Začátek rozpadu NATO: Saúdská Arábie pohrozila Kataru vojenskou akcí, pokud země nakoupí...

Začátek rozpadu NATO: Saúdská Arábie pohrozila Kataru vojenskou akcí, pokud země nakoupí ruský protivzdušný komplex S-400! Ten samý plánuje nakoupit i Turecko a Pentagon v odvetě chystá proti Ankaře sankce, zákaz dodávek stíhaček F-35. Podle Washingtonu projevuje Turecko vůči USA stále větší nepřátelství, které ohrožuje integritu NATO!

Začátek rozpadu NATO: Saúdská Arábie pohrozila Kataru vojenskou akcí, pokud země nakoupí ruský protivzdušný komplex S-400! Ten samý plánuje nakoupit i Turecko a Pentagon v odvetě chystá proti Ankaře sankce, zákaz dodávek stíhaček F-35. Podle Washingtonu projevuje Turecko vůči USA stále větší nepřátelství, které ohrožuje integritu NATO!

Podle francouzského listu Le Monde pohrozil Rijád sousednímu Kataru vojenskou akcí, pokud vláda v Douhá uskuteční plánovaný nákup ruského protivzdušného systému S-400 (NATO označení “Growler”). Podle listu to uvedl král Salman v dopise adresovaném francouzskému prezidentu Emanuelu Macronovi [1]. Informace unikla z dopisu právě ve chvíli, kdy úplně stejný protivzdušný systém hodlá nakoupit i Turecko a obchod je již dohodnutý. Loutková vláda v Rijádu plní úlohy amerického Pentagonu, který pravidelně úkoluje Saúdskou rodinu úkoly podobně, jako kdysi toto úkolování probíhalo na Pražském hradě v dobách panování jistého dramatika. Zatímco Havlův režim adoroval humanitární bombardování Bělehradu, saúdský režim si za svoji oběť vybral Katar. Rijád přerušil veškeré diplomatické styky s Douhá vloni v létě poté, co americká vláda vypustila do světa dezinformaci podobnou kauze Skripal.

Rozmístěný systém S-400 na pobřeží Krymu.

Katar byl tehdy obviněn, že financuje a sponzoruje íránský jaderný výzkum a jako třešničku k tomu navíc i bojovníky Islámského státu [2]. Následně došlo k uvalení sankci na Katar ze strany Rijádu a také ze strany USA. Vojenskému úderu se podařilo nakonec zabránit, ale situace se nijak neuklidnila. Jenže vláda v Douhá tím dostala lekci v tom smyslu, že americkým partnerům (a jejich spojencům v Rijádu) se nedá věřit, a že vojenský úder proti Kataru je jen otázkou času. A všem je jasné, že úder by byl veden ze vzduchu, protože to je známý modus operandi amerických gangsterů a jejich vazalů. Proto vláda Kataru začala usilovně jednat s Moskvou a hodlá od Ruska nakoupit protivzdušný systém S-400. Ten je strašákem pro piloty NATO a pro generály západních armád, protože se jedná o univerzální prostředek PVO, který je určen k ničení všech vzdušných cílů, bez ohledu na jejich typ nebo formu.

Suverenitu v dnešní době zajišťují jen dvě věci: Jaderné zbraně a protivzdušná obrana

Systém S-400 dokáže sestřelovat drony, stíhačky, bitevníky, strategické bombardéry, vzdušné tankery, křídlaté rakety s plochou dráhou letu, balistické rakety a jaderné hlavice na sestupné i orbitální dráze. Země disponující systémem S-400 je tak schopna vymazat z oblohy veškeré vzdušné prostředky Severoatlantické aliance. Není bez zajímavosti, že USA nechtějí hlídkovat ve vzdušném prostoru v Pobaltí a raději tam v rámci misí NATO posílají partnery z NATO, např. české piloty na švédských leasingových Gripenech, které ovšem nesmí být bez souhlasu výrobce nasazeny v bojových operacích. Pokud vypukne válka, generální štáb AČR bude muset nejprve volat do Švédska a získat povolení od společnosti SAAB, že Česká republika může leasingové Gripeny použít ke své obraně v otevřené válce.

