Zdravotní stav Donalda Trumpa se prý dramaticky zhoršuje, po jeho včerejším improvizovaném...

Zdravotní stav Donalda Trumpa se prý dramaticky zhoršuje, po jeho včerejším improvizovaném projevu z nemocnice začínají unikat zprávy, že prezident má problémy s dýcháním a lékaři mají obavy z dnešní noci! Informaci vypustila CNN od zdrojů z nemocnice a Trumpova volební kampaň to ihned označila za lživou pomluvu! Jenže, Donald Trump dnes už žádné video nenatočil a fanoušci před nemocnicí začínají panikařit! Pokud je Trump OK, ať natočí alespoň minutové video jako důkaz, začínají rýpat na CNN, ale lékaři to odmítají, prezident prý potřebuje klid na zotavení! V pondělí ráno otevírají burzy v USA a očekává se naprostý chaos, pokud se Trump do pondělního rána neobjeví na novém videu!

Zdravotní stav Donalda Trumpa se prý dramaticky zhoršuje, po jeho včerejším improvizovaném projevu z nemocnice začínají unikat zprávy, že prezident má problémy s dýcháním a lékaři mají obavy z dnešní noci! Informaci vypustila CNN od zdrojů z nemocnice a Trumpova volební kampaň to ihned označila za lživou pomluvu! Jenže, Donald Trump dnes už žádné video nenatočil a fanoušci před nemocnicí začínají panikařit! Pokud je Trump OK, ať natočí alespoň minutové video jako důkaz, začínají rýpat na CNN, ale lékaři to odmítají, prezident prý potřebuje klid na zotavení! V pondělí ráno otevírají burzy v USA a očekává se naprostý chaos, pokud se Trump do pondělního rána neobjeví na novém videu!

Situace okolo nákazy amerického prezidenta koronavirem začíná nabírat obrysy scénáře č. 2, který jsem nastínil v posledním článku [1] v pátek. Prezident Donald Trump včera amerického východního času natočil improvizované video z pracovny z vojenské nemocnice Walter Reed Military Hospital, kde podstupuje experimentální léčbu dvěma protilátkovými léky Remdesivir a Regeneron. Obě dvě experimentální látky pracují na principu izolovaných protilátek, které jsou importovány do těla pacienta uměle ve chvíli, kdy vlastní tělo si neumí protilátky vyrobit samo.

Remdesivir od společnosti Gilead je určen pro pacienty v terminální fázi koronavirové nemoci, zatímco Regeneron je určen pro počáteční stádium s mírnými příznaky. Obě dvě látky jsou experimentální, nejsou ještě schválené pro veřejné použití, zatím probíhají jen klinické tesy a léky jsou nasazovány na pacienty jen na základě souhlasu americké agentury pro léčiva (FDA) a na vlastní žádost pacienta, případně rodiny a lékaře.

Vlevo Donald Trump dříve, vpravo při projevu z nemocnice. Fotografie vlevo pochází ze dne 27. září 2020, foto vpravo pochází ze soboty 3. října 2020.  Jak mohl Trump za 6 dní ztratit opálení ze solárka?

Donald Trump v sobotním videu ujistil Američany, že je v pořádku, že má jen mírné příznaky, ale znalci Trumpa viděli něco jiného. Osobně jsem zaregistroval, že Donald Trump ztratil jiskru, a že je obrovsky unaven. Přestože Trump během projevu nekašlal, neměl problémy s dechem, ve tváři byla vidět obrovská únava a strhanost. Trumpovi během projevu rozhodně nebylo dobře, projev viru byl na prezidentovi patrný, minimálně pro lidi, kteří Trumpa mají načteného a nasledovaného z jeho předchozích videí a vystoupení. Tohle byl Trump, který je unavený, který není fit. Včerejší Trumpovo video je níže, bylo publikováno po půlnoci našeho středoevropského času, v Americe před 7. hodinou večer 3. října.

Video bylo natočeno logicky s jediným cílem, aby došlo k uklidnění veřejnosti, že je všechno v pořádku, ale video zapůsobilo úplně opačně. Lidé vyrazili před nemocnici a začali skandovat Trumpovi podporu a současně permanentně sledují mobilní telefony a prezidentův Twitter, jestli se tam objeví nové video s prezidentem. Každá hodina, kdy na Twitteru je ticho a Trump nepíše tweety a místo nich pouze lidé z Trumpovy kampaně repostují videa z dřívější doby a z jiných událostí, přiživují mohutné spekulace a obavy Trumpových příznivců.

