Žákyně ZŠ si šla zasouložit, skončilo to její vraždou. Rodiče bez trestu!

Žákyně ZŠ si šla zasouložit, skončilo to její vraždou. Rodiče bez trestu!

Žákyně ZŠ si šla zasouložit, skončilo to její vraždou.
Rodiče bez trestu!

 

Tak je mi jasne, ze za tenhle clanek to pekne schytam, ale proste vim, ze mam pravdu a ze urcite nejsem sam. Petra V. si minuly rok v breznu, jakozto zakyne zakladni skoly ve Vetrnem Jenikove na Jihlavsku, sla zarandit se starsima klukama na “privat”. Divka po pohlavnim styku s jednim z mladiku mu zacala vyhrozovat, ze ho uda za znasilneni. Zrejme slo z jeji strany o vydirani, ale to uz se nedozvime, protoze vrahum pochopitelne soud neuveri, i kdyz to muze byt pravda a vlastne to dava i smysl. A protoze dotycny dostal strach, skoncila Petra vyhozena z okna a pote jeste uskrcena. Trojice mladiku dnes dostala u soudu 25, 22 a 2 roky natvrdo [1]. Vrahum trest zaslouzene patri.

[FOTO] Zavrazdena Petra V. a jeji tri vrazi

 

Co vsak zustava nevyrceno a s otaznikem, je trest rodicu. Ano, ztrata dcery je velkym trestem, ale prinejmensim nejaky exemplarni trest by zde mel byt, protoze rodice zcela evidentne zanedbali vychovu a celou veci by se mela zabyvat jak policie, tak i socialka. Damy a panove, jak je mozne, ze zakyne ZS v 15. letech cajda po nocich a nechava se zvat na privaty starsimi kluky, aby s nimi mohla provadet sex a jeste snad potom je vydirat? No, nezlobte s na mne, ale tady selhala vychova na cele care. Kde jsou rodice? Ja bych takovou dceru serezal tak, ze by se uz nezvedla. Smrt je totiz trest, ktery prichazi v okamziku, kdy fatalne selze vychova rodicu. Vi to kazdy zodpovedny otec i matka. Jak se muze nekdo divit, ze holku zavrazdi, kdyz ma uz v tak utlem veku promiskuitni chovani? Vzdyt to neni normalni!


[VIDEO] Smutecni tryzna pusobi ponekud bizarne, uvedomime-li si, co rodice zanedbali…

 

Je to varovani pro vsechny rodice, aby se starali o sve deti a zajimali se, co jejich ratolesti delaji po nocich. Protoze pokud tady nenastane jasne stanovisko ve smyslu toho, ze prvotni vinu nesou prave a pouze rodice zavrazdene Petry, tak potom takoveto pripady se budou stavat i v budoucnu!

V.K.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
dasa
Návštěvník
dasa

Ja bych takovou dceru serezal tak, ze by se uz nezvedla.
————————-
No a pak byste si šel taky sednout a právem. Násilí není výchova.

Lokomotiva
Návštěvník
Lokomotiva

Ja bych takovou dceru serezal tak, ze by se uz nezvedla.
————————-
No a pak byste si šel taky sednout a právem. Násilí není výchova.
————————-
Přesně tak. Hanobeni mrtvoly dcery je u nas trestné.

PS: sorry za černý humor, nemohl jsem si pomoct. Ještě mám i morbidní. 🙂

puma
Návštěvník
puma

Istá výchova rodičov zlyhala, masmédiá zlyhali, ale v podstate celá spoločnosť zlyhala a zlyháva – áno, rodičom neskoro večer, v noci mala doma chýbať dcéra, ale asi aj spomínaní synovia, či…
A kde boli rodičia? Neviem z akého prostredia títo tínedžerskí protagonisti pochádzajú, ale dosť možné, že sa zabávalim možno pozrali doma telku a rešpektujúc “izbové súkromie” svojich ratolestí, si nevšimli, že títo ušli a to už po koľký raz… áno, i genetika má s tým čo dočinenia, fakt nik nevie dopradu, aké vlastnosti dieťa od koho v rodine zdedí – ale ony sa začínajú pomaly postupne rozbaľovať…
No a čo spoločnosť, ako pomáha rodičom, aby boli tými správnymi a uznávanými autoritami, ktorých rady budú ratolesti s úctou počúvať a rešpektovať, dokonca podľa nich žiť.

