Zachrání Rusko Evropu? Mnozí Poláci si (ne)uvědomují nebezpečí, do něhož je ženou...

Zachrání Rusko Evropu? Mnozí Poláci si (ne)uvědomují nebezpečí, do něhož je ženou jejich proamerické vlády. Nenechme se rozeštvat se sousedním blízkým národem

Značná část polské veřejnosti je už dostatečně zpracována médii k tomu, aby souhlasila s válkou proti Rusku. Zde pochod Poláků k ruské ambasádě ve Varšavě

Zachrání Rusko Evropu? Mnozí Poláci si (ne)uvědomují nebezpečí, do něhož je ženou jejich proamerické vlády. Nenechme se rozeštvat se sousedním blízkým národem

Amerika chce přežít. Ale nechce přežít jako rovný s ostatními, kdepak. USA chtějí přežít jako hegemon, jako největší vládce planety, jako nenahraditelný národ. Protože jen to zaručuje USA blahobyt a klid ve společnosti, když vyčerpali suroviny a zůstalo jim jen tištění dolarů.

Tiskárny jedou na plný výkon a množství zelených papírků s nápisem „In God We Trust“ zaplavuje planetu. Je nutné přinutit celý svět, aby obchodoval v amerických dolarech, aby kupoval americké obligace a jiné bezcenné papíry. Proč? Aby v Americe nebyla revoluce a aby se židoanglosasové nemuseli obávat úpadku.

Amerika prohrává, jen další válka ji zachrání

To se lehko řekne, ale jak to zajistit, když ekonomika nového kontinentu prohrává nejen s ekonomikou evropskou, ale i asijskou. Zbrojní průmysl USA dávno přestal převyšovat svým potenciálem ruský těžký průmysl. Poslední naděje je v tisku peněz a v přinucení zbytku světa, aby pracoval pro USA.

d0a36320-d96b-4931-bba6-dd418c060721-620x414.jpeg
Poláci nejsou všichni hloupí a servilní pro-Ami zaslepenci. Rabování Polska americkými firmami už totiž začalo…

Dvě světové války vynesly USA na světový vrchol. Třetí musí přijít, aby Impérium chaosu z toho štítu nespadlo. Anglosion má zůstat i nadále nejvyšší horou světa.

Největší američtí konkurenti a jak je zničit

Rusko a Čína teď znamenají pro tyto plány největší překážku. Indie a Brazílie následují. Jak se zbavit nejdříve jednoho a pak i dalších konkurentů?

Prostředkem k jejich zničení je Evropa. To je také konkurent. Je třeba ji přinutit k válce s Ruskem a zdá se, že je to možné. V evropských zemích přece vládnou většinou anglosionské loutky. Ty jsou připraveny obětovat nejen národní zájmy zemí (které ve skutečnosti dávno neexistují), ale také obětovat životy lidí v těchto zemích.

To vše za výhody a příslib životů na výsluní, v případě prohry pak za ochranu za oceánem. Za to elity prodají každého svého občana. A propaganda pracuje na tom, aby se zmanipulované obyvatelstvo dalo přivést jako tele na smrt za Ameriku a její dolar.

Solidarucha (havlismus) v Polsku a jeho destruktivní vliv

25 let solidaruchy (dtto havloidé) pracovaly na uskutečnění tohoto scénáře. Nejdříve ve jménu „svobody“, „demokracie“, „změny systému“ převzali vládu nad Vislou a všude kolem, potom zničením vlastního průmyslu, vlastních médií i vlastních bank vytvořili obyvatelstvo závislé na rozkazech z Bruselu, či vlastně zpoza oceánu.

Rusofobie v polském mainstreamu

V Polsku i v dalších zemích nové režimy de facto zabránily jakékoli systémové opozici (lustracemi a kriminalizací komunistů, mediální dehonestací každého odporu). Dále podporovaly rusofobii tak, že den co den Polák, Rumun, Litevec i další slyší, vidí, čtou anti ruskou a anti arabskou propagandu.

jaderná válka.jpg
Rusko a USA ve válce proti sobě?

O židech, Němcích, Američanech jen samé superlativy. V Polsku máme co do činění s kompletně zmanipulovaným pokolením, které se v současné době, bohužel, ujímá vlády a nebude schopno ani ochotno zbavit se vlivu solidaruch (havloidů) a jejich duchovních epigonů. O to vlastně v roce 1989 šlo, a to se také povedlo.

Povede se, aby východoevropské národy zaútočily na Rusko a tím provedly vlastní sebevraždu v zájmu USA a k potěše anglosaských miliardářů?

