Vzkaz europoslanci Štetinovi, který si zřejmě přeje válku s Ruskou federací

Vzkaz europoslanci Štetinovi, který si zřejmě přeje válku s Ruskou federací

Vzkaz europoslanci Štetinovi, který si zřejmě přeje válku s Ruskou federací

Pane europoslanče Štětino,

Vy neustále mluvíte o tom, že jsme ve válce s Ruskem, což v žádném případě není pravda. Ruská federace není ve válce se žádnou zemí na světě. Z vašeho neustálého vyjadřování na adresu Ruska, nejen já usuzuji, že si přejete, aby NATO vyhlásilo válku Rusku. Zemi, která dlouhá léta zaručovala stabilitu a mír v Evropě.

Jste si vědom toho, co by se stalo, kdyby opravdu došlo na plošnou válku v Evropě? Opravdu chcete, aby třetí světová válka byla tou poslední? Chcete vehnat český národ do války a tím ho vyhladit?

Stetina.jpg
Jaromír Štětina

Vy si vůbec neuvědomujete, co svým chováním způsobujete na půdě Evropského parlamentu, ale i v České republice! Češi chtějí mír, stabilitu a prosperitu v Evropě. Nechtějí válčit v další nesmyslné válce.

A už vůbec není možné, abyste označoval chování prezidenta České republiky Miloše Zemana za zrádcovské. Miloš Zeman jedná vždy v zájmu České republiky. Na druhou stranu, od vypuknutí ukrajinské problematiky vidíme, kdo jakým zájmům slouží. Vidíme, kdo silně lobuje za české a kdo za americké zájmy. Pokud označujete jednání prezidenta Miloše Zemana za zrádcovské, tak jste na velkém omylu. Bylo by správné a pravdivé ukázat prstem na jiné politiky!

Nechceme válku, ale chceme žít v míru!

Bohužel, politici jako jste vy, pane europoslanče Štětino, chtějí náš národ vehnat do války, což se v žádném případě nesmí stát. Za žádných okolností!

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jen pravdu
Návštěvník
Jen pravdu

Štětina je jen pomatenec, tzv. převlíkač kabátu, a takové je třeba odhalovat aby občané věděli, kdo škodí ČR, ale i na takové šmejdy dojde, souhlas s Pavelkou,,,

Pavelka
Návštěvník
Pavelka

Kdyby se jednou stalo, že příští revoluce smete všechny české zrádce, a ja uvidím toho Štětinovce viset na způsob Musoliniho na Václaváku, bude to nejšťastnější den v mém životě.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Když se les kácí, létají třísky.

Bohužel to by mohlo dopadnout i tak, že potenciálně mohou být jakoukoliv revolucí ohroženi všichni včetně Vás. A revoluce často přivede k moci bezcharakterní jedince daleko horší, než co ve společnosti bylo před tím. Vemte si příklad z ukrajiny. Tam chtěli svrhnout zkorumpovaného Janukoviče, ale dnes už si není životem jistý žádný člověk v této zemi.

Daleko lepší je pouze odstavit danou osobu od možnosti vládnout, pokud porušila nějaké platné zákony této země, tak ji odsoudit a pokud ne, tak nechat zbytek na jejím osudu – podobně jako S. Gross.

Frank
Návštěvník
Frank

Takovým zmetkům, jako je Štětina nemá smysl psát a posílat vzkazy, ale mlátit po tlamě od rána do večera. Štětina je ten nejhorší lidský odpad.

Jar-Jar
Návštěvník
Jar-Jar

Otázkou je, či by bol “hrdina” pán Štetina taký rádioaktívny aj v prvej línií s puškou v ruke.

marmaris
Návštěvník
marmaris

Násoska Štětina patří do psychiatrické léčeby. To ani není možný, co za odpad se dostane do vysokých politických pozic.

Dudo
Návštěvník
Dudo

Je nemorálne používať morálku na nemorálnych ľudí.

Insider
Návštěvník
Insider

Agent CIA Štětina bude souzen za vlastizradu na českém národu s trestem nejvyšším.