Nie je najviac na vine pseudodemokratická priveľmi liberálna spoločnosť – dnes je veľmi moderné heslo “žuť a nechať žiť”, alebo “nech si robí každý, čo chce!”, či moje obľúbené, z ktorého mi vstávajú vlasy “zákona sú tu nato, aby sa obchádzali”. A čo hesielko “zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať” – povedal ho jeden známy psychológ – Dr. Plzák – vôbec by som s tým nesúhlasila, lebo výjde na povrch a vyzradí sa a potom čo? Samozrejmä, ak si rodičia medzi sebou moderne ztĺkajú podrazy (čo ich povzbudzuje zase k ďalším a otupuje svedomie…), nech sa nečuduje nik, že mládež spoločenské konanie, ktoré vidí zôkolvôkol, jednoducho napodobňuje. A ak mu to zopárkrát výjde, nuž tak sa utvrdí v tom, že môže klamať rodičom…
Čo iné prehrešky – tak veľmi proklamovaná sloboda sexuality, dokonca ju ukážkovo slobodne, voľne, bez zábran ideme učiť na školách a tak mladé generácie idú na plné obrátky sexovať, veď je to in…
JE TOHO DOSŤ, ČO SI MôŽE SPOLOČNOSŤ SAMA SEBE VYTÝKAŤ – ako skvelo nabúrava morálne cítenie a najmä svedomie všetkých rovnako. Čo z toho máme. No jednoznačne – korupciu, defraudácie, lžy politikov, ako aj bežných ľudí, amorálne konanie bez svedomia a výčitek a snahy o nápravu, atď.
Už je najvyšší čas sa zamyslieť a položiť si otázku: Quo vadis, humanus?

ok
Návštěvník
ok

Mami ja jdu s za Ivanou, potrebujeme probrat ty veci do skoly, vsak vis. MAMA: Dobre ale nejpozdeji v osm doma. Jo mami neboj, tak Ahoj.
Vazne by jste pane redaktore proti tomu neco zmohl? Nemate sanci. Co se tyce sexu, tak spousta lidi ho zazila kolem 15cti a neni to o dobe. Chlapi jsou pak casteji klasicti kurevnici, zensky typicky kurvy. Ale nenadelate s tim nic. Respektive muzete se snazit jak chcete, ale povahu nejakou uz mela. Vidim to doma. Jeden je naivni prima Kaja Marik co neprinesl (je v osme tride) v zakovske knizce nikdy ani trojku a dvojka neni dobra znamka a druhyho mame Rychlonozku s nebezpecne prirozenou inteligenci, kterej ma svou hlavu a “vi jak na to”. A stejna vychova- tedy rodice.

Kakabus
Návštěvník
Kakabus

Takže smrt dcery je malý trest, je potřeba ještě další. V tomto kontextu jiní autoři spíše užívají termín symbolický, ale nechci poučovat, autor je zjevně chytrý dost, umí si najít i internetový slovník cizích slov.

Kakabus
Návštěvník
Kakabus

Co si autor představuje pod termínem “exemplární”? Nemá v těch cizích termitech trošku hokej?

TSq
Návštěvník

V.K. nemáte co schytat, jen jste ukázal praxi havlistické kavárenské politiky, na importovaný šmejd americký demokracie.
Tady neskutečně selhává výchova, ať rodinná či školní, dnešní praxi vidíme, všude každý má svoje práva, každý se bojí soudních tahanic a pak se děsí jejich bizarních květů, vždyť je chtěl, tak jaký podiv.
Teď to schytám já, je to výsledek vládní rodinné politiky, bez vzdělání dát člověku do ruky zbraň a pak se divit, že někoho zastřelí.

trodas
Návštěvník

Co se výchovy týče, tak si myslím, že výprasky zmíněné v textu právě nepomůžou – právě naopak. Výchova se musí vést na uplácení (něco za něco) a vyjednávání s dítětem, místo na aplikaci násilí. Státy na nás také aplikují násilí, když nesohlasímě (daně, nesmyslné zákony, atd.) – a to je přeci špatně, ne?

