WHO varovala před vypuknutím 3. celosvětové vlny Covid-19 a vyzvala de facto...

WHO varovala před vypuknutím 3. celosvětové vlny Covid-19 a vyzvala de facto k eliminaci letních dovolených! Globalisté chystají další uzávěry a lockdowny, ale tentokrát spojené s povinným očkováním, protože na špejle a testy se již hrát nebude! Známe podrobnosti! Nová vlna se položí za vinu neočkovaným osobám a spustí se proti nim mediální a placená kampaň v celé EU! Čeká nás covidová Kristalnacht a nové norimberské zákony namířené proti neočkovaným lidem? Vakcína se může už na podzim stát podmínkou pro opuštění bytu nebo domu!

WHO varovala před vypuknutím 3. celosvětové vlny Covid-19 a vyzvala de facto k eliminaci letních dovolených! Globalisté chystají další uzávěry a lockdowny, ale tentokrát spojené s povinným očkováním, protože na špejle a testy se již hrát nebude! Známe podrobnosti! Nová vlna se položí za vinu neočkovaným osobám a spustí se proti nim mediální a placená kampaň v celé EU! Čeká nás covidová Kristalnacht a nové norimberské zákony namířené proti neočkovaným lidem? Vakcína se může už na podzim stát podmínkou pro opuštění bytu nebo domu!

Ještě ani pořádně nezačaly dovolené a globalisté již přešli do útoku. Evropská sekce WHO totiž včera varovala [1], před bezprostřední hrozbou vypuknutí nové celosvětové a již 3. vlny koronaviru, a to v důsledku nové varianty viru Delta, který se prý šíří především kvůli cestování a lidem, kteří se rozhodli vycestovat na zahraniční dovolenou. Hysterická tisková konference byla hezkým divadelním představením, ovšem vtipné to nebylo. Naopak, ukazuje se, že globalisté už letos pospíchají natolik, že lidem ani nenechají čas na dokončení dovolených a už se uzavírají hranice, za běhu se mění podmínky vstupu na hranicích.

Chorvaté přes noc doslova změnili pravidla a na hranicích náhle vyžadují testy a certifikáty, majitelé chorvatský resortů o tom vůbec nevěděli, vláda je neinformovala, všichni se divili, co se to děje. Od 1. 7. 2021 vstoupil v platnost Green Pass vydaný Evropskou unií, ovšem podmínky jeho uplatňování a vyžadování měly zůstat individuálně na každé zemi EU. Zjevně nezůstaly.

Očkování lidí, kteří chtějí cestovat

Pokud nechápete, co tato vzniklá situace znamená, uvedu vás do obrazu. Globalisté se rozhodli, že použijí účastníky dovolených jako vzorek pro pozdější obvinění neočkovaných osob, že mohou za nárůst šíření Delta viru. Původní chorvatské rozhodnutí, že nebude po turistech nic moc a extra požadovat, přitáhlo do Chorvatska stovky tisíc neočkovaných osob. Byl to podraz, plánovaný kalech! Globalisté tento trik udělali schválně.

Tito lidé se tedy musí alespoň testovat a chorvatská vláda tak o těch lidech bude mít dokonalou početní a statistickou kontrolu. Následně v srpnu dojde k odstartování nové mediální kampaně, že začínají růst počty nemocných v nemocnicích v celé EU. A koncem srpna a na počátku září média uveřejní, že za novou vlnou stojí neočkované osoby, které počátkem léta vyrazily k moři. Osoby nebyly očkovány a z toho důsledku se všichni nakazili a došlo k vypuknutí 3. vlny.

Proti neočkovaným se chystají nové Norimberské zákony v celé EU

Počátkem září zasedne Rada Evropské komise a usnese se, že události z léta se už nemohou tolerovat, že není možné dovolit situaci, že neočkovaní budou způsobovat nové vlny, takže Evropská komise vydá směrnici, kterou se určí, že přes hranice mohou cestovat už jen očkované osoby, žádné a naprosto jiné. Už nebude stačit negativní antigenní test, ani nebudou stačit negativní PCR testy. Ani nebude stačit potvrzení o prodělání nemoci. Ne, nic z toho už vám nepomůže. Hranice už bude možné překračovat je s vakcínou a s covidovým pasem v mobilu. Už nebude žádné jiné volby.

