Výročí 17. listopadu naruší cílené provokace organizované největší neziskovkou v Evropě!

Výročí 17. listopadu naruší cílené provokace organizované největší neziskovkou v Evropě!

Výročí 17. listopadu naruší cílené provokace organizované největší neziskovkou v Evropě!

Redakce AE News dnes byla v předstihu seznámena s programem několika závažných provokací, které se chystají v Praze k výročí 17. listopadu. Po loňské nepovedené akci s červenými kartami, která byla po manažerské stránce natolik nezvládnutá, že způsobila odhalení celého organizačního pozadí ze strany americké ambasády v Praze, se letos chystá nový koncept. V Praze proběhnou provokační akce s cílem vyvolání následného procesu vedoucího k zákazu mimoparlamentních stran a hnutí, které v ČR vystupují proti migraci!

Do Prahy se totiž podle našich exluzivních informací chystají elitní operátoři nebezpečné a podivné německé organizace Mensch Mensch Mensch e.V.i.G., což je německý provozovatel serveru Flüchtlinge Willkommen, anglicky Refugees Welcome [1]. To je původem dánská neziskovka s jednou osobou, která před několika měsíci začala zakládat národní pobočky Refugees Welcome v celé Evropě. Představitelem této podivné a donedávna neznámé neziskovky je Michala C. Bendixen. Pokud se podíváte na její osobní web [2], asi vám hned nedojde, o koho jde. Sluníčková paní, která chce sluníčkový svět? Původní profesí paní Bendixen je grafický design, ale o to více překvapí, že stojí v čele nejbohatší a nejtajemnější (co se týče zdrojů financování) neziskovky v celé Evropě.

739533.png
Uprchlíci, vítejte! Původem dánská neziskovka, dnes největší NGO kolos v Evropě…

Refugees Welcome z Dánska začala již počátkem léta budovat organizační struktury (NGO outposty) v Itálii a v Řecku, kde se poprvé začala objevovat loga této organizace ještě v době zcela neznámé, kdy uprchlická krize nebyla krizí, ale pouze několik stovek migrantů připlouvalo na lodích. Organizace již tehdy zajišťovala nákupy stanů, proviantu a v Německu a Rakousku obstarávala ubytovací prostory pro migranty.

Jedna neziskovka vládne všem

Profil paní Bendixen na LinkedIN [3] končí podivně v roce 2014. Po tomto datu nic, mrtvo. Není v něm žádná zmínka o práci pro neziskové organizace, kromě aktivit v jistém programu pro zákaz kouření. Jak je možné, že se v roce 2015 stala z ničeho nic nejmocnější a nejlépe financovanou neziskovkou v Evropě?

Její profil na Twitteru [4] začíná tento rok dnem 18 . března 2015. Před tímto datem na internetu neexistuje. Profil na Facebooku nemá (její jmenovkyně sice ano, ale to je zřejmě jiná osoba), minimálně se nám ho nepodařilo najít, na rozdíl od Twitteru. Paní Bendixen napsala počátkem srpna do listu The Guardian výzvu, proč by mělo Dánsko přijmout uprchlíky [5][6]. Od tohoto data se začala dánská značka “Refugees Welcome” objevovat po celé Evropě, s obrovským logistickým a marketingovým zázemím a koordinací, kterou by nezvládly ani ty nejagresivnější neziskovky v ČR.

bendixen.jpg
Michala C. Bendixen, jednatelka Refugees Welcome

Situace, kdy do nejvyšších kruhů, médií a politiky se dostávají neziskovky, za kterými stojí jeden člověk s neznámým původem a profesí, která nemá s NGO aktivitami nic společného, je více. Např. organizace SOHR (Syrská observatoř pro lidská práva) je od roku 2011 citována outlety Velké trojky (Reuters, AP, AFP), na její informace se odkazuje britská vláda i Evropská unie. Přitom tuto organizaci tvoří jeden člověk [7], který tvrdí, že jí financuje ze zisků své londýnské prodejny s oděvy! Opět jako přes kopírák stejná situace. Jak je možné, že jeden člověk, který nemá s NGO nic společného, se stane najednou hlavou renomované a citované lidskoprávní neziskové organizace ze dne na den?

