Voliči SPD zase naletěli: Předseda bezpečnostního výboru Radek Koten (SPD) a člen...

Voliči SPD zase naletěli: Předseda bezpečnostního výboru Radek Koten (SPD) a člen předsednictva SPD Radovan Vích hlasovali na tajném jednání bezpečnostního výboru PS pro usnesení proti Ruské federaci a ve prospěch Koudelkovy BIS! Máme tvrdé důkazy ze sjetiny hlasování o návrhu usnesení na odsouzení Ruské federace a jejího obvinění z útoku na území České republiky! Jak dlouho se dá maskovat za vlasteneckou stranu, když poslanci SPD v kritických a přelomových okamžicích hlasují s ideovým a ideologickým nepřítelem a s držiteli medailí od CIA?

Voliči SPD zase naletěli: Předseda bezpečnostního výboru Radek Koten (SPD) a člen předsednictva SPD Radovan Vích hlasovali na tajném jednání bezpečnostního výboru PS pro usnesení proti Ruské federaci a ve prospěch Koudelkovy BIS! Máme tvrdé důkazy ze sjetiny hlasování o návrhu usnesení na odsouzení Ruské federace a jejího obvinění z útoku na území České republiky! Jak dlouho se dá maskovat za vlasteneckou stranu, když poslanci SPD v kritických a přelomových okamžicích hlasují s ideovým a ideologickým nepřítelem a s držiteli medailí od CIA?

Když už by se zdálo, že nemůže být hůř a těch špatných zpráv se hrne na české vlastence a národovce tolik a každý den, že jde z toho hlava kolem, tak najednou zjistíme, že může být ještě hůř, protože jak se ukázalo, došlo znovu k další obrovské zradě voličů SPD. Já už opravdu nemám slov a nevím, jak dlouho je potřeba opakovat a zdůrazňovat, že vlastenectví se neměří podle toho, co politik říká a prohlašuje, ale jak v konečném důsledku pracuje a hlavně hlasuje, pakliže se jedná o poslance.

Po vypuknutí zpravodajské hry Vrbětice, kterou má pod kontrolou přímo česká BIS na pokyn Ústřední zpravodajské služby (CIA), která koordinuje tuto maskírovku s cílem likvidace vztahů české vlády s Ruskou federací na všech úrovních, přičemž americký ministr zahraničí Antony Blinken už dokonce Andreji Babišovi telefonicky gratuloval ke splnění úkolů vytěsnění ruského Rosatomu z dostavby Dukovan, tak úplně bez povšimnutí došlo už v pondělí 19. dubna k neuvěřitelné zradě.

Bezpečnostní výbor PSP. Ilustrační foto.

V ten den byla totiž svolána schůze bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny na utajené jednání, kde se sešly špičky českých tajných služeb a celou prezentaci řídil Michal Koudelka, šéf kontrarozvědky BIS. Výbor na utajovaném jednání schvaloval text usnesení proti Ruské federaci, který později schválila celá Poslanecká sněmovna. V tomto usnesení se obviňuje Ruská federace a její vojenská špionážní služba GRU z vyhození muničního skladu ve Vrběticích v roce 2014 do povětří, a to celkem prý dvakrát po sobě, nejprve v říjnu a potom v prosinci. V bezpečnostním výboru jsou však i dva poslanci za SPD, přičemž jeden z nich je dokonce předsedou tohoto výboru.

Usnesení výboru
Dva poslanci SPD zvedli ruku na výboru při tajném hlasování pro Koudelkovu zpravodajskou hru proti Rusku

Předseda bezpečnostního výboru Radek Koten (SPD) a člen předsednictva SPD Radovan Vích totiž na tomto hlasování podle informací, které jsme dostali od bývalého člena SPD Roberta Vašíčka, hlasovali jednomyslně a společně s ostatními členy výboru pro přijetí návrhu usnesení proti Ruské federaci. Návrh byl předložen na základě informací držitele medaile za spolupráci se CIA Michala Koudelky. Na výboru hlasovalo 14 členů a všech 14 členů na sjetině, kterou jsme dostali do redakce, hlasovalo jednomyslně pro Koudelkův návrh usnesení, který vyzývá rovněž k vyhoštění 18 ruských diplomatů.

