Vysílá rádio Moskva… z Kladna!

Vysílá rádio Moskva… z Kladna!

Vysílá rádio Moskva… z Kladna!

Je tu opět ten den, na který se těší většina lidí, z principu samotné podstaty, že končí rachota a člověk má před sebou dva dny víkendové rachoty na chalupě, na baráku anebo úklid bytu. Jak nám dnes napsal jeden z pomahačů a hlídačů obecního blaha v ČR, vysíláme prý každý pátek na Svobodném rádiu naše štvavé a rozvratné postoje ve skutečnosti z Moskvy a kolik prý nám za to platí. To je překvapení i pro nás. Dovolím si proto odpovědět. Ano, vysíláme z Moskvy. Každý pátek naložíme naše operativce z kladenského studia do nákladního Antonova a letecky přepravíme do Moskvy.

Tam už obvykle čeká delegace a přímo na ranveji na skládacím stole s rudým ubrusem jsou vyrovnané stakany vodky, které všichni do sebe kopnou, aby mohli vůbec do éteru, protože ve střízlivém stavu by přece nikdo ty hnusné věci proti NATO, Bruselu, NWO a multikulti, o kterých VK a redaktoři rádia pravidelně hovoří, nemohl nikdy vyslovit, to dá rozum. Ke konci vysílání už se ani nesmí kouřit ve studiu, protože koncentrace alkoholových výparů v okolí kondenzátorových mikrofonů je tak vysoká, že by mohlo dojít k explozi, jako už několikrát v minulosti, když bylo vysílání pořadů s našim šéfredaktorem VK přerušeno, s velmi průhlednou výmluvou na bouřku, výpadek proudu nebo technické problémy. Ano, byli jsme odhaleni!

Dnešní vysílání od 19:00 hodin snad proběhne v pořádku. Případné cinkání skleniček, zvuky povalených prázdných lahví od vodky válejících se pod stolem a tiché povely důstojníků a poradců FSB, pokud proniknou do vysílání, neberte na zřetel. Zachovejte klid a pusťte si dnes večer od 19:00 rádio.

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vedoucí Většího Kolotoče
Návštěvník
Vedoucí Většího Kolotoče

Na to, abyste dostali peníze (a instrukce) z Ruska tam fakt nemusíte lítat každý pátek na pár stakanů vodky. Jestli už používáte takové argumenty, tak právě došlo ke snížení serioznosti tohoto pofidérního média z 1% na úctyhodných 0%. Jo a BTW je mi jedno, že toto nezveřejníte (racionální argumenty v rozporu s vašimi názory tradičně nezveřejňujete), toto je vzkaz pro autory. 😉

Otir
Návštěvník
Otir

Já jsem to vyřešil aspoň tak, že vysílání si poslechnu ze záznamu i když o pár dnů později a ty telefonáty, které se mně nelíbí rovnou přeskakuji jako reklamy v televizi.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Admine, máte bod. Velmi vtipně podaná pozvánka! Četla jsem ji sice až teď, ale výborně jsem se pobavila. 🙂

Nonick
Návštěvník
Nonick

tak ted byla diskuze opravdu vyzivna. Dale jsem si vsiml toho mlaskani pana kapala do mikrofonu. To delaji starsi lidi, ze porad jakoby prezvykuji a mlaskaji, kdyz nemluvi. Kapal do toho jeste taky funi. Ve sluchatkach bych to nedal.
Diskuzi jsem nevydrzel, jak se tam 3 prekrikovali.
Porad nedokazi pochopit- asi uz ani VK, ze kdyz to volajici nevydrzi a zavesi, tak ze se nic nedeje, protoze za 5 sekund nejpozdeji zavola DALSI. Asi to chce zvlastni druh inteligence, kterej zadnej z nich nema. Ja zas nevim to, co VK. Ale myslel jsem, ze to co vim ja vi kazdej. Asi ne no. Jsem rad, ze uz to hadani a blby reci nemuze vydrzet vice lidi.

