Washington se snaží vycouvat z kauzy Skripal? Rusko dostalo nabídku, že může...

Washington se snaží vycouvat z kauzy Skripal? Rusko dostalo nabídku, že může vrátit do USA svých 60 diplomatů! Ti, kteří z USA museli odejít, prý byli špioni! Americká ambasáda v Moskvě je podle informací paralyzována po odvetném vypovězení 60 amerických diplomatů z Moskvy! Nikulin neutíkal před policisty, ale před zdravotní sestrou s injekcí během vyšetření zdravotního stavu!

Washington se snaží vycouvat z kauzy Skripal? Rusko dostalo nabídku, že může vrátit do USA svých 60 diplomatů! Ti, kteří z USA museli odejít, prý byli špioni! Americká ambasáda v Moskvě je podle informací paralyzována po odvetném vypovězení 60 amerických diplomatů z Moskvy! Nikulin neutíkal před policisty, ale před zdravotní sestrou s injekcí během vyšetření zdravotního stavu!

Nekonečný seriál v kauze Sergeje Skripala a jeho otravy v Salisbury nebere konce a nabírá nečekané zvraty. Americké ministerstvo zahraničí včera uvedlo [1] pro agenturu AFP, že Moskva může znovu vyslat do USA svých 60 diplomatů, protože americká strana má prý za to, že jednotlivá velvyslanectví obou zemí nemohou správně fungovat pod dlouhodobě ukotvený počet diplomatů. Tento neuvěřitelný výrok a péče amerického ministerstva zahraničí o chod ruských ambasád v USA je dalším bizarním úkazem schizofrenického nastavení a dvoukolejnosti americké zahraniční politiky.

A výroky americké strany současně odhalují, o co konkrétně se jedná. Američany silně zasáhlo vypovězení 35 amerických diplomatů z Moskvy v roce 2016, ještě za vlády Baracka Obamy, který vyhostil z USA stejný počet ruských diplomatů po prezidentských volbách v listopadu 2016. Jenže, zatímco USA vyhostily tehdy ruské diplomaty z různých konzulátů Ruské federace na území USA, Moskva vyhostila v odvetě pouze americké diplomaty z americké ambasády v Moskvě.

Ruská ambasáda ve Washingtonu, D.C.

Další desítky amerických diplomatů opustí řady amerického diplomatického sboru v Moskvě v těchto dnech, a to už začíná být obrovský problém pro chod amerického velvyslanectví. Většina amerických špionů s diplomatickým krytím funguje v Moskvě, protože Moskva je centrálním nervovým bodem Ruské federace, z hlediska mocenských procesů nemají v Rusku ostatní města pro Američany prakticky žádný význam. Neuvěřitelné výroky amerického ministerstva zahraničí, které nabízí Rusku opětovné obsazení 60 diplomatických míst v USA, je vedeno snahou americké administrativy o to, aby stejně tak i Moskva recipročně umožnila návrat amerických diplomatů na americkou ambasádu v Moskvě, protože ta je podle posledních informací sérií diplomatických expulzí už zcela paralyzována. Systém vzájemného vyhazování diplomatů může fungovat jen do určité chvíle, než reciproční odvety začnou ohrožovat chod amerických konzulátů v Rusku.

Vláda zatáhla vydáním Nikulina Českou republiku do vnitropolitického boje v USA, Nikulinovi chtěli v nemocnici opět píchat injekce s neznámou látkou

Na těchto zmatených krocích americké administrativy je možné vidět totální rozštěpení zahraniční politiky Spojených států. Američtí neoconi se snaží de facto vyvolat konflikt s Ruskou federací, zatímco skupina lidí okolo amerického prezidenta Donalda Trumpa se snaží o přesný opak. Schizofrenní vyznění tohoto mocenského boje potom podtrhuje vydání údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina z Prahy do USA, který se má stát zbraní a municí proti Donaldu Trumpovi. Nejde o nic jiného, než o podíl vlád Andreje Babiše a přímou zodpovědnost Roberta Pelikána za to, že vydáním Jevgenije Nikulina zatáhli Českou republiku do vnitropolitického boje v USA. Skandál mamutích rozměrů, kdy Česká republika vydala do USA žadatele o azyl, kdy jeho azylové řízení v ČR stále ještě probíhá, je nehorázné porušení a pošlapání lidských práv, ze kterého by měl ministr spravedlnosti vyvodit osobní zodpovědnost a měl by odstoupit ze své ministerské funkce. Jevgenij Nikulin se prý včera pokusil o útěk, ale jedná se o další dezinformaci ze serveru Bloomberg, kterou ochotně převzala česká mainstreamová fake news média.

