Vrtění africkým psem? Podivný případ znásilněné 16-leté dívky z Terezína v den...

Vrtění africkým psem? Podivný případ znásilněné 16-leté dívky z Terezína v den 77. výročí smrti československých parašutistů a v den prolomení Benešových dekretů má podezřelé souvislosti! Africký migrant nebyl deportován do země původu, ale byl jenom vyhoštěn z Německa do ČR. Jako první v Česku známe důvod! Žádná nelegální migrace už v EU neexistuje, na to zapomeňte! Všichni řeší Afričana, ale o prolomení Benešových dekretů na Facebooku SPD není ani slovo, česká média to tutlají, pouze KSČM k tomu zaujala stanovisko!

Vrtění africkým psem? Podivný případ znásilněné 16-leté dívky z Terezína v den 77. výročí smrti československých parašutistů a v den prolomení Benešových dekretů má podezřelé souvislosti! Africký migrant nebyl deportován do země původu, ale byl jenom vyhoštěn z Německa do ČR. Jako první v Česku známe důvod! Žádná nelegální migrace už v EU neexistuje, na to zapomeňte! Všichni řeší Afričana, ale o prolomení Benešových dekretů na Facebooku SPD není ani slovo, česká média to tutlají, pouze KSČM k tomu zaujala stanovisko!

V České republice se začínají odehrávat mediální manévry na odvedení pozornosti od včerejšího skandálního a historického okamžiku [1], kdy soud v Hradci Králové poprvé v historii prolomil Benešovy dekrety. Všechna česká média mají pohotovost v redakcích a platí generální zákaz na medializaci této události. Situace došla tak daleko, že s největší pravděpodobností došlo ke zinscenování diverzní akce s cílem odvedení pozornosti médií od včerejšího historického a katastrofálního výsledku u soudu v Hradci Králové, který bude mít fatální důsledky pro celý český národ. Zatímco by měla všechna média, hlavně ta alternativní, psát o včerejším prolomení Benešových dekretů, namísto toho se věnují provokační hře s africkým migrantem. A on vlastně ani není migrant. Naše redakce totiž zjistila podrobnosti od německého ministerstva spravedlnosti, přinášíme je jako první server v ČR.

Demonstrace proti migraci v Drážďanech.

Regionální list Chomutovský deník přinesl včera v podvečer článek [2] o tom, že v obci Lukavec v Severních Čechách byla znásilněna 16-letá dívka africkým migrantem. Kauza ihned ovládla česká sdělovací média a i naše redakce byla bombardována emaily, abychom o tom napsali. Jenže, na celé kauze se nám něco od začátku nezdálo.

Především už dopředu nám v redakci bylo podezřelé, že český mainstreamový Deník bez okolků a natvrdo odhalil, že útočníkem je migrant z Afriky, který byl včera ráno v 7:00 hodin propuštěn z věznice v Drážďanech a byl z Německa vyhoštěn. Taková je oficiální verze Deníku. Na tomto příběhu nám nehraje ochota uvádět původ migranta. Byl to právě list Deník, který před časem čelil kritice v kauze prvňáčků z multikutli třídy na základní škole Plynárenská v Teplicích [3]. Výsledkem byl zátah policie na několik pisatelů, kteří na Facebooku arabské děti slovně napadali.

Afričan, který znásilnil dívku z Terezína, není migrant, ale cizinec s povolením k pobytu v ČR, zjistila redakce Aeronetu od tiskového odboru německého ministerstva spravedlnosti

Přijde nám velmi podivné, že mainstreamový list tak rychle a pohotově oznámí detaily o útočníkovi, když v době útoku ještě novináři nemohli mít všechny potřebné informace. Zřejmě je tedy někdo ochotně posunul ze zdrojů policie českým novinářům. A právě tady jsme se začali o celou kauzu zabývat. Obrátili jsme se proto na německé ministerstvo spravedlnosti s žádostí o informace o propuštěném muži na základě německého zákona o svobodném přístupu k informacím. A dnes odpoledne jsme dostali odpověď. Informace, které přinášíme jako první server v ČR, zřejmě vrhnou na celou kauzu úplně jiné světlo.

Africký migrant. Už vlastně ne migrant, ale cizinec s pobytovým vízem. Ilustrační foto.