Pavel Žáček (ODS) o hlasování dvou poslanců SPD ve výboru

Člen výboru a poslanec za ODS Pavel Žáček poskytl ve čtvrtek 6. května 2021 na Radiožurnálu ČRo večer po 22. hodině stanovisko [1], které nás doslova šokovalo a zvedlo ze židle. Důkazy Michala Koudelky z BIS prý byly na tomto tajném jednání tak přesvědčivé, že pro to zmíněné usnesení výboru zvedli ruce i dva uvedení poslanci za SPD, ale následně až potom je prý Tomio Okamura tlačil k tomu, aby své hlasování zpochybnili. Tohle je naprostý otřes a skandál, který pouze ukazuje tu konceptuální nulitu a vyprázdněnost u poslanců SPD.

Zoufalost kádrů SPD bez špetky konceptuální gramotnosti a ideově-ideologického ukotvení

Chybí naprosto jakákoliv kádrová a především ideově-ideologická výchova ve straně, která by zaručila, že poslanci za všech okolností budou chápat souvislosti, budou vědět, co se po nich chce, co po nich žádá volič, co se očekává od vlastenecké strany, minimálně tedy ve chvíli, kdy se tím vlastenectvím ústy svého předsedy tak často zaštiťují. Oba dva poslanci se dopustili ideově neodpustitelné zrady a ideologické diverze ve vlastních řadách a proti vlastní straně, protože nepřítel nyní bude poukazovat na oba poslance SPD už napořád a při každé příležitosti, a to se slovy, že podívejte se na hlasování bezpečnostního výboru, podívejte se, ty důkazy byly tak přesvědčivé, že i dva poslanci SPD hlasovali pro usnesení, podívejte se, podívejte se! Bože, takové konceptuální chucpe!

Radek Koten (SPD), předseda bezpečnostního výboru PSP

Jak můžou proboha dva poslanci SPD hlasovat pro zpravodajskou hru proti Ruské federaci ve chvíli, kdy NATO nasunuje na ruské hranice zbraně? Jak můžou hlasovat pro návrh, který se opírá o zpravodajskou hru zastřešovanou v ČR Michalem Koudelkou, držitelem Tenetovy ceny za spolupráci se CIA? Jak je možné, že dva členové SPD hlasují proti Ruské federaci na základě důkazů vyrobených skupinou Bellingcat, což je mediální outlet britské špionážní služby MI-6, která používá tento outlet k zakázkové činnosti a rozehrávání zpravodajských her proti vybraným cílům, tedy to samé, jakou funkci v ČR má Bakalův outlet Respekt, který dělá tu samou zakázkovou činnost pro BIS a zřejmě i pro ÚZSI a VZ?

Bellingcat stojí nejen za výrobou falešných profilů na Facebooku pomocí aplikace pro zakládání účtů zpětně v čase, nejenom, že Bellingcat má přístup k nástrojům pro editaci historie leteckých spojů a objednávkových systémů letenek, ale používá prokazatelně nástroje vyvinuté britskou GCHQ a americkou NSA. Naprosto nic, co předloží Michal Koudelka ve věci zpravodajské hry proti Ruské federaci, nelze brát vážně a poslanci za SPD to mají dát všem najevo, že se nebudou podílet na americké zpravodajské hře proti jaderné velmoci jakou je Ruská federace.

Ve Vrběticích byly spáchány mezinárodní zločiny obchodů se zakázanými zbraněmi a vývozu zbraní do embargovaných zemí. A tak bylo potřeba zamést stopy a sklady vyletěly do povětří

Naprosto rozumím tomu, že tohle je přešlap, který si uvědomuje i Tomio Okamura, ale takhle to prostě nemůže fungovat, že poslanci SPD mají naprosto nulovou konceptuální gramotnost a netuší, co se okolo nich děje. Ve Vrběticích se už minimálně od roku 2005 načerno obchodovalo s municí, se zbraněmi, dokonce s raketami, které zmizely neznámo kde. Načerno se tam podle informací rozebíraly a znovu skládaly dohromady mezinárodně zakázané protipěchotní miny, a když se v roce 2015 začali Rusové zajímat o to, kdo dováží do Sýrie české samopaly SA-58, české granátomety RPG-75, české protipěchotní a v té době už mezinárodně zakázané miny, tak najednou nastal problém, obrovský průser.

