Žádný hoax, už je to tady! Francouzský Senát má na stole návrh...

Žádný hoax, už je to tady! Francouzský Senát má na stole návrh zákona na povinné očkování všech občanů ve věku 24 až 59 let s odkazem na národní a zdravotní bezpečnost Francie! V pátek o tom psal Aeronet v předstihu, vzteklý Facebook to hned mazal a v sobotu je to už realita na stole francouzského parlamentu! Epidemiologové argumentují, že pobídky a odměny Francouzům za očkování selhaly, nezabraly, takže je nutné lidi očkovat nuceně a povinně! Proces z Abú Dhabí se právě překopíroval do Evropy a Francouzi jenom zírají a nevěří vlastním očím, jak jim politici ruší Norimberský kodex bez mrknutí oka!

Žádný hoax, už je to tady! Francouzský Senát má na stole návrh zákona na povinné očkování všech občanů ve věku 24 až 59 let s odkazem na národní a zdravotní bezpečnost Francie! V pátek o tom psal Aeronet v předstihu, vzteklý Facebook to hned mazal a v sobotu je to už realita na stole francouzského parlamentu! Epidemiologové argumentují, že pobídky a odměny Francouzům za očkování selhaly, nezabraly, takže je nutné lidi očkovat nuceně a povinně! Proces z Abú Dhabí se právě překopíroval do Evropy a Francouzi jenom zírají a nevěří vlastním očím, jak jim politici ruší Norimberský kodex bez mrknutí oka!

Víte, jaký je rozdíl mezi údajnou konspirací Aeronetu a realitou? Asi tak 24 hodin… Takto lakonicky lze okomentovat situaci, kdy jsme včera publikovali článek o plánu Evropské komise na povinné očkování všech obyvatel EU s odkazem na bezpečnost národních států a rovněž bezpečnost Evropské unie, protože na neočkované lidi se během několika týdnů začne v celé EU pohlížet jako na osoby ohrožující bezpečnost společnosti, doslova jako na potenciální teroristy.

Náš včerejší článek [1] podle informací čtenářů začal Facebook blokovat hláškou o možném nebezpečném obsahu, a pokud prý bude někdo článek sdílet, riskuje ztrátu svého účtu na Facebooku. Vzteklá reakce Facebooku dávala tušit, že jsme trefili do černého, a že se brzy ukáže, proč ten vztek se projevil tak rychle. Odkryli jsme totiž pravdu, která měla ještě nějakou dobu zůstat u ledu, aby se jí nedozvěděli občané. Globalisté totiž neradi vidí, když jejich křivé plány odhalují nezávislé servery.

Francouzský Senát

Přes noc se totiž ukázalo, že Francie se rozhodla, že na Brusel do podzimu vůbec čekat nebude a že přijme zákon, který nařídí povinné očkování Francouzů s odkazem na národní francouzskou bezpečnost. Francouzský Senát má totiž na stole zákon na základě doporučení [2] epidemiologů, že pokud se má ochránit francouzská národní bezpečnost před vypuknutím nové 4. pandemické vlny na podzim, musí dojít k povinnému očkování všech osob ve věku od 24 do 59 let, neboť v této skupině se nachází 90% všech pozitivně otestovaných osob. Epidemiologové přiznávají porážku, že pobídky státu a nabídky výhod pro očkované Francouze nepomohly, lidé se nechtějí dobrovolně očkovat v potřebných vysokých počtech, takže je nutné je k tomu přinutit a očkovat povinně, proti jejich vůli.

Před několika dny povinné očkování oznámilo Abú Dhabí, teď to oznámila Paříž

Osoba, která se odmítne povinně očkovat, bude obviněna z ohrožení národní bezpečnosti Francie z hlediska možného šíření nakažlivé nemoci. Návrh zákona nyní leží ve francouzském Senátu. Jak je vidět, proces povinného očkování se právě okopíroval do Francie z Abú Dhabí, kde povinné očkování spustí od 20. srpna tohoto roku. Psali jsme o tom zde. Panečku, to je rychlost kopírování procesů. A někdo z těch dobytků z vedení Facebooku bude říkat, že píšeme hoaxy. Naopak, píšeme ještě jen slabý odvar toho, co se chystá, protože lidé by to ani nepobrali, kdyby se dozvěděli všechny detaily předem. Takže si pojďme ocitovat pasáž, co se píše ve zmíněném dokumentu na webu francouzského Senátu:

