Zákonodárci českého parlamentu v tichosti připravují likvidaci mimoparlamentních stran. Operace “Čistý stůl”...

Zákonodárci českého parlamentu v tichosti připravují likvidaci mimoparlamentních stran. Operace “Čistý stůl” nabývá drakonických rozměrů!

Zákonodárci českého parlamentu v tichosti připravují likvidaci mimoparlamentních stran. Operace “Čistý stůl” nabývá drakonických rozměrů!

Když se po roce 1989 v tehdejším Československu dostávaly k moci nové kádry, byla nejvyšší politika v zemi prostoupena lidmi napojenými na organizovaný zločin. Kauza Mrázek a později Kubiceho zpráva o prorůstání organizovaného zločinu do nejvyšších struktur českého státu byla jen špičkou ledovce. Procesy, které po roce 1989 začaly být realizovány v zemích Východního bloku, měly za úkol využít konkrétní osoby a jejich vliv na prosazování cílů západních elit, a ne vždy tyto vybrané osoby pracovaly v rukavičkách. Co je však nutné připomenout, to je skutečnost, že politická elita, která v Československu a později v obou rozdělených republikách vznikla v 90. letech, měla za úkol rozparcelovat struktury zájmů jednotlivých mocenských skupin, které si de facto obě země zprivatizovaly. Vládní politické strany v obou zemích jsou tak de facto pouze krycími podnikatelskými subjekty, které prosazují v parlamentech na zakázku legislativní rámce, které vyhovují skutečným hybatelům věcí veřejných. A právě poslední události v Evropě, zejména od minulého roku kvůli migrační krizi a také Brexitu, způsobují ohrožení zavedených mocenských struktur a pořádků. Politické strany mají strach.

CR_SNEMOVNA_SCHUZE_014.jpg
Establishment v ČR si chce skrze novely volebních zákonů zabetonovat své pozice a zlikvidovat mimoparlamentní problematickou opozici.

Odpor občanů proti tezím NWO je patrný. Problémem je hlavně migrace, degenerace školního vzdělávání, omezování osobních svobod občanů, špehování, zvyšování daňové zátěže, zákazy kouření, ztráta domovní svobody kvůli kontrolám topných kotlů a kamen, ztráta domovní svobody legálních držitelů zbraní, výpalné koncesionářských poplatků z televizorů a radiopřijímačů, zákazy svévolného pořádaní zahradních setkání, táboráků a oslav po 10. hodině večerní, a to ani na vlastním pozemku, pokud to neschválí na zasedání zastupitelstvo vyhláškou a další a další ztráty práv a svobod po roce 1989. Všechny tyto útoky proti občanům jsou však nic ve srovnání s tím, co v tichosti probíhá právě teď v Poslanecké sněmovně v Praze. Poslanci v tichosti schválili  dvě novely, které zcela likvidují mimoparlamentní opozici a zejména její financování. Na straně druhé obě novely posilují pozice tradičních parlamentních stran takovým nehorázným způsobem, ze kterého se doslova tají dech.

V Brně vyroste úřad novodobého politického Gestapa

Poslanci parlamentu si odhlasovali vznik nového úřadu v Brně, který bude vybaven rozsáhlými pravomocemi. Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran se stane de facto obdobou říšského Úřadu pro dohled nad stranami a spolky, který v nacistickém Německu od roku 1934 zlikvidoval prakticky veškerou politickou opozici v zemi uplatněním nových zákonů a pravidel na financování. Český parlament se v tomto zákoně nechal zjevně inspirovat a zřejmě i z něho opisoval. Stejně jako tehdy říšský úřad, i tento úřad v Brně bude řízen pěti lidmi, které do čela úřadu jmenuje Poslanecká sněmovna na dobu 6 let. Dalo by se to nazvat “Sněmovna sobě!” a je zcela zjevné, že úřad si došlápne hlavně na mimoparlamentní opozici. Co všechno totiž obě novely obsahují, to je doslova antidemokratický puč v přímém přenosu.