Situační mapa explozí ve Vrběticích

Rusové totiž začali sledovat stopy do ČR a někdo se tak pokusil zamést stopy a nechal muniční sklady vyletět do povětří. A namísto toho, aby poslanci za SPD začali vyšetřovat zločinné spiknutí, kdo na ministerstvu obrany již za dob Topolánkovy vlády tyto kšefty kryl, kdo převedl sklady na soukromé subjekty s cílem zobchodování přes soukromé subjekty, aby zbraně už nebyly pod kontrolou armádní ostrahy, kdo z kšeftů profitoval, kdo zajišťoval transport na Ukrajinu a odtamtud dále do Turecka, do Sýrie, do Libye, do Konga, Malawi a dalších zemí, tak namísto toho poslanci SPD v bezpečnostním výboru zvedají ruce pro Koudelkovy zpravodajské hry.

Poslanci SPD v kritických a klíčových okamžicích zradí a hlasují s ideovým a ideologickým nepřítelem. Odřezávání Moskvy od Prahy ohrožuje státní hranice ČR a nahrává sudetoněmeckému revanšismu

Tato činnost poslanců SPD je totiž vysoce nebezpečná a podobá se rozkladné činnosti nepřítele uvnitř vlasteneckých struktur. V dobách VKR by tento proces byl označován jako ideově-ideologická rozvratná činnost s cílem oslabit národní bezpečnost v rozehrané zpravodajské hře proti jaderné velmoci, která je přitom paradoxně po II. sv. válce jako nástupce SSSR garantem poválečného uspořádání a především poválečných stáních hranice České republiky. Oslabování role Ruské federace posiluje Sudetoněmecký landsmančaft a jejich revanšismus.

Radovan Vích (SPD), člen předsednictva SPD a člen bezpečnostního výboru PSP

Oslabování role Moskvy tak přímo ohrožuje vytyčení státních hranic ČR po II. sv. válce. Američané dodnes neuznali státní hranice České republiky, neuznalo je ani Německo. To jste možná nevěděli. Státní hranice ČSR po roce 1945 uznal jen Sovětský svaz. Dokonce ani v Česko-německé deklaraci [2] z roku 1997 německá vláda neuznává poválečně vytyčené hranice ČR. To je možná pro mnoho čtenářů šok, ale je to přesně tak. Německo nikdy neuznalo v žádné smlouvě poválečně ukotvené hranice ČSR, které na Postupimské konferenci Československu vymínil a garantoval Josif Stalin.

Američané usilují o reformát Postupimského uspořádání v Evropě. Střední Evropa pod vlivem USA v rámci Trojmoří a Německo s Ruskem jako protivníci a soupeři USA

Je ostudné, že dva poslanci SPD mají takovou konceptuální slepotu, že netuší, co je cílem oslabování role Moskvy v prostoru Střední Evropy. Je to posilování nejen Američanů, ale i role sudeto-německého revanšismu, který je zatím důsledně maskovaný evropanstvím a bláboly o evropských hodnotách a integracích. Každé hlasování proti Rusku v ČR, každý odvolaný ruský diplomat v ČR, každá další odstraněná socha ruského maršála z českých náměstí ohrožuje více a více hraniční integritu českého státu. Nádhernou ukázkou konceptuální a bezpečnostní slepoty předvedla poslankyně SPD Jana Levová. Toto předvedla na Facebooku.

Je to proces odkrajování Prahy od Moskvy, aby jednoho dne mohly být vzneseny požadavky na ČR, které již nepůjde Prahou odmítnout, protože Praha nebude mít za sebou už žádného garanta poválečného uspořádání hranic ve Střední Evropě. A bude strašné sledovat, až Američané začnou nabízet Praze ochranu Sudet před Němci výměnou za ideové a ideologické tažení proti Moskvě. Přesně takový plán totiž Američané rozehráli v Praze a je ostudné, že se toho zúčastnili i dva poslanci SPD.

Nejen o této kauze budeme hovořit dnes od 19:15 hodin na Svobodném vysílači CS v pravidelném pořadu. Probereme aktuální události z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Obelion
Návštěvník
Obelion

Počkat, počkat, takže Rusové se začali zajímat v roce 2015 o to, odkud jsou naše zbraně v Sýrii a my jsme byli tak dobří, že jsme nechali Vrbětice vybouchnout pro jistotu zpětně o rok dříve? Nu, to už tu bylo, v Ráno vstanu a opařím se čajem 😀

TONPEL
Návštěvník
TONPEL

Volte Volný blok L.Volného

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Už i “Hovinka” přiznávají , že státy ty podvodné “vakcíny” odmítají a “očkování” prý “zpomaluje. Ne zpomaluje, ale hlupáci a ti kteří byli k tomu očkování donuceni vydíráním už prostě došli. Naprostá většina populace totiž má rozum a nenechá se židy v rámci jejich zvrácených plánů na genocidu lidstva zabít. Nyní by měla přijít odplata za všechno to svinstvo.