Legálové pomáhají krýt finančí toky do neziskovek

Na tuto otázku známe odpověď. Jedná se podle našich informací o tzv. legály. Legál je označení nejen pro operátora tajných služeb v režimu neaktivní rezervy, ale i pro osobu, která figuruje v pozici “bílého koně” při procesu finacování neziskových organizací z těžko deklarovatelných zdrojů, privátních fondů, jejichž majitelé nechtějí být dáváni do spojitosti s programy, které daná neziskovka provozuje. Jak jsme byli v redakci AE News informováni, a tento poznatek bude jistě zajímat i čtenáře, legálové jsou v systému implementace prvků NWO velmi často používaní v poslední době.

Varování, že se do Prahy chystají operátoři německé pobočky Refugees Welcome, jasně ukazuje, že Praha je opět na černé listině a problémy, které Česko způsobilo svým odporem a aktivitou uvnitř Višegrádu proti migrantům, přerostly určitou akceptovatelnou mez. Zajímavé je zjištění, že Miloš Zeman se dostal pod ochranu mocných elit euroasijského křídla GP. České neziskovky mají od poloviny října vystavený generální stop proti přímým útokům na prezidenta. Znamená to, že americkou ambasádu někdo klepl přes prsty.

1.7.15-007.jpg
Provokace na demonstraci Národní demokracie

Redakce AE News dostala dnes odpoledne konkrétní varování, abychom upozornili touto veřejnou cestou opoziční neparlamentní subjekty v České republice, že se proti jejich protestním shromážděním u příležitosti výročí 17. listopadu chystá provokace, na jejímž konci mají být obvinění a následné žaloby a podněty k zákazu činnosti těchto vlasteneckých stran a hnutí! Informaci máme z důvěryhodného zdroje a apelujeme tudíž na všechny vlastenecké subjekty na politické scéně, aby pro své akce plánované k výročí 17. listopadu přijaly dostatečná bezpečnostní opatření a nenechaly se strhnout k projevům, na které systém čeká, aby mohl začít konat proti těmto subjektům.

Profesionální rozvraceči demonstrací proti migrantům

Německá organizace Mensch Mensch Mensch e.V.i.G. je v Německu nechvalně proslulá provokačními útoky v řadách Pegidy, kdy příznivci Refugees Welcome se smísí s davem podporovatelů Pegidy a poté začnou rozbalovat transparenty s nacistickou tématikou (která je v Německu zakázána), aby policie následně mohla konat a obvinit Pegidu z podpory a propagace nacismu! Operátoři německé pobočky fungují v Maďarsku, v Rakousku i v Polsku a všude pomáhají rozvracet demonstrace odpůrců migrace.

CEN574ee0_114102_2526045.jpg
Loňská demonstrace 17. listopadu sponzorovaná operátory z okolí americké ambasády

Finanční struktura celé dánské a dnes už mohutné nadnárodní neziskovky Refugees Welcome je neznámá. Organizace sama o sobě nic konkrétního nepíše [8]. Kromě návodu pro uprchlíky, jak získat dánské občanství [9], tam toho moc není. Peníze zřejmě plynou ze soukromých fondů (Open Society Fund finančníka Geroge Sorose, black-op fondy cizích ambasád, dotační tituly ESF z Evropské Unie, ovšem u těch je to sporné, protože ty jsou transparentně dohledatelné a Refugees Welcome v nich nefigurují). Dnes také vyšla na českém mainstreamu zajímavá informace, že české neziskovky chtějí 17. listopadu spojit své demonstrace s organizací Refugees Welcome [10], takže jak vidíte, všechno to pomalu do sebe zapadá. Nevidím osobně důvod, proč výročí 17. listopadu spojovat s demonstrací na podporu nelegálních migrantů a není mi zcela jasné, jak to přijme veřejnost, protože ta je ostře proti migrantům.

