YouTube smazal bez varování kanál největšího alternativního rádia v České republice s...

YouTube smazal bez varování kanál největšího alternativního rádia v České republice s více než 18 000 odběrateli, důvodem prý byla předsudečná nenávist a výbušné pořady o prorůstání mafie do bezpečnostních složek České republiky! Ke smazání došlo přesně v den, kdy Hamáčkovo vnitro vydalo novou čtvrtletní zprávu o extrémismu v ČR! Náhoda? Před půl rokem totéž proběhlo v USA, kde YouTube smazal kanály Alexe Jonese, Infowars a dalších pravicových MAGA aktivistů podporujících Donalda Trumpa! Procesy se kopírují z USA do Evropy se zhruba půlroční prodlevou!

YouTube smazal bez varování kanál největšího alternativního rádia v České republice s více než 18 000 odběrateli, důvodem prý byla předsudečná nenávist a výbušné pořady o prorůstání mafie do bezpečnostních složek České republiky! Ke smazání došlo přesně v den, kdy Hamáčkovo vnitro vydalo novou čtvrtletní zprávu o extrémismu v ČR! Náhoda? Před půl rokem totéž proběhlo v USA, kde YouTube smazal kanály Alexe Jonese, Infowars a dalších pravicových MAGA aktivistů podporujících Donalda Trumpa! Procesy se kopírují z USA do Evropy se zhruba půlroční prodlevou!

Ve čtvrtek 15. srpna 2019 došlo k nemilému překvapení pro tisíce odběratelů největšího alternativního rádia v České republice. Sociální síť YouTube smazala kanál Svobodného vysílače CS [1], který k dnešnímu dni měl 18 317 odběratelů a patřil tak k suverénně největšímu kanálu ze všech alternativních rádií, která fungují v České republice. Smazaný kanál tak nyní zobrazuje [2] pouze hlášku o zrušení. Oficiálním důvodem pro zrušení kanálu bylo prý šíření předsudečné nenávisti, která je od loňského roku na YouTube zařazena v aktualizované podobě mezi zakázané projevy, které se nesmí ve videích na YouTube objevovat. Naší redakci se však podařilo doslova před několika málo okamžiky získat informaci o skutečném důvodu smazání kanálu. Hlavním důvodem pro smazání měla být série pořadů o prorůstání české mafie do bezpečnostních složek v ČR a do vysokých politických struktur.

YouTube vysílání Svobodného vysílače CS.

Série pořadů byla odvysílaná již na počátku tohoto roku a obsahovala několik kauz, které se týkaly rozkrývání závažné trestné činnosti podnikatelského sektoru, propojení na policejní struktury a vysoké politické kruhy, zejména v některých mediálně a v minulosti výbušných kauzách, po kterých se slehla zem a mainstreamová média nechtěla tyto kauzy nadále řešit. Prostor pro otevření těchto kauz se ale našel právě na Svobodném vysílači CS, který poskytl prostor dvěma vyšetřovatelům z operativních orgánů státní správy, kteří se dodnes zabývají rozplétáním těchto kauz, nicméně už mimo Svobodný vysílač CS. Ten se mezitím v odvetě dostal do hledáčku NCOZ, jejíž pracovníci začali některé redaktory rádia tzv. “zahajovat” a prošetřovat v souvislosti s odvysílanými materiály o mafii na počátku tohoto roku.

Dnes vyšla čtvrtletní zpráva vnitra o extrémismu… a YT kanál největšího alternativního rádia v ČR je pryč!

YouTube smazal kanál Svobodného vysílače CS právě 15. srpna, tedy ve stejný den, kdy ministerstvo vnitra pod vedením Jana Hamáčka publikovalo novou čtvrtletní zprávu [3] o stavu extrémismu v ČR. Shoda náhod? To si domyslete sami. V této nové čtvrtletní zprávě je zpravodajská alternativa nově označována za subkulturu, která prý žije ve vlastním informačním prostoru. Tuto komunitu prý nekriticky uvažujících osob lze považovat za rizikovou s možností budoucí radikalizace, stojí v dokumentu.

Foto ze setkání redaktorů v Praze v roce 2017.

Dále prý Hnutí SPD je v symbióze s některými weby na alternativní scéně, které šíří předsudečnou nenávist. To ovšem jaksi nesedí a vyvolává to značný otazník, protože na konkurenčním alternativním rádiu (pozn. Svobodné rádio), kde pravidelně vystupují právě poslanci SPD včetně Tomia Okamury, sice zaznívají podobné názory na migraci jako na Svobodném vysílači CS, ale YouTube kanál Svobodnému rádiu nikdo zjevně nemaže. Není to zvláštní? Zřejmě Svobodné rádio vůbec nevadí. Ale jakmile začne Svobodný vysílač CS vysílat pořady o závažných kauzách mafie v ČR, která prorůstá až do vysokých politických struktur, kanál je smazán bez varování.