Strany si budou moci zakládat svoje vlastní neziskovky!

Politické strany v parlamentu si nově budou moci založit vlastní neziskovky, tzv. politický institut. Ten bude od státu dostávat automaticky 10% toho, co strana po volbách dostala za mandáty. Aby však bylo zajištěno, že politický institut si nebude moci otevřít jen tak někdo, je v zákoně pojistka, že tuto neziskovku si bude moci založit jen ta politická strana, která byla do Sněmovny zvolena alespoň ve dvou volebních obdobích v minulosti. Ne, to není vtip. To opravdu v novele takto stojí. Bez ohledu na to, že jde o ustanovení v rozporu s ústavou ČR (jde o porušení ústavního principu rovné politické soutěže), tak představa toho, že zavedené politické strany si otevřou vlastní neziskovky a budou skrze ně provádět “channeling” peněz od cizích fondů ze zahraničí, je doslova neuvěřitelná facka občanům. Server AE News průběžně informuje o tom, jak neziskový sektor je úzce propojen s vrcholnou politikou v ČR až do úrovně vlády, ale tato novela představuje doslova plivanec do tváře polistopadové demokracie v zemi.

OV.BRNO.2016.013.jpg
Novely zákonů míří proti tzv. závadovým mimoparlamentním subjektům, mezi které establishment řadí i Tomia Okamuru a jeho stranu SPD.

Jak k tomu přijdou mimoparlamentní strany anebo nové strany, které třeba příští rok vstoupí do parlamentu? Podle této novely by to znamenalo, že nová politická strana si bude moci založit neziskovku až po 8 letech, a to za předpokladu, že do parlamentu se dostane i podruhé po 4 letech. Takže zavedené strany v parlamentu si založí politické instituty na bázi neziskovek a skrze tyto neziskovky budou do svých stran čerpat obrovské peníze z fondů od soukromých elit z celého světa, od komerčních firem, od lobbistů atd. Pochopitelně budou tyto dary osvobozeny od daní, protože půjde o příjmy neziskového subjektu. Takže zatímco dnes putují peníze od George Sorose do politických stran v parlamentu komplikovanou cestou přes krakatici mnoha desítek neziskovek, které provozují zvláštní osoby s různou historií (pornoherec, majitel pekárny, zaměstnanec letiště, provozovatel půjčovny obleků, pouliční performer nebo propagátor metadonu), tak v blízké době to bude už zcela transparentní, protože to bude přímo v zákoně.

Likvidace opozice nadměrnou zátěží na vedení účetnictví

Další změnou v novele je, že každá stranická organizace v dané obci, městě nebo obvodu bude muset mít hned 4 různé bankovní účty. Bude se jednat o celkem čtyři různé oblasti příjmů a nákladů, které se musí vykazovat vždy z jiného účtu podle typu valuty. Lumpensněmovna tak v novele nachystala hotovou komedii, kterou nemají v žádné jiné zemi v Evropě, ani v Rusku a ani v USA. Politické strany podle novely budou potřebovat pro každou místní stranickou organizaci tyto 4 účty:

  • Darovací účet
  • Provozní a mzdový účet
  • Jiné příjmy a výdaje
  • Volební kampaň

Pokud tedy politická strana má oddělená účetnictví místních poboček, což je obvyklá praxe, tak každá politická strana bude muset nově založit a vést stovky a stovky účtů pro desítky místních, městských, okresních, krajských a celostátních organizací strany. Toto je pochopitelně maličkost pro velké zavedené strany v parlamentu, ale pro mimoparlamentní strany je to likvidační, protože jenom na bankovních poplatcích může malá opoziční strana vynaložit za rok i několik desítek tisíc korun. Novela ale nachystala další podraz na mimoparlamentní strany. A to je další facka do obličeje občanů.

maxresdefault.jpg
O těchto lidech mluví výroční zprávy BIS jako o extrémistech…
Zmrazení darovaných peněz na dobu půl roku po volbách

