Za vše mohou mimozemšťané! Americká armáda se chystá na Texas, Merkelová a...

Za vše mohou mimozemšťané! Americká armáda se chystá na Texas, Merkelová a Cameron mají odhalit tajné dokumenty. Zavření americké banky

Za vše mohou mimozemšťané! Americká armáda se chystá na Texas, Merkelová a Cameron mají odhalit tajné dokumenty. Zavření americké banky

Začátkem července přinesl Washington Post zprávu, že největší tréninkové cvičení v historii USA – Jade Helm – považují občané Texasu za útok americké armády. V jeho rámci má dojít ke spiknutí, špehování a zavedení stanného práva právě v jednom z nejvíce hrdého a konzervativního amerického státu. Vrchní představitel města Bastrop,  Albert Ellison, popsal, že Texasané nedůvěřují americké vládě a Obamovi, zatímco jiný úředník se snažil lidem vysvětlit, že cvičení Jade Helm 15 nepředstavuje pro nikoho žádnou hrozbu. Na veřejném slyšení na jaře letošního roku vojenský mluvčí podplukovník Mark Lastoria lidem vysvětloval, že Jade Helm je určen k simulaci americké speciální jednotky, která má pomáhat k obnovení demokracie v imaginární zemi. Lastoria trpělivě odpovídal na otázky skoro tři hodiny. “Všichni účastníci cvičení budou podporovat a bránit Ústavu Spojených států a položíme životy k obhajobě této přísahy,” řekl, vysvětlení ale nepomohlo uklidnit strach lidí, a to ani uváděním hrozeb, na které musí být Spojené státy připraveny, tedy na Rusko, Írán, Islámský stát či přistěhovalectví na jihu USA (více).

město Bastrop na mapě cvičení Jade-Helm

Operace Jade Helm, která má být zahájena 15. července, vzbuzuje u americké veřejnosti obavy už dlouho. Snad největší byly v den, kdy byl bez předchozího upozornění spuštěn systém EAS a kdy byl prováděn i nácvik internace obyvatel

Jade Helm a EAS zde, zde, zde

V souvislosti s cvičením Jade Helm došlo i k náhlému uzavření obchodních domů Wal-Mart, ale také ke stěhování centrály FEDu (a k opevňování nové) a k obnovování podzemních bunkrů (psala jsem zde).

Existuje teorie, že má jít o převrat, kterým se USA mají vysvobodit z tzv. chazarského vlivu a vrátit se ke kořenům americké ústavy. To by samozřejmě mělo souvislost především s bankovnictvím a finančním systémem. Ten americký, světu vládnoucí, se už pár let řítí z kopce a obzvláště v tomto roce můžeme pozorovat, jak se svět vymaňuje z jeho vlivu – největší ránu dostal v březnu, když byla založena banka AIIB (ve stejné době proběhla zkouška alarm-systému EAS, náhoda?). Dění dále postoupilo ke vzniku BRICS a celkově naplno probíhá to, co se jmenuje dedolarizace,  tedy opouštění dolaru jako světové měny.

Je obtížné orientovat se v tom, co se děje kolem Řecka, ale v jednom příspěvku jsem v závěru napsala větu: “V neposlední řadě mě napadá, jestli MMF pomalu nespouští krach celého bankovního systému, který v nějaké formě očekávám letos na podzim.”

V den, kdy Velká trojka dojednávala řešení Řecka, kdy Spojené státy jednaly s Íránem a kdy v Rusku začínaly summity BRICS a ŠOS, položily „iracionální prodeje“ čínskou burzu (zde). Propad čínské burzy skončil až poté, co čínská vláda zastavila „iracionální prodeje“ . Ve stejný den, poprvé od roku 1929, zažila záhadný výpadek americká burza, když byla na několik hodin zavřená, výpadek postihl i letecký provoz (zde). A dále se objevila informace (V.V.Pjakin), že od 1. července nefunguje jedna z nejdůležitějších a nejstarších amerických bank  (zde, zde).

Za vše mohou mimozemšťané!

Ve finančním světě to vře, zároveň do začátku cvičení Jade Helm zbývá pár dnů. A tu se objevila zpráva, že za vším stojí mimozemšťané! Objevily se snímky a videa UFO nad Texasem a aby nebylo málo, ve stejné době jsou Merkelová i Cameron žádáni, aby odtajnili dokumenty o UFO.