Jedinou překážkou je zde Rusko

Samozřejmě je to šílená kalkulace – vyzbrojit a povzbudit banderovce k útoku na Podněstří a Poláků s Litevci ke společnému útoku na Královec (Kaliningrad). To všechno je ale možné, a když se to USA povede, použijí to jako další důvod k obvinění Ruska z agrese.

Přijdou ještě lepší sankce, které sice Rusku neuškodí, ale Evropě určitě a starý kontinent se znovu ocitne celý v rukou Yankees. (Následně přijdeme o další tři milióny pracovních míst.) Znovu zazní ohraná fráze: Prosíme o pomoc USA proti Rusku. A Polsko bude prvním, kdo prosí. Vlastně už jím je.

Likvidační zahraniční politika Polska

Polská zahraniční politika – to jsou prosby o lokaci sil NATO v Polsku a o další terče – čili zájem o smrt každého Poláka. A co je zajímavé, Poláci to akceptují. Tak působí propaganda mainstreamu, že občané nad Vislou nemají ponětí, že jejich elita pracuje v zájmu jejich samozničení. Každý hlas pro strany, které Polsku vládnu, to je hlas pro válku a proti životu polského národa.

Zachrání nás Rusko před tímto scénářem? Zachrání nás před atomovou pustinou?

Putin neříká nic. Prostě vůbec nic. O to víc píší a hovoří různí ruští intelektuálové. Je jasné, kterou ruskou elitu tato pátá kolona reprezentuje. Ale co to znamená pro nás? Za prvé: Rusové neudělají nic, co neslouží jejich zájmům. Skončila doba, kdy SSSR přemýšlel jako supervelmoc odpovědná za osud části planety. Za druhé: Proti Rusku za východoevropské národy rozhodují loutky USA.

59de9210-9afa-4450-bb90-46f4e58ce5b6.jpg
Polákům se nelíbí plány amerického Chevronu na těžbu polského břidlicového plynu. Chevron příšel s myšlenkou “rakety za plyn”, kdy USA mají nabídnout Polsku zbraně a rakety (proti Rusku) a Američané (tedy hlavně Chevron) si za to budou moci těžit polský plyn bez omezení…

V ruských médiích i na fórech je možné číst, že tentokrát se USA nepodaří sedět si výhodně za oceánem a pozorovat, jak Evropa krvácí. Yankees se nepovede zahnat Evropu do války a počkat si na její výsledky. Válka dopadne také na teritorium USA.

USA tentokrát nebudou jen přihlížet

Na zničení USA stačí tři termojaderné bomby. Dvě na hranice šelfu a jedna do yellowstonského kráteru. Ale zadrží tato hrozba Američany?

Pokud ne, půjdou na dno spolu se zbytkem světa. Chtějí-li přežít, musejí začít s Ruskem jednat a počítat. A Moskva dobře ví, kdo proti ní poštvává Poláky, Rumuny, Lotyše, Litevce i banderovce.

Kdy půjde Polsko na rozkaz na smrt?

Ať se dnes Evropa zachová jakkoli, Rusko jí to nezapomene. Připomene jí to ve správný okamžik. Bez rozkazu Washingtonu se ani Polsko ani Litva ani Ukrajina na Rusko zaútočit neodváží. A takový rozkaz nebude vydán, pokud ruské ponorky budou číhat u východních břehů Ameriky. Je to válka nervů a Washington žádný rozkaz nevydá, pokud budou ruské bombardéry střežit v mexické zátoce.

Photo6b25.jpg
Američané už velí Polákům v armádě, brzy jim budou velet i ekonomicky…

Ve zkratce: čím více ruských bombardérů na pobřeží Pacifiku a Atlantiku, čím více ruských atomových hlavic, tím delší život pro Polsko. Amerika už tuší, že s Ruskem se nedá válčit do posledního Poláka, i když je většina našeho národa stejně hloupá jako většina Američanů a umírat by šla.

Proč je v zájmu Ruska chránit Evropu

Rusko nebrzdí zločinné USA kvůli nám. Dělají to kvůli sobě, pro vlastní bezpečnost, pro vlastní zájmy. My jsme svůj mocenský podíl prohráli před třemi sty lety a je čas na vystřízlivění. Přestaňme, jako stát a národ, stát na straně, která prohrává a zase prohraje. Není možné stále plout proti proudu.

Chraň, Bože, Polsko před Washingtonem

Paradox – jsme spojencem USA – chraň nás, Pane Bože, před tímto „spojencem“. Je jen dobře, že nás před největším světovým zločincem, před tímto balvanem na hřbetě Polska, chrání jiná supervelmoc – Rusko.

