Zdeněk Bakala po skandálu s emaily a po pátečním rozhlasovém pořadu šéfredaktora...

Zdeněk Bakala po skandálu s emaily a po pátečním rozhlasovém pořadu šéfredaktora Aeronetu spustil na mainstreamu damage control svých freemailových služeb. Na Českém rozhlasu se žehlil skandál jako o život, ale o zahazovaných emailech nepadlo ani slovo! Český rozhlas se ani neobtěžoval pozvat do studia některého ze zástupců 118 cenzurou postižených webů!

Zdeněk Bakala po skandálu s emaily a po pátečním rozhlasovém pořadu šéfredaktora Aeronetu spustil na mainstreamu damage control svých freemailových služeb. Na Českém rozhlasu se žehlil skandál jako o život, ale o zahazovaných emailech nepadlo ani slovo! Český rozhlas se ani neobtěžoval pozvat do studia některého ze zástupců 118 cenzurou postižených webů!

Po mém pátečním rozhlasovém pořadu na Svobodném vysílači CS se rozpoutalo hotové peklo. Jak mne upozornil admin, okamžitě začaly soustředěné útoky na náš server, ale i na server Svobodného vysílače. Útok byl veden z Ukrajiny z oblasti Oděsy a Kyjeva, ovšem vzhledem k tomu, že šlo o VPN IP adresy, je prakticky jisté, že tyto pokusy byly originovány někým z České republiky, kterému vadí naše odhalení a obrovská kauza cenzury, která v historii České republiky nemá dosud obdoby.

O tom, že situace je vážná a ťali jsme doslova do živého, o tom svědčí i velmi pohotová “damage control” ze strany společnosti Economia. Hned v sobotu večer po 20. hodině totiž odvysílal Český rozhlas v rámci pořadu Online Plus rozhovor [1] s šéfem společnosti Excello, s.r.o. Tomášem Charvátem a jemu sekundoval Petr Kubský z Magazínu 067. Pořad moderoval šéfredaktor serveru Lupa.cz David Slížek. Audio záznam pořadu si můžete poslechnout v odkazu zde. Celý pořad byl ukázkovým damage control produktem jako z učebnice, nezaujatý posluchač se však nakonec dozvěděl, že celý pořad je pouze hašením jistého skandálu, o kterém ale v pořadu nepadlo ani slovo, pouze zazněl odkaz na “nejmenovaný server” (Aeronet.cz), který jako první přinesl kauzu cenzury na freemailových serverech Centrum.cz, Atlas.cz a Volný.cz [2].

Spam na internetu je jedna věc, ale mazání pošty z ideových a politických důvodů je věc druhá.

Celý pořad na Českém rozhlase byl o tom, jak se detekuje a vyhodnocuje spam, ale všude se mluvilo jen a pouze o tom, že identifikovaný spam skončí ve složce spam. Jenže to právě je celé jádro problému, protože jak odhalil na počátku tohoto týdne náš server, společnost Excello pana Charváta zahazovala bez vědomí odesílatele i příjemce všechny emaily s výskytem slovního řetězce “aeronet.cz” a jak jsme zjistili vzápětí, stejný osud potkal emaily, které obsahovaly názvy více než 100 dalších serverů české a slovenské zpravodajské alternativy. Je ostudné, že ani moderátor Českého rozhlasu neměl odvahu položit panu Charvátovi tu nejjednodušší otázku, proč firma Excello pro Bakalovu firmu Economia poskytuje bizarní službu, která spočívá v zahazování emailů, v nichž se vyskytují jakékoliv odkazy na alternativní servery. Proč nejsou tyto emaily, pokud opravdu jde o spam, přesouvány ve freemailech Centrum, Atlas a Volný do složky “Spam” a proč jsou zahazovány i emaily mezi rodinnými příslušníky, kteří zcela zjevně nejsou spammery.

Český rozhlas opět “nezklamal,” veřejnoprávní stanice si dělá z koncesionářů blázny

Český rozhlas opět nesplnil svoji roli veřejnoprávního média, když nepozval do studia poškozenou stranu, nikoho ze zástupců více jak 100 serverů, kterým dosud jsou zahazovány emaily na trojici freemailů Zdeňka Bakaly. Je sice pěkné, že poté, co náš server spustil mediální kampaň k této kauze, že přestal být v pátek blokován (stejně tak i Parlamentní listy), ale podle našich informací nadále trvají blokace většiny serverů uvedených na obskurní slovenské stránce Konspiratori.sk, o které pan Charvát v rozhovoru právě pro Slížkův server Lupa.cz uvedl, že provozovatelé zmíněného slovenského serveru prý odvádějí fantastickou práci. Proboha, v čem? Že sepsali seznam nezávislých webů, které slovenskému deníku SME berou čtenáře a hlavně zadavatele reklamy? V pořadu na ČRo nezaznělo ani slovo ze strany provozovatelů poškozených serverů.

