě, je doslova pověstná. Podstata je v tom, že se to zrovna americké vládě hodí, a to je varovným prstem pro každého, kdo by chtěl s Američany kolaborovat.

720x405-Screen-Shot-2015-02-12-at-2.28.12-PM.png
Focení selfíček je pro Obamu otázkou života a smrti…

Podívejte se, jak dopadl spojenec americké CIA z 80. let v Afghánistánu, jistý pan Bin Ládin. Všimněte si, jak skončil jistý spojenec v Iráku, pan Saddám Husajn. Není potřeba zapomínat ani na jistého vládce z Libye, který se vzdal zbraní hromadného ničení, vzdal se podpory terorismu, odškodnil oběti z Lockerbie a bláhově si myslel, že dobré vztahy s USA přinesou jeho zemi ještě lepší budoucnost. A podobný osud čeká co nevidět i jistého pana Porošenka, pár stovek kilometrů na východ od českých hranic.

Plán na destabilizaci Blízkého východu a severní Afriky stál Američanům za zničení mnoha letitých spojenectví a ještě více lidských životů. Jenže kauza zříceného ruského Airbusu na Sinaji je jiná káva. Je to útok na Rusko. Muslimské bratrstvo zřejmě propašovalo skrze technický personál letiště do letadla trhavinu a poté dali echo filmovému štábu v poušti, aby explozi letadla natočili. Věděli, kudy poletí, v kolik hodin, věděli přesně, co mají natočit.

Spojenci s omezenou trvanlivostí

V Islámském světě neexistuje žádný umírněný džihád. Džihád je jenom jeden, a ten nemá žádné varianty. Americká administrativa dodala v letech 2011 a 2012 do Egypta a Libye tolik zbraní, že ani Bílý dům o tom nemá přehled. Je poměrně pravděpodobné, že islamisté dostali i plastické výbušniny bez “traceru”, to znamená bez přimíchaného jemného kovového prášku, který se od konce 80. let minulého století povinně přidává do komerčně prodávaných plastických výbušnin kvůli jejich detekci na letištích. Toto však neplatí pro vojenské využití a speciální operace, takže pokud islamisté dostali od USA plastické trhaviny bez traceru, mohli bez problému do letadla dostat i klidně tucet velkých kufrů nacpaných až po okraj touto výbušninou.

[VIDEO] Oficiální video Islámského státu zachycující explozi ruského Airbusu nad Sinají v Egyptě

Pokud si ještě jednou prohlédnete video, zjistíte, že exploze v porovnání k velikosti samotného letadla byla obrovská. Menší výbušnina by takovýto výbuch neudělala. Zajímavé je sledovat i postoje západních politiků. Zatímco David Cameron má jasno a nahlas tvrdí, že šlo o bombový útok na palubě, Barack Obama mlčí. Je jasné, že Bílý dům má své informace, že přesně vědí, co se stalo. Islámský stát se sice k útoku přihlásil už dvakrát, ale pozor na jednu věc, a tou je právě džihád. Islámské skupiny mají různé cíle, ale nepřátele mají společné a v džihádu spolupracují a plně se podporují. Muslimské bratrstvo mohlo zkrátka provést útok na ruské letadlo na objednávku. Např. jako odměnu nebo platbu za jinou službu, např. zbraně od Islámského státu dodané Muslimskému bratrstvu, které teď operuje v oblastech na východě Libye, protože vojenská junta v Egyptě postavila Muslimské bratrstvo opět mimo zákon.

V USA odbavují teroristy jako VIP, ale obyčejné Američany jako…

Hrozivá spolupráce mezi americkou administrativou a Muslimským bratrstvem zašla až tak daleko, že USA udržují tzv. “hands off” (doslova “ruce pryč!”) registr členů Muslimského bratrstva [4] a při cestách do Spojených států v roce 2012 procházeli členové a aktivní teroristé této skupiny na amerických letištích v Minneapolis, v New Yorku a ve Washingtonu DC speciálním odbavením, aby je běžná kontrola nezadržela a nespustila poplach na letišti, že do země přiletěli lidé na seznamu teroristů. Zato obyčejní Američané si na letišti musí připadat jako dobytek. Níže jsem připojil několik výživných videí z amerických letišť.