Peníze, které dostane strana na účet volební kampaně, budou na účtu po skončení voleb zmrazeny po dobu 180 dnů, tedy v podstatě půl roku. Teprve až poté bude možné peníze z účtu převést na jiný ze zbylých 3 účtů. Pro velké strany to nic neznamená, ty mají dost peněz na všech 4 typech účtů. Ale u mimoparlamentních stran je to likvidační, protože ty dostávají většinu peněz na svůj provoz právě během volební kampaně. Když tedy malá politická strana je dobrý hospodář a vybrané peníze v kampani neutratí celé, ale rozdělí je na další 4 roky, aby strana nezanikla, tak stát po volbách podle této novely tyto peníze na účtu zmrazí na půl roku a strana zkrachuje. Protože půl roku bez financí malý politický subjekt nepřežije. Co si o tom myslíte? Cui bono?

Likvidace opozice enormními náklady na administrativu

Další změna v novele je opravdu chuťovka. Tady jde o hlavní cíl operace Čistý stůl, o které náš server už před časem informoval hned několikrát. Velkým stranám a Bruselu jde o likvidaci politické opozice a mimoparlamentního odporu vůči migraci a dalším prvkům NWO. Podle novely totiž budou muset i drobní dárci politických stran sepisovat s politickou stranou darovací smlouvu, pokud součet darů v úhrnu za rok přesáhne 1,000,- Kč a maximální úhrnný dar za celý rok smí být jen 3,000,000 Kč na jednotlivce. Takže, když pošlete měsíčně politické straně jednu stovku měsíčně, tak za rok je to 1,200,- Kč a hned musí být podepsána darovací smlouva. Mnoho lidí a drobných přispěvatelů se bude zdráhat někde dávat své podpisy, kromě zbytečného papírování jde i o obavy o ochranu osobních údajů, protože lidé potom třeba neví, kde všude se ta darovací smlouva za 10 nebo 20 let objeví, kde který novinář ji vytáhne, nebo který zaměstnavatel vás nepřijme, protože uvidí někde vaší darovací smlouvu straně, která třeba v minulosti prosazovala větší daně pro cizí firmy, u které zrovna ale chcete začít pracovat, takže v důsledku to povede k tomu, že lidé sníží své dary politickým stranám, aby to nepřesáhlo 1,000,- Kč za rok a nemuseli se nikam podepisovat, anebo darovací smlouvu podepíší, ale budou po straně požadovat třeba záruky o ochraně osobních údajů.

demonstrace-bartos.jpg
Adam B. Bartoš a jeho Národní demokracie je dalším příkladem strany, proti které míří novodobé “Norimberské zákony” od poslanců stran establishmentu.
Drakonické sankce za chybějící slovo složené ze 3 písmenek

Poslanci dali do novely i drakonické sankce za přijetí darů bez identifikačního znaku. To je další perlička jako pěst na oko. Pokud občan pošle dar na účet politické strany a do zprávy pro příjemce jasně neuvede svojí adresu a označení typu platby slovem “Dar”, musí politická strana peníze vrátit a výše zmíněný úřad v Brně může za každou takovou transakci udělit pokutu až do výše 2 miliony korun, a to za každou jednotlivou závadovou položku na účtu. Pokutu může úřad udělit jak příjemci, tzn. politické straně, tak i odesílateli, tzn. dárci. Toto je jednoznačná cesta v rámci operace Čistý stůl k likvidaci financování mimoparlamentních politických stran, protože malé strany nemají peníze, aby zaplatily tolik sekretářek a tolik administrativních pracovníků, kteří by tisícům a tisícům občanů rozesílali návrhy darovacích smluv, vedli evidenci a razítkovali smlouvy lidem, kteří posílají za rok pár tisíc korun. Strana navíc nedokáže ovlivnit chybu dárce, že zapomene do zprávy pro příjemce napsat slovo “Dar” a svojí adresu, takže toto se dá i zneužít v tom smyslu, že když někdo bude chtít stranu poškodit, pošle jí přes poštovní poukázku na účet strany peníze, uvede na složence falešného odesilatele a strana má okamžitě průser a problém.