Jaká to drzost, že si suverénní země jako Katar chce nakoupit protivzdušný systém, že? Taková drzost chtít se bránit a chránit svůj vlastní vzdušný prostor proti agresorovi. A přesně i to je důvod, proč Američané v rámci NATO nedovolují členským zemím NATO mít silnou protivzdušnou obranu. Všimněte si, že první věc, která Američany po roce 1989 zajímala v Československu, byl pasivní radiolokátor Tamara, který byl schopný sledovat tzv. stealth stíhačky F-117 a bombardéry B2 amerického letectva. Ihned poté byla armáda ČSFR a později ČR rozložena na prvočinitele a jediné, co české armádě zůstalo, je jedna jediná protivzdušná jednotka na území ČR, brigáda PVO ze Strakonic. Ta disponuje obstarožním protiletadlovým systémem KUB a tím to hasne. Nic jiného a lepšího není českým vojákům dovoleno, protože by to ohrozilo americkou vzdušnou dominanci v Evropě.

Syrská armáda sestřelila Američanům a Britům prakticky všechno, co poslali do vzduchu. Doktrína NATO se otřásá v základech, aliance je bezzubá proti ruským prostředkům PVO

Jistě jste si všimli, jak tragická byla americká bilance při vzdušném útoku na Sýrii před 2 měsíci. Většinu moderních a chytrých raket Američanů a Britů sestřelila syrská protivzdušná obrana vyzbrojená modernějšími ruskými PVO systémy, než jakými disponuje česká armáda. A to syrská armáda neměla k dispozici systém S-400. Proto si všimněte, jak absurdní situace se rozehrává na Arabském poloostrově. Jedna země vyhrožuje vojenským zásahem druhé zemi, že si chce nakoupit na svoji obranu protivzdušný komplex. Chápete tu absurditu dnešní doby? Rijád hrozí Kataru za to, že se chce bránit před vzdušnými útoky. Taková drzost a urážka amerických páníčků. A plivání a vztek Pentagonu nebere konce, nemohou to rozchodit a kletby a nadávky na adresu Moskvy neberou konce, protože největší urážkou USA je rozhodnutí Turecka, členské země NATO, nakoupit ruský protivzdušný systém namísto amerického nebo jiného spojeneckého.

Douhá, hlavní město Kataru.

Pentagon to nehodlá přecházet mlčením a v Kongresu už leží návrh na zákaz dodávek nových stíhaček F-35 do Turecka [3], protože podle generálů vykazuje Ankara stále větší známky nepřátelství vůči USA. A to je proces, o kterém na alternativě víme a dlouho už upozorňujeme, že NATO se rozpadá a štěpí zevnitř, jakkoliv se vedení v Bruselu snaží toto zakrýt a zamaskovat. Mezi Ankarou a Bruselem probíhají divoké telefonáty mezi tureckými generály a evropským velením. Nadávky, urážky, výhrůžky a osočování. Oficiálně se mlčí, ale uvnitř NATO převládá názor, že by bylo dobré, kdyby Turecko dobrovolně z aliance odešlo, v tichosti a bez humbuku. Jenže to Ankara nechce, jejím úkolem je totiž uvnitř NATO udělat pořádné tóčo a rozpoutat zmatek a chaos. Severoatlantická aliance na něco takového není připravená.

Ztráta vlivu americké moci ve světě už je doslova hmatatelná, vazalové přestávají poslouchat na slovo, korejští prezidenti se sešli podruhé a potají, Washington o tom nevěděl a generálové jsou vztekem bez sebe

Všechny procesy v NATO jsou nastavené tak, aby nikdo z NATO nevystoupil. Nikoho nenapadlo ošetřovat situace, kdy někdo někoho bude chtít z NATO vyhodit, když dotyčná země bude prudit a nebude chtít vystoupit. To doslova dohání americké generály k šílenství a toto všechno je důsledek zpackaného a nezdařeného puče proti Erdoganovi před dvěma lety, který zorchestroval americký Pentagon [4]. Rusové teď mají na Ankaru takový vliv, že z toho americkému kongresu doslova přechází zrak. A tento vliv se okopíroval i do Kataru, do země, která byla desítky let na seznamu nejlepších přátel Washingtonu. Protože Američané si znepřátelili i Katar, protože americký zaslepený a umanutý boj proti Íránu je zbavuje postupně většiny arabských spojenců. A když tyto země, které se dostanou do americké klatby, najednou zjistí a pochopí, že americký páníček jim jde po krku kvůli tomu, že země chtějí mít dobré vztahy s Íránem, tak se logicky obrátí na pomoc k ochránci, k ruskému prezidentovi.

Kim Čong Un a Mun Če In na druhém a neočekávaném setkání, které si domluvili sami a mezi sebou bez souhlasu světových mocností a zejména USA.

