Vymyslíš tohle? Vladimir Putin vyhnal pomocí proruské agentury Aeronet a jejích videí...

Vymyslíš tohle? Vladimir Putin vyhnal pomocí proruské agentury Aeronet a jejích videí české Romy z Velké Británie, stěžoval si v rozhovoru pro iDNES ředitel české školy v britském Leedsu! Skupina ilegálních dopravců prý využila články Aeronetu k vystrašení Romů a k jejich návratu zpátky do ČR! Ředitel školy se ptá, jaký zájem má proruská agentura na destabilizaci setrvání Romů ve Velké Británii? Jistě to prý sleduje nějaký účel! Bizarní rozhovor de facto odhaluje, že za stěhováním Romů zpátky do ČR nemůže Brexit, ale může za to Aeronet, že už ovlivňuje i migrační vlny etnických skupin v Evropě!

Vymyslíš tohle? Vladimir Putin vyhnal pomocí proruské agentury Aeronet a jejích videí české Romy z Velké Británie, stěžoval si v rozhovoru pro iDNES ředitel české školy v britském Leedsu! Skupina ilegálních dopravců prý využila články Aeronetu k vystrašení Romů a k jejich návratu zpátky do ČR! Ředitel školy se ptá, jaký zájem má proruská agentura na destabilizaci setrvání Romů ve Velké Británii? Jistě to prý sleduje nějaký účel! Bizarní rozhovor de facto odhaluje, že za stěhováním Romů zpátky do ČR nemůže Brexit, ale může za to Aeronet, že už ovlivňuje i migrační vlny etnických skupin v Evropě!

Naše redakce byla včera večer a v noci na dnešek doslova zavalena stovkami emailů, které reagují na další skandál a kauzu, která v tomto případě opravdu dosahuje bizarních podob a rozměrů. Server iDNES.cz publikoval včera po 20. hodině rozhovor [1] Lady Režňákové s ředitelem české jazykové školy Comenius v britském Leedsu Tomášem Kostečkou. Rozhovor se týkal situace Romů ve Velké Británii, že se začínají stěhovat z ostrovů zpátky do České republiky a na Slovensko. Naprosto standardní rozhovor, ve kterém byste neočekávali žádné překvapení. Britská vláda totiž v uplynulé době schválila v důsledku Brexitu množství změn v pravidlech a zákonech, které se vztahují k výplatám sociálních dávek osobám z členských zemí Evropské unie.

Tomáš Kostečka

Ve Velké Británii došlo ke zpřísnění podmínek pro přiznání nárokových titulů pro výplaty dávek na děti, na bydlení a další nárokové tituly. Informace o tom již v minulosti přinesla britská i evropská média, protože k těmto změnám došlo už za vlády Theresy May. Je proto logické, že mnoho lidí ve Velké Británii, kteří nemají trvalé zaměstnání, anebo pracují načerno, anebo nepracují vůbec a spoléhali na donedávna štědrý sociální systém ve Velké Británii, tak prostě už nemají důvod dál ve Velké Británii setrvávat a zvažují přesun do jiné evropské země, anebo zvažují rovnou návrat do ČR a na Slovensko. Jenže, toto logické vysvětlení se v rozhovoru s panem Kostečkou nedočtete. Zjistíte totiž, že za odchodem Romů z Velké Británie zpátky do ČR může proruská agentura Aeronet.

Aeronet spustil migrační vlnu návratu Romů z Velké Británie do České republiky

Ředitel školy Comenius v Leedsu Tomáš Kostečka totiž obvinil náš server z toho,  že de facto neseme zodpovědnost za odchod Romů z ostrovů zpátky do ČR. Náš server prý vyráběl jakási videa, která měla Romy ve Velké Británii asi vyděsit a ilegální dopravci prý těmito videi a zřejmě i články vyděsili Romy ve Velké Británii, aby je zachvátila panika a byli ochotní využít služeb těchto ilegálních dopravců k návratu zpátky do ČR. Tomáš Kostečka se v rozhovoru pozastavuje nad tím, co tím naše údajně proruská agentura sleduje, ale něco prý za tím bude, protože kdo krizi vyvolá, má obvykle na ni i nejlepší řešení a nejvíce na ní získá.

