Voliči SPD vyslyšeli výzvu Aeronetu a prokroužkovali Anti-NATO generála do Evropského parlamentu!...

Voliči SPD vyslyšeli výzvu Aeronetu a prokroužkovali Anti-NATO generála do Evropského parlamentu! Hynek Blaško z osmého místa přeskočil ostatní kandidáty a do EU parlamentu usedne spolu s Ivanem Davidem! Skutečným vítězem evropských voleb se stala Babišova a Macronova reformní frakce ALDE, bez které Lidovci a Socialisté v EU parlamentu nesestaví většinu! Ve Velké Británii vyhráli zastánci setrvání země v EU, což je další šok pro Londýn! Evropu čeká 2. Reformace podle smlouvy z Aachenu!

Voliči SPD vyslyšeli výzvu Aeronetu a prokroužkovali Anti-NATO generála do Evropského parlamentu! Hynek Blaško z osmého místa přeskočil ostatní kandidáty a do EU parlamentu usedne spolu s Ivanem Davidem! Skutečným vítězem evropských voleb se stala Babišova a Macronova reformní frakce ALDE, bez které Lidovci a Socialisté v EU parlamentu nesestaví většinu! Ve Velké Británii vyhráli zastánci setrvání země v EU, což je další šok pro Londýn! Evropu čeká 2. Reformace podle smlouvy z Aachenu!

Skončily volby do Evropského parlamentu a krátce po 23. hodině v neděli večer byly oznámeny výsledky voleb v České republice. Vyhrálo hnutí ANO, které získalo lehce přes 21% hlasů voličů a za Hnutím ANO je opět hluboká díra o velikosti cca. 7% odstupu, kde následují další politické strany. Přestože proti Andreji Babišovi byly organizovány mohutné demonstrace v Praze s účastí přes 50,000 lidí, na výsledek voleb to opět nemělo vliv.

Jak už jsem předpovídal ve svém pořadu na Svobodném vysílači CS počátkem března, účast u voleb se opravdu pohybovala ve mnou předpovězeném intervalu 27% až 30%, konkrétně v ČR byla účast 28,7% a použitý předpovědní algoritmus, který používám, se zdá být opravdu velice přesný. Matematický model spočítal administrátor, takže mu děkuji. Pokud jste poslouchali můj pořad, tak si jistě i pamatujete další informace, o kterých je potřeba v této souvislosti znovu mluvit.

Gen. Hynek Blaško

Jménem redakce Aeronetu bych chtěl poděkovat všem čtenářům, že vyslyšeli moji výzvu z tohoto článku zde, kde jsem požádal obrovskou rodinu našich českých a slovenských čtenářů, kterých je už téměř 3,5 milionu měsíčně [1] a chodí si k nám číst ze 43 zemí světa, aby kroužkovali pana generála Hynka Blaško, protože se nám podařilo prakticky nemožné, díky Vašim kroužkům přeskočil pan generál úplně všechny ostatní kandidáty SPD, včetně samotného lídra kandidátky, a právě spolu s ním, tedy s Ivanem Davidem, usedne do Evropského parlamentu.

Výsledek voleb do EU v ČR

ANO – 21,2 % – 6 mandátů
ODS – 14,5 % – 4 mandáty
Piráti – 14 % – 3 mandáty
STAN a TOP 09 – 11,7 % – 3 mandáty
SPD – 9,1 % – 2 mandáty
KDU-ČSL – 7,2 % – 2 mandáty
KSČM – 6,9 % – 1 mandát

 

Pan generál byl zvolen přesto, že byl svojí stranou umístěn až na osmé a prakticky nevolitelné místo kandidátky, ale díky preferenčním hlasům přeskočil všechny ostatní kandidáty. Celkově pan generál Hynek Blaško získal jako čtvrtý ve volbách nejvíce preferenčních hlasů v ČR. Jeho vymezení se proti NATO sehrálo hlavní a klíčovou roli v jeho zvolení a znovu se ukazuje, že je nejvyšší čas, aby SPD jako celek přehodnotila svůj postoj k NATO.