B. NALÉHAVÁ OPATŘENÍ, KTERÁ JE TŘEBA PROVÉST

Komisi se zdá, že je třeba urychleně zahájit tři velké projekty. Komise si je vědoma mimořádné citlivosti otázky povinného očkování a konstatuje, že současný nárůst proočkovanosti v různých věkových skupinách jasně naznačuje, že samotné pobídky nebudou stačit k dosažení míry proočkovanosti potřebné k tomu, aby se na podzim upustilo od omezení (restrikcí).

Vzhledem k povzbudivým údajům o počtu osob mladších 24 let, které již obdržely první dávku vakcíny (58%), což se snad v příštích týdnech přenese na plnou proočkovanost této věkové skupiny, by bylo vhodné zaměřit povinné očkování zpočátku pouze na střední věkové skupiny (24-59 let).

Samotná povinnost očkování uložená pečovatelům (o staré lidi v domovech důchodců) by zjevně nestačila k omezení obnovení epidemie. Kromě toho musí vláda okamžitě posílit screeningové prostředky ve školách, aby se předešlo reálnému riziku četných ohnisek nákazy ve třídách od začátku příštího školního roku.

Je samozřejmé, že taková opatření nelze provést bez masivních a okamžitých investic do zdrojů určených pro školní medicínu a ošetřovatelství. Nakonec, v obavě, aby se neopakovaly stejné chyby v komunikaci, které poznamenaly první vlnu a v neposlední řadě kvůli obavám, aby se neopakovaly stejné chyby v komunikaci, které poznamenaly první vlnu, doporučuje komise, aby byla tato opatření před jejich zavedením urychleně postoupena Vysoké radě pro veřejné zdraví a Národní konferenci o zdraví, aby stanovisko těchto dvou kompetentních orgánů v oblasti veřejného zdraví a zdravotní demokracie mohlo stanovit legitimitu budoucích rozhodnutí.

Ve Francii dobrovolnost a pobídky neuspěly, takže na řadu přichází obyčejné násilí a povinné očkování

Pasteurův ústav uvedl [3], že tato věková skupina byla vybrána proto, že ve Francii je více než 90 % lidí nakažených virem Covid mladších 60 let. Aby se zabránilo nárůstu počtu hospitalizací jako v loňském roce, zjistil institut, že mezi osobami ve věku 12-17 let je potřeba 30 % proočkovanosti a mezi osobami ve věku 18-59 let 70 %. U osob starších 60 let bylo považováno za nezbytné, aby se očkovalo 90 % osob. Francouzská očkovací kampaň, která upřednostnila osoby nejvíce náchylné k nákaze Covidem, jako jsou zdravotničtí pracovníci a osoby starší 65 let, však za těmito cíli zaostává. Ve věkové skupině 18-29 let je plně očkováno 15,36 % osob. Ve věku 30-49 let je očkována jen necelá čtvrtina osob, zatímco mezi osobami ve věku 50-64 let je to polovina.

Vakcíny se jmény občanů podle seznamu obyvatelstva, tohle bude brzy realitou už nejen ve Francii

Francouzský Senát proto oznámil, že zvažuje zavedení povinného očkování pro osoby ve věku 24-59 let, aby pomohl zemi zvládnout očekávanou další vlnu nákazy koronavirem, která by představovala čtvrtou vlnu případů v pořadí. Evropská unie používá jiné počítání, podle ní hrozí na podzim 3. vlna. Rozdíl počítání je způsoben britskou a indickou mutací, kterou Francie rozdělila na dvě extra vlny, zatímco EU je zahrnuje do jedné vlny.

Francouzský Senát ve čtvrtek zveřejnil tuto zprávu svého Společného informačního poslání, v níž se zasazuje o povinné očkování dospělých osob mladšího a středního věku s odůvodněním, že by mohlo výrazně snížit počet hospitalizací a úmrtí a předejít novému ekonomickému lockdownu na podzim, který by ohrozil francouzskou ekonomiku, sociální situaci a v konečném důsledku národní bezpečnost Francie. V dokumentu se doslova uvádí, že neočkovaní lidé by byli přímo zodpovědní za vypuknutí nové vlny na podzim. Zpráva vydala přísné varování politikům a francouzské vládě: “Jednejte ihned, abyste omezili dopady“.