červenec 2015 – A. Merkelová je žádána o odtajnění informací o UFO (zdroj)

červenec 2015 – Velká Británie hovoří o odtajnění informací o UFO (zdroj)

Žádosti o odtajnění dokumentů a intenzita zpráv na téma mimozemšťanů mohou samozřejmě mít souvislost s 2. červencem, Světovým dnem UFO. Ale ve stejné době se nad Texasem objevilo UFO dokonce v podobě krabice a operace Jade Helm najednou má vysvětlení, že celé cvičení je kvůli mimozemšťanům (více)

Najednou je opět populární i starší nahrávka s Medveděvem, ve které údajně nevěděl, že je pořád v záběru kamer a ve které na dotaz o mimozemšťanech odpovídal, že pro odpověď je nutné se podívat na film “Muži v černém” ( ruský dokument)

Ale je osoba Medveděva důvěryhodná?

Mimozemšťané místo zatmění Slunce?

Děje se toho příliš, aby v tom jeden měl jasno. Ale protože vůči zprávám o mimozemšťanech (přinejmenším v těchto souvislostech)  jsem velmi skeptická, vychází mi z toho všeho dění jen jedna odpověď: něco se chystá kolem bankovnictví a finančního systému a neobejde se to bez nepokojů a paniky, kterou bude nutné mít pod kontrolou. A možná se to neobejde ani bez války. Rusko totiž odmítlo opětovně přijmout marxistický komunismus, ve finále nachystaný pro všechny jako onen Nový světový řád – přesně ten, který nám svědci Boha Jehovy už roky ukazují jako onen Ráj, co přijde s “návratem” Krista (přesnější je s likvidací víry v něj). Francouzskými komunami to bylo nastartováno, celosvětovou “komunou” (komunitou) to má skončit.

Kdybych dění kolem finančnictví a bank měla pojmenovat, tak bych ho nazvala „velkou marxistickou revolucí“ – všichni budou mít stejně a někteří více. Řecko může být nejen spouštěčem velkého chaosu (jakékoliv řešení řeckých dluhů Evropa pocítí), tak zkouškou, co s lidmi udělají zavřené banky. Podobnou zkouškou mohl být onen zcela výjimečný výpadek americké burzy. Jak jsem také psala jinde – udivující v tom všem je klid a optimismus Goldman Sachs (zde). Když to shrnu, není svět veden do tak velkého chaosu, aby v zoufalství přijal jakýkoliv řád a neblíží se naplnění onoho “Chaos a řád” z americké bankovky? Velká marxistická revoluce tedy jede podle plánu (je přece konec dalšího Věku) a jede bez ohledu na to, že Rusko (a Čína a další “nebiblické” země) tento plán maří (a skutečně všechny země maří?).

A najednou jsou na scéně mimozemšťané a operace Jade Helm má vysvětlení! Napadá mě, že zatmění Slunce, které k poslušnosti davů používali faraoni, dnes muselo být nahrazeno něčím mnohem, mnohem silnějším…. A takové novodobé “zatmění Slunce” v podobě mimozemšťanů, to se může hodit nejen pro případ americké revoluce nebo euroatlantické revoluce, ale i pro případ války s těmi, kteří ji (NWO) zradili….. O skutečném účelu Jade Helm to samozřejmě neříká nic, naopak to jen potvrzuje, že se očekává nějaké rušno.

Pro úplnost – nepopírám existenci mimozemských civilizací. A článkem nic netvrdím, je to jen zamyšlení nad “vysvětlením” účelu Jade Helm! A zamyšlení nad děním kolem Řecka, USA a kolem světového finančního systému.

 

 

– Pozorovatelka –    11.7.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bressy
Návštěvník
Bressy