V průběhu října bude klid, protože v ČR budou volby. Ale již v listopadu se v v celé EU a rovněž v ČR a na Slovensku rozjedou politické procesy vedoucí k uzákonění tzv. Evropské bezpečnostní reformy. Pokud jste o tom neslyšeli, je to novinka, kterou jsme dostali do redakce od našeho spolehlivého bruselského zdroje. Pod návrhem není nikdo podepsán, anebo je podepsán, ale v kopii, kterou jsme dostali do redakce, podpisy chybí.

Tohle bude vyžadováno pro cestu přes hranice, ale dost pravděpodobně v blízké době i pro opuštění bytu

Evropská bezpečnostní reforma má spočívat v tom, že vakcinace by se stala bezpečnostním protiteroristickým opatřením, neboť neočkované osoby by mohly být označeny za osoby… úmyslně šířící národním a evropským zájmům a evropské ekonomice nebezpečný virus. A taková činnost by byla označena za terorismus, anebo za napomáhání terorismu. Vyžadování očkování po obyvatelstvu by potom podle tohoto dokumentu mělo fungovat takto: Očkované osoby by se prokazovaly na všech veřejných i soukromých místech vakcinačními pasy.

Neočkované osoby by potom neměly status veřejného zdravotního pojištění, jejich pojištění by se změnilo na komerční s vyšším rizikem a vysokou finanční spoluúčastí. Všechny tyto neočkované osoby by nesměly opouštět své byty, domy, mohly by ale pracovat na dálku z domova. Osobám bez očkování by byly změněny nároky na poskytnutí hypoték jako osobám s vysokým rizikem náhlého úmrtí. Tyto osoby by de facto nikdy nedosáhly u bank na hypotéky, bez ohledu na to, jak vysoký příjem by měly. Neočkované osoby by nemohly navštěvovat univerzity, mohly by studovat jen dálkově z domova. Neočkované osoby by tak byly natrvalo izolovány a odříznuty od zbytku společnosti.

Neočkovaní budou obvinění za rozpoutání 3. vlny koronaviru a za stovky tisíc mrtvých v celé EU

Pokud by se osoba objevila na veřejnosti, byla by obviněna z páchání terorismu. Tohle přesně se chystá na podzim. A proč to takto chystají, to si musíme vysvětlit. Lidé se nechtějí dobrovolně očkovat v takové míře, jak si globalisté vykreslili. Takže musí lidi přinutit. Jenže, aby přinucení fungovalo, musí nejprve proběhnout záminka, musí proběhnout nové 11. září. A tou záminkou bude 3. vlna pandemie, která pozabíjí spoustu lidí, a dost možná i dětí. Veřejnost bude koncem září vztekem bez sebe, začnou přicházet informace o úmrtích školáků, předškolních dětí, bude se hrát na city a média spustí norimberskou mediální kanonádu proti neočkovaným osobám.

Začne docházet k útokům na neočkované lidi na ulici, budou probíhat pogromy na známé celebrity a na odpůrce očkování. A politici budou tlačeni k přijetí protiteroristických zákonů proti neočkovaným osobám. A společnost pod tlakem médií a zpráv o úmrtí lidí bude souhlasit s rozdělením společnosti podle apartheidového klíče na ty očkované s privilegii, a na teroristy, kteří svým neočkováním způsobili 3. vlnu koronaviru. Na podzim tak neočkovaní lidé budou vystavení útokům stejně jako Židé po Křišťálové noci.