Kdo čte Aeronet, vidí do hnusné budoucnosti, která za nic nestojí… a ještě si vyslouží nálepku konspirátora

Zpráva následuje po středečním oznámení premiéra Jeana Castexe, že bude konzultovat povinné očkování pečovatelů v domovech důchodců s volenými představiteli a předsedy parlamentu, přičemž senátoři navíc prosazují, aby se to týkalo nejen pečovatelů, ale všech osob a občanů ve věku 24-59 let. Před rokem a čtvrt to byla konspirace Aeronetu a udavači na Facebooku nahlašovali lidi sdílející naše články jako hoaxy a dezinformace. A dnes mají tu drzost dělat to samé ve chvíli, kdy o těchto opatřeních jedná oficiálně francouzský Senát.

Je to další potvrzení naší role, u nás čtete v předstihu o tom, co se odhalí a stane realitou až o něco později. A ten vztek globalistů si ani neumíte představit, jak jim vadí, když konceptuálními vidlemi tady v článcích přehazujeme jejich hnůj a odkrýváme to, co se skrývá pod nánosem jejich mediálního dezinformačního marasmu, který potom šíří mainstreamová presstituční média v jejich žoldu.

Pasteurův institut v Paříži

Francouzi se tak podle všeho dočkají povinného očkování, které jim bude zdůvodněno dobrými a blahými úmysly, ale bez ohledu na kecy a žvásty půjde pořád jen o experimenty a pokusy na lidech, které zakazuje Norimberský kodex [4] z roku 1947. Všechny vakcíny proti Covid-19 nemají status generických léčiv, neboť neprošly dlouhodobými studiemi, které u vakcín trvají minimálně 10 let. Všechny vakcíny testované kratší dobu jsou považovány z farmaceutického hlediska za experimentální vzorky a pokusné vakcíny, se kterými je možné očkovat jen osoby dopředu seznámené s pokusem, které podepíší dobrovolně souhlas s podstoupením pokusu a jsou jim poskytnuty všechny informace o možných negativních projevech pokusu. Nic z toho není dnes občanům poskytováno před očkováním.

Porušení Norimberského kodexu zakazujícího pokusy na lidech přivede jednoho dne dnešní vakcinátory před novodobé Norimberské tribunály

Ve lži jsou jim nabízeny pokusné vakcíny, nevědomě na sobě lidé nechávají provádět pokusy a jako by to bylo málo, nyní politici k těmto pokusům chtějí lidi přímo zákony donutit, aby tyto pokusy podstupovali povinně. Všichni, kdo se na tomto plánu očkování obyvatel pokusnými vakcínami podílí, budou jednoho dne stát před lidovými tribunály stejně, jako stáli nacističtí zločinci před Norimberským tribunálem. Otevřené a nucené plošné pokusy na vlastním obyvatelstvu si nedovolil za války ani Joseph Mengele. Ovšem dnešní vlády s tím evidentně nemají problém, protože to už dávno nejsou vlády svého lidu. Jsou to loutky a marionety placené a řízené z ciziny, které pracují proti lidu a proti národům.

Francouzské covidové hlídky budou už brzy kontrolovat nikoliv roušky, ale vakcinační pasy

A když my o tom napíšeme dnes, je to konspirace. Když to zítra položí na stůl zákonodárci v Senátu druhé největší ekonomiky v EU, je slyšet pouze hrobové ticho. Pamatujte, co jsem říkal v pátek na SVCS: Nikdo vás a nás nezachrání, nečekejte na spasitele. Každý musí bojovat za svoji vlastní rodinu a životní prostor, kde žije. Když nemohou prosadit Total Control úplatkem, tak to zkusí násilím. Jako v Abú Dhabí, jako teď ve Francii, a jako brzy i všude v EU. A jenom občan je ten, kdo proti násilí se musí postavit na odpor, protože to už není o politice, není to o demokracii, je to jenom už o vašem zdraví a o vaší svobodě člověka, který nenechá na sobě provádět pokusy novodobých Mengelů. Tyto procesy Total Control lze zastavit jen odporem každého jednotlivce a každé rodiny. Nelze spoléhat na politiky a jiné mesiáše, ti v tom jedou s globalisty společně.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Petr Daniel
Návštěvník
Petr Daniel

Nedávno jistí jedinci nadávali Sáře, ať táhne jinam, anebo slovně útočili na Pozorovatelku. A protože to není poprvé, kdy se zde překročila hranice slušnosti, dovolím si stručně sdělit svůj názor.

