Zaručeně kremelský původ protiamerických poplašných kampaní ústy fundované analytičky Ivany Smoleňové v...

Zaručeně kremelský původ protiamerických poplašných kampaní ústy fundované analytičky Ivany Smoleňové v pořadu Daniely Drtinové

Zaručeně kremelský původ protiamerických poplašných kampaní ústy fundované analytičky Ivany Smoleňové v pořadu Daniely Drtinové

Právě jsem si doposlechl zasvěcený rozhovor, buď naprosté mimo realitu vznášející se mediální hvězdy, to v lepším případě, nebo americkou ambasádou dobře placené mediální prostitutky, Daniely Drtinové s dlouholetými životními zkušenostmi ostřílenou Ivanou Smoleňovou (prý analytičkou), typickým produktem polistopadového školství pod vedením takových velikánů, jako je rektor jedné nejmenované univerzity, nebo jím protlačovaný, mediálně známý, málem ne-profesor, jehož nenávist k Rusku dospěla do takového stupně, že na toto téma napsal vědeckou práci.

Rozhovor byl spáchán dne 23.6.2015 na téma: Cíl ruské propagandy [odkaz zde]

Hlavním vývodem slečny “analytičky” o zaručeně ruskou ambasádou placených poplašných kampaních, šířených skrze jimi ovládané weby (jako Aeronet a AC24) je, že veškeré informace pocházejí z neověřených zdrojů a konspirací, kdy hlavním jejich cílem je nepodloženě poškozovat USA a šířit v pokojných občanech paniku.

dvtv-drtinova-651.jpg
Daniel Drtinová na televizi DVTV

Tedy paní Drtinová, ale zejména slečno Smoleňová ze Slovenska. Zde vám dávám k dalšímu analytickému studiu na téma „ruská propaganda“ a „USA světový mírotvůrce“ tři “naprosto nepodložené a nedůvěryhodné“ zdroje:

  1. Přímý záznam slov Jána Čarnogurského (1991 – 1992 předseda vlády Slovenska, 1998 – 2002 ministr spravedlnosti Slovenska), kde veřejně popisuje, jak USA prostřednictvím koupeného našeho Václav Havla, polského Lecha Walesy a několika dalších politiků, počínaje rokem 1995, spolu s nehoráznou mediální kampaní, navlékly bývalé státy východního bloku do vstupu do NATO.

Česká republika spolu s Maďarskem a Polskem do NATO vstoupily 12. března 1999. Ostatní země následovaly. Prakticky obratem po našem vstupu zahájilo NATO 24. března 1999, přes nesouhlas Rady bezpečnosti OSN, letecký útok na bývalou Jugoslávii (dle jednoho nejmenovaného skutečného zástupce svého lidu, pouhé humanitární bombardování), který trval přes 2 měsíce. Zdroj: oficiální stránky: [1] + cs.wikipedia

  1. Přímý záznam slov Karla Schwarzenberga před parlamentem ČR o tom, že o bombardování Jugoslávie ve skutečnosti rozhodovala Trilaterární komise na jednání, kterému byl osobně přítomen.

Trilaterální komise: Diskusní fórum politiků, obchodníků, bývalých diplomatů a novinářů založené na podporu bližší spolupráce mezi státy USA, Evropy a Japonska. Komise byla založena v roce 1973 z podnětu finančníka Davida Rockefellera. Zdroj: oficiální stránky [2] + cs.wikipedia

  1. Ze všech výše uvedených svědectví, za naprosto „nejméně důvěryhodný“ zdroj, je však nutno považovat přímý záznam přibližně dvouhodinové přednášky Jana Kavana (včetně odpovědí na dotazy posluchačů) na slovenském fóru „Zjednotení za mier“. Zde se dá zcela bezpečně tvrdit, že původ prakticky všech „ruských konspirací“ podvratně šířených ve slovenském a českém prostředí, pocházejí právě z tohoto naprosto „nelegitimního“ zdroje.

Jan Kavan zde mimo jiné podává jedinečné svědectví o tom, jak v době, kdy byl v letech 2002 až 2003 předsedou Valného shromáždění OSN, takže přímým účastníkem, probíhalo „schvalování“ jednostranné invaze do Iráku, kterou opět bez mandátu Rady bezpečnosti OSN zahájilo USA přepadem suverénního státu 20. března 2003. „Byla to fraška, část byla fraška přesněji“ – vypověděl (kromě toho, že je celá přednáška zcela jedinečná, co do odhalení skutečného pozadí všech v nedávné době proběhnuvších světových událostí, na téma útoku na Irák, pan Kavan hovoří v čase záznamu od 1:10:30 do 1:31:00). Posluchač se rovněž jmenovitě dozví, kteří tehdejší čeští politici v OSN prosazovali zájmy české (evropské), kteří výlučně vlády USA a kteří se k problematice zahájení druhé války v zálivu chovali jako typický český Švejk.