Tomáš Charvát, šéf antispamové firmy Excello, s.r.o.

Celý týden jsme viděli vysokou aktivitu a návštěvnost našeho portálu z IP adres Českého rozhlasu a České televize. Četli a doslova viseli nad články o kauze a sledovali a klikali na komentáře. Výsledkem však není investigace celé kauzy, ale servilní damage control, na kterém se bezostyšně podílí přímo redaktor ČRo. Zapnout si Český rozhlas, to je stejné, jako vypít sklenici s octem, protože přesně tak má člověk zkřivená ústa při poslechu takových pořadů. Pokud je někdo označen za spammera, musí mít v historii komunikace jasnou stopu jako rozesílatel spamu. Jak správně zaznělo, i když někdo bude rozesílat linky na ČRo, tak to bude také spam. Ale kvůli tomu proboha přece tato kauza nevypukla. Kauza vznikla kvůli tomu, že společnost pana Charváta neoznačovala poštu jako spam při doručení do schránky adresáta, ale rovnou emaily zahazovala podle jednoduchého vzorce: podle klíčových slov názvů domén serverů české a slovenské zpravodajské alternativy v době prezidentské kampaně v ČR.

V pořadu Online Plus na ČRo zamlčeli národu, že Zdeněk Bakala zahazuje občanům ČR poštu bez jejich vědomí, a to podle politického klíče!

Kdokoliv si to mohl vyzkoušet. Lidé, kteří nikdy neposlali ani jeden spam. Když v rámci rodiny manžel manželce poslal v emailu odeslaném na Centrum.cz email s odkazem na článek Aeronetu s jednou větou: “Posílám ti odkaz na zajímavý článek…”, tak email po korektním odeslání ze Seznamu.cz nedošel, prostě zmizel. Stejnou zkušenost měli všichni ostatní, kteří zkoušeli na freemaily na Centrum.cz poslat odkazy na články našeho serveru. Člověk by očekával, že veřejnoprávní médium, placené z daní českých občanů, se bude laskavě zabývat cenzurou, že emaily daňových poplatníků jsou na Bakalových emailech zahazovány, a to podle ideologického klíče převzatého ze seznamu na slovenském webu Konspiratori.sk. Když Český rozhlas ihned po mém pátečním pořadu na SVCS rozjede pořad s ředitelem antispamové firmy, který v kauze hraje jednu z hlavních rolí, a když mu přitakává šéfredaktor Lupa.cz, což je firma napojená majetkově na lidi, kteří píšou pro Bakalův Respekt a také sedí v neziskovce Geroge Sorose v Praze, tak je zcela zjevné, že jsme rozkopli vosí hnízdo a ihned je spuštěn damage control na minimalizaci škod.

David Slížek, šéfredaktor Lupa.cz a současně redaktor ČRo.

Sobotní pořad na ČRo opět ukázal, že veřejnoprávní média jsou v katastrofálním stavu a je třeba spustit proces reformy těchto médií, kde naše redakce spolupracuje s některými vybranými politiky na přípravě změn pro Českou televizi a Český rozhlas. Tyto jednostranné a nevyvážené pořady jsou pouze důkazem toho, že veřejná služba těchto médií už není veřejná, ale jedná se o klientelistické vysílačky, které plní soukromé zadání úzké skupiny nejbohatších a nejvlivnějších lidí v ČR. Namísto toho, aby ČRo spustil poplach a plošné pokrytí kauzy, že stovkám tisíc občanů Zdeněk Bakala třídí poštu podle ideologického klíče, tak místo toho závěrem pořadu se redaktor spolu s hosty šklebí a zesměšňuje poškozené občany ČR tím, že jde o nějaké konspirace, a nevadí mu, že byly nenávratně skartovány a zahozeny miliony emailů od poloviny prosince.

Nepohodlné servery se zablokují na úrovní DNS a veškeré odkazy na jejich články se potichu smažou po odeslání. To je nová koncepce boje mainstreamu proti alternativě?

