VIDEO: Západní kultura – kultura zombie, nezvítězí-li svědomí

VIDEO: Západní kultura – kultura zombie, nezvítězí-li svědomí [SK Titulky]

Vkládám krátké ruské video o tom, že lidstvo nemá šanci k přežití, nezačnou-li jednotlivci naslouchat svému svědomí. Video vkládám, protože dle mého dlouhodobého přesvědčení je svědomí to nejvyšší, čím se má řídit tvor jménem Člověk. A proto, že dle mého dlouhodobého přesvědčení je to ukazatel, který jediný stojí nad veškerou vírou spojenou s jakýmkoliv náboženstvím či jakoukoliv společenskou ideologií. A proto, že potvrzuje mé základní přesvědčení: “Čisté svědomí, nejtvrdší měna” . Společenské diktáty i společenské ideologie se mění, svědomí je vždy jen jedno.

Slovenské titulky je třeba ručně zapnout ve videu. Pozn. Admin.

Zdroj videa zde

-Pozorovatelka- 5.4.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Holy
Návštěvník
Holy
Holy
Návštěvník
Holy

Jeste doplnim z predchozi uvahy. Jestlize podle vedeckeho vyzkumu nema 15% lidi-psychoaptu patologicky svedomi, potom nemaji vubec kontakt se stovritelem citovany v Pravidlech zivotniho provozu. V tom pripade je nutnosti, aby ostatni, kdo tento kontakt maji tyto defektni jedince eliminovali jejich detenci a zabranenim rozmnozovani. Toto muze byt duvodem, proc se kolem nas deje tolik zla co vsude vidime kolem, nebot tito defektni jedinci jsou prolezli ridicimi strukturami spolecnosti.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Ale oni vám pomohli si to uvědomit…

Vabio
Návštěvník
Vabio

Nedá mi to neodkázat se na dva články, které tu mnou byly dříve publikovány … pokud jste vnitřně svobodní / nezatížení, tak pak můžete jít tou cestou toho svědomí, resp. pak jdete zcela automaticky tou cestou toho vašeho svědomí.

Pokud máte uvnitř nějaké tlaky (jakékoliv), tak prostě jen těžko můžete (vždycky) chápat rozdíl mezi tím, když byste (ne)měli udělat něco, z čeho by vás tížilo svědomí a tím, kdy (ne)děláte něco, protože vás k tomu něco uvnitř (v podstatě “uměle”) tlačí.

Oba články jsou zde:
https://aeronet.cz/news/tag/zmena-mysleni/

Specnaz
Návštěvník
Specnaz

Proc slovenske titulky a ne ceske? Je snad jeste nejake Ceskoslovensko? Zalozte aeronet.sk pro clanky atd. ve slovenstine a nedavejte sem tu Janosikovu hantyrku. Na Slovensku nemaji radi cestinu, tak proc je porad davate dohromady?

Administrator
Admin

Toto je server určený pro Čechy a Slováky. Urážky směrem ke slovenským čtenářům tady nebudu tolerovat, stejně jako urážky obráceným směrem. Na Slovensku nemají rádi češtinu? To je zajímavé. Když si zapnete slovenské televize, jede tam česká filmová, seriálová a dabovaná tvorba. Rádia hrají české songy a pouští české kapely. Hrají se koncerty českých skupin. Slobodné rádio SK zve české hosty. Ve stáncích jsou k dostání české časopisy a noviny. Největší slovenské knihkupectví Martinus prodává české knížky, které tvoří snad 70% celé jejich nabídky. Takže znovu se zeptám: Kteří Slováci nemají rádi češtinu? Jednotlivci? Ano. Jako mezi Čechy jsou jednotlivci, kteří nemají rádi slovenčinu. My neděláme náš server pro jednotlivce, ale pro Čechy a Slováky jako kdysi jeden národ.

