Z České republiky se má stát totalitní stát, který bude špehovat soukromí...
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Metadata-Driven Mapy: Mismapping sociálních sítí a Unseen populace
https://dabrownstein.com/category/nsa/
comment image

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Neplatiči Daní takhle jdou proti ČR je ubohy jak si hraji na demokracii pritom rozkradli náš stát a naší zem né jejich neplati daně a okradaj nas jak s dotaci tak s podvodu bankovnich
takhle se schvalovalo EET, trochu EE 🙁
https://www.youtube.com/watch?v=i-t7SbIfLvU

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

VIDEO Čert vem Babiše. Je tu Velká socialistická revoluce. Na Václaváku se demonstrovalo proti EET
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Cert-vem-Babise-Je-tu-Velka-socialisticka-revoluce-Na-Vaclavaku-se-demonstrovalo-proti-EET-465554
Demonstrace proti EET
https://www.youtube.com/watch?v=5wFtixgtVVE

franta
Návštěvník
franta

a jaký to mělo výsledek? je 20.3.2017 a máme za sebou druhou etapu 🙁

konzerva
Návštěvník
konzerva

Alternativa špehování…… to špehovací soudruzi od odchovance nehttp://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9274-twitter-google-facebook-cenzura

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

DATA SE ZPRACOVÁVAJÍ JIŽ DÁVNO A BEZ SCHVALOVÁNÍ
tak se moc nedivte ….

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Takze je vse v poradku? Divne oznameni!

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Masivní sběr dat (MSD) by mohl také přímo ohrozit celou národní ekonomiku. Ty společnosti, jejichž akcie vlastníte, vám – zatímco vojenská kontrarozvědka se dívá jinam – mohou lhát.
Dejme se do toho. Myslím, že ten problém uvidíte.
Fakt 1
Finanční trhy nám svět závidí, protože tu máme požadavky na férové uvolňování informací, účetní standardy a nezaujaté soudy. Tohle jsou základní akcionářské hodnoty. Společnosti mohou sice přijít i o peníze, ale alespoň vám řeknou pravdu.
Fakt 2
Známe četné akciové společnosti včetně Microsoftu (MSFT), Googlu (GOOG), Facebooku (FB) a dalších poskytnou uživatelské informace vojenské kontrarozvědce. Zapomeňte na minutu na důsledky pro soukromí. Za účelem této argumentace předpokládejme, že všechno je v souladu s EU zákony. Dokonce, i kdyby to byla pravda, mohlo by obchody i tak ohrozit.
Fakt 3
Všechny tyto společnosti fungují globálně. Mají výnosy z Číny, Japonska, Ruska, Německa, Francie a odevšad odjinud. Svolí vlády všech těchto zemí, aby jejich občany monitorovala vojenská kontrarozvědka? Myslím, že můžeme bezpečně říci, že ne.

Politici v Evropě jsou totiž málo pobouření. Občané jsou na EU naštvaní a ztratí se důvěra v evropské značky. Zahraniční společnosti už teď využívají svého ne-evropského statutu jako konkurenční výhody. Některé plánují překonstruovat sítě speciálně tak, aby obcházely EU společnosti. Tím, že se EU společnosti podvolí MSD, poruší zákony jinde. Mohly by čelit trestům a významným ztrátám na výnosech. Ať už je to dobře či špatně, jejich rozhodnutí by dost dobře mohla poškodit business. Právníci cenných papírů tohle nazývají „závažnými nepříznivými informacemi“ a od společností se vyžaduje, aby je uvolnily. Ony to ale neudělají. Pouze generální ředitelé a hrstka techniků to bude vědět, pokud společnost spolupracuje s vojenskou kontrarozvědkou.

Vláda zřejmě bude některým ředitelům vystavat dokumenty o imunitě. Imunita je zbytečná, pokud si někdo nemyslí, že se porušuje zákon. Takže regulátoři, kteří budou deklarativně chránit veřejnost, budou zjevně aktivně pomáhat porušovatelům zákona. Tohle je už nové a úplně jiné investiční prostředí. Akciové společnosti mohou skrývat důležitá fakta, která mohou pro jejich investory znamenat riziko. Co když se nějak dozvíte, že už nemáte žádné zdroje, protože regulátoři dali pachateli „volňáska proti vězení“. Ta regulační struktura, která vás teoreticky chrání,
vědomě zařizuje klam, který vám může ublížit, a pak umlčuje svědky. Tohle je úder do samého srdce finančního systému. Naše trhy takto ztratí veškerý legitimní nárok na důvěru v „plné a férové uvolnění informací.“ Každý investiční výhled, kvartální zpráva či tiskové prohlášení už v sobě ponese nepsanou značku rizika ohrožení od vojenské kontrarozvědky. Kdykoliv generální ředitel promluví, budeme muset předpokládat, že doufá, že mu něco projde.

Uvažte např. EU telekomunikačního giganta s celosvětovou působností. Ten spojuje EU podniky se zákazníky, ať jsou kdekoliv. Díky dohodám o sdílení dat různými telefonními operátory v ČR bude mít tato společnost hloubkový přístup k místním telefonním hovorům. Jednoho dne někdo
z vojenské kontrarozvědky zavolá kyslíkovi a požádá ho, aby se mohl k těmto proudům dat
napíchnout. Ten řekne OK, řekne svým inženýrům, aby to provedli, a jede to. O pár let později informuje Edward Snowden AE NEWS, že české zpravodajství tato data odchytává. V.K. to sdělí české veřejnosti. A ta není potěšená. Ani jejich politici, kteří jsou už nabroušení z úplně jiných důvodů. Co byste řekli o výhledu takovéto společnosti na budoucí obchody v ČR? Vaše možnosti
jsou „ubohé“ až „žádné“. Nejen oni budou poškozeni. Pokud vláda ČR neidentifikuje, které zahraniční společnosti podváděly české partnery, obviní je Češi všechny. Pro růstové plány těchto společností je to polibek smrti. Tohle není žádná fantazie. Tohle se zrovna teď děje. Legálnost spolupráce s vojenskou kontrarozvědkou uvnitř ČR je nevýznamná. Výnosy o imunitě ve státech EU neochrání závazky této společnosti jinde.

