Vrchol provokace: Americký velvyslanec Schapiro navštívil mešitu v Brně a vyjádřil plnou...

Vrchol provokace: Americký velvyslanec Schapiro navštívil mešitu v Brně a vyjádřil plnou podporu inkluzi islámu v ČR!

Vrchol provokace: Americký velvyslanec Schapiro navštívil mešitu v Brně a vyjádřil plnou podporu inkluzi islámu v ČR!

Americký místodržitel v protektorátu České republiky Andrew Schapiro se včera 9. března setkal v Brně s šéfem islámské nadace a předsedou muslimských obcí v ČR Muníbem Al Rawím, aby vyjádřil podporu a solidaritu muslimské komunitě v ČR a na celém světě. Oba dva mluvili o potřebě tolerance, inkluze a budování mostů vzájemného porozumění mezi náboženskými komunitami. Pan velvyslanec zasadil své návštěvě korunu výrokem, že se mu dostalo vřelého přivítání v brněnské mešitě, která je důležitou součástí islámské komunity už více než 10 let. V těchto časech je prý potřebné dělat vše, co je v jejich silách, aby porazili předsudky o islámu a hledali mír a dobrou vůli.

V době, kdy se Evropou valí islámská invazní vlna, kdy v Německu a Rakousku islámisté znásilňují ženy, děti, mladé muže, prostě cokoliv, co jim přijde zrovna pod ruku, jezdí americký velvyslanec v ČR po mešitách a vyjadřuje jménem Obamovy vlády podporu muslimům v ČR. Když americký velvyslanec v ČR hovoří o inkluzi islámu v ČR, mělo by se se to silně dotknout českých politiků. Vědí vůbec o tom, že jim americký velvyslanec Schapiro jezdí po republice a hovoří s imámy a šéfy islámských nadací o inkluzi v rámci země, kde je jenom na návštěvě jako velvyslanec?

AmbMosqueBrno750.jpg
Muníb Al Rawí a velvyslanec USA v ČR Andrew Schapiro spolu uvnitř brněnské mešity

Nebylo by mnohem lepší, kdyby velvyslanec spojenecké země raději v ČR navštívil třeba domov seniorů, nebo Klokánky, aby vyjádřil podporu potřebným a zároveň mediálně upozornil na nějaký problém, který trápí české občany, aby se tím vláda začala zabývat? Proč pan Schapiro nepřijede třeba navštívit české policisty, kteří pomáhají chránit v Makedonii hranici proti uprchlíkům? Že by vyjádřil podporu ochraně Schengenské hranice, že by tím dal najevo podporu obraně za zachování evropské kultury? Nic takového se ale od amerického velvyslance nedočkáme, protože politickou objednávku, kterou plní Obamova vláda, a která panu velvyslancovi posílá notičky do ČR, kontrolují v USA globální elity.

Těm jde nejen o destrukci Evropy a její kompletní islamizaci, ale současně i o destrukci samotných USA. Současný společenský a vnitropolitický “rift” uvnitř Spojených států, kdy v primárkách republikánů se lidé i z tábora demokratů začínají obracet na “nepolitika” Donalda Trumpa, jasně ukazuje, že v USA probíhá stejný proces jako v ČR, kdy voliči ztrácejí důvěru v zavedené strany a začínají volit businessmany do nejvyšších pozic v zemi. Tady je ale potřeba se mít na pozoru, protože přesně toto je cílem NWO. Likvidace politických stran a dosazení manažerů do nejvyšších pozic jednotlivých států.

TR61d0c2_150111_12166125.jpg
Pana vevlyslance zaujala jedna z arabských knih… že by Korán?

Existuje zde velké riziko, že současný rozvrat v USA a v EU je úmyslný, aby došlo k naprosté diskreditaci politických elit a sami občané si potom ve vzteku a z obav zvolili do nejvyšších pozic manažery, nepolitiky, kteří nebudou mít žádné politické zázemí a budou jednotlivé státy řídit už jenom jako firmy. Přesně podle plánu NWO, kdy svět se má stát v podstatě mamutí firmou rozdělenou na několik divizí v hierarchickém členění a v klasickém pojetí korporátní vertikály moci. Bohužel, stejnou roli může opravdu i v USA plnit Donald Trump, jakkoliv bychom si přáli, aby to myslel s těmi změnami upřímně.