Donald Trump má problémy s dýcháním, lékaři se obávají dnešní noci, uvedla CNN

A právě největší poprask dnes způsobila stanice CNN, která s odkazem na zdroje z nemocnice uvedla [2], že zdravotní stav prezidenta se od včerejška dramaticky zhoršil, protože Trumpovi se začalo špatně dýchat, není mu dobře a podle těchto zdrojů prý lékaři mají obavy o průběh dnešní noci. Trumpova kampaň to okamžitě označila za hoax a nechutný blábol [3], Donald Trump je prý v pohodě, ale CNN si za svým tvrzením stojí. Mohli bychom říct to samé, že CNN je fake news vysílačka a hotovo.

Donald Trump vystupuje z helikoptéry po příletu do nemocnice Walter Reed Military Hospital

Jenže, v jedné věci má CNN pravdu. Moderátoři CNN totiž dnes několikrát v televizi zopakovali, že pokud je pravda, že Trump je v pohodě a nic mu není, tak ať natočí krátké a třeba i jen minutové video, ať takové video natočí prý každý den, aby každý den bylo vidět, v jakém stavu je prezident USA. A taková myšlenka, i když pochází od CNN, nachází ohlas paradoxně hlavně u fanoušků Donalda Trumpa. Při kontrole Trumpova Twitteru vidíme ale něco, co nahrává právě znepokojení.

Trump včera tweetoval až do večera kde co, ale potom konec, najednou přestal

Americký prezident aktivně tweetoval až do včerejšího večera, kde komentoval potřebu přijetí dalšího stimulus opatření, tedy rozesílání šeků Američanům s finanční pomocí, a to je poslední reakce. Potom došlo k zavěšení videa s projevem Donalda Trumpa z nemocnice a dnes přišel od Trumpa jenom jediný tweet “Thank you so much!” za podporu od lidí před nemocnicí, a tím to hasne. Donald Trump dosud na svém Twitteru nedementoval informace CNN, že se mu špatné dýchá, že je mu špatně, nic takového na Twitteru není. Poslední včerejší Trumpův tweet je níže.

CNN už nad ránem amerického času dnes v neděli přinesla zmíněné informace o zhoršujícím se zdravotním stavu prezidenta, teď už je to více než 16 hodin od uvedení těchto informací na CNN a Donald Trump to dosud na Twitteru nedementoval, nevyvrátil. Pozorovatelé v USA začínají panikařit, hlavně s ohledem na burzu, která zítra ráno v 9:00 otevírá na Wall Street a makléři visí na Trumpově Twitteru a čekají, jestli prezident zavěsí nové video, kde bude vidět jeho zdravotní stav. Pokud by se Trump na videu neobjevil, pokud by se Trumpova kampaň omezila pouze na tisková prohlášení, že Trump je v pořádku, zaselo by to mezi investory velké podezření, že se něco děje a mohl by nastat chaos, a to nejen na komoditní burze, ale i s ohledem na kapitálové trhy a dolar obecně.

Lékaři naordinovali Trumpovi dva experimentální léky, tři čtvrtě roku se Trump nenakazil, až po první televizní debatě s Joem Bidenem

Pokud by Trump měl jenom kašel, tak by mu to rozhodně nebránilo reagovat na Twitteru a tweetoval by každou hodinu a komentoval fake news CNN a všechny události, jak má normálně ve zvyku. Jenže, za dnešní den na Twitteru není od Trumpa nic, s výjimkou jediného děkovného tweetu. Nasazení léků Remdesivir a Regeneron není žádná legrace, to nejsou aspiriny ve smyslu preventivní léčby, kterou se nic nezkazí, když se ukáže, že to není a nebylo potřeba.

