XOXO Hillary + Bill: Jeffrey Epstein je zřejmě naživu, organizace QAnon předložila...

XOXO Hillary + Bill: Jeffrey Epstein je zřejmě naživu, organizace QAnon předložila důkaz, že tělo Jeffreyho Epsteina publikované na fotografii médii patří ve skutečnosti americkému herci z kuchařské reality show, který zemřel již před rokem ve Francii! Hercovo tělo spočívalo podle všeho celou dobu v mrazáku, potvrzují to skvrny zmrzlé krve vystupující na tvářích! Sebevražda krále lolitového impéria byla podle všeho dlouhou dobu plánována, záhadou však zůstává šachová koncovka! Clintonovi se usmívají od ucha k uchu, před bytem Epsteina na chodníku se ale objevil zašifrovaný vzkaz Game Over!

XOXO Hillary + Bill: Jeffrey Epstein je zřejmě naživu, organizace QAnon předložila důkaz, že tělo Jeffreyho Epsteina publikované na fotografii médii patří ve skutečnosti americkému herci z kuchařské reality show, který zemřel již před rokem ve Francii! Hercovo tělo spočívalo podle všeho celou dobu v mrazáku, potvrzují to skvrny zmrzlé krve vystupující na tvářích! Sebevražda krále lolitového impéria byla podle všeho dlouhou dobu plánována, záhadou však zůstává šachová koncovka! Clintonovi se usmívají od ucha k uchu, před bytem Epsteina na chodníku se ale objevil zašifrovaný vzkaz Game Over!

Anonymní organizace, která na internetu vystupuje pod zkratkou QAnon, odpálila dosud největší bombu v kauze Jeffreyho Epsteina. Již v neděli si začali lidé všímat, že médii uveřejněná fotografie z nemocnice na Manhattanu v New Yorku, má mnoho podezřelých znaků, především s ohledem na mrtvolu Jeffreyho Epsteina na vozíku. Jeho hlava zachycená na fotografii, kterou mainstreamová média získala prakticky obratem, totiž neodpovídá hlavě Jeffreyho Epsteina. Na internetu se objevilo hned několik videí, k jednomu jsem udělal české titulky a nejdete jej v úvodu tohoto článku. Titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Anthony Bourdain

Hlavní rozdíl spočívá v jiné fyziognomii ucha a nosu Jeffreyho Epsteina a mrtvoly zobrazené na voziku. Zatímco Jeffrey Epstein má rovný hřbet nosu z profilu, osoba na vozíku má zjevnou skobu. Stejně tak se liší struktura ucha. Mnoho lidí mělo pocit, že jde o tělo dvojníka, ale chyběl důkaz. Ten ovšem dnes přinesla tajemná organizace QAnon, která přinesla dnes šokující důkaz.

Jeffrey Epstein

Osoba ležící na vozíku na fotografii médií z nemocnice v New Yorku je americký šéfkuchař a postava z kuchařských reality show Anthony Bourdain, který ovšem zemřel už vloni 8. června 2018 ve Francii a shodou okolností příčinou jeho smrti byla rovněž prý sebevražda [1]. Organizace QAnon poskytla i další informace a odkazy o tomto podvrhu.

Podoba krále lolitkového impéria a šéfkuchaře z televize je neuvěřitelná!

Tělo Anthonyho Bourdaina nebylo nikdy pohřbeno, ale bylo uloženo v mrazícím boxu. Z těla byla odčerpána krev, protože dlouhodobé zmrazení těla spolu s krví by potrhalo žíly a cévy mrtvoly a po rozmrazení by tělo začalo téct jako cedník. Tělo herce reality show bylo takto uloženo zjevně právě za tím účelem, aby mohlo být použito jako dvojník mrtvoly Jeffreyho Epsteina. Celý podvrh málem vyšel a prošel, protože žádná fotografie se neměla na veřejnost dostat, alespoň to tak mělo být zařízeno.

