VÝZVA: Kukláči ze sobotní demonstrace bez maskování! Kdo je zná? Ozvěte se...

VÝZVA: Kukláči ze sobotní demonstrace bez maskování! Kdo je zná? Ozvěte se nám!

VÝZVA: Kukláči ze sobotní demonstrace bez maskování! Kdo je zná? Ozvěte se nám!

Naše redakce před okamžikem obdržela od jednoho z našich čtenářů fotografii ze sobotní demonstrace Antify v Praze, o které jsme psali zde, která zachycuje “nácky” v době ještě předtím, než je začal koordinovat policejní dirigent v hnědé bundě. Fotografie pochází ve skutečnost z videa, které jsme již ve zmíněném článku uveřejnili. Jde o momentový záběr. “Náckové” totiž v tu chvíli ještě nemají na rukách rukavice a ani jeden z nich ještě nemá na sobě kuklu.

Kuklaci nahore bez.jpg
Foto z demonstrace Antify 6. února 2016 – Údajní náckové před zamaskováním

Z analýzy záběru lze identifikovat několik tváří, které by mohli lidé identifikovat. Znáte je někdo? Pokud ano, ozvěte se prosím naší redakci. Rozkrytí pozadí této velmi pravděpodobné policejní provokace je v zájmu všech lidí, kterým není lhostejné, co se v České republice děje a jak se manipuluje s veřejným míněním.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Káros
Návštěvník
Káros

Chlap nalevo v kroužku je senátor Doubrava..

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Stále netrpělivě čekám na zprávu, jak byli přítomnými členy POLICIE IDENTIFIKOVÁNI, a potrestáni ti účastníci demonstrace, kteří byli zahaleni.
Ani identifikace, ani pořádková pokuta, ani nic jiného nebylo ani zmíněno!
Není to náhodou POCHYBENÍ ze strany policie? NE-LI NEPLNĚNÍ POVINNOSTI ?
Že by POLICIE NEKONALA, a nikomu z jejich nadřízených – kontrolních orgánů (vzestupně až po premiera) by to NEVADILO ???
Přítomní policisté EVIDENTNĚ NEKONALI ve věci IDENTIFIKACE ZAHALENÝCH ÚČASTNÍKŮ DEMONSTRACE.
Tím spíše, že TITO ZAKUKLENCI ohrožovali životy a zdraví ostatních neozbrojených účastníků demonstrace tyčemi a dlažebními kostkami!
A PŘÍTOMNÁ POLICIE NIC NEKONALA!

KAZATEL-MT24-ZJ13,12
Návštěvník
KAZATEL-MT24-ZJ13,12

Vypatralo se že to nejsou policaiti ale chuligens kteři se podileli aji s Pravym Sektorem na zabijeni Ukrajincu nekteri pred 2 lety a plus se tam bavil s provokaterama Europoslanec Štětina než se to rozjelo když si stopnete video v čase 1:04 tak ho uvidíte
http://www.antifa.cz/content/policejni-provokace-nebo-blamaz-konspiratoru

petr
Návštěvník
petr

Nevím kde je pravda ,ale např. s tou dlažební kostkou je mě to podezřelé.
1) 3:44 nevypadá to jako dopad opravdové dlažební kostky
2) čt přesně v čase před dopadem této kostky udělala střih
3) čt několikrát ukázala jak jeden kukláč drží onu kostku

Doktor
Návštěvník
Doktor

Včera 15.2. 2016 v pořadu Reportéři ČT mimo jiné byl zveřejněn i tenhle článek (v souvislosti s tím, že jde o ,,proruský web” ). To ponechávám stranou. Pan Wolner vyzval policii, aby ztotožnila zamaskované útočníky. Na obrazovce se mihl tento článek s krátkým momentem první fotografie. Pokud tedy pan Wolner apeloval na ztotožnění útočníků, proč ČT nezveřejnila druhou fotografii s odkrytými tvářemi?
Na to už si každý může odpovědět sám.

Krpál
Návštěvník
Krpál

Špinavá propaganda ČT o událostech 6.2.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10117034229-168-hodin/216452801100214

Za to jednou Fridrichová dostane provaz, nebo zeď.

bez jména, sorry
Návštěvník
bez jména, sorry

Vlevo na fotografii v černobílé bundě s černou kapucí je David Havlík z České televize.

