Vrcholná schůzka Putin-Trump na summitu G20 padla, neoconi donutili Trumpa setkání zrušit...

Vrcholná schůzka Putin-Trump na summitu G20 padla, neoconi donutili Trumpa setkání zrušit kvůli incidentu v Kerčské úžině! Ještě ve čtvrtek před obědem byla schůzka jistotou, v podvečer však do ní Trump vhodil vidle! Smlouva o zákazu raket středního doletu tak definitivně padne, Trumpovi hrozí doma obvinění z velezrady! Jak je možné, že generál Petr Pavel uráží a zesměšňuje na Twitteru svého nadřízeného a vrchního velitele ozbrojených sil? Neuvěříte, jaké svinstvo zavěsil na Twitter!

Vrcholná schůzka Putin-Trump na summitu G20 padla, neoconi donutili Trumpa setkání zrušit kvůli incidentu v Kerčské úžině! Ještě ve čtvrtek před obědem byla schůzka jistotou, v podvečer však do ní Trump vhodil vidle! Smlouva o zákazu raket středního doletu tak definitivně padne, Trumpovi hrozí doma obvinění z velezrady! Jak je možné, že generál Petr Pavel uráží a zesměšňuje na Twitteru svého nadřízeného a vrchního velitele ozbrojených sil? Neuvěříte, jaké svinstvo zavěsil na Twitter!

Bohužel, došlo přesně k tomu, čeho jsem se obával už v mém předchozím článku o kauze incidentu v Kerčské úžině. Americký prezident Donald Trump včera v podvečer středoevropského času zrušil vrcholnou schůzku s ruským prezidentem Vladimirem Putinem na summitu G20 v argentinském Buenos Aires, který začíná právě dnes. Důvodem zrušení schůzky je prý to, že Rusko zadrželo 3 ukrajinské lodě v Kerčské úžině na Krymu poté, co neoprávněně vnikly do ruských výsostných vod a dosud Rusko tyto 3 lodě Ukrajině nevrátilo. Donald Trump uvedl na svém Twitteru, že v této situaci bude lepší, když se schůzka neuskuteční [1], ale pokud budou lodě vráceny, že v budoucnu je možné schůzku uskutečnit.

Donald Trump náhle zrušil schůzku s Vladimirem Putinem, jen pár hodin poté, co schůzku naopak Putinovi potvrdil.

Došlo tak přesně k tomu, co jsem předpovídal v minulém článku [2], američtí neoconi opravdu použili ukrajinskou vládu Petra Porošenka-Valtzmana k provokaci na moři, aby Rusko muselo zasáhnout a neoconi aby tím získali páku na Donalda Trumpa, aby zrušil schůzku s Vladimirem Putinem na G20. Tady si musíme vysvětlit, proč ta schůzka byla a je stále tak důležitá. Právě na této vrcholné schůzce se měl Vladimir Putin pokusit přemluvit Donalda Trumpa, aby USA neodstupovaly od smlouvy na zákaz výroby raket středního doletu (smlouva INF), protože pokud USA od smlouvy odstoupí, nastartuje to de facto nové kolo horečného zbrojení a je to pouze krok od toho, kdy USA odstoupí i od smlouvy New START, která zakazuje vývoj strategických balistických raket. A co je horší, USA dokonce už zahájily i výrobu nových modelů jaderných hlavic, více v šokujícím článku zde. Oni se s tím v NATO a Armádních novinách snad ještě chlubí?

Před obědem ve čtvrtek Trump Putinovi schůzku najisto potvrdil, v podvečer ji náhle zrušil

Američtí neoconi nemohli dopustit, aby Vladimir Putin získal vliv na Donalda Trumpa v soukromí a přesvědčil ho, aby od smlouvy INF neodstupoval, protože americký kongres již vyčlenil v rozpočtu na příští rok kapitolu a peníze pro vývoj nových amerických raket středního doletu. Ve chvíli, kdy už kongres vyčlení peníze [3], tak je hotovo a vymalováno. Přesto se Vladimir Putin snaží do poslední chvíle toto šílenství zastavit, ale jak sami vidíte, moc amerických sionistů, kteří kontrolují nejvyšší struktury amerického kongresu, je obrovská a ke zrušení schůzky stačilo použít věrného vazala amerických neoconů, ukrajinského oligarchu Petro Porošenka-Valtzmana, aby nařídil 3 ukrajinským bojovým člunům narušit výsostné vody Ruska v Kerčské úžině. Ruská pobřežní stráž nemohla na provokaci nereagovat, to by bylo hrubé porušení rozkazů a služebních postupů, narušitel musí být zastaven a zadržen. A protože ukrajinské lodě měly z Kyjeva rozkaz nezastavovat, Rusové spustili palbu. Teprve poté ukrajinské lodě zastavily.

