Zděšení a šok ve FEDu: Německo potichu plánuje vstup do sdružení BRICS,...

Zděšení a šok ve FEDu: Německo potichu plánuje vstup do sdružení BRICS, které ovládá Rusko!

Zděšení a šok ve FEDu: Německo potichu plánuje vstup do sdružení BRICS, které ovládá Rusko!

Obrovská rána, jako když spadne kredenc. Tak by se dalo charakterizovat naprosto šokující prohlášení, které oznámil finanční analytik Jim Willie [1]. Německo plánuje vstup do sdružení BRICS! A právě snaha Německa o vstup do skupiny ekonomického bloku “zlých a silně proti-dolarových a proti-amerických zemí” způsobil, že USA skrze své tajné služby začaly špehovat německou kancléřku a její spolupracovníky. Nyní se ukazuje, že tragédie letu MH17 možná nakonec má ještě i jiný rozměr, ani ne tak nasměrovaný na rozpoutání války s Ruskem, ale prostě jenom k rozeštvání Ruska s významnými evropskými zeměmi a zejména Německem. Už včera Putin upozornil amerického prezidenta, když mu na dálku přes média vzkázal, že se Washingtonu nepodaří vrazit klín mezi Rusko a Evropu.

Angela Merkel with phone

[FOTO] Angela Merkel ukazuje novinářům telefon, který jí NSA odposlouchávala…

Podle všeho to prý vypadá, pokračuje analytik, že Německo naprosto bezprecedentně chce asistovat Rusku ve vykopnutí print-dolaru ze světových trhů. Německo hledá politický a finanční rámec, jak to udělat, aby se Německo mohlo ke skupině BRICS přidat. Tržní potenciál celého sdružení je připravený na obrovský růst. Všichni členové BRICS představují gigantické nenasycené trhy, které jsou hladové po nových technologiích, jsou to trhy, které jsou dostatečně nerozvinuté ve vybraných oblastech, jsou to země, kde je obrovský převis poptávky po investicích do reálných projektů fyzické a nikoliv virtuální ekonomiky. To je přesně to, co Německo potřebuje pro svůj udržitelný ekonomický růst.

Pryč od volného trhu s USA, vstříc obchodům s BRICS

A pozor, Německo je lídr! Za Německem dříve či později půjde do BRICS celá Evropa. Protože představa společného trhu EU spolu s BRICS je pro Německo totiž alternativou k velice nepopulární a právě teď projednávané zóně volného trans-atlantického trhu v EU parlamentu! Chápete, o co se tu hraje? Merkelová si dost možná zahrává s myšlenkou kopnout “černého náčelníka” za mořem do zadku, dát mu košem a místo volné zóny trans-atlantického obchodu s USA, na které by Německo a EU drasticky tratilo a USA naopak vydělávaly, raději vytvořit zónu volného trhu s Ruskem, Čínou, Brazílií, Indií a Jihoafrickou republikou. To je šok, naprostá nukleární bomba na finančních trzích, tohle nemá obdoby.

[POSTER] BRICS je v současnosti největší zóna volného obchodu na světě

Nyní už dává smysl, proč byla Merkelová tak intenzívně sledovaná ze strany NSA, už dává smysl, proč to narafičené sestřelení letadla na Ukrajině, které by se hodilo na Rusy a které mělo pomoci vrazit klín mezi Kreml a Bundestag. Najednou se ukazuje, že obětování nevinných cestujících z letu MH17 mělo pomoci záchraně mrzkého amerického print-dolaru, záchraně trans-atlantické dohody volného trhu a mělo zabránit Německu vstoupit do skupiny BRICS.

