Za 750 eur falešný syrský pas do Evropy

Za 750 eur falešný syrský pas do Evropy

Za 750 eur falešný syrský pas do Evropy

Novinář Harald Doornbos z Nizozemska dokázal za méně než dva dny a za 750 eur získat falešný syrský cestovní pas pro cestu do Evropy. Novinář zvolil osobu premiéra Nizozemska pro fotografii a jeho jméno změnil z Mark Rutte na syrské Malek Ramadan s rodištěm v Damašku.

“Vše, co potřebujete, je telefonní číslo na člověka “zvláštně vyškoleného” a po zaplacení 750 eur a po 40 hodinách máte cestovní pas,” – řekl novinář.

Zpráva je důkazem že získání takového dokumentu může být pro Syřany hračka. Možnost falešné identity může být hračkou pro každého, kdo se bude chtít dostat do Evropy tímto způsobem, a to včetně bojovníků IS, Al-Káidy nebo z jakékoliv jiné ozbrojené skupiny.

Zdroj: zdezde

-Pozorovatelka- 17.9.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ross
Návštěvník
Ross

Musí být rozpad EU za každou cenu a velmi silná domobrana a hnát vše “neevropské” pryč 😉

xerox
Návštěvník
xerox

naši poslanci vyřešili daleko závažnější problém …

,, Poslanecké hlavy už chrání zábrana ze skla
Na galerii totiž vyrostla zhruba metr a půl vysoká skleněná zábrana. Má ochránit poslance před překvapivým chováním některých návštěvníků Sněmovny.
Sněmovna v minulosti už zažila několik případů, kdy se hosté pokoušeli vhodit do jednacího sálu různé předměty. ,,
http://goo.gl/olPh4x

vyvolenci z lidu budou tak před lidmi konečně dostatečně chráněni … po tmavých sklech v autech , vilek v oddělených satelitních městečkách s kamerovým systémem se budou snad už demokrati cítit bezpečněji a hlavně budou mít klid na práci … dle toho jak to tu jde budou brzy potřebovat neprůstřelné vesty a tajné místo , kde budou demokraticky jednat a přijímat další skvělé zákony … :–)

Aksal
Návštěvník
Aksal

Jo, naši posranci se dokážou starat jen o sebe. Ale také na ně dojde. Nebo si myslíte, až jim budou uřezávat hlavy, že jim pomůže jejich imunita???

bantustan
Návštěvník
bantustan

Usměvné video…Pan Okamura UPOZORNUJE a za jeho zády si dohadují kšeftíky,či co…Měl se OTOČIT a oslovit je,co je tak UPORNĚ zajímá https://www.youtube.com/watch?t=62&v=nbIS5SRiO44

trustn01
Návštěvník
trustn01

je suis syrien

Svejk
Návštěvník
Svejk

Jezdím po ČR a když vidím někde cikány jak se někde v parku srocují, grilují na sídlišti, nebo češou jablka u silnice (nic proti práci cikánů, jen nesmí ohrožovat bezpečný provoz), tak volám 158 a hlásím: „…jsou tady nelegální imigranti a dělají to a to…“
Hned obvykle přijíždí hlídka PČR, cikány legitimuje a zjišťuje, že z nich je v ČR nejméně 50% nelegálně, že přišli ze Slovenska, Maďarska a Rumunska. Pokud je nezajistí a neodvezou do lágru, tak volám 158 znova a hlásím podezření z korupce této hlídky. Mohli bychom se tak současnou panikou z přistěhovalců zbavit alespoň části cikánů. :good:
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Výsledky se už dostavují: http://www.novinky.cz/krimi/380724-lide-panikari-uprchliky-vidi-vsude.html

bantustan
Návštěvník
bantustan

Všichni JSME ZE SYRIE…Na webu je DRB,že němečtí piloti ve svém volnu nakládají lidský zdroj a vezou zpět do Syrie…Je to prý levnější,než halal jídlo a jiné vymoženosti západní civilizace..

bantustan
Návštěvník
bantustan

muže to být ovšem rachota https://www.youtube.com/watch?v=Z2DoWpsStoM