Především Regeneron je experimentální lék, který používá skladbu protilátek odvozených od autoimunitních supresorů, které mají omezit autoimunitní reakci nemocného pacienta a současně poskytnout člověku protilátky, aby se tělo mohlo bránit. Koronavirus u starších lidí funguje tak, že navozuje prudkou imunitní odezvu organismu na virus a vzniká prudká autoimunitní reakce, kdy vlastní imunitní systém napadá vlastní zdravé orgány a samotný koronavirus s tím nemá nic společného, pouze tento proces v organismu vyprovokuje jako provokatér.

Trumpovi podporovatelé před nemocnicí Walter Reed Military Hospital

Lékaři podle The New York Times podali Trumpovi i zinek, vitamín D, melatonin, denní dávku Aspirinu a Famotidine proti pálení žáhy [4]. Server Infowars přinesl informaci, že americký Deep State právě dostal legální licenci na zabití Donalda Trumpa, protože pokud zemře v nemocnici na Covid-19, nikdo nebude Deep State podezřívat, bude to dokonale přikrytá vražda prezidenta. Donald Trump podle názoru na Infowars není léčen, ale je tráven neschválenými kombinacemi léků a látek [5]. Deep State se nepodařilo Trumpa odstranit pomocí impeachmentu, ani pomocí Russia Gate a údajné koluze Trumpovy kampaně v roce 2016 s ruskou mocí.

Teď ovšem mají Trumpa v nemocnici, ten je nakažený jakousi látkou, údajně je to tedy SARS-Cov-2 a těsně před volbami je prezident nakažen, přestože tři čtvrtě roku chodil všude bez roušek, všichni okolo něho chodili bez roušek, nikdo nic neměl, ale dva dny po první televizní debatě s Joem Bidenem má najednou Covid on, jeho manželka a lidé z Bílého domu z jeho těsného okolí. Najednou, naráz, po televizní debatě. Tři čtvrtě roku nic a najednou naráz prezident a lidé okolo něho jsou pozitivní.

Lékaři před chvíli vystoupili na tiskovce a potvrdili, že prezident měl pokles kyslíku v plicích, ale už v pondělí by mohl být propuštěn do domácí léčby. Trump stále mlčí na sociálních sítích

Pokud by se jednalo scénář č. 1 v mém pátečním článku, potom se dočkáme videa s Donaldem Trumpem v nejbližších hodinách, nejpozději před otevřením burzy na Wall Street v pondělí v 9:00 hodin. Pokud by to byla zinscenovaná nákaza, Trump neohrozí americkou ekonomiku a burzu, o kterou se opírají jeho šance na zvolení, že ekonomika jde nahoru.

Pokud se ovšem Trump neobjeví, pokud neuvidíme nové video, pokud burza v pondělí otevře bez nového důkazu o Trumpově dobrém zdraví, potom se obávám, že jsme svědky scénáře č. 2 a plánu na odstavení Donalda Trumpa z volební kampaně a jeho nahrazení někým jiným, s pravděpodobností na 99% určitě Mikeem Pencem, jeho viceprezidentem. Před několika minutami proběhla tiskovka lékařů z nemocnice, Donald Trump by mohl být už v pondělí propuštěn do domácího ošetřování [6]. Lékaři se omezili na konstatování, že u prezidenta došlo od včera k poklesu kyslíku v plicích a lékaři odmítli věc dále rozvádět na tiskovce. Toto prohlášení lékařů nepřímo potvrzuje tvrzení CNN, že Trumpovi se začalo špatně dýchat. Přesto ale by mohl být prezident už v pondělí propuštěn.

Tisková konference lékařů z Walter Reed Hospital

Jenže s tak skvělou zprávou by se měl Trump sám pochlubit, ale po Trumpovi není na sociálních sítích ani stopy. Boris Johnson, britský premiér, marodil se středně těžkou formou koronaviru celý měsíc, jenže za měsíc budou v USA volby. Trump nemůže měsíc marodit a nevést volební kampaň celý měsíc, i když bude jen v domácím ošetřování, to by neměl šanci na zvolení.

A pokud CNN jako lživá vysílačka v něčem alespoň má pravdu, tak to je právě ten důkaz, který by Trump mohl dát na Twitter, že je v pohodě a ukázat své video. To, že k tomu dosud nedošlo po odpálení informací CNN, že Trumpovi se přitížilo, pouze nahrává spekulacím, že to vůbec nemusí být hoax od CNN. Trump totiž přestal tweetovat včera ve 22 hodin, od té doby jen jediný tweet, žádné jeho dementi informací CNN, žádné nové video. Do voleb zbývá 30 dní, prezident je v nemocnici a přestává komunikovat. Jestli chcete recept na dokonalou krizi, tak tohle je přesně ta situace!

