Zažíváme v ČR další zorchestrovaný puč? Co má společného demise Bohuslava Sobotky...

Zažíváme v ČR další zorchestrovaný puč? Co má společného demise Bohuslava Sobotky a teatrální zásah státního zastupitelství na lidi okolo ČSSD v českém sportu? Více, než byste tušili! My všichni ze stanice ZOO podruhé!

Zažíváme v ČR další zorchestrovaný puč? Co má společného demise Bohuslava Sobotky a teatrální zásah státního zastupitelství na lidi okolo ČSSD v českém sportu? Více, než byste tušili! My všichni ze stanice ZOO podruhé!

Neexistuje nic jako náhoda. Všechno je souhra událostí, které do sebe zapadají tak, že tomu nedokážeme porozumět. Pokud tomu neporozumíme, potom to svalujeme na náhodu. Ale pěkně popořadě. Když Bohuslav Sobotka odpálil v noci z pondělí na úterý bombu se svojí demisí (a tím pádem i celé vlády, i když se teď o tom vedou spory, ale to je detail a tím se teď zabývat nebudeme), tak bylo zatroubeno k útoku. Uběhl jediný den a pražské vrchní státní zastupitelství a Lenka Bradáčová spustily razie a zatýkání ve špičkách českého sportu. Dnes pokračovaly razie i na pražském magistrátu. Kromě šéfa FAČR Miroslava Pelty došlo i na zatčení Karla Březiny (ČSSD), Soni Fáberové jako ředitelky odboru sportu na magistrátu a zatýkalo se i na ministerstvu školství, kde byla zatčena náměstkyně ministryně Simona Kratochvílová. Ministerstvo školství vede ministryně Kateřina Valachová (ČSSD). Byl zatčen i Miroslav Jansta, předseda Unie českého sportu. Razie se má týkat zneužívání a korupce v dotačních titulech pro podporu tělovýchovy mládeže [1].

Miroslav Pelta, šéf Fotbalové asociace ČR.

Zdánlivě divoká demise Bohuslava Sobotky a stejně divoká razie proti šéfům českého sportu spolu nesouvisí. Jenže nic jako náhoda neexistuje. Ve skutečnosti se nám před očima rozehrává stejné repete jako v roce 2013, kdy došlo k sestřelení Petra Nečase. A opět je na scéně Lenka Bradáčová a pražské vrchní státní zastupitelství. Opět je premiér velmi slabý, nemá manévrovací prostor, opět je tu demise a opět se vyšetřuje. Hlavním úkolem je likvidace ČSSD, na mediální a později i kriminální úrovni. To, co teď probíhá, to je odveta mocenských kruhů, které na ose Americká ambasáda -> Janečkův fond proti korupci -> Lenka Bradáčová a státní zastupitelství v Praze -> Robert Šlachta na ÚOOZ prosazovaly nadnárodní zájmy definované transatlantickými zájmy a vztahy.

Bradáčová vrací úder

Jenže minulý rok došlo k něčemu nevídanému. ČSSD v čele s ministrem vnitra Milanem Chovancem provedli restrukturalizaci policie takovým způsobem, že mocenská transatlantická osa v Praze přišla o svůj článek v řetězu. Převzetí kontroly nad elitními útvary umožnilo ČSSD rozjet proti Babišovi vyšetřování, nejen kvůli Čapímu hnízdu, ale především kvůli korunovým dluhopisům. Načasováno to bylo ze strany ČSSD na poslední rok vládní koalice, aby vyšetřování Babišovi co nejvíce mediálně uškodilo. Jenže proti Babišovi nikdo razie ze státních zastupitelství provádět nechtěl. A nechce. ČSSD se tak dostala do patové situace. Kontroluje sice policii a elitní útvary, ale státní zastupitelství stojí jaksi bokem. Přičemž samotný název logicky napovídá, že státní zastupitelství zastupují stát. Ale kdo nebo co je to stát? Je to vláda? Ne, není. Jak jsme viděli v roce 2013, státní zastupitelství tehdy zastupovalo spíš Westinghouse proti Nečasovi, než aby zastupovalo český stát v jeho prospěch.

Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.

Bohuslav Sobotka se spolu s Milanem Chovancem dlouho snažili ovládnout státní zastupitelství podobně, jako ČSSD ovládla elitní útvary policie. Evidentně se to ale nepovedlo, protože Bohuslav Sobotka zjistil, že z okolí Lenky Bradáčové nikdo proti Babišovi nepůjde. Jak už jsem psal v článku [2] před rokem, vztahy a souvislosti mocenských her v Praze připomínají ZOO. Premiérovi došlo, že Babiše nelze teatrálně zatknout nebo vtrhnout mu na ministerstvo, takže mu nezbylo nic jiného, než apelovat na Babiše, aby odstoupil z funkce ministra. Ten se mu vysmál a vzkázal mu, že neodstoupí, protože současná vláda je podle Babišových slov nejúspěšnější za celou historii ČR a on má přece na tomto úspěchu velkou zásluhu. Sobotka si uvědomil, že proti tomuto výroku ani nemůže protestovat. Pokud by řekl, že vláda není úspěšná, tak by to byl chyba ne Babiše, ale právě premiéra Sobotky. Nezbylo mu tak nic jiného, než vyvolat v ČR vládní krizi a podat demisi.

Sobotkova demise byla výstřelem z Aurory k útoku na ČSSD

Jenže to zafungovalo jinak, než Bohuslav Sobotka zamýšlel. Demise zaúčinkovala jako startovací signál pro Lenku Bradáčovou, jako znamení kolapsu moci ČSSD. A okamžitě začala ČSSD vracet úder za loňskou deinstalaci Šlachty a za rozbití ÚOOZ. Spustila mediální kauzu s teatrálním zatýkáním “cinknutého” Pelty, Karla Březiny z ČSSD a náměstkyně ministryně školství, kde šéfuje Valachová z ČSSD. Státní zastupitelství došlo tak daleko, že přes spřízněné kontakty pozvalo novináře a kameramany přímo na jednotlivá místa zásahů. Naprostá medializace s cílem maximálního efektu poškození obrazu ČSSD. A bude se vyšetřovat. Bez ohledu na to, jestli budou volby dříve, nebo v řádném termínu, média budou krmena články o tom, jak na ministerstvu školství pod vedením ČSSD se kšeftovalo a korumpovalo s dotacemi.

Karel Březina (ČSSD).

Andrej Babiš kategoricky odmítl [3], že by po demisi Bohuslava Sobotky měl být premiérem Milan Chovanec. To je logické, byl to právě Chovanec, který odstřelil Šlachtu a omezil Babišův vliv na struktury okolo ÚOOZ, které Babišovi celé dvě dekády kryly prakticky záda. Andrej Babiš teď bude jezdit po celé republice během volební kampaně a bude lidem vyprávět o tom, jak je ČSSD zkorumpovaná, když korupce dolezla už i tam, kde se má řídit výchova české mládeže, tedy na ministerstvo školství. Kateřina Valachová se stane obětním beránkem. Ač sama nemusela o korupci při zadávání dotaci vědět, jako ministryně musí mít přehled o podřízených, a pokud nevěděla, co dělají, není to omluvou, ale de facto důvodem, že práci nezvládla. Babišova média, která sice už Babiš kvůli zákonu “Lex Babiš” nevlastní (ale to neznamená, že je nekontroluje), budou v dalších týdnech plnit média informacemi o tom, jak na ministerstvu pod vedením ČSSD docházelo ke korupci, jak na pražském magistrátu Karel Březina byl namočený v korupci, jak kvůli zoufalství Bohuslav Sobotka podal demisi, protože je obklopený jen neschopnými, anebo všehoschopnými korupčníky.