Kopie zatykače na Jevgenije Nikulina.

Jevgenij Nikulin byl v San Francisku totiž převezen k lékařskému vyšetření jeho zdravotního stavu, ale během této procedury došlo ke konfliktu. Podle exkluzivních informací naší redakce z okolí ruského zastupitelství se zdravotní sestra pokusila Jevgeniji NIkulinovi vpíchnout injekci s neznámým obsahem. Nemocniční personál odmítl Jevgeniji Nikulinovi vysvětlit, na jakém základě a proti jeho vůli má nemocniční personál právo mu píchat injekce. Jevgenij Nikulin dostal panický strach a pokusil se podle našich informací před sestrou s injekční stříkačkou utéct.

Bloomberg následně přinesl dezinformaci, že prý se Jevgenij Nikulin pokusil o útěk, ale ve skutečnosti se pouze bránil vpíchnutí injekce s neznámým obsahem. Americká policie dnes odmítla ruskému velvyslanectví podat vysvětlení, k čemu a za jakým účelem byl ruský občan převezen do nemocnice za účelem nitrožilního podání neznámé látky. Právní zástupce Jevgenije Nikulina v USA podal žádost o vysvětlení, proč nebyl o převozu svého klienta do nemocnice informován.

Robert Pelikán nese podle ruských právníků osobní zodpovědnost za další osud a zdraví Jevgenije Nikulina v USA, Česká republika porušila chartu o ochraně žadatelů o azyl

Obavy a strach Jevgenije Nikulina jsou oprávněné, protože podávání injekcí proti své vůli zažil už v Praze v Bohnicích, kam byl po svém zadržení v říjnu 2016 převezen na několik dnů. O jeho pobytu v Bohnicích jsme přinesli informaci zde. Podávání injekcí je v USA poměrně častá praxe u zadržených osob, policie tím přenáší zodpovědnosti na nemocniční personál. Obvykle jde o podávání látek, které mají sedativní účinky, aby člověk byl v klidu a u soudu mlčel, nemluvil, působil klidně a nevstupoval do řeči a nevznášel námitky. V případě Nikulina jde o to, aby k soudu přivedli zfetovanou a zdrogovanou loutku, která odkýve všechno.

Znovu zde chci zdůraznit, že Robert Pelikán nese osobní zodpovědnost za všechno, co se Jevgeniji Nikulinovi v USA stane a Rusové mají dobrou paměť a neodpouštějí. Samozřejmě, že přichází v úvahu výměna, např. výměna Jevgenije Nikulina za Edward Snowdena. Jenže taková výměna by nic nezměnila na tom, že Česká republika pošlapala lidská práva a mezinárodní konvence tím, že vydala do USA žadatele o azyl ve chvíli, kdy je osoba stále v ochranném režimu azylového řízení v ČR. Rusové jsou přesvědčeni, že Česko tím porušilo mezinárodní chartu ochrany žadatelů o azyl.

Robert Pelikán, ministr spravedlnosti ČR.

O tom, co se děje s Jevgenijem Nikulinem právě teď v USA, přineseme exkluzivní článek zítra. Nicméně reakce amerického ministerstva zahraničí ve vztahu k diplomatům ukazuje, v jaké zoufalé situaci se americká moc nachází. Kroky proti ruským diplomatům se v recipročních odvetách odráží jako míček ode zdi a poškozují naopak zájmy americké moci, která přichází o provozní personál své klíčové ambasády v Moskvě, která je centrem operací ruského neziskového sektoru, který pracuje proti vládě a proti Vladimiru Putinovi.

Nikdo přece nemůže být tak naivní, aby si myslel, že Rusové neví, o co Američanům ve skutečnosti jde. Potřebují totiž doplnit stavy diplomatů v Moskvě, kterých už v této chvíli mají Američané opravdu nedostatek. Od úterý došlo na americké ambasádě v Moskvě k uzavření dvou oddělení pro styk s veřejností, bylo uzavřeno i dětské centrum provozované při Americkém centru v Moskvě, oddělení obchodní komory zkrátilo provozní dobu jenom na středu dopoledne. Není proto divu, že najednou z amerického ministerstva zahraničí přichází překvapivé výroky.