Snímek úryvku článku z iDnes.cz

Když jsme si přečetli tyto výroky pana ředitele v redakci, tak jsme zůstali stát s otevřenými ústy a nevěřícně jsme si to museli přečíst dvakrát, abychom se ujistili, že nás nešálí zrak. Dámy a pánové, kdo z vás to má? Pan ředitel jazykové školy z Leedsu z nás de facto udělal architekty etnické migrační vlny z Velké Británie do ČR, která prý destabilizuje romské setrvání ve Velké Británii a vede k přesunům Romů zpátky do České republiky. Ocitujeme si zde, co přímo stojí v samotném rozhovoru:

Romská komunita v Anglii prý čelila dezinformacím. Snažil se podle vás někdo dezinformacemi záměrně vyhnat Romy z Británie?

Jsou skupiny, které se snaží na všem vydělat. Situace s covid-19 není v tomto výjimečná. Z naší zkušenosti se internetem šířila videa, kterých skupina ilegálních dopravců využila k vyvolání paniky a potřebě z Británie vycestovat. Za výrobou těchto videí byl Aeronet. Za jakým účelem tato proruská agentura tyto falešné zprávy vyrábí a proč má zájem destabilizovat romské setrvání v Británii a komu by návrat vystrašených Romů do České republiky prospěl, nevím. Jisté je, že to nějaký cíl má. Z historie je jasné, že ten, kdo krizi vyvolá, má obvykle na krizi nejlepší řešení a také na ní nejvíce získá.

Po přečtení rozhovoru jsme v redakci začali usilovně přemýšlet a pátrat v našem video archivu, o jakých videích to asi pan ředitel Kostečka mohl mluvit. Ať jsme hledali, jak jsme hledali, našli jsme jenom 3 články se 3 videi, které mají něco společného s Velkou Británií v poslední době v souvislosti s krizí Covid-19 a procesy, které jsou s tím spojené.

První článek [2] a video pochází ze 6. dubna tohoto roku a je to video z tiskové konference britského ministra zdravotnictví Matta Hancocka, viz. výše, který ve videu hovoří o tom, že lidé, kteří prodělají nemoc Covid-19, tak budou dostávat potvrzení a certifikáty o prodělání nemoci. Ve videu není nic, co by mohlo vzbuzovat paniku a nutit někoho k odcestování z Velké Británie. Matt Hancock mluvil o těchto certifikátech v souvislosti s tím, že kdo bude mít tyto certifikáty, bude se moci vrátit do zaměstnání bez jakéhokoliv omezení.

Co je potřeba k nastartování návratu českých Romů z Velké Británie do ČR? Asi tak 3 otitulkovaná videa vyrobená Aeronetem!

Druhé video je ze dne 27. dubna, které má souvislost s Velkou Británii, je to záznam [3] ze zahajovacího ceremoniálu olympiády v roce 2012 v Londýně, kde byly předpovězeny s předstihem 8 let procesy, které probíhají nyní v roce 2020. Ani v tomto videu není nic, co by mohlo někoho vyděsit a donutit k odjezdu z Velké Británie.

Třetí video se vztahem k Velké Británii pochází ze 30. dubna, kde jsme ve videu přinesli záznam z tiskové konference ředitele krizového zdravotního výboru Světové zdravotnické organizace Michaela J. Ryana a také britské královny [4]. Ryan ve svém projevu uvedl, že nejvíce přenosů nákazy probíhá na úrovni rodin a uvnitř domácností, a proto na tiskové konferenci uvedl, že zdravotníci musí začít chodit do rodin a hledat uvnitř rodin nakažené osoby a izolovat je od ostatních.