Procesy se kopírují přímo z USA, předsudečná nenávist vznikla jako novotvar a pojem v dílnách Google koncem minulého roku

Předsudečná nenávist je hadr na čerta. Jakýkoliv názor, který má kritický náboj, lze označit za předsudečný a dokonce i nenávistný, protože když publikujete informace o mafiánovi, který páchá trestnou činnost, tak se v lidech, kteří to poslouchají, zvedne zlost. Jenže, to se zvedne pokaždé, bez ohledu na to, jestli informace zaznívají na alternativě, anebo na mainstreamu. Nicméně pro vnitro Jana Hamáčka to je podstatný rozdíl.

Když kauzu rozebírá Česká televize, je to investigace. Když ale kauzu probírají na alternativním rádiu bývalí pracovníci státní správy, kteří všude narazili na hradbu mlčení a nezájmu ze strany mainstreamu, až teprve alternativa jim dala prostor, tak už to najednou není investigace, ale je to předsudečná nenávist, protože se informuje o lidech namočených do operací mafie a mezi posluchači prý vzniká vztek a nenávist.

Pavel Hlávka, zakladatel Svobodného vysílače CS,

Určitě si pamatujete, že jsem v několika svých pořadech říkal, že procesy řízení se z USA do Evropy kopírují s určitým zpožděním, obvykle půl roku. Vidíte, že to opravdu tak funguje. Před více jak půl rokem americké sociální sítě smazaly kanály a účty největšího amerického alternativního serveru Infowars a Alexe Jonese. Důvod byl stejný tehdy jako dnes v případě Svobodného vysílače CS, tedy údajné šíření předsudečné nenávisti. Ve skutečnosti to byla záminka, protože v Americe se blížily doplňovací volby do Senátu a Kongresu v listopadu a americký Deep State nechtěl, aby Infowars a Alex Jones měli vliv na volby.

Když dva dělají totéž, není to totéž! Předsudečná nenávist sluníček a liberálů zjevně nevadí

A tak sociální sítě smazaly Alexi Jonesovi jeho profily kvůli předsudečné nenávisti, zatímco profily Antify, hnutí Mee Too a další profily nikdo nemaže, přestože jsou plné nenávisti vůči jiným lidem s jiným názorem. Je to podobné jako v ČR, kde Pavel Novotný jako herec a bavič v nové roli starosty v Řeporyjích v Praze vulgárně zaútočil na Miloše Zemana, když mu napsal, že si přeje, aby umřel [4]! Sociální sítě výrok nesmazaly a neoznačily za předsudečnou nenávist, a to ani po několika výzvách. A to není všechno, o Jaroslavu Foldynovi z ČSSD napsal, že je šmejd a krysa [5]. Sociální sítě nijak nezareagovaly, mlčely, nic nemazaly.

Pavel Novotný, starosta Řeporyjí v Praze.

Tato licoměrnost pouze ukazuje, že procesy z USA se postupně kopírují a české alternativní servery budou na sociálních sítích čelit stejnému holokaustu a vymazávání, jako začalo v USA před více jak půl rokem. Američané, kteří podporují hnutí MAGA Donalda Trumpa, jsou banováni a mazáni ze sociálních sítí takovým tempem, že i americký prezident varuje, že je potřeba proti velkým internetovým společnostem zasáhnout, protože překreslují informační prostor internetu ve svůj prospěch a jednostranný pohled.

Na firmu Google, majitele YouTube, praskla informace, že vede přísně tajný seznam zhruba 500 webů [6], které diskriminuje ve svém vyhledávači, aby se tyto weby nezobrazovaly na předních pozicích první stránky Google Search, anebo dokonce ani na druhé stránce. Black list Google najdete zde. Na seznamu je kromě Infowars i Drudge Report a další servery, především pravicového směřování, i když lze v seznamu najít pár levicových neoliberálních serverů.

Alternativa musí srovnat krok s útočníky, kteří usilují o její likvidaci

Svobodný vysílač CS pochopitelně přijme určitá opatření a zajistí nová řešení pro posluchače, aby mohli pohodlně poslouchat záznamy pořadů z mobilu a pokud možno z YouTube, ale tyto procesy opět zcela jasně ukazují, že ve svých pořadech opravdu nemluvím do větru. Mnohokrát jsem varoval, že procesy z USA se okopírují s určitým zpožděním i do Evropy a alternativa na to musí být v ČR připravena. A jak je vidět, není připravena. Největší zbraní hromadného ničení je dnes internet, dámy a pánové.