Situace v Německu je vyhrocená. Pozice Angely Merkel ja natolik vážná, že její neschopnost řešit krizi s migranty může přivodit i rozkol samotné Evropské unie. Systémové elity se proto rozhodly zřejmě konat a cílem je likvidace opozice co nejrychlejší cestou. Účast německých operátorů Refugees Welcome v Praze při výročí 17. listopadu tomu odpovídá.

Pokud máte kontakt na opoziční subjekty mimo parlament v ČR, přepošlete jim prosím odkaz na tento článek, aby se jejich organizátoři důkladně připravili a přijali preventivní opatření proti provokatérům během protestů proti migrantům v souvislosti s výročím 17. listopadu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Iva Nikdová
Návštěvník
Iva Nikdová

fakt kdejaká blbka s horkým bramborem v hubě nám bude diktovat. Krása peněz, jejich vůně a jejich moc je fakt jen dočasná. Dokud je CO koupit. A ti blbečci bez vlasti a bez studu ani neví, jak se peníze vydělávají.

Ferdinand IV.
Návštěvník
Ferdinand IV.

Dnes jsem dokonce zpozoroval plakát s názvem Uprchlíci, vítejte na naší filozofické fakultě. Konkrétně na dveřích kabinetu jednoho z vyučujících. Teď alespoň vím co je to zač. Mám foto, ale nevím jak se přikládá.

Administrator
Admin

Nahrajte obrázek na nějaké úložiště, třeba zde: https://imgur.com/

Ferdinand IV.
Návštěvník
Ferdinand IV.
Lubos
Návštěvník
Lubos

Lonska akce s kartami byla velmi povedena.

Montisan
Návštěvník
Montisan

Co je “povedenýho” na tom vypadat jak šikmooký pitomec na náměstí Nebeskýho klidu v roce 1966 při vyhlašování Velký kulturní proletářský revoluce?:)

Vak
Návštěvník
Vak

ahoj, co je vlastně GP? díky

Nahodilý návštěvník
Návštěvník
Nahodilý návštěvník

Něco je napsané v diskuzi výše, jiné si můžete vygooglit. Třeba zde: https://aeronet.cz/news/dve-kridla-globalniho-prediktora-aneb-kdo-nam-vladne-a-jak-ho-pozname/Třeba zde

Vak
Návštěvník
Vak

díky

Interbulo
Návštěvník
Interbulo

Sledujem ČT2 program a je mi z toho zle! Veď sluničkáři sú blázni a ani nevedia o tom! Bratia, za čo platíte TV? Hrúza…..

pbx
Návštěvník
pbx

Zla praca tajnych sluzieb. Taketo okate vstupy a pristupy nemoze nikto zozrat.

Kája Mařík
Návštěvník
Kája Mařík

Prostě stojí to vše za hovno a je to přechválené, už by to chtělo vzít Zmizík a celý západ i s US a střední východ Vyzmizíkovat.

Old deVil
Návštěvník
Old deVil

Jsem tu nový. Co je to “GP”? Grand Prix jistě ne, ale na webu kromě toho a nějakých firem nic …

Pozorovatelka
Autor

Určitě znáte všudypřítomnou pyramidu,které chybí špička a místo které má dohlížející oko. GP je zkratka pro “Globální prediktor”, tedy pro toho, kdo predikuje, tedy udává směr vývoje světa a podle něj vede všechny země. Nikdo jej nevidí, ale funguje přes ty různé Bilderbergy, Římské kluby a podobné spolky, na kterých se určuje, co budou jednotlivé státy dělat. Je to ten, který řídí globalizaci a v ní m.j. i současnou uprchlickou krizi. Zkuste toto video: https://www.youtube.com/watch?v=tzFVEuZibes