Královna ve videu pro změnu hovořila o ochraně dětí, které by musely být od nakažených rodičů izolovány. Ani v tomto případě nechápu, jakým způsobem by toto video mohlo někoho vyprovokovat k návratu do ČR, když po návratu do ČR by ho stejně čekala 2-týdenní karanténa tak jako tak, takže i kdyby ředitel krizového výboru opravdu svůj plán naplnil, tak by to znamenalo jen jediné. Buď by romská rodina byla 2 týdny v karanténě ve Velké Británii, anebo v České republice. Pokud by v rodinách byly děti, potom během karantény nakažených rodičů by o děti pečoval buď britský stát, anebo český stát. A britská NHS opravdu má autorizaci vstupovat do domácnosti ve Velké Británii na základě příkazu hlavního oblastního hygienika.

Odcházejí Romové z Velké Británie kvůli zpřísnění výplaty sociálních dávek ze strany britské vlády v důsledku Brexitu, anebo kvůli 3 videím Aeronetu?

Přesunem do ČR by se nikdo karanténě svojí ani svých dětí nevyhnul. Odebírání dětí a jejich přemisťování do ubytoven, sirotčinců, zdravotních ústavů, je standardním postupem ve chvíli, kdy rodiče jsou nakažení a děti jsou zdravé. Článek kritizoval nejen britské reálie, ale i ty české v souvislosti s karanténami. Psali jsme, že Andrej Babiš chce posílit pravomoci pro Adama Vojtěcha, ministra zdravotnictví, aby mohl vyhlašovat omezování a zdravotní opatření sám

Kdo by si přečetl náš článek, určitě by neutíkal před Covidem-19 z Velké Británie do ČR a na Slovensko už vůbec ne, kde měli dokonce státní karanténu, nikoliv domácí. Opravdu v redakci netušíme, jak by videa a články Aeronetu mohly ovlivnit rozhodování Romů o odchodu z Velké Británie v době, kdy všechny země uplatňují nebo ještě donedávna uplatňovaly karantény a zavřené hranice.

Petr Torák

A uplatňovaly je na všechny lidi vracející se z ciziny, ve chvíli, kdy hranice evropských států byly zavřeny a nikdo cestovat nemohl, s výjimkou zásobování a pendlerů. Pokud ale připustíme, že je to pravda, potom je Aeronet nejvlivnějším zpravodajským médiem nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Pomocí několika otitulkovaných videí tiskových konferencí britských představitelů a s měsíčním rozpočtem na úrovni mzdy německé uklízečky totiž umíme nastartovat odchod a migraci celé jedné etnické skupiny z Velké Británie.

Takovou mocí nedisponují ani televize s miliardovými rozpočty, ani mainstreamová média, která přitom přináší denně děsivé příběhy o tisícovkách mrtvých a zemřelých na Covid-19, o hromadném pohřbívání, ale nic z toho romské spoluobčany k návratu do ČR zjevně nepřiměje. Dokáže to až Aeronet se svými asi 3 otitulkovanými videi. Další romský aktivista Petr Torák tvrdí [5] v dalším rozhovoru pro iDNES, že za to opravdu může jen jedno video, konkrétně asi to naše jedno otitulkované video ze 30. dubna s britskou královnou, kde hovoří o odlučovaných dětech z rodin. Takovou mocí prý disponuje proruská agentura Aeronet, dámy a pánové. Stačí česky otitulkovat projev královny a šéfa krizového zdravotního výboru WHO. No řekněte, kdo z vás to má, takový vliv?

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

To je jedna z nejhumornějších “příhod” co se Aeronetu přihodila.

Petr Beránek
Návštěvník
Petr Beránek

Tak to znamená, že Cikáni v Anglii čtou Aeronet. To mne pobavilo. Ti nečtou ani obyčejné noviny ne to internetový Aeronet.