Nahoře mrtvola Anthonyho Bourdaina, dole profil Jeffreyho Epsteina. Všimněte si tmavých skvrn na lících Bourdainovy mrtvoly, typický jev pro hluboce zmrazené tělo, proliferace zmrzlé krve v tkáni tváře.

Jenže fotografie mrtvoly na vozíku v nemocnici na Manhattanu se přesto dostala ven, možná úmyslně, a to právě proto, aby to mohlo prasknout. Jeffrey Epstein nesmí mluvit a bylo od počátku jasné, že se Deep State pokusí krále lolitového impéria odklidit do ústraní, aby byl klid. Otázkou je, proč zkrátka a jednoduše Jeffreyho Epsteina neoddělali už dříve? Důvod je poměrně jasný, Jeffrey Epstein si pořídil pojistku své beztrestnosti.

Epsteinova pojistka Dead Hand podle všeho zafungovala

Podle všeho má k dispozici nahrávky, videa, prostě obrazové záznamy vysokých státníků a obchodníků, jak se v jeho letadlech a létajících bordelech oddávají sexu s lolitkami. Pokud by se Epsteinovi něco stalo, byl by uvězněn, odsouzen, zmizel by, přestal by se hlásit, ozývat, potom by všechny tyto materiály po vypršení odpočítávání byly publikovány. Je to tzv. Dead Hand pojistka známá z dob mafie v USA ve 30. letech minulého století.

Originální fotografie mainstreamových médií z nemocnice na Manhattanu.

Bylo by naivní si myslet, že Jeffrey Epstein si tuto pojistku neopatřil, a proto se nemůžeme divit, že najednou vyplouvají na povrch důkazy, že jeho údajné tělo z nemocnice na fotografii patří americkému herci z francouzské reality show. Anthony Bourdain totiž žil ve Francii a natáčel pořady o francouzské kuchyni, kterou měl nejraději. Ve videu v úvodu článku uvidíte důkaz QAnon, který naprosto přesně dokazuje, že mrtvola na vozíku zobrazená na fotografii maisntreamových médií z nemocnice v New Yorku zachycuje Anthonyho Bourdaina a nikoliv Jeffreyho Epsteina. Musíme uznat, že jejich obličeje se doslova fantasticky podobají, a přesně o toto někdo usiloval, aby to vypadalo, že na vozíku leží Jeffrey Epstein.

XOXO Hillary + Bill

Po oznámení sebevraždy Jeffreyho Epsteina v sobotu minulý týden byly zachyceny fotografie Hillary a Billa Clintonových se širokými úsměvy a spokojeností, jenže přesně v tu dobu se před bytem Jeffreyho Epsteina na chodníku objevil modrou křídou napsaný zašifrovaný vzkaz: “XOXO Hillary + Bill” a je to jasné. XOXO je kryptografický odkaz na piškvorky, které se hrají pomocí koleček a křížků. XOXO je totiž výraz, který znamená “Game Over”, tedy konec hry pro Hillary a Billa Clintonovi.

Nápis na chodníku před bytem Jeffreyho Epsteina v New Yorku.

Na internetu najdete ale úplně jiné vysvětlení, že prý je to symbol pro lásku, objímání a pusinky. To je ovšem pořádné chucpe, protože XOXO symbolizuje stav před koncovkou v piškvorkách (Tic-Tac-Toe), čtyři znaky potom symbolizují dva výstřely (kroužky) a dvě úmrtí (křížky), jako čtyři písmena zakrývající “OVER”. O to více je zarážející, že Hillary si dala XOXO dokonce na svoji volební placku v roce 2016. Jak to říkal Pjakin? Éto děbily!

QAnon vs. Deep State

Je totiž zásadní otázkou, kdo dostal Jeffreyho Epsteina ven z vězení, jestli americký Deep State, anebo QAnon organizace, které se říká i jiným názvem “White Hats”, tedy bílé klobouky. Jsou to elitní policisté, vyšetřovatelé a detektivové, kteří v utajení rozkrývají činnost Deep State a Cabalu, což je skupina napojená na pedofily, satanisty, Satanovu synagogu a zejména osoby v organizaci Majestic 12 a procesy řízení, které přesahují rámec obecného chápáni.