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Sion zločinecké média hlavneho prudu nasadili iny level, všimni si denne sa,, vraj “dává otrávit Gates jedom 50+ tisíc oviec, čo to znamená? Tupé ovce si povedia že je to bezpečné a čísla porastu

luadu
Návštěvník
luadu

Tým více než 1000 právníků a více než 10 000 lékařských odborníků pod vedením Dr. Reinera Fuellmich zahájili soudní řízení proti CDC, KTEŘÍ & Davosu Skupiny za zločiny proti lidskosti.
https://dailyexpose.co.uk/2021/05/07/covid-fraud-lawyers-medical-experts-start-legal-proceedings-against-w-h-o-and-world-leaders-for-crimes-against-humanity/

Sice příjde ještě větší tlak, viz ten Arenbaren u nás, ale věřím, že to dopadne pro čisté hlavy a čistá srdce dobře. Možná se vyplatí vyzvat vše, čemu věříme, aby všechny ty dobré síly pomohly těmto hrdinkám a hrdinům, kteří nasazují své životy, kariéry, možná i životy svých blízkých, aby ty fašistické bestie zastavili přímo a veřejně.

Radek
Návštěvník
Radek

Iuadu

Zde s českým překladem: https://youtu.be/C5RmiEzkdv4

luadu
Návštěvník
luadu

Díky. Bude zajímavé, co, pokud to dopadne dobře, udělají s tou miliardou a čtvrt ovcí (k dnešku), které jsou injektovány a šíří to jejich (gatěsovo, fraudciho atd.) svinstvo.

Jotar Jablatar
Návštěvník
Jotar Jablatar

Tady řada lidí řeší co v současné situaci dělat. Co dělat? No tancovat! Jsem napjatý, co se bude tancovat, až zavedou zdanění z tržní ceny nemovitosti a jestli se u toho budou také usmívat.

Každou chvíli na Facebooku: https://www.facebook.com/fnplzen.cz/videos/3697392217054269

PaVo
Návštěvník
PaVo

Tancují s hadrem na hubávh, to jsou ale hlupky! Asi už jsou opíchané Modernou, která má v sobě šimpanzí buňky.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Nemám “ksicht knížku”..

Charlie
Návštěvník
Charlie

https://planefinder.net/flight/HKY5

Copak dady hledali, že by slavili osvobození???.

TREX
Návštěvník
TREX

https://m.youtube.com/watch?v=TXGTo8K9nR0

SABATON – defend of Moscow

999
Návštěvník
999

Opět dobře rozebraná situace. Jasno, kde je “sever”. Opuštění Ruska znamená zkonzumování od Německa. Němci, Britové, to jsou zločiny v bílých límečcích, tedy vkusně a se stylem zlikvidovat svoloč, která si plete bílou a černou. Na to čekají. Potichu, v klidu, a pak rozdrtit blbečky… Mohli by se spojit Volný Blok, Národní demokracie, ANS, Republikáni, a také DSSS, eventuálně Hnutí Cesta aj. Chce se DSSS skutečně rozplynout v SPD za těchto okolností? – Článek možno přeposlat e-mailem dalším lidem, také vytisknout a vyvěsit na obecní nástěnku nebo v některých firmách. Možno dát kopie článku nebo i vizitky Aeronetu do knihobudek, do schránek. Toto je mrtvolné ticho před kolizí a katarzí, nikoli klid.

Radomír
Návštěvník
Radomír

´´To je průlom v celé aféře Vrbětice. V roce l997 Otavská úmluva ICBL o likvidaci PP min a teď tohle – to mají asi ve VOZ Šternberk a na soudu ve Zlíně horko . Vysvětluje to proč se od pondělka kývne židle pod státním zástupcem Zemanem a tím pádem nejen pod ním ????