Jaroslav Foldyna, ČSSD.

Internet může hromadně zničit politické plány stran, hnutí, jedinců i celých skupin, svobodné šíření informací a názorů je pro neoliberály a jmenovitě hroutící se ČSSD nebezpečný proces, který se snaží řešit stejně jako Deep State v USA, mazáním kanálů a profilů na sociálních sítích. Kdokoliv dnes řekne nahlas svůj názor, může se dostat do problémů. Alternativa by měla být o krok vpřed, ale mám pocit, že místo toho je o krok vzad. Zatímco alternativa pořád ještě teprve hledá důvody své blokace, neoliberálové pro alternativu už dávno mají nachystanou likvidaci! Říká se tomu nepochopení vývoje procesů. Proto si zapamatujme: “Jak v Americe, tak o půl roku později v Trojmoří v Evropě!”

Záznam pořadu k události smazání YouTube kanálu Svobodného vysílače

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Liberecak
Návštěvník
Liberecak

Mě YouTube zablokoval kanál bez možnosti obnovy za to, že jsem hledal formou videoinzerátu někoho kdo mi byl unesen a do teď je těmi lidmi oblbován, aby s tím on souhlasil. Je na mne volána PČR, přes kterou se snaží legalizovat vraždění. Děje se tak na území Liberce 7 let. Snaží se mne držet na ulici kde akorát tak můžu počítat mrtvoly bez jakékoliv možnosti zanechání možnosti nebo prostoru situaci vyřešit. Aktivita je ze strany některých úředníků pod magistrátem, mezitím byli povýšeni na úřední pozice pod státem. Založil jsem si nový YouTube kanál a ten mi zatím nezrušili. Obsah je identický s tím původním. Rozdíl je akorát v tom, že se mi lidé v komentářích už nesnaží poradit nebo pomoct.
https://www.youtube.com/channel/UCnm3OHrurCTHTNwteWfRBsw
Zrušen mi byl bez možnosti obnovy i Facebook účet po tom co jsem si na Facebooku dal inzerát, že mi je násilně blokováno se s někým sejít. A je mi blokováno také si založit Facebook účet nový.

Barzoj
Návštěvník
Barzoj

Lze se tedy divit, že odpor proti vlivu USA roste nejen v ČR, ale také ve světě normálních lidí čím dál tím víc???? Vždyť takové zásahy jen přilévají “olej do ohně” a bude hůř, když se situace nezlepší!!!!!!!!

Jiří
Návštěvník
Jiří

zajímavý názor v čase 37:00 o bankách. A utvrzuje to můj názor na banky, kde se pouze přepisují čísílka a když jim svoje peníze donesete tak v tu chvíli jste věřitel a dlužník zároveň. Proto na účtu nechávám jen tolik peněz aby odešli platby za složenky, jinak zbytek vybrat.

Martinus
Návštěvník
Martinus

Názory o politice má VK dobré, je ale škoda, že se nechává chytat ne různé teorie o původu světa, židů, nefitech, cestování v čase a prostoru, věci které mohou vyplývat z kvantové fyziky, teorii relativity,původu krevních skupin a podobných vědeckých fantasmagoriích. Skáče tak na lep nepřátelům.
Svět stvořil Bůh a je jím absolutním vládcem. Pánem tohoto pomíjivého světa je satan a ten získal moc nad světem, velmi dobře zná přírodní zákony tohoto světa a všechna jeho tajemství, i fyziku. Má soustředěnou moc, slávu peníze a připravuje svět na antikrista. A na Bohu záleží, kde až ďábla v jeho moci pustí daleko. A tento ďábel se dorozumívá s těmi, kteří mu chcou sloužit či po něm něco chcou skrz okultismus (samozřejmě, nabízí zdánlivé dobro a cílem ďábla je člověka zničit a přivést ho do pekla).
Tohle je třeba si uvědomit. Naše naděje je pouze a jedině v Bohu, on je jediným Pánem všeho viditelného i neviditelného, nikoliv v nějakých tajných vědách byť vědeckofantastických. To je pouze pole, kde působí Boží nepřítel. Je to jeho parketa. Od toho je třeba dát ruce pryč, nebo vás to zničí.
A to nemluvím samozřejmě o tom, že podstatná část těchto povídání jsou jen hloupé výmysly které nelze brát vážně, třeba to že Merkelová byla sem importována z jiné planety a podobně.

