Zapneš rádio a ukřižují tě jako ruského špiona! Hon na čarodějníky z...

Zapneš rádio a ukřižují tě jako ruského špiona! Hon na čarodějníky z Eindhovenu, útoky na svobodu slova, estébácké praktiky novinářů mainstreamu!

Zapneš rádio a ukřižují tě jako ruského špiona! Hon na čarodějníky z Eindhovenu, útoky na svobodu slova, estébácké praktiky novinářů mainstreamu!

Dnešní pořad s našim šéfredaktorem VK na Svobodném rádiu bude opět velice výživný. Hlavním tématem dnešního vysílání bude svoboda a nesvoboda alternativních médií v Česku a na Slovensku. Útoky proti AE News, pátrání novináře Respektu a reportérky ČT po identitě pana VK, nový seznam konspiračních webů pana Smatany ze Slovenska. To všechno a mnohem více se bude probírat na Svobodném rádiu od 19:00 hodin. V druhé polovině pořadu bude k dispozici opět telefon a Skype pro posluchače. Dnešním pořadem budou provázet Vladimír Kapal a Martin Dukát. Všichni čeští a slovenští čtenáři AE News jsou srdečně zváni k poslechu. Záznam pořadu bude k dispozici dole pod touto pozvánkou do několika hodin po skončení živého vysílání.

Pokud by došlo během vysílání k výpadku streamu, záložní streamy jsou k dispozici zde:

http://station.voscast.com/56ced8a796dd7/
http://svobodneradio.listen2myradio.com
http://studiokladnosvobod.wix.com/mysite

Záznam pořadu

Nesestříhaný záznam pořadu

DOWNLOAD

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Otir
Návštěvník
Otir

Rád bych se zastal všech, kdo provozují Svobodné rádio, jmenovitě pana Vladimíra Kapala a Martina Dukáta. Jejich moderátorská práce je fakt o několik levelů výš, než když začínali. Nechápu všechny ty, co proti nim mají. Konkrétně pana Kapala poslouchám velmi rád.

Honza Honza
Návštěvník
Honza Honza

toto neni ani zdaleka off topic. Vazeny pane VK. Dnes jesem si poslechl prekrasnou rozhlasovou hru “Ibsen Henrik – Nepřítel lidu 1996 (1882!)”.

Tak nejak jsem pri poslechu teto hry myslel na Vas. Pokud Vy nebo čtenari maji 120 minut chut poslouchat velmi krasne zpracovanou rozlasovou hru, ktera vystihuje Vase patecni vysilani az mrazi, pohodlne se usadte a zaposlouchejte se. Prvni pulka je good, ale druha pulka je pecka, tesim se na diskuzi.
citaty z rozhlasove hry: “…kdyz se jde clovek prat za pravdu a svobodu, nema si brat svatecni kalhoty”, “budu jim kazat, at prijdu vhod nebo nevhod”, “museji se vyhubit sefove politickych stran”.

Nedelam si legraci, je to super rozhlasova hra pro pana VK za jeho patecni porady 🙂

udelejte si pohodicku a zaposlouchejte se taky Vy.

https://m.youtube.com/watch?v=gf2CpHH1Nvk

vivic
Návštěvník
vivic

Včera jsem si koupil ruská marinovaná rajčata. Doufám, že mě za to nikdo nebude perzekuovat. Moc jsem si totiž pochutnal.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Mordechaj Kapusta
Návštěvník
Mordechaj Kapusta