Američanům začínají v Rusku chybět diplomaté, Washington tak honem rychle zařazuje zpátečku

Agentura AFP k tomu uvedla následující: “Rusko může požádat o akreditaci více diplomatů, kteří by nahradili údajné špehy, kteří byli vyhoštěni ze Spojených států,” uvedl v pátek úředník ministerstva zahraničí. Tento týden, v reakci na údajný pokus o vraždu ruského dvojitého agenta v Británii nervovým plynem, se Washington připojil ke skupině západních spojenců tím, že vyhnal více než 150 “podezřelých” důstojníků zpravodajských služeb s napojením na ruské mise v USA. Celkově bylo na seznamu uvedeno 48 údajných ruských činitelů pracujících pod diplomatickým krytím v USA, a to spolu s “rukojmími” v ruské misi OSN v New Yorku.

Ruský konzulát v Seattlu bude také uzavřen, ale celková velikost ruské diplomatické stopy ve Spojených státech se možná nezmění, protože vyloučený personál by mohl být nahrazen. “Spojené státy vyhnaly 48 ruských zpravodajských důstojníků, ale nepožadují, aby ruská bilaterální mise snížila svůj celkový počet zaměstnanců”, řekl mluvčí ministerstva zahraničních věcí agentuře AFP. “Ruská vláda si může ve své dvoustranné misi svobodně požádat o akreditaci na uvolněná místa. Žádosti o novou diplomatickou akreditaci budou přezkoumány případ od případu,” uvedl mluvčí.

Nové americké velvyslanectví v Moskvě.

Americký úředník uvedl, že nikdo z americké administrativy nepožadoval, aby byl počet ruských diplomatů ve Washingtonu snížen – jako to udělal Kreml, když bývalý americký prezident Barack Obama vyhnal 35 ruských diplomatů z USA koncem roku 2016. “Proto chápeme, že Spojené státy mohou požádat o nové diplomatické pracovníky, aby obsadili posty diplomatů v Moskvě, kteří byli odtamtud vyloučeni,” řekl mluvčí. Prezident Donald Trump se často zdráhal kritizovat Vladimíra Putina a předminulý týden mu volal k jeho nejnovějšímu znovuzvolení, uvedla AFP.

Znovu se tak ukazuje, že americká zahraniční politika je plná schizmatických postojů, které jsou velmi nebezpečné, a to především pro spojence USA. Zatímco projevy a akty nepřátelství mezi velmocemi jsou systémovou hrou dvou rovnocenných hráčů, malé státy a role jejich podpindos politiků může vyústit v dlouhodobé škody. Rusové nezapomenou, že konkrétní osoby v české vládě ohrozili ruského občana tím, že ho vydali do USA ve chvíli, kdy byl stále pod ochranou mezinárodní charty a žádal v ČR o azyl. Nikulin bude s největší pravděpodobností zpravodajsky vytěžen v politickém boji o moc ve Washingtonu, a to znamená, že Česká republika tímto krokem vstoupila do vnitropolitické bitvy v USA mezi Donaldem Trumpem a americkými neocony. Jak nebezpečné zapojení to je, to snad není třeba zdůrazňovat. Paradoxně to může zhoršit vztahy ČR nikoliv s Ruskem, ale právě se Spojenými státy. Protože pokud opravdu bude Jevgenij Nikulin využit k útoku proti Donaldu Trumpovi, tak ten to spočítá Praze i s úroky. Tuší vůbec Robert Pelikán, do jaké nebezpečné hry zatáhl Českou republiku?

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jintrovert
Návštěvník
jintrovert

Tak vnitropolitický boj zuří snad všude že..,ale usáci se zas střelili do vlastní nohy tj ☺ Nikulina je mi celkem líto…

johanz
Návštěvník
johanz

Tak tomu bych i věřil…Nikulin neutíkal před policisty, ale před zdravotní sestrou s injekcí během vyšetření zdravotního stavu!

r.m.
Návštěvník
r.m.

čím dál na východ a jihovýchod, tím častěji je pomsta za smrt člena rodiny jistá, být Robertkem Pelikánem býval bych se stal zamyšleným až zádumčivým

kikina
Návštěvník
kikina

dej si facku hochu a pak přemýšlej co to píšeš za svinstva

M.C.
Návštěvník
M.C.