Stefan Molyneux o výprascích:
http://www.youtube.com/watch?v=ONNRfflggBg

Stručně řečeno, výprasky:
– zvyšují agresivitu dětí
– zvyšují šanci na kriminální a antisociální chování
– snižují úroveň vztahu mezi dítětem a rodičem
– zhoršují mentální zdraví dítěte
– zvyšují fyzické zneužívání
– zvyšují agresivitu v dospělosti
– zvyšují šanci na kriminální aktivitu v dospělosti
– snižují v dospělosti mentální zdraví
– zvyšují riziko zneužívání násilí proti přítelkyni a vlastnímu dítěti
– výrazně zvysuje riziko nebezpečného sexuálního chování
– výrazně zvyšuje šanci na masochistické sexuální chování (vzrušení z výprasku)

Takže bych řekl, že pokud se lidé nejsou s to domluvit dnes (nebo pochopit vůbec cizí argumenty), tak to – zjednodušeně řečeno může být tím, že dostávali výprask.

Opravdu podstatná studie ohledně matek, dávající výprask dětem:
http://www.youtube.com/watch?v=N3iw0py_PL8
Bití 18x za týden za naprosto nepodstatné “prohřešky” děti od 4 měsíců do 3 let. Co dodat…?

Lokomotiva
Návštěvník
Lokomotiva

Zde se zdržuji urážek na vaši osobu, ač byste si je zasloužil.
Vámi popisovana výchová uplacenim je v oblibě v USA a produkuje spratky. (Nic se mi nemůže stát, tak si můžu dělat co chci.)
Stejně jako v angličtině je jedno slovo Drugs, my máme dvě. Drogy a léky. Stejně je tomu u bití!
U nás rozlišujeme mlaceni děti a výchovny pruplesk.
“zvyšují fyzické zneužívání” – tím myslíte otroctví? nebo nějaký pedofil je dvarát aktivnější když ho v mládi bili?
“zvyšují šanci na kriminální aktivitu v dospělosti” – vzhledem ke kriminalitě v USA by museli černochy mlátit od rána do večera pokud by tohle platilo.
“výrazně zvysuje riziko nebezpečného sexuálního chování” – pokud date svemu dítěti facku za to že se chová jako fakan, muže za dvacet let umřit během sexu na bungee jumpingu?

Stefan očividně lže jak FED tiskne.

trodas
Návštěvník

Já to vidím podobně. Nic sice ty vejlupky neomlouvá – ale je to ukázka, že výchova zde selhala a na takové experimenty měla Petra prostě ještě čas, byť ze zákona již mohla.

Smrt přijde, když dítě nevychováte tak, že nemůže jen tak vběhnout do ulice mezi auta.

To každý chápe. V tomto případě je to o něco záludnější, ale ne zas o tolik. Bohužel snazší je ukázat prstem na pachatele finálního aktu (kteří provedli opravdu děsný čin), než složitě prokazovat, kde se stala chyba ve výchově Petry… a tak se na to z tohoto úhlu podívá málo lidí. Škoda, budou se tedy muset stát další podobně iniciované hrůzy… 🙁

karel bodlák
Návštěvník
karel bodlák

západ je posedlý plíživým neomarxismem z frakfurtské školy a toto je jeden jejich uspěšný výsledek..http://www.youtube.com/watch?v=uOUqYs69EwU

karel bodlák
Návštěvník
karel bodlák

to je plíživé pusobení frankurtské školy neomarxismu,na Západě jsou tím posedlí…je to ta správná korektně pojatá demokracie.