Téměř 200 tisíc lidí sdílelo naši výzvu ke kroužkování generála

Naši výzvu ke kroužkování pana generála sdílelo kombinovaně v emailech a na sociálních platformách přes 180,000 lidí v ČR mezi sebou, je to čerstvá informace ze statistického pluginu od administrátora, takže to potvrzuje, že rodina čtenářů Aeronetu se znovu aktivizovala stejně jako po naší výzvě k podpoře a volbě pana prezidenta Miloše Zemena. Tehdy ovšem naši výzvu sdílelo přes 520,000 lidí kombinovaně v emailech a na sociálních platformách. Přesto ale děkujeme všem, kteří u voleb kroužkovali pana generála, pokud tedy se rozhodli volit SPD. Naše redakce nepodpořila žádný politický subjekt před volbami, protože chceme zůstat jako nepartajní server. Jednotlivé kádry však je potřeba podpořit a Hynek Blaško jako generál s ostrými postoji proti NATO je kádrem, který zasluhuje podporu.

Gen. Hynek Blaško

Dalším povzbuzením je, že se do EU parlamentu nedostaly některé osoby z kandidátky SPD na vyšších místech, což by mělo být varování pro předsednictvo SPD, aby už nikdy nezkoušelo na voliče takové tahy, jako dosazovat na kandidátku zednáře, sběratele placených funkcí nebo obdivovatele islámu. Doufám, že teď jasně předsednictvo SPD pochopí náš vzkaz, že voliči SPD chtějí kandidáty, kteří jsou ostře proti NATO a ostře proti Evropské unii.

Právě tací kandidáti dostávají podporu od alternativy a od voličů. Jsme v redakci opravdu spokojeni a moc rádi, že se za SPD nedostali do EU parlamentu ty figury, které považujeme za naprostou facku vlastencům. Další pozitivní zprávou je, že se do EU parlamentu nedostal Jaromír Štětina, který nekandidoval za TOP 09, ale kandidoval za vlastní hnutí Evropa společně. Vypadnutí Štětiny z EU parlamentu je důvodem pro oslavu.

Vítězem voleb v EU je frakce ALDE, do které patří nejen Emmanuel Macron, ale i Andrej Babiš

Jenže, tady v tomto okamžiku radost končí a už to bude jenom smutné. V evropském parlamentu mohutně posílila frakce ALDE, do které patří hnutí En Marché Emmanuela Macrona a Babišovo Hnutí ANO. Jak už jsem na SVCS taktéž předpověděl, nakonec opravdu zvítězila Lidová frakce, na druhém místě v EU parlamentu jsou Socialisté. Jenže obě frakce ztratily v EU parlamentu většinu, zatímco ALDE posílila. Je to přesně ten výsledek, se kterým globalisté počítali. Právě Emmanuel Macron a jeho ALDE bude nezbytným partnerem Lidovců a Socialistů k vytvoření parlamentní koalice a většiny. A právě proto byla podepsána Aachenská smluva, jejímž cílem je reforma Evropské unie.

Hlavním tahounem federalizace EU je přitom Paříž a Emmanuel Macron, nikoliv Berlín. A protože Lidovecká (resp. CDU a hlavně německá) frakce v EU parlamentu oslabila, bude to právě ALDE frakce, která bude určovat stabilitu parlamentní koalice. A to znamená, že Evropa se bude nově řídit federalizačními myšlenkami z Paříže.  I když je tady varianta, spojení Lidovců a Socialistů s frakcí Marine Le Pen, která chce také reformovat EU. Ale tuto variantu považuji za velmi málo pravděpodobnou. To je zatím záložní varianta pro Berlín pro případ, že by Emmanuel Macron toho požadoval moc od Berlína.