Pokud nějaká osoba má a udržuje negativní pocity a myšlenky, stávají se části té osoby.

Brutopýr mě nazval volem a nebezpečným pošukem. Jaryn mě nazval dokonce mimořádným debilem a PaVo imbecilem. Vaše pocity nenávisti a nepřátelství se mohou projevit ve vašem životě jako různé nemoci nebo nehody.

karpi
Návštěvník
karpi

Tak budou žluté vesty, ne..?

Alex Bucharov
Návštěvník
Alex Bucharov

Co na to národ proslulý krvavými revolucemi?
comment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Alex Bucharov
ti už jsou díky tomu hloupému děcku opatrovanému starou chůvou totálně v řiti. Byl jedna ruka s mutr Makrelou a zaplavil francii pedofilními kozojeby a farantíci přišli o vlastní zem. Vždy měli problémy s čmoudy a zasloužili si je, protože byli státem který měl kolonie které vykrádal a vykrádá dodnes. A vím o tom hodně, jezdili jsme na francouskou riviéru na dovolenou pravidelně. Dnes už bychom tam nos nestrčili. Ta špína je tam všude. Večer se nedá vyjít ven.

Petr Daniel
Návštěvník
Petr Daniel

Neradi připouštíme existenci důležitého faktu, že všechny události života, ať individuálního nebo celého lidstva na planetě Zemi, mají vždy duchovní souvztažnost. Duchovní ideje jsou základnou pro všechny běžné události. Proto jejich obsah, manifestace a výsledek jsou vždy určeny duchovním postojem těch, kdo se těmito ideami zabývají. Odmítnutí či znetvoření správných duchovních pojmů, které jsou za vším, vede ke zhoubným následkům, jak je to vidět v dějinách lidstva na naší planetě.

Základním duchovním principem je, jaký se kdo rozhodne mít postoj ke Stvořiteli a ke všem duchovním principům. Klíčovým slovem je „se rozhodne“. Toto slovo předpokládá svobodu volby přijmout tento princip s jeho pozitivními následky do vlastního života, nebo zamítat, odmítat, zkreslovat či znehodnocovat jeho platnost, podstatu a existenci a tím pádem přijmout důsledky tohoto odmítnutí.

Důsledky tohoto odmítnutí probíhají právě teď a nyní.

Ze své vlastní relativní pozice nikdo není schopen zdárně čelit mocným nátlakům negativních entit a pseudovládců za oponou. Avšak Absolutní moci Boha Stvořitele – Pána Ježíše Krista je úspěch zaručený. Jenom na požádání může Pán Ježíš Kristus ochránit každého a poskytnout mu bezpečnost v přírodním světě a v tomto těžkém období.

Protož pravím vám: „Zač byste modléce se, PROSILI ve jménu mém, věřte, že vezmete, a stane se vám.“(Ev.S.Marka kap.12, ods.24)

Nejprve je zde idea – slovo. Evangelium sv. Jana začíná výrokem: „Na počátku bylo Slovo.“ Slovo znamená ideu. Idea je zdrojem energie. Je vždy živá. Je vždy přítomná.
Ideu nelze v jejím čistém stavu a procesu vnímat v konkrétní formě, aniž by se přizpůsobila své specifické manifestaci. Úsilí ideje o toto přizpůsobování má za výsledek vytvoření zvláštní lidské duševnosti, která je základnou, z níž se může odehrát přenos ideje do stávání se svou vlastní formou. Proto jakákoli počatá idea přicházející z myšlení, má sklon se v přírodním stavu aktualizovat a stát se něčím konkrétním.

Pro nevěřící Tomáše.