Aktualizace: Trump konečně publikoval nové video, ale nereaguje v něm na informace CNN, nereaguje na informace z tiskovky lékařů o jeho pondělním propuštění, video je navíc prý předtočené už ze soboty, tvrdí reportéři na CNN

Trumpova snacha Lara pořádá na YouTube modlitby za duši Donalda Trumpa a ten mezitím z prezidentské kolony na výletním kolečku okolo nemocnice zdraví fanoušky z okna

Donald Trump v neděli večer publikoval nové video, na kterém vypadá lépe než v sobotu, děkuje lékařům a děkuje za podporu lidí před nemocnicí. Nereaguje však na informace a spekulace o jeho zdravotním stavu, nereaguje na tvrzení CNN, že je na tom špatně s dýcháním, nereaguje na výroky lékařů na dnešní tiskové konferenci, že už možná v pondělí bude propuštěn, neuvádí ani datum, ani čas, neuvádí odkazy a reakce na výroky novin, aby bylo možné prokázat, že video není předtočené. Trump rovněž v neděli vyjel před nemocnici v SUV a zdravil lidi přes okénko ve voze. V téže chvíli Lara Trump vysílala na YouTube stream s výzvou k modlitbám za zdraví a duši Donalda Trumpa.

Americká média si všimla, že Trump během pár hodin po strávení v nemocnici zbělal a ztratil ve tváři opálení ze solárka, což je naprosto nemožné a vyloučené. Je to opravdu Trump?

Celá Amerika řeší spekulace o informacích CNN, že Trump je na tom špatně, ale on to ve videu ani neokomentuje, nevyvrací to, ani si nerýpne do CNN, že opět přinesli fake news o jeho stavu. CNN totiž tvrdí, že video je předtočené ze soboty. A aby toho nebylo málo, Lara Trump spustila na YouTube živý přenos [7] s výzvou k modlitbám za duši Donalda Trumpa, aby Bůh jej ochránil a zatím ještě nepovolal k sobě. Pokud by měl být Trump v pondělí propuštěn, proč by Lara Trump, manželka Trumpova syna Erica, pořádala v neděli večer online modlitby za Trumpovu duši?

Ze solárka opálená tvář Donalda Trumpa v úterý 29. září při televizní debatě s Joe Bidenem. Jak mohl Trump ztratit své opálení za pouhé 4 dny?

Tohle opravdu smrdí, přátelé. Trump údajně v neděli vyjel v koloně aut a zevnitř SUV mával fanouškům před nemocnicí. Z vozu nejde určit, jestli je to Donald Trump nebo jeho dvojník s rouškou přes ústa. Trump na videu ze soboty i neděle má nezvykle bledou tvář bez opálení ze solárka, což ještě ve středu na tiskové konferenci v Bílém domě a o den dříve v televizní debatě s Bidenem bylo na Trumpové tváři patrné, že je opálený. Uběhly pouhé 4 dny a média v USA si všimla, že Trump je bledý jako stěna a opálení zmizelo. Všiml si toho i americký deník Business Insider [8], že Donald Trump podezřele zesvětlal po převozu do nemocnice.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Martin
Návštěvník
Martin

Zaujímavé, že Trumpa liečili remdesivirom a nie jeho obľúbeným hydroxychorochínom.

Teodor
Návštěvník
Teodor

“Americká média si všimla, že Trump během pár hodin po strávení v nemocnici zbělal a ztratil ve tváři opálení ze solárka, což je naprosto nemožné a vyloučené”
Na to mam jednoduche a logicke vysvetleni, Kdyz jel z nemocnice, tak nebyl cerstve napajcovan hnedou barvou, jak se to normalne dela, kdyz jde na nejakou presentaci.
Jak by asi vypadaly Erika nebo Lejnova bez napajcovani? Jako styrsky valach nebo hroch, ale zetadu.