Greta Thunberg pomohla mobilizovat voliče Zelených v celé Evropě, Zelení obrovsky posílili

Jenže, daleko horší zprávou je posilování Zelených. A to v celé Evropě. To šílenství s postiženou švédskou dívkou Gretou Thunberg, která v pátek nechodí do školy [2] a demonstruje před parlamentem proti změnám klimatu, našlo svoji odezvu u evropských voleb v zemích na západ od bývalé Železné opony. Tento proces naštěstí zatím nedorazil do ČR a dalších zemí na východě, ale na západě se ukazuje, že Zelení se dostávají k moci na základě hlasů od nové generace, která je zblbnutá klimatickými aktivisty, které ztělesňuje právě Greta Thunberg, která trpí Aspergerovým syndromem.

Aktivistka Greta Thunberg

Ale to zjevně nijak nebrání v tom, aby místo školy profesionálně jezdila po světě a razila klima-agendu, jako třeba na Ekonomickém fóru v Mnichově. Pokud chcete moji prognózu, tenhle trend s určitým zpožděním dorazí za pár let i do ČR. Už to ale nebude o broucích a biomase, ale bude to zakazování aut se spalovacími motory, bude to znárodňování studní a vodních zdrojů, bude to o zavádění ekologických daní pro ty, kdo budou doma topit dřevem a uhlím, namísto plynem nebo fotovoltaikou.

Dalším šokem je necelých 12% hlasů pro jinak mrtvou stranu TOP09 a Hnutí STAN. Toto sdružení, které by mělo dopadnout stejně jako ČSSD, která nepřekročila v těchto volbách 5% hranici, se v evropských volbách podařilo přitáhnout tisíce eurohujerů, což je opravdu nebezpečný signál do budoucna, protože se ukazuje, že když jde o Evropskou unii a její ochranu, tak tyto strany umí k volbám vyhnat své skalní voliče. Čtvrteční demonstrace proti Andreji Babišovi v Praze ukázala, že pokud jde o evropskou agitku, obě strany na ní mohou pohodlně stavět. I když se jedná o koalici dvou stran a potenciál samostatných subjektů by asi dopadl jinak, je naprosto zjevné, že evropské volby jsou pro tyto strany úplně nejvíc. Níže je přehled zvolených europoslanců. Zdroj: iDnes.cz [3].

Ve Velké Británii nastal další šok po rezignaci Theresy May, ve volbách do EU zvítězili zastánci Remain a setrvání Británie v EU

Pokud posloucháte mé pořady na SVCS, tak vlastně volby pro vás nejsou překvapením, volby dopadly přesně podle zadání globalistů, kde díky Emmanuelu Macronovi posílí ALDE v Evropském parlamentu o 32 křesel a dohromady bude mít ALDE v projekci cca. 101 křesel a bude třetí nejsilnější stranou. Marine Le Pen zvítězila ve Francii s náskokem pár procent na Emmanuela Macrona, ale frakce ENF/S ve spojení s frakcí EFDD dohromady blokační třetinu, o které se vášnivě mluvilo před volbami, ani náhodou nesloží [4], což bylo snad každému jasné i před volbami, kdo tedy byl ochotný používat logiku a ne fantasmagorie. I proto bylo a je správné podporovat pouze jedince a kádry v EU parlamentu, aby v tomto říšském sněmu dávali nahlas najevo své postoje proti EU a také proti NATO. Více však nečekejte, protože chystaná reforma proběhne v dikci Lidovců, Socialistů a frakce ALDE. Pro alternativu tam nebude prostor, kromě plenárních cirkusových vystoupení blahé paměti Nigela Farage.

EU čeká 2. Evropská reformace

A pokud jde o Velkou Británii, tam to dopadlo velmi špatně pro zastánce Brexitu. Nigel Farage a jeho nová strana Pro Brexit sice vyhrála se ziskem přes 30%, ale Labouristická strana a pro-evropská Liberální strana, která spadá do frakce ALDE, získaly dohromady s ostatními subjekty více hlasů pro Remain, než pro Brexit. Očekávalo se, že Nigel Farage převálcuje volby, ale to se nestalo a v Londýně tak posílí tlaky na politické špičky k vyhlášení nového referenda o Brexitu. Nemá smysl popisovat výsledky voleb ve všech 28 zemích Evropské unie, tím hlavním vzkazem je, že vítězem Evropských voleb je Babišova a Macronova frakce ALDE, která bude hlavním nástrojem něčeho, čemu již pracovně říkám “2. Evropská reformace”.