Všechno to vypadá hodně slozitě ,ale všeobecná nevědomost většiny lidí, se obávám bude (zřejmě )pro tyto lidi fatální.
Jak souvisejí fakta o mimozemšťanech, kteří na naší planetě tisíce let a důkazně, ještě dřív než jsme tady byli my-tim,co tady některé druhy prováděly tedy, započali provádět a nyní se vše jen kumulaje zkrze tajná společenstva ,zkráceně Ilumináti, potažmo Sionisti (a ke všemu většina lidi spojuje s těmito nesprávně Židy jako takovými, kterých je tak 10% ale ti s tim ani nemaj nic moc společného, neboť viníci schování za Židy, jsou Chazaři, což jsou ti, kteří se kdysi k tomuto národu přidali, jako vyčůránci a dnes jim patří banky, státy přez své zadlužení, které právě oni naplánovali a vlastně celý ten systém zotroceni lidstva se jim zatím podařil.
Jenže všechna ta proroctví také právě říkají , že nakonec se jim nepodaří jejich zàměr dokončit. A že tedy hlavně, už kdysi dávno špička židovského národa (asi Levité)nějak prokoukli, že něco s tim jejich Jehovah, údajným bohem neni v pořádku a chytří židé porozuměli, že byli dlouho jejich patriarchové ohlupování obyčejnou klikou nebezpečných mimozemšťanů (pro lidi ználé Reptiliánů a šedivých i když jen několik frakcí z nich)
Tedy, pozorný čtenář bible,který si dal tu práci ji celou přečíst a používá přitom mozek, nikoli jen zbožnou, slepou víru, že tedy tento Jehovah,tak, jak je prezentován ,skutečně žádný stvořitel vesmíru, skutečná inteligentní tvůrčí nezměrná síla a moc s tímto zlým,samolibim diktátorem , oplývající rize lidskými vlastnostmi a hlavně používající různé technické artefakty, létá korábem (UFO) dal jim ARCHU ÚMLUVY ,pozoun smrti neboli ultrazvukové trouby-kterými židé zbořili zdi města Jericha a jiné věci, jako dar zvláštního technického trůnu Šalamounovi (který se jeho špatným používáním dokonce trvale poranil)
Z radostí jsem tedy před časem objevila na netu info o pozadí toho Jahveho, že tedy pravda je dnes dostupná všem.!! Stejně tak fakt, že tito lidé(svedci Jahve ) ohlupování ,jako stádo pitomců společností Strážná věž z Bruklinu, mají velký problém a málo času, aby se z nich vyčlenili! !Pomozte jim tedy poukázat na fakta,která jsou dnes k dispozici.!Mějte na paměti, že skutečný stvořitel má hlavní tvůrčí ekvivalent částice energie lásku, kterou nakonec všichni vidíte v celé krásné přírodě i v sobě samých a vězte, že naše nesmrtelné vědomí je ve své podstatě naše společné a pouze to tak samozřejmě necítíme, když jsme zrovna transformováni ve hmotě (tedy ne všichni to necítí i tak)
Zakázali jim vše jiné zkoumat ,tak je upozorněte na slova Ježíše : Neustále zkoumejte, zdali je tomu tak,jak Vám budou předkládat ,neb mnozí přijdou v mém jménu. .Takže nakonec je vše jednoduché. .Ilumináty zase řídí ti samí, kteří kdysi začali opanoval a zkrze náboženství, ekonomiku atd.ovládat né jen tehdy, pár tisíc oveček , ale dnes manipulují, lidstvem , jako panáčky na Velké šachovnici! A teď záleží, aby se co nejvíce lidí probralo a začli používát mozek,který dostali od toho skutečného stvořitele a na té šachovnici odpadlíků od lásky stvořitele a ignorantů lidské svobodné vůle!!Vždyť svobodnou vůli a schopnost milovat také od stvoritele lidé dostali a společnými silami mohou nastavit sami Velkou rošádu a osvobodit se jednou pro vždy od manipulace Odpadla chci mimozemšťanů, alias lidem bližších pod avšak hodně nejasným pojmem,satanskymi silami,alias Animus -Reptiliánů a spol kteří se podle podrobných info,které mnozí již znají odpojili ve Vesmíru před miliony lety tím,že navrhovali aby se oni,poměrně dokonalé bytostí mohli propojit geneticky s typem člověka tedy humano a tak prý vznikne dokonale bytost ve vesmíru. Jim prostě vadilo, že lidé jsou nosiči nesmrtelného vědomí, což oni nebyli! ! (Měli jiné výhody)a byl to boží plán a oni ho zpochybnili. Proto k tomu odpojení došlo. Zákon, danný stvořitelem o svobodné vůli nemohl sám porušit tím,že když se něco neosvědčí tedy někdo, komu je ještě dána i inteligence,jednoduše se zlikviduje! !Chápete?Bohužel i za cenu komplikací ve vesmíru. .ale netýkající se jen naší planety, tedy nejsme v tom sami…
Nyní se ukazuje že tito neřádi začínají mit přez své nastavěné figurky- Ilumináty ,vážné problémy.
A tak se současně ukazuje, že tedy tuto válku nehrajeme sami,ale že na naší straně také působí slibované boží sily, tedy ty skutecné o kterých mluvil Ježíš a mluví podrobně celý N.zákon ((možná není od věci, aby si to konečně lidé přečetli a také ti, kteří měli kvůli náboženství odpor ke všemu “pobožnému” No budete se divit ,co vše tam naleznete a nebudete chápat,jak je to možné. !!
Ale pochopíte, že být v obraze asi bude současně pro vás právě to bezpečí o kterém se tam dočtete
Jak řekl jeden moudrý :Vše souvisí se vším! !!!
Bressy