Server Aeronet.cz přináší klíčové kauzy a události, o kterých se na mainstreamu nemluví. Mohlo by to znít jako fráze, ale když si poslechnete sobotní pořad na ČRo, tak s hrůzou zjistíte, že veřejnoprávní média nejenom o této kauze nechtějí mluvit, ale dokonce pomáhají původcům tohoto skandálu v zametání celé kauzy pod koberec. A potom se mainstreamová média diví, že ztrácí vliv a důvěru veřejnosti, potom se diví, že alternativa získává větší a větší podporu občanů. Když mainstream přestane plnit funkci média a stane se nástrojem klientelistické vysílačky, potom je logické, že občané přestanou věřit tomu, co slyší, vidí a čtou v mainstreamových médiích. Když přineseme informace o kauzách jako lithium, George Soros a jeho příliv kapitálu do Prahy, nebo o zahazování emailů na Bakalových serverech, tak reakcí mainstreamu jsou dezinformace nebo dokonce útočení proti našemu serveru, blokování DNS záznamů u poskytovatelů internetu a záměrné rušení pátečních pořadů na SVCS.

Záznam pátečního pořadu o kauze cenzury a mazání emailů na Bakalových freemailech

Demokracie krvácí. Už zase jsme se vrátili do totality. Už zase někdo čte naše dopisy, emaily, už zase někdo lidem blokuje poslouchání a čtení závadových materiálů. Už zase někdo kouká lidem do poštovních schránek, už zase někdo za někoho rozhoduje, co by měl a neměl číst. Demokracie bez svobody je jako moře bez vody. A kdokoliv chce druhým řídit životy, v ničem se neliší od nacismu a komunismu. Éra dnešního liberalismu se v ničem neliší. Diskuse je nepřípustná, pravda je jenom ta, které zazní ve veřejnoprávních médiích a kdokoliv uhne krokem nebo pohledem, je dehonestován, diskreditován, i kdyby to byl biskup, ani on není v bezpečí, viz. kauza kardinála Duky. Liberalismus je nejhorší forma diktatury. Nepotřebují vás ke svému vládnutí, na rozdíl od komunismu i nacismu, které se musely opírat o podporu lidu. Liberalismus se opírá jen o banky a masmédia, která utváří veřejné pokřivené mínění. Namísto prošetření cenzury se mainstreamový rozhlas staví do role kumpána, který chrání cenzuru na freemailech bývalého uhlobarona.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
mrml
Návštěvník
mrml

Bakalo, budeš utopen jako špinavý prase ve vlastních hovnech bez denního světla. Na Maláčový se před dekapitací, kterou budeš sledovat na vlastní oči, vystřídají desítky chlapů do všech jejích otvorů. Tvoje děti budou poslány do otroctví. Těšíme se!

Richard Irovský
Návštěvník
Richard Irovský

Hezkou sobotu. Tak jsem s prezidentem Zemanem na jedné lodi. Oba to ,,táhneme,, na východ. Píšu si 2 měsíce s jednou ženou z Moskvy a některé věci a pochody lidského těla, přesněji hormonů a chemie nelze ovlivnit. Jsem v tom až po uši :-). Ale víte co mě trápí? Jak se já teď podívám do očí pánům – Jandovi, Grygarovi, Horáčkovi, Drahošovi, Šteindlerovi a dalším, kteří kritizují získávání zakázek v Rusku a Číně a směřování na východ.

culibrk
Návštěvník
culibrk

Jak to že Bakala, Sobotka, Pokorný, Koláček a spol ještě nesedí? Jak to, že neseděj všichni, kteříschválili OKD a jeho prodej, co dělají státní zástupci a policie?

pavjan
Návštěvník
pavjan

Co dělají? Jsou podřízeni globální mocenské mafii a dělají to co musí.Jsou zainteresováni karierně i hmotně. Zatím je to neprůstřelný.

The Institute
Návštěvník
The Institute

Možná by Aeronet měl přejít na VKontakte. Já už tam jsem a myslím si, že nás časem bude více. Kdo by to čekal, že? Ruská síť a bezpečná, zatímco síť z ” největší ” demokracie ne.

Administrator
Admin

Už tam jsme. Nečetl jste dnešní článek? Nevidíte novou ikonu vpravo nahoře na našem webu?

Jáchym
Návštěvník
Jáchym

no já nevim, mě by nenapadlo mít mail u bakaly… je mi jasne, že seznam asi nebude nejaka pecka, ale moznosti je spousta ne? vzdycky se to da zaridit… a jestli lide budou rusit maily u bakaly tak jedine dobre, ne? izolace tohohle odpadu – jak bakalovin tak třeba čt je nutná… kazdy jejich krok vede ke ztrate dalsich posluchacu a ctenářů…. nevíte kolik mají denní kupovanost bakaloviny? nebo jaka je sledovanost čt24? mějte se fajn a přestaňte už využívat služby těchto individuí…. diskuze už zrušili – proč asi, že? sami se uzavírají do své sociální bubliny 😀 zdravím na kavčáky, je na čase otočit, aby vám tam nezůstal černý petr v ruce 😀 něco jako jíří X – hezky pomalu nenápadně, v rámci “uvědomění” 😀 😀 😀

tiscali
Návštěvník
tiscali

maily zahazuje i tiscali.cz

překvapení?
Návštěvník
překvapení?