Ta první byla náboženská v 16. století, tahle bude politicko-demografická. A bude to největší reformace ve světových dějinách. Ne nadarmo byl zakládající dokument této reformace podepsán v Aaachenu [5], kde je v katedrále hrob Karla I. Velikého, původního držitele Svatého grálu. Nenajdete v Evropě větší okultní místo pro globalisty, než je Aachen (česky Cáchy). Tyto procesy jsou před námi a Evropské volby přivedou do parlamentu nové Svědky reformace z Aaachenu. Vítězem voleb je nejen Babiš, ale i jeho ALDE a Rothschildův emisar Emmanuel Macron. Právě proto je pouze volba generála v době války s globalisty jediným řešením. Jsme moc rádi, že v této válce jste s námi. Děkujeme!

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje… nejen volby!

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé, s výjimkou volebního výsledku pana generála, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 53% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

Zaplať Pán Bůh alespoň za něj. Bude jako jediný na správném místě. To ostatní je strašné, zejména nechápu tupce, co dali hlas Pirátům a TOP09 nebo necelá 2% těm Trollům, aby jim pomohli k 1,5 milionu korun za hlasy. To nemůže mít mozek, ti tam musí mít buď nas…o nebo piliny nebo to musí být ercgrázlové.

Václau Klavs
Návštěvník
Václau Klavs

Vulgárny a urážlivý príspevok. Keby sa niečo také napísalo na voličov SPD (alebo ako sa aktuálne Okamurova stranofirma volá), hneď by sa mazalo.

tehu
Návštěvník
tehu

ČR s velkým úspěchem přivedli ke krachu a spásu hledají v Bruselu – a poslední zhasne (?), přitom stále hledají co dalšího lze vybydlet… A co na to prostý občan ? -jeho názor nikoho nezajímá – pokud se bude příliš vzpouzet, tak ho vymění…

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Nechápu zdejší nadšení z osoby pana Blaško,tenhle člověk je jak chameleon,proniknout do politiky se snažil už několikrát a nikdy z toho nic nebylo.Já nevím jestli to tady někomu dochází,přece není normální,že velkou část svého života pro něco pracuje,něco buduje aby se po té radikálně změnili jeho postoje,kterými vlastně říká,že do této chvíle dělal vše špatně.Já mám proto dvě vysvětlení,buď to mu totálně hráblo (Dalo by se to pochopit,vzhledem k tomu čím si prošel) a nebo je tak vychytralej a v touze dostat se za každou cenu do vrcholné politiky začal zastávat názory,na které rádi slyší někteří naši pomýlení spoluobčané z řad české ,,alternativy”,tahle možnost mne děsí daleko víc,než ta první.Pokud jednou převlíknul kabát,udělá i po druhé,po třetí.Aby se opět nestalo,že za půl roku se zde na AE objeví bombastický článek o tom jak Blaško zradil Alternativu,vůbec bych se tomu nedivil.Já osobně si myslím,že se nechal jen zradikalizovat a vymýt mozek,stejně jako ten první český terorista Balda.Čas ukáže.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Bývalý ministr zemědělství a dopravy Petr Bendl se vrací jako náhradník do dolní parlamentní komory. Místo mu uvolní poslankyně Veronika Vrecionová, která se přesune do Evropského parlamentu.
https://echo24.cz/a/Sm38r/eurovolby-meni-i-podobu-snemovny-za-ods-se-vraci-petr-bendl
Esence blbství z referátu obrany ONV Kladno, čekatel na členství v KSČ se ho díky proradnému listopadu 1989 nedočkal. Na štěstí dostal lano do demogratické ODS a práci pro společnost pro blaho všech se mohl věnovat profesionálně. Prospíval jak mohl od jaderné energetiky až po revitalizaci prasečí kejdy. Někdy i její levitaci.
Na dotěrné dotazy ohledně kvalifikace rád odpovídá: “Vše je prosté, napište privatizační projekt a my v ODS se na to podíváme, igelitku nechte pod stolem.”