Mimochodem kapal je stejnej jak politici-ti maji taky volice u zadku- aspon vi, ze neni o nic lepsi. Jede si porad svoje. Muzete mu to rikat 100x

adio radio
Návštěvník
adio radio

Bohuzel se porad stal, alespon pro mne, neposlouchatelny. Pulku zarizne pan Kapal, druhou odpali posluchaci se svymi “dotazy”. Tohle neni radost poslouchat, dlouho jsem to vydrzel ze slusnosti a jiste povinnosti vuci AE. Ovsem dale to uz nejde, svoje jsem si odpracoval, “news” mutuji v biblickou rozpravu, pak je ovsem lepsi si rovnou pustit Radio Vaticana.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Za komoušu to byl jiný ADRENALIN https://www.youtube.com/watch?v=2gw0Px3NqeM Ted tam vlítne KOMERCE,upocenci na kolech a je po další panenské přírodě http://www.novinky.cz/vase-zpravy/stredocesky-kraj/pribram/1153-35588-chko-brdy-uz-chysta-nove-trasy-pro-cyklisty-i-pesi.html

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Materialista KOKOŠKA Na Perštíně jich u sebe ubytoval DESET…Již se po týdnu usilovné dřiny se naučili TREFOVAT do WC mísy…Pak přijde inženýrská oddysea na plzenské fakultě..Dva z nich budou poradci v TOP 9.. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vypada-trochu-jako-Matej-Hollan-vede-nejvetsi-neziskovku-na-vitani-uprchliku-a-ted-se-chysta-expandovat-i-do-CR-Pres-noviny-nam-proto-posila-ostre-kazani-419565

bantustan czechia
Návštěvník
bantustan czechia

Vždy mne tady v diskuzi bavil xerox…Ted exceluje na levanetu jako vždy propagátor nějaké firmy Alzasoft.
TAM prorostoval fest toho pana Kapala a cely ten vysílač…Hezké poctenicko.

Nonick
Návštěvník
Nonick

co jsem pletes porad ALZU ? Nechapu. Ani ho jsem nikdy nevidel napsat neco o zelenym ufonovi. Pises to vsude mozne a nechapu proc to delas ??

Spider
Návštěvník
Spider

Náhodou, podle mne (nejen) v Kladně žije spousta lidí, která (ať už z jakéhokoli důvodu….třeba frustrace) miluje Rusko a “PANA PREZIDENTA ruské federace” zcela zdarma, i bez FSB.

Shimi
Návštěvník
Shimi

No, jak to říci, ono je to v podstatě každý pátek stejné. První část v pořádku, tam není v podstatě co vytknout, ale druhá část diváckých dotazů je naprostá katastrofa. Sorry, že to takto musím napsat, ale nemůžu jinak. Ať to hlavně SR nebere jako nějaký útok, ale jako konstruktivní kritiku. Ostatně toto téma se řeší po každém pátečním vysílání, takže to není náhoda a nějaký výkřik do tmy. Posluchačům se tento formát nelíbí a SR s tím evidentně nechce nic dělat. Potom je ale otázka, pro koho vysílají? Pro sebe? To asi těžko, že? Takže pokud se shodneme, že pro posluchače, tak by v tom případě měli brát ohled na jejich názor. A mimochodem je ti stejní posluchači i platí. Po dnešní skoro 15minutové “hádce” mezi panem Kapalem a posluchačem o pomocnících VB, kde jeden mluvil o koze a druhý o voze, jsem měl 100 chutí přenos vypnout a jít dělat něco smysluplnějšího. A obdivuji Vedoucího, že podobné excesy vydrží. Zkuste se zamyslet nad tím, jestli by nebylo lepší nahradit telefonní a skypeové hovory mailem. Prostě by posluchači svůj dotaz poslali na mail studia, moderátor by je pokládal Vedoucímu a ten by odpovídal. Jednoduché, rychlé, přehledné, atd. A v konečném důsledku by se dostalo na mnohem více lidí. Takhle tam zavolá paní Lenka a i když jí každý pátek moderátor poučí, že má položit pouze JEDEN dotaz, tak ona to za těch x měsíců pořád nedokáže pochopit, asi má v hlavě slámu nebo já nevím, a zahltí linku na x minut. To je neuvěřitelné.

