Z Iráku se má stát největší teroristická základna na světě, Al-Kajda je...

Z Iráku se má stát největší teroristická základna na světě, Al-Kajda je blízko triumfu!

Z Iráku se má stát největší teroristická základna na světě, Al-Kajda je blízko triumfu!

 

Armada Al-Kajdy v Iraku zahajila masivni ofenzivu [1], iracka armada utika, Bagdad padne do konce mesice. Americka valka v Iraku byla zbytecna. Ze zeme se stane to, co se USA snazily v Afghanistanu zlikvidovat, tedy vycvikovy tabor, utociste pro teroristicke organizace. Co bude nasledovat? Z Iraku, pote az padne soucasna slaba loutkova vlada, se stane vychozi zakladna pro utoky smerem na zapad, do Syrie a zejmena smerem na vychod, tedy do Iranu. Pokud sledujete zpravy v techto dnech, ktere prichazeji z Iraku, musi vam byt vsechno jasne.

[FOTO] Znicene Humvee irackych bezpecnostnich sil v Mosulu

 

Muktada Al-Sadr, siitsky predak a privrzenec Iranu, uz slibil, ze se postavi na odpor ofenzive Al Kajdy a ze si na pomoc privola i pomoc z Iranu. Islamsky stat v Iraku a Levante (ISIL), jak si zminena odnoz Al-Kajdy rika, je perfektne vycvicena a vyzbrojena. Veleni operaci maji na starosti velitele s bojovymi zkusenostmi z 80. let v Afghanistanu, kteri prosli vycvikem CIA. Co prekvapi asi nejvice, je soucasna vyzbroj ISILu. Pouzivaji americke zbrane, protiletadlove komplexy Javelin (ktere “zmizely” ve Falludzi v roce 2005), ale co je s nejvetsim podivem ja naproste a hrobove ticho z Bileho Domu.

CNN bije na poplach [2], zahajilo nepretrzitou “coverage” udalosti z Iraku a Fox News si vsima prime souvislosti se zahajenim mohutne ofenzivy ISILu v Iraku a vymeny zajatych spicek Al-Kajdy za bezvyznamneho americkeho vojaka zajateho v Afghanu, ktery pred lety dezertoval a Obama nyni posvetil jeho vymenu za 5 vysoce nebezpecnych predaku a planovacu Al-Kajdy. Kvuli tomu ted celi ministr obrany Hagel vysetrovani v Kongresu [3]. Uz vam to dava smysl, kdo stoji za touto operaci ISILu v Iraku a nacasovanim vymeny zajatcu mezi Talibanem a USA?[VIDEO] Irak mela byt “pevna kotva demokracie a stability v regionu”…

 

S teroristy se nevyjednava. Bylo oblibene heslo v USA. S prichodem Baracka Husseina k moci se ale toto zacina menit. Kdyz nevysla “syrska karta” s vytvorenim bezletove zony nad Syrii a pripravenim oblasti pro letecky koridor pro utok na Iran, rozhodl se Obamuv rezim pro “Mad Max” alternativu, ktera potvrzuje uz totalni zoufalstvi americkeho rezimu, totiz rozpoutani obcanske valky v Iraku, do ktere podle planovacu z Bileho domu ma byt zatazen Iran. A da-li Buh, podari se obcanskou valku z Iraku prenest i do Syrie, treba se to nakonec podari toho Assada znicit.

Hrozi humanitarni katastrofa! Pul milionu Iracanu prave v techto chvilich prcha k syrskym a tureckym hranicim, Mosul je jiz dobyty ISILem, Tikrit padl, fronta se blizi na jih k Bagdadu. Bily dum mlci. Iranska Press TV prave ohlasila, ze bojovnici ISILu zajali v Mosulu tureckeho konzula na tamnim tureckem konzulatu spolu s dalsim personalem [4]. Ankara varuje, ze vysle do Iraku armadu. Teheran presunuje elitni gardy k zapadni hranici. Skatulata, hejbejte se! To je presne to, ceho jsme ted v Iraku svedky v techto hodinach. Faze c. 1, destabilizace regionu. Faze c. 2, obcanska valka. Faze c.3, libanonsky model konfliktu, zatazeni okolnich zemi do krvave valky. To je typicka americka proxy-valka, ktera nema zadny cil, ma pouze pripravit sanci na vyuziti prostoru pro vlastni plany. Ne vzdy ale proxy-war vyjde, nekdy konci katastrofalne (viz. Libye, viz. Ukrajina).