Bůh Všemohoucí, Hospodin je ABSOLUTNÍ Duch (Starý zákon), který učinil své božství lidským v osobě Ježíše Krista (Nový zákon). Ve stavu mezidobí mezi ukřižováním a vzkříšením vstoupil do všech pekel a tam splnil jedno z nejdůležitějších poslání tím, že podrobil pekla své kontrole.

Ve Zjevení Ježíše Krista v Bibli Svaté, kapitola 1, verš 18, Ježíš Kristus říká:
„Já jsem Ten, kdo žije a byl mrtev, a hle jsem naživu věčně. Amen. A mám klíče podsvětí i smrti.“

V procesu „času a ne-času“, v prostoru a ne-proststoru byl Ježíš Kristus znovusjednocen s Absolutním Bohem a následně vpojil své lidské tělo do ABSOLUTNÍ přirozenosti Boží a stal se navěky Pánem Ježíšem Kristem.
Tato situace dovolí Pánu Ježíši Kristu spasit všechny lidské tvory od negativního stavu. Spasení všech je ve své závěrečné fázi.

Negativní entity nenávidí Absolutního Boha – Pána Ježíše Krista a snaží se přesvědčit lidi, že příběh jeho života na planetě Zemi je pouhý mýtus a že žádná Božskost v něm nebyla a tak svádět lidi na scestí.

watcher
Návštěvník
watcher

mě se líbí jak si to vědomí (bez počátku a bez konce) aby vysvětlilo svojí “existenci” a svůj vznik vymyslelo koncept nějakého “stvořitele” Představa těla (personifikace) evokuje představu otce – že bůh je někdo kdo nás stvořil. Jenže je to omyl protože “my” nejsme tělo, jsme bezforemné vědomí, které se nikdy nezrodilo (nebylo stvořeno) a ani neumře (nezanikne) No nic. Jeďte si dál v těhle pohádkách, proč nakonec ne.. 🙂

PaVo
Návštěvník
PaVo

watchere, proč ne? Protože na pohádky není čas, když jde o život a navíc náboženští debilové nenáboženským zasírají hlavy falešnými nadějemi. Od toho si taky žid ta náboženství vymyslel a vnucoval po světě. Bible je manuál, který má lidi udržovat v naději na spasitele, tím ale je NWO!!!
Heslo: nebudete lidmi, ale čipem ovládaní otroci a šťastní, že nic nemáte. To je ten spasitel a je to lidem už sdělováno teď.
A jestli nemáš tělo, jen vědomí, tak proč tě bolí? Vědomí přece by to mělo zablokovat, ne?

Škoda slov, lidi se topí ve sračkách, namísto aby řešili realitu.

angel
Návštěvník
angel

děkuju .

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Ježišmarjájozef…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

brutopýr
panebože to je vůl, že? To snad ani nemůže být pravda aby někdo blábolil takové nesmysly. Ten jim musel po narození upadnout na halvičku. A ty spešl výrazy. “absolutní bůh”,absolutní přirozenost, a spasení všech je v závěrečné fázi. No popkud ten nešťasník nepíše z počítače na Chocholouškově klinice, tak by se o něj měšli hoši Chocholouška rychle zajímat.Protože ten absolutní magor blábolí o “klíčích podsvětí a smrti”. Mě to říká jedinné. Pro své okolí nebezpečnej pošuk.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Další imbecil, co si myslí, že je na náboženském webu.

Článek je o zákoně na povinné očkování občanů a ty sem strkáš vyčteniny o vymyšleném bohu?

Panstvo, co ti ho vymyslelo teď vnucuje jiného spasitele, fuckcínu a nějak jsi pozadu si uvědomit, že tento spasitel ti vygumuje mozek, že na ty předchozí bláboly zapomeneš, a ani nebudeš tušit že jsi je kdy v hlavě měl.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

PaVo
sem tam se vyskytnou. Ovšem tohle je mimořádneý debil.

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

No to je neuvěřitelné, ono si to dělá co chce.
Tak slovy OSMDESAT mil.

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

To patří úplně někam jinam.
Začínám mít pocit, že ta inteligence umělá, blbá se dnes v mém počítači doslova zbláznila.
Asi si myslí, že už mají dokonale hotovo a ona tu začne vládnout.
Ha, ha u mě nee.

