Za projevy xenofobie proti uprchlíkům bude hrozit v Německu pokuta 5,000 EUR...

Za projevy xenofobie proti uprchlíkům bude hrozit v Německu pokuta 5,000 EUR a 4 měsíce vězení. Na monitoring Facebooku dohlédne bývalá agentka východoněmecké Stasi! Konec EU a konec Maastrichtu v cestě za turbo-urychleným zchudnutím Evropy?

Za projevy xenofobie proti uprchlíkům bude hrozit v Německu pokuta 5,000 EUR a 4 měsíce vězení. Na monitoring Facebooku dohlédne bývalá agentka východoněmecké Stasi! Konec EU a konec Maastrichtu v cestě za turbo-urychleným zchudnutím Evropy?

V Německu se drasticky utahují šrouby svobody projevu. Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas se tento týden sešel se zástupci amerického Facebooku a dohodl se na zformování speciálního útvaru, který bude na Facebooku vyhledávat rasistické a xenofobní příspěvky německých uživatelů Facebooku a bude je předávat německé policii [1]. Dohled nad útvarem bude mít jedna z nejnebezpečnějších americko-německých neziskovek “Netz gegen Nazis” (Síť proti nacistům). V jejím čele stojí levicová aktivistka Anetta Kahane, která sebe definuje jako aktivistku proti rasismu, ale v letech 1974 až 1982 pracovala jako agentka pro východoněmeckou tajnou službu Stasi pod krycím jménem “Victoria”.

A.Kahane-860x360-1437036965.jpg
Anetta Kahane, šéfka organizace Netz gegen Nazis a bývalá agentka východoněmecké Stasi

Tento krok vychází na podnět kancléřky Angely Merkel, která minulý týden vyzvala [2] k zakročení proti všem projevům nenávisti a xenofobie na Facebooku. Je zajímavé, že se Angela obrátila s žádostí o pomoc právě na Annetu Kahane, protože sama Angela Merkel byla podle mnoha spekulací v německém bulvárním tisku nějakou dobu spolupracovnicí tajné služby Stasi, takže metody špiclování a špehování občanů, které měla východoněmecká tajná služba dokonale propracované, jsou opět v kurzu a velmi žádané zboží. 25 let po pádu železné opony tak budou pohrobci DDR a Stasi opět špehovat své spoluobčany [3].

Praktiky východoněmecké Stasi v novém kabátku

Podle časopisu Bild [4] bude Netz gegen Nazis nejen monitorovat Facebook, ale bude zakládat i provokační diskusní příspěvky, aby přilákaly všechny nenávistné odpírače multikulti v Německu a aby se chytili do pasti. Každé nachytané oběti bude hrozit jednak pokuta až do výše 5,000 EUR, ale také až 120 dnů vězení. Toto je tedy typická metoda Stasi, provokace byly její velmi silnou zbraní v NDR.

Minulý týden byla plánována demonstrace ve Varšavě proti uprchlíkům, ale polské úřady ji nepovolily, ze strachu, že by se demonstrace zvrhla ve vyvolávání rasistických hesel, které jsou v Polsku zakázané [5]. Celá Evropa je na nohou, ale Německo jde cestou umlčování názorů občanů pod hrozbami pokut a vězení. Mnozí v Německu říkají, že Evropská Unie se rozpadá, že dojde na zrušení Schengenu, zrušení celní unie, revizi Maastrichtu a k návratu do jakési okleštěné podoby EHS, pouze základní ekonomické unie, která fungovala v Evropě v době před Maastrichtem.

Rozhodl se globální prediktor shodit ze stolu projekt EU?