Činitelé po celé Evropě, zvláště francouzský president Francois Hollande říkají, že špehování ohrožuje obchodní rozhovory. Proto jsou nejen internetové společnosti v ohrožení, že ztratí půdu pod nohama, protože evropské trhy jsou pro ně kritické. Je zatím příliš brzy k vyhodnocení, jaký to pro ně bude mít dopad, ale jejich sázky jsou jasně vysoké. Např. Facebook má 261 milionů aktivních evropských uživatelů měsíčně v porovnání s asi 195 miliony v US a v Kanadě a 22%
čistého příjmu ze sítě Applu pochází v prvním čtvrtletí 2016 z Evropy. Již v červnu 2011 přiznal Microsoft, že Spojené státy by mohly obejít EU předpisy o soukromí, aby si převedly ohromná množství dat od svých evropských zákazníků do cloudů. O šest měsíců později BAE Systems sídlící ve Spojeném království, kvůli tomuto problému přestal používat cloudových služeb této společnosti.

Domnívám se ale, že skandál kvůli špionáži vyvolá napětí a poté, jako již tradičně, vyvře.

zigi
Návštěvník
zigi

Co myslíte, že proč se rusové vracejí k tužce, papíru a psacím strojům? Proč hodlají donutit všechny společnosti v ruské jurisdikci ukládat info o rusech pouze na území RF?
Citlivé informace ukládat někde v kloudu, je pošetilost, a trestuhodná!

konzerva
Návštěvník
konzerva

Bývalý náměstek ministra financí za presidenta Reagana Paul Craig Roberts požádal o ruské občanství….důvodem je neustálé pronásledování FBI… http://rusvesna.su/news/1480510704

bezmocna
Návštěvník
bezmocna

A neziskovky jsou z obliga:
http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=87159 (Článek napsal pan Provazník: neziskovky jsou jak kobylky a nikdy nemají dost, jejich financování z kruhů: Sorose, Norskými fondy, propojení s Marxovou)

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Nezávislá média, v dnešní době rozuměj především internetová zpravodajství, blogy jednotlivců, kde můžeme číst názory všech včetně pochybovačů o státem určené pravdě mají být pro příště pod přísnější kontrolou a jejich činnost se má omezovat. Dokonce každý článek který má být zveřejněn na internetu i jinde má projí policejní kontrolou, aby byla zaručena jeho nezávadnost a společná linine s vládní politikou. George Orwell v praxi. Už nebudou do veřejnosti připuštěny diskuze o omezení imigrace, už nebude možnost kritizovat Bernevern, už nebude možnost nesouhlasit! Je fajn, že máme tolik organizací, které se věnují problematice imigrantů a které očekávají své budoucí klienty jistě s nadšením. Čím více imigrantů tím vyšší dotace. A imigrantům se pomoc při žádosti o dávky jistě hodí.

Kolik jsou vlastně náklady na tyto subjekty? Kolik dostávají příspěvků z našich daní? Kolik si vyplácí jejich zaměstnanci a zřizovatelé? I tyto informace se zatím dají najít a není to veselé čtení pro daňové poplatníky. Naši vlastní námi volení představitelé chtějí podepisovat smlouvy za naše země, které ani nesmíme číst, které dokonce nesmí číst ani poslanci a dokonce ani ti, kdo je mají podepsat! Smlouvy které nelze napadnout soudně, které nelze vypovědět. Smlouvy které z našich států dělají otroky nadnárodních společností. Smlouvy, které nás nutí podepsat bez přečtení nebo poradě s právníkem. Smlouvy ve kterých jsou dodatky, že o nich nesmí v případě sporu rozhodovat soud, ale soukromí arbitři. A tady nejde o tisíce koruny, ani o miliony. Tady jde o kompletní majetek zemí a obyvatel. A toto je nám presentováno jako pokrok a správná cesta do světa.

Radí nám neposlouchat náš vlastní rozum a naše vlastní zákony. Podle mne musí následovat jednoduchá otázka. Kolik dostal zaprodanec, který toto prosazuje? Nebo to dělá z přesvědčení o správnosti? Pak je to na přezkum u psychiatra a místo slova zaprodanec patří jiné slovo.

zigi
Návštěvník
zigi

Dělají to proto, že jim to všude prochází! Jednoduchá odpověď!
Být já na místě šéfa třeba goldmansachse, tak dělám to samé. Protože MŮŽU!
A na hromadě akcionářů se smějeme jak tarzani, jak jsou ti lidé pitomí a vlády levné děvky.

Moravan
Návštěvník
Moravan

To je nehoráznot,mám za to že toto je dost závažná informace která by sa mohla eště probrat víc dopodrobna a v súvýslostech ve SR s panem Kapalem.

dfsk
Návštěvník
dfsk

Podobnou informaci si potom už nepředáme.
PLS SDÍLEJTE
http://flusni-hajzlovi-na-sako.kvalitne.cz

Uncle Fido
Návštěvník
Uncle Fido

To bude boon pro WhatsApp, enkrypce od A do Z.