Marko
Návštěvník
Marko

No, nechci šířit nějaké fámy ale my se s kamarádem, který se nechal očkovat o víkendu trochu opili a jak jsme se kvůli očkování v jednu chvíli dohadovali, vytáhl jsem dva testy a oba jsme se otestovali. Můžete hádat, jak to vyšlo. Já neočkovaný nic ale on tam covida měl. Ještě ráno jsem ty testy opět kontroloval, když jsem je vyhazoval a nic se nezměnilo. Docela ho to vzalo a druhý test podstoupit už nechtěl. Hlavně né přede mnou. Takže začínám věřit tomu, že očkovaný je přenašečem. Proč se očkovaní netestují? Ty data by celý ten jejich domeček z karet položili. Pohybuji se mezi mnoho lidmi a nevšiml jsem si, že bych jako neočkovaný někoho ohrozil. Pokud znáte očkovaného, který je ochoten test podstoupit, schválně to zkuste a tentokrát celý pokus zdokumenujte. Je to ale těžké, protože chápu, že se s takovým výsledkem nikdo z očkovaných nebude chlubit, natož aby si připustil, že je přenašeč.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Zkuste to po 3 měsících. Po očkování mohou vyjít testy pozitivně, je to známý fakt, po 3měsících už by pozitivně vycházet snad neměli. I po prodělání nemoci po uzdravení můžete nějakou dobu vycházet pozitivně.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Takže je vlastně všechno v pořádku.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Nikdo
po třech měsících ale budou muset toho “očkovaného” k tomu testování exhumovat, že?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo.. Kdo je šéf fízlovací strany kombajnér Šlachta? Pokud je to pravda tak to je hrozné? Anostbfert v ,, B ,, provedení? http://michalapetr.cz/doku.php

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Dnes jsem se dozvěděla od mé milé dlouholeté kamarádky,že se nechala zmasit a šla pod jehlu…byla jsem velmi překvapená a řekla jí,že je mi to moc líto, že se o ní bojím.Vyjela na mně :” co furt máš?,dostala jsem už druhého pfajzra a nemám žádny problém…uvědom si konečně,že takhle omezovaná nemůžeš do budoucna žít a zachovej se podle toho také…My už jsme oočkovaní všichni.Byla jsem jak když do mně hrom udeří,skoro jsem se rozplakala.
Říkám: ” ale vždyť ty jsi Andulko posílila a podpořila svojí kapitulací tenhle odpornej tragickej fejk k manipulaci lidí,vždyť jsi byla proti tomu..to nemáš strach? a co to hlavni TVOJE SVOBODA?,co se to s tebou stalo?vždyť je to všechno protiprávní!Všechna velká znevolnění,zotročení začínají právě takhle- rozhodit lidi a poštvat je proti sobě!Pak jsme zklidnily emoční vlny a ujistily se o neutuchajícím vzájemném
přátelství,ale věděla jsem ,že je to slovní obrat,jakokdyby dělal člověk nějaký kšeft.Nepustíme se přece do sebe jak nějaké hokyně?Známe se dlouho,něco jsme spolu prožily a mně nezbývá než doufat,že kdyby mně opravdu táhli těma ulicema a chtěli lynčovat a spíchnout,že by si snad nechala něco napadnout,
aby ode mne odvedla pozornost a zachránila mně…
ale jsem z toho takova nějak prázdná..

Historik
Návštěvník
Historik

Lhát nebudu. Před rokem strejda normálně fungoval. Dneska je poloviční kostra. A moje rodná matka, to vyčítá mě. Měl jsem bejt prej tvrdší. Najednou. Ale že jeho dcera, kráva a obvoďačka mu zařídila Astru, na první dobrou… budu potřebovat černej oblek. Je to jenom otázka času.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Historik
smutné. A ten černej oblek by koupil zavčas, brzy po nic h bude obrovská sháňka.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Proč nepodate trestní oznámení na vraždu? Dokud se nezačnou podávat t.o nic se řešit nebude.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Lighttsaber

Jaké trestní oznámení ???
Je to “klinická studie” v “emergency režimu” a každý podepsal “informovaný souhlas” s možnými “nežádoucími účinky” – včetně SMRTI! DOBROVOLNĚ! SVÝM ROZHODNUTÍM!
Kdo je vrah?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

pražžská vlaštovka
Upřímně přeji, ať najde se jiná kamarádka. Lepší a rozumější. A tu “očkovanou” můžete společně navštěvovat na den “všech svytých”.

