Vzkaz Evropanům (Reportáž, České titulky)

Vzkaz Evropanům (Reportáž, České titulky)

V souboji dobra a zla se láme chléb a jako vždycky v dějinách,  opět je důležité si vybrat správnou stranu. Kdysi bych si myslela, že video je jen propaganda. Dnes v něm vidím další potvrzení toho, co si už dlouho myslím – že totiž po podmanění si, rozkradení a zadlužení států Evropy v roce 1989 stylem “Kdysi tanky, dnes banky”, se Majdanem pokračuje směrem dál na Východ a na Rusko. A stačilo nepodepsat vstup do EU a Ukrajina je ve stavu: “Co nezvládly banky, to zařídí tanky”  (USA daly na Majdan 5 miliard dolarů). Na Ukrajině se odehrává střet dobra a zla, doslova střet civilizací a tento vzkaz by si Evropané, ten budoucí “jeden národ”, měli poslechnout.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Johne418
Návštěvník
Johne418

Hello to all, the contents existing at this site are in fact remarkable for people knowledge, well, keep up the nice work fellows.

Tomáš
Návštěvník
Tomáš

Lidi já nevím.Dosud jsem četl pouze to co se psalo na Novinkách tak mi to co tu píšete přijde jako z jiného světa….A ještě víc jsem zmatený z toho videa…Vím jen to,že nic není černobílé…Je mi dost jasné,že amerika má svou ekonomiku postavenou na výrobě zbraní a není tedy náhoda,že od druhé světové války,(která je vytáhla z hospodářské krize) se angažují v konfliktech po celé planetě…..Ale ,že by pouze oni měli vinu za válku na Ukrajině tomu nevěřím….Pro Rusko je Ukrajina jakýsi nárazník mezi nimi a NATO.Navíc Ukrajina vždy byla zemědělskou velmocí,která zásobovala Rusko obilím…Je tedy logické,že tam nechtějí přijít o svůj vliv….Když došlo ke svržení Janukovyče a jeho party,(která zcela podléhala přáním Moskvy) došlo díky volbám k odtržení Krymu…Když to šlo na Krymu proč by to nemělo platit o celé Ukrajině pokud by si to její obyvatelé skutečně přáli….Třeba se pletu,ale první kdo vytáhl zbraně byli separatisté….Proč by to proboha dělali???Proč ohrožují životy občanů právě těch pro rusky nakloněných oblastí místo diplomatického a demokratického řešení při,kterém nikdo nezemře….Nedává mi to smysl….Smysl by to mělo pokud by větší část země odmítal být nadále pod ruským vlivem a oni by neměli šanci získat moc demokraticky….Tak se pokusili za podpory Ruska (i kdyby pouze materiální) odtrhnout,alespoň východní část Ukrajiny se zbraněmi v ruce….Tím by Rusku zůstal ten pomyslný a na oko neutrální nárazník…..

Podle mě nese Rusko stejnou vinu jako západní svět na tom co se na Ukrajině děje…..Netoužím nikomu vyvracet jeho názory jen se snažím dobrat k pravdě vlastní hlavou a ne tím co kdo napíše nebo řekne,ale jelikož do zákulisí evropské ani Ruské politiky nevidím je to těžké….

Fanda
Návštěvník
Fanda

Nevěřící Tomáš otevřel oči, to je dobře. Čti a hledej pravdu svou. http://www.otvoroci.com/sk-cz.html

trodas
Návštěvník
trodas

Chudáci bombardovaní fašisty se pletou – nepřijde (alespoň mně) to vraždění vzdálené a statistické. Problém je, že naši politruci se nás neptají, co mají dělat a uvalují sankce na Rusko (které neinvestovalo přes 5 miliard do změny režimu na Ukrajině, jako to udělaly USA:
http://www.youtube.com/watch?v=eaR1_an9CnQ ), jenž si jen vzalo zpět, po demokratickém hlasování lidí, svůj Krym.

Poradce Obamy, Zbigniew Brzezinského, uvedl k Ukrajině toto: “Bez Ukrajiny přestává být Rusko impériem, zatímco s Ukrajinou – nejdříve podplacenou a pak podrobenou – se v impérium mění automaticky…” Podle něj je nový světový řád, pod nadvládou Spojených států, vytvářen proti Rusku a na střepech Ruska. Ukrajina je západní základnou pro zabránění obnovení Sovětského svazu.”
http://www.strategic-culture.org/pview/2013/12/17/what-west-wants-from-ukraine-enthralled-by-paradigm-offered-by-brzezinski-i.html

Takže víme, o co jde.