Ve Vrběticích se podle Rusů sestavovaly nebo rozebíraly zakázané zbraně, to podle toho, jestli šlo o kompletaci zásilky pro zákazníky, anebo o příjem zásilky na sklad
Všechno to ukazuje na to, že české firmy ve spolupráci s překupníky zbraní prodávaly mezinárodně zakázané zbraně jako jsou protipěchotní miny, a to ještě navíc do zemí, kde zuří občanské války a kde platí mezinárodní embarga na vývozy zbraní. Pokud Česká republika a dokonce i český soud v roce 2016 umožnil skladování pouzder protipěchotních min, potom už nejde jen o nelegální obchod, ale jde přímo o státem krytou činnost v rozporu s mezinárodními smlouvami a Ottawským protokolem, jehož je Česká republika signatářem. Představte si, že by nějaká země, např. Rusko podepsalo s USA smlouvy o likvidaci raket, ale nakonec by se ukázalo, že jedna strana ty rakety nezlikvidovala, pouze je rozložila, rozebrala a zakonzervovala ve skladech, stejně jako to podle všechno udělala Česká republika s protipěchotními minami.
Minová pouzdra byla uložena extra, výbušná směs z min také extra, a roznětky byly také uloženy extra. Zpět do funkčního stavu stačilo jen všechny tři části zase složit. A to je velmi nebezpečná práce, při které může leccos vyletět do povětří, zejména ve chvíli, kdy takové operace provádí nevyškolený personál, nebo probíhají v nevyhovujících podmínkách. Když je pravda teď venku a tiskový mluvčí české obrany přiznal, že ve Vrběticích byla skladována pouzdra již 20 let zakázaných zbraní, nemusíme být agenty GRU, aby nám logicky došlo, co se asi s největší pravděpodobností v roce 2014 ve skladech stalo. Jaká je totiž rovnice?
Když si dáte všechny proměnné rovnice dohromady, najednou vám to docvakne a zapadne dohromady
Rovnice této záhady je neprůhledná firma, o které Andrej Babiš v roce 2014 v pořadu OVM prohlásil [4], že nekomunikuje a má za sebou spoustu divných firem, další částí rovnice je bulharský překupník se zbraněmi, který prokazatelně prodával zbraně embargovaným zemím, a další částí rovnice je přiznání české obrany skrze mluvčího, že ve Vrběticích byly uskladněny a zakonzervovány zakázané zbraně, konkrétně pouzdra pěchotních min, a to 20 let poté, co už měly být zničeny na základě Ottawské dohody. Ano, přátelé, pravda je tím pádem asi opravdu venku.´´

Dáša
Návštěvník
Dáša

Nicméně s. Langšádlová mohla prasknout, když se český velvyslanec v Rusku zúčastnil vojenské přehlídky ke dni vítězství nad parazitním xindlem.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
škoda,že jen “mohla” . Ta vymaštěná slepice by měla vybuchnout a vypařit se a nikomu chybět nebude.

Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

Kdo vi jak to ockovaci divadlo dopadne, kdyby to nahodou dopadlo tak, ze to bude povinny a lidi nic neudelaji, necvite v jake zemi bude do budoucnosti svoboda bez ockovani….Belorusko vypada dobre, tam jeste maji rozum co si myslite???

Dáša
Návštěvník
Dáša

Nemůže být povinný a nikdo nemůže nikoho nutit aby ze sebe udělal laboratorního potkana. Za vakcinu nikdo neručí, nemá ukončené všechny zkoušky, je to jen na lidech, zda se nechají zlomit.
Proto je trestný čin, pokud Kůže zavádí něco jako kovid pasy. To je tak sprosté a drzé, že si to nedovolili ani jeho předchůdci v protektorátu Čechy a Morava, který se stal minulostí díky Sovětskému svazu.
Není ovšem možné přesvědčit někoho, kdo chce “jet na dovolenou” i za cenu, že se dobrovolně poškodí v době, kdy tu chybí nezávislý státní orgán, který zdraví nebezpečné vakciny a léky prostě nedovolí distribuovat, ani za jakýkoliv úplatek..
Za to si můžeme ovšem my sami, že jsme dovolili zrušit státní normy na úplně všechno.

Ke shlédnutí doporučují toto video, které mi přišlo v poště.
210121 Facebook-480.mp4

Dr. Mo
Návštěvník
Dr. Mo

“Nemůže být povinný a nikdo nemůže nikoho nutit”

Asi jako zákaz zpěvu, který byl do loňska jenom v pohádkách…

Zhebnete všichni jako prašiví psi.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaroslav
povinné to nikdy nemůže být dokud nezmění zákony této země, ústavu a listinu základních práv a svobod. Už nyní tím nátlakem a vydíráním se dopouští trestných činů a věřím,že se konečně zvedne vlna trestních oznámení a žalob.