Barel
Návštěvník
Barel

Objevila se docela zásadní informace k účinnosti vakcín přímo z největšího světového Covid Labu – Izraele. Nová studie Hebrejské univerzity tvrdí, že:

– účinnost vakcíny Pfizer se propadla z 94% na 64%
– polovina z nových koviďáků je již očkovaná

Realita vypadá ještě zajímavěji. Pokusil jsem se spočíst účinnost vakcíny sám na základě dat z článku, a vyšlo mi ještě výrazně nižší číslo. Zkusím vysvětlit.

Dle informací v článku má být proočkováno v Izraeli 5 z 9 miliónů lidí. Jelikož má být polovina z nových kovid pacientů už očkovaná, dejme tedy pro ilustraci 100 koviďáků z 5 mil. proočkovaných a stejný počet ze 4 miliónů neproočkovaných (absolutní číslo není až tak podstatné, jde o ty poměry). Pro výpočet účinnosti vakcíny bychom měli mít 2 stejně velké srovnávací skupiny, čili vyjděme z toho, že pokud bychom povýšili skupinu neproočkovaných na 5 miliónů, vyjde nám v této skupině 125 nakažených. Ve srovnávacích stejně velkých skupinách máme tedy: v očkované 100 nakažených, v neočkované 125. Očkování tedy pomohlo v 25 případech ze 125 případů, což znamená účinnost vakcíny 20%!!

Předpokládám, že v článku uvedené číslo 64% je počítáno nějak historicky včetně dřívějších variant; nicméně vzhledem k tzv. deltě – kvůli které jak se zdá celá ta komedie u nás probíhá – to opravdu vypadá na 20% účinnost vakcíny. Pokud je tomu opravdu tak (když, tak mě zkontrolujte, jestli jsem někde neudělal v propočtu chybu), doufám, že takhle infomace pomůže k ukončení komedie “jedině vakcína nás ochrání před hroznou deltou” a vypráskání podpindos a zoufalců, kteří tenhle nesmysl prosazují, od jejich koryt.

Můžeme tedy očekávat v dalších týdnech další informace o postupném snižování účinnosti vakcíny; možná je to jeden z důvodů, proč se tak šíleně spěchá s vakcinačními kšefty. Realita “delta” hovoří jasně: očkování sníží možnost nákazy o 20%, ovšem jako bonus dostanete do těla takový speciální výživný koktejl 🙂 Pro očkované to bude navíc zřejmě velmi frustrující zjištění, jelikož se pro ně žádný “návrat k normálu” konat prostě nebude…

Samozřejmě budou ještě intenzivněji omílány teze o “mírném průběhu” u očkovaných. Bohužel, k tomu ještě žádná konkrétní čísla nebyla uvolněna, nebo o nich nevím. Nicméně je zde jeden signifikantní fakt, který studie opatrně uvádí, cituji: “vakcína společnosti Pfizer také méně účinná při prevenci rozvoje závažných příznaků u osob nakažených variantou Delta”. A to je velmi vypovídající.

Zdroj:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-izraeli-se-siri-varianta-delta-vakcina-od-pfizeru-je-vuci-ni-slabsi-169071

PaVo
Návštěvník
PaVo

Bareli, tvůj příspěvek jsem přestal číst hned jak jsi tam začal dávat čísla. Proč? Pracuječ s falešnými čísly a čeho se v haldě lží chceš dohrabat? K pravdě? Dovol, abych se zasmál.

Žádná z vakcín není protivirová, to zaprvé.

Vakcíny obsahují hrotový protein, který se postará o likvidaci imunity člověka a tím, že ji nemáme všichni na stejné úrovni, umírají ti nejslabší a postupně přijdou o imunitu i ti silnější. To je cíl.

Nechápu, jak se vůbec můžeš zabývat takovou debilitou jako je účinnost vakcín proti covidu!!!!