Kozel
Návštěvník
Kozel

Tak to jsou tedy kreténi. Anglánům došlo, co je to za zvířata a koukají se jich zbavit. A ti naši kreténi je sem zpět vezmou a budou jim cpát nové byty a dávky. Ať tam zůstanou bez možnosti návratu do ČR. Jednou utekli, návrat nežádoucí.

Eshu
Návštěvník
Eshu

Tak ten debilek na nich nejakym zpusobem parazitoval v ramci nejake dotace na jazykove kurzy atd.V Leedsu a Bradfordu je cikanu jako sracek.Ted mu dojne kravicky odchazeji a jemu se to nelibi.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kostečka je stejnej vychcánek jako cigáni kteří místo do nebo táhli do anglie. Zcela zřejmě šel po dotacích za jejich “jazykové vždělání” aby se mohli “začlenit”. A přitom musel věděl jak hluboce se se angláni mýlí ,když si myslí, že cikán se naučí řeč a půjde pracovat. Anglán totiž stejně jako hloupý amík, který do nás opakovaně kvůli cikánům rýpal, nevědí, že cikánům práce smrdí, že odjakživa jen parazitovali na většinové společnosti a ještě jako parazité mají tu drzost své “hostitele” napadat, urážet, okrádat a otevřeně projevovat svůj rasizmus vůči bílé rase v čemž ho statečně podporují různí sluníčkářští debilové a spolky které se zastávají parazitů všeho druhu , protože mezi ně patří taky.

Takytáborník
Návštěvník
Takytáborník

Česká ostuda působící v Anglii 🙂

Danielem Veselý: na Blitských listech o českých jediích
https://www.youtube.com/watch?v=mCTIDJVujBw&t=610

“Trump udělal jednu takovou zvláštní věc. On vlastně těsně před tou pandemií někdy na podzim zrušil program, federální, který měl monitorovat ohniska nákazy po celém světě, prostě aby vědci věděli jak tomu potom předejít, mimochodem i v Číně. My víme, že už 3. ledna měli američané od čínských lékařů informace. Takže tyhle ty řeči, které jsou v českých médiích, že se nic nevědělo, že za to všechno může Čína, dokonce i WHO, …

To je všechno odvádění pozornosti od klíčových věcí, že se zhroutil, že se opravdu zhroutil, ten neoliberální model, který je velice krutý, který nemyslí na ty nejslabší ve společnosti, ani na ty esenciální zaměstnance, kteří jsou teď pořád v ohrožení, musejí do práce, i když čelí nákaze, případné smrti, vydíme to na těch podnicích kde se zpracovává maso ve Spojených státech, vydíme to v detenčních centrech pro imigranty, vydíme to na bezdomovcích v New Yorku, kteří byli vyhnáni z metra, je to naprosto šílené, … ale nic z toho se neobjeví v českých jediích, ani těch veřejnolhavých…
… asi je tam nějaká panika …
podle mě tomu nerozumí … 🙂

No, nevím, nepřipomíná to trochu tu falešnou talibanskou vlajku “911” (11. září 2001) ?

Pan Veselý mluví rozumně. Ale Čulda Fulda to hned uvádí na správnou dezinformační lajnu …
… “Ten Trump je prostě idiot, …
… jestliže vám někdo doporučuje, abyste si píchali do žil Savo …”

Zaznamenal jste to někdo, že by Trump řekl něco o Savu, tak jak to ten puČmeloud řekl?

Ten grant od Krvavý Madly si musí prostě Čulík odpracovat 😐

A tenhle krypl, jediální zmije, překrucovač, nás bude poučovat, co jsou dezinformace?
Rozhovor Britských listů 291. Co bude Evropská unie dělat proti dezinformacím na internetu
https://www.youtube.com/watch?v=1ioy-nCwX9Q
Místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová zveřejnila tento týden projekt boje proti dezinformacím a manipulaci na internetu.