Očkování dětí bylo již zahájeno v celé Evropě. Bez vakcíny je nepustí na podzim do škol

Přesně proto Chorvatsko dostalo podle všeho svoji roli v tomto plánu, jsem přesvědčen, že ta náhlá změna na hranicích je součástí tohoto projektu, který je popisovaný v dokumentu. Chorvatsko přitáhlo neočkované osoby jako lampa můry a ty budou zneužity k odpálení mohutně kampaně. Cinknuté testy potvrdí, že jsou pozitivní, až se vrátí, budou obvinění kolektivně z šíření mutace a média začnou tlačit na politiky, aby změnili protiteroristické zákony a toto chování označili za terorismus, tedy chování, kdy neočkovaný člověk se nenechá očkovat, protože nechce, a potom způsobí pandemii a novou vlnu. A tato definice nebude v rozporu ani s Ústavou. Pokud globalisté propojí neočkované osoby a nové vlny s pandemií, bude od toho jen krůček k tomu naroubovat tyto lidi do protiteroristických zákonů. Tak snadné to bude.

Politikům nezbyde nic jiného, než postavit neočkované  osoby mimo zákon a do trvalého vyloučení s designací teroristů

Mnozí z vás si myslí, že různí militantně naladění podporovatelé očkování a různí Flégrové okolo nich, že jsou prostě jen exoti, které nikdo nebere vážně, když všude vytrubují, že je třeba očkovat povinně a plošně, a kdo se nenechá, je potřeba ho zavřít, jako to už zavedli na Filipínách. Jenže to je omyl, to nejsou exoti, to jsou naopak velmi obratní vypouštěči pokusných balónů, jejichž frekvence vypouštění se v poslední době neustále zvyšuje. A to není náhoda. Oni zjišťují, jak se posouvají ve společnosti nálady. A jakmile budou neočkovaní obviněni ze způsobení nové vlny na podzim, která sem tam zabije i pár dětí, tak v tom okamžiku budou mít globalisté záminku a společenskou podporu pro reformu evropské bezpečnosti a pro změny protiteroristických zákonů.

Covidový pas pro překračování hranic v EU. Brzy i pro vstupování do obchodů, škol a na pracoviště

Nemyslete si, že to Chorvatsko dělá zadarmo. Je to součást plánu Velkého resetu. Jenom očkovaní budou smět jednoho dne překračovat hranice. Jenom očkovaní budou smět chodit do škol a do zaměstnání. Jenom očkovaní budou smět opustit byt. Kdo nebude očkovaný, bude uzavřený ve svém vlastním koncentráku. A když jej opustí bez dovolení, hordy očkovaných se na něj vrhnou a ihned ho nahlásí covidovému Gestapu. Globalisté tak potřebují novou vlnu a nové mrtvoly, které budou moci hodit na krk neočkovaným a tím proti nim zahájit hon a mohutnou kampaň.

Nejen o této situaci a vývoji budeme hovořit dnes od 19:15 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k posluchu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Teodor
Návštěvník
Teodor

Infikovani neockovani nemohou ockovane nakazit. Tak jaky je problem? Zemrit mohou jen neockovani. (ja se ockovat mRNA svinstvem nikdy nenecham). Jak dloho jsou injekce ucinne? (mRNA svinstvo neni vakcina). Zalezi na tom, jake mutace byly pri vyrobe vopichu pouzity. Ucinnost je mezi 0 a 2 mesici, po 2 mesicich klesne i v nejlepsim pripade pod 25%.

Ivča
Návštěvník
Ivča

To už stačí, ne? Kolik si toho necháme líbit?!
https://www.youtube.com/watch?v=deUsyvDRGBE&t=1150s

Fabia
Návštěvník
Fabia

To se jim nikdy nepovede odpůrců je mraky a i ti co se pořídili jsou pro svobodné rozhodování. Dále jak by řešili lidi co se nemohou jedovat ze zdravotních důvodů? A co ti co už jsou a nakazí se přes tu sračku?
Tohle divadlo tak přehnali že i ti věrní jsou již po roce na pochybách.

Co tedy bude následovat když to zkusí budou nepokoje, stávky, různé blokády, vznikne tlak na vlády aby bylo těmto lidem vyčleněno jistě území v Eu ale patrně i v USA atd.