Poslanci sami sobě budou jmenovat šéfy úřadu v Brně, který má kontrolovat jejich strany!

O porušení zákona a o sankcích bude rozhodovat zmíněný úřad v Brně, do kterého si budou poslanci v parlamentu volit své vlastní vedení. Jen těžko se dá očekávat, že by úřad v Brně vedený lidmi z ČSSD, ANO, ODS, TOP09, KSČM a KDU-ČSL udělil pokutu některé z těchto stran. Ale můžete dát krk na to, že tento úřad půjde po všech mimoparlamentních stranách jako gestapo. Národní demokracie, SPD, různá hnutí proti migraci a islámu, ty všechny budou těmito novelami terorizovány. Novely totiž vznikly s cílem zlikvidovat veškerou mimoparlamentní opozici v ČR. Tento proces je nebezpečný. Dává totiž do rukou argument lidem, kteří tvrdí, že demokratický proces v ČR zemřel, a že volby nic nevyřeší, že je potřeba v zemi vyvolat revoluci a povstání. Dostáváme do redakce v poslední době mnoho dotazů a lidem jakoby docházela trpělivost s demokratickým procesem v zemi, který současný politický establishment v zemi likviduje a rozebírá na součástky.

FKA5e596a_200523_3504863.jpg
Kdo nechce v ČR islám, je podle BIS extrémista a podporovatel závadového politického uskupení.
Ze 4 účtů bude transparentní jen jeden, který velké politické strany nezajímá, ale malé strany na něm závisí!

Novela ustanovuje, že ze zmíněných 4 účtů politických stran musí být transparentní jenom první zmíněný účet, tedy účet darovací. Na něj přispívají hlavně jednotlivci a pro malé politické strany je to hlavní zdroj příjmů. U velkých stran je to obráceně, darovací účet má nejmenší význam, protože velké strany většinu peněz dostávají na své provozní a kampaňové účty. Díky tomu, že účet na kampaně nebo účet provozní nemusí být transparentní, nedojde tak k odhalení darů od lobbistů a lidí v klientelistickém vztahu ke straně. Když např. podnikatel nebo firma nalije do parlamentní strany 100 milionů korun za to, že vedení strany po volbách ve vládě zajistí prosazení zákona o zvýšení zákonného podílu ethanolu v palivech, tak nikdo se o tom nedozví, protože na jediný transparentní účet strany, na účet darovací, chodí straně jen pár drobných.

Malé politické strany, které vyberou v kampani peníze, použijí tyto peníze pro své přežití, těm na kampaňový účet žádné desítky milionů nepřijdou. Jenom detailem je potom další informace, že podle novely si strany mohou půjčovat jen u bank registrovaných u ČNB, což znevýhodňuje zase malé strany, protože těm české banky nepůjčí, protože malá strana se nemusí dostat do parlamentu a nedosáhne tak na státní příspěvek za získané mandáty. Např. v Rakousku si malé politické strany běžně půjčují u bank ve Švýcarsku, v Německu a také ve Francii. Malé německé strany si půjčují často u britských bank. Novela v ČR toto zavádí úmyslně tak, aby opoziční strany zkrachovaly a nedosáhly na úvěry, protože banky v ČR malým stranám nepůjčují.

Stát a tajná služba chce vygenerovat databázi občanů, kteří přispívají závadovým mimoparlamentním stranám!