Stavíte se do role člověka překvapeného chováním ČRo. Připadá mi to stejně nevěrohodné, jako když Putin mluví o amerických partnerech. Myslíte si snad, že se v ČRo nebo v Radě pro vysílání chytí za nos?

dhyan
Návštěvník
dhyan

Jedinou možností jak vyjádřit svůj názor o tzv. Českém rozhlasu a tzv. České televizi je zastavit jejich financování. Toto je nejúčinnější možné REFERENDUM – PŘESTAŇTE PLATIT POPLATKY! Tyto dvě instituce soustavně porušují zákon 483 ČNR ze dne 7. listopadu 1991 o České televizi a 484 ČNR ze dne 7. listopadu 1991 o Českém rozhlasu tím, že NEPOSKYTUJÍ objektivní, ověřené, ve svém celku vyvážené a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů. ČR i ČT soustavně porušuje Listinu základních práv a svobod, konkrétně Oddíl druhý, Politická práva, Článek 17 (1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. (3) Cenzura je nepřípustná. V souladu s Článkem 23 Listiny Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

A mimochodem BAKALA porušuje Listinu rovněž – Článek 13
Nikdo nesmí porušit listovní tajemství ani tajemství jiných písemností a záznamů, ať již uchovávaných v soukromí, nebo zasílaných poštou anebo jiným způsobem, s výjimkou případů a způsobem, které stanoví zákon. Stejně se zaručuje tajemství zpráv podávaných telefonem, telegrafem nebo jiným podobným zařízením.

AntiEU
Návštěvník
AntiEU

Bohužel režim je schopen lenhle lügenpresse dotovat třeba z financí na zdravotnictví, protože prioritou je umlčet hlas svobody. Aby se náhodou Merkelová nezlobila. Nakonec je vidět že jsme zastrašováni i jinak – třeba tou kampaní proti Kotrbovi, který se proti napadení odvážil bránit pepřem. Okamžitě na něj naskočil kolaborantský tisk a neziskovky a přišel o práci. To by přece tak hrálo, aby se náš občan směl bránit. Dnes drzým bezďákům a zítra třeba hordám afroarabských “lékařů a inženýrů” s noži.

Hestie
Návštěvník
Hestie

Mimo téma, jen doplnění když už tu bylo zmíněno, že jako členové NATO se budeme muset podílet na náhradě za způsobené škody
tady je taky zajímavý článek
…..”posílení americké vojenské síly v Evropě, ale reálně to znamená, že členské země NATO budou
tuto unilaterální politiku pomáhat sponzorovat — údajně kvůli ohrožení Evropy mocenskými ambicemi Ruska. Bohužel česká delegace na konferenci vedená atlantisty Stropnickým a Šlechtovou tuto politiku podporuje a chystá zvýšení výdajů na obranu na 2 % do roku 2020. V praxi tak nový ministr zahraničí ČR přijal americkou konfrontační strategii vytyčenou Trumpovou administrativou. Naopak předseda Evropské komise Jean Claude Juncker prosazoval na konferenci stanovisko, že EU by měla zastávat svoji vlastní bezpečnostní politiku nezávislou na USA, což je cesta, kterou by se měla EU v budoucnosti vydat.”……
a další
tady mi vážně chybí to nádherné globální propojení p. Pozorovatelky,
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201802196815495-nemecko-mnichov-konference-
bezpecnost-cesko/

a ještě upozornění na chystaný dokument na manipulaci čt 24.2.
https://www.quintus-sertorius.net/news/chystany-videodokument-ukazujici-manipulativni-vysilani-ct-ktera-se-v-poradu-dopustila-tolika-minel-ze-nemuze-jit-o-nejake-selhani-jednotlivce/

999
Návštěvník
999

Tak zrejme cenzura Aeronetu i z Firefox (vyprsel cadovy limit) a Seznam (HTTP 502 connection timeout, Server ID: cp15021, Sucuri Network blocked…)
Nelze otevrit stranky AEN!
Moc tomu nerozumim, ale jde mi to pouze pres tento cinsky telefon ;-).

Administrator
Admin

To byl výpadek našeho serveru kvůli dalšímu DoS útoku na náš server. Tentokrát IP adresy z Číny, Ukrajiny, Ruska a Litvy. Oni to myslí asi opravdu vážně, že nás chtějí znepřístupnit co nejvíce lidem.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Aha, mě to taky po obědě nechtělo najet.

Helcali
Návštěvník
Helcali

Živé nás nedostanou, cestičky si najdeme.