[VIDEO] Společná příprava US Army a polské armády na válku s Ruskem

Je pravda, že proti úmyslům polských vlád (loutek USA), kteří nás tlačí do války s Ruskem, je pro nás těžké se bránit. Nemusíme těmto zrádcům ale pomáhat, nemusíme jim ani dát své hlasy. I to bude prozatím stačit, zbytek vykoná Rusko. Ne z lásky k nám, ale ve vlastním zájmu. Protože Německo i Francie už nad situací v Evropě ztrácejí kontrolu a stávají se jako Polsko jen americkými vojenskými základnami.

Závěr

Článkem jsem chtěl znovu připomenout čtenářům, že ne všichni Poláci sdílejí mainstreamovou propagandu a alpinismus svých politiků. Není celé Polsko zmanipulované, proamerické, protiruské. Existují Poláci, kteří si uvědomují nebezpečí, do kterého je jejich politici – hlásné trouby Washingtonu – ženou.

Nenechme se rozeštvat!

Polsko je náš sousední národ, jazykově i historicky velmi blízký. Neměli bychom se i my nechávat rozeštvat vlastníky mainstreamových médií, managementem havlistické veřejnoprávní televize ani politiky, kteří nekopou a nikdy nekopali za nás. To nás jen oslabuje.

Komu patří mainstreamová propaganda? Komu patří média v ČR?

Vždyť co nám média včetně těch, které musíme pod hrozbou exekuce platit, už léta dennodenně servírují? Že jsme neschopní, líní, xenofobní, zlodějští a zbyteční. Proč to vlastníci médií dělají? Proč to dělá tzv. veřejnoprávní televize? A proč totéž servírují Polákům, Slovákům, Bulharům a dalším východoevropským národům?

Protože nás chtějí mít na lopatkách. Abychom bojovali sami mezi sebou a proti největšímu světovému zlu zpoza oceánu byli bezbranní.

Děkuji všem, kdo se nad článkem i nad mými slovy v závěru zamysleli.

– Valerij X –

Tento článek je překlad z nezávislého polského média, viz. odkaz níže.

Zdroj: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-rosja-uratuje-europe-2015-06

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
oblivion
Návštěvník
oblivion

Fantastický článok, ktorý popisuje veci presne tak ako sa majú. Ďakujem autorovi.

Jarines
Návštěvník

Polsko je totálně ve vleku USA je pouze poskakujícím jejím panáčkem bez jakékoliv soudnosti ,Polsko se nedovedlo po tolika letech vypořádat se se svou minulostí,je to ortodoxní katolická země,s choutkami k územním nárokům vůči menším sousedním státům/české Slezsko,vesnice na Oravě,část jiho východní Ukrajiny,je to podělaná země a nenávist k Rusům jim kalí oči mysl a jejich papaláši je zatahují do mocenských her,Polsko je prostě v 21.stol.totálně OUT!!!Nebyli schopni ani svým občanům po 5-ti letech objasnit příčiny pádu vládního speciálu u Smolenska,protože měli strach se totálně znemožnit!!Zatloukat,zatloukat v čele s Velkým Kačerem Donaldem v EU,to je Rceczpospolita Polska!!Fuck Poland!!

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Mě naopak přijdou neustále “tapetované” články o zahájení útoku na Rusko za poplašné a nenávist vnášející.
Protože si nedovedu představit situaci, kdy by NATO opravdu zaútočilo na Rusko jako první.
Protože co si budeme nalhávat, za současného rozložení sil by Rusko nemělo problém zabrat při konvenční válce východní a střední Evropu a pravděpodobně by bylo schopno dosáhnout minimálně částečných vojenských úspěchů i v západní Evropě. NATO má sice mírnou převahu v některých vojenských technologiích, ale Rusko to převyšuje počtem techniky a živé síly. Takže představa konvenčního útoku na Rusko je za takového rozložení sil v podstatě nesmyslná a směšná.

Ostatně Evropa nechce obětovat životy, takže ani kdyby Rusko hypoteticky obsadilo celou Ukrajinu, tak by NATO nešlo do konfrontace a zůstalo u diplomatických řešení a u posilování vojenské kapacity.
A to nemluvíme o nasazení zbraní hromadného ničení, kdy by v podstatě nebylo vítězů, ale jen poražení. Potom by bylo úplně jedno, jestli jsou cílem i naše města, nebo jestli by atomové hřiby vyrostly v Německu a Polsku. Výsledek by pro nás byl stejně katastrofální.