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Navrhuji posílat dotazy formou diskuze. S předstihem se na Aeronetu ohlásí témata, třebas 24hod předem a poté budou posluchači podávat dotazy, které budou veřejné jako tato diskuze. Ostatní čtenáři je budou moci hodnotit tlačítkem “LIKE”. Dotazy s největším počtem Like budou nejrelevantnější pro zodpovězení.
Posluchač bude mít čas si promyslet přesnou formulaci dotazu, odpadne tréma hovořit realtime do éteru, zmatenost či „sezení si na vedení“. Vysílání se tímto dostane na mnohem vyšší úroveň a už to nebude připomínat kolektivní sezení na psychiatrii, ze které mají zpravodajci BIS záchvaty smíchu. Hlasování je nutné pojistit i proti zneužití. Dobrovolníci placení z neziskovek, můžou celou pracovní dobu ovlivňovat hlasování. Opakované klikání na “New identity” TORu a poté na tlačítko “Like” na Aeronetu, by byla čistá prácička s kafíčkem i nožkama na stole.

aabb
Návštěvník
aabb

I kdyby se jim tam neproducírovali telefonující notoričtí tlachaví maniaci, stačí sám Kapal, aby to celé zažvanil a zaplácal svým chrchlavým tónem a vzteklým egem.
Pokud jde o ty stakany v redakci – Kapalovi se skutečně často plete jazyk, nejspíš o přestávkách když mohutně šlukuje chemické svinstvo z cigaret to ještě prokládá panáčky.

Martin Dukát SR
Návštěvník
Martin Dukát SR

Redakce Svobodné rádia bude vždy přeferovat telefonické a a hlasové Skype hovory, před e-maily. Rovněž i na formě a obsahu nic nebudeme měnit… Věříme že Vás náš postoj potěšil, a vážíme si toho že ho nepokrytě oceňujete v pozitvním slova smyslu a hluboce oceňujete naší práci…. Ještě jednou velice děkujeme za vaší velkou přízeň…. Vždy nás vaše diskuze potěší

aabb
Návštěvník
aabb

Pane Dukát, ráčejí si laskavě všimnout, že jich tu nikdo přímo neoslovil, dělají jako by byli u nich na jejich cenzurovaném schmoozu – což jaksi nejsou.

Shimi
Návštěvník
Shimi

Pane Dukáte, váš sarkasmus mě zvedá ze židle. Ostatně jako všechny vaše odpovědi na toto téma v minulosti. Je až zarážející, co si dovolíte k vašim posluchačům. Kdyby to byl čistě váš projekt, za vaše peníze, tak neřeknu ani popel. Ale to není tento případ, že? Takže tak jak jsem psal o obdivu k Vedoucímu, tak stejně obdivuji posluchače SR, že vám toto jednání trpí. Protože kdybych vám já osobně poslal nějaký peníz a vy byste mi potom na moji objektivní kritiku napsal něco ve smyslu máš smůlu panáčku, my si to tady budeme dělat po svém a jestli se ti to nelíbí, tak běž jinam, tak bych osobně navštívil vaše studio a dal vám pár facek. Zamyslete se nad sebou a nad svým jednáním.

aabb
Návštěvník
aabb

“Věříme že Vás náš postoj potěšil, a vážíme si toho že ho nepokrytě oceňujete v pozitvním slova smyslu a hluboce oceňujete naší práci…. Ještě jednou velice děkujeme za vaší velkou přízeň…. Vždy nás vaše diskuze potěší”
– Když tohle p. Dukát v daném kontextu napíše – podepsal si potvrzenku hovadství – ale hovado nechápe že je hovado. A nejen hovadství si vystavil, i blbství.

albatros
Návštěvník
albatros

Prdlajs. Formát telefonický diskuze je normální, protože samozřejmě nikdy se nedostane na všechny. Pan Kapal není zvyknutej na větší telefonickej frmol a proto ho vyzvánění lidí ve frontě znervozňuje. Bylo by potřeba vypnout zvukové vyzvánění a nechat telefon na tichý režim, to je jediná moje připomínka.
Infovojna na slovenském SV byla telefonicky vedena ještě v širším rozmezí a telefonující zůstavali na drátě mnohem dýl než tady a nikomu to nevadilo a samozřejmě taky se na spoustu lidí prostě nedostalo. Představa, že lze bleskově telegraficky odbavit všechny telefony je nejen mylná, ale taky extrémně nudná, protože volající nemá potom šanci ani rozvinout svoji myšlenku a dotazy sou pak ploché a nudné.