Propuštěný muž byl před časem zadržen v Drážďanech kvůli páchání trestné činnosti na celém území Saska. O jakou trestnou činnost se jednalo, nám tiskový odbor ministerstva neposkytl. Včera ráno byl propuštěn v Drážďanech z výkonu trestu a dostal od německých úřadů vyhoštění. Na náš dotaz redakce, proč nebyl deportován do země původu, jsme dostali odpověď, že… osoba nesplňuje podmínky pro deportaci, protože předložila platné doklady o povolení k pobytu v České republice. Ze stejného důvodu nebyla ani vyžádána spolupráce s českou cizineckou policií při předání osoby na hranicích, protože se nejedná o běžence, nejde o migrující osobu, ale o osobu s pobytovým statusem a povolením k pobytu na území ČR, které vydalo české ministerstvo vnitra, uvádí tiskový odbor ministerstva spravedlnosti v odpovědi naší redakci.

Odvádění pozornosti od prolomení Benešových dekretů k migrantovi, který ani není migrant, ale cizinec s povolením k pobytu v ČR

Tuto informaci přinášíme jako první server v ČR a překvapuje nás, že žádný jiný server v ČR se neobtěžoval ověřit si původ onoho migranta u německého ministerstva spravedlnosti. To máme dělat práci za mainstreamové novináře? Africký násilník, který znásilnil 16-letou dívku z Terezína, tak není migrant a ani běženec, ale je to legální cizinec s povolením k pobytu v České republice. Do ČR byl vyhoštěn z Německa z toho důvodu, že má povolení k pobytu v ČR právě od českého ministerstva vnitra. Takže, není to žádný nelegální migrant, pane Okamuro, není to žádný běženec, ale vízový cizinec, který je držitelem povolení k pobytu v ČR. A toto zjištění úplně mění celou situaci a narativ celého příběhu, protože celé to začíná vypadat jako vrtění psem na odvedení pozornosti od včerejšího prolomení Benešových dekretů v ČR.

Realita cizinců s pobytovými vízy. Arabské Teplice.

Pojďme si to zpětně shrnout. Český Deník včera nejprve uvede neuvěřitelnou a otevřenou zprávu, že africký migrant znásilnil 16-letou dívku z Terezína. Informaci ihned a ochotně tlumočí všechna média, neustále se opakuje, že šlo o migranta z Afriky, který byl včera ráno propuštěn z vězení v Drážďanech a ihned byl vyhoštěn z Německa do ČR. Tomio Okamura z SPD na svém Facebooku ihned začal pokládat logické a věcné otázky, jak je možné, že migrant byl propuštěn a vpuštěn do ČR, ale odpověď na tuto otázku jsme právě teď již přinesli.

Co mně však znepokojuje, to je neustálé nepochopení Tomia Okamury, co se vlastně v ČR a v celé Evropě děje. Pane Okamuro, znovu si prosím uvědomte, že na nelegální migranty se už v Evropě nehraje, a dokonce se už nehraje ani na migranty jako takové. Dnes se jim už říká cizinci s povoleními k pobytu. A ten násilník z Afriky, který včera znásilnil 16-letou dívku v ČR, má povolení k pobytu vystavené českým ministerstvem vnitra.

Naprosto nulová reakce politických stran v ČR, ale i alternativy ve vztahu k prolomení Benešových dekretů

Všechna média v ČR řeší vízovaného cizince z Afriky, kterému Jan Hamáček, anebo předtím Milan Chovanec, vystavili povolení k pobytu v ČR, všichni to tutlají a drží pod pokličkou, takže s touto informací musí zase přijít Aeronet. A přitom nikdo se neuvědomuje, že jde dost možná o provokaci s cílem odvedení pozornosti od včerejšího prolomení Benešových dekretů v kauze Walderode u soudu v Hradci Králové. Když se podívám na Facebook SPD, není tam ani slovo o převratném soudním rozhodnutí.

Žádné vyjádření SPD k prolomení Benešových dekretů a vracení majetků vdově po členovi Sudetoněmecké strany Konráda Henleina a členovi Wehrmachtu a nacistické tajné služby Abwehrstelle v Praze. Na Facebooku SPD prostě není k tomuto tragickému kroku české justice ani slovo. Namísto toho se SPD pouští do nachystané návnady, kterou dost možná nadhodila úmyslně německá vláda, aby Afričan znásilnil Češku v ČR, a tím se odvedla pozornost od hlavní kauzy včerejšího dne, od prolomení Benešových dekretů.