Až takto daleko zachází americká hra s ohněm. Zatímco obyčejné lidi na amerických letištích osahávají pracovníci ostrahy při kontrole jako devianti a chovají se k cestujícím jako nacisti, americká vláda si do země zve teroristy a odbavuje je ve VIP zónách [5]. V roce 2012 navštívil vůdce Muslimského bratrstva Mohamed Mursi USA spolu s delegací, přičemž dokonce jeden z členů jeho delegace byl v USA vyšetřován kvůli pedofilii.

Minulý rok pronesl penzionovaný generál amerického letectva Tom McInerney prohlášení, že 5 až 10 teroristů a militantů Muslimského bratrstva pracuje přímo pro americké ministerstvo zahraničí [6]. A v únoru tohoto roku se sešlo dokonce 14 lidí s napojením na Muslimské bratrstvo přímo s Barackem Obamou v Bílém domě [7].

Je těžké být prezidentem USA. Objímat se s vrahy, teroristy, chovat se k nim na letištích ohleduplněji, než k vlastním občanům, hrát divadlo před médii, dávat si pozor na ústa a hlavně zůstat na živu. Protože kamarády, které si americký prezident udělá ráno, musí nechat v poledne zabít, a když se to nepovede, večer musí jít spát do bunkru a když jede někam do světa na návštěvu, musí se při proslovech venku schovávat za neprůstřelné sklo. Proč? Protože americký prezident sice má mnoho spojenců, ale ještě mnohem více má těch bývalých.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavel
Návštěvník
Pavel

Oficiální video je smazané. Možná byl odkaz špatně.
“Oficiální video Islámského státu zachycující explozi ruského Airbusu nad Sinají v Egyptě”
Prosím o aktualizaci odkazu je-li to možné.

Odsud video take nekdo vymazal:
https://www.facebook.com/mojezemSK/videos/895471600535586/?comment_id=895709137178499&comment_tracking={%22tn%22%3A%22R3%22}

Video je dostupné z oficiálních stránek televize Nova
http://tn.nova.cz/clanek/sestrelili-jsme-ruske-letadlo-tvrdi-vrazi-z-isis-video-jako-dukaz.html
a to není žádná konspirace.

p.p.
Návštěvník
p.p.

Kdyby bylo muslimské bratrstvo spojencem USA, dostával by Egypt finanční podporu z USA i po volbách po svržení Mubaraka a nedošlo by k vojenskému převratu, proti kterému údajní přátelé bratrstva nijak neprotestovali.
Celkem normální divadlo, kdy se US administrativa oficiálně nepostavila proti dem. zvoleným, ale dělala vše proto, aby tam dlouho nebyli.
Nenávist k muslimům, nebo K US, by neměla být důvodem k překrucování faktů.

Lucie Fifernová
Návštěvník
Lucie Fifernová

Prozatím se mluví z egyptských zdrojů na zpravodajských televizních stanicích o explozi z černých skříněk – a to je právě to, co mohlo způsobit cokoli. Části z nálože, bomby se vždy ukáží dříve nebo později dle forenzních specialistů na tělech obětí, dále pokud byla v zavazadlovém prostoru, tak na čemkoli v této části a dále kdekoli v nejvíce postižené části letadla. Vyšetřovatelé budou na tomto ještě několik měsíců zajisté pracovat. Jsou to profesionálové ve svých oborech. Ať tak či tak 🙂 skutečně i malé zařízení či malá vada /trhlina/ mohly způsobit postupnou destrukcí explozi. A víme jen to, co nám předkládají z nějakých zdrojů novináři a reportéři. Opravdu skutečně málo informací. Vyšetřovatelé toho dnes již vědí mnohem více a chlubit se tím veřejnosti nebudou. To se dělá až si budou se vším skutečně jisti a bude jediný zřejmý závěr. Přesto i někdy z minulosti víme, že k jasnému závěru se nedospělo. Vždy je to smutné vyšetřování, ať je pravda jakákoli v – smutná skutečnost.