Proč, Robertek se už zamyslel a zadumal:
https://www.novinky.cz/domaci/468453-v-politice-koncim-oznamil-pelikan.html
Ani to dlouho netrvalo. Co mu kdo slíbil se nedozvíme, ale není to potřeba.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Pocitam ze prvni obeti bude sam Paul Ryan. Spinavou praci uz udelal. Po nem to muze byt Pelikan. Pokud jde o Nikulina, jak vyplynulo z poradu Jaromira Soukupa, tak mne dost zarazi jeho chovani v minulosti. Lezl do site LinkedIn (kam se nejspis i zaregistroval), pouzival microsoftacky Skype a ani se neobtezoval zapnout si proxy. Tak se prece nechova profesionalni hacker.

M.C.
Návštěvník
M.C.

On to taky nebyl profík, ale trouba, který se nechal při podobné činnosti přistihnout už v Rusku a zdrhnul k nám a spoléhal se, že ho do Ruska nevydáme.
No nevydali jsme, aspoň v tom se nezmýlil.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Já tipuju osu pokračování příběhu v pořadí Pelikán – Ryan. Pomstít vrahy svých rodinných příslušníků se sice ve Střední jevropě nepraktikuje, ale Nikulin není ze střední Evropy.)))
A do Ameriky se lítá a vízum je problematický, my jsme blíž.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/220078-odhalil-zeman-tajenou-pravdu-ryan-skonci-mysli-si-republikani-duvodem-ma-byt-vnitropoliticky-boj/
Komu to cesti skokani roku vlezli…kamsi ☺? Ryan, ano, ten jak si prijel do CR pro Nikulina, bude podle americkych republikanu koncit. Chacha, Stropnicky, mas konzultace se Zemanem, tak se od nej take neco nauc ☺. Kdyby blbost nadnasela, tak se cesti rektalni alpiniste ve vlade a parlamentu budou vznaset, jako holubicky ?

Hanka
Návštěvník
Hanka

Ambasáda USA hledá nové cenzory, předpokládám, že jako první se bude hlásit pornoprostitut Janda: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Americke-velvyslanectvi-vypisuje-granty-na-boj-s-dezinformacemi-Prednost-maji-ti-kteri-uz-drive-bojovali-530983

na-co
Návštěvník
na-co

“Otec je zdravý, mě už propouštějí”, odhalila dcera Skripalja lži Londýna
Z rozhovoru je zřejmé, že Julie Skripaljová sama Victorii telefonovala. Říká, že telefon jí nepatří, že je to dočasné číslo, a trvá na tom, že ji teď není možné odvézt z Velké Británie.

“Sama víš, jaká je teď situace, říká Julie Victorii. “Neboj se, všichni jsme v pořádku. Už mě propustí, otec je také zdravý, teď odpočívá”.

Julie Skripaljová trvá na tom, že nikdo teď Victorii vízum nedá, aby mohla jet do Londýna. Teď ti ho určitě nedají. A později se možná něco změní, dodává Julie.

“Nic nenapravitelného se nestalo”, znovu dodává dcera Sergeje Skripalja, “všichni žijí”.

Dodejme, že moderátoři pořadu 60 minut zdůraznili, že zatím nemohou potvrdit autentičnost záznamu. Mají pouze ujištění Victorie Skripaljové, která sama požádala, aby byl telefonický rozhovor zveřejněn.
http://www.novarepublika.cz/2018/04/otec-je-zdravy-me-uz-propousteji.html

Osobně Julii Skripalové přeju šťastný návrat do Ruska a pokud možno v plném zdraví…. Čím dříve opustí Británii tím lépe…..