USA jsou jako zloděj mezi slušnými obchodníky

Putin rozjel v rámci skupiny obrovské manévry na odklonění obchodu celého sdružení od dolaru a nastartoval změny vedoucí k odproštění se od západních bankovních systémů. BRICS založilo novou světovou rozvojovou banku [2], jakožto konkurenta FEDem ovládané Světové rozvojové banky. Putin rozjel v Rusku a nyní i v rámci celé skupiny také nový systém platebních karet, konkurence a náhrada Američany a Brity ovládaných systémů VISA, Master Card, American Express a několika dalších. BRICS se rozhodl vytvořit i vlastní oddělenou páteřní síť internetu [3]. Není divu, že vrcholový americký diplomat prohlásil, že Rusko zradilo Nový světový řád [4].

[VIDEO] Zasedání BRICS v Sao Paulu, Merkelová se s Putinem při fotbalovém šampionátu také sešla…

Amerika de facto tlačí Německo do bezvýchodné pozice. Tlačí Německo do sankcí prot Rusku, které poškozují tisíce německých firem. Tyto firmy tlačí na Merkelovou a vyhrožují jí, že pokud se nepostaví USA na odpor na ochranu německého průmyslu, může jako kancléřka skončit. Merkelová je v obrovském lisu mezi tlakem Bílého domu a tlakem německého průmyslu a odborů. Jak je ale zřejmé, nakonec bude košile bližší než kabát a Merkelová se bude muset podvolit německému průmyslu a odkopnout zájmy USA do rohu. Každá další sankce proti Rusku ohrožuje Merkelovou v jejím kancléřském křesle. Nemůže jít donekonečna proti zájmům vlastní země. USA se ji však budou snažit dohnat dost možná i k sebevraždě nebo k rezignaci. USA můžou pádem dolaru v Evropě ztratit vše. Proto si troufám tvrdit, že USA ve svých komplotech a “false flag” operacích v nasledujících měsících ještě přitvrdí, aby Merkelovou přivedly k rozumu (anebo jí o rozum připravily…).

Moje rada na závěr? Dávat si bacha v následujících měsících na veřejných prostranstvích, v metru, nelétat letadly ani nejezdit vlaky či loděmi. Američané zajisté přichystají nějakou další masovou vraždu civilistů, ze které obviní Rusko nebo Putina, ovšem nedivil bych se, že zvolí i nějaký diskreditační útok na samotnou Merkelovou, když zjistí, že s ní nepohnou.

-VK-

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Milan
Návštěvník
Milan

BRICS neexistuje. Brazílie se propadá do bahna a Čína s Indií jsou proti sobě vojensky zakopaní na hranicích.
Onen akciový index “BRICS” Američané dokonce vloni zrušili.
Německo a BRICS, to je jen projev chorobného mozku.

Petr S.
Návštěvník
Petr S.

Hmm, tak to by si Němci měli s tím připojením k BRICSu opravdu pospíšit, aby to stihli dřív, než tenhle spíš politický než reálný ekonomický projekt zajde na úbytě… :-)))

Petroo
Návštěvník
Petroo

Merkelova by uz dávno obchodovala z ruskom. Bohuzial amerika na nu má velkú páku patrila totizto k nejakej nemeckej …… . A u nich sa nasli papiere ktoré vzali po vpáde do Berlína. Merkelová musí robit co jej prikážu.

Za vsetkým hladajme ameriku

radsej si kúpim matriosku 😀 a budem ticho

husbery
Návštěvník
husbery

Rusofilové běžte už konečně všichni za svým bohem Putlerem do Ruska. Bude nám tu bez Vás lépe. Až to tam krachne, budete potom škemrat, abyste se mohli vrátit.

Administrator
Admin

Česko patří vlastencům, ne lidem, jako jste vy. Čtenáři tohoto serveru jsou v ČR doma a za svůj domov budou bojovat. Nikam odcházet nebudou. Budou bojovat proti vám, proti kolaborantům, proti neziskovkám, politickým šmejdům a vašim chlebodárcům z US embassy.

...
Návštěvník
...

Shapira poženeme sviňským krokem z Malý strany až zpátky za oceán spolu se všema místníma kolaborantama.

Pozorovatelka
Autor

Jestli to někde krachne, tak v Rusku to nebude. A že nejdete raději vítat uprchlíky a radovat se ze světlých zítřků Evropy? A mezi myslící lidi už nechoďte, jste akorát za hlupáka.