Čím více jsou USA vnitřně politicky rozvrácené, tím nebezpečnější je americká politika ve směru ven. Zahraniční vměšování se do záležitostí cizích zemí je tak obrovské, že připomíná sklonek Sovětského svazu v 80. letech, kdy režim vrhal veškeré své státní prostředky do zbrojení a na kontrolu své moci v jednotlivých satelitech. Americký velvyslanec už nemá naprosto žádné zábrany a zatímco vláda Bohuslava Sobotky zažila v pondělí v Bruselu střet s realitou a tureckým vydíráním ve vztahu k EU, tak americký velvyslanec za zády české vlády popichuje a provokuje občany ČR návštěvami islámských mešit a výroky o potřebách islámské inkluze v zemi.

TR61d0c3_150245_7882190.jpg
Oba pánové se před vstupem do modlitebny zuli…

Pane Schapiro, čeští občané žádnou inkluzi islámu v ČR nejen nechtějí, ale nikdy jí ani nepřipustí. Islám není náboženství v pravém slova smyslu, ale je to bojová nauka a bojový rituál, který stoupence učí k přijetí víry a k jejímu prosazování cestou džihádu. Islám se nikdy nedistancoval od násilí a džihádu, protože to by znamenalo distancovat se od Koránu, a to by se rovnalo odpadlictví od víry, která se v islámu trestá smrtí. Mlácení a bití žen, výzvy k intifádám, k mučednictví, nerovnoprávnost žen, náboženské pronásledování křesťanů a židů v mnoha arabských zemích. Islám není slučitelný s evropskými hodnotami a evropskou kulturou.

Redakce AE News vyzývá pana velvyslance Schapira, aby přestal rozvracet Českou republiku. Přestaňte, pane velvyslanče, podporovat české neziskovky, které za peníze amerických fondů (např. fondů George Sorose) pomáhají nasunování islámu do ČR. Přestaňte se vměšovat do vnitřních záležitostí ČR, na to nemáte právo! V dnešní době byste měl podpořit obranu Evropy před invazní vlnou islámských běženců, kteří sem do Evropy proudí vinou Vaší americké expanzní politiky. Vy jste vyzbrojili v letech 2011 – 2014 syrské islamistické skupiny, které rozpoutaly na území Sýrie mohutnou válku a díky podpoře USA mohly vytvořit i subjekt s názvem Islámský stát. Vaše vláda rozvrátila Irák. Rozvrátili jste Afghánistán. Rozvrátili jste ve spolupráci s EU také Libyi. Rozvrátili jste Ukrajinu! A kvůli vám teď čelí Evropa migračním vlnám!

Americký velvyslanec v ČR by měl sedět v kanceláři, zamčený za neprůstřelnými dveřmi, protože po Evropě se teď potuluje tolik islámistů, že by pan velvyslanec mohl být velmi nemile překvapen, až by nějaký Arab v Brně na něho vykřikl “Alláhu Akbar” a odpálil by na sobě vestu s výbušninami. České hranice totiž nejsou neprodyšné, arabští migranti už cestují přes Slovensko a Česko, a i když na Slovensku na česko-slovenském pomezí už je možné spatřit bezpilotní hlídkové drony s termokamerami, tak ne všechny dokáží zajistit bezpečnost hranice. Není možné, aby v této nebezpečné situaci jezdil americký velvyslanec po republice a podněcoval takovéto provokace. I kdyby to muslimové v Brně mysleli upřímně s tou integrací a mírumilovností, pro saláfisty a wahábisty, což je určující komunita radikalizovaných islamistů v Evropě, jsou muslimové s přátelskými vazbami na západní kulturu de facto odpadlíci.

Pane Schapiro, jako velvyslanec raději navštivte svého kolegu ambasadora Saúdské Arábie v Praze a tam u něho řešte otázku, proč Rijád podporuje export militantního wahábismu do EU. Tam se ho zeptejte, proč Saúdská Arábie podporuje v Sýrii Islámský stát. Proč válčí v Jemenu za použití vašich amerických zbraní! Islám v ČR opravdu nechceme, takže nám ho do naší země laskavě nenasunujte a nepodporujte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Výmluvná gesta na fotografii Jeho Excelence pana Velvyslance USA Schapira s chotí…
Retweetnul uživatel Tamar Newberger
Andrew Schapiro ‏@AndySchapiro 30. 6. 2016
https://twitter.com/newberger?ref_src=twsrc%5Etfw
comment image:large

joejoe
Návštěvník
joejoe

Persona non grata !!!

Mirpro
Návštěvník
Mirpro

A takhle to všechno funguje od té doby, co je základním prostředkem vyjednávání na všech úrovních LEŽ. Kdo je ochoten lhát ve jménu vytčeného cíle, ten stoupá a roste, zvyšuje si příjmy a VIP postavení. Takže jak by dnes asi řekl Julius Fučík : “lidé LŽETE “

Sosa
Návštěvník
Sosa

Vyzývam vlády Českej a Slovenskej republiky aby zakázali Islam na Slovensku a v Čechách, nakoľko jeho učenie a praktiky sú “PROTIÚSTAVNÉ!” Takisto každého, kto hovorí o náboženstve a “povyšuje” ho nad zákony krajiny žiadam aby bol odsúdený na povinný pobyt v náboženstvom riadenej krajine aspoň po dobu piatich rokov!