MIROSLAV
Návštěvník
MIROSLAV

Omyl kamarát, mi mame u nás na Slovensku česko v láske a úcte a chováme vzájomný rešpekt pretože ste pre nás tak ako mi pre vás jediný najbližší na tomto svete.Pani pozorovatelka ti to veľmi pekne vysvetlila a za seba poviem ze nenávisť a neucta ta k životu neprivedu k ničomu dobrému.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

A proč ruská zkratka a ne česká (zvlurč)? Proč české titulky, existuje snad eště samostatné Česko (po Lisabonu)? A tak bychom mohli pokračovat do nekonečna, že, trolle? Pardon, zlobře…

Dany
Návštěvník
Dany

Video z článku jsem neviděl (nemám čas jej prohlížet – bohužel).Ale podtext mě oslovil z celého srdce.Zvláště poslední věta: “Společenské diktáty i společenské ideologie se mění, svědomí je vždy jen jedno”. A vzpomněl jsem si, co se týče ČR například na nejprve hudebníka, “vojenského politika” a pak třeba zastánce lidských práv (ne VŠECH ale jen některých etnik) pana Kocába (ač jej bohužel nebo spíše bohudík neznám osobně) a jak se měnily jeho životní postoje v historii času cca 30ti let.Tento člověk s pokřiveným charakterem a jemu mnozí velmi podobní nemají opravdu žádné svědomí a co je hořší je to, že si to ani neuvědomují a vůbec o tom nepřemýšlí na rozdíl od nás, občanů.

Manicka
Návštěvník
Manicka

Dotaz na administratora: vsechny odkazy v clancich na vasich strankach vcetne tohoto maji prefix https://href.li/? . Priklad: https://href.li/?https://www.youtube.com/channel/UCjLER3ciIPXb0zC7jsuzGpw
Firefox mi hlasi pro domenu “href.li” nasledujici: “This web page at href.li has been reported as a web forgery and has been blocked based on your security preferences.”

Pokud tedy neni chyba na me strane, mam to chapat tak, ze aeronet byl a stale je hacknuty? Nebo jake mate vysvetleni?

Manicka
Návštěvník
Manicka

Na vysvetlenou laikum. Provozovatel domeny href.li (bily kun americke ambasady?) timto ziska nejen seznam IP adres vsech ctenaru aeronetu, ale i prehled clanku, ktere cetli a na co klikali a to bez? vedomi aeronetu. Vlasnik domeny dle whois je v San Francisku, USA.

kurvos
Návštěvník
kurvos

Myslím, že se svými vývody od reality mýlíš a pan administrator ti to jistě brzy rád odborně vysvětlí.

Dany
Návštěvník
Dany

No a co? Chceš zastrašovat?KOHO?

Administrator
Admin

Nezlobte se, ale v USA má doménu registrovanou i náš Aeronet. Domény se neregistrují v USA kvůli špehování, ale kvůli ochraně poskytované II. dodatkem americké ústavy. Sběr dat je věcí operátorů internetových sítí a tomu se nevyhnete a nemá to nic společného s místem registrace domény. Href.li je anonymizační služba, která funguje jako deleter paketových referalů, které odesílají prohlížeče na targety po každém kliknutí na hyperlink. Href.li dříve používal dokonce i WordPress, až do chvíle, než tým vývojařů WordPressu dostal dotaci, resp. grant od Googlu. Rázem potom Href.li z WordPressu zmizel. Zkuste si domyslet souvislosti.

Href.li je zabiják AdSense a kontextově profilované reklamy s trackovacími cookies (což je dnes prakticky úplně všechna reklama). Pokud máte web, který jede přes Href.li, nevypadne internetovým prodejcům reklamy z trafficu z daného webu ani cent a nezjistí o návštěvnících toho webu také nic, co by šlo marketingově použít a profilovat.