Administrator
Admin

GP znamená Globální prediktor. Teorie konceptuálního řízení světové moci. Pro načerpání základů a prerekvizit je potřeba spousta studia, ale elementární základy lze najít ve třech videích na konci tohoto článku (doporučená související videa): https://aeronet.cz/news/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-26-10-2015/

bantustan
Návštěvník
bantustan

Ovšem nad vším hraje ustřední roli ZDROJ a jeho nástroje…Záhadně nám ochořel Gott. Kubišová,lecjaký mladý sportovec má infarkt..Copak se nám děje? Jsou to vztustající energetické vlivy,které pusobí ruzně na ruzné organismy,většinou u bdělích zvolna rozšiřuje vědomí k pochopení souvislostí.Ostatní zazdění v egoistických dogmatech mají bolesti a choroby.včetně nevysvětlitelných smrtáku.Z toho se ale ani GP nevyzuje…

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Bantustane, odkud čerpáte tyhle informace? Tvrdí se to všude možně a po pravdě nevím, jak moc všichni jen kopírují “výmysl”(?) jednoho člověka. Ty zdroje informací vesměs mluví všechny o tom samém, jen to ne vždy nazývají stejně – přechod planety do vyšší dimenze, rozvoj lidstva, zvýšení energie, šance, která tu ještě nebyla a možná už nebude… nutnost naučit se žít v míru, zaměřit se na rozvoj nehmotného (spirituálního), napojení na Zdroj a nalezení spojení mezi sebou… Je to tak neuchopitelné a zvláštní, že to lidi většinu odmítnou. Ale za sebe říkám, že se nemůžu zbavit pocitu, že na tom něco je. Rozum mi říká, že je to dost možná jen fantazie. Cit mi říká, že je to pravda. Něco mi říká, že se zaobíráme naší Zemí a přitom nevidíme, že jsme jen nepatrná součást něčeho mnohem většího, že to, co si myslíme, že je realita, že je možná jen jakési ztvárnění skutečnosti, že přírodní zákony, jak je známe, jsou možná jen malou částí celkového fungování vesmíru (jako třeba viditelná část z celkového světelného spektra) ….

bantustan
Návštěvník
bantustan

upocená 70letá vrstevnice stepuje autem z bytu na chalupu,žije takzvaně NAPLNO.až to s ní praští..Pak se udiveně dívá na pruběh celého života,kde ego,pýcha,hrabivost hrála prim.Kdo se vývojově doškrábal tak daleko,že viděl film SHIFT a zamyslel se nad sebou,pokud toho byl schopen,tak se ZVOLNÁ osvobozuje ze zažitých stereotypu a je více sám sebou.Dopřává si již luxus přemítat v rovině harmonie svobodné vule,která není hnaná EGEM,ale je pokorná a vycituje souzvuk se ZDROJEM…A ZDROJ VÍ,jak chránit takového člověka,že ho VEDE tak ,že nezavadí o lekce utrpení,nebot již je nepotřebuje…

Marko
Návštěvník
Marko

Opravdu zajímavé informace, doporučuji vytisknout transparenty v anglickém jazyce, které odhalují činost této neziskovky jakýmkoliv dehonestujícím způsobem. Měli by jsme z nich udělat odstrašující příklad a transparent jim dát přímo před hubu. Doufám, že dojede i Pegida, která s nimi má již své zkušenosti. A dotaz na závěr, jakým způsobem jsme se chovali k provokatérům řízeným rakouskou monarchií? Určitě jsme je nehladili po tvářičce a to je třeba udělat i nyní, tradice se mají ctít:o)

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Chtělo by to zákon o povinné veřejné transparentnosti veškerých finančních toků v neziskovkách. Vytiskl někdo transparenty? Tak kdo a za kolik a kde jste na to vzali atd.
Jenže kapři si (a pohůnci “kaprů”) rybník nevypustí…

PS: ono provozovat neziskovku může být pro zůčastněné osoby věc značně zisková… ovšem jen do času…

formis
Návštěvník
formis

Chělo by to zákon jako v Rusku. Neziskovky prostě zrušit.

Honza999
Návštěvník
Honza999

Ale ony v Rusku nejsou zrušeny.

Jen jim je zákonem uložena povinnost, že pokud i jen část jejich zdrojů má původ v zahraničí, musí to veřejně přiznat a označit se za “zahraniční agenty”.