Rusko ani nemusí nic dělat, protože američtí “děbily” udělají práci za ně. Tady zpackají puč proti Erdoganovi a Turecko je rázem pod vlivem Moskvy. Támhle zpackají diplomacii s Katarem proti Íránu a hned je Katar pod vlivem Moskvy. Jinde nepochopí, co to jsou globální procesy a hned vláda v Soulu v Jižní Koreji se za zády USA schází osamoceně a neplánovaně se severokorejským Kim Čong Unem [5] poté, co mu Donald Trump poslal dopis, že se s ním scházet nebude [6]. Neplánovaná a již druhá schůzka vůdců obou Korejí vyvolala v USA paniku, že procesy na Korejském poloostrově najednou nabírají samospád bez americké účasti a Donald Trump honem rychle, honem honem změnil svůj názor a znovu se chce s Kim Čong Unem setkat [7], podle původního plánu v Singapuru příští měsíc. Američané nechápou, že už nekontrolují ani Turecko, členskou zemi NATO, ani Katar, ale nekontrolují už ani procesy v Jižní Koreji. Všechno najednou jede bez nich, jednotlivé země najednou chápou, že bez Američanů se dohody uzavírají mezi zeměmi daleko snadněji.

A toto je signál, který se kopíruje i do EU, když šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker před dvěma dny šokoval, když prohlásil, že EU musí s Ruskem zlepšit vztahy, obnovit obchodní spolupráci, a to i přesto, že názor na Krym a Ukrajinu se nemění, ale to prý nesmí zatěžovat vztahy Bruselu a Moskvy [8]. Tento výrok pouze potvrzuje, že Američané ztrácí kontrolu i nad Bruselem, který navíc navzdory Donaldu Trumpovi chce dodržet jadernou dohodu s Íránem. Američanům se hroutí jejich mocenský úchop Pax Americana pod rukama. Proto bude zábavné sledovat převlékání kabátů v ČR, ke kterému se opět schyluje, protože i čeští politici dříve či později zjistí, že nepůjde sedět na dvou židlích, bruselské a americké. A jakkoliv to nyní zní děsivě pro sluníčkáře a havlérku, budou si muset už brzy vybrat mezi Evropskou a postupně islamizovanou unií spolupracující s Ruskem a Czexitem spolupracujícím s USA a současnými páníčky pro-americké havlérky. To bude dilema.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Je čas aby sa konečne previedli v ozajstnom boji. Aby sa raz a navždy rozplynuli pochybnosti.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

http://www.zvedavec.org/vezkratce/15424/
Poslanci ANO jako jediní jednohlasně schválili návrh o začlenění ilegálních i legálních migrujících dětí do ČR+sloučení rodin

Tak snad jsou voli-voliči ANO spokojení a nápodobně voliči tradičně koryto-kompatibilně hlasujících (nehlasujících, chybících) komoušů.

Jan
Návštěvník
Jan

Prý se už vaří voda, bojím se, že než příjde řezník, bude pozdě a v zemi tma.

.lak
Návštěvník
.lak

Potom kdo je výsekový ovčan druhé kategorie, voliči? ANO.
Jak to říkal Orbán, cílem této operace není zisk ale výměna obyvatel evropy kterou stejně ale z daní vymírající zaplatí. Když to podnikavce nic nestojí tak se zbaví těch oklamaných odepsanýh lůzrů, no a máte to. Podnikatelé kteří komunisticky přelévají prostředky chudákům privilegiantům, pardón migrantům. No to bys nevymyslel v delíriu, ale jede to a mohou se chechtat bloudi, koblihu?
https://www.youtube.com/watch?v=Lso8tRPcxNE

Pijack
Návštěvník
Pijack

Voli volí voly.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Že by SS a SS?
comment image

raspberry
Návštěvník
raspberry

Nová budova velení NATO v Bruselu – nahlédnout dovnitř mohl štáb České televize.

Připomíná sepjaté ruce ze skla nebo megalomanskou letištní halu. Budova je sedmipatrová, sklo má šedý nádech (plocha oken je 72 000 m²), nosníky jsou ocelové od Arcelor Mittal Steel. 250 000 m² kancelářské plochy pro 4 000 generálů, stratégů, úředníků i uklízečů a ostatní personál NATO. Nejrozsáhlejší kancelářská budova v Evropě.