victor12gCx
Návštěvník
victor12gCx
co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Presne na co jsou USaci z HollyFoodu zvykly. Hrdina, ktery zvitezi nad zlem.
Trumpeta Trumpetovich Trumpetov:
“I’m back”!
https://m.youtube.com/watch?v=bgLfOrVJJMg

Ikema Monika
Návštěvník
Ikema Monika

Tak dnes byl Trumpik před Bílou boudou opět krásně do hnědá jako by vyšel se solárka ( že by ho použil v nemocnice před odjezdem domů ) Jinak slavná CNN byla celá na mrtvici když jsi nežli vešel do Bílé boudy sundal masku a na Coronu jim hodil vydle !!! Takže kdopak byl ten bledulka co Trumpa zastupoval v nemocnici ???

Sybila
Návštěvník
Sybila

To ses právě probudil, jedna ruka v nočníku a nad tebou viselo zrcadlo co soudruhu.

Rostislav
Návštěvník
Dan
Návštěvník
Dan

Z celého prostestu proti údajně zmanipulovaným volbách čouhají jako těm králíkům z klobouku, opět americké uši. Byli ale již dnes večer rozehnáni, zítra se uvidí.

Dan
Návštěvník
Dan

Tak to přes noc nabralo směr výhodný pro opozici. OMON tam nezareagoval stejně důsledně jako v Bělorusku a část přešla navíc na druhou stranu. Opozice je v kontaktu s “poradci” z USA, tak uvidíme co bude dál.

Sybila
Návštěvník
Sybila

Máš pravdu Rostíku zrychlují a to tak, že ani já jsem to neočekával a 311 se blíží a Bůh má té holoty až až a aškenazi hůnka Lůsy pe Lůsy se těší, že bude prasidentem.

acidjoe
Návštěvník
acidjoe

Jsem přesvědčen, že minimálně USA mají již drahnou dobu technologie ke klonování lidí, to by koneckonců vysvětlovalo změnu v Trumpyho vizáži. Fascinující informace týkající se tohoto tématu poskytuje parádní kniha Ivo Wiesnera “Předpeklí ráje”, hlavně první díl, fakt doporučuju.

To fakt nejde
Návštěvník
To fakt nejde

Cinty jako brutopýr. Psi prý z 20% ve staří za sebou tahají zadní nohy z vakcíny. Nesrovnávejte to ale jde to.
https://www.prozeny.cz/clanek/krute-tyrana-fenka-maggie-tragicky-pribeh-s-dobrym-koncem-67191

Romana
Návštěvník
Romana

…mam v oblibe J.P. Belmonda..
Kdo zna f. Profesional, vi o cem je konec pribehu..
Elitni postava Belmonda udela sve, a odchazi..udelal sve
…co my vime

Šoty
Návštěvník
Šoty

CNN je v USA len okrajová televízia.

To fakt nejde
Návštěvník
To fakt nejde

Vyhrňte si rukávy hejrupáci.
https://www.youtube.com/watch?v=KqvyeYpONdQ

sova pracharanda
Návštěvník
sova pracharanda

lehké info pro nás, Roman Prymula, nar. 4.2. tj vodnář.
Asi pan Baudyš by nám mohl referovat mnohem lépe než já, ale chápu on asi takhle “nemože”…

Roman:
“Hezké jméno, které nedostane nic zadarmo. Často se pod tlakem okolností může dát na špatnou cestou. Bohužel má v životě často zablokované štěstí. A při špatném znamení se u něj může stát až delikvent. Nedoporučuji ve Vodnáři, Štíru, Váhách, Blížencích nebo Beranu. Vhodný je Býk a Kozoroh. Ale nejlepší je nedávat jméno vůbec. Vládne Neptun, Měsíc, Jupiter a Saturn.”

Bacha na Prymeros vážení, ten jak se jednou zasekne promoří nás jakoprd. 😉 Jenže ono záleží na tom, jestli se nedáme. Pozor, rozhodně nenavádím k předposr.nosti vážení!
Ba naopak, je třeba konat, nenechat se buzerovat tou gumou, mít vlastní rozum, zájem mít své zdraví ve svých rukách, a směřovat myšlením ke Zdroji (spíše být věřící, nežli ateista).
Když vidím v obchodech maminky se zaraušovanými dětmi (cca 4r) je mi velmi smutno.

zdroj wiki, internet