Irak je jako vybusnina vlozena mezi dva silne kameny (Syrii a Irak). Pokud se podari naloz odpalit, muze to destabilizovat siroke daleke okoli. Vidime zde Egypt a Libyii, ale v mnohem velkorysejsim pojeti americke tajne sluzby. Na hraci stul totiz padla silova karta, vsechno nebo nic. Nejvetsi “chlouba” americkeho “mission accomplished” byla prave obetovana vyssi hre v zajmu vyvolani konfliktu s Iranem. Problem je v tom, ze tohle uz nemaji Americane ani trochu pod kontrolou, tady uz narozdil od Ukrajiny jde vsechno samospadem.

A je otazka, jestli se ISIL zastavi na jizni hranici Iraku anebo vtrhne i do Kuvajtu. Nutno poznamenat, ze americka armada je v takove financni krizi, ze si uz nemuze dovolit ani platit licence za lepsi maskovaci uniformy [5], Hussein Obama seskrtal rozpocty zpusobem, ze nejaka zahranicini velkorysa pozemni operace ted momentalne nehrozi. S vyjimkou opetovneho bombardovani Iraku a doufani v to, ze jini udelaji spinavou praci za americke vojaky. Tady to ma byt Al Kajda, ktera rozlozi Iran zevnitr tak, ze z Iraku prenese do Iranu obcanskou valku. Nakolik je toto schudne, to si nikdo netroufa odhadovat. Muze to totiz skonci fiaskem, ze Iran zahaji protiofenzivu a sam obsadi Irak. Co by to znamenalo pro US dolar, to si v Bilem dome radeji nikdo ani netroufa odhadovat. Hussein Obama rozehral velkou a riskantni partii, ktera muze skoncit totalnim debaklem uz po par tazich. A bude hur!

V.K.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
trodas
Návštěvník

Obávám se, že tady je chyba a v závorce má být Irán:
“Irak je jako vybusnina vlozena mezi dva silne kameny (Syrii a Irak).”

Jinak se závěry článku souhlas, snad se to nevymkne z rukou a snad to dopadne dobře. Na druhou stranu, Iránský Irák by bylo něco, co by se Washingtonu nezamlouvalo a nezamlouvalo by se to ani okolním zemím a už vůbec by to nemuselo dopadnout dobře pro prodeje ropy a dolar. Byli by v zádeli a to ještě by veteréni Irácké války začali oprávněně řvát, za co umírali jejich kamarádi a proč jsou oni zranění…
…no to by byla pecka, jenž by mohla položit i zdravé impérium, ne tak imérium totálně nemocné a rozložené a čekající na ránu z milosti.

Být věřící tak jen napíšu – Bůh buď milostiv lidem v Iráku. Chudáci…

Leonvigild
Návštěvník
Leonvigild

Zdravím,

paráda články všechny je baštím, jenom k tomu letadlu unesenému proč by USA unášely letadlo na ten atol vždyt si můžou to letadlo vyrobit sami a připravit na false flag operation na to nemusí unášet malajsijské letadlo a házet uspaný lidi žralokům

Frank
Návštěvník
Frank

Proč? No protože by o tom vědělo příliš mnoho lidí.

trodas
Návštěvník

Takže já bych se držel při zemi. Klasické pravidlo qui bono nám rychle odhalí, o co jde u zmizelého Boeingu 777 let M370. Protože žádný únosce se nepřihlásil a za letadlo v ceně 5,2 miliardy Kč nechce ani babku a to samé za lidi nechce nikdo ani cent, tak zbývá verze, že někdo chtěl, aby letadlo zmizelo.