Uživatelé internetu ale uviděli na budově nového sídla aliance symboliku SS — dva blesky. NATO tuto zprávu dementovalo a označilo za fake news.
comment image

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/218411000100604/video/624601

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tož se na naší škole objevíl takový nešvar. Ne nende o slvo pr cat, jak si nekeří pomyslá,ale že mizí komentaře, co prolézly kysmetem, aji palce dostaly. Včil sem hodinu cůfal ve starých článkoch a nésu z teho můdrý.
Aeronet, je (jak by hospodský Palivec praví)l server, na který neobolševik nemože, tož zaplať a žvaň si co chceš. Prý. Ale kuknete nazad, přemýšlajte, čuchajte, neco toť tajak schoř smrdí.

Krugh
Návštěvník
Krugh

Střední a východní Evropa se do útočné války proti Rusku nezapojí.Tím si mohou být plánovači této útočné války naprosto jistí….

hanns
Návštěvník
hanns

A ještě si dovolím k té prasácké hře v Brně:
“…Nejzábavnější byla pravděpodobně reakce Jihomoravského kraje, díky které vyšlo najevo, že prasárny v divadle se navíc ještě dělají za jeho finanční podpory. Když se to provalilo, dopracoval se úřad ke stanovisku, že peníze festivalu coby sponzorované akci ponechá, ale nesmějí být použity k financování problematických her. Pokud by si ale nějaký daňový poplatník myslel, že od toho okamžiku nebudou jeho peníze používány k vytahování vlajky z kundy, což by se dalo nazvat legitimním očekáváním, pak mám špatnou zprávu, neb ředitel pořádajícího Národního divadla Brno Martin Glaser řekl, že: „Pokud s nimi mají zastupitelé kraje problém, nebude pro nás nic složitého je vyúčtovat z grantu ministerstva kultury, které nám dalo dva miliony korun.“
zdroj: http://dfens-cz.com/vase-nasili-jejich-nasili/

Iva
Návštěvník
Iva

ředitel pořádajícího Národního divadla Brno Martin Glaser měl být v současné době již bývalý ředitel. Jinak žádná další opatření nemají smysl. Osobní odpovědnost!!!

hanns
Návštěvník
hanns

“Kladu si otázku, do jaké míry jsme vlastně povinni snášet tyhle urážky a kde mají hledat zastání ti lidé, kterým se taková úchylná performance nelíbí a nechtějí si to nechat pro sebe. Odpověď je jednoduchá: Jsme povinni to strpět donekonečna a zastání nelze hledat nikde. Jsme prostě povinni tolerovat tohle agresívní blbství různých přihřátých intelektuálů z řad tzv. nové levice, zatímco oni jsou oprávněni libovolně urážet různé jiné skupiny a posouvat práh nechutnosti někam ještě daleko za Kostelecké uzeniny, protože to není ujeté, to je přece umění, umění je přece sebevyjádření a sebevyjádření je svobodné, hlavně teda pokud sebevyjadřujete ty správné věci”
zdroj! http://dfens-cz.com/vase-nasili-jejich-nasili/

Jana
Návštěvník
Jana

Forma otřesná, i obsah… říkám si, jestli autor nenarážel na “křesťansky” motivované tažení G.W.Bushe “na Magoga” americké války na Blízkém východě , které stály už miliony mrtvé… a asi je mohou považovat Iráčané a další za něco jako “křižáckou výpravu”. Na příkaz Boha Izraele (JHVJ) dle Starého zákona měl jeho lid vyhladit 7 národů Kenaanu, husité se tam asi inspirovali, křižáci asi též, možná i Hitler… Korán také má též bojovné texty… kdy má Bůh žehnat bitvám a válkám.

“NAŠE NÁSILÍ, VAŠE NÁSILÍ
Divadelní svět Brno
Autor:
Mladinsko Gledališče
Inscenace zpochybňuje nejen situaci ve světě, zpochybňuje Evropu jako celek, její exkluzivitu a izolaci zároveň.Tvůrci kladou divákům řadu nepříjemných otázek: Jsme si vědomi, že naše bohatství závisí na tisícovkách mrtvých na Blízkém Východě? Truchlíme kvůli obětem teroristických útoků v Paříži a Bruselu stejně jako kvůli těm, co zemřeli v Bagdádu nebo Kábulu? V kterém přesně momentě jsme sami sebe přesvědčili, že jsme to my, kdo má pravdu, a že náš bůh je mocnější než ti ostatní?” …
https://www.provazek.cz/program/nase-nasili-vase-nasili-2177