Tři zadržené ukrajinské lodě.

Jenže přesně o to američtí neoconi usilovali, záminka pro zrušení schůzky Trumpa s Putinem byla rázem na světě. Ukrajinský prezident hned vyhlásil na Ukrajině stanné právo a válečný stav, v televizi se objevily srdceryvné záběry školáků, jak v Mariupolu kopají zákopy proti Rusům, Evropská unie a dokonce i český ministr zahraničí Tomáš Petříček vyzvali k dalšímu uvalení sankcí na Rusko. Neoconi přišli za Donaldem Trumpem a už v pondělí po něm požadovali zrušení schůzky s Putinem na summitu G20.

Jenže Donald Trump odolával, a to celkem 4 dny. Naprosto neuvěřitelný průběh celé epizody vykreslují včerejší události mezi Ruskem a USA. Ruská televize RT včera ještě před obědem slavnostně a radostně hlásila, že vyjednávací týmy USA a Ruska dohodly schůzku obou státníků na summitu G20, která bude trvat jednu hodinu a bude probíhat z očí do očí [4]. Součástí schůzky, kromě jiného, mělo být urovnání krize mezi Ruskem a Ukrajinou kvůli incidentu v Kerčské úžině. Všechno tedy včera okolo oběda vypadalo skvěle.

Dýka do zad: Trumpův právník souhlasil, že bude svědčit proti Trumpovi!

Jenže, co se nestalo. Včera v podvečer středoevropského času, zhruba o 6 hodin později poté, co RT před obědem hlásila dohodu o hodinové schůzce, přišel naprostý zvrat a šok. Donald Trump na svém Twitteru stroze oznámil, že vzhledem k tomu, že Rusko nevrátilo Ukrajině zadržené lodě, schůzku s Vladimirem Putinem v Buenos Aires ruší. Pokud dojde v budoucnu k vrácení lodí, Trump se rád schůzky s Vladimirem Putinem zúčastní. Na ruské televizi RT to vyvolalo doslova šok, televize stáhla z indexu článek [5], který chválil dohodu o hodinové schůzce obou státníků, a nahradila ho článkem [6] o tom, co se stalo a jak Donald Trump náhle změnil svůj postoj, když včera dopoledne se schůzkou souhlasil a zadržené ukrajinské lodě před obědem včera nebyly žádný problém. Redakce Aeronetu však ví, k čemu došlo.

Michael Cohen, Trumpův bývalý právník.

Včera brzy ráno v New Yorku, tedy po obědě středoevropského času, došlo k dramatickému zvratu v kauze vyšetřování údajného vměšování Ruska do amerických voleb v roce 2016. Právě včera ráno newyorského času totiž došlo k oznámení, že bývalý Trumpův právník Michael Cohen, výměnou za nižší trest, se přiznal, že lhal o tom, když tvrdil, že Donald Trump nevěděl o napojení ruských firem z Moskvy na jeho právnickou firmu a bude svědčit proti Donaldu Trumpovi [7], že ho zaúkoloval před volbami na podzim 2016, aby jednal a komunikoval s představiteli ruského velvyslanectví ve Washingtonu a dalšími ruskými podnikateli v Moskvě ohledně možností financování Trumpovy kampaně.

Trump zrušil schůzku s Putinem kvůli hrozbě soudního procesu v kauze ruského ovlivňování americké volební kampaně v roce 2016

Podle pozorovatelů v amerických médiích dostal Michael Cohen od vyšetřovatele FBI Roberta Muellera zřejmě nabídku pozice korunního svědka v celé kauze a naprostou imunitu, což je nabídka, která se neodmítá, když vám hrozí doživotí za podíl na vlastizradě a konspiraci s cizí mocností. Donald Trump okamžitě vybuchl a označil Cohena za lháře. A na svém Twitteru odpoledne středoevropského času to navíc označil za hon na čarodějnice, který stál americké daňové poplatníky už 40 milionů dolarů. Poté následoval tweet typu “damage control” a vykreslení toho, jak jeho vláda vydělává peníze z dovozních cel a hned poté dva tweety informující o zrušení schůzky s Putinem.