Sen multikulturních sluníčkářských snílků o otevřené Evropě bez hranic končí noční můrou. 16letá dívka z Terezína byla…

Geplaatst door Tomio Okamura – SPD op Woensdag 19 juni 2019

 

Nikdo z českých politiků k tomu nezaujal žádné stanovisko. Ani Tomio Okamura, ani Václav Klaus mladší, o dalších politicích nemá ani smysl hovořit, protože od nich se nic takového ani očekávat nedá. Ke kauze skandálního rozsudku se na Parlamentních listech vyjádřil pouze Miroslav Grebeníček z KSČM [4], což je opravdu málo.

Nelegální migrace už v EU neexistuje! Pokud vám nějaký Afričan znásilní dceru, máte 99,9% šanci, že je legálním vízovým cizincem s povolením k pobytu v ČR nebo v jiné okolní zemi EU

Národ by měl v této chvíli se sjednotit a požadovat zrušení rozsudku, zbavení soudců jejich pozic a vyvození zodpovědnosti pro všechny politiky a soudce, kteří by chtěli v budoucnu ohrožovat nebo zpochybňovat integritu Benešových dekretů a jejich aplikační rámec uplatněný na všechny Němce, Maďary a zrádce. Přesně v tomto pořadí. Žádná výjimka v Benešových dekretech ukryta není a odsunutí po roce 1945 se netýkalo jen Němců a Maďarů, ale i českých občanů, kteří zradili a kolaborovali, přijali německé občanství, vstoupili do SdP, NSDAP, případně podstoupili dobrovolně proces árizace, kterým se rodilí Češi mohli stát Němci. Všichni tito zrádci byli taktéž odsunuti po roce 1945.

Milan Chovanec na legendární tiskovce, kde oznámil, že ČR přijala všeho všudy jen 12 běženců.

A namísto toho, aby národ řešil skandální prolomení těchto dekretů, tak se politické partaje, hnutí, jednotliví politici a dokonce i alternativa rozčilují nad násilnickým migrantem,  který ale vůbec nakonec migrantem není, je to vízovaný cizinec s českým povolením k pobytu. Takové trapné chucpe! Mluvím o tom neustále každý pátek na SVCS, pořád dokola, že na nelegální migraci se dnes už v Evropě nehraje.

Po Evropě se prohání už jenom vízovaní cizinci s platnými povoleními k pobytu v jednotlivých členských zemích EU. Je to veřejné tajemství, které se tutlá a tají, politici o tom nechtějí nahlas mluvit. I proto se mlčí v ČR v kauze tohoto cizince, který neznámo jak přišel do ČR poté, co byl z Německa vyhoštěn. A nikomu to nedochází, proč byl vyhoštěn do ČR. Já bych očekával od politiků schopnost odlišovat maskírovku od podstatných věcí a problémů, jako je třeba prolomení Benešových dekretů. Ale zjevně se mýlím. Stačí nějaký africký cizinec s českým pobytovým vízem, který skočí na českou dívku někde v poli za Terezínem a celé informační pole je rázem překresleno. Davo-elitářské procesy řízení a jejich zoufalé důsledky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
somi
Návštěvník
somi

Děkujeme panu VK za objasnění případu. Aeronet zase jako první. Je to nehoráznost. Je proti vynesení rozsudku soudu ještě možnost připomínky? Nelíbí se mi však, jak se pan VK neustále naváží do SPD. Není to poprvé, tzn. něco tím sleduje. Máme desítky stran a uráží jen SPD. Že by taky nějaký druh vrtění psem?

Drtob
Návštěvník
Drtob

Zajímá de naše vláda o skutečnosti uvedené v médiích, co říká ministr vnitra k rozhodnutí soudu v Hradci Králové , souhlasí vláda s abolicí. Drtob

konzerva
Návštěvník
konzerva
Noname
Návštěvník
Noname

K pobytu cizinců stačí již pouze tzv. INFORMAČNÍ LIST (S PRÁVEM VOLIT). Vydají ho prý na počkání.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Takže ho tomu hnusákovi pan Hamáček určitě vystaví, když už tu musí sedět ve vazbě. Píší, že prý nekomunikuje, ale prohlásil(!), že do vězení nechce, což si naše orgány vysvětlily jako že podal proti vazbě stížnost.
Je toto vůbec možné, že ta sketa vůbec nemá pocit viny?