Sobotka je odepsaný politik, v ČSSD se strhne boj o jeho místo

Mediálně to pokryjí Babišova média a po právní stránce to bude hlídat Lenka Bradáčová, aby kauza do voleb nevyšuměla. Psal jsem to už včera, že Bohuslav Sobotka má splnit úlohu hrobaře ČSSD. Do toho hrobu jí ale velmi silně bude pomáhat Vrchní státní zastupitelství a Lenka Bradáčová. Premiérova demise není nic, daleko důležitější je mocenská demise ČSSD v České republice. Ztrácí voliče, ztrácí hejtmany, ztrácí v regionech, ztrácí kontrolu nad státními zastupitelstvími. Hlavní příčinou je, že ČSSD potkává stejný osud jako ODS. Strana nedělá levicovou politiku, stejně jako kdysi ODS rezignovala na pravicovou politiku. Současný politický směr ČSSD je doslovnou kopií “euroliberalismu”, což je globalistický kočkopes, který si bere něco z levice a něco z pravice. Výsledkem je, že voliči pravice jdou více k extrémům vpravo a voliči levice jdou více vlevo. Tím se rozevírá ale politický střed, kde vzniká prostor pro nové strany a Babišovo ANO je toho nejlepším příkladem.

Milan Chovanec, Lubomír Zaorálek a Michal Hašek. Ti všichni se pokusí Sobotku nahradit ve funkci předsedy strany. Už brzy.

Varoval jsem už Bohuslava Sobotku, že nesmí protahovat agónii. Handrkování se o dočasné nebo přechodné vládě ničí poslední zbytky důvěry voličů ČSSD. Vzniká tím uvnitř strany tlak, nespokojenost a až skončí den, voličům ČSSD dojde, že za všechno může ne Babiš, ale slabý a nekompetentní Sobotka. Některým socialistům to už dochází, ale straně jako celku to bude chvíli trvat a podle mého názoru jim to dojde až po volebním debaklu. A to spustí obrovský boj uvnitř strany. Chovanec, Zaorálek, ale i Michal Hašek, který má stále velkou podporu mezi členy strany.

Babiš je capo di tutti capi… a má na to lidi!

V rámci tandemového řízení je již dnes dopředu připraven plán na globalizaci ČR pod vedením Andreje Babiše, který bude v tandemu spolupracovat s Milošem Zemanem. Babiš bude likvidovat malé a střední podnikatele, živnostníky, protože podle jeho slov “kradnou”. Naopak bude podporovat velké firemní kolosy, protože ty zajistí nová pracovní místa a v plánu NWO se otevře prostor pro laciné montovny asijského střihu, které zatím v ČR nejsou.

De facto premiér ČR Andrej Babiš.

Pokud se stane Andrej Babiš premiérem, provede novou reorganizaci policie a pojistí si i státní zástupce. Na podnikatele už začal sbírat informace skrze EET, ale to nestačí. Brzy bude mít k dispozici i operativní krytí a na politickou konkurenci bude shromažďovat kompro. V čele procesů bude Babiš, ale v jeho pozadí ho bude mocensky chránit Miloš Zeman a jeho euroasijské křídlo globalistů. Pokud se Babiš nezpronevěří globalizaci, nechají ho u moci tak dlouho, jak budou chtít. Když ovládá média, ovládá veřejné mínění na mainstreamu. Kauzy a skandály mediálně pokryje. A pokud se něco nepokryje, zezadu to bude jistit vrchní státní zastupitelství v Praze. Nezdaněné kabelky a žárlivost paní Nagyové-Nečasové jsou jasným mementem toho, že sestřelit vládu je otázkou záminky a mediálního humbuku odpáleného ve správný čas.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
cormel
Návštěvník
cormel

jen poupravím. To, že je Sobotka hrobníkem ČSSD víme. Jenže systém volebního sněmu reprezentovány delegáty těžko umožňuje boj proti dohodám. Sobotka si svůj “silný” mandát v Brně domluvil. Co se týče boje o Sobotkovo místo. Žádný boj nebude. Až se Luboš rozhodne tak bude rázem předseda a snad se rozhodne brzo. Tož jen tak k doplnění.