Iva
Návštěvník
Iva

Souhlas a zejména s poslední větou. Oni ti Angličany jsou schopni je skutečně zabít, aby podpořili svou verzi – např by to mohli vyhlásit za opožděné účinky bojového plynu Novičoku …

Vítězslav Crha
Návštěvník
Vítězslav Crha

No byl bych rád,kdyby jste měla pravdu,ale jedna věc mi vrtá hlavou a to,jak se později Skripalovi chovají a jak telefonovala dcera domů. Myslím si, že byly vtaženi pod nějakou záminkou a nebo za peníze do sraček zpravodajské služby CI 5, která potřebovala pro USA vykouzlit protiruský mezinárodní skandál i když se to tak jak uváděla média nestalo. Dnes by Mayová raději podržela i praseti,jen aby to šlo vzít zpět. Anglie si naopak velice pohoršila ve světové diplomacii a neustále přibývá dalších důkazů,že vše byla lež. Po zásahu chem. látky s chem.provazcem Novičok nelze v žádném případě přežít a přes to vlak nejede. Západ se diplomaticky zbláznil a lítá od zdi ke zdi. Šílená finanční krize se blíží a blíží a nejde to zastavit. O tom bych mohl napsat knihu,protože se vyznám. Je mi líto,jak se svět řítí do kelu a to zcela dobrovolně.

na-co
Návštěvník
na-co

Londýn horečně hledá potvrzení svého nepodloženého postoje v případu Skripala, prohlásil ministr zahraničí RF Sergej Lavrov v komentáři zpráv v britských médiích o údajné výrobě v Saratovské oblasti látky A-234, kterou mohl být otráven bývalý plukovník GRU Sergej Skripal.

Britská média dříve oznámila, že chemická látka A-234 byla, prý, vyrobena na objektu Šichany (Saratovská oblast).

„Dozvěděli-li se tento měsíc nebo včera o jistém saratovském podniku, svědčí to znovu o tom, že se každý den horečně snaží najít nějaká nová potvrzení pro svůj naprosto nepodložený postoj,” řekl ministr novinářům.

V britském Salisbury byl 4. března otráven bývalý plukovník GRU Sergej Skripal, který pracoval pro britské tajné služby, a jeho dcera Julie. Britská strana tvrdí, že otrávení látkou A-234 má na svědomí ruský stát, Rusko toto obvinění kategoricky popírá.
https://cz.sputniknews.com/politika/201804067104700-lavrov-vyroba-novicok-rusko/

na-co
Návštěvník
na-co

Radek Rozvoral: Nařknout prezidenta ČR z velezrady v případu novičok je nehoráznou obludností!
http://www.spd.cz/novinky/radek-rozvoral-narknout-prezidenta-cr-z-velezrady-v-pripadu-novicok-je-nehoraznou-obludnosti
Vyjádření některých politiků z takzvaného Demokratického bloku na adresu prezidenta Miloše Zemana s tím, že se dopustil velezrady, když dle svých zákonných pravomocí pověřil BIS pátráním po novičoku v ČR, jsou nehoráznou obludností.

Poslanec Jan Farský (STAN) napsal na Twitteru: „Zeman pověřil BIS pátráním po novičoku. Aktivně se tak zapojil do šíření ruských dezinformací. Ohrožuje tak bezpečnost České republiky.“ Následně ještě pro Radiožurnál doplnil, že hnutí Starostové a nezávislí zváží podání ústavní žaloby pro velezdradu na prezidenta Miloše Zemana, a to kvůli jeho postoji v kauze Skripal a údajnému výskytu látky novičok na území Česka.

Tyto výroky zazněly v souvislostí otrávením dvojitého agenta Sergeje Skripala v Británii. Postoj k útoku na bývalého agenta Sergeje Skripala, kvůli němuž byli z Velké Británie vyhoštěni ruští diplomaté, rozdělil i premiéra v demisi Andreje Babiše a prezidenta Miloše Zemana. Zatímco Babiš se rozhodl přidat k několika evropským státům a vypověděl tři ruské diplomaty z Česka. Prezident Zeman je v hodnocení kauzy zdrženlivější a zcela správně a profesionálně k této kauze přistupuje. Navrhuje, ať Británie nabídne konkrétní důkazy a na základě jejich vyhodnocení by zvolil další postup. S tímto jeho tvrzením zcela souhlasí naše hnutí SPD. Z tohoto důvodu prezident požádal BIS (má právo úkolovat BIS), aby byly prověřeny signály na základě článku v Lidových novinách ze dne 23. března k této kauze.

Následně se k výrokům předsedy poslaneckého klubu STAN Farského přidali i další politici jako např. Gazdík (STAN), ten dokonce napsal, že se prezident pohybuje na hranici vlastizrady, Pospíšil (TOP 09), Němcová (ODS) a poukazují na to, že se prezident Zeman velezrady dopustil.