Lokajov cudzích veľmocí nazývate “pravdoláskari, mimovládkari… a pod.”. V minulosti bol len jeden termín pre takýchto ľudí – quislingovia. A všetci vedeli, že sú to sluhovia fašistickej vlády. Mimochodom, prečo sa ich bojíte nazvať “fašistami”, keď ich počínanie a filozofia presne zodpovedá fašizmu: MVO, pravdoláskari sú z hľadiska formy vlády prívržencami fašizmu. Pretože fašizmus je za kolektívizmus tak ako bol leninizmus a je dnes havlizmus. Sú presvedčení, že národ majú viesť “osvietení” vodcovia, inteligencia a umelci. Je to protiklad liberálneho individualizmu, ktorý hlása zastupiteľská demokracia. Zaujímavé, že za ňu sa skrývajú. V skutočnosti chcú spojiť všetkých proletárov a chudobných a vládnuť im ako Lenin a boľševici. Chcú rozhodovať, čo si majú ľudia myslieť, čo je politicky korektné a správne, čo si nesmú ľudia dovoľovať (napr. voliť Zemana); chcú rozdeľovať majetky, európske sociálne fondy a imigrantov podľa Bruselu, chcú jednotné dane, jednotnú monetárnu politiku a “jednotné európske hodnoty”, gender equality, homosexualitu a pedofíliu a pod.. Presne tak, ako chcel rozhodovať fašizmus vo svojej podstate, keď ho ešte Hitler s Mussolinim nesprofanovali. Lenže namiesto jedného vodcu (Havla alebo Hitlera) už chcú Radu vodcov z intelektuálov a umelcov, ktorí tomu tupému davu povedia, čo majú robiť. Dovolím si priložiť spôsob a predstavu akou to robia:
http://www.mordechajkapusta.com/2010/01/slobodomurari-smotanka.html

platner
Návštěvník
platner

No ja nevim, mainstreamovi reporteri mozna nemaji odbornou uroven, ale jinak hloupi nejsou, takze na 100% vedi, ze AEN ruskou ambasadou financovan neni. To co delaji, to je spise snaha takove spojeni vyrobit a ne ho dokazat.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Migranti zacali pouzivat trasy pres Italii. Od pocátku roku vzrostl na Sicílii pocet migrantu o 90%. Palermský starosta Leoluca Orlando si pochvaluje:

“Palermo již není italske mesto. Jiz není evropske. Chodite po Palermu a mate pocit, že jste v Istambulu nebo v Bejrutu.
Mafie neporozumela, ze se mesto zmenilo, ze jsme nyní mestem migrantu a bosove Mafie již nesedi v kresle starosty. Palermo je nyni mestem Stredniho vychodu v Evrope. Je mestem smisenym a jsme tomu rádi.”

http://goo.gl/n9HGlq

konzerva
Návštěvník
konzerva

Akorát už mafie stříli emigranty…

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Taky se pridam. Protoze kvuli casovému posunu nemohu poslouchat vysilani primo, jsem odkazany pouze na zaznam. Doposud byl zpravidla zaznam k dispozici pres Youtube a na Ulozto.cz do dvou hodin po odvysilani. Dnes je sobota a stale, stale nic. O archivu studia Beta ani nemluvim. V nem se jedna o zpozdeni v radu nekolika dnu a z cerstvych udalosti se tak stavaji udalosti vyvanulé a nekdy i nezajimavé.
Vim ze se jedna o dobrovolnou cinnost, takze nepotrebuji poslouchat moralizujici prednasky o tom, jak se veci maji brat. Mam tedy jen jednu otazku. Neslo by v zajmu vsech vasich posluchacu zorganizovat archivaci patecnich poradu tak, aby byly k dispozici v co nejkratsi dobe?

albatros
Návštěvník
albatros

Tohle taky nechápu. Oni mají záznam k dispozici ihned po skončení pořadu a nejsou schopni ho okamžitě nahrát do jejich archívu. Místo toho ten dobrovolník, který by zasloužil za svou činnost metál, je schopen každý den nahrávat několik pořadů z několika rádií téměř okamžitě a to je odkázaný jen na posluchačský stream.
Tady by se měli opravdu nad sebou zamyslet. Navíc poslech z archívu zvyšuje poslouchanost pořadů tak 10x až 20x, někdy i více. Online poslouchá relativně málo lidí.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Kdo nikdy nedělal rádio tak nezná problematiku tak lecos nechápe.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Asi mate pravdu. Kdo nikdy nedelal radio v podstate nic nezna, ani nechape. Typicky ceska odpoved. Delat z lidi blbce se nevyplaci. Mene arogance a vice pochopeni by vam sluselo lépe.