Historik
Návštěvník
Historik

Pravda je nepřítelem každé vlády.

Jirka Hadrava
Návštěvník
Jirka Hadrava

Vážení přátelé, patřím k lidem, kterým se nelíbí pranic současná politika a neustálé masáže našich mozků, s neustálou aktivací našeho ega a záměrnému ukazování problémů které jsou uměle vyvolávány. Takzvaná globalizace je zcela záměrně systematicky vracena jakoby nějakým postupem po kruhu zpět k otroctví. Názory lidí, kteří chtějí zachovat svou identitu ve svých rodinách a ve svých státech jsou záměrně potlačovány a vyvolává se představa, že nejlepším způsobem jak dospět k nejvyšší spokojenosti, bezpečí a svobodě je usilovná práce sama na sobě. I Já procházím obdobím, kdy často zcea podléhám přesvědčení, že můj vývoj v zajištěném a poklidném individualizmu je to pravé co nás může a musí potkat. Bohužel x Bohudík platí i jiné pravidlo a to od samé existence lidstva v jeho fyzické podobě. Jedáno jednoduchým rčením : “RODĚL A PANUJ”. Nevím jak to působí na Vás, Já ale vidím především to, že jsem v prvé řadě pozemšťanem, potom postupně evropanem, Čechoslovákem, Moravanem a v neposlední řadě také nějakou narozenou duší z Ivančic žijící v exilu v Pardubicích. To vše proto, že žádný s mnou řádně zvolených zástupců není schopen pověsit na hřebík své osobní zájmy, není ochoten odpustit svým blžním a požádat naši nejvyšší moc o odpuštění všech hříchů a o to, aby jim bylo přiděleno poznání skutečnosti a mohli tak vykonáat opravdu dobře a kvalifikovaně službu pro všechny lidi. Všichni, co zde píšete se zamyslete nad tím jak postupovat účinně v tom, aby přestalo napadání, šarvátky o moc a neustálé osočování. Lidé kteří se od těchto neduhů nemohou oprostit, ať je to Babiš, nebo Sobotka a celá řada dalších, si nezaslouží nás reprezentovat. Pokud tedy všichni chceme změnu, očistěme politiku od těchto lidí. Očista není jejíich likvidací, ale především jejich převýchovou a to je podstatně horší práce. Přeji všem, kteří dočetli až sem, hodně poznání na jejich cestě. Zdraví Jirka Hadrava

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Pravda bolí, ale nezastaví ji žádný blocking.

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

DVAKRÁT NEVSTOUPÍŠ DO STEJNÉ ŘEKY!

Starý šíbr Petla od Horníka ve vazbě shodí vládu? Sorry jako. Člověk tu zasutou zprávičku v mainsteramu pomalu přehlédne.

Thom
Návštěvník
Thom

Musí sa ale uznať, že na hrade to Sobotka ustál. Síce mal zaťatú pěst a myšlienky na fight , ale ten svoj šarmantný úsmev nahodil ako vždy. Po tejto komédii sa obaja aktéri stretli vo vedľajšej miestnosti. Zo záberov bolo vidieť, ako ho Zeman už čaká v kresle.
Nestraním nikomu, od celej politickej scény je to totálna neúcta voči ľuďom.

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Taky to tak vidím. Zeman na Sobotku narafičil past před novináři, moc dobře věděl, že písemnou demisi nenese. Na to jaká je to sračka si vedl výborně a Zeman posral spíš sám sebe. Za vydatné pomoci protizemanovských médií byl vykreslen jako krypl, hulvát a otevřený spojenec Babiše a já nemohu nesouhlasit. Dnes musel ztratit min. 10-15% preferencí. Sobotka už nemá co ztratit. Doufám, že to bude: když se dva hádají, třetí se směje a získají národní strany. Dost bylo těchto deprivantních kryplů a různých šíbrů.