Můžeme jen spekulovat, co je cílem globálního prediktora, ale pamatujme na biblickou potopu světa, kdy Bůh nebyl spokojen se svojí prací a sám své pozemské dílo zničil, aby začal od znovu. Aniž bychom se museli uchylovat k Bibli, není zcela vyloučeno, že globální prediktor zjistil, že EU nefunguje, že není správnou cestou pro tuto planetu a rozhodl se jí rozložit (zbourat) a začít od znovu. Je to jen spekulace, ale v mnoha ohledech by rozpad EU vyřešil některé neřešitelné problémy současné Evropy a zejména EURa jako měny. Chudé státy by byly ještě chudší po rozpadu EU, bohaté by přišly o bezcelní a bez-ochranářské vývozní trhy do chudších zemí v EU, takže by také zchudly. Řecko by zkrachovalo. Čína a Německo by Řecko vykoupily ve výprodeji.

[VIDEO] Šokující výrok Anetty Kahane pro RT: “Imigrace je budoucnost! Nemůžete žít a pracovat v globalizovaném světě, uprostřed světa, Evropy, bez imigrace a pohybu populací…“. Video je 5 let staré, ale Anetta svůj názor zřejmě nezměnila…

Bez dotací z EU a s pádem německého odbytu by se ČR propadlo do záporného růstu HDP, odhady hovoří o “růstu” -15 až -22% v případě pádu Maastrichtských dohod. Následovaly by raketové a obrovské schodkové rozpočty s deficity ve stovkách miliard korun každý rok. Rozpad dotačních systémů z EU by poslal chudší státy EU na ekonomické dno, hluboko do minulosti před rok 1989. V tom roce jsme totiž jako ČSSR měli alespoň soběstačnou ekonomiku, průmysl, zemědělství, chemický a potravinářský průmysl. Dnes je všechno zlikvidované, a to málo, co zůstalo, to je v rukách zahraničních subjektů. Takže země a jejich ekonomiky by se vrátily v Evropě do doby těsně po II. sv. válce. Muselo by následovat znárodňování v zemích bývalé EU, aby se republiky nepropadly do bídy a hladomoru.

Z hlediska globálního prediktora by však tento rozpad Evropy urychlil zchudnutí kontinentu nejrychleji, jak by to jen bylo možné (více o koncepci globálního chudnutí a plánu na zachování planetárních zdrojů zde). A tím by se otevřel prostor pro nový růst, ale na jiných strukturálních základech v Evropě. Rychlejší cesta by byla jen cestou mohutné světové války. A jak se tak zdá, tu se rozpoutat (pomocí Majdanu a Ukrajiny) nepodařilo. Je tak možné, že záložní plán B je neméně ambiciozní: rozpad a rozklad EU a následně i pád Maastrichtských dohod.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Greenspan
Návštěvník
Greenspan

Nikdo nepochopil o co sa tu jedna, pred 10 rokmy hrozil zanik US dolara a Euro ho mal nahradit ako svetovu menu. Cize Europa musela byt znicena aky Americky dolar pokracoval vo svojej funkcii, tento project vysiel vzhladom k tomu ze europania su naivny.

Tomáš
Návštěvník
Tomáš

Nejsem ekonom,ale naše ekonomika snad nestojí na dotacích z EU….Možná bychom přišli o dotace z EU,ale ty by myslím naší spotřební ekonomice nahradily cla,na všechen ten sajraj co se sem dováží z celého okolí….Jistě toto zboží by podražilo o 15%,ale to by jen podpořilo domácí výrobce a nejspíš hlavně zemědělce….Stát se opět soběstačnými,alespoň ve výrobě potravin by pár let trvalo a stálo nás nějakou korunu,ale stále to ještě není nemožné….U hovězího masa by to bylo +- 4 roky…Místo řepky by se opět začaly pěstovat potraviny….A s omezením luxusu ve kterém žijeme by se snad změnily i hodnoty,které máme dnes nastavené…..Čili já nejsem proti dostat se o pár kroků zpět…Možná bychom přišli o některé věci,které sice dnes považujeme za samozřejmé,ale ve skutečnosti se bez nich dá dost dobře žít…Na co potřebují lidé satelitní televizi se stovkou programů…Kdo ve skutečnosti potřebuje mít v rodině 2-3 auta…Kdo potřebuje stopadesát druhů čokolády,minerálek,balené vody,na každé druhé zahradě bazén atd…Nikdo…potřebujeme to jen proto že nám to vnucují výrobci…..Takže já bych to opuštění EU tak tragicky neviděl….