Tímto ustanovením tak dochází k tomu, že čmuchací a šmírovací úřad v Brně bude zřejmě vést databázi lidí, kteří přispívají na darovací účty mimoparlamentních politických stran a tyto lidi si kontrarozvědka zařadí na seznam potenciálních extrémistů a proruských podporovatelů. BIS tak bude mít po roce až dvou letech k dispozici kvalifikovaný demografický balík dat a údajů o všech lidech v ČR, kteří přispívají finančně mimoparlamentní opozici. Co na to říct? To už není jenom operace Čistý stůl, to je doslova Orwell. Server AE News už před 2 roky varoval, že k těmto procesům kriminalizace podpory opozice dojde. Útoky proti prezidentu republiky v roce 2014 byly jen začátkem likvidace polistopadové demokracie v zemi. Současný establishment v ČR vykazuje všechny znaky fašizace a ustavování forem dystopického absolutismu. Režim chce kontrolovat voliče a přispěvatele opozice. Režim chce kontrolovat a špehovat podnikatele a živnostníky skrze EET. Úřady chtějí špehovat domácnosti pod záminkou ochrany ovzduší před spalováním plastů v kamnech a kotlech. Úřady chtějí legálním držitelům zbrojních licencí odebírat zbraně na základě podezření řadového policisty. O všech těchto kauzách jsme na AE News už informovali.

img_1991-1024x683_compressed.jpg
Vláda nadnárodních zájmů v ČR s jasným cílem zlikvidovat mimoparlamentní opozici a odpor mezi obyvatelstvem vůči migraci a prvkům NWO.

Redakce AE News bude situaci okolo návrhu novely zákona č. 424/1991 Sb a volebních zákonů nadále sledovat. Děkujeme našemu čtenáři “monsanto” za upozornění na tuto závažnou kauzu a hlavní dík patří panu Františku Matějkovi, který jako první na tuto kauzu upozornil na svém blogu, odkaz na jeho článek je zde. Vzhledem k tomu, že český mainstream mlčí jako zařezaný, pouze se potvrzuje, že mainstreamová média se podílejí na demontáži pluralitní demokracie v České republice. Není přece možné přecházet mlčením skutečnost, že mimoparlamentní opozice má být novelami volebních a shromažďovacích zákonů finančně a provozně zlikvidována. Veškerá moc v zemi patří pracujícímu lidu, a i když toto ustanovení již v ústavě není, občané mají i tak právo k tomu, aby se postavili na odpor vůči establishmentu, který se zcela zpronevěřil principům pluralitní demokracie. Vyčleňovat malé strany z tohoto procesu a házet jim legislativní klacky pod nohy, to jsou praktiky nacistického Německa 30. let minulého století. Dnes zakáží psát. Zítra zakáží zpívat. Pozítří zakáží kouřit. Další den zakáží táboráky. Takovéto znásilnění demokracie po roce 1989 nelze tolerovat.

Zdroje sněmovních tisků novel

[1] http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?o=7&ct=569&ct1=0&v=PZ&pn=7&pt=1

[2] http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/htmlhled?action=doc&value=80875

[3] http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?o=7&ct=568&ct1=10

Výsledky hlasování poslanců k návrhům novel

[4] http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=63810

[5] http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=64021

[6] http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=63847

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Občan
Návštěvník
Občan

Brněnský fracek, syn brněnských radničních již inventářních jednotek, přátel Schapira a Posselta, ( pardon – pan viceprimátor!) Hollan se odkopal:
https://youtu.be/-0AG6eLd8JU
(… vyjádření odlišného názoru.. “je potřeba utnout už v zárodku, a nenechat to bujet, tak jsem to řešil s policií okamžitě”…)
Je neveřejným tajemstvím, že jeho “Hnutí/strana” bylo do politických výšin nakopnuto finanční injekcí z jiného, známějšího “Hnutí”. Obě “hnutí” to tak hezky roze”hnula”, že teď společně drží Brno za koule!