Takže paní Drtinová, ptám se tedy: Kdy pozvete do své hlásné trouby pány Jana Kavana a Jána Čarnogurského, aby jste jim vysvětlila, jací jsou kremelští zaprodanci s chorobnou fóbií na Spojené státy americké?!?

Dále se ptám, kdy vy všichni „hlídací psi demokracie“, zejména z řad redakce zpravodajství České televize, převezmete hromadně přednášku Jana Kavana ve stejné četnosti, jako jste v mediálním prostoru rozšířili naprosto „objektivní“ analýzu v podání Drtinová – Smoleňová.

Jinak se těším na další kvalitní, na neprůstřelných faktech založené, analýzy naší slovenské, kované odbornice na mezinárodní vztahy.

– Václav Kytička –

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
vyoraný myšák
Návštěvník
vyoraný myšák

Ćlánek super. Drobná poznámka: Ján Čarnogurský (a nejen on), uvěřil falešnému memu, že za 70 let míru v Evropě vděčíme EU! EU zde není 70 let!!! Smlouva o Evropské unii, byla podepsána v Maastrichtu 7. února 1992 a vstoupila v platnost 1. listopadu 1993. EU je zde tedy 22 let! Většinu zásluh (48 let) za 70 let míru (ovšem ale relativního míru, neb co války v bývalé Jugoslávii, či nyní na Ukrajině…?!) musíme přičíst respektování poválečného uspořádání Evropy. To nyní možná končí…

LCZ
Návštěvník
LCZ

Opět dobrý článek, pane Kytičko.
Obávám se však, že Drtinová pana Kavana nepozve. To by spíš mohla pozvat pana Soroše – je to “jeho děvče” ( viz OR – Open Society Fund Praha). Ten se však málokdy přímo a sám exponuje.. ..jako všichni loutkovodiči.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Nevím, jestli jste to zaznamenali, ale ty lesby spolu onanovaly, až se z obrazovky kouřilo. Lízaly si na střídačku análek a vaginku. A ještě robíka a dovnitř a ven. No ty si užily.

Frank
Návštěvník
Frank

Dvě vypatlané vagíny se sešly a pokecaly. To je tak asi všechno.

stefan
Návštěvník
stefan

Za judas dolar odbavili Sorosa.

Ariel
Návštěvník
Ariel

Novodobe škaredé pičiská, rusofóbne kundy feministické, vojnové štváčky, pussiriotky lesbické provokatérske. Zdegenerovaná kultúra a politika a sprdlavené školstvo produkuje analytikov a ľudské exkrementy

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Zombie – diky, rekl’s to za me. Od krku dolu je to lepsi (maybe I’m too picky!).

lmimkac
Návštěvník
lmimkac

Na skodu sa dievcina narodila v nespravnej dobe. Bola by z nej velmi dobra SZM-acka, xexe… Uff…

TSq
Návštěvník
TSq

“ústy fundované analytičky Ivany Smoleňové”,
jak slyším fundovaný a jiné tituly jsem ve střehu, pouhá zkušenost.
Jak vidím ty cácory, napadá mne slavný citát Miloše Kopeckého “Ty krávo nebeská !!!!” i ten druhý “Kdyby blbost nadnášela, taky tu létaly jako holubičky”

marmaris
Návštěvník
marmaris

Aha, to jsem netušil, že makakovo lejno je tak hrozně sprosté slovo. No nic, vážení Genossen, nebudu zastírat, že jsem na straně Ruska a také opolčenců, jelikož kdo viděl hrůzy oné genocidy, co tam SSA a eueu rozpoutali, nemůže zaujmout jiný postoj, pokud není podplacený nebo mentál. Koukám, že jste mohutně zabrzdili a měníte kurz. No nic, už sem chodit nebudu. Je spousta jiných serverů, které jsou odvážnější. Sbohem.

TSq
Návštěvník
TSq

“Je spousta jiných serverů, které jsou odvážnější.” ..a které, já chci takyý 🙂
Ty ovšemže asi nebudou v hledáčku

marmaris
Návštěvník
marmaris

Pro taková makakova lejna je proruská propaganda i vyslovení názvu města Moskva. Sama nasedla do spirály hysterie a paranoidního válečného štvaní všech proti všem. Nepřátele si vyrábějí sami svojí neuvěřitelnou lhavostí a hloupostí. Z těch jejich přiblblých kydů by zdivočel i beránek boží.