Pro úplný kontext: pan Čulík, vydavatel Blicích listů, udává a likviduje v Anglii české lékaře za to, že nechtějí burky na operačních sálech … rasisti! Byly o tom články tuším na Zvědavci.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Čulda je ztracenej případ od jeho kontaků s Krvavou Madlou. Kdyby Veselýho neměl, moh by to zabalit. Veselýho čtu rád, protože se něco dozvím.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Romové mají vyvynutý cit pro socioekonomiku. Trávit svůj život u lisu ve fabrice do 65 a bezdětný, není život.
Nejsem pedagog a myslím si, že současné školství bílé děti poškozuje a Romy devastuje.
Aby Rom uživil rodinu bez podvodu, musela by být mzda 80 tisíc korun měsíčně.

Magistrát Zlínského kraje vytiskl informaci, že lékaři vyčerpávají a vysávají prostředky nás všech. Jedná se o hr. mzdu 117 tisíc, vedoucích lékařů. Chybí 12 miliard na nový špitál. Občas si najmu zedníka a platím mu stejně co má ten drahý doktor.
Cikán není blb, dělat za 50,- na hodinu.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Zjistilo se taky v dnešní korokrizi, že rodiče školu taky nezvládali a proto se bude muset osekat množství učiva, pochopitelně plošně. Tak možná to pak zvládnou i cigoši i s jejich rozvětvenými rodinnými vztahy, kdy doučovat může táta, máma, strejdové, bratranci, sestřenice, kmotrové a v případě nouze i cigánský král.

https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/nad-ukoly-pohoreli-mnozi-rodice-osekat-ucivo-je-nutne-40327696

Také maturita z matematiky nebude, píší Novinky:
“Povinná maturita z matematiky nebude: Povinná maturita z matematiky od příštího roku zavedena nebude. Maturanti budou moci tak jako dosud dát přednost zkoušce z cizího jazyka. Změnu přinese novela školského zákona, kterou dnes podepsal prezident Miloš Zeman.”

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
to začalo už havloidním režimem. Ten také vzdělané lidi nepotřeboval. Ostatně i v jeho čele stáli samí nevzdělaní blbci, kulisákem počínaje a většina z nich aby se to nepletlo,ještě chlastala.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

To že chlastal není divu ,pokud měl aspoň za nehet svědomí ,tak se tomu nedivým ale že zaprodal a lez do análu těm největším zrůdám už mu nikdo nevezme.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Cikán blb není ,zato u tebe Lubíku si jistý nejsem. Dnes musí každý zaměstnavatel platit
na hodinu 100,-_kč a více aby naplnil státem garantovanou minimální mzdu zaměstnanců. Takže tvých 50,-Kč je blábol. A cikán se vyhýbá práci od přírody a že mu
to vychází je spíše vina vlády , že je prokrmuje naprosto nezaslouženými a absurdními dávkami které jsou za jejich válení a parazitování na společnostři vyšší než minimální
mzda garantovaná státem a proto se cikán válí doma. Ostatně jen hlupák by šel do práce, když na dávkách dostane více, než by dostal jako nekvalifikovaná pomocná síla.
Pradox a “rasismus” naruby zakládá skutečnost, že ty dávky platí právě jen u cikánské populace. Normální lidé na ně nedosáhnou. O tom přemýšlej.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

chybička se ti tam vloudila ajnštajne, minimum je 87,30 Kč za hodinu hrubého a za hrubou mzdu ti nikdo nic neprodá ani já ne. ty znáš někoho kdo ti něco prodá za hrubou mzdu?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Vladimír
co je to za nesmysl “za hrubou mzdu ti nikdo nic neprodá”? Co by ti měl kdo prodávat za hrubou mzdu.?