Rozhodně dost lidí raději emigruje kamkoliv.
Někomu bouchnou saze a kukne pár vlastizradců což vzbudí další vlnu naděje.
A k těm hypotékám banky mají své hypa, vklady půjčky atd natolik posychrované že jim je úplně jedno když by dlužník odešel na věčnost. Nikdy nepujčuji 100% ceny nemovitostí. Po zabavení a dražbě si své i s úroky vždy ukradnou.

Ivča
Návštěvník
Ivča

No, nevím. Kéž byste měl pravdu. Ale většina lidí se chovají fakt jak stádo ovcí. Byla jsem si naprosto jistá, že až globalčici začnou sahat na naše děti, i to stádo se probudí. Už teď je cítit nevraživost na neočkované. Chtělo by to víc akcí. Polepit si auta, nápisy na rouškách, tričkách, nebo něco v tom smyslu. Začít nějak bojkotovat. Když začne pár statečných, věřím, že se budou přidávat další a další. Musíme si mezi sebou ukázat, že je nás hodně. Vždyť si s námi hrajou a dělají, co se jim zlíbí. Viz včera uzavření hranic se Slovenskem, atd. Demonstrace jsou málo. Pojďme něco vymyslet!

Lolo
Návštěvník
jezina
Návštěvník
jezina

Bůhví jak to je, mohou maskovat nedostatek zboží v postcovidové době, či cokoliv

Pendur
Návštěvník
Pendur

Americký odborník na infekčné choroby William Schaffner tvrdí, že „nezaočkovaní ľudi sú potenciálne továrne na varianty“. Téme sa venuje CNN. Podľa experta títo ľudia neohrozujú vo vyššej miere len vlastné zdravie, ale ak sa infikujú koronavírusom, sú rizikom pre každého.

„Čím je viac neočkovaných ľudí, tým má vírus viac príležitostí, aby sa rozmnožil,“ vysvetľuje Schaffner. Keď sa vírus rozmnožuje, mutuje a môžu tak vznikať jeho nové varianty.

Zdroj: https://edition.cnn.com/2021/07/03/health/unvaccinated-variant-factories/index.html

Už to začína 😀

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Pendur
jedinné co tady zdegenerovalo a zmutovalo jsou ti parchanti kteří tomuhle svinstvu posluhují v režiji těch kteří ho mají na svědomí. Proti těm je třeba bojovat.

wiKing
Návštěvník
wiKing

Další degenerát, jakýsi bioetik, se vyblil ZDE:
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/593529-bioetik-o-znevyhodneni-ockovanych-jednotlivec-sa-nemoze-spravat-ako-rozmaznane-decko/
Klade rovnítko mezi letecké teroristy a neočkované cestující. Tihle mudrující šmejdi by už měli konečně začít dostávat přes hubu a pazoury, dřív než bude pozdě. Protože na podzim to vypukne naplno:
https://dfens-cz.com/co-ceka-na-podzim-neockovane-vrahy/

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Vyzvracel z papulky své sračky, tak mu nasaďte respirator, ať zavře tu svou chordu.

QuoVadis
Návštěvník
QuoVadis

Cesti fotbaliste prohrali v zapase s Danskem o postup do Semifinale mistrovstvi Evropy 1:2, kdyz zapas zacal uz v 5. Minute velkou chybou rozhodciho, ktery misto jasneho odkopu od ceske branky rozhodl, ze Dansko bude kopat rohovy kop, ze ktereho se jim podarilo dat rychlou branku na 1:0

Hlavni rozhodci Björn Kuipers pochazi z Holandska, ktere cesti fotbaliste v osmifinale vyradili…
Samozrejme jen nahoda s holandskym rozhodcim a chybnym rozhodnuti hned na zacatku zapasu ?

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Hlavně že vypadli africký týmy ,Belgie Francie Holandsko a Švýcarsko.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Asi je bolela kolena z toho klekání. A pokud jsem periferním zrakem a levým okem dobře viděla, to není fotbal, to jsou starověké gladiátorské hry. Zatím se sice na konci utkání poražení nezabíjí, ale už o to usilují během hry.
Doba je velice drsná a vulgární. Lidi si kupují vstupenky na vraždy v přímém přenosu.
Už opravdu jen to porno pro děti ve škole.