Kdo by to tak mohl chtít? Inu… někdo by se našel :*) V letadle totiž cestovali 4 majitelé hodně podstatných a lukrativních patentů na polovodiče: Peidong Wang, Zhijun Chen, Zhijong Cheng a Li Ying.
http://www.businessinsider.com.au/loss-of-very-important-employees-on-malaysia-flight-a-big-blow-to-us-tech-company-2014-3
http://2012thebigpicture.wordpress.com/2014/03/14/cabal-attack-on-flight-370-was-about-patents-greed/
Když jeden majitel zemře, tak jeho dvacet procent divident z produkce polovodičů, jenž bude využívat tento patent na zvýšení výtěžnosti z waferu na celém světě, dědí ekvivalentně ostatní. Jestli zemřou čtyři, tak pátý, ten co zbývá, dědí procenta z divident všech ostatních. Tedy v tomto případě všechno “dědí” firma. To v případě, že patent byl podán, ale ještě nezaregistrován. Registrace proběhla poté, co byl let MH370 ztracen již 4 dnem. Kdyby byl patent zaregistrován dříve než majitelé zmizeli, pak by jejich procenta měli jejich zákonní dědici. Ne tak v tomto případě. Sakra náhoda, že? Zrovna v ten… správný moment!

Jinak je to je motiv jak řemen.

Nu a posledním a nyní výlučným vlastníkem patentů je firma Freescale Semiconductor. Kdo vlastní firmu Freescale Semiconductor? Naprosto majoritně 3 konsorcia:
http://www.nasdaq.com/symbol/fsl/institutional-holdings
Blackstone group
Carlyle group
TPG group

Jak už někteří zavětřili, tak např. Carlyle group vlastní United Defense a podobné podniky a napakovali se na Irácké válce. A než to US taxpayeři zaplatili (aby je vyplatili), tak dooost velký podíl v ní měla rodina Usámy Bin Ládena… a bylo blbé, aby na té válce také profitovali, že 🙂

Blackstone group je zase Rothschildů
http://www.blackstone.com/the-firm/overview/our-people/jacob-rothschild
…a tady se musíme otázat, kdo nacpal všechny tak důležité osoby do jednoho letadla a zdali se ťamanů nechtěl náhodou někdo hooodně moc zbavit…

Ale moc konspirační toto poslední mé vysvětlení není, fakta jsou vcelku neoblomná, jen doopravdy nevíme, co se stalo a motiv + profit sám jaksi nestačí…

….

Nicméně s odstupem času mám za to, že je tu toliko jediná otázka – PROČ SE NEHLEDÁ TAM, KDE SVĚDCI ŘÍKAJÍ, ŽE VIDĚLI LETĚT TO LETADLO?

To je podle mě jediná otázka v celém tomto záhadném zmizení. Pokud mám svědka, který není “zápaďák”, jenž bude tvrdit cokoliv, jen aby se dostal do TV, který mi řekne: “Nikdy dříve jsem neviděl dopravní letadlo letět tak nízko nad naším ostrovem. Viděli jsme mnohé hydroplány, ale jsem si jistý že toto hydroplán nebyl. Mohl jsem dokonce jasně vidět dveře na letadle. A nebyl jsem sám, mnoho dalších obyvatelů hlásilo to samé. Někteří vyšli ze svých domů, aby se podívali, co způsobuje ten hrozný hluk.”
http://metro.co.uk/2014/03/18/flight-mh370-residents-on-remote-island-in-maldives-saw-jet-matching-missing-malaysia-airlines-planes-description-4640688/
…a článek dodává, že poslední satelitní odezva z letu MH370 byla (snad, prý?!) detekována v okolí Malediv (odkud svědci jsou) a US základny na Diego Garcia.

Proč se sakra nehledá tam…?!