Shimi
Návštěvník
Shimi

albatros: Telefonický formát je naprosto normální, ale to neplatí v případě SR. Protože, jak sám dobře uvádíte, v případě SR se to zvrhne v telefonní diskuzi a to je něco úplně jiného. Telefonický formát nemá sloužit k sáhodlouhé diskuzi a rozvíjení myšlenek, jak se mylně domníváte, ale k pouhému položení dotazu a zavěšení. Už to konečně pochopte. Diskuzi ať si posluchač vede třeba konkrétně zde, proto tady ta diskuze je. Tady se může vyřádit a rozvíjet myšlenky jak je libo a nebude blokovat linku a nutit ostatní posluchače k poslechu nesmyslných hádek, které do pořadu vůbec nepatří.

albatros
Návštěvník
albatros

To je ale pouze váš osobní názor. Telefonní diskuze, kdy volající pouze položí jednovětný stručný dotaz jsou nudné a okrádají nás posluchače o názory jiných posluchačů. Kdyby například Kapal vypnul toho pána co od začátku trval na tom, že bezpečnostní dobrovolník je na nic a postupnou diskuzí došli k tomu, že opravdu tomu tak je, tak bychom se to z pořadu s panem VK nedozvěděli, protože VK o tom nevěděl vůbec nic. To je jeden malej příklad, do pořadu může teoreticky zavolat člověk co pracuje na ministerstvu a bude chtít sdělit své poznatky. Tak ho vypnete? Je pouze na rozvaze moderátora jak dlouho si kterého člověka ponechá na drátě. Omezovat dopředu formát názorů a otázek je nesmysl.

Shimi
Návštěvník
Shimi

albatros: Není to pouze můj osobní názor, ale i oficiální stanovisko samotného SR!! Jestli jste si nevšiml, tak každý pátek před začátkem druhé části moderátor poučuje posluchače, že mají zavolat, položit dotaz a zavěsit. Nebo to minimálně udělá v průběhu, tak jako včera. To, že se to moderátorům vždy vymkne z rukou je věc jiná a právě na to upozorňuju a nejen já. Samozřejmě na tom mají svůj podíl i samotní posluchači, např. legendární paní Lenka, kteří počáteční apel jaksi nereflektují a mají neutuchající touhu sdělit svůj názor ostatním posluchačům v přímém přenosu.

albatros
Návštěvník
albatros

Píšete: “Posluchačům se tento formát nelíbí a SR s tím evidentně nechce nic dělat. Potom je ale otázka, pro koho vysílají?”

Takže za 1. určitě nemluvíte za všechny posluchače, protože za mě teda ne.
2. Stěžujete si na SR a zároveň na posluchače aneb všichni jsou hrozní jenom já sem letadlo.
3. Já s formátem telefonní části nemám problém, ani Slováci neměli problém, ale vy ste pomalu na prášky.

Stěžovat si určitě můžete, ale určitě nemluvíte za všechny posluchače. Co se týká Lenky, tak je sice ukecaná, ale většinou k věci, takže já z toho na prášky nijak nejsem. Naopak se ptá logicky, když například otázku chemtrails položila jak panu VK, tak panu Doležalovi a určitě slyšela i názor pana Kapala. Já sem to slyšel taky a proto vím, že názory všech 3 pánů na chemtrails jsou částečně odlišné a já si podle toho můžu udělat názor na tyto pány, alespoň co se týká chemtrails.

Když to shrnu, tak váš požadavek na diskuzi ve stylu BAF = HAF další je pro mě nudný a primitivní. Takže příště nemluvte za posluchače, ale za sebe.

Bear
Návštěvník
Bear

Souhlas, s nekonečnými projevy paní Lenky by se mělo něco udělat.