Úsměvy v sobotou od ucha k uchu po oznámení smrti Jeffreyho Epsteina.

Společným volacím znakem White Hats a QAnon je zkratka WWG1WGA, což znamená “Where We Go 1 We Go All”, v překladu “Kam jdeme jeden, tam jdeme všichni” a je to odkaz na základní pravidlo dědičnosti v programovací analýze umělé inteligence [2]. Je to jeden z klíčových principů nekonečného rozvoje logických permutací v kvantovém poli. Proto se předpokládá a spekuluje, že centrálním analytickým útvarem QAnon není fyzická osoba, ale kvantový počítač. Odpovídaly by tomu mnohé náznaky, synchronicita příspěvků na Redditu, zvláštní uměle působící jazykové obraty v některých textech QAnon a další podivnosti.

Kdo stojí za tím, že Jeffrey Epstein byl vysvobozen z vězení?

Pokud za touto operací stojí QAnon, potom se Jeffrey Epstein nachází na místě, kde má spolupracovat a poskytnout všechny informace proti Deep State, proti Hillary Clinton, ale i proti britské královské rodině, která byla prokleta za své činy a nejvyšší mord v dějinách proti Kristu, při likvidaci rodiny cara Mikuláše II ve spolupráci se sionisty a Satanovou synagogou během Bolševické sionistické revoluce v Rusku v roce 1917. Není divu, že v centru Lolita Expressu se pohybují lidé napojení na rodinu Windsor, která ovšem pochází z Německa, původní jméno Windsorů je totiž Sachse-Coburg und Gotha, jméno Windsor začali používat v roce 1917 po Bolševické revoluci v Rusku.

Shromáždění Donalda Trumpa.

Pokud se podíváte na americký Deep State, zarazí vás jedna věc. Deep State je pupeční šňůrou propojený na vládní moc v Londýně a společně provádí operace, které jsou v rozporu se zájmy národů. Toto propojení je ukotveno na ose světového sionismu mezi New Yorkem a Londýnem. Jeffrey Epstein své aerolinky provozoval nejčastěji právě na trase z New Yorku do Londýna, lolitky plnil tužby bankéřům z Wall Street i z londýnského City. Jeffrey Epstein na všechny tyto lidi sbíral kompra a video nahrávky. A tyto nahrávky má teď k dispozici ten, kdo dostal Jeffreyho Epsteina z vězení. Pokud se o to postaral Deep State, kauzy proti Demokratické straně a proti Hillary a Billu Clintonovým skončí. Pokud ovšem byl Jeffrey Epstein odvezen z vězení díky vlivu QAnon, potom Donald Trump si právě zajistil volební prezidentské vítězství příští rok v listopadu.

Mrtvola Anthonyho Bourdaina ležela přes rok někde v mrazáku v New Yorku, aby umožnila sehrát úmrtí Jeffreyho Epsteina ve vězení

Jestli došlo k první nebo ke druhé variantě, to se nedozvíme hned, ale až nejdříve za rok, jakmile bude finišovat předvolební prezidentská kampaň. Může přijít obžaloba z ničeho nic na Hillary Clinton i jejího manžela Billa Clintona. Každopádně, celá operace s Jeffreyem Epsteinem byla připravena velmi důkladně a dlouho dopředu. Zmrazená mrtvola Anthonyho Bourdaina měla na fotografii jasné znaky zčernalých krevních skvrn na lících tváří, které se projevují u mrtvol v mrazácích. Krev z tváří totiž nelze snadno odčerpat, krev zůstává v jemných cévkách a po zamražení mrtvoly zbytek krve protrhá cévy a krev vystoupí do pokožky, takže se to projeví jako černé a tmavé skvrny na lících.