Pandabila
Návštěvník
Pandabila

Nemohlo to být vážení přátelé napsáno výstižněji! To je v podstatě až na malou drobnost plná pravda a nejméně 90% občanů této země to může podpořit. Vím to proto, že cestuji a potkávám mnoho lidí v různých pozicích. A zatím 100% mých spolucestujících nebo nějak spolupracujících občanů nejen z CŘ, ale i ze Slovenska , Polska i Ukrajiny s těmito myšlenkami souhlasí. Ale jak s tím naložíme? Volby jsou daleko. Já bych rád prosadil referendum o vystoupení z EU (peníze z EU snad oželíme, protože nebudeme přispívat těmi svými do stejných fondů ) a další referendum o neslučitelnosti islámu s naší ústavou. Tedy neústavní činnosti nepřátelské svými myšlenkami naší společnosti a jejím tradicím budou zakázány. Muslimové opustí naši zem do 1 roku a mešity, které již stojí, budou přestavěny na muzea násilí, zejména násilí ze strany všech forem džihádu proti světu (celému světu!), aby i naše děti včas pochopily, co tu hrozí, když se bude nadále jen mlčet. Umožníme každému křesťanovi, aby z islámské země přesídlil k nám. Nebude to ani exodus, ani příliv nevzdělaných a práce se štítících mas, které zaplavily Evropu v roce 2015, přičemž tento trend probíhá již desítky let, byť předtím jen zvolna, ale vytrvale. Francie má nyní > 5 milionů těchto lidí, Anglie > 3 miliony, Německo nyní > 11 milionů, z čehož je 7 milionů Turků, naturalizovaných již dvě generace, a 3 miliony Turků, kteří nepracují ani pracovat nechtějí a přijímají sociální podporu, na kterou jejich krajané i rodilí Němci vydělávají. Švédsko i Itálie aktuálně stojí před nepokoji, které přejdou plynule do pogromů a možná i občanské války, která rozvrátí ekonomiku a sociální řád nejedné země. Který optimista si myslí opak, tak ať dále podporuje muslimy tam, kde žije a časem uvidí výsledek. Islám nelze vymýtit klidným přístupem, to Korán ani neumožňuje, ale jen silou vojenskou. To pochopí časem i některé vlády nejen v Evropě. Angola budiž první vlaštovkou na cestě obrození světa vymýcením islámu. To není náboženství, jak správně bylo shora uvedeno. Ale násilné šíření téměř fašistických zlovolných dogmat, které vyplodil duševně postižený negramotný pedofil, adorovaný jako Prorok Mohamed. To není pomluva, to jsou historická fakta, uváděná v různých historických pramenech a odkazech. Ani muslimové některá fakta nepopírají, protože jsou v souladu v učením Koránu a zejména s právem Šárija. Zejména jednání s ženami, jako sexuálními otrokyněmi bez ohledu na jejich věk. Hanba islámu ! V Evropě ho lidé tohoto kontinentu prakticky všichni odmítají a nechtějí.

dany
Návštěvník
dany

To je opravdu vrchol provokace.Pak se v tom všem vyznejte – zastánce homosexuálů se málem pusinkuje s předákem radikálního islámu, jež za homosexualitu uděluje trest smrti.Čí a jaký zájem je spojil ke společnému fotu? Pravděpodobně to všichni víme, bohužel.
Tato dvě přivandrovalá invidua chtějí dělat nové a tzv. systémové pořádky v Evropě?
Občané chraňte naše děti a zvláště dcery před takovými úchylnými lidm, jako jsou tito dva pánové.
Svoje gay pride nebo tarahuš si můžou nacvičovat jinde, třeba v iráku, Bosně nebo v Americe.