Noname
Návštěvník
Noname

Benešovi dekrety byly prolomeny již Havlem a Schwarzenbergem… http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/8362-kauza-walderode-cemu-se-divite

Hruška
Návštěvník
Hruška

Ano to máš stoprocentní pravdu, tímto případem ovšem bylo prolomení schváleno a potvrzeno.

dan
Návštěvník
dan

Hajzlové kteří rozkradli naši zem!Senát rozpustit za ty peníze jsou zadarmo drazí!Udělali si stoho zaměstnání dříve dobrovolná funkce!Lidé vás zajímají jen při volbách,a pořád stejně.Lhali jste celému národu že běženci u nás nejsou jste hajzlové zrádci národa!Teplice atd.a ježtě tyto opice chráníte.Toto nejsou lidé jejich kultůra snad jen do pralesa množí se jak podkáni a dělat tady nebudou,protože umějí jen dělat děcka.A toto je tady dobře placeno s našich daní takže jste pěkní hajzlové a to je slabé slovo!!!Tady se dělají jen demonstrace hlavně Praha vypatlaná,a to vám nedošlo v jakém zájmu to je a kdo zatím je!?Babiš určitě ne to je jen bla bla bla.Pár stran co to tady vše zakládají jen škodí národu placeni dobře odjinut.Hnus!

honza prague
Návštěvník
honza prague

kdyby tak šlo vyhodit všechny politiky babišem počínaje a mladým klausem konče…..jsou to čučkaři kterým jde jen o vlastní prospěch. čučkaři,kteří ztratili pojem,co znamená slovo vlastenectví,úcta k vlastním předkům.
ty importované černé opičky neví co znamená láska k půdě, ti uslintaní prodavači kebabů jen ví,že musí odrbat blbečky,co si jdou koupit chemické maso. afričan a debilní muslim si vybaví pod slovem láska jen falus ve vagíně.

bokke123
Návštěvník
bokke123

To hovado Hamáček by měl podat demisi!

tdjh
Návštěvník
tdjh

Komentář v rozporu s pravidly… výzvy k fyzické likvidaci nejsou v diskusi povoleny.

Hruška
Návštěvník
Hruška

To samé co předchozí, čtěte pravidla pro komentáře. -Admin-

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

Do kdy budeme čekat až nějaký “kriminální” migrant, co ho nedokázala německá justice eliminovat,aby nemohl dále páchat trestnou činnost , nám zde někoho zavraždí! Takže nás zde německá “bezbřehá” migrace začíná ohrožovat!! Nebo nám pan Hamáček řekne, jak zajistí bezpečnost českých občanů , před migrační “kriminalitou” , která k nám začíná pronikat z Německa!

Anonym
Návštěvník
Anonym

tohle by měli pouštět každej den před začátkem výuky ve školách ! https://www.youtube.com/watch?v=wg7Qqi1sDnQ

somi
Návštěvník
somi

Vidíme to dnes na každém kroku. Velice poučné video.

Kocour
Návštěvník
Kocour

Těch podivností je tam víc. Ani bych se nedivil, kdyby to celé byla kachna a ten černoch najatý herec. Klidně by to celé mohla být false flag operation ke zdiskreditování alternativy.

1) Že by někoho v úterý v sedm ráno pustili v Německu z vězení, on by nasedl do vlaku, nechal se jako černý (hahaha) pasažér vyhodit, toulal se někde v pohraničí po polích, potkal tam nějakou šestnáctiletou holku a hned ji znásilnil?
Kdyby to byl film, tak by to cenu za nejvěrohodnější scénář nezískalo.

2) Vzhledem k tomu, jak lhostejně policie zpravidla při případech znásilnění postupuje (bohužel mám v rodině takovou zkušenost a na služebně nám v podstatě řekli, že to je tvrzení proti tvrzení a že máme smůlu), se mi vůbec nezdá ani to, že ho hned v úterý zatkli a ve čtvrtek vzali do vazby.

Lostris
Návštěvník
Lostris

Může to být ona kýžená “sakrální oběť”(vykonstruovaná jako student Šmíd 1989) s cílem rozpumpovat situaci v ČR před démon-strací na Letné 23.6.