.lak
Návštěvník
.lak

S prominutím kandiduješ na Wericha, tedy v dobrém. Ovšem jestli ti to kapitalističtí bukanýři hop hopu na slepé koleji vrakoviště vagónů nablískaných socknautů přehození vyhýbkou kolbenkářů a korporátníků úžerů pochválí? No to tedy nevím, nevím. comment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

r.m.
to je ten co s Kalouskem prověřovali dotaci na “čapí hnízdo” a za to , že schválení i Kalousův audit byly v pořádku chtěli asi úplatek. Ale Babiš jim ho nedal,taky za co,když je vše v pořádku a tak vyvolali kauzu “čapí hnízdo”. Jestli něco v pořádku nebylo, mají sedět v první řadě tito dva.

kladivo na jandu
Návštěvník
kladivo na jandu

jak koukám na fotku tý slepičky Gréty – tak takhle se netvářil snad ani fanatik Urválek. Ale asi nová doba – náctiletí záškoláci nám budou určovat co máme dělat…

Václau Klavs
Návštěvník
Václau Klavs

Zverejníš fotku, nech sa pozrieme aj na teba a okomentujeme?

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Tak pozor naslo se zde nekolik diskuteru, kteri jsou presvedceni o tom, ze lide v podobe Generala Balsko volili spd.
To je ovsem kruty omyl, lide volili pouze generala Blasko nikoliv spd, tim mene prolhance a snaziveho manipulatora okamuru.
Lidem je totiz alespon nyni tak nejak jasne, ze vojak telem i dusi Blasko se sebou nenecha jen tak jednosuse manipulovat, v momente kdyz bude schopen odhadnout, ze se o manipulaci jedna ci muze jednat.
spd si strcte uz konecne do rite protoze v podobe sveho vedeni to neni nic jineho nez banda zdvorilych a vychytralych darebaku.
Mimo jine v japonskych novinach se o velkem tomiovi v souvislosti s volbami psalo.
V clanku bylo rovnez uvedeno, ze jeho geny jsou korejske nikoliv japonske.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

babuskajaguska,
ty seš rasista? Co mají co v posuzování člověka dělat nějaké geny? V české politice je hromadu parchantů co mají geny ryze české a jsou to šmejdi kteří za prachy zrazují nejen národ pro který mají pracovat, ale zradili by i vlastní matku.

Tres
Návštěvník
Tres

Co mají co v posuzování člověka dělat nějaké geny?

Jak casto pokladate tuto otazku diskutujicim, kteri povazuji Zidovstvi zidovstvi za nadavku?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tres
jestli sis nevšiml,tak je tu řeč o genech v pokrevním stromu Okamury. a ty sem pleteš židy a kladeš hloupé otázky. Židovství není nadávka a rasistické myšlenky napadají zjevně tebe. Nicméně normální lidé hodnotí etnika podle toho jak se chovají a ne podle barvy či jiných znaků do kterého patří. Parchanti se prostě najdou v každém etniku , či národu,ale pokud se týká židů, tak jejich etnikum má problém s tím, že jsou zachváceni mamonem
a touhou po ovládnutí světa tak,že jejich motorem je nyní židofašismus a útok se kterým stojí proti celému ostatnímu lidstvu a náboženstvím. Nesporně i mezi nimi by se našel normální slušný člověk , ale ta jejich zvrácené myšlení , které už nemá nic společného s vírou,ale je zločinnou ideologií řízenou takovými zvrácenými myšlenkami jaké prezentuje ten jejch Talmud, že překonávají ve zvrácenosti i učení sadistického pedofila
Mohameda kterými jsou oblbování muslimové. Takže jde o to, jak se které etnikum chová, čím se řídí a prezentuje vůči ostatní společnosi a ne samotná příslušnost k němu,či barva kůže. A židé nestojí dnes proti zbytku
světa proto, že jsou židé, ale pro svou odpornou touhu ovládnou a zotročit
všechny ostatní, obrat je ovšechno a donutit je sloužit. A tak na hloupou otázku hloupá odpověď, u židů když by ses tím chtěl zabývat nemusíš pátrat v genech, stačí se mrknout jestli je obřezanej. Ale to už bys byl detailista stačí se mrknout na frňák a jarmulku na květáku.