Je to naprosto jasné a zcela nepochybné, Kerčský incident neměl tu potřebnou energii a razanci na zastavení a zmaření schůzky Trumpa s Putinem, takže sionisté použili páku skrze jeho bývalého právníka, který jen pár hodin před tím, než Trump nasedl do letadla k cestě do Buenos Aires, vypustil do světa šokující hrozbu pro Donalda Trumpa a celou jeho rodinu, že bude svědčit proti Donaldu Trumpovi v kauze tzv. “koluze” amerického prezidenta s ruskou státní mocí během voleb v roce 2016. To by znamenalo automaticky obvinění amerického prezidenta z velezrady a automatický impeachment, který by se jen těžko blokoval v Kongresu, protože pokud by americký soud řekl, že Donald Trump je vinen, ani jeho vlastní republikáni by ho už nemohli v kongresu chránit.

Toto je hlavní důvod, proč Donald Trump náhle včera cukl a na poslední chvíli zrušil schůzku s Vladimirem Putinem. Cohenova hrozba našla adresáta. Nemůže jít proti sionistům, to by Trumpa stálo celou rodinu. A že redakce Aeronetu není osamocena s názorem, že za náhlým zrušením Trumpovy schůzky s Vladimirem Putinem je právě šok z prohlášení Michaela Cohena, to potvrzuje i britský Guardian, že Trumpův oficiální důvod pro zrušení schůzky (ukrajinské lodě) na Twitteru je jenom zástěrka [8].

Donald Trump se dostal do pasti sionistických klanů v New Yorku, všechno je to boj mezi židy (sionisty) a Židy (Chasidy) o kontrolu nad tím, co ještě z USA zůstalo

Michael Cohen pochází ze staré právnické rodiny židovského původu v New Yorku, jeho předci mají rodové propojení na průmyslnickou židovskou firmu Rothstein & Smith, později Rothstein & Sons. Tady je to velmi pikantní, protože Rothstein & Smith založili v roce 1896 v ukrajinském Mariupolu největší ocelárnu a slévárnu v regionu, která dnes nese jméno Iljič Steel and Iron Works, o kterou se v roce 2014 strhl boj mezi povstalci na východní Ukrajině a ukrajinskou armádou. Povstalci ovládli předměstí Mariupolu, ale nakonec byli vytlačeni ukrajinskou armádou. Ocelárna dodává mj. ocel pro americké loděnice a námořnictvo. Trumpův židovský právník se tak může stát Trumpovým katem. Takže, co teď zbývá Trumpovi? Musí přesně skákat tak, jak pískají sionisté, kteří kontrolují americké neocony a celý kongres a zahraniční politiku. Cílem je výroba nových raket, a tomu nesmí Putin stát v cestě. A když na to přijde, tak ani Trump tomu nesmí bránit.

Michael Cohen na CNN v reportáži o Trumpovi.

Neoconům se tak podařilo schůzku překazit, ale trochu jinak, než očekávali. Nakonec museli na Trumpa vytáhnout jeho bývalého právníka a nikoho nepřekvapí, že je to židovský právník s napojením na Dům Sion. To by bylo naprosté nošení dříví do lesa tuto skutečnost zdůrazňovat. To snad dojde každému. Smlouva INF tak zřejmě opravdu koncem tohoto roku padne a USA od ní odstoupí. Nové kolo horečného zbrojení se znovu roztočí.

Jenže musíme se dívat i do České republiky, co se děje okolo armády a české generality. Naše redakce byla upozorněna na naprostý skandál a hrubé porušení vojenské disciplíny generála Petra Pavla. Ten již v pondělí na svém Twitteru uveřejnil pamflet, který zesměšňuje jeho přímého nadřízeného a vrchního velitele ozbrojených sil České republiky, prezidenta Miloše Zemana. Polonahý prezident v nafukovacím modro-žlutém člunu (státní barvy Ukrajiny) prý míří s pádly v rukách do Kerčské úžiny. Fotka koluje už mezi diplomaty v Praze a také v Moskvě, kde se pozastavují nad tím, proč s generálem už nebylo zahájeno vojenské disciplinární řízení. Generál pohrdá vojenskou subordinací a utahuje si z vlastního vrchního velitele a prezidenta republiky. Toto znevažuje Českou republiku v cizině.