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Na to je jedna rada: Zapojte se do chodu a rádia a ukažte co umíte.

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Vždyť je to v archivu, ale pardon, když to neni do dvou hodin po vysílání v archivu tak už je to pro Vás nezajímavá věc:-)) Jestlipak takhle píšete do Radiožurnálu když je tam náhodou nějaký zajímavý pořad a vy ho propásnete a neni hned do dvou hodin v archivu? Kolikpak jste přispěl na chod rádia? Abychom mohli najmout a zaplatit více lidí. Aby pro Vás byl každý pořad hned v archivu aspoň do 3 minut po vysílání?:-))

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ma otazka je ciste technického charakteru a vubec nebyla myslena zle. Asi vam usla poznamka, ze nepotrebuji poslouchat kazani o moralce. S kazately jsem nikdy nemel trpelivost.

Vite, zajimaji mne pouze porady s panem VK. Myslim, ze on jediny si dokaze udelat ve vecech poradek.

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Máte to zadarmo (respektíve druzí to za Vás zatáhli) tak buďte rád že můžete poslouchat….

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Hmm …vahal jsem s odpovedi, nebot nema smysl dohadovat se s omezenym clovekem. Reknu to zkratka. Vase reakce je nechutna a vcelku lituji, ze jsem se na neco zeptal.

Wolf
Návštěvník
Wolf

A máte pravdu. Je to arogantní .ůl…

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Má to však jednu chybu, “bez toho arogantního vola” čímž je myšlená má osoba by žádný pořad s panem VK nebyl. A opravdu si nesednu na zadek z nějakých trollů, kteří by ani to co děláme my nesvedli, takže šlapejte nohama, a buďte rádi že máte co poslouchat, S -E -B -R- N- K -O …

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

S-E-B-R-A-N-K-O Dukáte, ty ubožáku, nechlastej tolik! :-DDDD

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Diky za procitnuti. Docela jsem zapomel na tu zkurvenou nadutost, ktera tvori soucast ceské mentality a kterou jste mi prave znovu pripomel. Za 30 let v cizine jsem si zvykl na jiné jednani …a to vase mi vubec neschazi. V podstate, ani to vase radio mi neschazi. Poslouchal jsem ho jenom ze zvedavosti, nikoliv z potreby. Takze nadale slapejte nohama a budte rad, jestli vam to radio jeste nekdo posloucha. Ja koncim …radsi ctu nez posloucham!

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Tak Dukátovi to zase přeci jen nedalo, a znovu se tady prezentuje jako úplný pablb, proto já tvrdím, že duo Kapal-Dukát jsou ve skutečnosti škůdci českého zájmu, jejich fanatismem, megalomanií – a tupostí. To je moje stanovisko, Dukát s Kapalem ať se třeba podělají zlostí, když tady censurovat nemůžou.
Jo, a taky tu ten pošahaný skrček Dukát píše hovadiny pod kreténským krycím najckem “Statný imigrant ti natrhne prdel mladý hochu”, nebo tak nějak, je to prostě pablb, ten Dukát.

Martin O.
Návštěvník
Martin O.

Zdravim. Bude odkaz na zaznam? Ptam se jen, protoze vzdy v patek v noci je zaznam obvykle pridan a ted je sobota odpoledne a porad nic 🙂

Jiný Satan
Návštěvník
Jiný Satan

Zdravím,já ten odkaz také nemohu najít.Vždy byl na youtube.

Kurvos
Návštěvník
Kurvos

Martine aka “Budeš obohacen statným migrantem:-)) Mladíčku” tentokrát to bylo na jedničku od začátku do konce.