Podívejte se na tyto dvě šikovné školačky, jak jim zazpívají tu “naši”:

https://www.youtube.com/watch?v=ivASIwtHALM

Myslím že těm dvěma prazvláštním chlápkům se to moc líbit nebude.Cítí a moc dobře ví, že by dostali na vyučenou.Viďte pane Alrawi.Vaše chlapce tu nechceme, víte to??

joejoe
Návštěvník
joejoe

Persona non grata pro Schapira za porusovani Videnske konvence z r.1961, Alrawi, Abbas, okamzite ve zkracenem soudnim rizeni vyhostit za rasovou a “nabozensky”motivovanou nenavist vuci puvodni ceske vetsine bez moznosti navratu. Rizeni statu prebrat narodem, ustanovit urednickou vladu do vypsani novych voleb pouze pro nove zalozene strany. Tuto vladu postavit pred nezavisly soud a odsoudit za vlastizradu. Islam postavit mimo zakon, vystup z ideologicky zvracene EU, a znarodnit rozkradeny majetek. Dale zahajit jednani s BRD o vyplaceni valecnych reparaci 350.miliard Kcs te doby. Tato pseudovlada nema pravo vladnout narodu ceskemu, moravskemu, slezskemu !!!!!

pavlina
Návštěvník
pavlina

Tak už je to tady, v Praze 8 máme mešitu. A tím nemyslím píseň od nejmenované rockové skupiny, která se prosadila v anketě Český slavík. Ale opravdovou mešitu. Místo, kde se muslimové scházejí k modlitbám, ale i místo, kde radikální imámové v západní Evropě horují pro potírání (a to je ještě slabé slovo) všeho nemuslimského a odkud vyrážejí na svou pouť sebevražední atentátníci.

Ještě před dvěma třemi lety byla na místě „jazyková škola“. Teď se ukazuje, že to byla pouhá kamufláž, když se její zakladatelé za označení „mešita“ ještě styděli. Teď už se dokonce s podporou české vlády chlubí. Navíc hrdě hlásí do světa – mešita v srdci Evropy.

Začali tam pořádat i obědy pro veřejnost, kterou chtějí přesvědčit, že ten islám je přece fajn. A dokonce tam i dobře vaří!

Oběd v neděli 3. dubna spolupořádala iniciativa HateFree Culture. Tento projekt má „na starosti“ Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. To je skvělé, ne? Místo toho, aby nás vláda chránila před radikálními islamisty, bojovala proti přistěhovaleckým kvótám a hájila zájmy českých občanů v tzv. Evropské unii, pořádá obědy v mešitách. Výrazná většina daňových poplatníků není islámu nakloněna. To však vládě v čele s ČSSD a ANO nijak nevadí a projekt, který islám lakuje narůžovo, dotuje pod dohledem „populárního“ Jiřího Dienstbiera miliony korun.

Hlavním mediálním partnerem projektu je Česká televize. Divím se, že to poetické nedělní poledne nebylo přenášeno rovnou v přímém přenosu, aby se diváci mohli přesvědčit, jak se tato cool akce placená i miliony televizních koncesionářů povedla.

Víme, že u nás příliš mnoho muslimů není. Před mnoha a mnoha lety jich nebylo mnoho ani směrem na západ. Situace se pak pomalu měnila až k dnešnímu stavu, kdy mešity slouží jako ambasády násilí. Chceme to časem i v české kotlině? Není spíše na místě již nyní více rozumu?

Otázkou samozřejmě zůstává, jak se k tomu, že se pár metrů od radnice nachází dnes už oficiálně mešita, postaví vedení osmého obvodu. Dovolím si spekulovat – zelení slaví. A co starosta Petrus s místostarostou Fichtnerem? Zatím předvádějí jen ohlušující ticho…. V jiných, daleko nepodstatnějších věcech jsme vždy slyšeli mantru o diskusi s občany, přívětivém veřejném prostoru, zlepšování Prahy 8.

Alespoň na pár slov protestu by se koalice vzmoci měla. Jako příklad by jí mohlo sloužit, když se v minulosti podařilo zabránit vybudování čistě muslimského hřbitova. Čekáme však asi příliš mnoho.

Autor: Ondřej Gros
V Praze 8 dne 4.04.2016

Serpoš
Návštěvník
Serpoš

The one song for Mr. Šapirou :

https://www.youtube.com/watch?v=8jw0T-zzd5o&nohtml5=False

As You like it?

Dany
Návštěvník
Dany

Ten Schapiro je spolužákem toho Obamy a Obama je skrytý muslim….tak je to jasné.
Ten velvyslanec je stejně moc zvláštní týpek, už když jsem jej viděl poprvé bylo mi na něm něco divného.Nevím přesně jak to formulovat, ale prostě to “vím” a cítím to.Jestli znáte taky ten pocit..

Karlos
Návštěvník
Karlos

Osobně se domnívám, že by president Zeman, měl pana velvyslance hodnotit jako ,, persona non grata,, a dát mu pár dní na odjezd, když by předtím pozval na konzultace Českého velvyslance ve Washingtonu, aby jim to zkomplikoval a nemohli ho hned vyhostit, protože pokud se nenachází na území maj to v mrtvém bodě