Tres
Návštěvník
Tres

Klasicky priklad potrefene husy. Babuskajaguska nerekla v prispevku jedinou rasistickou vec, vy jste ji osocil z rasismu… a sam pokracoval dlouhym rasistickym vylevem. Diky 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tres,
ty seš opravdu osel a neumíš ani číst, pokud neporozuměls tomu co píši. Jasně říkám, že odmítavý , tedy rasistický chceš-li, pohled k jakémukoliv etniku bez důvodu je nesmysl. Hlediskem na každého má být to jak se chová k ostatní společnosti. Ale pokud se někdo chová tak,že ostatní považuje za ty,které je třeba ovládnout a zotročit či dokonce vyhubit , jak to mají v plánu třeba židé s ostatním světěm, je to rasismus, ale z jejich strany, osle. A to Okamurův problém v žádném případě není , ba naopak na něm někdo hledá “geny”. Ostatně nikoho jsem neosočil , jen se zeptal. Jseš nějakej natvrdlej.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Z ing. Hynka Blaška už mlejnstream dělá frustrovaného až duševně chorého člověka. Kdo dosud pochyboval o “našich” médiích, už nemusí.

Ladislav Jakl byl brutálně napaden v pražském metru, píšou parlamentní listy a odvolávají se židovo Echo24.
Ladislava Jakla zbili dva muži. „Ty seš Jakl, ten lídr SPD,“ volali na něho, než použili pěsti https://echo24.cz/a/SCrLa/ladislava-jakla-zbili-dva-muzi-ty-ses-jakl-ten-lidr-spd-volali-na-neho-nez-pouzili-pesti
Ládík se zřejmě potácel z hospody U Kellyho tak vydatně, že upadl na ruku zachránců. Toť žizň. ))

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Demokratizace podle EU neofaškorporát projektu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

r.m.
nevěřím, že se někdo ještě dnes zabývá čtením těch ubohých sraček našich presstitutek které se tou špínou snaží si vydělat na své ubohé živobytí závislé na benevolenci “páníčků”. Ty jejich bláboly slouží už jen jako stimulátor k politickému onanování těch šmejdů z pražské kavárny a různých stohoven u kafe které jim v poslední době hodně zhořklo.

Ludek
Návštěvník
Ludek

Zde ještě židovský “vlastenec” za SPD nebyl šedivý..
comment image

r.m.
Návštěvník
r.m.

ale už tehdy zjevně duševně chorý po předcích…

Montisan
Návštěvník
Montisan

Fuj, Chazar! To se dalo očekávat …

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Jedno staré přísloví říká:”Pýcha předchází pád.” Volby určitě dopadly jak měly, o to se pán tohoto světa postaral. Je naivní myslet si, že smrtelný člověk může tento svět reformovat. Bohužel, Boží bázní, pohrdli jen naivní snílci a blázni. Můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak jediné, co se s tím dá dělat.

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

IZ
Reformovat tento svět ne, ale omezit dopady migrace, LGBT atd. na naši zemi snad lze, ne? Kdo podle vás unikne podle Daniela 11:41?

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Ámen.
Amon.
Ó Adonaj.

Micanut
Návštěvník
Micanut

Igor Zemanek
Porazenci a vymyte mozky na obou extremech pozici Vaseho razeni jsou na teto planete uzitecni na dve veci: na plakani a narikani, tedy demoralizaci.
Docela by me zajimalo, co by na Vase hloupe kecy rekl Jan Zizka, Mistr Jan Hus, Spartacus a nebo treba lide ve Stalingradu. A tisic, jak silne by s Vami opovrhovali jako s mentalnim trpaslikem.