shpeagle
Návštěvník
shpeagle

to je přesně ten důvod proč je tak snadné pro konspirátory smést podobné teorie se smíchem ze stolu, chvíli to vypadá věrohodně, a dává vojenské cvičení na území spojených států do širšího kontextu přípravy na protivládní nepokoje, a reakci na finanční a bankovní kolaps, a pak do toho nacpe mimozemšťany, a další irelevantní teorie. a to ani nemluvim o vyslovených bludech v sekci komentářů, psaní religiozních žbleptů a citací z bible od pana Petra a spol. je opravdu míchání hrušek s jabkama.

Bressy
Návštěvník
Bressy

Vážený pane,
Je to Vaše věc, ale informace chybí především vám. . a přitom v dnešní době jsou k dispozici ,aby i vy jste se přesvědčil zda mimozemšťani skutečně existují a nebo ne. Stejně ,jakože v noci nevidíte, jakou barvu má tráva .Tak si na to posviťte. Světla je fakt dost a nemusí vám 2x do měsíce 300 m nad domem či u domu stát Ufo 15 minut na jednom místě a blikat 5 světly dokola ,aby jste pochopil tuto dnes už faktickou věc pro děti z 1A
Co se týče vašeho komentáře,že někdo tam strká bludy z bible. .no to je ale Váš problém, že nejste schopen rozpoznat, jak spolu všechny ty věci souvisejí,když o nich vůbec nic nevíte, jen proto,že jste je dávno zavrhnul, jako pitominy.
Jen Vás chci upozornit,že bibli studovali a studuji i největší vědci, jako byl A. Ejinštan ,Max Plank Učitel národů a členové NASA a statisice inteligentních a vzdělaných lidí, jejichž jména obletěla svět v různých souvislostech s jejich objevy či díly! Ale pro vás to jsou všechno pitomci že. .tak je to na vás. Bressy

Petr
Návštěvník
Petr

Připravte se na parádní UFO podvod i se zvukem a prostorovou projekcí. Zednáři v NASA to nazývají Blue Beam a pro lidi, kteří zůstanou slepí a nepochopí, kdo jsou tito “zachránci” z podzemí to bude asi poslední podvod, který v životě uvidí, než je to před cestou do pekla zabije. Na to jsou na oběžné dráze připraveny satelity živené energií posílanou na dálku v Americe HAARP a v Evropě něco jako ICECAT, vzhledem k dnešním technickým možnostem není problém nasměrovat paprsek energie a zabít kohokoli. Toto postihne i mnoho podvedených “křesťanů”, kterým podsunují teorii jakéhosi vytržení. Přitom z Bible víme, že zrno i plevel zůstane na poli až do konce. Mějte se rádi, všem odpusťte, a přemýšlejte. Dvakrát v historii se stalo, že byl falešný chrám zničen, dvakrát to Bůh udělal ve stejný den. Toto výročí je okolo 23.července. Sledujte Vatikán. Bude dobře a bude zle. Pro ty, co nám lžou i s těmi UFO, bude asi zle. Amen

Petr
Návštěvník
Petr

Pozor na to, čemu říkají UFO, a asi pět let “odtajňují” různé informace o tomto ryze paranormálním jevu. Mnoho lidí prodělalo tzv. únos “mimozemšťany”, mnozí už pochopili kdo jsou, bojí se jediného Jména: Ježíš Kristus. V jaké etapě se nacházáme s tím “odtajňováním UFO” posuďte sami.
Jan ve Zjevení, které dostal před cca 2000lety, na konci Bible, které se odehrává a naplňuje dnes, před našima očima popisuje toto:
Rev 16:13: Tehdy jsem uviděl z úst draka, z úst šelmy a z úst falešného proroka vycházet tři nečisté duchy podobné žabám.
Rev 16:14: Jsou to duchové démonů, kteří konají divy a vycházejí ke králům země a celého světa, aby je shromáždili k bitvě toho velikého dne Všemohoucího Boha.
Rev 16:15: “Hle, přicházím jako zloděj. Blaze tomu, kdo bdí a střeží svá roucha, aby nechodil nahý a nebyla vidět jeho hanba.”

gape
Návštěvník
gape

Mám teda jen pomalý připojení, takže všechno pobírám jen z textů, ale i tak bez problémů. Účastníci diskuze, rozčilení jejím záběrem, by měli brzdit emoce. Vyšilovat tu kvuli pár spekulacim uvedenym v uvozovkách je dětinský.