Manicka
Návštěvník
Manicka

Spravny a strizlivy pohled na zivot. Naprosty souhlas.

Majka371
Návštěvník
Majka371

Akurát netreba zabúdať, že už dve školopovinné generácie majú “vymydlené” mozgy a s tými sa ťažko bude pracovať na rodnej hrude a vysvetľovať im, že mamka nepotrebuje druhé auto a vadí, že tatko nevie ani kladivo do ruky chytiť… je to správna cesta ale netuším ako zrealizovateľná. Kto by nechcel pracovať v poľnohospodárstve (cca 80% obyvateľstva) čo by robil? Kto bude “viesť” ľudí aby sa spamätali a začali používať mozog a pud sebazáchovy? Ako dostaneme späť rozkradnutý priemysel? Kto nás ochráni pred už-vnútornými oligarchami a zbohatlíkmi a vysokoškolákmi a manažérmi a prisťahovalcami aaa, keď sa nás pár ľudí bude venovať chovateľstvu a poľnohospodárstvu? Ešte sa taký nenarodil a my sme už toľko rokov ťahaní na dno, že sme stratili chcenie žiť samostatne. ALE SOM ZA a pomôžem ako viem!!! Kde sa mám hlásiť? 🙂

jud
Návštěvník
jud

ta zrzavá bestie je opět čirou “náhodou” židule

nkkt
Návštěvník
nkkt

Kahane. To jméno tu už bylo.

Alije Brazilovič
Návštěvník
Alije Brazilovič

Židovka odpohledu ta slídilka!Aspoň je vidět odkud vítr vane…

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Ano, plán “B” je v akci. G.P. za žádnou cenu nechce globální vojenský konflikt, který by se samozřejmě neobešel bez jaderných zbraní. Souběžně s tímto, co probíhá v Evropě, dochází k rozkladu USA, stejně, jako tomu bylo svého času při rozpadu SSSR. Vše běží podle plánu přátelé a kdo se na to nepřipravil, jednoduše “zařve”. Tak to je nachystané a je na obyvatelích Evropy, jak jsou schopni uhájit svoji svébytnost. Pokud se tzv. srovnají do latě a postaví se tomuto plánovanému exodu přežijí, pokud ne, zahynou. Tak jak to v přírodě platí celé věky, tečka.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Kahane je zidovice/rostanda, ktera propadla rostem a jeste k tomu seredna, ze by mohla strasit na Halloweenu bez masky. Svymi zvracenymi nazory postupuje presne podle Protokolu Zionskych, chazarka jedna.

stevia
Návštěvník
stevia

Představte si stovku lidí na lodi uprostřed moře. Jedou kopat zlato do nějaké země za oceánem kde se právě našlo. Do lodi ale začne záhadně téct voda a je jasné že se loď potopí když se to nechá jen tak. A teď si představte že jim posádka prohlásí že to je dobře že do lodi teče. Většině to připadá jako hloupý vtip, ale netrvá dlouho a najde se pár lidí kteří navrhují ať se díra zvětší. Říkají: Vždyť venku ještě čeká tolik vody! Na druhý den malá nově sformovaná skupinka lidí začíná skandovat “Vodu do lodě, vodu do lodě!” Lidi začínají pochybovat: “Vždyť trochu vody v lodi to přece není až tak zlé”. Večer se ozvou i názory že všichni kteří nesouhlasí s vodou v lodi budou potrestáni. A posádka začne tvrdě trestat. Dokonce i díra se nakonec za jásotu zděšeného davu zvětší.