Generál Petr Pavel zesměšnil na Twitteru svého nadřízeného, vrchního velitele ozbrojených sil ČR, prezidenta republiky

Generál v armádě není civilista a nesmí znevažovat a zesměšňovat svého nadřízeného a vrchního velitele ozbrojených sil. Na celou AČR to potom ve světě a u partnerů vrhá špatné světlo a ohrožuje to i bezpečnost České republiky v očích potenciálních nepřátel, když vidí, že vysocí generálové AČR, i když v penzi, pohrdají a zesměšňují své přímé nadřízené. Ministerstvo obrany by se mělo chováním pana generála Pavla urychleně zabývat a měly by být vyvozeny důsledky z mediálního útoku proti nadřízenému vrchnímu veliteli armády.

Jedna věc je, když Donald Trump zruší vrcholnou schůzku kvůli nátlaku proti své rodině, ale když generál, který ještě nedávno reprezentoval ČR v NATO v Bruselu, si utahuje ze svého nadřízeného, musí se tím někdo zabývat. Pokud by nějaký americký generál zesměšňoval Trumpa, v armádě by skončil a bez nároku na výsluhy. V Rusku by navíc byl degradován.

Nejen o zrušení schůzky mezi Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme Ukrajinu, Kerčský incident a všechny další události z domova i ze světa. Všichni jste srdečné zváni k poslechu. Stejně tak mi dovolte závěrem měsíce poděkovat Vám všem, kteří jste i tento měsíc přispěli na zachování provozu našeho serveru, Vaše podpora je neutuchající a o to více nás zavazuje k další práci. Moc Vám všem děkujeme!

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Rusko a aj Cína by mali začať zbrojiť! USA im nedokážu konkurovať a skrachujú!

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

Jinak toho profesora by nejspíš měli zavřít do blázince.. Za chvilku se zaMĚŘÍ NA ZAJÍCE.. – A BUDE ŽÁDAT JEJICH “očipování a přísnou kontrolu pohybu”. Jo a taky těch “kouřících vlků”, hejsků to ruských … úsměv

Tres
Návštěvník
Tres

Na zaklade ceho autor clanku rozhoduje, kdy za akci jednotlivce neoconi a kdy za to muze sam jednotlivec?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Summit G20 :
Na spolecne fotce ze Summitu G20 z Argentiny chybi nemecka kanclerka – jeste nedorazila….

Na jednani zadedaci poradek :
Putin vedle Sauda (bombasticke privitani!),
Trump o 4 zidle dal – mezi T. May (GB) a Merkelovou, ktera jeste nedorazila…

Putin nasledujici den rano snidane (mimo G20) s Makrelou, kteta jiz mezitim dorazila….
https://m.youtube.com/watch?v=ZX5C70mgHc0

Trump ma s sebou i Ivanku, a jestli se nemylim, sel Trump!!! sam pozdravit Putina aspon podanim ruky.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Pěkný vzkaz od @PolicieCZ, spousta lidí tady si to neuvědomuje…
comment image

Suchoj
Návštěvník
Suchoj

Zajímá mě u ČT § pomluva ve spojitosti s prezidentem, například rakovina atd
s tím souvisí § 345 tj křivé obvinění, tentokrát Andej Babiš a § 356 podněcování k trestného činu

a ovšem bomba bomb je § 404 projev sympatií k hnutí směřující k potlačování práv a svobod a toto se přátelé vztahuje na všechny neziskovky spadající pod Sorose.

Suchoj
Návštěvník
Suchoj

Admine jakto že můj a jenom můj tento komentář není vidět v Kanadě atd? V ČR je vidět jak toto mě vysvětlíte? Mám screeny obrazovky jak z ČR tak z Canady a jsoun rozdílné

Suchoj
Návštěvník
Suchoj

Doteď má v Canadě i když dává F5 510 komentů a to už dost dlouho

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

To je od nich hezké že jsou tak uvědomělí, hlavně aby ta práva dokázali v případě naplnění nějakého takového skutku vymáhat i na agentech ze zahraničí kteří (nejen) tu zpravidla dělají největší peklo.