Rumpálek
Návštěvník
Rumpálek

Ano,

je to opravdu David Havlík z Havloidní ČT, počítačová analýza viditelné části obličeje a především tvaru nosu to potvrdila:

http://www.ceskatelevize.cz/lide/david-havlik/

Všimněte si v onom videu, jak sebou v čase 0.39-0.40 kromě chuligánů zakrývající si obličeje zděšeně trhne a odvrátí se skupinka civilně vypadajících občanů ihned po zmerčení cizí kamery. Jsou to všechno zaměstnanci ČT a domlouvají si s “neonacisty” to divadlo. Kdo zná ty další, ať sem napíše jejich jména, ať je možné na ně podat trestní oznámení. Toto je minimálně na okamžité odvolání ředitele ČT! Jde o jasnou snahu o protidemokratickou manipulaci s veřejným míněním a psal jsem to tady už před týdnem, že šlo pouze o ideově správné záběry pro ČT. Kliniku “Sítě revolučních buněk” později zapálila tajná služba, nebo podobně a nikoli tito najatí herci, chuligáni Slavie.

Bohužel Anonym
Návštěvník
Bohužel Anonym

Až do tohoto článku jsem zčásti věřil že, tento portál nechce za každou cenu zajímavost a bulvár, ale že jde o sdělení informací tak jak je možné je sehnat a jejich hodnocení a validitu a pravdu v ní si každý musí najít sám. Bohužel zjišťuji, že jde o to za každou cenu jít proti proudu a to nehledě na fakta a skutečnost. Na této demonstraci jsem byl a některé účastníky znám. Pravda je holá a stručná. Policista který komunikuje s davem jako jediný rozpoznal nebezpečí které vzniklo zcela náhodně a to špatným načasováním průvodu. Prostě se sluníčkové ovečky moc vlekly a tak se stalo to že v určitém čase se potkaly dva proudy, které se potkat vůbec neměli. Ten policista tam domlouval těm zamaskovaným fotbalovým fanouškům, kteří na tuto demonstraci chodí za jediným účelem tak jako na fotbal, a první máj a na 17 listopad. Mít možnost hodit si lahví a tyčí a pak utíkat a v hospodě si o tom moc povídat a dělat ramena jak jsou drsní a silní a zkrátka pro tyhle mladé primitivy je to jen forma adrenalinového sportu. To že shodnou náhod jeden z těch blbu vleze do budovy která patří policii je jen úsměvná náhoda. Všichni hledáte konspirační teorii a přitom vám všem uniká surová pravda. Nebýt těch policistů v čepicích a toho detektiva z kriminálky kterej do nich hustil at se na to vykašlou tak by se to tam pobilo jak v ringu. Když už by někdo chtěl vytvářet činnost o které spekulujete tak by to nedělal tak to veřejně a hloupě. Je mi líto že to musím napsat ale ten portál tímto článkem ztratil čtenáře. Mne !! hodně štěstí !!

Montisan
Návštěvník
Montisan

Toje blbost. včera jsem viděl tu hnusnou lhavou reportáž Čt a nestíhal jsem čumět na ty “sluníčkáře”! To oni napadli zamaskovanou skupinu, ta se jen zoufale bránila ústupem§ nemaskovanej xindl navíc měl jasně rozpoznatelné vlajky anarchokomunismu )příčně rudočerné). s těma není žádná prča§ Takže šlo o policejní provokaci. Policajt si vzal na povel skupinu spřízněných neonacistů, aby vyprovokovali anarchokomanče k útoku a oni je pak mohli obvinit. kdo to nedávno řekl ůpolicie je na naší straněů, Bartoš nebo konvička,

Amus
Návštěvník
Amus

Jakou máte hodnost?:-)

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

1) Řečeno selským rozumem: Pravděpodobnější je varianta AE. 2) Proč tito stateční hoši neztotožnili alespoň 1 aktéra tohoto představení, zvláště když to mají v popisu práce? To by mohl být konec všem konspiračním teoriím, potažmo i nepřípustného chování na demonstracích. Pokud bude PČR jako dosud pouze “přihlížet a oddělovat”, budeme se o podobných kauzách bavit v lepším případě i za 10 let. V tom horším toto rychle vyřeší ŠPECH (ŠariaPoliceEuropeCHalifat) pomocí AK.

poručík
Návštěvník
poručík

minimálně poručík :)))

A.C.A.B.
Návštěvník
A.C.A.B.

A ty jsi neonacista, nebo fízl? Nebo je to to samé?

Alena
Návštěvník
Alena

No evidentně tu zde komentují i nějací hoši z MV.

Strawberry
Návštěvník
Strawberry

No prostě kriminalista se snažil dehonestovat demonstranty proti islámu zinscenovaným útokem pro kamery České televize. Zodpovědnost nese Sobotkova vláda a premiér Sobotka by měl s okamžitou platností rezignovat. Klausův Hájek dnes kvičí na protiproudu, že “muž v hnědé bundě” je prý Šlachtův tajný policista. Že by Šlachta tak hluboko klesl? Určitě ne a Šlachtův útvar jde po Langerovi (ODS). Expozitury ÚOOZ se nacházejí v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Teplicích, Hradci Králové, Brně, Ostravě.