Rozkrýván ze strany QAnon vede nezadržitelně k odhalení a likvidaci Domu Sion, což je cílem Domu Yehuda, tedy Chasidů a jejich koňů, Donalda Trumpa a Vladimira Putina. Válka mezi ž a Ž na plné obrátky.

Ještě včera mainstreamová média plivala na alternativu, že prý šíří konspirace o mrtvole Jeffreyho Epsteina. No vida, uběhlo 24 hodin a QAnon přinesl důkaz, který prostě nejde zpochybnit. Samozřejmě, že majitelé mainstreamových listů a stanic nařídí svým novinářům, aby dál lhali a šířili dezinformace, ale když budete šířit tento článek z Aeronetu a video, lidé se dozvědí pravdu tak jako tak. Jeffrey Epstein je naživu, mrtvola na vozíku v nemocnici na Manhattanu patří již rok zesnulému Anthonymu Bourdainovi. To je realita a tím je to dané. Znovu se ukazuje, že rozdíl mezi konspirační teorií a realitou se zkracuje neuvěřitelným tempem. Dříve to trvalo roky, než se z konspirace stala realita, později jen měsíce, a dnes už to trvá doslova jen pár dní. Takže máme jeden vzkaz pro novináře: XOXO Mainstream + ČT!

Zdroj úvodního videa: [3]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
sudetenfranz
Návštěvník
sudetenfranz

kam letelo EPST letadlo 23.7. no kdo to vi
na tucnaky na Antarktidu ,volal mi jestli nechci s nim nez prej umre…
rikal vole uplne novej zivot tam dole , uplne dole chapete.. povidam ja vim ale tam dole vas amiky nemaj radi ten vas slavnej tajnej „High Jump“ a dostali jste tak na prdel..
nez zavesil posledni slova byla jakej amik snad zid . jestli maly nebo velky nevim .
https://flight-data.adsbexchange.com/map?icao=A0547F&date=2019-07-23
dobrou noc mile deti

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Skvely komentar od skveleho a unikatniho USaka, Paul Craig Roberts (byvaly sekretar a financnik napudrovaneho klauna Ronnie Reagana)
Dobre si precist svedectvi pracovnika vezeni, ktery videl nekoho ve vojenske kombineze vjet do dvora, a jak odstranili ziveho “Epstyna”. Nic noveho pod sluncem, to udelali uz pred takrka 67 lety se Slanskym-Salzmanem a 7 zidy. Aby se rozpoutala mezi jiz komunismem posedlymi gojimy ta echtova “antisemiticka” hysterie, a komunisticka propaganda opakovala do zblbnuti “byli zidovskeho puvodu, sioniste ..” aspon ze v te dobe komie media nerozdelovali na “Z”, ci “z”……
https://www.paulcraigroberts.org/2019/08/12/the-epstein-mystery/

r.m.
Návštěvník
r.m.

na chodníku před barákem vilného žida je ale napsáno XOXO + Hillary + Bill, to přeci mění význam XOXO Hillary + Bill je jiný, s přidaným + může proměnná xoxo znamenat Epstein + Hillary + Bill , nebo úplně jiného Mazlíka

fler
Návštěvník
fler

Ne, je tam přesně XOXO Hillary + Bill, jen to H je takové “rozjeté”, není to +.

fler
Návštěvník
fler

Na chodníku je XOXO Hillary + Bill.

Felix
Návštěvník
zeno
Návštěvník
zeno

Dobrý večer,

asi se něco děje, a snad k lepšímu, no, a ten vtip o tom , že rozdíl mezi konspirací a skutečností jsou tři roky se změnil na tři dny, a to je síla !!