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Máte defakto pravdu .Fotbal je pod kontrolu globalistů Anglistán je posledním klekajícím .

QuoVadis
Návštěvník
QuoVadis

Asi proto udelala UEFA vse pro to, aby Anglie Mistrovstvi Evropy vyhrala. Az na jeden zapas (proti Ukrajine v Rime) „smi“ Anglicane az do Finale hrat vsechny zapasy doma – v londynskem Wembley-stadionu, zrejme s 60.000 divaky.
Co je dovoleno Jovovi, neni dovoleno volovi…(Quod licet Iovi, non licet bovi)

Sivul
Návštěvník
Sivul

rika se tomu sport 🙂 vitejte v 21tem stoleti.

4fun
Návštěvník
4fun

Gretenism 🙂

comment image

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Naprostý souhlas. A to oni mají tady ten bordel ještě namontovaný na kolečkách. Takže když chcipne Elektro auto na cestě, tak dojedou a přes diesel-agregát, nabíjí přímo na cestě!!

4fun
Návštěvník
4fun

Covid je už trapnej …
… co třeba Ebolka? 🙂

https://www.ebolaoutbreakmap.com/listings/?ls=

Ebola Patients Arrive United States June 3, 2021
https://www.ebolaoutbreakmap.com/listings/ebola-new-york-2
Ebola exercise at the Medstar Washington Hospital Center.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Tak nějak záhadné se tam dostala ebola, asi na holubovi.

Aldo
Návštěvník
Aldo

Moskva dělá statistiku s rýmou….
——————————————-
Moskevská radnice postupuje stejně jako loni a znovu zavádí velmi a velmi inkluzivní sčítání Covid: jakýkoli respirační virus bude a priori započítán jako Covid, pokud se neprokáže opak. Presumpce viny v celé své kráse. Každý člověk je tedy nemocný… kdo ignoruje sám sebe, a to nejen v Moskvě.

Stroj potřebuje čerstvé maso, aby mohl udržovat statistiky v chodu. Jak jinak bychom mohli ospravedlnit povinné očkování a sociální segregaci na základě očkovacích kritérií, která začala v našich zemích?

Nepochybujme o tom, že posilování politicko-mediální hysterie, doplněné o vysoce hygienická opatření, jako je zákaz nemocniční péče pro neočkované osoby, s výjimkou naléhavých případů, přispěje ke zvýšení tlaku v populaci, která se do “covid-free” zón pro očkované osoby nehrne, ani se nenechá očkovat pod nátlakem. Na druhou stranu to bude mít negativní dopad na veřejné zdraví.

http://russiepolitics.blogspot.com/2021/07/covid-o-knock-moscou-fait-du-chiffre.html
————————————————————————————–

Setkání Vladimíra Putina s Klausem Schwabem v Moskvě, měsíc před vypuknutím pandemie. Schwab předal prezidentu RF svou knihu jako dar.

Schwabova návštěva u Putina v předvečer koronavirového útoku se neomezila na oficiálně zveřejněné zdvořilosti a darovanou knihu. Jisté je, že Putin byl během schůzky informován o blížící se pandemii a poučen o správném postupu během ní.
comment image

http://www.kremlin.ru/events/president/news/62145

https://www.youtube.com/watch?v=5jdq-cGBH3o

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Aldo
kurňa došel došel “novičok” nebo co? Jak to že ta svině Schwab ještě žije?

bokke123
Návštěvník
bokke123

Schwab je na “vyšší pozici” než Putin zdá se….

4news
Návštěvník
Jéňa
Návštěvník
Jéňa

https://gettr.com/user/officialdjt45
Account is suspended….
To si zablokoval Trump účet na své vlastní sociální síti?

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Možná chtěl jen změnit username
https://gettr.com/user/officialdjt_45