Jana K. se ovšem dotknula, možná bezděky i toho, kterak to celý připadá mně.
Můj názor je ten, že manipulátoři za oponou tuze dobře vědí, jak je člověk schopen svojí představivostí a vírou v ni realizovat v podstatě cokoliv a že pokud se toho procesu účastní dav, je výsledek doslova kolektivní realitou a chtějí se to naučit využívat.

Jedno je jistý, pokusy o manipulaci s vědomím v Americe běží naplno a nejen tam, takže myslet si, že to co si myslim je realita, přinejmenšim odděluje od ostatních. Páč ti si myslí povětšinou to samé a víme, jak se na pravdy druhých dívají naše ega 🙂 To je program tak dávno staženej do hardwaru, že si na něm vykreslujeme svět tak uplně, jak si nelze představit dokud… No, je to přeci jen pomíjivá forma 🙂

Ufo bych uplně nezatracoval a další inteligentní druhy už vůbec ne. Ne, že bych věřil Hollywoodu, ale mám vlastní “halucinační” prožitky, při nichž lze od podobných jevů získávat dříve netušené informace. Vidim to pouze víc duchařsky a pohádkově, ale to může bejt taky jen program.

Sumasumárum jde vždy o původnost zdroje informací. Existují různé cesty, drógy. Mají potenciál jak léku, tak jedu.

Vabio
Návštěvník
Vabio

A co teorie/praxe hologramů … ta by už dávala místním oponentům s citlivostí na slovo UFO smysl? … protože, pokud v 2001 byl zásah do Dvojčat koordinací hologramu a detonace, tak …

— vsuvka —
Tomu odpovídá velké množství skutečností (nebudu vyjmenovávat), ale dvě věci sem dám
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2102-byvaly-pilot-cia-nebyla-to-letadla-co-zbouralo-mrakodrapy-wtc
https://www.youtube.com/watch?v=KR6uYWpJ1Cc
— konec vsuvky —

… tak nyní o cca 15 let později to bude jistě technicky ještě uskutečnitelnější a přesvědčivější.
Dříve to byl měsíc a přírodní úkaz, který byl viděn na VLASTNÍ OČI a teď to bude holt trochu více ENTERTAIMENT, ale taky ho uvidíte na vlastní oči (a tomu se pak těžko nevěří pod neustálou mediální masáží).

K tomu vzato v úvahu, že se neustále chemtrailuje nebe, která se tak doslova stává televizní obrazovkou. Velmi poučné je v tomto video
https://youtu.be/1j0fngKZg24?t=2040 (a pro ty co nemají čas je to spuštěně chvilku před vysvětlením “televizního” efektu – titulky CZ).

A teď je tu otázka, proč ta opičárna, že?

No jednoduché a neustále se opakující … vyvovat strach a opravdu velký … a tak jako vždy umožnit/legitimizovat rázná opatření na ochranu (tj. totální převezí moci a zcela konec svobody) … resp. zajistit si podporu lidu pro ta opatření pro jeho “dobro”.

UFO, mimozemšťané, atd. se prostě budou hodit pro opravdu masivní manipulaci. Dalo by se to asi nazvat poslední ztečí, kdy je/bude vrženo do hry vše, maximum …. aby se záhy zjistilo, že to již bohuže bylo pozdě, že to nestačí a … jak už to bývá (kdo jinému jámu ….) se to obrátilo proti zinscenovateli …. ale to je teprve před námi (stejně jako mnoho jiných variant).

Pozorovatelko, šíře nesouvisejících souvislostí mě u Vás vždyzaujme. Díky. A díky za Pjakina, který to co již řekl jinde popsal zase trochu jinak a vypadlo z toho pár informací navíc.

Mario
Návštěvník
Mario

Hologramy vysvětluje david icke https://www.youtube.com/watch?v=wz065iqSjPs, je to asi od 1:20

přirovnání strašáka ufo k strašáku zatmění slunce je trefné

Jana Karásková
Návštěvník
Jana Karásková

Poznámka – to bylo z mailu, na fb J.X. Doležala mám už dávno ban… nevydržel dlouho tak psát jak mne má rád – no svou láskyplnost mi projevil už svými články v Reflexu 🙂

Jana Karásková
Návštěvník
Jana Karásková

Ta videa s podivnou kostkou na nebi mají už přes milion shlédnutí… vzpomněla jsem si na “zjevení p. Marie” nad koptským kostelem v Egyptě – tisíce lidí v posvátném šoku, TV reportéři, asi ani nikoho tam nenapadlo, že to mohl být třeba jen promítnutý hologram.