Pavel Dvořák
Návštěvník
Pavel Dvořák

Takže jste se mezi ty tlachaly sám zařadil.

pvoda
Návštěvník
pvoda

A ty jsi stvořil boha, vid? Svítil mu a radil jako dneska tady nám. VK nikde netvrdí, že něco absolutně ví, kdežto ty ano. Ty víš, kdo je absolutním vládcem světa, heh. Strč si boha i peklo, víš kam…

Jaroslav Sládek
Návštěvník
Jaroslav Sládek

Tak spiknutí ž frakcí je pravdivá teze. Existuje k tomu spousta monografií-ty jsou na indexu. V minulosti se tomu úspěšně postavilo jen pár státníků. V oficiálním životopise Žukova se třeba nedočtete o jeho potlačení sionistické klaky na příkaz Stalina. Dnes jsou už dávno zpět.

Barzoj
Návštěvník
Barzoj

Pro pochybovače: Vyměňte si název Bůh za slovo absolutní MOC!!! A jak vidíme tato moc nám začíná tvrdě připomínat, kdo vládne Vesmírem – globální oteplování je pouhou ukázkou této moci!!!!!!

buffalo
Návštěvník
buffalo

Je to ohavnost, ani bych se nedivil kdyby v tom měla tak trochu prsty i alternativní konkurence. Každopádně 18 tis. odběratelů bylo už slušné číslo a práce několika let… Kdyby zde existovala skutečná svoboda projevu, youtube by smazal pouze videa o kterých se domníval, že jsou závadné.. samozřejmě s patřičným odůvodněním. Videa o mafii skutečně vyvolávala nepříjemné emoce, ale to vyvolá každý článek, každá reportáž, který se věnuje zločinu. Stojím za vámi, věřím že všichni čtenáři a posluchači si pohotově naleznou cestu k novým kanálům… zatím stačí jen překliknout, hlavně že se jede dál.

Pout
Návštěvník
Pout

A co čekáte? Internet je svobodný ale platforma na které publikujete už někomu patří a pokud si nepřeje abyste tam byly tak tam prostě nebudete. Jakoby jste vlastnili billboard a někdo by vám tam chtěl reklamu na např. nějakou politickou stranu kterou nemáte moc v lásce, pak ji tam asi taky nebudete mít.

Yotam
Návštěvník
Yotam

Internet BOL slobodny! To sa prave meni…
A ten, kto to meni ma moc a peniaze.

Jaroslav Sládek
Návštěvník
Jaroslav Sládek

Ne ne, nejedná se o porušení komunitních pravidel, ale o porušení pravidel korporátních-vnucených neoliberály. Je to tedy jasné nezpochybnitelné porušení svobody projevu. Až bude mít Aeronet větší dosah, shodí jej ze dne na den taky.

sestka
Návštěvník
sestka

Stoji za to videt natocil zid o zidech jak se to dela

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=7tS3w25JzWM

konzerva
Návštěvník
konzerva

Až 40 000 000 Slovanů bylo zavražděných Sionisty za 2. Světové války..to je přece genocida, holocaust a o tom nic.

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Slovani nejsou ,,vyvolení ,,jsou podle ssatanovy synagogy slave – otroci dobytek hnaný na porážku a to se nepočítá .

sestka
Návštěvník
sestka
minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Zde se znovu ukazuje, jak se manipuluje mysleni mas. V pripade smazani uctu svobodného vysilace se uvadi jako duvod predsudecna nenavist a vybusné porady svobodného vysilace, ale ruku na srdce, neni to spise naopak? Neni to predsudecna nenavist mocnych zidovskych platforem (Google, Facebook, Twiter, atd.) ktera jim staci k tomu, aby mazali nepohodlné ucty jak se jim zlibi? Prece si nikdo nemysli, ze Aeronet, nebo takovy Alex Jones jsou jejich oblibeneci. Naopak, oni nenavidi k smrti kazdého, kdo se jim diva do karet a kdo odhaluje jejich zlociny proti lidstvu! Takze predsudecna nenavist ano …ale ta jejich!

Milan Litvik
Návštěvník
Milan Litvik

Přátelé, tohle není jen nějaké z mnoha dalších smazaných účtů, tohle je již válka! Svobodný vysílač je jediným serverem tohoto druhu, kde informace zde zveřejňované, jdou vždy až ke kořenům. Byl smazán v podstatě vlastenecký prostor, bylo ukradené právo na informace! Pokud se maže SVCS pak proč se nemažou pořady ČT atd.. já jim tam na ČT, naleznu toliko předsudečné nenávisti, že by se z toho zesrali..

Je to začátek otevřené války! A co my na to?
Budeme pouze soucítit, lajkovat a sdílet, nebo se konečně postavíme v jeden šik? Svobodný vysílač pracuje pro nás, dělá skvělé pořady, posloucháme jej a většina naprosto zdarma a jako jediný server, se nesnížil k cizí reklamě na svých stránkách, díky několika haléřům za zobrazení reklam. SVCS maká pro nás, dnes on potřebuje nás!!”