Administrator
Admin

To není hacknutí, to je blokace služby Href.li na blacklistu Firefoxu. Mozilla zase hodila anonymizační službu href.li na blacklist. Už zase. Prostě někdo chce, aby lidé nechodili na stránky bez refererů. Bez nich nemůže Google, Facebook, Amazon a další trackovat pohyb a sociální profily lidí na internetu. Pokaždé, když kliknete na link v diskusi, přenese se na cílový target všechno o vás. Pokud máte v počítači persistentní cookies, je to jako chodit mezi stránkami ve sněhu a zanechávat vaše stopy s podpisem, adresou, věkem, počítačem a kompletním seznamem navštívených webů na netu. Href.li služba je redirektor, který kromě redirekce i smaže paketové referery klienta, takže na target přijde anonymizované spojení.

Nasadil jsem href.li na AE News před časem, aby bylo posílené soukromí lidí, ale Mozilla se rozhodla do anonymizační služby href.li hodit vidle. Než nutit lidi, aby přešli na Google Chrome prohlížeč (který trackuje lidi by design a href.li ani zakazovat nemusí), tak to jsem raději href.li anonymizaci vypnul. Uvidíme do budoucna, jestli Firefox službu sundá z blacklistu, posledně mu to trvalo 2 měsíce.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Zdravím Admina, mám dotaz. Jaký stroj/virtuál + linka by měl být dostatečným pro redirector článků na AENu? Udělat redirector není zase tak složité … nebo se pletu?

Manicka
Návštěvník
Manicka

A co prejit na https protokol? Pokud vim, tak referer se z https neprenasi.

rakos
Návštěvník
Avari
Návštěvník
Avari
Mokoša
Návštěvník
Mokoša

SVOBODA”: SVO – svedomí, BO- Bohem, DA-dané . A o tom to u Slovanů je. A nejen u nich.

Holy
Návštěvník
Holy

Nechci Vam brat iluze mila Pozorovatelko a s Vasim nazorem souhlasim. Pouze Vas chci informovat o materialu generala KGB publikovane asi pred 7 lety, kdy v ramci sve vedecke profese psychologa a psychiatra provedl vyzkum se zaverem, ze v lidske populaci je 15% patologickych psychopatu tudiz lidi absolutne bez svedomi (ze by Martane z dob Atlantidy?). Z techto 15% psychopatu 80% sedi v kriminalech celho sveta. Zbylych 20% je etablovano ve vladach, vedoucih predstaviletilch zemi, spickovych manazaerech, pravnicich, lekarich a mezi politiky. Tito devianti se dokazi navzajem velice dobre rozeznat a spolecne a s potesenim pachaji zlo lidem a dalsim tvorum na Zemi. Jedinym resenim by bylo je dusledne izolovat a zabranit jejich rozmnozovani. Potom by nasledne genrace nasich potomku mohly zazit Raj na Zemi.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Docela bych tomu věřil. Já myslím, že Pozorovatelce jde o ty lidi, kteří nepoužívají vlastní hlavu (svědomí) omámeni kariérou, která se před nimi najednou objevila jak na dlani (podívejte na paní Holcovou, pochybuju, že je to sviňucha deviant, spíš má “jen” ráda mediální slávu – ale můžu se mýlit, nerozpoznám vibrace přes monitor :)). Proto vládne militantní menšina, jak správně uvádíte, protože na sebe váže ty stále širší vrstvy lidí ve spodnějších patrech pyramidy. Oni jim pak ti sorošové stejně někam zdrhnou, kde zhynou ve vlastní hořkosti, anebo je někdo chytí, jako staré esesáky, páč jsou z jednoho vrhu…

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

“Kurátor” pan Sullivan ve výročce OCCRP píše, že Putin “je reálný inovátor při práci s organizovaným zločinem”. To se musí popadat za břicho i ten Soroš 🙂

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl
pedros
Návštěvník
pedros

Já bych se za to břicho nepopadal!Cílem žida je dostat Putina za jakoukoliv cenu-živého-před haagský tribunál jako sprostého kriminálníka,už to mají perfektně nacvičeno na srbech,nebo lépe mrtvého jako Muammára!