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Však se jim hodí do plánů genocídy bílých,čemu se divíte? My jsme ti otroci ,to Vám ještě nedošlo?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Bezejmený
no já těžko jsem jejich otrok. Mám ty šašky na háku a co mě se týká mohl bych si z nich tak jedině po zalití kvalitním betonem udělat sloupky pro plotek kolem zahrady , jinak skutečně nevím k čemu by byli dobří. Takže
nedošlo hochu. Asi to vidíme rozdílně. A na to o čem mluvíte musí být vždy dva.

Anan
Návštěvník
Anan

Takže nějaký zazobaný spoluobčan v Anglii Vám zajistil práci. Určitě dostal za to pár liber. Jak to, že to není ve zprávách ČT?

Jana
Návštěvník
Jana

DOST BYLO BRUSELU!

Prohlášení Akce D.O.S.T. proti projektu Nové generace EU, likvidující zbytky naší státní svrchovanosti

Před 11 lety stála Akce D.O.S.T. v čele veřejných protestů proti ratifikaci Lisabonské smlouvy. Varovali jsme před společenskými důsledky eroze naší státní svrchovanosti a zesíleného útoku na naše tradice a občanské svobody. Nemýlili jsme se.

Dnes se nacházíme na dalším důležitém rozcestí.

Blížící se hospodářská krize, zesílená bezprecedentním „vypnutím“ globální ekonomiky na jaře letošního roku, má sloužit jako záminka k další centralizaci moci na úrovni EU. „Fond obnovy“ a projekt „Nové generace EU“ zavádějí společné dluhy a unijní daně. Evropská unie se v případě uskutečnění této vize stane plnokrevným státem a její členské státy pouhými regionálními útvary. Význam voleb do národních parlamentů klesne na úroveň voleb do krajských zastupitelstev a politická svrchovanost České republiky se stane minulostí.

Je alarmující, že se o takto závažné věci nevede důkladná veřejná diskuse. Proto mnoho občanů naší republiky ani neví, co všechno je ve hře.

Vyzýváme vládu České republiky a jejího premiéra, aby využili svého práva veta a projekt „EU nové generace“ důrazně odmítli. Vyzýváme i naše zákonodárce, aby v případě, že vláda kapituluje, učinili všechny potřebné kroky k nápravě způsobené škody.

Vynaložíme nemalé úsilí na to, aby hlas zdravého rozumu zvítězil, a současně oznamujeme, že jsme připraveni použít všechny zákonné prostředky k tomu, abychom naši státní svrchovanost uhájili.

V Praze dne 17. června 2020

Mgr. Petr Bahník – předseda Akce D.O.S.T.

Mgr. Michal Semín – místopředseda Akce D.O.S.T.

PhDr. Jiří Hejlek – místopředseda Akce D.O.S.T.

Petr Hájek – spisovatel a publicista

Mgr. Jiří Kobza – poslanec Poslanecké sněmovny PČR (SPD)

Ladislav Jakl – politický a mediální analytik, pivovarnický expert a hudebník

PhDr. Petr Hampl, Ph.D. – sociolog, publicista a spisovatel

PaedDr. Ivo Strejček – bývalý europoslanec, pracovník Institutu Václava Klause, předseda Trikolóry na Vysočině

Prohlášení Akce D.O.S.T. lze podpořit zasláním podpůrného stanoviska na akce-dost@seznam.cz.

Jména signatářů budou postupně přidávána pod text prohlášení na

http://www.akce-dost.cz/2020/06/17/dost-bylo-bruselu/

Jana
Návštěvník
Jana

Video kde se zmiňuje odebírání dětí z rodin by myslím (nejen) Romy vyplašit mohlo. Královna mluvila ale o tom, že děti musí chvíli vydržet bez prarodičů v jiném kontextu. Tam ke zkreslení významu dojít mohlo.

Drto
Návštěvník
Drto

Tak, v zásadě zřejmě máte pravdu. Jenže citace oficiálního stanoviska královny Aeronetem, není přece důvodem k osočení Aeronetu nějakým českým zlatokopem.