Porazenectvi – Laredo vetsiny ceskeho naroda. Jedine proto se nachazi ten narod v situaci uplneho poddanstvi uz 400 let, castecneho zhruba 575 let.

Budiz. Napsal jste svuj objevny a veledulezity hlod. Ulevil jste si?

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Drahý Micanute,

normálně bych nereagoval, ale zeptal jste se. Nemám důvod si ulevovat. Jen konstatuji zjevné. Když jsem v prosinci 1989 zjistil, že ta takzvaná revoluce, na které jsem se podílel v domnění, že je to správné a že tím ovlivňuji dějinný chod, je řízena ze zákulisí a já jsem byl použitý k tomu, abych ze sebe udělal užitečného idiota, mi začala otvírat oči. Písmo jsem v té době neznal a svého nebeského Otce už vůbec ne. Protože mne zajímalo, pro koho jsem to vlastně toho užitečného idiota dělal, došel jsem k tomuto poznání:
“Tento boj není proti krvi a tělu, ale proti ničemným silám v duchovní oblasti.”
Problémy s rozumem

Já jsem teď prozkoumal, ty novodobé říše,
zda všechno pravda je, co se o nich píše.
V mainstreamu já nehledal, ty polopravd jsou plny,
bulvár to neřeší, ten zajímaj jen blumy.
Pozornost odvádí od důležitých věcí.
Abys snad nehledal, kdo skutečně tu léčí.
Kdo jedů zášť dává v plných hrstích,
za lék to vydává v všelijakých chutích.
Tak jsem se zamyslel, kde najít lepší příklad?
Máš mozek v hlavě své, na to měl bys zvykat.
Hledal jsem v análech, historických knihách.
Co učí dějiny? K poznání to výtah.
A tak jsem odhalil, línii tak jasnou,
kdo hvězdy rozzářil, které rychle zhasnou?
Tyranů dějiny, najdeš v knihách všechny,
jedno maj společný, dav jim cestu klestí.
A tak já poznal jsem Manasseho, Nera.
Stalina, Lenina – všechny po Hitlera.
A co pak dnes, dnes už žádný není?
Zločiny bývají do smrti zahaleny.
Halí je svatožář, těch kteří nám dnes vládnou,
ať je to Walker Bush, Obama či Arnold.
Maj sbírku nohsledů, všude v tomto světě
i oni jsou vedeni. Kým? To neuhodnete.
V kostelích zpívají, tváři se vždy zbožně.
Dávno se však oddali, Šelmě té zákeřné.
Složili přísahu na prestižních školách,
s pravicí vztyčenou, jako za Hitlera.
Museli podstoupit ponížení mnohá.
Aby je přijal řád, pro který se oddá.
Někteří masturbují, jiní zas krev pijí,
pod dozorem Bratrstva, jedovatých zmijí.
A tak já zkoumal jsem bankovku one dolar.
Je plná symbolů, která zednář dodal.
Mystická třináctka, vševědoucí oko,
nápisy v latině, kdo bude jeho otrok?
Až dolar odpadne, už nebude kam utéct,
okovy na rukou, bude velký smutek.
Je možné zabránit těmto temným silám?
Moc šancí nezbývá, začni používat mozek.
Kdo je tu mocnější, než všechni tito zmetci?
Odpověď našel jsem v sedmatřicátém Žalmu,
v jeho verších.

hanns
Návštěvník
hanns

Micanut
Napsal jste svuj objevny a veledulezity hlod. Ulevil jste si?

tehu
Návštěvník
tehu

Nnexistuje žádný pán tohoto světa. Svět byl svěřen do péče lidem. A ti selhávají…
Žádný zázrak se nekoná a konat nebude…
Ti, co si říkají politici, žijí v jiném světě – a to na úkor všech a všeho… A v současnosti se pokouší vyměnit národ…
Žádný strom neroste do nebe…