Jana
Návštěvník
Jana

Režisér rád provokuje… do Polska vyjel před rokem též s kontroverzním představením.
Na oběšeného Jana Pavla II. mám právo, říká režisér, jenž šokoval Poláky
13. března 2017
Skandálem skončilo ve varšavském divadle Teatr Powszechny uvedení inscenace Klątwa. Není divu, na scéně bylo polské publikum svědkem toho, jak se papež Jan Pavel II. dočká orálního uspokojení a následně je dokonce oběšen s nápisem „obránce pedofilů“.
Zdroj: https://kultura.zpravy.idnes.cz/oliver-frlji-rozhovor-obeseny-papez-jan-pavel-ii-f6s-/divadlo.aspx?c=A170313_091010_divadlo_ts

hanns
Návštěvník
hanns

veřejné grilování, Brno
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prigl-brnenska-nahrazka-more-kde-si-lide-po-letech-slibu-uzivaji-verejne-grilovani-48508?dop-ab-variant=3&seq-no=2&source=hp
tak to jsem viděl na vlastní oči v roce 1990 v Německu …..
a TOHLE je to příprava !

hanns
Návštěvník
hanns

a co říkáte na tohle?
Březí kráva ilegálně vkročila na území EU, má být utracena
zdroj: https://www.novinky.cz/koktejl/473995-brezi-krava-ilegalne-vkrocila-na-uzemi-eu-ma-byt-utracena.html

Iva
Návštěvník
Iva

říkám na to, že je to výsměch rovnou do ksichtu všem slušným občanům EU.
Ale dokud nepřijdou na řadu vidle, hrábě, lopaty a jiné nástroje k umravnění politiků, budou to dělat s gustem dál.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Testovaci balonek, do jake miry je ovcanstvo zdegenerovano…
Jestli tedy sezere i to, ze krava spada do EU “legislativy” migracni politiky jako “ilegalni imigrant”….

Ty zdrogovane, v lihu nalozene depravaty a perverzni magory z Bruselu/GB/US a jejich lokalni podprdelniky je potreba co nejdrive
izolovat od zbytku prirozene Lidske populace – jako zkazene ovoce…. Maji rozkladny efekt na celou Lidskou spolecnost.
Obavam se, ze ve stadiu, do ktereho to dospelo, by nestacila ani jedna psychiatricka klinika, ani jeden velky kriminal….
Asi bude potreba vybudovat jeden opravdu velky psychiatricky vezensky tabor, kde by se tito evidentne nemocni a nebezpecni amoralni uchylove koncentrovali pod prisnym ozbrojenym a neuplatnym dozorem. Jinak hrozi, ze tato epidemie amoralnosti a perverzity, ktera napada PRIROZENY ZIVOT a jeho vyvoj na Zemi, NAS PRIROZENY LIDSKY ZIVOT NA ZEMI svoji chorobou ZAHUBI.

Ja verim v prirozenou obranyschopnost ziveho organismu. 😉

Alanis
Návštěvník
Alanis

Další stopa v případu zavražděného slovenského novináře. A zase ta mafie.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dalsi-stopa-v-pripadu-zavrazdeneho-slovenskeho-novinare-A-zase-ta-mafie-538707

Blbost. Pokud chtějí najít vraha, musí zmáčknout Člověka v tísni. Kde jsou jejich lidi, tam se vraždí novináři. Navíc jsou motivem politické nepokoje na Slovensku. A to dělá jediná mafie – Sorosova, jejíž odnoží je opět Člověk v tísni. Že se neštítí ani vražd, o tom by mohl vyprávět jejich rozvědčík Štětina, který pomáhal realizovat masakr na Majdanu.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

“Clovek v tisni” , jak si CLOVEKA preji ti, co tuto agitacni nadnarodku s multimilionovymi obraty zalozili?
Tedy:
NASE (jejich..) ČT – rukou jejich dustojnice Kristyny Taberyove, dustojnik Štetina, a dustojnik Panek ? (Sorosova Armada…).

CT je to hnizdo hadu….
Sami nam ukazali, jak se “demokraticky” prebira moc v nejvlivnejsim medialnim verejnem (NASEM) mediu.
Je cas si ho VZIT ZPET k puvodnimu ucelu – ke Sluzbe Vsemu Lidu CR – NASI ZEME!
Brzo budou V TISNI oni …. Stetina, Panek, Dvorak, a Taberyova v prvni linii.

Chystejte spacaky na zteč ! …… 😉