A hlavně Evropa má teď naprosto jiné a vážné problémy, kdy jde o přetlak imigrantů a rozkol ve způsobu řešení této situace (kdy východoevropské země odmítají kvóty, Maďarsko a Rakousko dokonce pozastavili přijímání migrantů) a také ohledně ekonomických problémů Řecka (Španělsko a Portugalsko na tom nejsou o moc lépe). Tady by teď měl být hlavní zájem EU, protože není možné přijímat a živit takové množství běženců, nehledě k bezpečnostním rizikům. Tak jak navrhuje prezident Zeman nebo premiér Sobotka, je třeba řešit situaci v zemích odkud migranti přicházejí. A také je případně přepravovat zpět do zemí mimo EU, odkud přišli.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Vaše naivita je bezbřehá…

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Ne, informace o vojenské technice a taktice, spolu se studiem historie, vojenských konfliktů a lidské psychiky mě vede k tomuto přesvědčení. Ale pochopitelně se můžu mýlit.
Ostatně když v roce 2007 (tehdy s tím přišla ria novosti: http://ria.ru/society/20070331/62881201.html) a později znovu v 2011 (např. http://www.zvedavec.org/komentare/2011/10/4649-usa-daly-izraeli-zelenou-pro-utok-na-iran-uvadeji-zdroje.htm) spousta konspirativních webů psala o útoku na Írán, tak jsem tvrdil, že je to nesmysl a že k ničemu takovému nedojde. A jak vidíte, Írán opravdu nikdo nenapadl. A tehdy jsem taky slyšel o své naivitě 🙂

pavel jan
Návštěvník
pavel jan

kajmiku, polevte v tom studiu vojenské taktiky a techniky a trochu se podívejte, co se děje ve světě, kdo k tomu co říká a kam to spěje. Ale asi se zbytečně snažím, už jste si potvrdil správnost svého názoru na věc.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Vycházíte z naprosto mylných předpokladů.
NATO nemá v úmyslu napadnout Rusko otevřeně. NATO chce Rusko vyprovokovat k jakékoli akci na území člena NATO, aby mohlo podle článku 5 rozvinout plnohodnotnou válku. Nebojovali by přitom američtí vojáci, ale my evropané. Američané vždy bojují cizími rukami, až když se přibližuje vítězství, tak si udělají výlet v nažehlených uniformách a písní na rtech, jak to předvedli u nás. Takže, jak by asi ta válka mohla probíhat.

Tak například. Nějací vojáci pod cizí vlajkou začnou střílet v nějaké pobaltské republice. To bude důvod obvinit Rusko (podobně, jako na Ukrajině) z agrese. No a proto, že by se jednalo o stát NATO,ostatní státy NATO se budou muset připojit k bojům proti Rusku. Je jasné, že konvenčně, by se Rusko nemohlo porazit. Ale jde o to jen vyvolat válku, aby se mohli použít zbraně hromadného ničení. A tam si američané věří. Oni si dokonce věří tak, že si myslí, že jejich území by se ta válka nedotkla. A, že by byl vyhlazen život v Evropě? To by pro ně byla přece výhra, jak hrom. O Evropu samotnou jim nejde, jim jde o nerostné zdroje Ruska. Takže v Evropě by se zbavili půl miliardy obyvatelstva, zároveň by se zbavili dalšího obchodního konkurenta, a zachránili by tím svůj skomírající dolar a svojí celosvětovou hegemonii. Vy si snad myslíte, že jim jde o nějaké obyvatele Evropy? Vždyť na Zemi je lidí, jako s.r…ček. Neslyšel jste nic o zlaté miliardě? A kde je psáno, že to máme být právě my, Evropané?

Nezdá se Vám divné, že nám sem někdo posílá lidi z Afriky, aby si tam po jaderné válce zařídil pohodlný život? Slyšel jste o nějakých přírodních katastrofách v Africe? Jako jsou zemětřesení, tajfuny, sopky a podobně? Zato se tam vesele skupuje zemědělská půda a nerostné bohatství. Potřebuji se akorát levně zbavit lidí, kteří tam žijí…

pavel jan
Návštěvník
pavel jan

Vy jste velký vojenský stratég, ale trochu zamrzlý v minulém století. Dneska se vedou války i jinak. Jsou jiné technologie, jiné postupy. Účelem hry nemusí být zrovna vyhrát válku, ale třeba válčit mimo vlastní území. Pokud možno dlouho a do posledního spojence. To může přinést více výhod, než vyhraná válka. Párkrát jsme to už viděli.

george bell
Návštěvník
george bell

jakákoli konvenční válka mezi nato a ruskem za patnáct minut přeroste v jadernou. jen zázrak boží ruky by to dokázal zastavit.

Shimi
Návštěvník
Shimi