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

To s tím, že “ale už není zajištěna svoboda po projevu” je fakt dobrý joke.. To jsme na tom hůř než v nacistickém Německu (naši ruští partneři by řekli fašistickém..). Někde jsem četl, že zřejmě až do vypuknutí války německé soudy (byvše obsazeny starými feudálně/demo kádry) soudili celkem nestraně, korektně. Moc se to neví – i toho Kolarova s Dimitrovem propustili .. – a to se Gering tam osobně snažil !!
Je to paradox, ale největší míry demokracie bylo “u nás” (Střední Evropa) asi opravdu dosaženo za R-U/císařského Německa – slavný mlynářův výrok – “to bych se na to podíval. Ještě jsou v Sasku soudy!! ” – a od té doby to jede stále IDEOLOGICKY zkopce … Moc se to neví, ale on i ten K.H.Borovský byl do Tirolska deportován de fakto protiprávně, bez soudu nebo v rozporu se soudem ..

Svoboda “jen při projevu” to je fakt taková “třešnička na dortu naši DEMOKRATURY, najmě té v éře EU..” (a to celkem nejsem proti původní EU..) Tohle ale nelze přehlédnout.
Asi je jen otázka času, kdy se opět vrátí ony “staré legendární” sovětské “psychušky” .. (Jsi proti ??? – na psychušku s tebou..)

konzerva
Návštěvník
konzerva
sputnik
Návštěvník
sputnik

Pro Rusko je Trump s celou opotřebovávací politickou scénou USA vlastně žádoucí. Protože když se dva perou, třetí se směje. V USA snad bojuje každý s každým.

Pro Sluníčkáře
Návštěvník
Pro Sluníčkáře

Vivat lyžařská sezóna.
V rakouském Kaprunu již od října na sjezdovkách lyžují letos, snad poprvé…s noži v ruce
Těšíte se?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

USA už tvrdě doplácí na debilní Trumpovy sankce.Čína odmítla US naftu a plyn a USA firmy jdou ke dnu
a přichází o miliardy dolarů,zatímco ruské které trh převzaly zvýšili produkci o 58%. Tak to dopadá,když se
do čela zadluženého a krachujícího státu postaví namyšlenej přiblblej realitní makléř,ktereju ví o ekonomice
prd a s frňákem navrchu si hraje po světě na mistra světa. Navoněná bída.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Jaryne,
já bych zase řekla, že jde ze strany Trumpa o cílevědomé, samozřejmě hezky double-speakové, znehybňování/dušení PetroDollaru FEDu.! 😉
A to si pište, že Trump double-speak Soudruhů nejenom čte bezchybně, ale také ho plynně “mluví”. 😉

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

K odebrání licence nejlepší televizní stanici v zemi kterou je Barandov ,si rada pro televizní vysílání našla
dost blbej důvod.Prý neposkytuje povinné zpravodajství. Taková blbost ! ČT už neposkytuje zpravodajství
30 let a místo toho jen šíří protistátní propagandu nepřátel česka.zkresluje a zatajuje opravdové zprávy
ze světa a vysílá jen to co jim nadiktují páníčci z Bruselu a velvyslanectví USA. ČT je štvavou stanicí
paradoxně působící za poplatky koncesionářů přímo na našem území. Dvořák se svou partou
vlastizrádných gaunerů patří do rukou státních zástupců pro rozvracení republiky,šíření štvavé propagandy
nepřátel ČR ,ohrožování demokratických principů a bezpečnostní situace státu nadržováním a podporou
nelegálních migrantů a skupin které jsou bezpečnostním rizikem.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Máme demokracii. Havloidní lepšolidé mohou zakazovat a rušit. To je ta jejich demokracie. Všichni se musíme vzdělávat podle ČT, nechat se směrovat a vychovávat. Podle ČT skáčou piráti, TOPáci, lidovci, ODS, stan i socani… Kdo má vůči mediokracii a režimu námitky, ten je se svolením říše EU zakázán. Volím SPD. Kdybych volil ty servilní strany, tak bych se sám před sebou musel pozvracet.