Guest
Návštěvník
Guest

Podla sprav cerni skrinka ukazuje na bombu
http://www.liveleak.com/view?i=9c9_1446847203

Lucie Fifernová
Návštěvník
Lucie Fifernová

Nechme to na skutečných erudovaných vyšetřovatelích Egypta a Ruska, nedávno uvedeno i s přispěním německých specialistů. Ani žádná Ústřední zpravodajská služba Ameriky či Velké Británie a už vůbec ne novinové plátky či redaktoři zpravodajských stanic nic neobjasní. Nejsou u vyšetřování, nemají bezprostřední informace, pouze samé dohady, údajné informace. Pokud se na tělech obětí z výše uvedené letu, na zavazadlech i částech letadla nenajdou žádné částečky z jakékoli nálože, tak se může nakonec ukázat jakýkoliv jiný důvod. Muselo by asi jít o tak miniaturní zařízení … Ať tak či tak – více tímto žije západní svět.

Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

1. Rusko se k verzi teroristického útoku zatím nějak zvlášť nevyjadřuje, dokud nebude mít všechny důkazy a expertízy pohromadě. Samozřejmě, pokud by se o teroristický útok jednalo, je dobré vědět, kdo za ním doopravdy stojí..

2. Zaujal mě ten odkaz na cestu členů Muslimského bratrstva do USA a jejich speciální přijetí – je tedy vidět, že USA má s Muslimským bratrstvem nadstandartní vztahy, ale v článku se taky zmiňuje jakási Syrská Americká rada, která vznikla v USA v r. 2005 a sehrála důležitou roli v Syrské občanské válce, podporuje samozřejmě opozici proti Assadovi, má silné vazby na americkou vládu a vydala doporučení vyřešit krizi v Sýrii z hlediska zájmů USA..

https://en.wikipedia.org/wiki/Syrian_American_Council

A zatímco američtí Syřané hovoří o ruském angažmá v Sýrii jako o ruské agresi, obyvatelé Sýrie, kteří zůstali věrni svému prezidentovi a své zemi, oslavují Rusko a prezidentovi Putinovi děkují za podporuji v boji proti terorismu..

https://www.youtube.com/watch?v=60f212lWOww

rakosnicek
Návštěvník
rakosnicek

A nazor bezpecnostnich pracovniku TSA:
https://www.youtube.com/watch?v=JawsXB-5xNY

Thom
Návštěvník
Thom

Inak tie vídea z osobnej prehliadky na US letiskách su riadna síla. To už hraničí s paranojou celého amerického systému.

hanick
Návštěvník
hanick

Proč si ručníkářští šmejdi zakrývají obličeje? Už jen to mne opravňuje jej považovat za zákeřného nepřítele a preventivně zneškodnit na místě.

bantustan
Návštěvník
bantustan

noo,v zaprdlém kráteru jsou zase KAPUCÍNI…Ve Spokojených Státech fízlové hned po kapucínovi vystartují,aby se nahoře odkopal a nezacláněl…

PVOS
Návštěvník
PVOS

Protiletadlová raketa většinou v této fázi už letí setrvačností, takže žádná stopa na videu neznamená, že letadlo nebylo zasáhnuto raketou typu země-vzduch.
Pravděpodbnější v této fázi je použití nálože dle možného umístění – část letadla za křídly – odpovídá tomu, že nálož byla mezi cestujícími (jsou zde i další indicie – fragmentace těl a ožehnuté mobily, tvar trosek části za křídly) – sebevražedný útočník nebo nic netušící cestující – bomba nebyla s velkou pravděpodobností mezi zavazadly.

Papaša
Návštěvník
Papaša

No těžko říct možná opravdu letecký mechanik islámský radikál vložil třeba dodatečně výbušninu do nějakého prostoru v letadle např někde poblíž motoru nebo tam kde jsou plnící hrdla na palivo kdo ví?