Jana Karásková
Návštěvník
Jana Karásková

Jak jsem hledala odkaz na ta zjevení v Egyptě, našla jsem toto /bylo to z diskuse pod článkem na webu AC24 – od Ivana Kmínka, oponenta konspiračních teorií o 911:

Ivan Kmínek — 2012-12-12 07:38
Citace Jana Karásková:
Dnes diskutuji na Zvědavci o psychotronicých zbraních, tak jsem tam hodila něco i o hologramech a úvahách na téma – letadlo, co vlétlo do druhé věže WTC, mohlo podle některých lidí být hologram.

Hologramy – Blue Beam projekt /docela aktuální téma, před “Koncem světa”/
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=X_E09GKuHjE&NR=1

Ještě k 911 a “konspiracím”. Říkala jsem si vždy – pokud by to druhé letadlo, které vlétlo do druhé věže WTC mělo být hologram, proč by vypadalo jako vojenské (trup měl vespod “dvě trubice”), a ne civilní… no tak tento dokument by mi to trochu osvětloval… asi to mají už v arzenálu připravené k virtuálním náletům – k vystrašení protivníka.

Podle pilotů to, co vlétlo do WTC, nemohlo být civilní letadlo, protože nedokáže vyvinout v tak malé nadmořské výšce takovou rychlost, rozpadlo by se… tak to buď bylo dálkově naváděné vojenské letadlo (jeden reportér křičel “huge military plane… without windows”), anebo to dokonce mohl být hologram. Někteří tvrdí, že hlinkové křídlo není schopno prorazit ocelové sloupy /na krajích navíc nějaké i zůstaly stát/. Hologramy už umí promítat i se zvukem… a podle toho, jak lehce zaplulo do budovy, tak bych se tomu asi ani nedivila… ale asi by to museli i tak na nějaké “médium” promítat.. uměl by hologram způsobit záblesk, který se objevil těsně před nárazem?

Kdo ví co nám “soudruzi elity” promítnou na nebe… že by toto byly zkoušky?
JESUS CRUCIFIX HOLOGRAM
http://www.youtube.com/watch?v=ZGQW-fw2Gew

14 Virgin Mary Apparition warraq Egypt 2009
http://www.youtube.com/watch?v=dcN2ADZiBqQ&feature=related

Vy si nedáte pokoj, Jani:o) Pokud věříte v takové voloviny jako hologramy místo letadel, není vám prostě pomoci. Mmch odhaduju, že podobné konspirační nesmysly už asi vadí i panu Korbelovi, o doc. Němcovi nemluvě.
Zkuste si jen prosím uvědomit, že magoři/podvodníci, kteří šíří tak nehorázné kraviny, zřetelně přispívají k tomu, že žádné nové vyšetřování 9/11 nikdy nezačne.

Jana Karásková
Návštěvník
Jana Karásková

Vědci jsou šikovní… hologramů se dá už i dotknout…
http://www.iflscience.com/technology/scientists-create-holograms-you-can-touch

Bressy
Návštěvník
Bressy

Pane máte pravdu! Přitom ta Jana se jeví, jako inteligentní divka a umí dobře anglicky. (Což já teda ne)
Ale ty bludy o hologramu hrůza.! (I když o hologramu toho vím hodně a Jane mohu mimochodem pomocí ,ano v tom kostele použít byl a vůbec všechna ta tzv.zjevení, až na pár. ..)Naše technika to ,ale běžně tak neovládá, to umi jen veskrze utajenà laboratoř Labirint Grupe -a ti to nikomu nedají -mimochodem..)
Janě tedy jen chybi rozlišovací schopnost. Prostě né každý si umi najít správné info.
Ale v proroctví také je toto: v čase konce systému věcì se poznání rozmnožì. Mnozí procitnou, avšak lidé budou jen zmateně pobíhat….prostě lidi jsou zmateni. A mají to vše pomotané a neví toho hlavu a patu.
Přitom na netu je dostatek těch pravých a důležitých info.
Osobně patřím k těm, kteří prácně skládali kamínek ke kamínku 50 let….No když tedy vidim různé info na netu pravda ,snadno poznám blbost či fakt. Ta fakta ,už vím buď z jiných zdrojů,nebo dříve jinak ověřená.
Proto lidi chápu a je dobře, že se aspoň snaží přemýšlet a něčemu rozumět, ?než to větší stádo otroků,kteří tvrdí, že na nic ani na premejšlení nemaj čas. ..tragédie, TO,je tragédie, né blbé názory, neb zvídavý ho může pozměnit…
Bressy

Jana Karásková
Návštěvník
Jana Karásková

Zajímavé téma na článek pro Pozorovatelku – propojení vědců NASA, Mind Control, projekce hologramů a UFO agendy… před časem jsem napsala do jedné diskuse na téma Dr. Bell Paprsek smrti Jesse Ventura :
Have you seen Jesse Ventura´s Conspiracy Theories – The Death Ray?