No co loď se nakonec potopí. Všichni jdou ke dnu kromě členů posádky, kteří od začátku spoléhali na své dobře ukryté nafukovací záchranné vesty.
Před plavbou jim bylo přece slíbeno že pro ně přijede záchrana když všechno “dobře” proběhne.
Dlouho ale nikdo nepřichází…
Po dlouhém čase, když už jsou na pokraji smrti přece ale přijede jachta těžařské společnosti.
Když už si přeživší myslí že jsou z toho všeho venku a že budou za svou “práci” odměněni zlatem, posádka jachty jim všem propíchne záchranné vesty…

Manicka
Návštěvník
Manicka

PRESNE, POTLESK. S dovolenim si vasi analogii uchovam jako citat.

Pav
Návštěvník
Pav

Ministryne Zkurvenosti jen ukazuje zkazu germanu pod vedenim feministek…

Ctirad Bednář
Návštěvník
Ctirad Bednář

Ne, tento článek se mi nelíbil. Za prvé nepovažuji za šťastné přirovnávat jednání globálního prediktora k jednání Boha, Koncepce sociální bezpečnosti přece zcela jasně definuje globálního prediktora jako toho, kdo pracuje proti cílům Boha („Hierarchicky nejvyššího řízení“), čili je to spíše služebník Satana.

(Hypotéza, že globální prediktor s EU jakožto výsledkem svých předchozích aktivit není spokojený, a rozhodl se své dílo zničit, ovšem není nereálná. Zrovna tak je ovšem možné, že globálnímu prediktorovi jeho plán prostě nevyšel, protože se nekryje s cíli „Hierarchicky nejvyššího řízení“, nebo že se globální prediktor prostě a dobře přepočítal. Globální prediktor je jistě velmi zkušený a vychytralý a v žádném případě se nevyplatí jej podceňovat, na druhou stranu jeho inteligence má jistě své hranice.)

Za druhé nemohu souhlasit se závěrem článku, který vyznívá jako obava z konce EU. Nač to strašení ekonomickým úpadkem? Nejen chlebem živ je člověk. Ekonomika by se jistě zhoupla, o dotace bychom přišli – no, a? Mělo by to i své nepopiratelné ekonomické přínosy, ale především bychom mohli narovnat – kromě trhu – svou žebrácky pokřivenou páteř. Za svobodu se občas platí krví – a my jsme tak zženštilí, že se lekneme utahování opasků?

Ostatně takové Řecko již zbankrotovalo v minulosti vícekrát. Jeho výprodej se ale koná dnes, po zabránění bankrotu – pod kuratelou EU. Při státním bankrotu totiž o majetek přijdou věřitelé. Pro stát to znamená jen nově založené účetní knihy. A ztrátu důvěry věřitelů, ovšem. Ale který hlupák by si ještě chtěl od služebníků Satana půjčovat?

B
Návštěvník
B

Přesn tak, moje řeč.

Stevia
Návštěvník
Stevia

Dovoluji si oponovat. Článek má logiku.
Z hlediska globálního prediktora je teď už EU projekt velice jasně hozen přes palubu. V rámci řízeného zchudnutí, odstavování od zdrojů, likvidace kultur a původních etnických skupin a následné depopulace se karta IMIGRANTI jeví jako trumf. Mimochodem proč se asi tak GP přemisťuje do Číny?
A sorry, po rozpadu EU Česko samo nebude mít žádnou šanci na přežití. Bude úplně jedno jak si budeme utahovat opasky. Možná spojení (jedno na jaké bázi) se Slovenskem by nám dalo trochu naději, ale i tak odstavení od energie a surovin bude osudné. Díky Ukrajině už nemůžeme spoléhat na Rusko. GP není hloupý!

Manicka
Návštěvník
Manicka

Idealni by byl vstup CeskoSlovenska do Aseanu – Evropsko Asijske Unie s Ruskem.