Jinak, některé zdroje tvrdí, že byl agentem Mossadu a je v Izraeli, ne v US, zakže Ž či ž mají na spoustu politiků v půlce světa dobré kompro a zas si je můžou loutkovodit … což můj optimismus trošku zakaluje, asi tak

Zdeněk

Hruška
Návštěvník
Hruška

Jen chci vás chudáky upozornit, žádní Ž a ž neexistují, to je fantasmagorie místního antisemitského dobytka, co eistuje je Sanhedrin plně ovládaný aškenázima a pak aškenázi, kteří
je doslovně bez přemýšlení poslouchají, když se nejde někdo, kdo by zača přemýšlet a chtěl
něco jiného tak přijde ke slovu Mossad. Na západních webech se píše, že Epstajn byl vytvořen Mossadem a CIA.

.lak
Návštěvník
.lak

Aha, není to k “ofiko zdrojům státních strojků na neomylnost předsudečná nefracimórnost, holoto odrbaná žebravá rouhající se kacířská, drzá.

Igor Serevětev
Návštěvník
Igor Serevětev

Podpořte aktivní trolling Jana Sýkory na Idnes.cz !!!

Uno Universus
Návštěvník
Uno Universus

Kyvadlo Zivota se pomalu preklani na tu pozitivni stranu. Ti, kteri byli na te opacne, do te nove nechteji a drzi se te stare strany,ktera se rozpada. Neni jina moznost. Bud se rozpadnou zaroven s ni nebo vejit na tu novou pozitivni stranu,A protoze v zivote se plati za vse, za dobro i za zlo, musime vsichni zaplatit, za to, co jsme vzali. A ti, kdo penezmi valcili, od penez pojdou. Zustanou bez nich. Penize vyprodukovane na nestesti lidi, by se mely vratit k nim. PRotoze jim patri, protoze je vydelali a protoze je staly zivot. A tyto penize je budou doprovazet na pozitivni strane, protoze uz nebudou slouzit negativite, bo budou ocisteny od spatnosti, do kterych byly zatazeny. Az zustane bohac bez svych bohatstvi, prejde na stranu Zivota, Jeho stara osobnost umre, aby on mohl zit dal.

Hruška
Návštěvník
Hruška

Mýlíš se to je jen průběh Armagedonu, jenže to hlupáci nedokážete pochopit. A také v tom
hraje významnou roli americký super president super arija Donald Trump, jak píší na západě,
aškenázi otevírají porty pro negativní bytosti, démony a americký super president super arija Donald Trump jim je zavírá. Jedinnou pravdu co tu máte je Kabala.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Jen aby tyhle Bile Klobouky (White Hats) nebyly zase jenom nejakou odnozi Bilych prileb 🙁
Fullford ma zase “Spolecnost Bileho Draka” – a vypousti nekdy taky pekny pychoviny.
Je jasny ze cerna uz v tyhle zkurveny dobe moc netahne…

Facty
Návštěvník
Facty

White Hat je také výraz pro hackera který se nevěnuje kriminální činnosti. Resp. své znalosti a schopnosti používá ke zlepšení stávajícího stavu (v IT běžně odhalování chyb v systémech a jejich hlášení majiteli systému).
Odtud si myslím že je použitý výraz a vzhledem k polemice o původu QAnon si myslim že to nebude daleko od pravdy. 😊

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Společnost Bílého draka ! Název pro uzavřenou společnost elit vJaponsku spíše zázobaných starých rodin kteří dost rozhodují i ve vládě !

game-over
Návštěvník
game-over

Nechci do znalosti VK nijak michat, ale mohl by zverejnit odkud ziskal ideu, ze “XOXO” je v tic-tac-toe rovno “game over”? Pokud jsme v tic-tac-toe vitezili, byla to vzdy pouze kombinace “XXX” anebo “OOO” a nic jineho, v “piskvorkach” dokonce slo o kombinaci “XXXXX” respektive “OOOOO”. Game-over s kombinaci “XOXO” jsem zatim nikde nepotkal – takze mne to, odkud to vychazi, skutecne extremne zajima…

Hruška
Návštěvník
Hruška

Tic Tac Toe je moje celkem oblíbená německá skupin ženského repru. Hezký den ve fantasmagorii vám přeji.