Dr. Bell told him about Star Wars project weapons and died in two days. I found this rather shockin info:

…”Dr. Bell has invented and patented many unique, futuristic devices including the famed Nuclear Receptor, the Holographic Projector and many other Pyramid Technology devices.”…

http://www.raysoftruth.tv/

He was a victim of the MK-Ultra project, he worked on projects as SDI /Star Wars/, Lockheed Skunk Works, Apollo, he studied in Himalayan mountines and :

…”spacecraft engine he built using information form Semjase”….

…”During this time he became internationally known as a contactee to a Pleiadean group of extraterrestrial humanoids whom were here to help the people on earth save themselves from their own destructive tendencies. This group comes from a star system 500 light-years from earth.”…

Jana Karásková
Návštěvník
Jana Karásková

Retired Expert Pilot John Lear – No Planes Hit the Towers on 9/11

Publikováno 11. 9. 2013
9/11 Affidavit By John Lear, Son Of Learjet Inventor
I am 65 years of age, a retired airline captain and former CIA pilot with over 19,000 hours of flight time, over 11,000 of which are in command of 3 or 4 engine jet transports, have flown over 100 different types of aircraft in 60 different countries around the world. I retired in 2001 after 40 years of flying….
http://www.activistpost.com/2012/03/9

A former CIA and civilian pilot has sworn an affidavit, stating that no planes flew into the Twin Towers as it would have been physically impossible.
http://neonnettle.com/news/211-ex-cia

The Holographic Projector
http://www.historycommons.org/timelin

The holographic projector displays a three-dimensional visual image in a desired location, removed from the display generator. The projector can be used for psychological operations and strategic perception management. It is also useful for optical deception and cloaking, providing a momentary distraction when engaging an unsophisticated adversary.
http://www.au.af.mil/au/2025/volume4/

LASERS IN SPACE : TECHNOLOGICAL OPTIONS FOR ENHANCING US MILITARY
CAPABILITIES by Mark E. Rogers, Lieutenant Colonel, USAF
November 1997
Occasional Paper No. 2
Center for Strategy and Technology, Air War College
Maxwell Air Force Base, Alabama

“Without question, space-based lasers could be fielded in 10 to 20 years that can destroy targets in space as well as on or near the earth’s surface. The challenges involve engineering and cost, rather than the fundamental laws of physics.”

Spacecast 2020 includes holographic projection from space, planetary defense weapons, and weather modification systems that would involve lasers in space in ways or at power levels that stagger the imagination.

Holographic Projector
Operational Concept. This concept, which would fall into the force enhancement mission area, was considered in the Spacecast 2020 study, and as a truly novel idea provides evidence that the strategic studies did consider “out of the box” ideas. However, the concept ignores the fundamental physics of generating holograms.

The concept is a “system that could project holograms from space onto the ground, in the sky, or on the ocean anywhere in the theater of conflict for special operations deception missions. This system would be composed of either orbiting holographic projectors or relay satellites that would pass data and instructions to a remotely piloted vehicle or aircraft that would then generate and project the holographic image.” The apparent intention is to generate three-dimensional images of sufficient quality to make the observer believe an actual object is being seen.

There have even been suggestions by anonymous sources that these holographic images could be made to produce speech as well, which is theoretically possible using the photo-acoustic effect in air. This effect has been proposed by Oak Ridge National Laboratory for a laser-based emergency broadcast system.

http://www.fas.org/spp/starwars/progr

This technology was reported in the media before 9/11 pertaining to military psychological operations (PSYOPS).

Washington Post
“When Seeing and Hearing Isn’t Believing”
By William M. Arkin
February 1, 1999

A few notable quotes (emphasis added):

According to a military physicist given the task of looking into the hologram idea, the feasibility had been established of projecting large, three-dimensional objects that appeared to float in the air.