Řešíš kraviny a podstatné ti uniká, přesně jak o tom mluvil pan VK. Hoří ti barák a ty řešíš, jestli v tom hasicím přístroji je voda správných parametrů!!!

A ještě sem cpi zprávy ze seznamu, to znamená, že tě zajímají a hledáš v nich pravdu? Běž s tím do řiti, promiň, nic proti tobě nemám kromě toho, že to sem cpeš, Fuj, hnůj. Styď se.

Barel
Návštěvník
Barel

Hele, pokud chceš argumentovat lidem, kteří nečtou alternativu, zkus jim říct, co píšeš výše a doporuč jim, ať si přečtou články na AE, myslím, že bych výsledek odhadl docela dobře 🙂 Pokud jim řeknu, že podle studie na Seznamu, který si mohou snadno ověřit, má jejich skvělý Pfizer účinnost 20% a ne 95% a nechrání proti závažným příznakům tak, jak se oficiálně prezentuje, má pak ta diskuze poněkud jiný argumentační level. Daty a čísly krmí mainstream své publikum kontinuálně, čtenáři jsou prostě na to zvyklí, používají ta data při jejich argumentaci a pokud se v diskuzi nepřizpůsobíš tomu, co uznávají, nemáš šanci, je to pak já o voze a ty o koze. O to cennější je, když na mainstreamu vyjde takováto informace, která potvrzuje, že ta oficiální čísla a tvrzení jsou v podstatě mimo mísu.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Bareli, ještě když Primeroska seděl na min. zdravotnictví, psal jsem mu, že chci, aby zveřejňoval konkrétní testovací místa a počty pozitivně testovaných. Máme právo si to ověřovat. A hlavně, když jim údajně tolik jde o ochranu zdraví lidí, tím spíše by to měli dělat, aby lidé věděli, ve kterém místě mají být obezřetnější a vyhnout se tak viru. Panstvo prý nemá povinnost! Ale má, jenže když to lidi nevyžadují! Tupci nechtějí důkazy, věří!

Toto mne štve nejvíce, že lidi nemají zájem si nic ověřovat a když jsem sám, tak se mi akorát vysmějí.

Tak se ptám, není to snad normální si ověřovat, co se mi k věření předkládá, zvláště když jde o ohrožení života?
Co se stalo s mozky lidí, že chtějí věřit každé debilovině? Totálně mne vytáčí, že lidem nevadí číst taková obvinění, že neočkovaní jsou na úrovni teroristů, a že jim to nebude vadit, ani když jejich děti budou prohlašovány za teroristy, to je vrchol debility. Až se najde drzou, co mi to řekne do očí, dostane takovou nakládačku, že na to nezapomene. Proč není většina lidi obranyschopná? Proč si nechají kálet na hlavy?

Jinak souhlasím, že asi bych na MSM s doporučováním alternativ neuspěl, a ani to nehodlám dělat. Zřetelněv idím, že lidi se řídí tím, čemu chtějí věřit a pravda je vůbec nezajímá.

Sousedce jsem nabízel informace o lidech poškozených fuckcínami, doslova ji prosil, aby nechodila se nechat opíchat tím svinstvem. Leží už tři týdny nebo i více po vakcíně, je mi jí líto, normálně bych pomohl s čímkoliv, ale nechci od ní nic chytit. Ale mrzí mne to, rád pomáhám druhým, vidím v tom hodnotu lidství.
A ani nechce připustit, že to má z té fuckcíny, prý vůle boží, tak jsem zacouval řeč úplně, se starými lidmi se nemá cenu o věření bavit.

Ze 6 naočkovaných, co znám, pouze jeden nemá problémy. Zatím nemá, je krátce po 2. dávce.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Barel
ona ta účinnost je nulová. Před covidem vůbec nechrání a už i výrobci přiznali, že covid může “očkovaný” dostat stejně jako neočkovaný, jen prý “na něj neumře”. Bylo totiž jen otázkou času a individuelního stavu imunity těch “očkovaných”, kdy se účinky začnou projevovat. Ony totiž ty sračky co za “vakcínu vydávají” mají od počátku zcela jiný účel , který vychází z toho jejich židovského MeinKampfu zvaného Talmud.