JAN
Návštěvník
JAN

Bohužel zase se ukázalo to, že nenasytnost ,chamtivost a hloupost ,když se spojí v jedno
tak to vždy dopadne tak jako EU s Řeckem.Chtěli ovládat jiné,získat nerostné zdroje a nyní
mají oči pro pláč. Nenasytnost Amerického FEDU jenž řídí MMF,ECB je neskutečná.Vede
ale k záhubě Evropy,což velice chytře využívá skupina Brics a směje se hloupým politikům,nebo zaprodancům EU a představitelům států,potažmo to platí i pro ČR a jejich
představitele. Přitom by se stačilo podívat na Švýcarsko jako zem,kde člověk je svým pánem
nepodlézá nikomu a již řadu století se mu daří velice dobře.A to se týká nejenom ekonomiky
ale jak je vidět,tak i ochraně země a zajištění hranice a tím i suverenity.Což se nedá říct
o ČR.Ta již totiž ztratila zájem zajistit vlastním lidem bezpečnost na hranicích a ne jenom tam. Pánove z vlády si totiž myslí že ochrana zájmů státu,bezpečnosti se udělá a zajistí
nějakým prohlášením z kanceláře vlády a nebo , že ochranu zajistí EU,která je bohužel totálně v rozkladu a sama se podílí na těchto sviňárnáh. Schengen,jako dohoda je utopický
sen poslanců ČR ,ale především takových p…. jako poslanců EU parlamentu.Když se dívají
a berou příklad z USA, tak by si měli vzít skutečný příklad z toho jak mají USA zajištěnou
hranici např. s Mexikem. Jenomže to ti tupci placení FEDEM,MMF atd ani nevidí.Proč asi
Ono je lepší totiž mít Evropu ve válce rozeštvat jí mezi sebou a pak do ní investovat na obnovu .A doma v USA BUDE EKONOMIKA ZÍSKÁVAT,ALE I ZISKY SPOLEČNOSTÍ.
EU je totální propadák.

Vespa
Návštěvník
Vespa

Diky za nove informace …

Tony
Návštěvník
Tony

Tomu fakt nerozumiem, ako sa da vrazit klin medzi Kremel a Bundestag zostrelenim HOLANDSKEHO lietadla. To je fakt nedoveryhodna uvaha a rozmyslam, ze podla toho cely clanok. Nemci mali k Rusom vzdy blizko – spolocne zacali II.svetovu vojnu (ak to este neviete – zistite si odkiaľ malo zbedacene Nemecko suroviny – zeleznu rudu a ropu na vyzbrojenie armady), neveril by som ani Nemcom, ani Rusom…

Kolemjdoucí
Návštěvník

Akorát že BRICS není žádné sdružení a Rusko ho určitě nevede. BRICS je termín, který ve formě BRIC (před přizváním JAR) vymyslel analytik od Goldman-Sachs.

mejla
Návštěvník
mejla

…. pul roku poté, stále se nic nestalo a Merkelová pořád kope za rotschildova opičáka

Karel
Návštěvník
Karel

1. Největší přínos USA – prodej zbraní a války
2. Největší přínos USA – filmový průmysl

Vlada
Návštěvník
Vlada

Karle, ach jo. Přínos USA? Co třeba infromační technologie? (Pro méně chápavě… myslím tím vše, co se týka počítačů). Firmy IBM, HP, Intel, Dell, Cisco, Microsoft, Oracle atd. atd. Co třeba telekomunikace, farmacie, biotechnologie, medicína…

inoma
Návštěvník
inoma

Menej chápavých možno neohurujú technologické hračky a vďaka americkej medicíne, evrópa zdravšia nebude. Odporúčam každému ísť si svoj americký sen žiť priamo tam. Sú majstri v gumovaní mozgov.

jiri jecha
Návštěvník
jiri jecha

Jsi dobrej.To ti diktoval někdo z Člověk v tísni nebo z Us embasy?