albatros
Návštěvník
albatros

Vyhlídky nic moc, ale pokud bude vedlejším efektem sejmutí havloidů v ČT a odchod Kalouska na smetiště dějin, tak je to taková malá pozitivní zpráva na cestě do prdele 😀

kari
Návštěvník
kari

skutecne soucasnymi raziemi popsanymi v clanku Lenka Bradacova vraci uder CSSD? Psali, ze ty razie u lidi CSSD jsou podlozeny i odposlechy, coz znamena, ze se to pripravovalo a vedelo dlouhou dobu. A zrovna bylo vse dokoncene a pripravene k raziim v tehle dobe nestability vlady. Zajimava souhra. Neni vse skutecne divadlo? Nebo je ucelem razii proste jen ze strany ” mocenske transatlanticke ose v Praze ” ☺ prohloubit a zvetsit v CR chaos a oslabit zem ve stredu Evropy? Odpovidalo by to taktice USA vyvolat vsude chaos , pak tam pevneji zakotvit a panovat. Tady u bezne informovaneho smrtelnika staci jen zapojit fantazii…
Urcite ale Babis je soucasti nove nastupujici hierarchie ve svete, ktera hodla lidi jeste vice omezit.

jan grohman
Návštěvník
jan grohman

Celá prokurátorsko-justiční mafie je vyškolená u pindosů, teď vidíme její činnost live!
O Zemanovi jsem nikdy neměl valného mínění, no tentokrát už věru hanebně přiznal barvu peří. Nebudu ho volit. Podporovat takovou zrůdu jak je bureš…hnus. Možná jste si všimli, koho bureš dosadil za šéfa finanční správy a jakými pravomocemi ho potichoučku vybavil! Gestapo šuviks! I to respektovalo soudy, no ten zmetek je nad zákony!
Ten burešův záprtek poslal obloukem do, s prominutím, řiti i celou poslaneckou sněmovnu!
A to je teprve začátek!
Jestli tohle někoho nepřesvědčí jaké nesmírné nebezpečí pro trosky demokracie v čechách představuje bureš, tak už opravdu nevím co by…

weissbach
Návštěvník
weissbach

Definitivní ztráta normality. A to je bohužel začátek.

Rus
Návštěvník
Rus

Na DVtv dnešní rozhovor s Babišem ! Ten člověk musí mít hroší kůži . Připomíná mi zajatce , který při mučení opakuje naučenou “mantru” např ; “jsem voják americké armády číslo 8547” a pořád dokola to samé . Je trénovaný to je vidět i slyšet ! Normální člověk by se asi zhroutil 🙂

https://video.aktualne.cz/dvtv/zive-ovlivnoval-andrej-babis-sva-media-a-co-rika-roztrzce-na/r~9403558a30d311e7b7fa0025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1&utm_term=position-0

.B.
Návštěvník
.B.

Přesně. Andrej je teflonovej a steče po něm úplně všechno. Jak jsem psal minule, kdyby sežral v přímým přenosu živýho kojence, vzápětí řekne “já jsem rozhodně žádné dítě nějedol, to je kampaň proti mě a podávám trestné oznámení, jak je možné, že sa něčo také hovoří o vicepremiérovi”

suchoj
Návštěvník
suchoj

Andreje jsem zažil v jednání, když jsem pro Agrofert zařizoval tisk do jejich zasedačky, celou místnost lemuje tisk jakože ČR a jednání bylo tvrdé, ale prosadil jsem si své – po vysvětlení, že moje nabídka je ta správná a světe div se On to odsouhlasil. Je to trochu mimo téma, ale ten člověk je velice jednoduše ovlivnitelný

albatros
Návštěvník
albatros

Tomu se říká pragmatičnost. Babiš je manažer/pragmatik. Proto je to jakoby menší zlo než havloidi v ČT například. Pokud je někdo ideologicky zpracovaný havloid, tak se bude radovat, zatímco na něj poletí atomová bomba.