Na výroky těchto politiků trefně reagoval prezident Zeman v televizním pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov a přirovnal tato tvrzení s odkazem na americký film (1959), „Myš, která řve“.

Odborné upřesnění na tyto výroky, směřující proti panu prezidentovi: Osobní působnost se vztahuje na výjimky z působnosti trestního zákona, které jsou odůvodněné osobním postavením pachatele. Mezi osoby vyňaté z působnosti trestního zákona patří i funkce prezidenta republiky (čl. 65 Ústavy), kterého nelze trestně stíhat. Trestní stíhání pro trestné činy spáchané prezidentem republiky po dobu výkonu jeho funkce je navždy vyloučeno. Může být postižen jen tzv. delikt velezrady (odpovědnost ústavněprávní), projednává se před Ústavním soudem na základě obžaloby Senátu (delikt velezrady je vymezen zákonem č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu České republiky, zde se upravuje i způsob řízení). Nejedná se o trestný čin, tzv. sankce je mimo systém trestů obsažený v trestním zákoníku.

Co dodat na závěr? Název příspěvku hovoří za vše.

DuchyXP
Návštěvník
DuchyXP

Jen at to udelaj senatori. Nic nepriblizi zruseni senatu tak moc, jak tohle.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Co dodat závěrem? Že to je pitomost, ale prezident se taky vůbec Nevyznamenal! Vlastně Neudělal Vůbec Nic… Nebo aspoň to není vidět, prostě Soukupovi řekl, že… no, je to podle mě zbabělec. 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Farský, svině přihřátá, připisuju tě na seznam.

Iva
Návštěvník
Iva

Prosím – všimněte si těch jmen!!! Jsou to pořád ta samá jména, ti samí zrádcovští šmejdi – Farský, Gazdík, Němcová, přidá se Štetina, Pospíšil, pak pornokrál Janda … a další stokrát ověření “skalní” bojovníci za tu jedinou správnou demokracii – totiž tu jejich – volby vyhrát nikdo z nich neumí, ale řvát, štvát a plivat nenávist – na to jsou přeborníci.
Skoro se mi chce začít toužit po nových volbách, ať se téhle svoloče už zbavíme.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Na-co, jak lze odborně upřesnit jednání kousků, jako Farského , Gazdíka (STAN), Pospíšila (TOP 09), Němcové (ODS), Pelikán (ANO), Bělobrádek, Herman, Stropnický, a dalších podobných, ve vztahu k České Republice, jejím občanům, a jejich zájmům ?;-)
Činnost Poslance nejenom proti smyslu Slibu, který složil, ale dokonce proti zájmům Republiky, její Suverenity a Svrchovanosti, a v zájmu cizí moci!, není Vlastizradou a Velezradou?

evika
Návštěvník
evika

+ Šabatová, Jourová…všichni kolidují s naší Ústavou ČR..

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Samozrejme, Eviko, seznam je dlouhy…

na-co
Návštěvník
na-co

Bývalý plukovník GRU Sergej Skripal už není v kritickém stavu, uvádí agentura Reuters s odvoláním na nemocnici v Salisbury.

Podle agentury Press Association „Sergej Skripal dobře reaguje na léčbu”.

V britském Salisbury byl 4. března otráven bývalý pracovník GRU Sergej Skripal, který byl odsouzen za špionáž ve prospěch Velké Británie, a jeho dcera Julie. Celá tato událost vyvolala velký mezinárodní skandál. Londýn tvrdí, že za otravou Skripalových látkou A-234, kterou britské orgány nazývají novičokem, stojí ruský stát. Moskva toto obvinění kategoricky odmítá.
https://cz.sputniknews.com/svet/201804067104934-sergej-skripal-stav/

konzerva
Návštěvník
konzerva

Rekaktoři novinek asi viděli….skripala… v redakci maj asi dobrý fet… https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/468407-stav-otraveneho-skripala-se-zacal-rychle-zlepsovat.html

Axel
Návštěvník
Axel

To je zázrak jak v Lurdech. 🙂 🙂 🙂

M.C.
Návštěvník
M.C.

Možná i větší. Na začátku jim všichni prorokovali hroznou smrt nebo doživotní koma a najednou mohou telefonovat a komunikují naprosto normálně.
Ale kdoví, co za tím je, sestřenice prý nemohla poznat Juliin hlas.