…washingtonpost.com has learned that a super secret program was established in 1994 to pursue the very technology for PSYOPS application. The “Holographic Projector” is described in a classified Air Force document as a system to “project information power from space … for special operations deception missions.”

https://www.youtube.com/watch?v=YQBlv7sZGVE

Dala jsem to na fb JXD

Jana Karásková Myslíte, že na to téma vyjde článek v Reflexu? Omyl…
15 min · To se mi líbí

Jana Karásková Já netvrdím, že má Lear pravdu, ale už víc expertů na materiály tvrdí, že tenké hliníkové křídlo v žádném případě nemohlo přeseknout silné ocelové nosníky.
10 min · To se mi líbí

Jana Karásková Na druhé straně laser umí řezat kosti… já si přeji, aby se tím seriozně zabývali vědci. Ale mohu je k tomu vyzvat zatím jen ze Svobodného vysílače…
TÉMA LETADLA – WTC – HOLOGRAMY
Zní to hodně absurdně. Proč tomu, že do budov nevlétly boeingy, “které vidělo na vlastní oči tolik lidí”, vůbec někdo mohl uvěřit? Některé z pochybností:
1. Někteří odborníci na materiály pochybují o tom, že (celkem tenká) hliníková křídla a “nos” letadla mohly proříznout silné ocelové nosníky pláště i jádra budovy (zcela hladce celý letoun “vplul” do fasády)
2. Piloti propočetli, že civilní boeingy nemohly v nízké nadmořské výšce dosáhnout rychlostí, které udává oficiální zpráva. (Z tohoto důvodu se většina z nich domnívá, že byly použity vojenské stroje, naváděné na cíl.)
3. John Lear, který v minulosti pracoval na vládních projektech, tvrdí, že hologramy použity byly.
4. Na jednom ze záběrů vypadá křídlo letadla velmi zvláštně vzhledem k budově za ním (pokud máte zájem dohledejte).
5. V troskách nebyly nalezeny černé skříňky, ani trosky z letadel boeing. Na ulici sice ležel velký motor, ale byl od jiného výrobce. Na střeše jiné budovy byl nalezena část pláště letadla s okénky, avšak ten dle J. Leara nebyl od boeingu, který měl do budovy narazit. Později ještě byla nalezena hřídel na střeše jiné budovy. Pokud vím, to bylo asi tak vše.
Další zvláštní okolnosti:
6. Jedno z vyšších pater bylo jednu dobu před 911 celé pronajato “izraelským studentům” – údajně agentům Mossadu. Fotili se se zvláštní plošinou vysunutou z oken budovy. V době před útoky tam již nebyli.
7. Podle vrátného Rodrigueze se ve dnech před 11. září ozývaly někde z vyšších pater míst divné zvuky, jakoby se tam něco posunovalo těžkou technikou.

facitoris
Návštěvník
facitoris

Musím sa zastať Pozorovatelky všetko v tom článku zapadá od od Pjakina až po to UFO keď to už tak nazvali budú hladať mimozemšťanou Nordického tipu tak že Aštara a spol = Plejadi =
Bojovnikov svetla čo im bez problemov vyradia atomové zbrane asi ich tam je dosť keď sa tam vylodili kabala=temnoši a ich sivi robotkovia šedivaci si už zas možu objednať za kontajner pempersiek.Moc by som si s toho srandu nerobil sú tu žiju medzi nami.
Troška doplním mozaiku už asi viem prečo Goldman Sachs je v klude cele referendum a volby v GR zas babko hra
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/07/6514-proc-tsipras-zradil.htm

bantustan
Návštěvník
bantustan

prd sem prd tam…Neotírejte se TEORETICI O EBE….Řehtám se tomu.nebot meditací lze si SÁM OVĚŘIT lodě NA NEBI…Chce to se trochu namáhat…

Bressy
Návštěvník
Bressy

Facitoris-Ano vy jste na dobré cestě a chcete všemu porozumět. Asi bych vám ráda pomohla nějak vás navést na posloupné info,aby jste v tom všem měla záhy jasno a rozuměla hlavně souvislostem.Nevím zda se to smí. ..když tak nechte nějaký kontakt? Bressy

Jana Karásková
Návštěvník
Jana Karásková

Před několika dny bylo publikováno více dokumentů od Greera na youtube… že by se něco opravdu chystalo? Všimla jsem si toho náhodou, když tam u některých bylo jen 5 shlédnutí…
Projekt Disclosure je taky dost podivný…

Dr Steven Greer and Dr Ted Loder False Flag Events and Their Danger

zmínil i varování Wernera von Brauna /Caroll Rossin/

https://www.youtube.com/watch?v=_nCwj8sjzPA

Dr Steven Greer 2015 Sirius and Planet X 101 Proof of Nibiru

https://www.youtube.com/watch?v=WDmi4r1AOT0