Občan
Návštěvník
Občan

To je přesný výraz pane VK – znásilňování demokracie!
I v České televizi to jede na plné obrátky – totální absence malých a nových stran, celodenní obsah plný pouze těch parlamentních. Je to vůbec zákonné?
Tady tvrdí, že česká vláda nemá co mluvit do programové skladby a obsahu České televize.
Není ta talevize náhodou státní, za státní prostředky, a neměl by být její přístup rovný pro všechny strany, které se účastní celostátních voleb? Neměl by to být náhodou státní informační kanál rovnoprávný pro všechny?
Tady ti ČT marxisti vymysleli i nový newspeakový výraz:
“Ve volbách ČTdává prostor kandidátům podle Principu ODSTUPŇOVANÉ ROVNOSTI”
CO TO JE ???
http://www.epravo.cz/zpravodajstvi/usvit-se-chce-ve-snemovne-branit-vyrazeni-z-debaty-ct-k-volbam-103101.html

okal
Návštěvník
okal

Pokud vím tak SPD jste úmyslně vynechali je to také parlamentní strana, a děláte z nich andílky s růžovými zadečky.

Harmon.
Návštěvník
Harmon.

Nejsou to andílci! Kdybyste se pořádně podíval na přenosy z parlamentu, zjistil byste, jak se T. Okamura snažil (a snaží nadále) prosadit zákony ku prospěchu VŠECH poctivých lidí – a PROTI ZMETKŮM, PŘÍŽIVNÍKŮM A JINÝM ŠMEJDŮM!!!

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Kam to spěje? Chce to opravdovou revoluci a ne nějaký plyšák. Jak to říká slovenský jutuber Rudo Vaský “Chce to revoluciu a riadně krvavú. Vziať do ruky železné tyče a roksory a všetké tie svine vykynožiť.”

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

“ČISTÝ STŮL” je uklizen. Likvidace opravdu opozičních stran dokonána,
President podepsal….

Dívejte se a plačte! Analýza politických programů tzv. opozičních stran
http://narodnidemokracie.cz/divejte-se-a-placte-analyza-politickych-programu-tzv-opozicnich-stran/#more-7892

“PSP ČR schválila dne 6. 9. 2016 novelu zákona o volbách do PČR č. 247/1995 Sb. a novelu zákona č. 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a hnutích a další novely, kterými se mění některé volební a další související zákony.

ANS poslala dne 11. 9. 2016 dopis panu prezidentovi s žádostí, aby nepodepisoval novely dvou zákonů, které jsou pro neparlamentní politické strany totálně likvidační. Dopis podepsali zástupci 15 politických subjektů.

Pan prezident však na žádost ANS neodpověděl a poslední podpis pod novelami udělil dne 19. 9. 2016. Tím je osud současných neparlamentních politických stran v podstatě zpečetěn. Tyto volby jsou posledními, kdy budou kandidovat jiné politické strany, než ty, které jsou nyní v Parlamentu……”

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

I Zeman nakonec dostane za velezradu.

Jsem vela taký zmatený
Návštěvník
Jsem vela taký zmatený

Dobrý den,Jak se pozná extrémista? Fotky značně zavádějící,pochybuji že znáte všechny lidi na fotografiích osobně.Na každé fotografii vidím minimálně dva potencionální extremisty.Narodní demokracii a DSSS ( DM ) podporuje mnoho a mnoho tzv. extrémistů a hlavně NEONACISTŮ ! Velmi nebezpečné strany.

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Jen technicky dotaz. Co mi brani v tom poslat peníze například Okamurovi na jeho provozni, nebo kampanovy ucet, který je netransparentni a informace o me tedy zustanou skryty, jak je napsano v clanku 😀

Dan
Návštěvník
Dan

Je třeba si pamatovat, kdo a jak hlasoval.
http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=63847

mark21
Návštěvník
mark21

Jeste tak “prechodne” zrusit volby a soucasna totalita vsech totalit, ten vrchol plysoveho podvodu bude dokonaly…

Vabio
Návštěvník
Vabio

Ze všech předchozích komentářů je zřejmé, že vše jde správným směrem. A sice do jednoty.
Vždyť to všichni zmiňujete … a tak když jedna strana přitvrzuje a přitahuje šrouby, tak logicky jen tvoří na druhý straně větší a pevnější monolit … takže není potřeba plakat, vše je jak má být